- 11 Het bouten Jachthuis ?s. Telegrammen. Briefwisseling. Laatste Berieliteii. fflarkttm'cfttBfl. b. Hef Huisraad;, WILLEM SAMUEL DÜVEKOT CZD., WILLEM SAMDEL DUVEKOT Czn., WILLEM SAMUEL DUVEKOT CZD., Wegens sterfgeval is de zaak „FIRMA GEBRs. DUVEKOT" Woensdag a. s. van 11—3 uur GESLOTEN. Vrijdag 8 Februari 1924, verkoopen: gezet. Dan kan ook als or vermoedelijk ir. En het zal jk kan echter geld later ten il worden ge- het niet zijn, men verbaasd onden teleur- t dat zal wor- ïggen, dat een idere plaatsen gTOoten om it- mij wordt [een is stellig •erkregen over ieden, waarin plattelandsge- eel te kunnen al onderzoek. het noodig. gemeenten in Is angstig ge- zoo'n lijdens- llleen het noo- iggegeven, niet ©schouwingen, Ite stellen en met ontwerp- [nnen, die ge len, ook door jaar Uitstel, mderzoek, zal zijn gekocht. WEIJERMAN. met mij pijn- Jooveel welwil- )t opengesteld lavdn's mees- lór de uitvoe- sn verslag in ijskoud en |ng getuigende verslaggever. Ct. en in de leheel anderen jgeir Mijnheer ;r en beter ten gehoore iditorium heeft tedacteur, het |n iets beters vejnig vermo-. getuigend ever is weet dat u 'tniet fit ik zou It bij! een voil- ]ren te vinden, vil. [gevoelen van tiers Weergeef Irgiekon direc- letgeen ze ons In, pianiste en ]>ben gegeven. Jd, een mach- heid en heer door zang. rebracht. Wèl lan, en God Ivoor dien is pet tevergeefs 't Hooft, met roonheid der enschenldnde- rijze te doen ger dankbaar [daar prijs op igeef u, als begunstiger1 awe bijdrage, staat worde [n weg 'voort lezer Tan melle. ïravenhage is en zandtrein is de heer hij in zijn een zaag ge- de fraudes nisch Zieken- beslag gelegd die in het n e e r e. ad. Viasloom- en bus zijn de dilligence. ^eming, meldt ondernemend |naar Kraling- paaiden als met succes. en practisch smaak van en een goed zon en ze tn flink alsof wereld be- oud, oveï- Iger redacteur Ide. |t-insp©cteurs ontslagen. (Ctr.) [lig© hoeven geplunderd, hield zich papens in dé de schupo ■die toten eveneens van de wapens ge bruik moest maken. 'Na een lang gevecht gaf de bende zich over. Vier roovers werden gedwletst, een gedood. Zaterdagochtend is een Fransch vlieg tuig wegens motordefect geland tusschen Ladenburg en Ilsesheim. In het vlieg tuig bevonden zich twee onderofficieren van het Fransche garnizoen te Mainz, die terstond weer naar hun garnizoens plaats teruggekeerd zijn. Het schijnt, dat zij' op eigen houtje aan het vliegen wa ren gegaan. De gendarmerie stelt een onderzoek in en bewaakt het toestel. Een raadselachtig geval. Tc- Berlijn is zekere dokter Achilles ge* arresteerd. die er van beticht wordt, een student door hypnose blind te hebben gemaakt; eergisteren in vrijheid gesteld is hij gisteren opnieuw gearresteerd. Ech ter zou gebleken zijin, dat de student het geheele verhaal heeft verzonnen om zich te redden uit de moeilijke positie, .Waarin hjij door het speculeeren met- belangrijke sommen, die hem waren toevertrouwd, was geraakt. Hij zqu o.a. ook het vermo gen van zijh eigen vader en van den vader.van clr Achilles hebben verspeeld. Tijdens een verblijf te Gruenberg in Si- lezië was de student inderdaad blind geworden tengevolge van een zenuw crisis. Hij- herstelde in een ziekenhuis. De rol van den geleerde, die hem zou hebben genezefn en daarna weer blind gemaakt, is dus ook al raadselachtig in deze zonderlinge geschiedenis. WASHINGTON. Ex-president Wilson is overleden. Zaterdagavond 9 uur, viel hij in diepen slaap, waaruit g-een ontwaken meer mo gelijk was, volgens de geneesheeren. Hij is Zondagmorgen om kwart over elf Over leden. Zdjn eehtgenoote, zijn dochter Marga- retha en zijn vriend en geneesheer admi raal Greyton bleven hij hem'tot het einde. De laatste woorden, die hij stamelend Iheeft uitgebracht, waren gericht tot Grey ton; bijna onhoorbaar zei hij: „Het is beter zoo, als dat ik zou moéten leven als een hulpelooze invalide". Mevr. Wilson ■heeft bericht ontvangen, dat de Ameri- kbansche régèéring er prijs op stelt, den ex-president een Staatsbegrafenis te ge ven. "LONDEN. V.Di. „De Daily Tel.'" meldt, dat een internationale conferentie ter be spreking van het Êuropeesche vraagstuk niet zal worden bijeengeroepen, vóórdat ide commissievan deskundigen van de (Commissie van Herstel rapport hebben uit gebracht. Het is mogelijk, dat de deskun digen worden uitgenoodigd, aan deze con ferentie deel te nemen. MOSKOU. (3 Febr.) Het Executief Co mité van de linie van Sovjet-Republieken heeft den tegenwoordige nwaamemenden voorzitter van den Raad van Volkscommis sarissen Rykcf, in de plaats van Lenin tot- voorzitter van dien Raad benoemd. De moordenaars van Erzberger, Schultz en Tilesen zijn te BiOiedaptest ge arresteerd. MENACO. V.D:. Hevige- gevechten wor den veiwacht zoowel ten oosten als ten westen van de grens, daar de rebellen hun troepien verzamelen en de regeerings- traepen naar het oosten blij'ven oprukken. ATHENE. Het kabinet-Venizelos is Weer verdeeld en. valt uiteen. Griekenland is tijdelijk zonder regeering. De strubbelin gen in 't kabinet zijh veroorzaakt door de dynastie-kwestie. BERLIJN. Gisteren heeft Stresemann een groo-te redevoering gehouden in welke hij over 't overlijden van Wilson ver klaarde Het nieuws van 't overlijden van Wilson herinnert ons aan dé bevogelende illusie over den vrede van Wilson. Ik geloof niet te ver te gaan, wanneer ik zeg, dat het yertröuwen van Duitschland in Wilson zijii piolitieken ondergang is geworden. Ons vertrouwen in den waren vrede bewoog ons de w'apens neer te "eggen. De illusies zijn vervlogen en wij hebben het verdrag van Versailles. Toch, wij zullen ons lot in handen nemen en éftis daaraan niet meer onttrekken. Wijl zullen allen materieel© offers brengen om het verdrag van Versailles uit te voeren terw'ille van onze vrijheid. een blijk gaven van sympathie, behoorde ook de commissie van de ringrijderij in de Abdij! Deze. commissie heeft zeker wel op een aardige wijze den oiuden, ronden Zeeuw gehuldigd, namelijk dotor het aan bieden van een taart, waarop' door de firma A. van der Mijle en Zoon, de ringrijderij geheel natuurgetrouw was weergegeven. De met zand bestrooide haan, de in schuine richting staande palen, Piet zelf bij den ring, eenige met linten en bloeme;n versierde paarden en deelnemers aan den strijd met den lans in de hand; niets ontbrak. En dit alles was vervaardigd va neetbare waar; mcfö- kovisch gebak, eieren, chocolade, nougat en suiker waren de voornaamste grond-# stoffen van het toepasselijk geschenk. Bij de taart was een fraaie kaart met gelukwensch gevoegd met als opschrift: Aan P. Adriaanse, den trouwen oppasser, ter gelegenheid van zijn gouden bruiloft op 4 Febr. 1924 van de Commissie voor de ringrijderij in de Abdij. Dlhr P. Maas van Koudekérke heeft als oudste lid der commissie het geschenk aan „Piet" overhandigd. Allen die liet gouden paar' heden geluk- w en sell ten, zullen het met ons eens zijn, als wij op zijn P.iets hopen, „Dat ze nog lang meuge leven!" Rechtbank te Middelburg. Vrijdag werd behandeld de zaak tegen A. M. K., 48 jaar, vrachtrijder te Goes. Hem werd in hoogerberoep ten laste gelegd, dat hij op 23 November 1923 over den Rijksweg te Goes heeft gereden met 2 aan elkander gekoppelde wagens. Door den kantonrechter te Goes was hij des wege ontslagen van rechtsvervolging. De ambtenaar van het O. M. was tegen het vonnis in hooger beroep gekomen. De eisch was thans ontslag' rechtsvervol ging. Verwezen naar de terechtzitting met bevel tot gevangenhouding F. T. de C., 28 jaar, werkman te St. Jansteen, gede tineerd te Middelburg, 'ter zake van on tucht, terwijl tegen C. S., 19 jaar, schaap-, herder te Ertvelde, eveneens gedetineerd ter zake van poging tot doodslag, de i gevangenhouding met 30 dagen ver lengd is. Heden is- aan den officier van justi tie te Middelburg voorgeleid de 42-jarige musicus K. Z., afkomstig uit Den Haag, die, werkloos zijnde, door valsche voor- gevens van andere musici o. a. te Mid delburg geld wist te verkrijgen. Wisselkoersen. Berlijn 6I1/2—62x/2 'Brussel 10.92—11.02 Parijs 12.30—12.42 Londen U.50V2—ll.ölVa 'Dollar 2.65V2—2.661/'> Moanen 37—38 Rotterdam^ 4 Februari 1924. Tarwe minder ruim aangeboden, prijs houdend verkocht f 12.10—f 12.50, prima Uitgezochte partijen daarboven betaald, af- SjNgAe 111.25f 11.75. Chevallier lager, f 11.75 f 12.25. Haver lager, f9f 10.25. Erwten prijshoudend gestemd van f 18 - f 25. Kroonerwten onveranderd f 18 jf 23. Schokker erwten lager, en niet ge heel geruimd f 17—f20. Bruine boonen ruimer aangeboden, belangrijk lager ver kocht, puike van f30—f33, overigens naar kwal. van f 10—f25, alles per 100 Kilogram. Het is heden feest voor „Piet" van de ringrijderij, het echtpaar Adriaanse viert heden zijn gouden bruiloft, en onder de personen, die den bekenden oppasser van den ring, den man, die de banen met jgraote zorg in gereedheid bracht nu ï^eds meer dan 40 jaren lang, dezen dag J. P. te K. Nu u weigert uw stukske trouwens een anti-kritiek, ofschoon wij bij uitzondering over dit bezwaar zouden zijn heengestapt! met uw vollen naam te onderteekenen, verwezen wij het naar de snippermand. De M. De tweede redacteur is afwezig; heb nog een week geduld. Rotterdam, 4- Februari 1924. Vee rit ar kt. Aanvoer: 370 vette run deren, 204 vette kalveren, 325 schapen en lammeren, 835 varkens. Prijzen per 1/2 K.G.Koeien f 0.35, f 0.50—f 0.521/2, £0.571/2—f 0.60, ossen f 0.50, f 0.55, f 0.59, vette kalveren f0.60, f 0.70—f 0.721/2, f 0.871/2—f 0.90, schapen f0.40, f0.45, lammeren f27, f38f40 p. stuk, varkens f0.34, f0.36, fO.371/2, stie ren f 0.46, f 0.49, f 0.521/2. Koeien en ossen aanvoer flink, handel zeer kalm, prijzen bijna onveranderd, bij uitzondering werd voor een enkel puik- best beest 21/2 ct. boven noteering ne- taald. Stieren aanvoer zeer klein, bijna geen handel, flauwere prijzen. Vette kalveren aanvoer redelijk, handel stug, prijzen iets minder stijf. Schapen en lammeren aanvoer klein, handel kalm, vrijwel de oude prijzen, een enkel puik-best lam ging bij uitzon dering iets boven noteering. Varkens aanvoer minder ruim, handel lui, prijzen aanmerkelijk lager met afloo- pende markt. Zaden. Bruin Mosterd f 60f 65, Geel Mosterd f 30f 32, Blauw Maanzaad f 36 f 38, Karwijzaad f 130f 132, Lijnzaad (blauw) f 23f 24, Lijnzaad (wit) f 30 f 32.50, Kanariezaad f 20f 21, Koolzaad 122f 23 Vlas. 15800 K.G. blauw f 1.30—f 1.75, 3000 K.G. wit Zeeuwsch fl.10fl.30, 9800 K.G. Holl. geel f 1.25—f 1.75, 15000 K.G. Groningsch f 1.25f 1.75, 183 K.G. Dauw root onverkocht. Aardappelen. Brielsche Eigenhei mers f 7f 7.50, Zeeuwscbe Eigenheimers f 5.50f 6.50, Blauwe Eigenheimers f 6— f 6.75, Zeeuwsche Bonte f 7.25f 7.75, Zeeuwscbe Blauwe f 7.25f 7.75, Poters f 4.50f 5, Red Star f 5.75f 6.50, Bra- vo's f 6.75f 7.25, Limburgsche Industrie f 4.50f 4.75, Limburgsche Red Star f 4.50 f4.75, Drentsche aardappelen f4 f 4.25. Eieren. Zeeuwsche en Overmaasche f8—f 10. Verwachting tot den av. va n-5 Febr.: Matige, tijdelijk nog krachtige noord westelijke tot westelijke of zuidwestelijke wind, half tot zwaarbewolkt, weinig of geen regen, aanvankelijk iets kouder. MIDDELBURG. Bevallen: C. M. Julia nusJansen, d.; T. v. d. Broeke— Sturm, z. Overleden: A. Kleinjan z. 12 j.; J. v. d. Broeke, z. 1 d. GOES. Huw.-afk. 2 Febr., Hubrecht Göedegebure, 23 j. jm. te 'sHeer Arends- fcerke en Neeltje Oele, 25 j. jd. te 's Gra venpolder, onlangs te GoesHubrecht van 't Westeinde, 49 j. jm. te 's Gravenhage, onlangs te Goes en Johanna Pieternella Ilest, 42 j. jd. te 's Gravenhage. Overleden: 3, Willem Salmuël Düvekot 55 j. geh. met Johanna Jacoba de Wage- anallter. Over de maand Januari. WO'LPHAARTSD1 JKGehuwd: 3, Ma- rinus Snoep; 32 j. jm. en Jacoba Nijjsse 23 j. jd.; 17, Marinus Lokerse, 26 ji. jm. en Pieternella de Bolk, 27 j. jd. Geboren: 2, Johanna, d.v. Willem Bee'ke en Pieternella den Hollander; 3, Pie ter, z.v. Adriaan Kole en Maria Ver- schrage; 4, Suzanna Adriana, d.v. Jacob van Wijngen en Jannetje Verburg; 4, Hendrik Willem, z.v. Jacobus Poleijl en Cornelia Krijger; 6, Jacoba Maria, d.v. Jacob Gerard van Willegen en Dina van Strien; 14, Jacob Marinus, z.v. Jan Boon man en Adriana Gqertse; 16, Peiter, z.v. Pieter verschuure en Adriana Corstanje; 19, Jacoanina d.v. Adriaan Strijd en He lena Pieternella de Visser, 26, Neeltje d.v. Dingenis Kloosterman en Maatje Lui kenaar; 29, Anna, d.v. Pieter Meulpol- der en Adriana Oreel. Overleden: 8, Jannetje den Herder, 73 j., eehtgenoote van Cornelis Rijn, 28, Pieter Thorenaar, 73 j., wedn. v, Mar tina Verlare. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend I van 4 Febr., meegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 776.0 te Va- lentia, laagste 740.1 te Valdersund. OVEZAND'. Geboren. 2, Johannes z.v. M. Nieuwenhuize en M. P. Verburg; 4, Pieter, z.v. L. Boonman en M. Vermue; 8, A'piclonia, d.v. C. de Koning en A. Ver meulen; 18, Laurentius, z.v. J, de Winter en J. de Jonge; 23, Jan z.v. J. ide Jonge en A. Simonse; 28, Karei Bodewijk z.v- L. N. de Jonge en A. van Steen bergen. Overleden: 3, Joannes Marcus Clarijs 55 j. Gehuwd: 4, J. Heerenthals, 23 j. en M. Otte 24 j.; 9, M. v. 'TWestende, 63 j. en M. Boonman 50 j; HF.INKENSZAND. Geboren: 10, Mar- tinus Marinus z.v. Marinus Rijk en Neel tje Vermue; 19, Pieter z.v. Johannes Pou- lus de Jonge en van Jannetje Dfingena van de Velde. Overleden: 7, Marinus IJzerman, 54 j., echtgen. van Camelia Karelse; 22, Abraham Langebeke, 86 j. wednr. van Catharina Lokerse. RILLAND-BATH. Huwelijken: 31, Cor nelis Colpaart, 24 j., en Elisabeth dg Bokx, 26 j., beiden te Rilland-Bath. Gebaren: 31 Dec.: Wilhehnina Cor nelia JiOihaxnna d. v. Jan van der Kloos ter en Rika Johanna Koopman; 3 Jan., Cornelis, z.v. Eliza Lambrechtse en Adri- ama van Alten; 17, Cornelis, z.v. Jan Minnaard en Elizabeth Zeevaart; 23, Pe trus Lodovicus, z.v. Adrianus de Greef en Maria Catharina Diierikx; 26, Adriana Cqrnelia d.v. Willem Bot en 'Cornelia van D'amme; 26, Katharina Neeltje, d.v. Johannes Comelis Bakker en Maria Ka tharina Schouwenaar31, Hendrik Jacob, z.v. Jan Schouwenaar en Levina Neel tje de Bokx. Overleden: 1, Adrianus Benedictus van Pul, 23 j., te Antwerpen; 31 Dcc., Pieter de Hamer 76 j., wednr. v. .Levina Kole; 10 Jan., Jacob Nieuwdorp', 1 mnd. z.v. Willem Nieuwdorp en Elisabeth Huisson. 21, Levenloos geboren dochter van Ma rinus Johannes» Everaers en van Janna Cornelia Hirdes; 21, Willem v. d. Maas 48 j. echtg. van Suzanna Kdk. RITTHEM. Overleden: 1 Jan. Camelia Meijers, 85 j., wed. van Jan Lauwerse. BIGGEKERKE. Gebaren: Adriana Ma ria, d. v. Adriaan Wijkhuijs en Pieter nella Schout; Jacomina, d.v. Lein Geldof en Maatje Schout. KRABBENDIJKE. Gehuwd: 3, Francais de Bel, 24 j. jm. te Kruiningen en Cor nelia Wilhelmina Staal, 19 j. jd. de Krab- bendijke. Geboren. 7, Jacoba d.v. Hubrecht v. Boven en Dina Kriekaard; 23, Jacoba d.v. Anthonie Butijn en Cornelia Diees; 23, Maria Appodonia, d.v. Paulus Hermes en Jacoba de Vos. 24, Marinus z.v. Daniël Spijk en Maria Nieuwenhuijse. Overleden: 19, Hendrik Kok, 78 j„ wednr. van Pieternella Jansen. 26, Maria Kole, 88 j., echtg. van Pieter Koster. ARNEMUIDEN. Gebaren: 13, Johannis z.v. Blaas van Belzem en Prina v. d. Gruiter; 15, Marinus z.v. Marinus "Siere- veld en Maria v. d. Gruiter; 14, Maria d.v. Dingenis Robbert van Belzen en Elisabeth de Nooijer; 21, Krijn z.v. Jan van Belzen en Neeltje Siereveld; 25, Joos Pieter, z.v. Adriaan Baaijens en Johanna J/ietemella Jobse; 27, Jacobus Pieter z.v. Willem Janis Snoep en Willemina Jansse. Getrouwd9, Lieven de Rijk, 30 j. jm. te Middelburg en Camelia de Hamer jd.; 26, Job de Nooijer 38 j. wedn. van Grietje Smit en Adriana de Ridder, 47 j. Overleden: 9, Marinus Jacabusse 76 j. wedn. v. Maatje Wiondergem10, Ja cobus de Meulmeester 36 j., man van Tannetje Jaosse20, Maria Siereveld, 5 weken, d.v. Gerard Sierevelt en van Neel tje W.ondergem; 31, Joos Pieter Baaijens, 6 d., z.v. Adriaan Baaij'ens en Johanna Pieternella Jobse. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders PIETER MOLHOEK en ELIZABETH VAN DE PEÊREL op Donderdag 7 Februari a.s. hun 40-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. 's-Heer Arendskerke, Febr. '24 Heden ontsliep in de hope des Eeuwigen levens, onze lieve Man, Vader en Behuwd- vader, de heer in den ouderdom van 55 jaar. Goes, 3 Febr. 1924. Goes J. J. DUVEKOT- De Wagenmaker. C. A. DUVEKOT. E. A. DUVEKOT—Lansen. Utrecht J, P. DU VEKOT en Verloofde Goes J. J. DUVEKOT en Verloofde. MARIE A. DUVEKOT. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op Woens dag 6 Febr., namiddags 1 uur. Verzoeke geen bloemen. Eenige kennisgeving. Heden overleed in de hope des Eeuwigen levens onze zeer geliefde Broeder en Zwa ger, de heer in den ouderdom van 5a jaar. Mede namens de Zusters en Zwagers, L. DUVEKOT Czn. Goes, 3 Februari 1924. De Firma GEBRS. DUVE KOT te Goes geeft hierdoor kennis van het overlijden van haar zeer gewaarden oudsten Firmant dért Ifêèr in den ouderdom van 55 jaar. Goes, 3 Februari 1924. De Firmanten: JAN DUVEKOT Szn. J. J. DUVEKOT W.Szn. Verzoeke geen bloemen. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op Woens dag 6 Febr. namiddag 1 uur. Eenige kennisgeving. Hierbij vervullen wij den treurigen plioht U kennis te geven dat onze^zeer gewaar- deerde^udste Patroon is overleden, in den ouder dom van slechts 55 jaren. Zijn waardeering zal ons steeds in herinnering blijven. Het Personeel Firma DUVEKOT. Goes, 3 Februari 1924. H«den overleed plotseling onze Man en Vader, de heer i. 0SSEWAAR0E, emer. pred. van Nijmegen, in den ouderdom van 66 jaar. Nijmegen Mevr. de Wed. J. OS SE WA ARDE—Stern. Modjawarno (Java): M. C. L. BALJON— Ossewaarde. J. M. S. BALJON. Grijpskerke J. F. OSSEWAARDE. G. C. C. OSSEWAARDE— Baljon. 3 Februari 1924. Heden overleed zacht en kalm, na een smartelijk lijden tot onze groote droefheid, onze geliefde Broeder, Zwager en Oom, JAN STROO Jz„ in den gezegenden ouderdom van 79 jaar. Namens de familie, E. CLARISSEStroo. Zoutelande, 1 Febr. 1924. Heden overleed ten huize van wijlen J. de Boks,"zacht en kalm PASSCHIER FRET, in den ouderdom van bijna 81 jaar. Hartelijk dank aan de fam. De Boks, waar deze onge lukkige ruim 40 jaar liefde vol en zorgzaam is verpleegd en verzorgd, ook dank aan de Zu3ter der Z. H. D. I. voor hare goede hulp. Namens de familie en Curator, L. BRASSER. Middelburg, 2 Februari 1924. Heden overleed zacht en kalm na een langdurig, ge duldig gedragen lijden, onze geliefde Eehtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder JANNA TAAL, in den ouderdom van 74 jaar. Uit aller naam, WILLEM FRANCKE. Middelburg, 3 Februari 1924. Seisweg, R 99, Voor de vele bewijzen van deel neming en belangstelling, onder vonden voor en na het overlijden van onzen geliefden Vader, Be huwd-, Groot-, en Overgrootvader, den heer LOUWERS VOS, betuigen wjj onzen hartelijken dank. Uit aller naam, D VOS. Koudekerke, 4 Februari 1924. Hartelijken dank aan allen voor de vele blijken van belangstelling mij op 1 Februari betoond. B. ELSMAN, Gem. Veldwachter Ovezand, 4 Februari 1924. Ondergeteekende betuigt, ook namens zijn vrouw, hartelijk dank aan het Gemeentebestuur, de Burgerij, en Collega's, voor de huldeblijken, en de vele felicitaties, zoo van hier en elders, bij mijn 25 jarig Ambtsjubileum op 1 Febr. 1924 ontvangen. J. JOBSEN, Gem. Veldwachter. Driewegen, 4 Februari 1924. De Notaris PILAAR te Goes, zal des morgens te 10 uur te Borssele, aan het jachthuis, voor den heer P. WAUTERS te Gent, tegen con tante betaling a. Voor Afbraak: groot ongeveer 20 X 10 M„ be staande uit Zitkamer, verscheidene Slaapkamers Keuken, enz. Het huis moet 31 December a.s. opgeruimd zijn. als diverse Stoelen, Tafels, IJzeren Ledikanten, Matrassen, Dekens, Waschtafels met toebehooren, Beddetafels, Kapstokken, Schilde rijen, Spiegels, Lampen, Kachels met toebehooren, Droogrekken, Gordijnen, opgezette Vogels, 2 complete Eetserviezen, Glas-, Blik- en Aardewerk, Filter, Keukenge- rief, Flesschen, Brandhout, Kippen hok, Vischboot met ankers en Touwwerk, enz. Te bezichtigen daags te voren. Aangeboden: Melk van 13 a 14 Koeien? Te bevragen Boekh. FANOY, Burg 16, Middelburg. Er biedt zich aan tegen 1 Mei een Bakkersknecht, Brieven aan C. KRIEKAARD, Stavenisse.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1924 | | pagina 3