Telegrammen. P» eters, 2> CC Leestafel. Gemengd Nieuws. Politie. Rechtszaken. i, enz. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Adrertentiëo. een flinkBurgerwoonhnis 0e ontvanger van den polder „Walcheren" herinnert aan belanghebbenden, om, ter voor- koming van vervolging vóór fa f 2 den 23sten December a.s. hunne belastingen enz. aan genoemden polder over 1921 verschuldigd, ten zijnen kan tore te voldoen. Middelburg, 2 December 1921. Biggekerke en Omstreken. Dinsdag 6 Dec. a.s., Qj? f deWeled. HeerZWIJNENBERG, Uw Roode en Witte Port. Te koop: wogen of nog wel een tweede secre taris noodi'g is. Men achtte het echter ■noodzakelijk personen te hebben, die deskundigen zijn en krachtige studie hebben gemaakt van de landbouw vraagstukken, Men mag de Z. L. M. niet vleugellam slaan. De heer Scheele dringt er op aan, dat meer aangetoond wordt aam alle leden, wat het secretariaat doet. De voorzitter zegt, dat de onbekendheid pleit voor de bescheidenheid van de secretarissen. De voorzitter wees er .verder op, dat bijv. de heer van Dijlk plotse ling voor veel werk inzake de vee pest stond, trouwens de heerten zit ten steeds o verkrop! met werk. Spr. zal voor meer publiciteit zorgen. Op voorstel van den heer Vain Dixhoorn wordt besloten maandelijks een op gave te vermelden. De begroeting, aan wijzend in ontv. en uitgaaf f2200.6.30 en voor opbrengst van de .contributie f 17COO, wordt vooiloopig vas gesteld. Daar men meende dat voor vele personen het anders bezwaarlijk zou zijn lid van het hoofdbestuur te zijln, werd met 125 tegen 9 Remmen het voorstel om het presentiegeld voor leden van hoofd- en dagelijksch be stuur af te schaffen, verworpen. Het hoofdbestuur had aanvankelijk voorgesteld hel Zeeuwsch Landbouw blad op te heffen met ingang van 1 April en dan de leden in de gelegen heid te stellen zich voor f2 op het Nederl. landbouwweekblad te abon- neeren miet een speciaal Zeeuw sch inlegblad. Nu is echter van de .uit geefster van het Zeouwsche blad, fa. van de Sande te Terneuzen een aan bieding ingekomen om voor f 1.50 abonnementsgeld het blad voor eigen rekening te blijven uitgeven, onuer controle der Z. L. M. en ook twee andere drukkers schreven, dat zij gaarne over de uitgave willen onder handelen. Hierdoor heeft het hoofd bestuur in zijn buitengewone verga dering van Woensdag .besloten voor te stellen niet tot. afschaffing over te gaan, doch om het bestuur op te dragen verder met de firma van de Sande te onderhandelen. De heer dr Molhuisen bracht dank voor de woorden, van welkom en zeide steeds met giool genoegen de verga deringen der Z. L. M. miede te maken. Spr. zette uiteen, dat het ''Nederl. Landb.weekblad verdeeld is in een algemeen gedeelte en verder in ver schillende voor de landbouwers van belang zijnde rubrieken. Daarbij' is voor iedere vereeniging of streek een inlegblad gevoegd, De landbouwende stand heeft het nut van een goede landbouwpers nooit voldoende inge zien. Spr. acht een algemeen blad zeer gewenscht. De heere'n De Koning, Lindenbergh., en Scheele verdedigden behoud vain 't eigen orgaan, ook de heer Phil ipse doet dit, doch zegi daarbij, dat hij wel eens een bezwaar heeft gehoord, dat er artikelen in voorkomen, die ve len niet interesseeren, en ook in het Ned. Landb. weekblad veel staat, dat de eenvoudigen toch niet begrijpen. Men moet de menschen uit den dom mel opwekken, nu het onweer nader bij is, dan men denkt. De voorzitter is ook voor behoud van een eigen blad. Men leest naast „De Zeeuw" toch ook „De Standaard" of ,,De Nederlander" en naast de „Middelburgsche Courant" de „Nieu we Rotterdamsche Courant", men kan naast het Zeeuwsch ook bet Neder- landsch landbouwblad lezen. Op een vraag van den heer Phi- lipse zegt de voorzitter, dat het blad feitelijk zal blijven zoo het nu is, ook wat het toezicht der Z. L. M. op den redactie- en advertentie-inhoud betreft. Het hoofdbestuur had weder een progressieve schaal voor de comtii- butieheffiiïg voorgesteld, waarop een paar amendementen waren ingeko men. maar tevens een .voorstel Schou wen en D'uivelaind om een vast be drag, bijv. 50 cent als minimum te innen en verder 20 cit. per H.A. De voorzitter zeide, dat ook de meerderheid van het hoofdbestuur daarvoor veel voelt, maar 'meende dit nu niet te kunnen voorstellen, daar er in Zeeuwscih Vlaanderen nog al bezwaar tegen is. De heer Scheele van Axel weet er niets van, dat Zeeuwsch Vlaan deren tegen deze regeling is en ge looft juist, dajt men het .algemeen zal toejuichen. Dhr. Lindenbergh meent, dat het voorstel Schouwen het leden tal zal doen toenemen, afgevallen af- deelingen zullen terugkeeren. De heer Vogelvanger meent, dat men in Zeeuwsch Vlaanderen er niet tegen zal zij'n, maar men dient hef eerst in de afdeelingeln te bespreken. Met 35 tegen 11 stemmen werd het voorstel van het hoofdbestuur voor een jaar aangenomen, tegen volgend jaar zal dan een voorstel in den geest van Schouwen worden uitgewerkt Rondvraag. Op voorstel van Krab- bendijlke wordt besloten, dat de Z. L. M. ook zal steunen de poging om den zomertijd af te schaffen. Het hoofdbestuur zal urgent zijn inzake het wetsvoorstel tot wijziging van de bewaking van alle spoorweg overgangen en zoo noodig de belang hebbende afdeelingen raadplegen. Op een desbet effende vraag van den heer Scheele werd toegezegd, dat de zaak van benoeming van land bouwdeskundigen in de oommissies van aanslag en beroep voor de in komstenbelasting nogmaals ter hand zal worden genomen. De heer Koole sprak ten slotte zijn vreugde uit, over de besluiten om het presentiegeld niet af te schaffen en dat inzake de con- tributieheffing, drong aan op steeds in het oog houden van bezuiniging en bracht dank aa!n den voorzitter voor zijn leiding, die daarop de ver gadering sloot. Timotheus. In 't no. van deze week trekken vooral aan de Vragenbus over algemeene onderwerpen, waarin zeer ver staanbaar wordt uitgelegd en dat en waar om houten schepen niet zinken; een aar dig verhaal over China en de gefopte Tongkineezeneen allerleukst bijschrift bij de plaat „Welsprekend zwijgen"; een opwekking, met toelichting uit de erva ring van den schrijver van „Brieven in de bergen" om onze briefwisseling meer te stellen onder de tucht van Gods Woord en van eigen en and er er zielsbehoeften. Wij zijn 't er hartelijk mee eens, en 't is te betreuren dat de geachte schrijver de vol gende juiste opmerking maken moest: „Als er eens minder tijd aan nuttelooze gesprekken, soms over anderen, of dingen, die men niet goed. acht, besteed werd, als men eens met het eerst naar ,zijn dag blad greep, naar gemengd nieuws uitkeek, naar een feuilleton misschien, maar eens den Bijbel opende, opdat onze gedachten geheiligd worden, om dan uit te gaan of dan ons tot bet schrijven van een brief neer te «etter} Ongel ukken. Te Rotterdam sloeg in de Koningshaven een roeiboot o_ waarin een man was gezeten. Deze ver dronk. Te Amsterdam zakten drie kin deren door het ijs, twee "Werden gered, een meisje van negen jaar verdronk Inbraken. In de hoeve Krekel- berg te Schuinen werd ingebroken met een pook werden de kasten open gebroken. Uit den paardenstal, waar de knechts sliepen, werden kleeding- stukken en eein rijwiel gestolen. Te Klein-Doenrade werd ingebroken bij den landbouwer H. Door het uit snijden van een ruit wist de dief in de woning te konten, waar hij weinig van zijn gading vond. Ook in Mun ster-Geleen werd gedurende den nacht twee keer op een plaats gepoogd in te breken. Telken male werden de dieven, die het gemunt hadden op de woning van den heer G. verjaagd, doordat de geheele buurt, na hef ma ken van alarm, gemobiliseerd was. H. M. de Koningin met de prinses op schaatsen. H. M. de Koninglin en H. K. H. de Prinses hebben gisterenmiddag schaats gere den van Nieuwerkerk naar Moerka- pelle. Het ijs was niet buitengewoon goed. Moord? Men meldt uit Kerk rad© aan de Msb.Het vermoeden be staat, dat een Duitschér uit Keulen, die hij Pannesbeidei in de onmiddel lijke nabijheid van Kerkrad©' onder de tram geraakte, de beide beenen werden afgereden en reeds is over leden, het slachtoffer is geworden van een lagen aanslag, Dei Duitschér, die op het voorbaloon. van de tram stond, moet n.l. hiervan zijn geworpen en daarna van zijn geld, circa 13.000 mark beroofd. Voor hij stierf gaf de ongelukkige de meestvolledige aan wijzingen. De Duitsche politie zhl het onderzoek voort. H e t ij sDe geheele Zuiderzee voor Muiden, Muiderberg en Huizen is zoover het oog reikt, één ijö vlaknabij den strandmuur te Muiderberg en tegen de Huizer-havendammen kruit het ijs in schot-' senhoopen opeen; de Vecht ligt thans ook dicht; de lang opengehouden vaar geul is toegevroren; Pampus is te voet bereikbaai*; de havenlichten van Huizen Spakenburg en de Eemmonden zijn ge- bluscht. Uit Arnhem: de Rijn vertoont heden morgen reeds veel drijfijs, ongeveer een derde bedekt. Uit de woning gezet. Dezer dagen is in het dorpje Leusden bij Amers foort een gezin van negen personen door den huiseigenaar uit de woning gezet. Drie dagen en drie nachten hebben die men schen vertoefd in een strooien hokje aan den Rijksstraatweg tusschen Amersfoort en Arnhem1; daarna heeft een ingezetene van Leusden, die timmerman is, voor de stakkers een houten hutje gebouwd. Bij gebrek aan een burgerlijk armbestuur in deze gemeente, heeft het kerkelijk arm bestuur het gezin van het noodige voedsel voorzien, want er was absoluut niets in huis. Sint Nicolaas en zwarte Piet aan het vechten. In verschil- lende melksalons te Amsterdam treedt j thans Sint Nicolaas met zijn knecht op, en buiten is het dan een geweldig gedrang, oni naar binnen te komen. Reeds meer hebben de grijze bisschop en Zwarte Piet blijk gegeven, dat zij van Paedagogiek weinig verstand hebben. Dezer dagen is er in de Utreehtsche straat weer eens een kloppartijtje geweest. De knecht stak een fooitje in zijn zak, dat de goede Sint als aan hem gegeven beschouwde. Hij gaf den knecht daarop een ldap in liet gezicht. Piet zeide: „dat moet je me op straat ook eens doen". De oude bisschop gaf aan deze uitnoodiging gevolg, en op etraat kreeg de knecht nog een oorvijg, waarna een formeele vechtpartij ontstond. Een brutale moordaanslag. Te Niziza heeft Maandag j-.l., naar de „Petit Parisien" meldt, op klaarlichten dag een brutale moordaanslag plaats ge had. Een inbreker was bezig zijn slag te slaan in een huis van de Marechal Joffre- straat, toen plotseling van een wandeling in de stad terugkeerend, de eigenaresse, een Russische rentenierster, haar appar tementen binnentrad. Voor ze echter om hulp kon roepen, had de inbreker haar met een geweldigen hamerslag neergesla gen. Daarna wilde hij zich uit de voeten maken, maar een vrouw, die door de open staande deur van het gebeurde getuige was geweest, waarschuwde eenige voorbij gangers en politie, en spoedig begon een klopjacht op den moordenaar-inbreker. Deze had intusschen zijn revolver voor den dag gehaald, een telegrambesteller, die hem dicht o(p de hielen zat, schoot hij neer; de man bezweek spoedig aan zijn wonde, een andere burger en een politieagent werden gewond. Intusschen had de man kans gezien, ■een hotel, aan de Promenade des Anglais, binnen te vluchten, waar hij met. zijn Vuurwapen inwoners en de menigte op straat in bedwang hield. De politie be gon nu de belegering vair het hotel. Matrassen voor .zich uithoudend, ter be schutting tegen eventueele kogels van den bandiet, drongen tenslotte de agenten het hotel binnen, waar de moordenaar zich ten laaistc overgaf. De belegering had vier uur geduurd. De bandiet verklaarde Ria- boff te heeten en geboren te zijn in Niisjni- Novgorod. Een echt Amerikaansche geschie denis heeft ,ziéh in Galiforuië afgespeeld. Een jongedame, die op reis was naar haar verloofde, met wien zij weldra zou huwen, werd onderweg door een vreem deling ingepalmd, die zich als rijke ban kier voordeed. Gevolg was afbreking der eerste verloving, nieuwe verloving en een haastig huwelijk, dat door een vrede rechter ergens in een klein stadje vol trokken werd. Toen het echtpaar een paar dagen latei- op de huwelijksreis was in een prachtige streek aan de Montery Bay, verschenen er eenige detictives ten tooneele, die den gelukkigen bruidegom inpikten, wijl hij tot 20 jaar .gevangenisstraf was veroordeeld en aan de hand van de justitie had weten te ontsnappen. Het jonge bruidje, werd door dit voorval Zoo aangegrepen, dat Zij1 spoedig daarop overleed. WEENEN. Gisteren kwam het hier tot duurte-demonstrat'es. Verschillende winke's werden geplunderd..,De politie stond mach teloos. 'SrGRAVENHAGE. Tel. Inigievolge be sluit van den ministerraad is voor de amb tenaren aan de Departementen en de hooge colleges van staat de werkweek van 39 uur ingesteld. Tot heden was d't 33 uur. ENKHUIZEN. De veerdienst Enkhuizen Stavoren is gestaakt. Ook de postdienst op Urk is stopgezet, waardoor dit eiland geheel geïsoleerd is. Gevonden voorwerpen. In de maand November 1921 zijn aan het bureau van politie te Goes onder staande voorwerpen als gevonden aange geven en zijn aldaar verdere inlichtingen te bekomen betreffende deze voorwerpen: Een Engelsch leerboek, een rozenkrans, twee huissleutels, zes porlemonnaie's met inhoud, drie mantelbanden, een etui in houdende een penhouder, potlood en li niaal, een springtouw vier handschoenen, een damesbont, een bond, drie redicule's met inhoud, een dameskous, eten rond teenen mandje, een bosje panlatten, een witte kip, vier zilverbons van één gulden en een vulpotlood met houder. Goes, 1 Dec. 1921. De Commissaris van Politie, E. C WIERTS VAN COEHOORN. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 2 December 1921. Veroordeeld wegens ontucht: G. M. 61 j. metaalboorder, Vlissmgen, 2m. gev.straf, voorw. pr.t. 3 jaar. Mis handeling A. L! 52 j. landb. 's-Gra- venpolder, f 15 of 15 d. h. J. K. 29 j. landb. Meliskerke, f 10 b. s. 10 d. h., A. D'H. 55 j. grondwerker, Bosch- kapelle, f 10 b. s. 10 d. h. A. B. R. 23 j. vlasbewerker. Hulst, f10 s. 10 d. h., Releediging: W. J. B'. 25 j let terzetter, Middelburg, f20 b. s. 20 d. h. Diefstal: C. V. 24 j. veldarb. Sluis, f 20 b. s'. 20 d. h. Overtr. rijksbe- lastingwetten: P. A. C. 36 j. koop man te St. Jansieen 1000 gulden en f-1494.60 b. s. 3 m. h. voor elke boete. Diefstal: C. H. R. 17 j zonder beroep te Vlissingen, bekrachtiging van het verstek-vonnis. Vrijgesproken: J. C. S. 15 j. Middelburg, beklaagd van diefstal; A. D. 63 j. smid, Ter Neuzen, beklaagd van meineed. R. v. d. H. 29 j. metselaar, Biervliet, be klaagd van verduistering Hero e.iirig onderzoek bevolen in de zaak van J. S. 36 j. vrachtrijder, Hoedakens- kerke, beklaagd van verduistering. Overtreding rijksbelasingenL. M de V. wed. A. D. te Biervliet tot f21.60 boete. Door notaris J. C. Blaupot ten Cate werd Woensdag te Veere publiek ver kocht: 61 A. 10 c.A. bouwland te Vröu- wepolder, kooper J. de Voogd Ja. aldaar voor f2101; 57 A. 28 c.A. bouwland en sprink te Serooskerke, opgehouden. KAPELLE- B1EZEL1NGE, 1 Dec. 1921. Eieren 1' 24. Poeleieren f 17, beidon per 100 stuks. Appels: Zure Bellefleur f10—£14, Goudreinet f 19—f 27, Courtpendu f 10, Adamspennain f9, Pomme d'Orange f9 f 11, Huismanszoet f9, Hollandszoet f 11, alles per 100 K.G. Peren: Kleiperen f 14, Giezer Wilde man f 15, Comptesse de Paris f 44, Mis pels fll, alles per 100 K.G. Noten f0.60 pc: 100 stuks. MIDDELBURG. Huw.-aangifte: J. Pom welse, 43 j. en C. Davidse 25 j.; 11. J. de Lar ge, 61 j. on M. II. GtPavenstein, 51 C. Bouwens, 24 j. en N. v. Aairtse, 22 jv Gehuwd: J. W. van Westen, 26 j. en W. Fiegen, 26 j. BevallenC. P. PiuijJmefrls, geb. van Maaren, d. Overleden: M. S. Freeman, 62 .j, wed. I. Augustijn; II. J. von Brucken Fock, 65 j., geb'. met F. E!. Boogaert. GiOEiS. Huw. aang.1, Bastiaan Poort- Vliet, 36 j. jm. te, Hoedekensk rke en Jose- pihina de Block, 29 j. jd. to Goes. Geboren: 1, Elizabeth Pietemella Jo hanna, d. v. Johannes Leonardos 'Capello en Wilhelmina Maria Anna Elisabeth Walïave. Over de maand November 1921. IERSEKE. Van 25 Nov. tot 2 Dec. Geboren: Johanna Wilhelmina, d. v. Pieter Cornells Pols en Adriana Helena Bom; Jan Cornell's, z. v. Joost Jacob van der Have en Cornelia van llarn; Neeltje Fran- cina, d. v. Marinus Hoebeke en Adriana Pekaar. Overleden: David de Visser, 71 jaar, echtgenoot van Lena. Vlasman. RATTENDIJKE. Getrouwd: Adrianus v. Loenhout, 25 j. te Goes en Maatje Maria de Jonge, 19 j. te Kattendijke. Geboren: 7, Adriana Maatje, d. v. Ge rard de Jonge en Willemina van Zweden. 14, Adriana, d. v. Laurus Jansen en Adriana Jacomina van Kleunen. 26, Corne lia Maatje, d. v. Laurens Jacobus van de Velde en Neeltje Weststrate. 21, Eli zabeth Jannetje, d. v. Jacob Minnaard en Maria Nieuwenhuij'se. OVEZAND. Gehuwd: 4, Lodovicus Schuerman 29 j. en Jacomina Boonmap 28 j-; 18, Jacobus Goense 32 j. en Maria Margaretha van 't Westeinde 20 j. Geboren: 11, Jan, z. v. Marinus Som- medjer en Cornelia Maat. Overleden: 6, Maria Mulder, 46 j., vr. van 0. Hoogenboom; Pieternella van Antwerpen, 2 j,; 16, Cornelia Remijn, 2 m. j DRIEWEGEN. Overleden: 6, Anthonina Mol, 68 j. j B0RSSELËN. Geboren: Cornelis, z. v. Bastiaan Augustinus van 't Westeinde en j Clazina Goense. Overleden: 10, Johannes Adriaan, 2 w. z. v. Jan van Schaick en Neeltje Daane; II. Bastiaan Nieuwenhuijse,82 j., pchtgen. van Paulina Hoogesteger, eerder van Chris tina Wilhelmina Miu*re; 18, Blaziina Lavoi 72 j„ wed. van Pieter Karelse. N. EN ST. JOOSLAND: Gehuwd: 30, S. Boon, gesch., 27 j. en T. M. Janse, j. d. 18 j. Geboren: 16, Abraham, a. v. J. Knuijt, en ,S. de Keuning. '28, Lein, z. v. J. K. Mesu en E, Kodde. OOSTKAPELLE. Gehuwd: 11, Abraham Ahrahamse, 52 j., wedr van Pieternella van den Broeke en Leintje Ludikhuijze, 25 j. jd. 25, Adrianus Martinus Jan de Rijke, 26 j, en Wilhelmina D'ina Lebbe, 19 j. Géboren: 5, Cornelis, z. v. Jan Wattel en Leintje Willemse; 19, Gerritje Hou- wina, d. v. Arnoldus Bernardus Jacobus Noyenk en Adriana Helena Noorlander; 26, Jan, z. v. Jan Geldof en Jannetje de Pagter. Overleden: 16, Willem Maljaars, wedr. Elizabeth de Klerk, oud 84 j.; 19, Neeltje Catharina Dekker, 3 maanden, d. v. Jo- hannes Dekker en Maria Brouwer; 26, Gerritje Houwina Noyenk, 7 dagen, d. v. Arnoldus Bernardus Jacobus Noyenk en Adriana Helena Noorlander. COLIJNSPLAAT. Geboren; 4, Abraham z. v. Jacob Geelhoed en Maria M. Ver- burg; 4, Johannis, v. Abraham Verburg en Geertruida Israël; 13, Geertruida Al berta, d. v. Albertus de Pouw en Corne lia Verburg; 16, Hendrik Johannis, z'. v- Gillis Willem de Fouw en Dina Visser; 16, Thona Su'z'anna, d. v. Thomas Lou- wers Louwerse en Dirkje de Koster; 19, Cornelis, z. v. Leendert Munter en Adri ana Bouterse. 21, Abraham, z. v. J. Slo- tema en C. Potappel. Overleden: 23, Dignus Kunst, 82 j., weduwnaar van Maria Westdorpe. ELLEWOUTSDIJK. Gehuwd: 24, Lau- i rens Traas, 27 j. en Anna Jaeoba Smalle- gange, 21 jaren. Overleden: 2, Cornelis van Baren, 68 j. echtgenoot van Maatje op 't Hof. WISS ENK ER K EGetrouwd: Leendert Boslooper, 20 j. jm. te Renesse en Adri ana Maatje Elenbaas, 20 j. jd.; Johannes Zuithoff, 38 j. jm. te Groningen en Lein tje de Smit, 36 j. jd.; Anthonij Goulooze 23 j. jm. te Colijnsplaat en Cathalinn, Willemina Koets, 21 j. jd. Geboren: Jaeoba Maatje, d. v. Janus Westerweele en Jaeoba Gouloozle; Adriaan Willem, z. v. Johannes Dingemanse en Pieternella Filius; David Adriaan, z. v. Dirk Jacob Hage en Adriana Geertruida Begthel; Marinus, z. v. Jan Dieleman, en Cornelia Israël: Maatje Maria, d. v. Simon Breure en Jaeoba Breure; Arie, zl v. Willem Arie Koole en Maatje Adriana de Waal. Overleden; Henderik Jan, 16 dagen, z. v. 'Marinus Pieter Flipse, en Cornelia Elizabeth Versluis. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den morgen van 2 Dec., medegedeeld door het Kon. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 773.4 te Memel, laJgste 744.0 te Biarritz. Verwachting tot den avond van 3 Dec.: Matige tot krachtige Oostelijke tot Noord- Oostelijke wind. Licht- tot halfbewolkte lucht. Wellicht een weinig sneetrw of re gen in het Zuiden. Lichte tot matige vorst. Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig lijden, onze geliefde Moeder, Be huwd en Grootmoeder TANNETJE DELBEKE, in den ouderdom va* ruim 68 jaren. e yt Uit aller naauff 1 y W. VAN MOLENBROEK. Gapinge, 1 December 1921. Voor de vele bewijzen van be langstelling ter gelegenheid van onze 40 jarige Echtvereeniging zoo van hier als elders ontvangen, be tuigen wij onzen hartelijken da*k. J. VREEKE. C. VREEKEJanse. O - en W.- Souburg. f*é f TE QOES. ZONDAG 4 DECEMBER Voorin, half 10: Ds R. J. van der Veen Avond 6 uurIdem. Collecte voor de Em PredPr. W. en W In het belang van den CHRISTEL. BOEREN- EN TUIN0ERSB0ND zal D.V. op des avonds te 7 ure, in de Chr. School aldaar optreden Agent van den Bond. Leden en allen, die belangstellen in het werk van boveneenoemden Bond, worden dringend uitgenoo- digd deze vergadering bij te wonen. Het Bestuur Afd Walcheren. Koopt bij - a Vlasmarkt K 150 Middelburg, Telef. 207, Prima zwaar vet gekoeld Vleescb, puik voor wmter- en zoutevleesch. Lappen f 120, Stukjes en Rollade f 1.30. Vet Schapenvleesch f 0.90, alles per kilo, bij LION COHEN - Gravenstraat - M'burg met Tu n en Schuurtje, voorzien van gas- ea waterleiding. Mooie stand. Met Jan. te betrekken. S. v. d. HAMER, KruiniDgen.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1921 | | pagina 3