BRILLEN en BANDEN. een net Dagmeisje. verkoopen; FIRMA A. R. DE MUIJNCK. Loop der treinen, aangevangen 1 juni 1922. Zeeuwsche Lijn met voornaamste aansluitingen. Petersburgsche revolutionair tribun aal uitgesproken doodvonnis over den me tropoliet Wenjamin, prof. Nowitski en an dere leden van den St.-Petersburgschen 'i'aad van kerkelijke gemeenten. Deze per sonen zullen dus gefusilleerd worden. Reuter meldt uit New-York dat in Penn-Sylvanië en Illinois ©en gedeelte der mijnwerkers den arbeid heeft hervat en dat toebereidselen worden getroffen voor het spoedig hervatten van den arbeid in andere staten. - Gisteren is te Londen het 22e Vre descongres geopend, waar meer dan twin lig landen vertegenwoordigd zijn. Al weel een vredescongres. Hadden we maar meer v redes daden! Orlando is er niet in geslaagd een kabinet te vormen. De Italiaansche ko ning heeft Bonomi met de vorming van een kabinet belast. Waarom het nieuwe Ministerie nog wel e e n ig e n t ij d o p z i c h iza 1 laten wachten. De Haagsche redacteur van de „Msb schrijft: Wellicht zal men zich afvragen, waarom de Kabinels-tkmnalie ,zoo langen tijd in be slag moet nemen. Hel antwoord hierop is ö.i. niet moeilijk te geven. In de afgeloopen vier-jarige wetgevende periode is het regeerings-program, dat voor dat tijdvak was opgesteld, grooten- deels afgewerkt. Er zal dus thans een nieuw regeerings-program moeten worden ontworpen, dat -zoowel de volkomen in stemming moet hebben van de drie recht- sche partijen, waarop het nieuwe Kabinet zal steunen, als van de Ministers, die in dat Kabinet zitting zullen nemen. Het ontwerpen en bespreken van dat program zal noodzakelijk eenigen tijd in beslag nemen. Wij hebben goeden grond om ons den gang van zaken in de naaste toekomst aldus voor te stellen: Minister Ruys de Beerenbmuck brengt Uit de politieke programma's der drie rechtsche partijen de overeenkomstige punten samen en bouwt daarop een ont- werp-regeerings-program. Dit ontwerp wordt dan gelijktijdig aan de voorzitters der drie rechtsche Kamerfracties toege zonden, die heL met hun fractiegenooteri kunnen bespreken en vervolgens hun wen- schen en opmerkingen daaromtrent aan den Kabinets-formateur kunnen kenbaar #naken en zoo noodig met hem overleg kunnen plegen. Uit deze gegevens kan Minister Ruys de Beerenbrouck dan zijn definitief re- geerinjgs-program voor de volgende parle mentaire periode samenstellen. Dit defini tieve program legt hij aan de Ministers voor, die zullen hebben te beslissen of zij in het nieuwe Ministerie zitting zullen nemen of niet. Het is natuurlijk denkbaar, dat een of meer der huidige Ministers, afgezien van het regeerings-program, geen nieuwe be noeming werischen. In dit geval en ook, wanneer Ministers zich niet met het nieu we regeerings-program kunnen vereenigen, zullen voor hen andere functionarissen moeten worden gezocht. Uit het bovenstaande zal men begrij pen, dat de vorming van een nieuw Mi nisterie nog wel eenigen tijd in beslag kan nemen. Het lijkt ons zelfs zeer goed mogelijk, dat niet vóór September het nieuwe Kabinet; is geformeerd. De Ka. bin ets vorming. Het Nederl. Corresp. Bureau verneemt Uit de beste bron, dat alles wat in ver schillende courantenberichten betreffen de het nieuwe kabinet wordt medege deeld over portefeuillewisseling en op nemen van ministers uit het demissio naire kabinet in het nieuwe en het op treden van nieuwe ministers op dit oogen- blik als volstrekt voorbarig is te be schouwen. Hoewel uit den aard der zaak niet als uitgesloten kan worden be schouwd, dat wellicht de als mogelijk ge noemde oplossingen, werkelijkheid kun nen worden. De gemeente Haarlem en de Zegelwet. Men schriift aan de „O. H. Crt.": het Hoogelandsche Wegje en den Noordweg bij Middelburg, in het openbaar fsja 3 baatgevende Melkkoeien, 1 vare Koe, 1 Geit, 5 Kippen, 7 Loop eenden, 2 Handkarren, Turk, Handblok, Mest- en gewone Krui wagen, Landbouwershandgereed- schappen, Boogzaag, Hooizaag, Musterdklem, Ladders, Roede, Polsstok, Watervat, Spekstander, Meelkisten, Dakpannen, Horden en Staken, Watertobben, Melk- planken. Melkersgereedschappen, als Karn, Jukken, Melkemmers, Melkbussen, Melkzeeft, Teelen, Kookfornuis 60 L. Huisraad, als Boogkabinet, Kachel, Tafels, Stoe len, Tafelkastje, Penanttafel, Plaat- stoof, koperen Koffiekan met 3 kranen. Wafel- en Tuimelijzers, Broodblikken, Glas- en Aarde werk. Voorts den mest in den Mest put en den Kafput, Tarwestroo en Etweide. Bezichtiging 's morgens op den pag van verkoop. warme(?) jaargetijde geen zwaar parle mentair werk te doen, vooral na de vermoeiende stembuscampagne. Het zal nu de vraag zijn of de voorzitter er he den of morgien in slagen zal de Kamer eenigen tijd bijeen te houden, om de her ziening der Grondwet, waar toch heusch wel haast hij is, af te doen. Roti. Minister Heemskerk. Uit een karakterschets van Minister Heemskerk in „De Tijd": Heemskerk is een levenslustig, een vroo- li;k, een geestig man, overal waar hij in het openbaar leven naar voren treedt, maar hij is, hoe vreemd het klink©, meer nog een man van grooten ernst, van diep na denken over de geestelijke dingen, van groote godsvrucht, voor wien het geloo- vig, hel gereformeerd zijn heel wat meel is dan een woord, voor wien het is een regulatuur van zijn innerlijk leven. In alle dingen ziet en zoekt hij, deze groote geest, de hand Gods om hem te leiden, de hand van een God, in Wien hij deemoedig een meester erkent. Misschien mede als gevolg daarvan is deze man, altijd gevat en altijd met zijn woord klaar, die zijn tegenstander staat, eer vreesachtig dan moedig, in ieder geval van een voorzichtigheid in handelen, die op het bange af is, zoodat het hem een overwinnig van zichzelven vraagt, kloek door te tasten, hetgeen hij, als het moet, terdege kan. Het zou daarom niet behoeven te ver wonderen, al ben ik niet zoo doorgedrongen in zijn intimiteit, om daarover een meaning te mogen hebben, dat deze man vol jolijt, dien men, ondanks zijn befloerste, zachte, blauwe oogen, niet anders kan denken dan met een lach op het gelaat en eenvroo- lijk woord in den mond, een hard leven heeft voor en in zichzelf en den ernst van zijn levensopvatting zoo zwaar gevoelt, dat hij, om onder den last ervan niet te bezwijken, daar, waar hij niet alleen is, dien met geweld een oogenblik van zijn schoudea*s afzet, door zijn vluggen geest in vroolijkheid, ontspanning en opgewekt heid een verfrisschend bad te doen nemen. Indien het zoo met hem gesteld mocht zjjn, hetgeen ik niet waag te zeggen, dan zou hij de eerste niet zijn onder hen, die, in uitbruisenden levenslust, te midden van anderen den ernst van het leven in zich zelven bewaren. Zij hebben vaak 'n veel moeilijker bestaan dan zij, die meer van een simplistische natuur, hard werkende, nooit zorg en nooit strijd in zich kennen en zich maai* al te gemakkelijk ergeren over de zoogenaamde gemakkelijkheid, als waarmede geesten, als hier werden ge- teekend, het leven lachend en schertsend schijnen dooi te gaan als menschen zonder zorg. Heemskerk is ik geloof niet, dat dit zal worden betwist van de Nederland- sche staatslieden van zijn tijd, een der geniaalste, zoo niet d e geniaalste. In scherpzinnigheid en vlugheid van verstand moet hij zijn meerdere nog vinden. Hiji heeft maar iets te hooren, om het op hetzelfde oogenblik te begrijpen, te; verwerken, te beoordeelen, en er zijn conclusie uit te trekken. Maar zijn genie is zijn vriend en vijand tevens. (Het doet hem wel altijd goed werk, bui tengewoon werk zelfs leveren, maar het ontslaat hem te veel van inspanning, die gymnastiek is van het verstand. Hij werkt m.a.w. voor zichzelf betrekkelijk te ge makkelijk, hetgeen maakt, dat men tege lijkertijd zijn productiviteit kan roemen en van een man als deze grooter produc tiviteit nog verlangt. Als wethouder van Amsterdam en als Minister heeft hij b.v. ongetwijfeld veel en goed, ten deele voor treffelijk werk verricht en met name in de afgeloopen vier jaren heeft hij als Minister van Justitie aan menig vraagstuk op juridisch gebied een lang verbeide oplossing gegeven, waarbij hij zich in hoofdzaak hield op politiek neutraal ter rein, maar wei'k, waarop de adelaarsklauw van rijn genie den stempel drukt, zal hij niet nalaten. Hij is daarvoor te onrustig, te ongedurig en weet zich niet genoeg in zijn studeerkamer op te sluiten. Geen dei' Ministers toeft dan ook ook zoo vaak als hij in het Parlement, ook dan, wanneer zijn aanwezigheid er niet wordt gevorderd, getrokken als hij wordt naai- het gezelschap naar het samenzijn, gevolg misschien juist van de omstandig heid. Idat i nd© eenzaamheid de ©rnsl van dat dr De Vreeze benoemd is tot biblio thecaris van Rotterdam. Kort geleden wei d gemeld, dat naast een aantal Duitsche'-'s, Belgische activisten benoemd werden in betrekkingen van het Nederlandsen be stuur in Nederlandsch Indië. Maar ten dezen opzichte is er nog ©en karakteri- seerend voorbeeld. Niet minder dan drie activisten, oud-hoogleeraren van de uni versiteit van Von Bissing, oefenen hun beroep van dokter uit en wel toevallig alle drie vlak bij de Belgische grens, on getwijfeld om gemakkelijk en vlug te kun nen onderhandelen met hun medeplichtigen in België en scheiding en tweedracht in pus land le kunnen aanmoedigen. Die 3 personen zijn: 1. Dr E. van Bockstaele, oud-hoogleeraar aan de Duitsche hooge- school te Gent, ter dood veroordeeld dooi de Belgische justitie, die zijn beroep van dokter uitoefent te Temeuzen. 2. Dousy, bekend activist, uit dien hoof de door de Belgische justitie veroordeeld, die eveneens te Terneuzen practiseert. 3. Dr Martens, oud-hoogleeraar aan de Duitsche hoogesehool te Gent, veroordeeld tot levenslange dwangarbeid, die te Mid delburg gevestigd is. De Nederiandsche regeering toont zich zeer bezorgd voor de achtbaarheid van haar korps doktoren, die overigens ©en goeden naam hebben. Men vraagt zich af hoe zij toestaat, aan drie van zulke ongewenschte personen om daarvan partij te trekken? Men vraagt zich boven dien af, hoe zij aan die vreemdelingen, die door regelmatige rechtbanken veroordeeld zijn wegens het ergste misdrijf, veroor looft zoo dicht bij de grens te wonen van het land, dat zij verfoeilijk verraden heb ben en niet welk land men voorgeeft goede betrekkingen t© willen onderhouden? Men vergist zich echter, als men denkt, dat de tegenwoordigheid van deze acti visten goed wordt gekeurd door de be volking van Terneuzen en Middelburg. (Zou het Antwerpsche blad van dit laatste ook wel iets afweten? Wij be twijfelen het sterk. Red.) Loonsverlaging aanvaar d. In verband met de concessies, vervat in het schrijven van de directies der mijnen aan de contact-commissie ge licht, heeft de Alg„ Bond van Christelijke Mijnwerkers besloten, dat de loonover- eenkomst, ingaande 1 Aug. door deze organisatie zal worden aanvaard. De Alg. Ned. Mijnwerkersbond en de Neu trale Mijmverkersvereeniging zullen van daag vergaderen om tot eenzelfde resul taat te komen. Tweede K a m e r. Van de eerste bijeenkomst der nieuwe Kamer valt al bijzonder weinig te over zichten. Do heer Kooien deelde mede, dat hij als oud-voorzitter, krachtens het reglement van orde, tijdelijk als waarne mend voorzitter zal opïreden, dat een viertal Kamerleden n.l. de heeren Biere- nia, Gerritsen, Reyin'er en Van Voorst tot Voorst hun geloofsbrieven nog niet hebben ingezonden en ten slotte dat de heeren Van Vuuren, Snoeck Henkemans, De Monté Ver Loren, Albarda en Oud de commissie tot onderzoek der geloofsbrie ven zullen vormen. En daarmee was de vergadering afgeloopen. De meeste nieuwe leden van rechts hebben bij gebrek aan voldoende rechtsche plaatsen aan de lin kerzijde van de Kamer een plaatsje ge kregen en wel in den uitersten linkerhoek achter de heeren Wijnkoop en van Rave- steijn Een.onprettige vergadering. In de vergadering van de Kamer van Koophandel te Amersfoort is het tot hef tige tooneelen gekomen. In de vorige ver gadering was, na loting, tot secretaris benoemd mr. J. Jt. Scheurer van 'Er- melo, nummer drie der voordracht. Eeni- ge leden van links hadden zich toen reeds zoo opgewonden over het feit, dat nummer één van de voordracht niet be noemd was, dat de vergadering moest worden geschorst. In deze vergadering nam, direct na de opening, de heer J. H. van der Meiden uit Amersfoort, die tevens lid der Prov. Sta ten is, het woord om in een heftig ..ge stelde, voorgelezen rode den anti-revolu tionairen leden de benoeming van mr. Scheurer te verwijten. Hij sprak daarbij o.a. van gemis aan goede trouw. Hij werd beantwoord door de heeren H. Co zijn se verder waren aanwezig de vrouwelijke leden: mej. mi', van Dorp, mej. mr. 'Frida Katz, mevr. Bronsveld, en mevr. Bak kerNort alsmede de heer mr. Dnes- selhuijs, ©n in ambtsgewaad van secre taris-generaal, de heeren S. de Vries, en mr. Van Gijn en mr. Kolkman in ambts gewaad als oud-mini ster, Duymaer van Twist in uniform van Overste der In fanterie, van Voorst tot Voorst in het ge waad van de orde der Malthezer ridders ©n Nolens in het gewaad van huisprelaat van den Paus. Het lid der Eerste Kamer Prof. Slo- femaker de Bruine droeg do lioogleeraars- toga. Verder waren o.a. aanwezig de hoer P-atijn burgemeester van 's-Gi'avenhage, de heer De Wilde Sr., de Pauselijke in ternuntius de heer Orsenigo, enz. Het nieuwbenoemde lid der Eerste Ka- mei', de heer Wibaut, kwam vóórdat d© zitting begon oen kijkje in do Ridderzaal nemen, doch verliet de vergadering al vorens de openingsplechtigheid was be gonnen. NatuurlijkHij moest er ook eens een benauwde droom van hebben! ""^Bkr ;"i\ iufT,JiC4«rwiik,.__J._ van weg; Wed. Bostelaar, Zand; Joh. Bosch, ZandJ. Bakker, Zand Gemeente Nieuwland: Wed. C.Poppe 1. i Schup^te^Vee^v Gemeente GrijpskerkeL. Ton BastiaanseJonkerA. P. Rotte Gemeente Veere: J. A. Gilde. Bij Kon. besluit is vop huil verzoek eenvol ontslag uit den militairen dienst verleend aan den reserve-eerste-luitenant J. G. Dekker, en den reserve-tweede lui tenant J. A. Dumon Tak, beiden van het 3e regiment infanterie, en den res. le luit. ,1. 1. Noest, van het 3e regiment veldartillerie. Middelburgl. Het bestuur der Middelburg- sche Tentoonstellingsvereeniging (M.T.V.) welke in December een tentoonstelling van 'pluimvee, konijnen, sier- en postdui ven organiseert in het Schuttershof, ont ving zeer tot zijn genoegen de mededee- Iinjg dat, de commissaris der Koningin in Zeeland bereid is het eere- voorzitter schap le aanvaarden. Verder kwam bericht in, dat als keur meester voor de konijnen zich, o.a. de heer .1. H. v. Piggelen te Soestdijk beschik baar stelt, wat door vele konijnenfokkers met genoegen zal worden vernomen. Rij d© politie is aangifte gedaan van het na toestoppen van geld, onze delijke handelingen plegen met een klein meisje. De commissaris van politie ver zoekt ons daarom, vooral nu de kinde ren niet de kermis gaarne geld op zak hebben, de ouders te verzoeken hun kin deren nog eens ernstig te waarschuwen tegen 'liet aannemen van geld van vreemde menschen. Vlissingen. Naar aanleiding van desbe treffende verzoeken van Ged. Staten en van het hoofd van dienst voor den Vee- en Vleeschkeuringsdienst alhier en ge hoord den insp'ecteur van da Volksge zondheid, stellen B. en W. enkele wij ziging in de verordening en de instructie betreffende dezen dienst voor. Door die veranderingen zal het o.a. mogelijk worden om in bijzondere ge vallen de keuring van gestorven en in nood gedoode dieren op een andere plaats te doen geschieden dan in het daartoe ingerichte gebouw te Vlissingen. De keuringstijd wordt met 2 uur per dag verlengd, en gebracht van B op' 10 uur. Wat betreft de instructie wordt voor gesteld, het mogelijk te maken, dat B. en W. machtiging kunnen verleenen be zoldigde nevenbetrekkingen te doen bc- kleeden door het hoofd van dienst. Dit kan gewenscht zijn als hem door andere gemeenten evenlueele herkeuringen wor den opgedragen. Ook wenschen B. en W. melding te maken in de voor den kring Vlissingen vastgestelde gemeenschappe lijke regeling yan het met den kring Middelburg te samen hebben van één laboratorium. Goes. Gisterenavond sprak in de Prins van Oranje voor een goed bezochte ver gadering op uitnoodiging van den Chr. Besturenbond, dhr. H. Amelink, secretaris van h et C. N. V. over het recht van werk staking, pok voor Chr. geoi'ganiseerden. De voorzitter, dhr J. Dirks, opende met gebed en sprak een kort openingswoord. Dhr Amelink, het woord verkrijgend, stel de op den voorgrond, dat hij niet zou spreken, over het conflict te Goes. Hij, zou meer de stakingskwestie van princi pieel standpunt bezien. Het is iet-wat vreemd, aldus spr., dat in 1922 de kwestie tmpet wmvlpr» Wacht U voor namaak. vopl-it rtrvrr liggen ter inzage ten kantore van Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE te Middelburg, alwaar de inschrijvingsbiljetten moeten wor den ingeleverd vóór of op Donder dag 3 Augustus 1922 zou hij het juridisch niet mogen. Maar de arbeider is niet het eigendom van den werkgever, hij staat rechtens volkomen met hem gelijk. Nu staat de Chr. vak beweging niet op het standpunt van den klassenstrijd, maar op dat der solidariteit niet alleen tusschen arbeiders en arbeiders, maar ook tusschen patroons en arbeiders. Maar daaruit volgt ook, dat deze beide factoren in het productieproces (kapitaal en arbeid) volkomen gelijkwaardig zijn en op samenwerking zijn aangewezen. Wat heeft de ondernemer aan zijn kapitaal, wanneer hij den factor arbeid mist? Het), is niet zóó, dat de ondernemer naast ma chines ook arbeidskracht koopt. Dat standpunt heeft afgedaan. Uit het voorgaande volgt ook. dat de arbeiders ook dienen erkend te worden bij de regeling der arbeidsvoorwaarden. Die voorwaarden moeten niet van bovenaf worden opgelegd, maar er dient te zijn een contract, waarin wederzijdsche rech ten en plichten zijn vastgelegd. Wordt men het niet eens bij de vast stelling van het contract, dan is er natuur lijk aan heide zijden de vrijheid, om op d© gestelde voorwaarden niet in te gaan. Daar kan toch niemand bezwaar tegen hebben en hier hebben we tocli eigenlijk- het wezen der staking. Daarom kan het recht dei' werkstaking ook voor denCris- ten niet worden betwist. In hoeverre is nu de arbeider gehoor zaamheid verschuldigd aan zijn patroon? In navolging van wijlen Talma, meent spr. dat er in de verhouding tusschen werk gever en werknemer geen sprake is van gezag. De werkgever behoort toch niet tot de personen, door wie het God belieft ons te regeeren? indien de werkgever gezag had over den arbeider, mócht er immers van contract geen sprake zijn? Een over heid sluit toch geen contract met haar onderdanen; een vader niet met zijn kinnd? Wanneer er twee contracteerende par tijen zijn, dan zijn ze alleen verplicht dat contract na te komen. Wanneer er echter is een collectief contract, dan mag er geen sprake van zijn, dat de Chr. vakbeweging binnen den geldigheids-termijn een staking procla meert. En is er geen contract, dan geldt de gebruikelijke opzeggingstermijn. Zóó toegepast acht spr. staking ook voor den Christen-arbeider in 't laatste 'géval een geoorloofd middel. Wel ont kent spr. het recht van werkstaking alls 'strijdmiddel voor bijbedoelingen. (Solida- riteitstaking.) Eveneens meent spr., dat een algemieene staking steeds verkeerd is. Men bepale zich altijd tot de zaak en het bedrijf zelve, waarover en waarin het con flict loepende is. Eveneens is de politieke staking veroordeeld. Spr. herhaalt nog eens, dat de staking laatste, uiterste middel moet zijn. De voor keur verdient altijd een vredelievende op lossing. Staking is in den regel een twee snijdend zwaard, dat ook verwondt hem, 'die het hanteert. Ook dienen de kansen wel degelijk vooraf te worden overwogen. Veel beter is de weg; van arbitrage. Bij feen staking1 wint vaak de macht, maar veel hooger staat de triomf van het recht. Daarom streeft de Chr. vakbeweging naar bedrijfsorganisatie, opdat op het terrein van den arbeid niet langen- het vuistrecht heerschè. Tot zoolang moeten we blijven hanteeren, zoo noodig het wapen der werk staking. De Chr. vakbeweging zal echter steeds zelf u itmaken, of zij een staking zal pro- clameeren. Zij wil niet voortgedreven wor den door de moderne vakbeweging, al scheldt men ons van die zijde voor ver raders. Zóó lninnen wij ook voor een sta king bidden. Maar dat moeten wij ook steeds kunnen doen. In den strijd voor het recht staan wij sterk in en dooi- God. die een God des rechts is. Ondanks malaise en crisis zal men in de toekomst aan de arbeidersklasse steeds meer invloed moeten toekennen, ook al zjjn ©r misschien werkgevers, o.a. te Goes, die dat willen tegenhouden. Niet echter door middel van den klassenstrijd, maal laten wij, Chr. arbeiders, zorgen, dat de Chr. gedachte van recht en solidariteit zegeviere. Van de gelegenheid tot wagen stellen werd door eenige aanwezigen gebruik ge maakt. Besproken werd o.a. het posten en halen en brengen van werkwilligen. Hierbij vond spr. nog gelegenheid scherp tegenover elkaar te zetten de beginselen der roode enjer - Giijps- Mevr. DEKKER te Krabbendijke vraagt tegen 1 November Vlissingen Y. 5.48 5.59 7.06 8.12 8.59 11.20 1.16 4.22 4.55 6.17 7.10 Middelburg 5.58 6.10 7.17 8.24 9.11 11.31 1.27 4.34 6.28 7.23 Arnemuiden 6.19 8.32 9.19 11.41 4.42 7.32 Noord-Kraaijert 6.28 8.41 9.28 11.50 4.51 7.41 's-Heer Arendskerke 6.37 8.50 9.36 11.59 5.00 7.51 Goes 6.18 6.47 7.37 9.01 9.47 12.10 1.48 5.08 5.23 6.49 8 03 Kapelle-Biezelinge 6.56 9.10 9.56 12.19 5.32 7.03 8.12 Vlake 7.05 7.51 9.20 10.05 12.29 2.02 5.40 8.22 Kruiningen-Ierseke 7.11 9.26 10.11 12.36 5.46 8.29 Krabbendijke 7.22 9.38 10.21 12.48 5.56 8.40 Rilland-Bath 7.29 9.45 10.28 12.55 6.03 8.47 Woensdrecht 7.43 9.69 10.41 1.09 6.16 9.01 Bergen-op-Zoom 6.53 7.54 8.19 10.11 10.53 1.21 -2.31 6.27 7.32 9.14 Wouw 8.04 10.21 11.03 1.31 6.37 9.24 Roosendaal 7.07 8.15 8.33 10.32 11.13 1.42 2.45 5.59 6.47 7.46 9.35 Dordrecht 7.54 9.20 11.20 12.27 S.Olto 3.35 6.49 8.03 8.34 10.39 Rotterdam B. 8.20 9.47 12.55 3.27)" 4.02 8.30 9.01 Rotterdam D. P. 11.49 7.18 11.07 1 2 2 3 2 4 Rotterdam D. P. V. Rotterdam B. Dordrecht Roosendaal Wouw Bergen op Zoom Woensdrecht Rilland-Bath Krabbendijke Ki'uiningen-Ierseke Vlake Kapelle-Biezelinge Goes 's-Heer Aiendskerke Noord-Kraaijert Arnemuiden Middelburg Vlissingen 1) Alleen 's Maandags. 2) Niet op Zou- en feestdagen. 3) Alleen op Zon- en feestdagen. 4) Alleen bij tijdige aankomst boot Mij Zeeland. 9.53 11.51 1.53 5.39 8.17 3.33 5.40 6.22 8.42 10.21 12.20 2.20 3.58 6.08 6.40 8.00 9.34 11.16 11.33 1.11 3.10 4.51 7.24 6.52 8.12 11.45 3.22 7.36 7.06 8.24 9.50 11.38 11.58 3.33 5.08 7.48 7.16 8.34 12.08 3.43 7.58 7.30 8.48 12.22 3.57 8.12 7.37 8.55 10.10 12.30 4.05 5.88 8.20 7.48 9.07 12.41 4.16 8.31 7.56 9.15 10.22 12.01 12.49 4.23 5.41 8.38 8.04 9.23 12.57 4.31 8.46 8.15 9.84 10.36 12.14 1.08 4.42 5.54 8.56 8.24 9.43 1.17 4.51 9.05 8.33 9.52 1.26 5.00 914 8.43 10.02 1.37 5.11 9.24 8.53 10.12 10.57 12.35 1.47 5.21 6.15 9.33 9.02 10.21 11.05 12.43 1.56 2.15 5.30 6.23 9.42 2 3 2 2 9.24 9.56 10.44 11.00 11.19 11.31 11.44 12.05 12.13

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1922 | | pagina 2