m Wybert hmM, iCeelpim Sanguinose Kaasstremsel en Boterkleur Rechtszaken. Telegrammen. Financieële Berichten. Afloop Verknopingen, Aanhesledingen, enz. Marktberichten. Burgerlijke Stand. ÏI.V. DE HOOP Bijzondere Lagere School Als ieder jaar TaMetten Heesch- BON. De Paaschmorgen H Een Woonhuis, Dien- en Wortelenzaai ^OHDC/y 88 BOOMEN Sint-Laurens. Aangifte Leerlingen 23 Maart, van 6—8 uur. Het beste middel tegen Bloedarmoede en Zenuwzwakte. PAUL VAN SLUIJS &Co. 100 Liter Melk, DAGEN VAN GOEDE BOODSCHAP Woensdag 28 Maart 1923, op Woensdag 28 Maart a.s., De schoonmaakwerken in het Gesticht. h v. d. meide, Sommeisdijk. Adverteert in dit Blad. op Woensdag 28 Maart a.s., door «en zolderluik was gevallen, thans aan de .gevolgen overleden. De klompenmaker S. te Hibben is gisteren bij het vellen van een boom gedood. Op den weg van Heerlen naar Sittard is de Duitscher W-. M. door verkeerd uitwijken voor een motor, met zijn fiets daartegen opgereden. Naar het hospi taal te Heerlen overgebracht, bleek hü bü aankomst reeds overleden. De veeverlos- kundige B. te Zwammerdam wilde een veriris- schenden dronk nemen na zijn arbeid, ver richt bij den landbouwer V. A. A. By vergissing dronk hü uit een ftesch gevuld met carbol. De ongelukkige moest in allerül naar het ziekenhuis te Leiden worden overgebracht. Effectendiefstal. Insluipers heb- bon zich toegang verschaft tot een perceel aan de Doinselaerstraat te Amsterdam. Do bewoner had juist kort te voren een aantal effecten ter waarde van f 14,000 uit de safe gehaald. Deze stukken zijn medegenomen. Bovendien legden de insluipers beslag op een geldkistje met f 70 en twee spaarbankboekjes. Van de daders is nog geen spoor ontdekt. Uit do omstandigheden, dat zij hun slag hebben geslagen, kort nadat de effecten in huis waren ■gekomen, meent de politie te moeten aan nemen, dat zy met de toestanden op de hoogte waren. Mishandeling in e. t d o o d e 1 k en afloop. Zaterdag is te Apeldoorn in oen café een twist ontstaan tusschen H. C. en B. D., beiden wonende te Ugchelen, welke zoo hoog liep, dat B. D. een biljartqucu greep en daarmede zün tegenstander een zoo hevigen slag op het hoofd toebracht, dat de queu in tweeën brak en If. C. bewusteloos op don grond ineenzeeg. Spoedig ingeroepen geneeskundige hulp oordeelde de overbren ging naar het Ziekenhuis noodzakclyk. Zonder weer tot het bewustzyh te zyn teruggekeerd is H, C. Zondagavond in het Ziekenhuis overleden. De dader werd gearresteerd en zal ter beschikking van den officier van justitie te Zutphen worden gesteld. ft ij k g e w o r d e n. Een Engelsch onder- daan, Jack Seddon geheeten, die 35 jaar geleden als jongen met 35 pond sterling op zak naar Amerika vertrok, is j.l. Zaterdag als dr Seddon en tevens als multi-millionnair in zyn vaderland teruggekeerd. Dr Seddon begon zyn „carrière" in Amerika als inclkjongen. Thans is hij1 eigenaar van landerijen in tien verschillende staten en bezit de grootste veehouderij in Pennsylvanië. „Myn zwaarste werk was", zoo vertelde hij aan een persman, „mijn perste 2000 pond byeen te krijgen. En mijn gelukkigste tijd was twintig jaar geleden, toen ik uit Amerika, terugkwam en aan myn vader kon vertellen, dat de wilde jongen, die van huis weggeloopen was, het goed maakte". Seddou is thans doctor in de geneeskunde en veearts. Hoog water. Hoewel langzaam, valt het water in het door de Beersche Maas over stroomde gebied toch gestadig weg, echter niet zoo snel als wel de verwachting was bij den aanhoudend hoogen wind. De Elftweg nabü Grave, welke een gedeelte uitmaakt van den i-yksweg 's-IIertogenboschNymegen, is weder droog. Ook de wegen van Os naai de Maaskantdorpen zün weer te beryden, zoodat de autobus- en postwagendiensten naar die dorpen hervat zijn. Thans echter begint het kwelwater weer te werken en vele buiten- dyks gelegen landerijen, die nog niet van kwelwater te lijden hadden, staan thans blank. De dichting van het gat, ontstaan door de doorbraak in de Beersche overlaatkade, is gereed gekomen. Twee meisjes slikken atro pine. Bü den apotheker IC. te Tilburg, zyn 2 uit Breda afkomstige leerlingen het slacht offer geworden van roekeloosheid. Zy hadden wel eens gehoord, dat door artisten op het tooneel, atropine gebruikt werd om de oogen te doen schitteren, en besloten dit eens te probeeren. Het zware vergift namen zij echter als een drankje in, waarna dadelük daarop verschytnselen van dronkenschap en bewuste loosheid volgden. De onmiddellyk gewaar- schuwden geneeskundigen dienst, bracht beide dames per auto naar het Gasthuis, alwaar zy ter verdere verpleging zyn opgenomen. Hun toestand schünt echter niet levensgevaarlük. (Teil) Alles om een hoed. Zondagmiddag circa vüf uur op den Binnen-Amstel te Amster dam. Mooi weer, maar voel wind. Een hoed van ©en wandelaar, die met een paar vrienden op de kade loopt, vliegt hem van het hoofd, rolt weg, het Amstclwatcr in; dryft te ver af om nog te pakken. Gelukkig ligt er een roeiboot. De hoedloozo en een vriend springen in het ranke vaartuigje, varen naar het drij vende hoofddeksel, dat liet er op schynt te hebben gezet zich niet gemakkelyk te laten vangen. ,Do mannen buigen over den rand van het bootje, vorder en verder, zoo vèr, dat het vaartuigje kantelt en de redders van den hoed nu zelf drenkeling zyn. Een agent nadert, bedenkt zich niet lang, maar springt gekleed te water. Een burger volgt zyn voorbeeld en zoo liggen er vier vier in den Amstel to spartelen. Agent Ploe ger slaagt er in de beide drenkelingen te redden, ide hulpverleenende burger komt spoe dig [aan wal. De tragedie van den hoed is hiermee nog niet [geheel geëindigd. Een der geredden blijkt inamelyk zoodanig van het koude bad te hebben geleden, dat hy naar het Binnen gasthuis 'moet vervoerd worden. De ander is ei' beter aan toe en wandelt naar huis. Viegongeluk. Te Pamiers (Frankrijk) heeft Zondag j.l'. een vliegdemonstratie plaats gehad. Er waren ruim 10.000 toeschouwers. Met verschillende typen van machines werden de imecst gewaagde evoluties uitgevoerd; alles, ook de herhaaldelyk gedemonstreerde para chute-sprong, verliep zonder incidenten. Een tragisch ongeluk maakte echter ten slotte een einde aan het feest: De bestuurder van een Morane-vliegtuig wilde den toeschou wers der gereserveerde tribunes van naby een landing laten zien. Hij was reeds op geringe hoogte van het veld, toen een plotse linge rukwind liet vliegtuig deed omslaan, zoodat het op de tribune neerkwam. Een onbeschrijflyke paniek volgde. Verscheiden toeschouwers werden gewond, o.w. acht ernstig.. De bestuurder had de tegenwoordigheid van geest gehad, den motor nog tijdig stop te zetten, anders ware de machine wellicht in brand gevlogen en de gevolgen nog ernstiger geweest. Herinnering. Wij blijven aandringen op vlugger in zending van berichten en advertenties; vooral 's Zaterdags. De courant wordt dan reeds om 10 uur voormiddags afgedrukt, dus kunnen wij na 9 uur niets meer op nemen. Wie in de courant van Zaterdag nog onverwachts wat heeft te plaatsen, zal dit dienen te telefoneeren, of telegra- feeren. Aan heeren berichtgevers wor den dergelijke kosten vergoed. Men raad plege de desbetreffende circulaire der redactie. Tal van berichten, ook Advertenties en het Veilingsverslag van Vlissingen, kwa men na 11 uur Zaterdagmorgen in of zoo ze vóór 9 uur inkwamen, waren ze te uitgebreid om alsnog te kunnen wor den opgenomen. Redactie. Wa 1denburgorbekken en in Poolsch-Sile- zië zijn voornemens zich bij do staking aan te sluiten. Gisteren is ier tusschen ver tegenwoordigers der rijksregieering en van patroons en arbeiders onderhandeld. BERLIJN. V.D. Het spoorwegongeluk te Friemershoim eischto volgens betrouw bare berichten meer slachtoffers, dan door de Franschen is gemeld. Zestig Fransche soldaten werden godood en meer dan 50 paarden moiesten worden afgemaakt. Vol gens een telegram uit Rochum is eerst thans bekend geworden, dat ook nog een goederentrein is ontspoord, waarbij zeven Fransche spoorwegarbeiders zlijln omgeko men. BERLIJN. V.D. In Oppef-Silezië is de proclamatie van de algemeens staking te gen de gruweldaden van „de Selbst- wehr" heden te verwachten. In vijf mijnen en twee ijzerfabrieken wordt reeds eenige dagen gestaakt. Die arbeiders van het Kantongerecht te Goes. Door (len Kantonrechter te Goes zyn ver oordeeld: wegens Overtreding Leerplichtwet: II. T. v. S„ Goes f2 b. s. 2 d. li.; J. G„ Goes f 3 b. s. 3 d. h.Op openbare weg luidruchtig [gillen en schreeuwen: J. A. V., M. d. Wi„ C. v. d. W., Colynsplaat, f3 b. s. 3 d. li.; Op openbare weg een wapen by zich hebben: L. v. d. B„ Krabhendyke, f5 b. s. 5 d. li.; Op openbare weg mollen vervoeren: S. d. B„ Zwaag, 'f3 b. s. 3 <1. li.; Op openbare weg mest brengen en opbergen: L. V., 's-Heerenhoek, f3 b. s. 3 d. h. Overtreding Arbeidswet, le herhaling: C. d. J., Driewegen, 2 maal f 5 b. s. 2 maal 5 d. h.z. v. vissollen op een anders af- gobakend perceel in ScheldeG. B., C. P. B., Yerseke, f 3 b. s. 3 d. h.'s Avonds rijden met wagen zonder licht: M. F. B„ Goes, f 3 b. s. 3 d. h.'s Avonds fietsen zonder lantaarn: M. T., Kruiningen, f3 b. s. 1 w. t.sch.J. J. d. W„, Goes, M. S., 's-Hcer Arendskcrkc, f 3 b. s. 3 d. h.Dronken schap M. V., Goes, f 3 b. s. 3 d. li., M. A„ lKapeifei, f5 b. s. 5 d. |h.'; 'Overtreding Arbeids wet: P. M. S„ Sclioro, bij! 2e herb, voor waardelijk 1. d. h. Do moord te Retranchement. Voor het hof van gezworenen te Gent heeft naar de ,,N. R. Ct." meldt, terecht gestaan een koopman te Bossevelde (Oost-Vlaanderen), beschuldigd van diefstal en moord, gepleegd te Retranchement (Zeeland), in den nacht van 19 op 20 Januari 1919. Volgens de akte van beschuldiging zou doze bekl. te zamen met twee medebeklaagden, de echtelingen Johan Perrels en Petronella Bossendry hebben ver moord en 800 gulden, alsook een aantal juweelen en voorwerpen van waarde hebben geroofd. De eerste medebokl. werd een eerste maal gearresteerd, maar wist te ontkomen en kon niet moer worden gevat, terwyl de tweede ontoerekenbaar bleek te zijn en in een krankzinnigengesticht moest worden op gesloten. De koopman stond dus alleen terecht. Hy werd door de jury schuldig bevonden aan moord met voorbedachten rade en tot levens langen dwangarbeid veroordeeld. Zün Edelachtbare. Voor de Alm©- losche Rechtbank stond gisteren terecht een bakker uit Hengelo. Den 7den December j.l. bevond hyl zich met iemand, die eveneens als beklaagde is gedagvaard, maar niet is verschenen, in een café aldaar. Bekl. had nog al flink wat aan Bacchus geofferd en werd deswege twee maal over door den café houder uit het koffiehuis verwüderd, doch hij keerde terug, zoodat de politie gewaarschuwd werd om de noodige maatregelen te nemen, dat beklaagde niet voor de derde maal binnenkwam. Ik beschouwde het als een lolletje, zegt bekl. Ik dacht, dat de caféhouder het niet zoo kwaad bedoelde. Officier: Ben je niet lid van den Raad,? Bekl.Ja. Officier: Dan gedraag jü je netjes, dat moet ik zeggen I Pres.Voor welke partü zit je daar, voor de kroeghouders soms? Bekl1.Voor de Roomscli-Katliolieken. Ik heb er spüt genoeg van en wilde wel, dat het. niet gebeurd was. De Officier meent, dat beklaagde door de publieke opinio reeds genoeg is gestraft en eischt f25 boete subs. 25 dagen hechtenis. Het spoorwegongeluk te Woensdrecht, Na hernieuwd onder zoek werd' voor het gerechtshof te 's Her togenbosch, meldt het „Hsgz.", de be handeling voortgezet der strafzaak teg n J. S. K., machinist te Roosendaal, be klaagd tel' zake, dat hij op 3 Mei 1922 als bestuurder van een trein niet tijdig heeft gebruik gemaakt van de hem ten dienste staande middelen tot remmen en waardoor ter hoogte van Wocnsdrecht eenige wagons zijn ontspoord, De rechtbank te Breda had beklaagde vrijgesproken. Die advocaat-generaal van het gerechtshof eischte in hooger beroep 2 maanden hechtenis. Die ingestelde en quête-commissie heeft inmiddels rapport uitgebracht. In geen der verklaringen was het pleit voor beklaagde van dien aard dat het hem geheel vrij' maakte; van schuld. De advocaat-generaal vond na dit uit voerig hernieuwd onderzoek geen termen om .zijn requisitoir te wijzigen en bleef volharden bij' den eenmaal uitgesproken eisch. Die verdediger, rnr Tleü' Laan, uit Utrecht rechtskundig adviseur yan den Ned. bond van Spoor- en Tramwegpersoneel, her nieuwde zijn pleidooi tot vrijspraak omdat hij beklaagde niet schuldig achtte. Zou echter het gerechtshof vcroordeelen op gTond van .schuldigverklaring, "dan kon volgens pleiter die straf niet onvoiorwaar- waardelijk zijn. In dienstbetrekking was beklaagde reeds gestraft geworden met het inhouden van drie dagen loon. Mits dien kwam pleiter subsidiair tot verzoek •om voorwaardelijke veroordeeling. WESTKAPELLE. Gistermiddag werd alhier door notaris Mr Jan Loeff publiek verkocht: Perc. 1 36.50 A. Bouwland aan den straat weg naar Aagtekerke, voor f 1300.aan Pieter lloelse Janiszn Jr, alhier; Perc. 2: 69.50 A. Bouwland, onder de gemeente Dom burg, 'voor f 1800.aan Cornelis Brouwer te Domburg; Perc. 3: Een Huis met Tuin en Garage, is niet geveild, daar dit uit de band is verkocht. Door den hoofdingenieur van den Ryks- waterstaat werd lieden aan het gebouw van het Provinciaal Bestuur te Middelburg aan besteed het aanbrengen en inwalsen van een deklaag van steenslag op den weg langs de oostzydc van het kanaal door Zuid-Beve- land, benoorden van den spoorwegovergang te Vlakc, belioorende tot de werken van het kanaal door Znid-Boveland. Raming f 15000. Ingeschreven werd door: A. A. de Wiilde, Middelburg, f13588; B. Oosters, Willemstad f13469; M. W. Knuist, Goes 112934; A. v. d. Straaten Jr, Hansweert f12900; J. II. v. d. Ven, Vlissingen f 11669; P. C. Zaane, Tilburg f 11600; C. v. d. Kreeke, Wolfaarls- dijk 111360; ,11. Koslen Cz„ Wemeldinge 110890; L. I'. Korstanje, Wemeldinge f10880; M ijWegcnboiiw, Zutphen f10500; N.V. Stoom- walzenbedryf, If. Boezewinkel, Zutphen f 9500. Wisselkoersen. Amsterdam, 21 Maart 1.45 u. Berlijn 1.211.22 Brussel 14.8515 Parijs 17'17.15 Londen 11.8911.891/2 Dollar 2.53%—2.53%. Weenen 0.350.36 GOES. Hedenmiddag werd in de Leeszaal aanbesteed het bouwen van 30 woningen in de Scheldestraat (Bouwplan II), voor de woningbouwvereeniging „Ons Streven". Inge komen waren 10 biljetten. Ingeschreven werd door: A. de Groot, Rotterdam, f79000; A. Drijgors, 's-Ifeer Abtskerke, f80.100; G. II. Vertregt, Middelburg f83600; M. Jacobs, Goes, f86800; Fa Kuyper Co., Middelburg, f88500; M. J. Scheffelaar, Bergen op Zoom, f 90250 Koppel te 's-Gravenhage f 91455Smits' Wo ningbureau, Bergen op Zoom f92800; v. d. W|eert Zonen, Goes f97955; 'W. J, v. Doese laar, Goes f 99950. GOES. Dinsdag werd alhier door notaris Pilaar publiek verkocht: Bouwland, alhier, in den Goeschenpolder, groot 4 HA. 54 A 40 cA. aan het Groot-Armbestuur te 's-Heer- Hondrikskinderen, voor f9088.-—; Hoefje, be staande Uit Woonhuis, Schuur, Paardenstal', Wagenhuis, Varkenshok, Erf en Boomgaard, aan den Ouden Singel, groot 44 A. 55 cA„ aan AVed. P. CorstanjeMoerland, aldaar, voor f8730.Woonhuis en Erf, aldaar, groot 1 A. 29 cA., aan C. Ryn, voor f2010,. Samen voor f 19828. GOES, 20 Maart 1923, Voiliugsvereen. „Zuid-Beveland" te Goes. Appels: Goudreinetten 19f 17.10; Zure Bellefleur f 4.50f8.50; Adams Permain f6.40; Court Peudu f6.10f7.40; Fransche Belle fleur f2.90—f8.20; lleinottc d'Or f3.50— f4.70; Pomme d'Oranje 1'12: Zoete Armgaarde f 12.20f 16.40Zoete Campagner f 11.20 f 11.40; Zoete Bellefleur f 11.20—f 14.10. Diversen: Sjalotten f 15f 19.10; Uien £0.30 fl.40; Aardappelen f0.10f0.90; Boonen f 11. Alles per 100 Kg. Roode kool f 1f 2Boerenkool f 2.80 per 100 stuks. Pre,i 5.80f 12.70Seldery f 1.20 p. 100 bos. Honing f0.70 per flacon. ROTTERDAM. Ter Rolterdamsche veiling (Delftschestraat 43) werden aangevoerd 351000 stuks. PrijzenKipeieren f5.90—f8.15; idem (klein) f5.70f5,85; Eendeieren f7.05f7.75. MIDDELBURG. Gehuwd: J. Buskop, 27 j. en A. M. Mijnlieff, 23 j. Bevallen: C. A. de Groot, geb. Schrier, z.C. Louwerse, geb. De Smit, z.; M. van Dijke, geb. Remijn, z.; P. II. Bol, geb. Tou- burg, z. Overleden: S. Davidse, 58 j., geh. met N. van Keulen; W. de Veij, 85 j., weduwe van P. C. Boutens. GOES. Geboren: 20, Maurice Louis, z.v. Franciscus Lambertus de Koning en Flo rentine Marie Debuf; 21, Marinus, z. v. Adriaan JacobUs Marinus Verburg en Jan netje de Leeuw. Overleden: 18, Willem Gommert, 5 w., z. v. Benjamin Kole en Tannetje Ruijsaard TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 21 Maart, meegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 773,7 te Saer- na, laagste 757,0 te Scydisfjord. Verwachting tot den avond van 22 Mrt. Zwakke tot matige Oostelijke tot Zuid oostelijke wind, licht tot halfbewolkt met weinig of geen regen in liet Noorden, in het Zuiden toenemende bewolking met kans op regen, iets zachter. ïf isurttCK>vcaeaME> url Setrouwd a H. LANGEVELD en -i N. VAN WiERINGEN, die, mede namens wederzijdsche ouders, hartelijk dank zeggen voor de bij hun huwelijk ondervonden belangstelling. Goes, 21 Maart 1923. Voor de vele blijken van belang stelling, mij betoond op 14 dezer, betuig ik mijnen welgemeenden dank. S. VAN LEERSEM. Ritthem, Maart 1923. TER NEUZEN. Vergadering van Aandeelhou ders in bovengenoemde Vennoot schap op Donderdag 5 April 1928, des namiddags ten 2 ure, in bet Hotel Centraal te Ter Neuzen. Punten van behandeling liggen ter inzage ten kantore der Vennoot schap, Stationsweg, Ter Neuzen. Aandeelhouders worden herin nerd aan art. 16 der Statuten. De Pres. Comm. P. J. S( HF.ELE. HET BESTUUR. De Sanguinose heeft een hoogst versterkenden invloed op het gansche zenuwgestel. Zij verrijkt het bloed en geeft aan het gansche lichaam dat gevoel van veerkracht, dat bij eene volmaakte gezond heid behoort. Prijs per fl. f 2.—, 6 11. f 11.—, 12 fl. f21—. Te verkrijgen bij Apothe kers en Drogisten WACHT U VOOR NAMAAK VAN DAM Co., De Riemerstraat 2c'4 Den Haag te GOES. De aangekondigde lezing van dhr. GERRITZEN, op de Alge- meene Vergadering van 27 MAART a.s. kan wegens fa milieomstandigheden van den spreker NEET DOORGAAN. HET BESTUUR. weder ruim voorzien van prima Engros en detail. Beleefd aanbevelend, Grossierderij-Drogi-terij „DE STER". Vlasmarkt K 157, Middelburg. Het BESTE middel tegen Verkrijgbaar alleen in blauwe blikken doozen a 45 en 80 ets. bij Apothekers en Drogisten. Wacht U voor namaak en let op ons bovenstaand wettig gedeponeerd fjbriekr»nrierk GABA. Melkslijter te Vlissingen vraagt tegen 1 April dagelijks circa vroeg te leveren. Te bevragen bij W. HUISSOON, Walstraat 7, Vlissingen. Zendt ons f 1.en deze bon en U ontvangt franco een Boek waarin uitlegg. v n alle te knippen boven- en onderkleeding. Te vens een apparaat waarvan U in 17 maten zonder rekenen of teekenen zooveel patronen kunt maken als U wilt. CASANO 13 R. Bilderdijkstraat, Haarlem. Bij J. H. KOK te Kampen is verschenen: DEEL II. De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE, zal op des namiddags te 2 uur, in het Café Tramhalte te West-Souburg, alsnog in het openbaar verkoopena 18. Het Bestuur van het Gasthuis te Goes, zal 's namiddags 2 uur, in het Gesticht aanbestedeni De voorwaarden voor de uitvee- ring liggen ter inzage bij den Huis meester. Rijnsburger en Bruin Zeeuwsch Uienzaad, Flakkeesch Stomp- en Scherp punt Wortelenzaad, biedt aan in prima, soortechte kwaliteit, oogst 1922: (met Goede Vrijdag) DOOR Dr A. KUYPER (In den Kerstnacht Oud en Nieuwjaar, verschenen reeds, Pinkstermorgen volgt spoedig) Prijs f 160, Geb. f 2.50 Compleet in 4 deelen f 5 50 Geb. in 4 stempelb. f9 SMIJ- BRAMD- SCHAAF- STOOT- en KNEL- WONDEMVSebruikt v-iPPrfè? wijk A, no. 59, met Erf en Schuurtje, met daarachter gelegen Grond, (waarop de loods van den heer S de Pagter Jr. gedeeltelijk is ge bouwd), te Oost-Souburg, aan de Kanaalstraat, groot I A. 80 cA. Te aanvaarden 1 Juli 1923. Bezichtiging Dinsdag 27 Maart '23, van 10 -12 en van 2—4 uur Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris te Middelburg, aan de Lange Delft. [Je ONTVANGER der Registratie en Domeinen te Goes, zal des middags 12 uur, te zijnen kan tore bij inschrijving tegen contante betaling verknopen: van verschillende soort, aanwezig op Rijkseigendommen te Goes en te Kloetinge, in 4 kavels, te rooien vóór 30 April 1923. Perceeisbeschrijving en voor waarden der verkooping liggen ter inzage ten kantore van voornoem den Ontvanger alwaar inschrij- vingsbdjetten worden ingewacht vóór des voormiddags 11 uur van den dag der verkooping.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1923 | | pagina 3