io Opzichter Posterijen ea Telegrafie. np,eoz. Telegrammen. Laatste Berichten. Financieels Berichten. Rechtszaken. Marktlserichtea. BnrgerlUke Stand. CURSUS Openbare Yerkoopingen en Ver pachtingen. Aanbestedingen. te Schoonhoven en te Ter Neuzen, zijn op verzoek van den Burgemeester van Ter Neuzen te Den Haag aangehouden de 35- jarige magazijnbediende J. H. P., geboortig van Dordrecht, doch wonend in den polder van Antwerpen en de 21-jarige kantoorbediende J, v. d. M. Ernstige val. Mej. C. van Everdingen, die op reis was om Weensche kinderen van het R. K. Huisvesting-comité te begeleiden en Me j.van VUeen, beiden uit Culemborg, hadden aan het station te Culemborg, doordat de trein niet geheel voor het perron reed, in het donker het ongeluk bij het uitstappen te vallen, waardoor zij ernslig letsel hebben bekomen. De dames moesten per rijtuig naar huis worden vervoerd. De toestand van Mej. van Veen, die den schouder heeft gebroken cn in het gasthuis te Utrecht in verpleging is, wordt hoogst bedenkelijk genoemd. De autori teiten te Culemborg hebben bij de Spoorweg maatschappij een klacht ingediend. (Ctr.) De „verlichte" verkeersagent. Voor het hoofdpostkantoor te Amsterdam stond een dezer avonden een agent, die met een licht 'in de opgeheven hand het verkeer regelde. Bij navraag bleek, dat dit lichtje een proefneming was op eigen initiatief. Het was hem opgevallen, dat, als het donker woTdt, zijn gebaren moeilijk zijn waar te nemen. Denkende hoe hij daarin verbetering kon brengen, kwam hij op het idee 'n lampje in de hand te verbinden met een kleine batterij. De batterij is geborgen in 's mans borstzak, vandaar loopt een snoer door de mouw naar twee contacten tusschen de voorste vingers der hand. Met deze contacten is een electrisch gloeilampje verbonden, dat de man tusschen de vingers houdt geklemd. Bij 't opsteken der hand gaat tengevolge van het aansluiten der vingers de stroom door en gloeit het lampje, zoodat de man zijn aanwijzin gen geeft met een verlichte hand, die duidelijk zichtbaar is. Inbraak. In den nacht van Maandag op Dinsdag is, met verbreking van het slot, ingebroken in een rijwielwinkel in de Zout manstraat te 's Gravenhage. Weggenomlen werden vijf heerenrijwielen, Vier electrische zak lantaarns en eenige rijwiolondierdeelen. Po gingen om de brandkast te forceeren zijn mislukt. De Oude Doelen te 's-Graven- h age. De rechtbank te 's Gravenhage heeft failliet verklaard de N. V. Hotel de Oude Doelen te 's Gravenhage. Het lot van een Noordzee- ■schol. Reeds geruimen tijd pleegt men zeevisschen, evenals vogels van genummerde herkenningsteekens te voorzien, om op de hoogte te komen van hun omzwervingen en hun leeftijd. In het voorjaar van 1905 voorzag het Biologisch Instituut op Helgoland te dien einde 1000 schollen van merkteefcens en stelde ze toen weer in vrijheid. Een van die schollen werd in het begin van 1920 aan de Engelsche Z. O. kust in de nabijheid van Lowestoft weer gevangen. Dit dier is dus 15 jaar lang alle gevaren ontsnapt. Toen ■de visch in 1905 werd gemerkt, was hij 3 h 4 jaar oud. Hij was dus in 1901 of 1902 geboren, waarschijnlijk in de belangrijke schol- lenpaaiplaats 'in het Z. W. gedeelte van de Noordzee voor den ingang van het Kanaal. Iiie vandaan trok de jonge visch, gesteund ■door de strooming, langs de Nederlandsche en Oost-Friesche kust naar de Duitsche Bocht. Voor de Elbemonding bracht hij waarschijnlijk zijn eerste jeugd door, werd toen door het Duitsche onderzoekingsschip gevangen en bij het Vijl-Vuurschip bij Esjberg weer overboord gezet. Waarschijnlijk heeft hij zich nog twee jaar, tot den voortplantingstijd, in die buurt •opgehouden, om dan den zwerftocht naar zijn geboorteplek bij de Engelsche kust te beginnen. Daar heeft de schol meer dan tien jaar geleefd en zich voortgeplant, tot hij door de Engelsche visschers werd gevangen. Deze schol bereikte dus een leeftijd van 17 tot 18 jaar en bleek 62 c.M. lang. W; armtebro n. Kijk, daar komt de knusse kachel W.eer te midden van 't gezin; Zwart-gehande smidsknechts dragen Haar er héél behoedzaam in. Links een bak met harde turven, Rechts een bak met anthraciet, Bij het zien van al dat heerlijks Vreezen wij den winter niet. Goed beschouwd is elke kachel Een héél huisgezin in 't klein Zij moet altijd heel goed „trekken", 't „Brandpunt" der familie zijn. Als de atmosfeer „gedrukt" is. Kan de rook naar binnen slaan, Daardoor komen roode oogen En heel dikwijls zelfs een traan. Doorgaans echter snort zij rustig En brandt regelmatig goed, Elk der huisgenooten koestert Zich aan haren warmen gloed. Befre stookster is er niet: Onvermoeid zorgt zij voor „warmte" Vader zorgt voor „anthraciet". (N. Pr. Gron. Crt.). Vaneen arrestatie. Over de inder tijd gemelde arrestatie in Ned.-Indië, van een medeplichtige aan den moord op Rathenau, schrijft de „Deli Ct" nader: Eenige dagen geleden arriveerde te Belawan het Duitsche vrachtschip „Bochum", komen de van Hamburg, met bestemming naar Bata via, Semarang, Soerabaja en Padang. Er deserteerden toen een zestal leden van de bemanning, drie daarvan werden ter Oostkust aangehouden, allen machinisten, die onder politietoezicht blijven, totdat de Duitsche con sul-generaal te Batavia een beslissing omtrent hen heeft genomen. Ook ontvluchtte van genoemd schip nog een andere man, die als blinde passagier te Hamburg aan boord was gekomen en eerst ge durende de reis te voorschijn kwam. Na eenige dagen te hebben rondgezworven, meldde de Baan zich bij de politie te Belawan aan. De Sumatra Post wist nu gisteren mede te deelen, dat de man verklaard had medeplichtig te zijn aan den moord op Dr Rathenau. Wij vernamen, dat de man beweert de persoon te zijn, die de auto's aan de moordenaars van Dr Rathe nau verschafte, wetende, waarvoor deze ge bruikt zouden worden. Zoodat hij dus inder daad medeplichtig zou zijn. Verder deed de man een zeer fantastisch verhaal omtrent zijn omzwervingen, vóór zich te Hamburg op de „Bochum" te verschuilen; hij zou toen ook in Nederland geweest zijn, doch te Amsterdam werd hij aangehouden, omdat hij niet 'in het bezit van papieren was, reden waarom hij werd uitgezet. Blijkens zijn pas en eenige andere papieren heet do man Prinz en is hij 20 jaar oud. Mocht de consul-generaal termen vinden' om den man te doen vervolgen, dan zal Duitsch- land zijn uitlevering moeten verzoeken, in welk geval de man in arrest gesteld wordt in afwachting van de beslissing door de regeering op dat verzoek te nemen. De man zegt tot de monarchistische partij te behooren. Na den aanslag is hij onmiddellijk naar Hamburg vertrokken, vanwaar hü naar Antwerpen ging. Van Antwerpen uit wist hij opnieuw in Duitschland te komen, vertrok weer naar Hamburg, .waar hij kans zag zich op het stoomschip „Bochum" te verstoppen. Het schip ging naar Antwerpen en na vertrek uit die haven, kwam de man voor den dag. De kapitein zeide hem, dat hij aan boord kon blijven, indien hij werk wilde verrichten; zoo niet, dan zou hij in Port-Said aan wal worden gezet. Prinz wilde zich echter naar Ned. Indio begeven om daar werk te zoeken en aan een evcntueele vervolging te ontkomen. Met een anderen Duitscher vertoefde hij hier drie dagen in de bosschen, beiden voedden zich uitsluitend met klappers. Toen de honger hen begon te kwellen, hebben ze zich uit eigen beweging bij de politie te Belawan aan gemeld. Met de andere Duitsche deserteurs wordt dn man dus opgezonden naar den Duit- schen consul-generaal te Batavia. Lijst van onbestelbare brieven ien briefkaarten van welke de afzenders on bekend zijn. Terugontvangen in het tijdvak van 26 Sept. tot 10 Oct- 1922. Brieven binnenland: W. Bergman, Zeist; Gemeenteraad, Serooskerke (Schouwen l M. van der Broek, Groningen. Brief kaarten Binnenland: K. R. Tip, Noordwijk aan Zee; Anny Adriaansen, Groenendijk; Nardus Harinck, Bergen op Zoom. Briefkaarten Buitenland: Rudi Forman, W-ien. N.B. Den afzenders wordt aanbevolen op alle te verzenden stukken hun naam en adres te vermelden, opdat deze bij onbestelbaai'heid aan hen kunnen .worden teruggegeven. Aan bet gebouw van bet Provin ciaal bestuur te Middelburg werd he den aanbesteed: a. het onderhouden van de tram weghavens aan het Zijpe, gedurende de jaren 1923 en 1924. Raming f5600 per jaar. Inschrijvers de heeren: M. Krijger, Bruinissé f5394; W. L. Klos, Scher- penisse f5370; I. Douw, Zierikzee f5318 en L. v. d. Velde, Bruinissé f5080, alles per jaar. b. het uitvoeren van baggerwerk in de Tramweghavens aan hel Zijpe, ge durende het jaar 1923. Raming f 8550. Inschrijvers de heeren: Gebr. van Hattum, Zaltbommel f7800; N. V. Baigger-Mij. „Holland", den Haag f7400; A'. Volker A.Fzn., Sliedrecht f 7275; J. (Kraaijenveld en E:. van Noor- denne, Sliedrecht f7000; H. !A!. L'ooij- en, Gorinohem f6380 en B. R. de Groot, Zeist f6180. c. bouwen van een woning voor een brugknecht te Middelburg'. Raming f9900. Inschrijvers de heeren: C. Joziasse f13997; 'D. Dekker f12990; G. Hol- lema f12486; P. de Voogd, Veere f11995; G. H. Vertregt f 11920; J. J. Jansen f11670; H. J. Keulemans f11600; H. Kosten Cz., Wemeldinge 1'11500; P. Jansen, Domburg f11245; A. Poelman, Ritthem en A. G. van Dijk, Souburg f11145; M. Walraven f 10980; J. N. Di. Bijl, Vlissingen f10978; R. J. Schijf f10899; IJ. van Leerdam, Nieuwland f10750 en M. Vader, Vlissingen f9460. Goes. Dinsdag werd alhier ten over staan van de notarissen W. Hioolen te Middelburg en Joh. Pilaar te Goes, publiek verkocht: 1. Woonhuis en erf, M- A'. de Ruyter laan, '67, groot 92 c.A. aan J. A. Blanker voor f2110; 2. Woonhuis met erfpachtsrecht L.. P. van de Spiegel straat 3, groot 58 'c.A., faan N. 'de Jonge Jz. voor f2030; 8. Woonhuis met erf pachtsrecht, aldaar, nummer 11, groot 1 A. 3 'ci.A., Ran J. M. van der Peijl, voor f3300. 4. Woonhuis en erf, aan Bekhof 11, groot 71 c.A!./ aan'A. 'Okfcé, voor f 970. 5. Woonhuis en erf, aldaar, nummer 9, groot 71 c.A., aan J. M. de Coninck, voor f935. 6. Woonhuis en erf, aldaar, inurnjmjer V, groot 88 c.A. 'aan R. |A. iPolvliet, voor f 920. 7. Woon huis en erf, aldaar, nummer 5, groot 1 A. 11 c.A., aan C. van Diamine qq. voor f990; 8 Woonhuis en erf, aldaar, nummer 3, (groot 1 A. 12 &.A., aan Ll. J. Capello, voor f 1300. 9. Woonhuis en erf, aldaar, nummer 1, groot 1 A'. 15 c.A., aan 'Et Mijns- bergen voor f1040. Alle keepers wo nen te Goes. Samen f 12695. Oct. 12 Ierseke, huis, inboedel, Schram. 13 's-H. Arendskerke, dwarsliggers, enz., Schram. 13 Biggekerke, inventaris hoenderpark, v. d. Harst. 14 Domburg, huis, schuur, Blaupot ten Cate. 17 Vlissingen, landbouwgerei, nagras, mangels, enz., Paap. 17 Goes, beestiaal, Nieuwenhurjse. 17 Goes, beestiaal, Hollmann. 18 Koudekerke, verhuren wei-, bouw land, moesigxond, Loeff. 18 Kats, bouw- en weiland, Markusse. 18 't Zand, woonhuis, Blaupot ben Cate. 18 Serooskerke, hofsteedje, Ittmann. 19 Middelburg, huizen en moesgrond, Ittmann. 20 Ovezand, weiland en dijk, v. Dissel. 21 Serooskerke, korenmolen, huis, boom gaard, bouwland, enz., De Neeling. 25 Vlissingen, heerenhuis, vijf huizen, koestal, pakhuis, wei- en bouwland, Paap. Grijpskerke, hofstede, Struve. Borsselen, huis, erf en tuin, Relh. Kloetinge, verkoop huis, schuur en tuin, v. Dissel. Kloetinge, verkoop inboedel, v. Dissel. Ovezand, hofstede met bouwland, Pilaar. Nov. i Middelburg, schilderijen, Gebouw Mercurius. Oct. 18 Middelburg, onderhoud kanaal door Zuid-Beveland 1923 en '24. Raming f33500. Prov. Bestuur. 19 Hoek, ombouw laagspanningsnet. 23 Goes, verbouwen Schuttershof. Ge meentebestuur. 26 Middelburg, herstel en vervanging van basaltglooiing Westkapelsche dijk. Polderhuis. Nov. 1 11 Middelburg, gebouw Prov. bestuur, vernieuwen, onderhoud, verf, behang en glaswerk, geb. en kunstwerken kanaal door Z.-Beveland gedurende 1923. Raming f3870, en 't uitvoeren van bagger werk in en voor de bui tenhaven van dat kanaal gedurende 1923. AMSTERDAM. V.D. In het jaarverslag der Alg. Ned. Papier-Maatschappij (Al- pamij) wordt gezegd, dat de bedrijfs resultaten van dien aard ,zijn, dat van voortzetting van het bedrijf geen sprake kan zijn en dat tot liquidatie zal moe ten worden overgegaan, evenwel zóó, dat de verplichtingen tegenover de handels- crediteüren ten volle worden gehand haafd. BERLIJN. V.D. Volgens de „Moming Post" heeft de Sultan van Turkije thans definitief zijn ontslag aangeboden, dat door de Nat. Vergadering te Angora is goedgekeurd. AMSTERDAM. V.D. Hedenmorgen zo'u- den de stakende arbeiders der haven reserve, na twee dagen gestaakt te heb ben, weer aan 't werk gaan. Intusschen was de circulaire der scheepvaartvereeni- ging Noord verschenen, waarbij de ziekte- uitkeering aan de stakers werd ingetrok ken. Naar aanleiding hiervan is weer de staking geproclameerd. Niemand van de haven-reserve is aan 't werk gegaan. BERLIJN. V.D. Isxnid Pacha deelde te IMoedania mede, dat Rift Pacha tot gou verneur van Thracië zou zijn benoemd. PARIJS. V. D. De besprekingen te Ber lijn betreffende de compensatie-betalingen leidden tot twee overeenkomsten, één tus schen Frankrijk en Duitschland en één tusschen Engeland en Duitschland. Zoo spoedig mogelijk zal worden aan gevangen met de plaatsing van ons nieuw boeiend feuilleton, getiteld: „Binnen ijze ren muren", een verhaal uit den Fransch- Duitschen oorlog, door Annie Lucas. Uit bet Engels ch door Alma. Neerbosch' boekhandel, waar het boek is uitgegeven, yerieende ons toestemming tot de plaatsing van dit feuilleton. Wisselkoersen. Amsterdam, 11 Oct. 1.45 üUr. Berlijn cheque 0.090.10. Brussel 17.721/2—17.80. Parijs 19.321/2—19.40. Londen 11.38—11.381/2. Dollar 2.57—2.571/2. Weenen 0.300.35. Kantongerecht te Goes. Door den kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegens: straatschenderij: P. M., Oudelande, f5 of 5 d.; zonder verlof loop'en over hooiland: M. S., J. B., Goes, f3 of 1 w. t.sch.; zonder verlof loopen over bezaaiden grond: H. V., J. v. d. V., Sliedrecht, W. d. R„ Giesendam, f3 óf 3 d.; op openbaren weg wapen bij zich hebben: J. d. V., 's-H. Arendskerke, f3 (of 3 d.; in bebouwde kom te snel rijden: C. W. S„ Kapelle, f 10 of 1 w. t.scliool; op klinkerpad in kom der gemeente rij den: P. J. N„ St. Maartensdijk, f3 of 3 d.; J. M. S., Kloetinge, f2 of 2 d.; kreeft bezet met eieren bij zich hebben: M. E„ Ierseke, f0.50 of 1 d.; met motor rijden 's avonds zonder licht: W. d. D., Goes, f5 of 5 d.; 's avonds fietsen zonder licht: J. C. W., Heinkenszand, C. V., 's-Heei' Arendskerke, M. N„ Borssele, A. R„ E' K., J. S., Wolphaartsdijk, f3 of 1 w. t.sch.; A. T„ P. M. S„ G. J. K., A. .1. K, L. K„ Wolphaartsdijk, A. M. v. d. J„ F. P. J. P., Goes, J. D. V., Wissenkerke, W. S„ Kloetinge, C. J„ Colijnsplaat, J' C. M„ C. de K„ J. W„ J. E. IL, Ierseke, C. L„ P. S., P. P., Wemeldinge, P. K„ Hoedekenskei'ke, B. v. d. D., M. G., A. G., N. B„ 's-Heerenhoek, D. B., M. S., F. M„ J. d. J., Kapelle, J. P., M. H., J. V., 's-H. Arendskerke, J. v. d. D„ Kwa- dendamme, A. A. V., Schore, J. V., G. R„ Heinkenszand, W. d. R„ Biezelinge, C. B., Borssele, W. S„ Krabbendijke, M* J. S., A. B„ Middelburg, W. R., Schore, f3 of 3d.; dronkenschap: P. J. E., Hansweert, fö of 5 d.; P. M„ Goes, 10 d. h.; vrijgesproken, beklaagd overtreding zonder verlof loopen over bezaaiden grond M. E„ 's-H. Abtskerke. De democratie ook in den H o 0 g e n Raad. Voor den Hoogen Raad voerde Maandag in cassatie een belang hebbende zelf even het woord, iets, dat gewoonlijk niet voorkomt, wijl als regel gleldt, dat men vóór ons hoogste rechts college in de cassatie-procedure zijn be langen niet zelf voordraagt, maar dit moet laten doen door een rechtsgeleerde, heel deftig in toga en met bef verschijnende voor de hooge magistratuur. Aan deze deftigheid, vi'oegei' steeds nauwgezet in acht .genomen, wordt thans niet meer zoo streng de hand gehouden. Zoo werd Maan dag in. een kinderwetzaak, een cassatie beroep tegen de veroordeeling van een jongen door het Gerechtshof te Amster dam tot 4 maanden tuchtschoolstraf we gens diefstal, deze jongen met zijn moeder voor de 'hooge heeren, ter plaatse waai; 'anders alleen rechtsgeleerden verschijnen, toegelaten om een verzoek te doen tot uitstel van behandeling der onderwerpe- lijke zaak ten einde belanghebbende gele genheid te geven zich alsnog van rechts geleerden bijstand te voorzien. Zelfs zulk oen simpel verzoek om uitstel geschiedde vroeger, althans ter openbare terechtzit ting alleen door den man en in de latere jaren ook door de vrouw „in toga". ROTTERDAM. Ter Rotterdamsche veiling (Delftsche sir. 43) waren gisteren aangevoerd: 81000 stuks. PrijzenKipeieren f 10.50f 12.60, idem (klein) f 7.95f 10.30, alle per 100 sl. GOES, 10 October 1922. Veilte^svereeniging „Z.-Beveland". Peren: Doyenne de Cornice f14 f 28Williams Duchesse f 8f 35Soldat Laboreur f 6f 12Le Lectier f 8f 13Maag deperen f9; Triumphe de Vienne f12; Pre sident Roosevelt f 18Duchesse d'Augoulême £7—£13; Triumphe de Jodoigne f7—-£13; Bezy van Schonauwen f 8f 11Cons, a la Cour £7£10; Comtesso de Paris £11; Cala- basse )Tirlemont f 11Simsan de Bouveé f 14 Josephine de Maltees 7Bergamotte d'Esperen £5f6; Nouveau Poiteau £5£8; Bruine Chaumontcl f 5—f 6Groene Chaumontel f 3 f 5Jodenperen f 4f 6Beurré Clairgeau f 8f 17Beurré Alex. Lukas 6f 14Beurré Wilhelmina föf8; Beurré Diel f6f12; Beurré Durandeau f 4f 7Beurré Bachelier £6£11; Beurré de Merode f8£12; Beurré Lebrun f 8; Beurré Blance f 11Grauwe Beurré f 9f 10Curé 5f 7Winter Bergamotten f4; Winter Vijgeperen f7; Pondsperen fö f Knolperen 5Schellebellen f 5Gieser Wildeman f 5Afval- en Kroetperen f 0.20 f2.10. Alles per 100 K.G. Appels: Transp. de Croncels £7f21; Ster appels f7—f 15; The Queen f12; Cox Pomona £7£13; Cox Oranje Pipping £7f 13Gron. Kroon f 3f 6Const, de Groot f 5f 8 Bismarck f 4f 6Notarisappel f 5f 7Le- mocnappel £6; Goudreinetten f3fll; Zure Bellefleurs f 4f 8Fransche Bellefleurs 2 f 6Landsberger Reinetten f 5Boumans Reinetten f 6Cilini f 3f 5Roode Paradijs fö; Roode Ribbeling f6; Grofzuur f4£8; Princesse Noble 5f 9Present van Lunteren f 4f 5Winter Princessen f 5Eng. Winter Geld Permain f 4—f 5Hondsmuilen f 4f 5 Reinette d'Automne f 4Ganzerodes f 3f 5 Ganzebout f 36Peperappels f 34Cla- sieappel f 2f 5Koolappel f 3f 4Reinette d'Or 3Court Pendu f 5Zoete Ribbeling f 6 -f9; Tuinzoet £9; Lindenappel f8; Zoete Bellefleur f4£6; Zoete Campagner fö; Huis- manszoet f 6Ruster f 6f 7Afval- en Kroetappels f 0.70f 1.80. Alles per 100 K.G. Diversen: Uien f2,20; Sjalotten f10; Aard appelen f 2.30Roonen f 11. Alles per 100 K.G. Noten f0.26f0.69; Perziken f0.20; Bloem kool f8; Roode kool f3.10f3.50; Gr. Savoye kool f 2f 3.40 Knolselderij f 3.10. Alles per 100 stuks. Wortelen f4.90; Kroten f4.20 per 100 bos. MIDDELBURG. Bevallen: A. Ch. Klaas- sen, geb. Knaape, d. Overleden: P. Wattel, 41 j., gehuwd met J. Wisse; J. J. Huijsman, 79 j., ongehuwd. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den ochtend van 11 October, medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772.3 te Stock holm', laagste 739.5 te Vest'mianoer. Verwachting tot den avond van 12 Oc tober Zwakke tot matige winden uit zuidelijke richtingen, nevelig tot zwaarbewolkt, wei nig of geen regen, iets zachter. In plaats van kaarten. Ondertrouwd 1 J. DUIJNKERKE Jzn. en CATHa C. BRAAM Gd. Borssele, 10 Oct. 1922. 's-Heer Abtskerke, Huwelijksvoltrekking 27 Oct. a.s. Zoo de Heere wil en zij leven, hopen mijn geliefde Ouders J00S VAN SPARRENTAK en LEINTJE L0UWERSE op Vrijdag 13 October a.s. hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Dochter, M. VAN SPARRENTAK. Souburg, Groote Abeele. Zondag 15 October hopen onze geliefde Ouders ADRIAAN THEUNE en MAATJE DE VOOGD hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zjj nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hunne dankbare Kiuderon en Verloofden. Souburg, Kanaalstr. B 136. HcsSlggl' D. V. hopen onze geliefde Ouders, L. MELIS en W. COPPOOLSE, Zondag 15 October as. hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen. L. MELIS. J. MELIS. S P. MELIS. S K. MELIS. I |j Serooskerke (W.), ll-10-'22. ij Op Vrijdag 13 October hoopt §j de heer F. KIPPERMAN, zijn 70sten Jaardag te herden- ken. EEN VRIEND. H Kamperland. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze ge liefde Echtgenoot, Vader en Behuwd vader, in den ouderdom van 64 jaar, S. WESSELS-Theüne. J. A. J. WESSELS. S. J. WESSELSWbssels. G. A. WESSELS. Middelburg, 10 October 1922. Door dezen vervullen wij den treurigen plicht kennis te geven van het overlijden van den oudsten vennoot onzer firma JACOB SMIT Sr., in den ouderdom van ruim 68 jaar. Fa. GEBR. SMIT. Goes, 10 October 1922. Voor de vele blijken van deel neming, ondervonden gedurende de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde Êchtgenoote, Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer J. BUIJS Azbetuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Wed. J. BUIJS—Nieuwenhuijsb. Arnemuiden, 11 October 1922. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 25 jarig Huwelijksfeest ondervonden. K. CIJSOUW. M. CIJSOUW—Peene. Westkapelle, 10 Oct. 1922. voor De Cursus is gevestigd te Goes. Aanvang 4 November 1922. Duur 2 jaar. Alle vakken van het programma worden onderwezen. Inlichtingen en aanmelding bij M. P. DE LOOFF te Goes. Aanmelding vóór 15 October a.s.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1922 | | pagina 3