Burgerlijke Stand. Telegrammen. Financieële Berichten. Marktberichten. Advertentiën. LOOP DER BEVOLKING. te '.Over de maand December. GEMEENTE 1 Januari 1922 Geboren Gevestigd "3 Overleden Vertrokken 1 Januari 1923 M. V. Totaal M. Vr. T. M. Vr. Tot. a M. Vr. Tot. M. Vr. Tot. M. Vr. Totaal Middelburg 8778 9910 18688 [85 164 349 718 777 1495 112 120 332 527 591 1118 9042 10140 19182 Domburg 676 705 1381 13 9 22 22 24 46 10 4 7 11 36 45 81 671 686 1357 1s-Heer Arendskerke 1848 1835 3683 50 54 104 57 63 120 23 22 17 39 ICO 95 195 1833 1840 3678 Heinkenszand 914 915 1829 21 32 53 32 42 74 9 9 9 18 42 65 107 916 915 1831 We meld i u ge 1108 1152 2260 22 24 46 87 91 178 19 14 13 27 42 66 108 1161 1188 2349 Ellewoulsdijk 335 333 668 6 7 13 6 8 14 8 3 4 7 22 21 43 322 323 645 Oosterland (Z 2059 33 51 25 95 2C28 Ten slotte voerde dhr. Nederhand het woord, die hartelijk: dank bracht voor al de gesproken woorden. Spr. wil alleen de kracht voor zijn moei lijke, maar heerlijke taak, van God den Heere verwachten. Spr. vraagt echter ook het volle vertrouwen van het Bestuur en het schooltoezicht en de hartelijke samenwerking met het personeel. Spr. zegt zijn volle per soonlijkheid aan de school te willen geven en besluit zijn toespraak m:et een hartelijk woord tot ouders en kin deren. De school onder bolsjewis tisch bewind. In de Laatste aflevering van „Cijfers en Feilen" worden interessante aanhalin gen gedaan uit een artikel in bet Fi'an- sche tijdschrift de „Revue des deux ïnon- des" geschreven door mevrouw Emilie Vernaux, die vóór den oorlog en ook daarna, onder de sovjet-regeering onder wijzeres te Petrograd was. „De Russische communistische regee- ring maakt zich meester van alle kinde ren, zonder eenige uitzondering, zoo gauw zij zeven jaren oud zijn. Jongens en meis jes worden samengebracht pm zoo te worden opgevoed volgens de bolsjewis tische beginselen, fn 1918 vond „kame raad" Proletaer uit om de adellijke kin deren te „vermengen" met die kinderen van booswichten: „jonge bandieten, die, met messen gewapend in de gangen loo- pen, opvliegend als brandend hout, woeste kreten slakend, die, een kleinen dolk dra gend aan lnm riem en gewapend, ei' plei- zier in vinden kleine revolvers in de richting van hun kameraden af te vuren." Op zekeren nacht staken deze jeugdige bandieten de slaapzaal in' brand van de adellijke meisjes. De zeden zijn in deze gemengde scho len geheel ondermijnd. Geen enkel godsdienstig ouderwijs is geoorloofd. Mevrouw Emilie Vernaux constateert: „De hoofden van de bolsjewistische be weging zijn thans bijna allen joden; de godsdienst mengt zich dan ook in al hun daden. Zij hebben den christelijken godsdienst aangerand om de jeugd gemakkelijker te kunnen vormen naar eigen believen, want het is op de jeugd, dat zij steunen. Het is een feit, dat onder deze bolsje wistische jeugd alle eergevoel is ver dwenen. Zij is veroordeeld door de leuglen, de spionnage, het klikken om zelf voordeel te behalen. De jeugd kent geen andjer doel dan zich te verrijken. Wat het onderwijs betreft, het is een der voor alle leerlingen, het moet liefde inboezemen voor de revolutie. Latijn en Grieksch zijn afgeschaft. Duitsch is ver plichtend. De jongens en meisjes moeten leeren timmeren, schilderen op hout en schoen maken. Bij wijze van afwisseling moeten zij de vloeren schrobben, hout aandragen en kachels aansteken. De ontspanningskunsten zijn voorge schreven; alle piano's «zijn opgeëischt door de regeering; zang, dans en balletstanden worden onderwezen door het personeel van de Opera. Meerdere keeren per week maken de jongens en meisjes op 't marktplein mi litaire oefeningen met geweren en pa tronen. Er wordt geen les gegeven in de mo raal Wat de tucht betreft, zij is tot niets teruggebracht. Iedere onderwijs-inrichting heeft haar opvoedingsvergadering, waar de directeur en de leeraren beraadslagen gezamenlijk met een sovjet-delegatie van Leerlingen, bestaande uit twee jongens en een jong meisje en daar worden besprekingen gevoerd omtrent de kwesties die zich voordoen en ook over de op te leggen straffen voor de zich slecht gedragende leerlingen. Men begrijpt dat de leeraren daar zit ten voor „spek en boonen" en dat de anarchie eigenlijk hoogtij viert. „Wat ik vertel, zegt mevrouw Emilie Vernaux, heb ik gezien in de uitoefening van mijn functie. Ik heb niet, zooals ze kere overbekende afgevaardigden, ge vraagd om lycea te mogen bezoeken, om idan aan een of ander comité verslagen luit te brengen; ik was er al reeds; in 1917 \yas ik verbonden aan een lyceum en later nog 'aan 2 andereniets kon mij ontgaan." Huisvaders en huismoeders, wat denkt bi van het bolsjewisme en van zijn in menging op onderwijsgebied?" Ongelukken. To Zwolfekerspe] is ziekere L„ die zich met een speld in den arm had gestoken, aan bloedvergif tiging oven-leden. Hij laat elan vrouw en twee kindoren achter. Te Marssum (Far.) is een alleenwonende weduwe bij avond van het erf harer woning te water -ge raakt en verdronken. Te Rotterdam is de 58-jarige ketelmakeir B. A. te water geraakt. Hij werd door een agent van poltie op het droge gebracht, doch was toen reeds bewusteloos. Naar het zieken huis overgebracht, bleek de man reeds overleden. Onder Opheusden is een 4-jarig kind van den steonarbeider v. d, R. bij de kachel in brand geraakt d.i aan do gevolgen overleden. Te Hoeven ia een 15 maanden oud kind van 0. de R, tijdens afwezigheid der ouders in een kuip met water gevallen en verdronken. Een geheimzinnig© verdwij nt n g. Te Meppel wordt veel gesproken over de geheimzinnige verdwijning van de 16-jarige Agnesea Keizier, die nu reeds sinds 14 dagen wordt vermist. Men vermoedde, dat ze verdronken was, en 'tgeheele Mepp'elei' Diep werd tot Zwart sluis toe afgedrogd; echter zonder resul taat Dinsdag vond iemland haar mantel op het Jaagpad. Hoewol het dreggen on middellijk werd hervat, zijn tot nog tea allo pogingen tevergeefs geweest. Er is een belooning uitgeloofd voor het vinden van de vermiste. V e c h t p a r t ij met d o o d o 1 ij k e n afloop. In het ziekenhuis te Enschedé is gisternacht overladen de 21-jarige K„ die op Nieuwjaarsavond bij oen vechtpartij' een messteek in den buik bekwam. De da lder F. L. is naar Almelo overgebracht. Zekere J. G., die 2 messteken in den rug bekwam, kon aan het politiebureau ver bonden worden. Als de drank is in den man... Aan de Oostzijde te Zaandam werden aan den kant van den wag twee jassen, eein vest en een broek gevonden. Men dacht aan een misdrijf of aan een ongeluk. Maar later bleek, dat een zekere K. M. zoodanig beschonken was geweest, dat hij des avonds laat zich op straat had uitgekleed, in de meoning verk'eerende, dat hij voor zijn bed stond. Het einde van Oen zonder ling. Te Hekelingen is door de politie in oen hut het lijk gevonden van den 56-jarigen bewoner, Doove Kees genaamd. Brood was er niet moer in huis, wel vet en spek. Meubelen waren er nimmer aan wezig. Bij onderzoek vond de veldwach ter een bedrag van i'uim. f1000 op het lijk. De overledene was ongehuwd, vroeger een oppassend werkman, die jarenlang voor een oude moeder on een ongelukkige broer zorgde. Die laatste jaren was hij langzamerhand vervallen in een toestand van doffe onverschilligheid, verwaarloos de in hooge mate z'ijh zaken, werkte niet meer, weigerde ziijh huur te betalen en word uit Zijn woning gezet. Toen betrok hij Zijn laatste verblijf, bekommerde zich weinig of niets meer over zichzelf of z'ijn familie, voorzag zich slechts van het allernoodzakelijkste voedsel, weigerde alle hulp en leefde zoo ongeveer IV2 jaar in een hut. Het Verdwenen meisje.Sinds 8 Nov. wordt te Leiden een 17-jarig meisje vermist, dochter van een werkman, wiens huwelijk niet gelukkig was en wiens vrouw met een wagonbewoner ging Zwerven. Het meisje trad zeer brutaal op tegen haar tweede moeder, die de kinderen goed behandelde. IJet meisje leidde een zoodanig leven, dat de voogdij raad tusschenbeide meest treden. Bij een boer te Warmond, waar Ze het heel goed had, gedroeg Zo zich opzettelijk zóó slecht dat de boerin haar wogziond. Te Leiden Shield Ze het ook m'aar kort uit, achter eenvolgens bij: een sigarenwinkelier, als keukenmeisje en in een fabriek. Na den dag van 3 October kwam het meisje eerst des morgens 5 uur thuis, en bij onder zoek bleek, dat zij 's nachts per rijtuig met jongens uit geweest was. De voogdij raad werd met het geval in kennis ge steld, en besloot in overleg met den vader dat ze in het opvoedingsgesticht te Zet ten zou worden verpleegd. Alles werd daarvoor in gereedheid gebracht, doch het meisje zelf werkte niet mee. Daarom Zou in den morgen van 8 November een rechercheur met de ouders en bet meisje meegaan, doch toen deze aan huis kwam bleek bet, volgens de „Tel..", dat ze niet thuis was. Z ijhad des nachts blikbaar de ouderlijke woning verlateln. Die politie stelde een onderzoek in, doch zonder eenig gevolg. Vanwege del voogdijraad werd in Lisse en Hillegom de woonwagen, waarin ook de moeder van het meisje woont, on derzocht, doch daarin werd ze niet ge vonden. Wanneer Zij niet met een andere woonwagen een zwerftocht maakt, is de kans groot, dat zij' ergens in een verdacht huis is terecht gekomen. Vergiftiging. Dinsdagmiddag waren een 20 meisjes in een zaal van de biscuitfabriek van de N.V. E. Helder Co. te Zwolle bozig met het witten van de muren. Die meisjes werden plotseling on wel, allen kregen Zware hoofdpijn, bra kingen en benauwdheden. Twee meisjes werden bewusteloos. Vier dokters en drie verpleegsters verleenden hulp. Zoodra de meisjes weer loopen konden, werden zij onder geleide of per rijtuig naar huis gebracht. Toen het geval bekend werd, snelden ouders en familieleden naar den ingang van de fabriek, welke door de politie werd afgezet. De witkalk is in beslag genomen. Het onderzoek heeft nog niet uitgemaakt, of de oorzaak hierin ligt dan wel in een lek in de gasleiding. Trein ontspoord. Voor het kruispunt Blauwkapel (Utrecht) ont spoorde gisteren een goederentrein. Do locomotief en ©enige wagens vooraan in den trein kantelden ©n werden door "t opdringend achtergedeelte gi'ootendeels verbrijzeld. De machinist en de stoker, beiden uit Amersfoort, werden van de machine geslingerd. De machinist geraakte onder de loco motief en werd zoodanig aan d© beenen verwond, dat beide lichaamsdeelen den kelijk zullen moeten worden geamputeerd. De stoker werd tegen een telegraafpaal geslingerd cn klaagde over inwendige pijn. Een der remmers kantelde met zijn wagen in de sloot, doch redde zich on gedeerd. Vijftien wagens Zijn vernield en gedeel telijk te water geraakt. Die materiëele schade is Zeer groot. Brand te Diordrecht. Doordat de bewoonster een brandende petroleum kachel, die Zij wilde verplaatsen, liet val len, is gistei'mórgen brand ontstaan in een perceel te Dordrecht, waarin een winkeltje in garen en band gevestigd was. Het gehcele perceel is uitgebrand, en er is zoo goed pis niets gered kunnen worden. Alles is verzekerd. Een 2-jarig meisje kreeg Zulke ernstige brandwonden, dat men voor haar leven vreest. Haar on gehuwde oom, die met zijn moeder boven woonde, en die het kind uit het brandende huis heeft gered, liep eveneens zware brandwonden op. Later wordt gemeld, dat het 2-jarig kind aan Zijn brandwonden is bezweken. Die toestand van den 20-jarigetn redder is Zorgwekkend. Een Nieuwjaarsmorgen- veldslag. Nieuwjaarsmorgen omst ©eks 2 uur werd in de Maasstraat te Den Haag een steen door het raam geworpen, waar op twee zoons van den bewoner des hui- fc'es met de 26-jai'iga F. S. naar buiten gingen en in de Scheldestraat slaags raak- tten. Bij Zijn terugkeer in huis bemerkte S. aan zijn linkerarm een wonde te heb ben met een mee toegebracht van 3 cM. lang en diep. Ontploffing in een danszaal. Te Roermond is Zaterdagavond vanaf de achterplaats van de danszaal van den heer v. B. aan de dr Löursstrtat, waar oen bal plaats had, sen ontplofbaar voor werp geworpen in den naastbijgelegen tuin van het hoofd der openbare school, den heer V. Een 50-tal ruiten van de zaal werden stukgeslagen. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats. De politie ar resteerde als verdachte een mijnwerker uit Melick, die zich onder de danslustigen bevond, en ontruimde tenslotte de zaal. Bankpapier verbrand. Te Emmer Erfscbeidenveen (Dr.) heeft een Zoon van de Wed, N. in een vlaag van verstandsverbijstering f900 aan bankpa pier in de brandende kachel geworpen. 'Het geld is verbrand. Eon gevecht met stroopers. De jachtopziener S. uit Maartensdijk ont dekte gisternacht stroopörs met een licht bak. D© geweerdrager wierp Zijn geweer weg en ontkwam, maar is herkend. Met de lichtbakjagers ontstond een worsteling. Een zekere v. d. W. uit Utrecht is in de borst geschoten, terwijl een zekere H. eveneens uit Utrecht, in den hals werd verwond. Beide personen zijn nog al -ernstig .gekwetst. Djachtopziener bleef ongedeerd. Hoog water. Te Grave staat het water van dijk tot dijlf. Overtocht ge schiedt per motorboot. Te Zaltbosnmel is de giei'pont buiten dienst gesteld. De overtocht geschiedt met stoomboiot en hal ve pont. Men meldt uit Zeronaar: Het water in den Rijn en in de IJssel is nog steeds stijgend. De uiterwaarden staan weel' onder water. Alsde drank is in den man.. Aan de Oostzijde te Zaandam werden aan den kant van den weg twee jassen, een vest en een broek gevonden. Men dacht i aan een misdrijf of aan een ongeluk, j Maar later bleek, dat een zekere K. M. I zoodanig beschonken was geweest, dat - hij 's avonds laat zich op straat had uit gekleed, in de meening veriseerende dat hij voor zijn bed stond. Het einde van een zonder ling. Te Hekelingen is door de politie in een hut het lijk gevonden van den 56-jarigen bewoner, Doove Kees genaamd. Brood was er niet meer in huis, wel vet en spek. Meubelen waren er nimmer aanwezig. Bij onderzoek vond de veld wachter een bedrag van ruim f 1000 op het lijk. De overiedene was ongehuwd, vroeger een pppassend werkman, die jarenlang voor ©en oude moeder en een ongelukkige broer zorgde. De laatste jaren was hij langzamerhand vervallen in een toestand van doffe onverschilligheid, verwaarloos de in hooge mate zijn zaken, werkte niet meer, weigerde zijn huur te betalen en werd uit zijn woning gezet. Toen betrok hij zijn laatste verblijf, bekommerde zich weinig of niets meer 0111 zichzelf of zijn familie, voorzag zich slechts van het al lernoodzakelijkste voedsel, weigerde alle hulp en leefde zoo ongeveer IV2 jaar in een hut. T r o i n i n c i d e n t. Do reizigers in den laatstcn wagon van den trein, die Zondagmiddag 4.03 van Amsterdam naai' de richting Hilversum vertrekt, hadden dermate van de schommelingen te lijden, dat een hunner, in een 1© klasse com partiment gezleten, tusschen de Muider- poöi't en de Merweidebrug aan don nood rem trok. Er weird procos-verbaal opge maakt, doch de passagiers werden allen in andere wagons geplaatst. De schom melende wagon werd in het station Hil versum afgehaakt. De verbaliseerde rei ziger verklaarde onder pdhaesie der cou- pé-genooten uit noodzlaak gehandeld te hebben, -doch overigens liever f25 dan Zijn leven te willen offeren. Zonderling audiëntie-uur. Zaterdagavond omstreeks 11 uur vTceg c-en 46-jarige sigarenmaker uit Tilburg die onder den invloed van sterken drank: verkeerde, aan den schildwacht voor het paleis om de Koningin te spreken, daar hiji zlonder werk was. De man werd op gebracht. 1 Een man met één long. Enge land bergt rare kostgangers. Eeaigen tijd geleden hebben wij melding gemaakt van oen doiode, wiens hart vijf uur 11a den dood nog klopte. Thans vinden wij: in de bladen melding gemaakt van een man met één long. Een zekere George Smith, een 66-jarige overleed te Twickenham, tengevolge van longontstekng. Die dokter die de lijkschouwing verrichtte, stelde vast dat Smith slechts één long had aan den rechterkant, en dat niets er op wees, dat hij ooit een linkerlong had gehad hetgeen, naar del dokter meende, een uniek geval was. VLISSINGEN. Veiling va.11 3 Janu ari 1923. Witlof 2736, Iloo-de Rib:- ber 12, Goudreinet 612, Zure Belle fleur 57, Ermlgaard 13—15, Witte Calville 26, Sterappel 5, Adams Per- main 5, [Rembour Mortier 3, Iluismans- zoet 10, Ganzébout 6, Gieser Wilde man 35, Pondsperen 7—8, Kleipe- ren 45, Winterlouwtjes 56, Mis pels 9, Uien 11,5, Koolrapen 2, Kro ten 0,5—1, Peeën 23, Spruiten 11 -20 c., alles p. K.G. Kipeieren 101-103, p. 10 st., Boerëkool 2,5, Roode kool 2 3, Savoye "kool 2,56,5, Bloemkool 1117 et'., alles per stuk. Selderie 3 6, Prei 59, Peeën 22,5, Rapen 3—4 et., alles per bos. KAPELLE. Veilingsvereeniging .,Ka- pelle-Biezelinge en Omgeving".' Vei ling van 3 Jan. 1923. Kleine veiling. Appels: Goudreinet f6.50—f9, Zuro Bellefleur f4.30—f6.20, Gulderlingen f3.10, Zoeto Bellefleur f8.60—f9.30, Armgaard f 7.60f 7.90. Pereu: Comtesse de Paris f8.50— f 11.40, Winterlouwtjes f6.20, Groene Chaumontel f5.40, Gieser Wildeman f5.70—f8.50, alles per 100 K.G. Diversen: Mispels f8.30, Spruitkool f 10.50- f 12.70, alles per 100 K.G. Hazen f3.60 per stuk. OOSTBURG. Tarwe f 10.50— f 11.50, Haver f 10.50—f 11, Wintor- gerst f 10.25f 11, Bruine Boonen f 18 f20, Kookerwten f22£23, Kroon- erwten £22—f24, alles per 100 K.G. AMSTERDAM. V.D'. Vjolgens mededee- ling van het Hoofdbestuur vain den Alg. Ned. Typ. Bond is in den toestand over het gehcele land weinig verandering ge komen. Te Lochem zijn de A. N. T. B.'ers in staking gegaan. Te Vlaardingen, Bever wijk en te Amsterdam is op verschillende drukkerijen het werk hervat. Dientenge volge zijn er te Amsterdam nu slechts nog plm. 250 stakers. Daarentegen is te Heerenveen en te Sneek bij enkele drukkers de arbeid neergelegd. Te Lei den werd aan A. N. T. B.'ers „be smei" werk voorgelegd, dat zij weigerden te verrichten, zoodat zij werden ont slagen. DEN HAAG. (Tel.) I11 den leeftijd van 252 jaar is hier ter stede tengevolge van „febris typografica" overleden het „Dagblad van Zuid-Holland en 's Graven- liage". Het laatste nummer verscheen Zater dag 30 December. Tengevolge van do typografenstaking kon Dinsdagavond „Het Dagblad" niet verschijnen en mede gezien het zeer kommervolle bestaan, dat het den laatsten lijd leed, besloot men tot opheffing Nadat de bekende petroleumman, de heer Emile Deen, het destijds van een wissen ondergang had gered door het aan te koopen en met groote verliezen op de been te houden, werd het voor circa twee jaar door de firma Sythoff, eigenaresse van de „Haagsche Courant" aangekocht. PARIJS. V.D. Naar verluidt, zou ter conferentie een voorloopige oplossing worden voorgesteld, beoogend de Fran- sche regeling voor 1 jaar te aanvaarden, met uitschakeling van de kwestie der in- tergeallieerde schulden. Bonar Law zal schriftelijk antwoorden op de critiek van Poincaré. GOES. Getrouwd: 4, Jacob Becker, 26 j. j|m. te Vlissingen en Gertrut Wil- hefmine Hickel, 22 j, jd. ELLEWOUTSD'IJK. Geboren: 9, Christina, d. v. Jacob Christiaan Pie- ter Jansen Verplanke en Johanna ITen- drika Klaassen. ST.-PHlLIPSLANDi. GehuwdMar ti nus Moerland, 21 j. jm. en Margare- tha den Braber, 20 j. jd. GeborenAndries, zi. v. Abraham; Vermeije en Janna Paulina Faasse; Jacoba Adriana Jannetje, d. v. Johan nes Jag I: en Jannetj e iPaulina Verstrate. Overleden: Cornelis Luijk, 83 j., wedr. v. Lena van Oeveren. HEINKENSZAND. Geboren: 4, An- tonius Cornelis, z. v. Regulus Naes- sens en Anna Maria Vermenle; 7, Abraham, z. v. Jan Langebeke en Cor nelia Adriana op 't Hof; 19, Antje Adriana, d. v. Marinus Karelse en Neeltje van de Reepe; 21, Jan netje, d. v. Nolbertus Ba.1 en Maria Janse; 30, Daniël Pieter, z. v. Adri- aan van den Dries en Catharina Ver- mue. Overleden: 26, Willem Vermue, 30 j., ongehi'. z. v. Jan Vermue (overl.) en Klazina Remijn. OOSTERLAND'. Geboren5, Pieter- nella Lena, d. v. D. V. Dijke en L. P. v. d. Werf; 6, Maarten Léendert, z. v. A. V. Dijke en -J. de Jonge; 12, Adri- aantje Pieternella Isabella, d. v. K. A. v. 't Nordende en J. A. de Waal; 19, Cornelis Pieter, z'. v. H. Zandiik en P. E. Stuik. Overleden: 13, Elizabeth, 11 m., d. v. J. Verhoek en J. v. d. Berge; 21, Adriaantjo Pieternella Isabella, 9 d., d. v. K. A!. va;n 't Noordende en J. A. de Waal. Wisselkoersen. Amsterdam, 4 Jan. 1.45 uur. Berlijn 3.053.10 per 10.000 Brussel 16.50—16.60 Parijs 17.90—17.971/2 Londen 11.72—11.721/2 Dollar 2.522.52V4 Weenen O.351/2O.361/2 Middelburg, 4 Januari. Boter f I.I71/2 part. fl.271/2, eieren f9.50, part. f 10.50. Veiling. Kipeieren f 9.50f 11.20, eend eieren f 9.50f 9.80. Op de graanmarkt was de aanvoer weinig, de handel gering. Tarwe f 11— f 11.50, witte boonen ,fl6f20, ronde bruine boonen f 22f 28, kroonerwten f22.50f24.50, maanzaad f60f65, lang© bruine boonen f18f23. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 4 Jan. Medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 765.2 te Me mel, laagste 745.0 te Seijdisfjord. Verwachting tot den avond van 5 Januari: Zwakke tot matige zuidwestelijke tot westelijke wind, zwaarbewolkt tot betrok ken met tijdelijke opklaring, weinig of geen regen, aanvankelijk iets kouder. Heden overleed na een lang doch geduldig lijden onze ge liefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader PIETER JOHANNES KRAAMER, in den ouderdom van ruim 68 jaren. Namens familie, Wed. P. J. KRAAMKR Büijs. M. CRUCQKkaamer. C. CRUCQ. Arnemuiden, 3 Januari 1923. Met wederkeerigen gelukwensch mijn dank voor de betoonde belang stelling op 1 dezer. Notaris PILAAR. De Heer en Mevrouw BLUM de Niet betuigen hun vriendelijken dank voor de bewijzen van belang stelling bij de wisseling des jaars ondervonden en bieden wederkee- rig hun gelukwenschen aan. Duinvliet bij Domburg. 3 Januari 1928.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1923 | | pagina 3