BATO RIJWIELEN Woensdag 15 Augustus 10S3 37e Jaargang %o 2 itbijtkoek iiberklonten oek en Peren, inschrijving en Peren. nieuw Kabinet. Buitenland. IN DEN MAALSTROOM. Binnenland. Ing „E. NI. M." indijke. igustus a. s., et Schuur ing te koop TALAGE lepersknecht houdster, Dienstbode, d-Huishoudster houdster FEUILLETON. I Fr «tuk, Maar. per stuk. fcr pond. bij de Markt, Iburg. uur (N. T.) zal te Waarde wor- loomgaard. den eigenaar IET BESTUUR. oeren zilveren net geld. Terug betaling der on- LT, Koudekerke. mm er, Boom- lieiderswoning, Roeden Bouw- ïlijk, te Seroos- [raat. veren vóór of op mntore van Not. delburg. aNTHEUNISSE, ran J A. PIETERS (an het Clarens te leveren vóór [16 Augustus om ielburg •dt gedaan door [aar de condities it Slagroom 'schillende 14 cent per ons. cent per ons, :nkel he Boerin" |t, bij de Markt, Ielburg. billijken prijs door Biezelinge. OOP: srrieveulen, Veerscheweg, DANIËLSE, Iddelburg. a van 2 personen ij J. ZUIJDWEGT ke. agd AN DEN BERG. roes. der tegenwoor- rstond aar, bij een alleen- >ede getuigschnt- richten aan den NK, Schoolstraat, of met October KOOLE, icheweg, Seuburg- odigd Ie Knecht, IUIS, Landbouwer ,p3* Drukkers-Exploitanten OOSTERBAAN LE COINTRE GOES Bureaux: Lange Vorststraat 6870, Goes Tel.: Redactie no. 11; Administratie no. 58 Postrekening No. 36000. Bijkantoor te Middelburg: Firma F. P. DHUIJ, L. Burg. Tel. no. 259 De Zeeuw VERSCHIJNT ELKEN WERKDAG Abonnementsprijs: Per 3 maanden, franco per post, f 3. Losse nummersf 0.05 Prijs der Advertentiën: 14 regels f 1.20, elke regel meer 30 cL Bij abonnement belangrijke korting. Een vaderlander. Binnen enkele dagen ontvielen aan liet vaderland een tweetal groote mannen, wier nagedachtenis men dient in eere te houden; mannen, die zoo moeilijk kun nen gemist worden, doch die men, mis- .sen .moet, dewijl zij de zeventig ge passeerd zijn. Zoo verloor het vaderland eerst Pierson wiens leeftijd reeds ver boven de tach tig uitschreed; daarna Cremer. Eerstge noemde de tweede van het bekende drie tal KuyperLobmanPierson, die den strijd voor de vrije school met het libe ralisme aanbonden, met aanvankelijke, .overwinning als resultaat. Laatstgenoem de de laatste van het minder bekende drie tal Nienhuijs, Cremer, Janssen, die het tegenwoordige Deli tot bloei brachten. Natuurlijk kunnen wij, wat hun_ invloed en beteekenis, motief: én resultaat van hun optreden, en den geestelijken kant van hun werken ep. streven aangaat, deze heide driemanschappen niet in één adem noemen. Het ging toch bij den strijd van het eerste drietal in de eerste plaats om' de eere Gods, om het Kind en 'om de, geestelijke schatten der natie, terwijl het istreven van het tweede drietal wérd be- heerscht enkel door stoffelijke moi'ieven: Jndië moest worden groot gemaakt.' Het eerste drietal heeft met zijn strijd geen stoffelijk voordeel behaald; het twee de drietal is bij zijn energieken arbeid geldelijk wél gevaren. Toch mag naast dien van Dr Pierson,, de naam van J. Th. Cremer bij diens' verscheiden met eere genoemd worden. Cremer is een self-made mlan. die zich zelf heeft weten op te .werken van den laagsten rang op een handelskantoor tot den staat van wat men in Amerika een „koning" noemen zou. Op' jeugdigen leef tijd in dienst van de Nederl. Handels-' maatschappij getreden, was hij reeds op '24-jarigen leeftijd lioofd-administrateur der Deli-maatschappij, door hem in bond met Nienhuijs en Janssen gesticht, tot aanplant van tabak, een cultuurbedrijf, dat in In- dië zijn weerga zoekt; terwijl niet minder •ban zijn initiatief en energie bet spoorweg net op Sumatra zijn uitbreiding dankt, ■en het verkeer zijn verbetering. Dat ten gevolge daarvan door de onder nemers schatten zijn verdiend, mag als bekend verondersteld; maar dat de volks welvaart ongemeen door werd ver hoogd, jaren aaneen, en nog menigeen er de vruchten van plukt, mag evenmin ,uit. het oog! worden verloren. Waar dan nog bij komt, dat zoowel de heer Janssen als de heer Cremer van hunne rijke inkomsten zeer veel voor de stoffelijke en geestelijke volksbelangen hebben over gehad, en dat het overlij den vooral van laatstgenoemde voor de Zending een groote slag is. «ok dat hij, de liberaal, schoon op gevorderden leeftijd, op aandrang van een xechtsch kabinet, zich vinden liet, de vet tigheden van zijn „Duin- en Kruitberg" te verlaten, om zich te Washington te werpen in de beslommeringen der wereld politiek, uitsluitend om de Nederlandsche belangen aldaar te dienen, was een daad van zeer groote zelfopofferende vader landsliefde. Zoodat, al kwam hij, om in den stijl van 1 Kronieken elf te spreken, niet aan de eerste drie, de nagedachtenis van J. Th. Cremer door een dankbare natie be hoort in eere te worden gehouden. 4, J> HOOFDSTUK X. Een bittere ervaring'. Gedurende de volgende wek'en zag Ste ven Polden dikwijls en voor zoover ik kon nagaan, leerde hij hem vertrouwen. Ik zei niets tegen hern over deze zaak; het lag niet op mijn weg om zijn vrien den te kiezen, als stond de man mij' ook heel slecht aan. Bovendien wist ik niets tegen hem. Mijn afkeer was dan ook meer intuïtief dan verstandelijk en Steven ziou het waarschijnlijk betiteld hebben als voor oordeel. Daarbij kwam, dat mij'n vriend veel opgewekter was. Ik begon dus te hopen, dat hij bericht van zijn vrouw had ontvangen, of dat de tijd zijn verdriet minder schrijnend 'deed warden. Hij scheen j meer aandacht aan zijn werk te be steden en hijj vertelde mij, dat hij' flink opschoot met het boek, dat hij1 van plan was te Schrijden. Toch kon ik niet nala ten op te merken, dat hij' minder medelij oen toonde met de armen en ellendigen en minder afschuw van het zondige en mge dan hij' had gedaan. Togen den zomer zag ik hem al minder tengevolge van het feit, dat ik ijidel ge- De toestand in Duitschland. Stiesemann, de nieuwe rijkskanselier, heeft gistei'en in den rijksdag de regee- ringsveiklaring afgelegd. Die nieuwe re geering is tegen elke overweldiging van Duitschland en tegen een verzwakking van het lijdelijk verzet, zbo z'ei hij. Zij wil de kwestie van de rechtsgeldigheid van de bezetting van het. Roergebied aan het internationaal 'gerechtshof voor leggen. néfangrijk was ook el'eze Zinsnede „Indien ons de vrije en onafhanke lijke beschikking over het Roergebied wordt teruggegeven indien de Rijnlan den wederom in den toestand zijn ge bracht, die in overeenstemming is met de verdragen, en nadat alle Duitschers wien geweld is aangedaan, zich weder in vrijheid bevinden en naar hun woon steden zijn teruggekeerd, dan zlulleh wij1, n a een moratorium, 'dat ons moiet worden verleend, met inspanning van alle krach ten des lands, ook de middelen voor de regeling van het vraagstuk van het her stel kunnen opbrengen, in zoover de ons opgelegde lasten ons bij harden ar beid ons politiek en oeconomisch volks bestaan en de verdere ontwikkeling van ons volk waarborgen. Dit is zekér mannentaal, die ook in de Entente-landen indruk moet, maken. Veel wordt er ook de laatstb dagen gezegd en geschreven over de Engelsche nota. In Amerika, Italië en de neutrale landen is. ze met groote instemming ont vangen. De Engelsche bladen zijn van oordeel, dat de Engelsche regeering een vrijgevige aanbieding heef g' daan doo 1 te hesluiten af te zien van haar aandeel in de betalin gen voor het herstel met .uitzondering van da som, die Engeland van Amerika heeft geleend ten behoeve van de gealli eerden. De Amerikaansche president moet zeer verlangend zijn met zijn gezlanten de hou ding van Engeland en Frankrijk te bespre ken en alles te doen wat in zijn macht is om een breuk tusschen de beide vol ken tg. voorkomen. Wat de binnenlandsche toestand in Puitschland betreft, daarin is voor 't oogenblik wel eenige vermindering van 't aantal stakingen en relletjes te bespeu ren, hoewel er hier en daar toch nog stevig geplunderd wordt. Aan de groote gasfabrieken in Berlijn wordt nog ge staakt, zoodat de bevolking het nog zon der gas moet stellen. Te Aken bedenkelijk dicht bij onze- grens'is 'tnogal rumoerig geweest. De menigte bestormde het politiebureau. Er werd met steenen, knuppels, ijzeren stangen enz gewo pen De ruiten d>r be- denverdiep'ing werden nagenoeg alle ver hield. Ook toen dfe politie begon, te vuren trok de menigte niet onmiddellijk af, doch slechts nadat eenige salvo's werden gelost. Er zijn 15 personen gedood en 50 gewond. Te Alsdorff werden 1-1 perso nen gedood. Te Recklinghausen werden ook winkels van levensmiddelen geplunderd. Verschil lende lieden zijn gekwetst. Te Duelken heeft de menigte de aardappelvelden ge plunderd. De politie stond machteloos. noeg was om te gelooven, dat de practijk van mijn chef langzamerhand in mijn han- 'den overging. Hoe het zij, mijn tijd werd meer en meer bezet en daardoor konden wij slechts weinig oogenblikken van den dag te zamen doorbrengen. Öp zekeren dag had ik een visite ge maakt bij een patiënt in de buurt van mevrouw Price en ik was op het ;punt om naar Battersea terug te keeren, 'toen ik John Polden zag aankomen, die in druk gesprek was met een anderen jon gen man. Ik stapte eerst in het wachtende rijtuig, toen zij dichterbij waren en ik zag, dat Polden mij herkende. Hij igreep onmiddellijk zijn vriend bij den arm en Zij verdwenen in een zijstraat. Dit ziou mij op zichzelf niet hebben verbaasd want ik vermoedde wel, dat Polden wist, hoe weinig ik op hem gesteld was als is niet het gezicht van den anderen •man nog jujst liad gezien en er zieker wan was geweest, dat ik hem herkende. „Als dat niet Rudolf Hussey was, dan is het zijn dubbelganger", zei ik bij mij zelf, en in het rijtuig springende, beval ik den koetsier hen achterna te rijden. Ik slaagde er echter niet in heel dicht bij hen te komen, want zij' traden juist een huis binnen, toen ik hen innaaide,, maar ik was bevestigd in mijn vermoeden. Ei' was .geen twijfel aan of de andere man was Rudolf Hussey. Ik zag duide lijk, dat zij' hun g|ezJichten voor mijl tracht ten te verbergen, en ofschoon ik hard Korte berichten. De aanvoer van vee te Essen was gisteren hoogst onbevredigend. De veehandelaars verklaarden, dat de boeren weigeren tegen papieren marken te ver- koopen. De vleeschprijzen zijn tengevolge daarvan met 300? a 400 pet. ..gestegen zoo dat een pond rundvleesch thans 2.1 mil- lioen en een pond varkensvleesch 3 mil- lioen mark kost. Melk, die Maandag nog voor 50.000 mark per L. te krijgen was was gisteren tot 150.000 mark per I,., gestegen. - Er zijn bom men geworpen naar den zetel van de fascisten te Molinella (Italië) en naar de woning van. een fas cist. Er ontstond toen een botsing tus schen fascisten en socialisten, waarbij 26 personen gewond werden. Fascisten, die uit.Milaan terugkwamen zijn op den weg naar Bovisa aangevallen door tegenstan ders. Er iverden schoten gelost; een vrouw is gedood. Te Monte Bruno is is een fascist gedood in een botsing met boeren. In bet. zuiden van Servië heeft, een o r k a a n gewoed, die groote schade heeft aangericht. In Ilerzegowina werd door hagelslag veel graan verhield; bij Drena- kowats, is een spoorbrug weggeslagen. Er zijn ongelooflijk veel muizen en ratten in België, vooral in de Ar dennen. Zij richten veel schade aan in de roggevelden, maar ook de bcisschen zijn er van vergeven. Do Amerikaansche bladen zien in de jongste nota van Engeland aan Frank rijk en België een aanwijzing van een definitieve scheiding tus s chen de geallieerden. De Franschen hebben Zondag t.Wee der grootste mijnen in het centrum van het Ruhrgebied, Rhein-Elbe en Mina, be zet, 'tengevolge waarvan dg. levering van gas in die streek geheel is stopgezet. Daar het tekort van de poste- r ij e n in Duitschland ongeveer 80 milli- oen bedraagt, zal ten spoedigste worden overgegaan tol verhooging der tarieven. Het porto voor een brief naar het bui tenland zal 20.000 M. bedragen. Poincaré, die met vacantie is, heeft telegrafisch zijn orders gegeven voor de opstelling van een antwoord op de Britsche nota. Het ligt in het voor nemen van Poincaré om een gedetailleerd antwoord te geven, waarin hij onjuist weergegeven feiten zal verbeteren en geën twijfel zal laten omtrent de verdere hou ding van Frankrijk. Hét document zal op volkomen vriendschappelijken toon moe ten worden geredigeerd. De laatste welcen is het aantal werkloozen in Petersburg terug- geloopen van 139.000 op 115.000. Er was weer vraag naar arbeiders en ook heeft men in de lijsten diegenen geschrapt, die daarop ten onrëchte stonden. In Petersburg zijn in de eerste week van Augustus de p r ij z e n der levens middelen met 23 pet. gestegen. Gemeld wordt, dat president Harding in zijn testament ongeveer „goeden dag" riep, nam geen van hen beiden notitie van mijn groet. Zooals men zich kan voorstellen, gaf dit voorval mij te denken. Natuurlijk kon ■er wel niets achter steken, dat deze twee elkaar kenden. .Zij konden wel school vrienden, studievrienden, of wat dan ook zijn. Waarom .zouden ze elkaar dan niet eens opzoeken? .Zoo redeneerde ik bij mij zelf, maar ik kon niet helpen, dat ik de ontmoeting onaangenaam voind. Waarom deden zijl al hun best mijl te ontwijken en waarom verborg Hussey zijn gelaat? Bo vendien had ik Steven wel eens den naam van Rudolf Hussey hoeren noemen in Polden's tegenwoordigheid; maar hij had er geen acht op geslagen had gedaan alsof hij zoo iemand niet kende. Ik besloot dien avond vroeg naar huis te gaan om met Steven te praten en hem te vertellen, wat ik had gezien. Misschien hoopte ik, dat hij in het vervolg minder met Polden zou omgaan, als hij' wist, dat deze bevriend was met Hussey. „Steven, beste kerel", zei ik toen wij1 elkaar .onder het eten zagen, „is Polden een vriend van Huissey, voor zoover jij? weet?" „Ik 'heb er nooit van gehoord", was zijn antwoord. „Zijn zij ooit bevriend geweest?" „Ik denk het niet. Wiaarom vraag je dat?" „Omdat ik hen vandaag samen zag loe pen. Zij' waren blij'kfbaar groote vrien- 750.000 dollar aan zijn eclügenoote heeft nagelaten. De malaria neemt snel toe in Rusland. In Daghestan zijn geheele dor pen ontvolkt, terwijl in het Dongebied 25.000 nieuwe gevallen werden geconsta teerd. De gedelegeerde president van liet centraal uitvoerend comité van Turke stan, die te Moskou is aangekomen, heeft de sovje'regeering meegedeeld, dat 387.000 menschen, deel uitmakende van de bevolking van Tergliana, gedoemd zijn om in den loop van dit jaar van hon ger om t e komen. De Italiaansclie autoriteiten hebben beslag gelegd op de lading van bet s.s. „Vulcan", welke lading bestaat uit een millioen geweren, 3000 machinege weren, 24 batterijen bergartillerie. Dit krijgsmateriaal is afkomstig van de li quidatie van de Italiaansclie oorlogsvoor- raden, welke door de koopers aan Zuid- Slavië verkocht zijn. De Badgasten aan het Strand en zij, die fiets- of wandeltochten maken, hebben vaak last van zonnebrand in liet gelaat, doorzitten, stukloopen en smet ten der huid', alsmede stukgaan en pijn lijk worden der voeten. Gebruik tegen al deze huidongemakken tengevolge van de warmte de heerlijk verzachtende en snel- genezende huidzalf Purol. In doozen van 30, ,60 en 90 ets. Pharm. fabr. A. Mijn hard!, Zeist. Bij Apothekers en Drogisten. Cr e m e r. In ons bericht in ons vorig? na. staat 1894; dat moest zijn 1884, toen verving ,hij' mi' Tak van Poortvliet. Nog' behoort aan dit bericht, te warden toegevoegd, dat hij' zich wel iifl.91'6 uit 't politieke leven terugtrok, doch reeds in 1918 zich vinden liet om Neder- landsch gezant te Washington te wor den, in welke functie, helaas reeds in 1921 wegens ernstige ziekte afgebroken, hij aan zijn land en koningin onschatbare diep sten bewees door 't vertrouwen in deze beiden bij de Amerikanen te her winnen. S e n s a t i e-j ournalistiek. De Residentiebode schrijft: Ouder ge woonte getrouw', komt de „Telegraaf" weer door zijn sensatie-journalistiek het rijkspersoneel den schrik op1 het lijlf ja gen met de meest alanneerende berich ten. Zoo weet het blad nu reeds te mel den, dat de nieuwe minister van Finan ciën een salarisvermindering van 15 p?c.t. zal voorstellen. Ter bevoegder plaatse informeerende, 'kwalificeerde men ons dit bericht als krankzinnig. Terwijl de nieuwe minister van Financiën eerst gister voor de eerste maal op zijn 'departement aanwezig? was, hog geen enkele bespreking met zijn advi seurs gehad heeft en natuurlijk geen en kel concreet plan heeft kunnen over wegen, weet de „Telegraaf" van Zondag morgen reeds te vertellen, waarop1 en hoeveel hij zal bezuinigen. Het bericht van de „Telegraaf", zoo zleide men ons, raakt kant noch wal. De heer Colijn, die voornemens is de begroeting sluitend te maken, heeft den, want zij liepen arm in arm". Hij zweeg eenige oogenblikken en zei toen langzaam „Wiel, wat zou dat?" ,,ïïc weef het niet", antwoordde ik. ,,fk houd niet van Polden en Hussey heeft een haat tegen jou. Je eigen oordeel kan je beter zeggen hoe je Hussey hebt te beschouwen, als ik. En wat Polden rbe- treit wel ik moet zeggen, dat het mij onaangenaam trof, hen beiden samen te zien". „Dian", riep hij uit, „ik probeer de menschen te vertrouwen. Tracht jij1 iiu niet dat vertrouwen te ondermijnen". „Neen Steven, maar wij moeten ons- oordeel des verstands gebruiken. Ik zou geen dollen hond vertrouwen of een ad der". „Maar, beste kerel, je bent geheel an ders dan gewoonlijk." „Hoe zou je hun blijkbare vriendschap verklaren?" „Ik probeer die niet te verklaren", zei hij. „Welk recht heb ik Hij zweeg midden in den zin en scheen diep na te denken. „iSteven, beste kerel", zei ik, „heb je in den laatsten tijd nog iets gehoord van je vrouw 'heb je haar nog altijd lief?" „Ik "heb niets gehoord Dian, geen woord, ,I»een letter, sedert de kolonel hier was. Ik heb haar meermalen geschreven, maar ik kreeg geen antwoord en mij'n brieven zlijn niet teruggezonden. Ik heb al het ook het voornemen en de machtiging van den ministerraad, om op1 de salaris sen van het rijkspersoneel eenige milli- oenen te vinden, maar hiervan is nog niets in details uitgewerkt. Een cijfer van 15 pet. noemde men echter een belachelijk verzinsel, zboals ook de an dere „Telegraaf'-mededeelingen konden worden gékwlal'ficeerd. Het rijkspersoneel is dus gewaarschuwd en late zich door dergelijke sensatieberichten niet het hoofd op hol brengen. Die tendenz van een der gelijk bericht is niet anders dan een politieke agitatie te kweeken. Dat daar door onnoodijg; zorg' en angst in dui zenden geziinnen worden gebracht, deert pen dergelijke journalistiek natuurlijk niet. O ve r w e r k. Bij min. beschikking is aan hoofden of bestuurders van ondernemingen, waar< in in bet tijdvak van 2D Augustus tot en met 23 Sept. aan arbeiders, werkzaam ïn fabrieken of werkplaatsen, of aan jeugdige personen van 16 jaar of ouder, werkzaam in kantoren, vacantie wordt verleend in verband met de feesten ter viering van het regeeringsjubileum van Öe Koningin vergund, dat het tengevolge daarvan ontstane verzuim geheel of ten deele in ten hoogiste drie weken, vallende binnen vorengienoemd tijdvak, door die arbeiders wordt ing'ehaald. Er mag echter niet langer dan 10 uren per dag of x55 pier week w'orden gewerkt. Het jubileum van de Koningin. De Koningin heeft goedgevonden dat ook de weermacht haar bij' haar jubi leum hulde bewijst, op' voorw'aarde, dat hieruit voor den staaf gieeuerlei onkosten zullen voortvloeien en dat gij niet den vorm hebben van reveille, plarade of iets dergelijks. De regimenten grenadiers en jagers zullen dpi Maandag; 27 dezier nabij het landhuis der Koningin D'e Rui- 'genhoek te Scheveningen aan de Ko ningin een geschenk komen aanbieden. Het geheele garnizoen van Den Haag zal na afloop' daarvan de Koningin hul digen en voor haar defileeren. Verder zullen bij gelegenheid va.n de manoeuvres welke in Sept. in den omtrek van Amers foort zullen worden gehouden, opi 17 Sept. alle daar aanwezig?© troepen en de tachementen gelegenheid krijgen hulde aan de koningin te betuigen. Onder vrienden. Toen verleden week de heeren uit Mos kou recht" hadden gesproken, meenden D'avid en zijn volgelingen, dat nu weer alles koek en ei zou 'zlijin, vertelt de „Vrije Socialist". Dioch de oppositie houdt er schijnbaar een andere meening opi na, althans dit bleek in de huishoudelijke vergadering van Maandag 29 Juli te Am sterdam. Na lange afwezigheid waren voor liet eerst de opposanten weer aan wezig en dat wiel in flink aantal. D'avid werd van verschillende zijden geïnter rumpeerd. Hij werkte met banbliksems en dreigde met disciplinaire straffen. Het einde van de. zaak was, dat Wijnkoop zoodanig opi 'zlijn falie fcoi nkrijlgen, dat hij door een aantal ,,geestes"-vrienden huis waarts moest wbrden geleid. VerhuiskO' st en. Volgens 'koninklijk Besluit van 16 Juni kan aan vaste burgerlijke en militaire landsdienaren, die in het belang' van den dienst naar eeu andere gemeente dan die hunner standplaats worden overgeplaatst, dooi' of namens het hoofd van het be- gela gezonden, dat ik kon missen en ik weet aan mij'n afrekening, dat de cheques gijn geïnd. Of ik mijn vrouw lief heb? 'Dan! hoe kun je dat vragen?" „Misschien was het wreed van mijl, dat te vragen", antwoordde ik, „maar het is nu al lang geleden, dat jullie van elkaar 'zijt gegaan en ik vraag mij' wel eens af „Dan, mijn beste vriend, ik mag rond uit met je spreken, dat weet ik. Ik heb er al lang naar verlangd, ma'ar bet viel mij heel moeilijk het ijs te breken. Ik heb haar nog even lief als vroeger, mijn beste kerel. Ik probeer mij in te denken, dat ik eer medelijden met haar moet heb ben, dan een blaam op haar werpen. Men heeft haar altijd geleerd het geld te aan bidden en ongetwijfeld heeft haar vader haar beïnvloed om van mij weg 'te blijven; maar, Dian, mijn ideaal is geschonden, mijn geloof in haar liefde voor mijl is weg. Ik stelde mij haar altijd voor als edel en trouw en dat is ook weg". Ik zweeg. „Begrijp wel, Dan," ging hij voort, „ik geloof nog altijd in haar reinheid en in zeker opzicht geloof ik, dat ziij; trouw is aan haar huwelijksbelofte; maar de oude Isabella is weg dat is de Isabella mijner droomen, de Isabella .mijner ver beelding en iemand anders van dien naam heeft haar plaats ingenomen". (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1923 | | pagina 1