Telegrammen. 13 Olmenbomen, E Onöei w||s. Predikbeurten. Gemengd Mieuws. Laatste Berichten. Allerlei. Rechtszaken. Posterijen en Telegrafie. Bargerlijke Stank Marktberichten. Advertentiën. 80 'T' /Yvé f r/ F «I B O O N AGENTEN gevraagd J. V0LBEDA - Drachten Winter-Collecte j Indoozen v. 60en90ct.\ Woensdag 30 November 1921, |'?J 28 Ypen-, 4 Canada- en 4 Abeelenboomen, Een partij Hakhout, Groote Houtveiling. 's-HEERENHOEK en b. des namiddags om 2'/i uur bij dhr. J. Bal te KWADENDAIME (Lange Weegje) doen veilen en verltoopen: groote partij Nieuwe Boutwaren, GOBS ifi jfn Mahonie -Kiiif-en Kraalkasten. iêtir tiara, die room jch was, gaf de vol gende gerefoipmeercfeb ten deele t l>e- paald anti-rooms cbe werken liiti De Wercfcen van Cats. De Opera Omlnia van Calvijn. De Historie der Martelaren van Ilae-mstede. De psalmen in het gereformeerd© kerkboek der Waalsohe kerk (franscih). Het lijkt haast een gereformeerde processie, deze lijst van .uitgaven, qn een schitterende Calvijn en Cats, de martelaren en de Psalmen! Het kan niet mooier. En die processie opgesteld door een loorn.sc'he. Of ze ook praotisch waren, die i ootasohen Evenals nu - onze Maastrichts cjhie Hervormden, die roomsöhc, processies mee helpen opstellen. Benoemd tot onderwijzeres aan de Chr. School te Nijevee'n, Mej. J. Ploos van Amstel te Sluiskil en te Weesp tol onderwijzer dhr. P. C. van Baaien, thans te Sass-enh-aim. Terneuzen. De voordracht, door B. en W. van Terneuzen opgemaakt voor hoofd der kopschool. bestaat ui'! de heeren: 1. A. F. K. Mets, onderwijzer aan de Mulo O school te Gorincbem, 2. A. C. Abrahamse, hoofd eenier school te Kapellie (Z B.). 3. W. Ties- sen, onderwijzer te Zaandam. (Z. VI.) Ned. Heiv. Kerk. Goes, vm. ds. Homburg, n.tö. gemeenta- vergadering, av. ds. Steinz. Wilhelminadol'p, vm. ds. de Vries, n.thi. ds. Homburg. 's-Heerenhoek, 9.30 u. laeske'rk. Nieuwdo'ip, 2 u. lc-e-skerk Geref. Kerken. Kamperland, 9.30. 2 en 6 u. leeskerk. De bomaanslag. In verband met -den bomaanslag, gepleegd tegen het huis van het lid van den Krijgsraad, majoor Verspyck, heeft de politie ten huize van een der daders, Eekhof, nog 2 personen aangehouden." Een dezer lieden, een Duit- seher, z'ekere K. T., timmerman, en af komstig uit Mehrhoog, was in 't geheel niet in het bezit van papieren. Bij zijn verhoor bleek, dat hij nog al communis tisch was aangelegd, maar dat hij met het oog op Zijn kort verblijf nog geen pro paganda had kunnen maken. De andere aangehoudene, Zekere R. A. B. S„ auto- techniker, uit Dresden, was wel voor dien van papieren, doch hij had zich hier op onder valsche voorwendselen een visum verschaft. Dit visulm is natuurlijk door den Vreemdelingendienst geannuleerd en beide personen zijn weder naar Duitschland uit geleid. Thans is de politie nog een der den Duitscher op het spoor. Wacht u voor de Brey. On langs is gewaarschuwd tegen een ze keren De Brey, Schuttersweg;, Rotter dam, die indertijd „gewerkt" heeft voor de vereen.N „Siloam". Achteraf bleek, dat deze vereeniging niet meer bestond, waarom tegen De Brey ge waarschuwd werd. Thans heeft De Brey weer iets an ders aan net handje gehad, t w. het loepen met een lijst voor Ds Netelen bos, om dezen voor armoe te bewaren, daar Ds Netelenbos toentertijd nog niet tot de Ned. Herv. Kerk was toe gelaten. Hoe dat collecteeren ïn zijn werk ging blijkt hieruit, dat oip de lijst i 1500 werd verzameld, terwijl aan reiskosten een bedrag werd uit gegeven van f 3COO, volgens eigen getuigenis van De Brey. Geeft men dus voor dit doel, dan kan men zeker •zeggen: de duiten zijn gevlogen! In elk geval hoede men zich voor De Brey, met welk doel hij zich ook moge aandienen Het bovenstaande' leizen wij ïn „de Rotterdammer". Wij kunnen hieraan toevoegen, dat ds N. nooit aan ge noemden beer toestemming gegeven heeft voor zijn persoon gelden te ver zamelen. Z.Eerw. wist niet beter, of er werden rentelooze aandeelen ge plaatst voor het maandblad „Siloam". Toen ds N. van een en ander kennis kreeg, heeft, hij direct gel ijle per' advertentie is medegedeeld alle connecties met den heer De B. ver broken. Vrees© lijk. Te Teneu-en-Jois- selin heeft zich een droevig voorval afgespeeld. Terwijl een aldaar woon achtige boerenvrouw, bezig was haar linnengoed in de 'rivier te wasschen, drong een varken 'het huis binnen, wierp de wieg omver, waardin een zui geling van vier maanden lag, en be gon het kind te verscheuren. Toen de moeder naar haar woning terug keerde. zag zij dat het gezicht va.n haar kleine nagenoeg geheel door het varken ontvleesd was 'Het kindje was inmiddels reeds overleden. In het Sovjet-paradijs. Een 22-jarige arbeider, geboren be Stavoren -laatst vei'blijfhoudcnda in Rusland, kwam over de grens. Eerst te Berlij'uwerkzaam •geweest, zoo deelde hij1 den col' espo ident van het „N. v. h. N." mede, was hp ongeveer 7 maanden door bemiddeling va.n een wervingsagent met nog, 34 par- sonen overgehaald medcr itiir-'gian «cascr Moskon, .waar. met bouwWerkzaaïnheden groff geld was te verdienen. Die schoon© beloften lachten alle toe; ni 23 dagen reizens, deels per spoor, deels te voet. kwam men te Moskou aan, waar hun, wat weldra bleek, een groote teleurstelling wachtte; met recht, ze waren in de val gelokt. Da keus werd hun gedaan in het roode leger dienst te nemen of gevangen gezet, te worden Daar allen onbemiddeld waren, was het een zware fcfeus. De meestem vreezlend© voor grooter onheil, gaven zich als militair aan, o.w. ook een Nederlander, doch bovengenoemd per soon werd. mede Ms dienstweigeraar in de gevangenis te Moskou opgesloten. Het leven in de gevangenis was dilep treurig, weinig voedsel was hun verstrekt en soms weirl in geen drie dagen naar hen omgezien. Tengevolge van d vele ont beringen werden velen door ziekte aange tast en waren er dagen dat er 10 tot 12 man dientengevolge stierven. Wijl onze zegsman niet was te overreden, werd hij éindelijk getransporteerd naar de gevange nis te Petersburg, waar het leven al niet beter was dan te Moskou. In 't laatst van October was hij uit de gevangenis ontslagen en was het hem gelukt met een DesnS-ch schip naar Denemarken te vertrekken, alwaar hij in suarantaine werd gesteld om gereinigd te worden en eerst weer wat op verhaal te komen. Vandaar was hij onder politie- geleide naar Hamburg vervoerd en verder naar Leer, vanwaar hij de Nederlandschie, grens moest zien te bereiken. Zoo kwam hij meer dood dan levend op het politiebu reau te Nièuweschans aan, vanwaar hij naar een ziekenhuis te Groningen is ver voerd. Hij verjplde nog onder meer, hoe treurig' het in Rusland gesteld was. Te Petersburg zou een trein aankomen met 700 kinderen en bleek bij aankomst, dat ongeveer 500 reeds waren overleden. Hij raadde ieder aan niet op de schoone beloften van Woordvoerders in te gaan, hij had het te goed ondervonden. Het eenige goeds, wat hij had opgemerkt, was de weldadigheid van het Amerikaansche en Nederlandschie Roode Kruis. IJMUID'EN. V.D1. Een trawler heeft hier aangebracht een scheepsboot gieimerkt Baard Hamburg. Men vermoedt, dat de" sleepboot, die dit schip van dien naam zou wegsleepen, met man ©n muis is vergaan Da bemanning bestond uit vier man ROME. V.D. De opening van het par lement geschiedde in ziaar gedrukte stem ming. Er hadden demonstraties en aanval len op het parlementsgebouw plaats. Bij d© charges, die de politie moest uitvoeren werden velen gewond. BRESLAU. Hier zijn vier studenten ge arresteerd in verband met den moord op Erzherger. WASHINGTON, llriand is naar Frankrijk vertrokken en zal op 2 Dec. te Havre tankomen. PARIJS. In de Echo de Paris wordt gewag gemaakt van een internationale fi nancieel© conferentie, in Januari te Lon den te houden. BELFAST. Donderdag zijn op twee trams bommen geworpen. Drie personen zijn ge dood en verscheidenen ge\yond- TRIëST. De ongeregeldheden duren voort. Er hebben zelfs bomaanslagen en gevechten met handgranaten plaats. i— v ii»—HBMwmrwwi»— m IIHWIIHIHW» .Bij K. B. is aan. D. Cal jouw, schipper pip het Sf aaitsdomtetovaarhiig voor Zeelaind te Middelburg toegekend de .zilveren ©eremedaille verhouden aain de Orde van Oranje Nassau. Turksche wreedheden. Kolonel Rawlinson, die onlangs door de Turksche nationalisten werd vrijgelaten, heeft het een en ander over de toestanden in Klein-Azlië medegedeeld. Hij verklaarde, dat de Armeensche gevangenen uit Kars, 5000 soldaten en 4000 burgers, die werk zaamheden moesten verrichten nabij Erze- roem, schier allen door gebrek en verwarir- loozing zijn omgekpmen. Er waren nog maar '700 a 750 soldaten en '93 officie ren over1, die naar Armenië Zouden worden teruggezonden. De plaats dezer ongeluk kige slachtoffers werd ingenomen door Grieken, gedeporteerd uit het kustgebied van Anotölië. Kolonel Rawlinson deelde mede, dat hij 500 van deze Grieken op den weg van TrebiZon'de naar het binnen land, tegenkwam, waar zlij zich zouden voegen bij dat deel van de mannelijke Grieksche bevolking, dat reeds te we.k werd gesteld. Hij beschouwt hun dood gedurende den winter als Zeker. Een groote veldslag. De laatste berichten, welke door de „Ukraïnska Tribuna" zijn ontvangen, lui den als volgt: Na Karosten te hebben bezet, is de hoofdmacht van het Oekraïnsche leger thans tegen Kiëff gericht. Bij Teteref had een ontmoeting met de bolsjewiki plaats. Er ontspon zich een veldslag, welke vijf dagen duurde, waarbij aan bei de zijden zware verliezen werden geleden. Het_ einde van den slag was," dat twee bolsjewistische regimenten naar de Oekraï- ners overliepen, waarop het aldus sterker geworden leger zijn opmarsch naar Kiëff voortzette. Een ander gedeelte van het opstande- lingenleger, dat naar Fastof en B latser- kof .oprukt, wist zich definitief in het district Skvira tenestelen. Het heeft alle verbindingswegen met Kiëff afgesneden, en Fastof bezet. Van goed-ingelichte zijdè verluidt, dat de bolsjewiki Kiëff geheel hebben ont ruimd, en dat de anti-bolsjewisten er het bewind in handen hebben, maar er 25jn nog geen berichten binnengekomen, dat het Oekraïnsche leger Kiëff is binnengetrok ken. De bolsjewistische commissarissen en functionnarissen zijn begonnen onder dek king der roode troepen, de Okraïne te ontruimen. De overblijfselen van het roode leger, welke in de provincie Podolië zijn ingesloten, zijn voornemens zich in veilig heid te stellen, door naar Gallicië te vluchten. De eenheidsschool in Sovjet-Susland De „Times" vertelt het wedervaren van twee jongens van acht en zes jaar, die uit Rusland ontsnapt zijn door de hulp van een Finschen smokkelaar en er de „zege ningen" hebben genoten van de eenheids- school der sovjetregeering. Zij begonnen bij hun aankomst een rurwe Russische pa rodie op de „Internationale" te zingen. Zoo nu en dan vloekten z'e weerzinwekkend al bleken ze toch ook weer de beleefd heid niet geheel en al verleerd te hebben. Hun vader, een lid van een adellijke fa milie, zit al maanden lang in Rusland in de gevangenis. Hun moeder is in vrijheid, maar wordt verdacht en bewaakt. Zij wer den begeleid door tante en hun groot moeder. In Petrograd waren zij naar een stads school, eene zoogenaamde communistische school, gezonden, waarin kinderen van goede familie werden samengebracht met kinderen van de straat. De moeder maakte zich ongerust over de uitwerking dezer opvoeding. De jongens werden ruw en grof. Zij begonnen liederlijke taal uit te slaan en schunnnige verhalen en grappen over te vertellen. Er scheen geen tucht in de school te zijn; de jongens, die thuis goede manieren hadden geleerd, werden bespot omdat het „bourgeois"-manieren waren. Er werd krachtig gepoogd om bij alle schoolkinderen een proletarisch klasse-instinct te wekken, geheel in strijd met het fatsoen, de beschaving en de zede lijke ingetogenheid, waardoor men kan verwachten, dat kinderen, als Ze hierin worden opgevoed, goede burgers van een normale maatschappij worden. D'e kinde ren werden feitelijk opgeleid tot revo- lutionnairen. Men leerde hen de „Inter nationale" zingen en onder elkaar zongen 'zsij er een ruwe parodie op, vermoede lijk van de roode soldaten afkomstig. [Voorts werd hen geleerd -te schimpen op de bourgeoisie en al haar werken, en de sovjet-instellingen en denkbeelden te verheerlijken. Zoo demoraliseerden de jongens snel. D'e moeder, die dit niet kon aanzien, besloot de jongens weg te halen van school en slaagde er met heel veel moeite in, .ze uit het land weg te sm-okkelen. Veertig jaar de beste leef- tijd om te trouwe n. Een Amerikaan sche wetenschappelijke vereeniging merkt op, dat nu de oorlog zooveel jonge levens heeft weggenomen, de vrijgezellen van 40 tot 50 jaar de gelederen moeten aan vullen en zoo vlug mogelijk in het huwe lijk moeten treden. Dit zou tegelijkertijd ee nverbetering van het ras veroorzaken, zooals de geleerde C. L. Redfeld in een enthousiast artikel aantoont. Hij heeft een prijs van 200 dollars uitgeloofd voor de gene, die iemand kan aanwijzen onder 3000 groote historische persoonlijkheden, wiens vader, grootvader en overgroot- grootvader op 25-jarigen leeftijd huwde (dus 4 geslachten in een eeuw kon aan wijzen). Dit kan inderdaad niet getoond worden. De meeste genieën hebben oude vaders gehad. Zoo lag er tusschen Cesar's geboorte en die van zijn grootvader 118 jaar; bij Franklin was dit cijfer 108; bij Copernicus 100; bij Ptolomaeus 95; bij James Watt 94; bij Alexander Dumas 93; bij Pope 92; bij Darwin 78 en bij Lincoln 96. Wil men in de tweede helft dezer eeuw een flink geslacht zien, dan is het zaak, dat alle veertigjarigen, en daarboven zoo spoedig mogelijk trouwen. Rechtbank te Middelburg. Nadat gisterenmorgen in besloten zit ting voor de rechtbank te Middelburg tegen G. M. uit Veei'e, wagens schen nis der eerbaarheid 2 maanden was ge»- vorderd en tegen den 17-jarigen C. ,11. R. uit Vlisfeingen, een recidivist, even eens 2 maanden wegens diefstal van steenkolen met een kar, stond ook met gesloten deunen terecht de 14-jarige J. C. S., uit Middelburg, tegen wi-en vrij spraak werd gevorderd wegens den hem ten laste geleg 'en di fstal van twee gor dijnen ten nadeele van den heer van Eedcn. In openbare zitting stond vervolgens de moedel" van den jongen, de in rle laatste dagen voel be proken vrouw B. uit de Heenenstraat ter cht wie heling van de gordijnen was ten laste gelegd. De gordijnen waren door van Eeien hor kend, '-toen zij' voor de tarnen van de woning van Vrouw B. hingen. 'Hij had ze in Ap'ril van dit jaar gemist, toen de 14-jarige S, bij' hem in dienst was. Bekl. beweerde de gordijnen reeds in April 1920 op de Markt te hebben ge kocht, doch ze eerst dit voorjaar te heb ben opgehangen. 'Zoowel door .bekl. als door getuige van Eed-en worden nog ©en getuige op gegeven -en de zaak daarom verder uit gesteld tot Vrijdag 2 December. Verder werd in de morgen zitting o.a. nog behandeld de zaak tegen d n tv po graaf W. J B., die èan der werkwilligen dei' firma van Rrakel, K. Russen .zou hebben belecdigd. Bij verstek werd tegen B. f20 of 20 dagen gevorderd. Des middags stond wegens meineed terecht A. D., smid te Terneuzen. Tus schen dezen bekl. en getuige I. Butler was een overeenkomst gesloten, dat But ler naar een werk niet zou inschrijven en als D. het werk kreeg zou hij aan Butler f200 betalen. Bij een civiele pro cedure heeft Butler omdat D'. de f 200 niet wilde betalen aan D. een eed op gedragen en ffu beweerde Butler, dat D. een valsch'en eed aflegde. De officier vroeg na het getuigenver hoor vrijspraak, waarbij de verdediger, mr. Kuipers, zich aansloot. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders on bekend jzijn. Terugontvangen van 10 tot en met 25 November 1921. Brieven, binnenland A. F. J. Diemei, Utrecht; I. G. de Jong, Gouda; de Zeeuw, Goes; Kinder- brievonbus Dagblad van Rotterdam, Rot terdam. Briefkaarten, binnenland J. S. Boddingius, Den Haag; P. Roels, Bergen op Zoom. Briefkaarten, buitenland M. Stennoter, Antwerpen. Aanbevolen wordt om het adres van den afzender op de stukken te vermel den, opdat deze bij onbestelbaarh'eid kun nen worden teruggegeven. Voorts is het gewcnscht alle per post te verzenden stukken steeds van een volledig adres, straatnaam en huisnummer, te voorzien. VLISSINGEN. van 17—23 November. Ondertrouwd: B. Marijs, 24 j. en S. Meer man, 26 j.; J. W. Kole, 53 j. en .J. M. Tielrooij, 45 j.; J. de Korte, 26 j. en J. M. Janisse, 23 j.; J. O. A. Dua, 26 j. en L. I. M. Hemelrijck 18 j.; G. Baar- schers, 28 j. en M. M. Kallen, 30 j.; J. C. van Gorkom, 36 j. en J. J. van Hal, 24 j.; A. B. Lafere, 26 j. en V. M. V. Antierens, 22 j. Getrouwd: B. van den Ent, 36 j. en G. Vis, 44 j.; W. H. Luwenfa, 24 j. en J. S-inke, 23 j.; H. J. Schipper, 27 j. en K. Louwerse, 23 j.; W. P. Hendrikse, 23 j. en J. Mathijsen, 21 j.; J. van de Velde, 25 j. en P. S. de Voogd, 23 j.; P. M. de Riuijter, 22 j. en M. A. de Jonge, 20 j. Bevallen: M. C. van der Hout, geb. Jansen, z.; M. Duinhouwer, geb. Meul- meester, d.; G. Weeland, geb. van Ast, d,; A., C. IJssel, géb. Janse, Z. Overleden: G. Keur, wed. van M. Sehroe- vers, 89 j.; M. 'Geelhoed, wed. van V. de Koek, 85 j.; J. J. Vader, wedn. van T. Groen, 59 j.; B. de Ridder, d., 8 m.; F. Ri. M. Vermeesch, sL, 5 m. Van 17-24 Nov. KRUININGEN. Gehuwd: Jan Marinus de Leeuw, 26 j. jm. en Cleta Se'ra.phina» van Ertvelde, 20 'j. jd. GeborenDuifje Cornelia, d. v. Marinus Comclis Wondeïgem -en Maria Cok; Adri- aan, z. v. Fhinppus Nieuw-enhuize ©n Maria Kole. Kr. GOES. Veiliiiiig-svereen. „Zuid-Beve land". Veiling van 25 Nov. 1921. Appels: Go-udrein-etle.n 18, Zure Bel lefleur 915, C-ourtpiemdu 1112, Hom-dsmuilen 9, Zoete Campagnef 10, Zoete Bellefleur 10 11, Armgnarde 1314, Diverse appels1 ,813, Afval- en Kroetappels 1—8. Peren: Gieser Wildeman 12 16, Kleiperen 1115, Pond spie ren 1416, Diverse peren 615. Diversen: Mispels 13- 16, Aardap pelen (groote) 4.40 -9, ideim '(poters) 3, Rapen 1.102.90, Uien '6.90, Sja lotten 10, alles per '100 K g. Roode kool 12 per 100 stuks. Hazen 2.38 3.50, Fazanten 1.201.75, Hout snippen 0 70, alle-s per stuk. VLISSINGEN. .25 Nov. '21. Goud- reinet 1726, Reine d' or 916, zoete Bellefleur 10, Zure Bellefleur 1426, Erm-gaard 18, Campagne zoet 8, Grauwzoet 16, Grauwzuur 13, Zoete Ermjgaard 18, Huismanszoet 15, Court Pendu 10, Kleipesr 8 12, Bergamot ten 8 10, Brré Clairgeau 23, Gies-e-r Wildeman 1112, Pondsp-eer 15, Bl. druive-n 162, Kweepeer 8, Coim-pte de Flonare 16, Mispels 17 27, Uien 13 5 22 Kleine ui-e-n 56, Spruiten 46 59, alles per K.g. Kipeieren 19 20.5, een-dei-eren 20, Boerek-ool 38, Roode kool 6—13, Bloemkool 935, Andijvie V24. Savoij-e- kool 417, alles per stuk. Selderie 2—7, Prei 13 22. Peen 2—10, Kroten 6—10, Ra pen 2—3, alles per bos. Veldsla 5— 15, Peterselie 8—12, beiden per mand. voor den verkoop ^an le kw. Tuin-, Bloem en Landbouwzaden. Flinke bijverdienste voor actieve personen Specialiteit in Gras- en Klaverzaden. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde Echtgeu rot, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, de Heer GERARD MEULENBERG 0z., in den ouderdom van bijna Namens de tamme, Wed. G MEULENBERG— Catsman. 's H. Arendskerke, 26 Nov. '21. Diakenefp der Nederd. Herv. Gemeente te Middelburg nemen de vrjjheid, de door hen op Maan dag 28 November a.s. te houden nogmaals dringend aan te bevelen. Diakenen voornoemd, J. BALJEU, Voorzitter. K KLAASJE, Secretaris. R. J DE MUIJNCK, Kassier. OM TE BEWAREN. O, wat is het Ga« slecht, het water wil niet aan den kook komen Geeft U het Gas niet. onverdiend schuld? Zit de keiel rót met fJtj ketelsteen U kunt dit verwijderen '5 y met 1 deel koutxuur op 5 deelen water. De Drogisterij SCHULTE TH1EME in de Langedelft A 94 verkoopt U gaarne Zoutzuur, maar wil U er voorzichtig mee zijn en het niet zonder éfiquet laten staan. stsbLeüerv tegen hoest, heeschbeid, keelpijn en verkoudheid. Zij verfrissfchen, zuiveren en ontsmetten mond en keel en geven den adem een wel- riekenden geur. bij apoth en De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE, zal op des voormiddags te 10 uur, ten verzoeke van do Commissie van Beheer over den M ddelburg-Veer- schen Straatweg, in het openbaar verkoopen; benevens langs den weg vanaf Middelburg tot Veere. De verkooping zal aanvangen aan het tojgin van den Veerschen Weg bij Middelburg. Bij de Boomenveiling aan den Veerschen Weg op WOENSDAG 30 NOV. a.s., des vourmiddags te 10 uur, zullen nog worden verkocht en j geschikt voor werkhout, aan de dreef naar de hofstede „De Favorite". Not. BLAUPOT TEN CATE. J. C. H. HOLLM ANN te Goes, zal op Woensdag 30 November 1921, ten verzoeke van de Nieuwe Goesche Houthandel, a. des voormiddags t om 10 uur bij dhr. P. van Eijkeren te w o. Vlotdelen, breede Schaaldelen, Schioten, Latten, Raddmgs 2X3, en een nartij gesch. en geploegd Plankhout. Tel.551

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1921 | | pagina 3