Z. H. D. 1. fietgtiBi* Nieuws. Telegrammen. iedinge», enz. Burgerlijke Stand. IHarfrtbmnftten. Adfsrteütïëiï. i 1864. 1924. lea der M. Kerk School met den Bpel een Examen voor Water bouwkundig Opzichter iaarsalfair KORTE NOOROSTHAAIL 77 Briefwisseling. EXAMEN. OpeRbare Verkoopiitpa m Ver- pacMiispiï. S. DË KAM. P. DE KAM Szn. TE MIDDELBURG. Het adres der Diaconessen is van heden held ran Spionkop", niet minder avon tuurlijk, niet minder beurtelings een traan en ©en lach uitlokkend; het begint al met Jie Kist". Timotheus" deelt in zijn bijblad mee, dat de heele serie, ineens besteld, tegen civielen prijs verkrijgbaar la gesteld. Wij hapen de volgende nog te wachten herdrukken („De Verkenner ran Chr. De Wet", „De Overwinnaar van N.ooitgedacht", „De Kolonist van Zuid- West-Afrika") achtereenvolgens aan te kondigen. Onze breede beoordeeling der vorige drukken kunnen wij volkomen handhaven. De Spiegel bevat een photo van S. Bakker, den penningmeester vsfti het Miljoen, die vorige week in de kracht zijns levens aan De Standaard en Boaz en de Chr. School ontviel. Spreekt die vragende blik niet tot een enkele onzer? Hebt ge voldoende voor het Miljoen ge otterd, geofferd? Onder de reproduc ties trekt vooral de aandacht „Een rond trekkende kudde bisons", naar een schil der^ van Appel, en een portret van Ju liana van Stolberg, de stammoeder onzer Koningin. Ongelukken. Te Amsterdam is eeu 47-jarige bootwerker bij zijn- werk in bet ruim ran een. schip gevallen. Naar het gast huis vervoerd, bleek hij bij1 aankomst reeds overleden. Een vrouw wilde te Stad Vol- lenhore met den ladder naar den zolder klimmen. Toen zij de bovenste sport bereikt i»d, gleed zij plotseling uit en stortte naar beneden. Haar heupbeen werd verbrijzeld. Haar toestand is ernstig. Belangrijk© arrestatie. Men meldt uit Utrecht aan de „Tel.": Maan dagavond vervoegde zich in een hotel een tweetal vreemdelingen, een dame en hoer, die voor een nacht een kamer voor logies vroegen. De heer sprak half Franseh half Vlaamsch en was daardoor .moeilijk te verstaan. In het logiesboek vulde hij in J. Datrois en echtgenoote. Zij betrokken dadelijk hun kamer en -wil den den volgenden morgen om 9 uur gewekt worden. Tot zoover was alles heel gewoon, doch den volgenden mor gen reeds heel vroeg kwam de recherche informeeren., of er in het hotel dien nacht een tweetal Belgen gelogeerd had. De hotelier liet het logiesboek zien en daar uit bleek, dat de personen, die de re cherche zocht, in het hotel waren. Bij de recherche was n.l. uit Brussel een verzoek tot aanhouding van bedoelde per sonen ingekomen, omdat zij verdacht wer den van het plegen van oen moord. Op 5 Februari j.l. is er n.l. een moord ge pleegd op een chauffeur van een auto in een veld bij Emmerin in België. De moordenaars, een man en een vrouw, hebben na het plegen van (jen misdaad des auto buitgemaakt en dezen verkocht. Sindsdien hebben zij in België rondge zworven, en zijn toen Maandag uit Ant werpen naar Utrecht gekomen, na vooraf hun bagage naar het station te Utrecht gezonden te hebben. De rechercheurs, wetende dat het een gevaarlijk heerschap was, en dat hij ongetwijfeld gewapend •zou zijn, besloten af te wachten, totdat zij in de ontbijtzaal zouden komen. Eerst te elf uur gingen zij aan tafel. Nauwe lijks waren zij gezeten, of de recher cheurs arresteerden hen. Alles ging .zoo vlug, dat de Belg geen gelegenheid had «ra zijn revolver te trekken. Hij was n.L ia het bezit van een groote geladen browning-revolver. Beide vreemdelingen werden naai' het hoofdbureau van politie overgebracht. Z.ij ontkenden iets van den bedoelden moord af te weten, terwijl de man verklaarde, dat zij plan hadden om in Utrecht te blijven wonen en hier werk te zoeken als bouwvakarbeider. De recherche heeft beide personen ter be schikking van de justitie gesteld, in af wachting van een eventueel verzoek van de Belgische Justitie tot uitlevering. Het tweetal is overgebracht naar 't Huis van Beswaring. Militair vliegtuig ver nield. Het militair vliegtuig „F 1", dat Woensdagmorgen met een opdracht naar Venk» was vertrokken, is op den terugreis naar Ten Helder, bij het doen van een noodlanding te Bloeanendaal verongelukt. ■Waarschijnlijk doordat de machine door den wind gegrepen was en kantelde, vloog stij volle vaart bij de daling tegen den kaaft van 'n greppel aan, waardoor de lin kervleugel geheel verbrijzeld werd. Ook het lmkerwiel van het landingstoestel werd totaal vernield. De inzittenden, luit.-vlie- genier J. P. Adriaans en een matroos, kwamen ongedeerd uit het zeer bescha digde vliegtuig te voorschijn. De autobus. Een autobus, die dienst doet tusschen Chalmazelle en Mont- bnson (Fr.), is tengevolge van den ijzel harstwering gereden, die hij •oH en vervolgens in duizeling- trekkende vaart de steile helling afge- t iJT* f uitkomt op het riviertje, de Ltenon, dat veertig M. lager stroomt. De zware autobus is in het water terecht f ;C0Tn.e" zo© diep in de bedding van Li - rVii 1"frewoel{h dat het waar- BchoMok uiterst moeilijk Zal zijn hem er halen:,T°en het ongeluk ge dorde zaten er elf menschen in den wa aien hunner hebben ernstig letsel rI'"reoseIjjk. In het dorp Diableré h6eft Zich ^teren een af- "ÏW fama afges^eld' In een hr- uagloonerswoning, waarin de 45- dri/L ï!6^met z'in vrouw en hun hinderen leefde, zijn de drie en dood gevonden. Het knaapje van 4 jaar is verbrand in zijn wieg, de twee meisjes van vijf en twee en een half jaar zijn gestikt in dezelfde kamer. De moeder wordt verdacht zelf den dood van haar kinderen veroorzaakt te hebben. Diefachtige Duits che dienst boden. In een winkel te Dien Haag is aangehouden de 27-jarige Diuitsche dienst bode P. P., die op heeterdaad betrapt zou zijn op het stelen van chocolade. Later op den dag werden in verband met deze aan houding nog gearresteerd de 47-jarige Buitsche dienstbode G. S., en de 26-jarige Duitsche dienstbode H. P., In hare wonin gen werd een groote partij winkelwaren een waarde van enkele honderden guldens vertegenwoordigende, in beslag genomen. Onder meer sokken, lappen stof, stukken kant en zijde, knotten handwerkzijde, bon bons, chocolade, zelfs appelen en ander fruit. Al deze goederen zijn blijkbaar uit winkels geroofd. Jeugdige in brekersbende in een g r ot. In de omgeving van Boe dapest is het tot een treffen gekomen tusschen de politie en een bende jeug dige inbrekers, die sinds weken onbe woonde zomerhuizen in Zuwinkel en Schwabenburg, systematisch hadden ge- plunderd. De inbrekers huisden zeer ro mantisch in een druipsteengrot in den IMatthiasberg. Daar verborgen zij ook de ge roofde goederen ter waarde van verschei dene honderden inillioenen kronen. Ook reusachtige levensmiddelenvoorraden had den zij daar opgeslagen. De grot was als een kleine vesting ingericht. Toen de politie de grot ontdekt had en de inbrekers tot de overgave sommeerde, verklaarden de „heeren", dat zij proviand voor twee maanden hadden en er dus j niet over dachten zich te laten arrestee- ren. Daarop moest de politie tot een formeele belegering en tenslotte tot een bestorming der verbarricadeerde grot over gaan. Na een hevig vuurgevecht, waar bij wegens de duisternis in liet wilde weg geschoten moest worden, legden de inbrekers, vijf jongens van 13 tot 17 jaar, de wapens neer en lieten zich in hechtenis nemen. De inbrekersbende werd voor den jeugdrechter geleid. Bij hun verhoor verklaarden de veelbelovende knapen, dat zij hun inbraken niet zoo zeer uit roofzucht hadden bedreven, als wel Uit een zucht naar avonturen, die hen aanzette de „helden" van sensatie films te imiteeren. Verdacht van brandstichting. De heer G. te Den Helder in wiens winkelhuis in de maand December voor de tweede maal brand uitbrak, is dezer dagen, na verhoor bij de instructie, door den rechter-commissaris te Alkmaar, aldaar in voorloopige bewaring gesteld. Er zijn ernstige vermoedens tegen hem gerezen in zake brandstichting. De daling van den Belgischen franc. Naar de. Meierijsche Courant te Eind hoven verneemt, hebben de Belgische spinne rijen aan de Hollanjjgche afnemers medege deeld, dat zij niet meer in francs, doch uit sluitend in Hollandsch Courant wenschen te verkoopen. Wel een bewijs, dat in België zelf het vertrouwen in den franc geschokt is. Ontsporing. Gisteravond zijn van den laatsten trein naar Zevenaar, even voor het station Terborg, drie rijtuigen ont spoord, waardoor de lijn versperd is. De pas sagiers kwamen met ruim een half uur ver traging in een goederenwagen te Arnhem aan, waar een trein werd samengesteld om ze ver der te vervoeren. Persoonlijke ongelukken zjjn niet gebeurd. Ontploffing. Te Delft waren gister avond werklieden bezig een Nortonpomp- te slaan in een kelder onder een winkel. Door tot nu toe onbekende oorzaak werden in den kelder opgehoopte brongassen tot ontploffing gebracht. Twee werklieden werden met zeer ernstige brandwonden naar het gasthuis ver voerd. De groote spiegelruit in den voorgevel werd aan- splinters geslagen.' Er vandoor met £20.030. 2 Februari 1 verscheen de adjuncl-ontvanger van het per- ceptiekantoor te Deli (Indiê) de Maleier Man- sjoer niet op het bureau en hij onderzoek bleek zijn kas niet in orde. De man is er van door met f20.000. Do man heeft op een vrij gemakkelijke en eenvoudige manier het geld kunnen verduisteren. Als volgt heeft de zaak zich toegedragen. De adjunct-ontvanger gaf eiken dag het geld, dat hij ontvangen had 's middags om 1 uur aan den algemeen ontvanger af met modedeeling hoeveel de zak inhield. De algemeen-ontvanger sloot het geld dan in de kluis en den volgenden ochtend werd het naar de Javasche Bank gebracht. Dit is altijd en regelmatig zoo ge gaan, Ook 's Vrijdags, toen Mansjoer den zak met geld overgaf en 'zei, dat er f 24.000 in was. De zak werd opgeborgen om den vol genden dag als gewoonlijk naar de bank te worden gezonden. Toen Mansjoer echter niet verscheen kreeg men argwaan en ging men toch den zak met geld eens natellen; het bleek dat er niet 24, doch slechts 4 mille in zat. Van de andere 20 had Mansjoer zich verzekerd. Het is hier weer de oude fout: onvoldoende controle van boven. De man stond buitenge woon goed aangeschreven en was reeds 11 jaar in gouvernementsdienst. Bruigom gaat zijn hoedruilen. Een jong paartje, zij 18, hij 22 jaar, woon achtig te Deventer, zou Woensdag aldaar in 't huwelijksbootje stappen. Zoo aanstonds zouden de rijtuigen komen om 't bruidspaar naar 't Stadhuis te brengen. Bruidegom meen de echter nog wel zooveel lijd te hebben, dat hij even zijn pas gekochten hoed kon ruilen en bruidje stemde toe, gaf hem nog raad, wélken hoed hij moest kiezen. Na eenig wachten was bruigom nog niet terug. De rijtuigen kwamen, vertrokken dan voOr een kwartiertje, keerden weer en nog was hij er niet. Bruigom was enbleef uil. Ken nissen van 't jonge paar kwamen later ver tellen, dat bruigom per trein naai' België was vertrokken. Hij had zich bedacht, vóór het te laat was. Sneeuwstormen. Naai' uit Barce lona wordt gemeld, heeft aldaar en in geheel Catalonië een hevige sneeuwstorm gewoed, welke de Spoorwegverbinding tusschen Ma drid en Frankrijk heeft gestoord. Men vreest voor het behoud der voorjaarsgewassen. WEENEN. V. D|. Die commissaris-gene raal va,n den Volkenbond, mr Zimmermann, vertrekt morgenochtend naar Londen, gaat verder naar Nederland, en daarna naar Genève, om de zitting van den Raad van den Volkenbond bij te wonen. MEXICO. V. Di. De regeeringstroepen staan binnen 10 mijl van Jala,pa, de hoofd stad van Vera Cruz. Verwacht wordt, dat deze stad heden zal worden bezet- Wisselkoersen. Amsterdam, 29 Febr., 1.45 uur. Berlijn 0.590.6(1 Brussel 9.571/2—9.67 l/2 Parijs 11.15—11.25 Londen 11.52-V2—11.531 Dollar 2.677/s2.68Vs Weenen 0.370.38 Corr. te Rilland. Wij kunnen het verslag der Z. L. M. niet plaatsen. Do lezing was n.l. in ©en ander blad geannon ceerd. Wegens tekort aan plaatsruimte; moes ten enkele verslagen wachten tot morgen. Mrt. 1 Kats, inboedel, Markusse. 4 Goes, beestiaal, De Wilde Heij- boer. 5 Woensdrecht, bouwhoef je toewijzing, v. Gruting. 5 Oostkapelle, bouw- en weiland, huis en schuur, Ittmann. 5 Wilhelminadorp, paarden, Hollmann. 5 Wilhelminadorp, vrachtrijdersinspan, De Wilde Heijboer. 7 Heinkenszand, verp. bouwland. Pilaar. 5 Biezelinge, beestiaal, De Kok. 5 Grijpskerke, huis, bouw- en weiland, Blaupot ten Cate. 6 Middelburg, bouw-, weiland, enz,, Hioolen. v. Strafrecht. Hij eischt bier dan ook de maximum straf, zijnde 9 maanden gevan genisstraf. De Leidscbe navorderings belasting. De Hooge Raad heeft zich onbevoegd verklaard in zake de Leidscbe navorderingsbelasting, daar de beslissing over de wettigheid der belasting is op gedragen aan .Ged. Staten en de Kroon. De zaak der firma Ja min. Voor bet Leidscbe kantongerecht hebben terechtgestaan drie leden der -firma C. Jamin, uit Rotterdam, beklaagd dat zij op 24 Januari in een hunner winkels te Leiden, door winkeljuffrouwen arbeid heb ben laten verrichten, terwijl in dien win kel een brandende petroleumkachel stond, waarvan de verbrandingsproducten niet door een stel gesloten buizen en kanalen naar buiten konden worden afgevoerd. Het O. M. eischte drie boeten van f 60, subs. 3 maal 20 dagen hechtenis. Beleediging. Het Haagsche Hof heeft vrijgesproken den burgemeester van Hellevoetsluis, die door de Rotterdamsche Rechtbank wegens eenvoudige beleediging van den Commissaris van Politie in zijn gemeente was veroordeeld tot f25 boete subs. 5 dagen hechtenis. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 29 Februari 1924. Veroordeeld wegens: diefstal: J. J. de F., 28 j., arbeider, Terneuzen, gedetineerd tot 6 mnd. gev. met aftr. der pirev. hechtenisJ. P., 20 j., slotenmaker, zon der vaste woonplaats, gedet., tot 6 mnd. gev. met aftr. der prev. h.; C. J. V. Hz,, 21 j., stoker, Dinivendijke, gedet., tot 8 mnd. gev. met aftr. der prev. h.; A. W., 20 j., arbeider, Womeldinge, tot 2 m. gev. (voorw. proeftijd 3 jaar); beling: A. N., 53 j'., .oesterkweeker, lerseke, 3 mnd. gev.; verboden invoer in de la ding: W. F. S., 59 j., gezagvoerder, Vlis- singen, bevest. v. h. vonnis van den i kantonrechter te Middelburg, f0.50 of 1 d.; dronkenschap: L. V-, 58 j'., met selaar te G.oes, .vernietiging van het vonnis van den Kantonrechter te 'Goes, f 15 of 15 d.; ontucht: Th. F. de C., 27 j., werkman, St. Jansteen, gedet., 9 mnd. gev. met aftr. der prev. h.; dief stal: S. de K., 21 j., werkman te N. en St. Joosland, gedet., 6 mnd. gev. met aftr. dei' prev. hechtenis; diefstal met braak: J. F. d. V., 39 j. arbeider, St Jansteen, ged. tot 3 j. gev., met aftr. prev. h.; E. d. V-, 31 j- arbeider j St Jansteen, gedet. tot 1 j. gev. met aftr. i prev. h.; brandstichting: J. H. L. R., 45 j. i directeur der Zeeuwsche confectie Mij te j Middelburg, vrijgesproken. Een lieve jongen. Voor de 1 rechtbank te Breda beeft gister gediend de zaak tegen F. W. baron van H., student in de rechten, wonende te 's-Bosch, ter zake dat hij op 11 December 's avonds ongeveer kwart over zes met groote snel heid door de Spoorlaan te Tilburg met zijn auto, komende van de Heuvel, een wielrijder, genaamd Mansvelder, die ter hoogte van het Hanzemagazijn naar links moest uitwijken voor een daar staanden wagen aangereden bad. De wielrijder werd door de auto een tiental meters meege sleept, terwijl de voorruit van de auto werd verbrijzeld, zoodat de scherven den bestuurder in het gezicht vlogen. De ge troffen wielrijder, die verwondingen aan hoofd en been en opliep, zoodat een been geamputeerd moest worden, overleed 5 dagen later. Hij was vader van 5 kinderen. Na het ongeval reed de baron verder met even groote snelheid, reed bijna een ver keersagent die hem sommeerde om ie stoppen, omver, kwam op den overweg in aanraking met de tram en reed in de Molenstraat een bakkerswagen aan die rechts van den weg stond. Deze werd, 15 M. weggeslingerd, terwijl de auto de fect geraakte. De bestuurder, baron v. H., werd aangehouden en bleek niet in het bezit te zijn van rij- en nummerbewijs. De auto werd in beslag genomen. Gehoord werden in deze zaak een 8-tal getuigen. In zijn requisitoir zeide de officier van justitie, dat overtuigend bewezen is, dat beklaagde schuldig is aan art. 307 Wetb. Ellewoutsdijk. De uitslag van de aan besteding voor bet uitvoeren van strand en oeverwerk bij den polder Everinge voor bet waterschap Ellewoutsdijk is: M. C. van de Plasse, Dordrecht, f 15.800; C. H. van Wijnen, Papendrecht, f 13.197; Klaas Volker, Sliedrecht, f 12.580; Jan Roskam Cz., Sliedrecht, f 12.220; Jan Verheijke, Ellewoutsdijk, f12.100; J. W, Roelofs, Papendrecht, f 11.948; C. van de Kreke, Wolf aartsdijk, f 11.822; A. de Bruijne, Terneuzen, f 11.389; Jan de Bree Fz., Neuzen, f 10.845; J. Wolse en L. van Boven, Ellewoutsdijk, 'f 10.767. MIDDELBURG. Ondertrouwd; A. J. Deïst, 26 j. en G. F. de Keijser, 28 j. Gehuwd: G. M. de Witte, 30 j. en W. H. Renierse, 26 j.; A. Labruyère, 34 j. en A. C. Bakker, 31 j. Overleden: K. J. Flipse, 69 j., geh. met J. Schout. I GOES. Geboren: 28, Frans Marinus, z. v. Marinus Franken en Johanna Marga- retha Hendrika Francisca van Ewijk; 29, Anthonie, z. v. Thomas Adrianus Tem pelaars en Catharina Bruel. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. P. H. Braune, 26 j. en P. Piekart, 22 j.G. P. Ketting, 26 j. en C. de Kaart, 22 j. Van 2229 Febr. IERSEKE. Ondertrouwd: Adriaan van Strien, 23 j. jm. en Janna Adriana van de Vrede, 24 j. jd. Getrouwd: Adriaan Johannes Koster, 23 j. jm. en Johanna Janna D'uinkerke, 18 j. ]d. MIDDELBURG, 28 Febr. Op de veiling werden de volgende prijzen besteed:Zure Bellefleur 1624, Zoete Bellefleur 14 20, Ermgaard 1318, Reinette d'Qr 16 21, Roode Bakkers 15, Campagnezoet 23, Goudreinet 31, alles per K.G., Kip eieren f6.50f6.80, eendeneieren f7, beide per 100 stuks, Ganzeneieren 16 19 c. per stuk. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 29 Febr., medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 776.8 te Isafjord (IJsland), laagste 727.0 te Lerwick. Verwachting tot den avond van 1 Maart: Aanvankelijk stormachtige tot krachtige Zuidelijke tot Zuidwestelijke wind, later rui mend, meest zwaarbewolkt of betrokken, waar schijnlijk regen of sneeuw, aanvankelijk zachte-. De Heer en Mevrouw FRANKEN van Ewijk geven kennis van de geboorte van hun Zoon FRANS MARINUS. Goes, 28 Februari 1924. D V. op Dinsdag 4 Maart a.s. H hoopt PIETER ADRIAANSE Pz., zijn 60sten Geboortedag te her denken. Koudekerke, 29 Fehr. 1924. N. Weg, C 196 Voor de vele bewijzen van deel neming ondervouden na. het over- i Inden van onze geliefde Moeder, Behuwd en Grootmoe<te,\ Mej de Wed DIRK IE HE JBOER, geb. Flip-e, b-tuigen wij onzen harte- ljjken dank. Uit aller naam, A. I. HEIJBOER. Kamperland, 1 Maart 1924. Voor de vele bewijzen van deel neming, voor en na het overlijden van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder LEUNTJE VADER, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, W. DE VOOGD. Koudekerke, Februari 1924. Voor de vele bewijzen van vriend schap, tijdens de ziekte en van deelneming, na het overlijden van onzen geliefden Broeder, Zwager en Oom JAN STROO, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de familie, Wed. A. CLARISSE—Stboo. Zoutelande, 29 Februari 1924. Hartelijk dank aan allen, die op 21 dezer blijken van belangstelling hebben betoond. A. PIETERSE C. C PIETERSE—De Visser O.- en W.-Souburg, Vrijburgstraat. 29 Febr. 1924. Allen, die op 26 dezer mij zulke treffende bewijzen van waardeering en belangstelling hebben betoond, brengik daarvoor mijn innigen dank. Borssele, den 28 Februari 1924. A. DE PRIESTER, Oud-Hoofd der School. TE fJOES. ZONDAG 2 MAART. Voormhalf 10: Leeskerk. Avond 6 uurDs A. Scheele, van Kapelle Biezelinge. Qranjeplein Souburg. Aangifte wan teerlingen voor den cursus die 1 April begint, Dinsdag 4 Maart van 34 en van 78 uur, in de School. De leerlingen moeten 1 April jaar zijn. HET BESTUUR. Het Bestuur van de groep Water bouwkundige Ambtenaren in Zee land van den Bond van Technische Ambtenaren in Overheidsdienst, maakt bekend, dat in de maand September 1924 vanwege die groep zal worden af genomen. Hun, die aan de gestelde eischen hebben voldaan, wordteen Diploma van voldoend afgelegd examen uit gereikt. Zij, die aan het examen wenschen deel te nemen, kunnen zich vóór 1 Augustus 1924 met overlegging van een geboortebewijs bij onder- geteekende aanmelden. Ter bestrijding der te maken kosten, wordt door iederen caudi- daat bij de aanmelding een bedrag van twintig gulden en door iederen gediplomeerde nogmaals twintig gulden gestort. Programma's a 25 cent zijn ver krijgbaar bij den Secretaris der Examen-Commissie, P L BOLTER te Veere. Onder d inkbetuiging voor het ruim 30-jirig genoten vertrouwen, maakt ondergeteebende hekend, dat hij zijn zaak heeft overgedaan aan zijn Zoon P. DE KAM Szn., dien hij in dezelfde gunst aanbeveelt. Oostkapelle, 1 Maart 1924. Aansluitend aan bovenstaande, maak ik het geachte publiek van Oostkapelle bekend, dat ik de van mon Vader heb overgenomen. Hopende door een nette en civiele bediening mij het vertrouwen waardig te maken. Timmerman en Metselaar. Oostkapelle, 1 Maart 1924.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3