Hoofdbestuur Z. L. M. §OES. Heden is in de Sociëteit "V.O.V. de rocriaa.rsvei'gaderuw gehouden van liet. Banfdbestuur van de Maatschappij tot be vordering van Landbouw en. Veeteelt in Jeeland. De voorzitter, de heer Jlir. J. van re- «tenburch, opende de vergader ing, consta- Iwaide met genoegen, dat allerlei crisis maatregelen opgeheven worden en sprak «te hoop Uit, dat dit met versneld tempo aoo moge doorgaan. Tan de genoodigden waren o a. aanwe- aig: de Rijkslmidbouwleeraar in de pro vincie Zeeland, dhr. C. Stevens: de adsp. rijkslandhoiivvleeraar B. de Boogh, die niet. een enkel woord voor 'teerst wordt wei- loom geheeten in den kringde Riikszuivel- ennsulent in de prov. Zeeland, dhr. C. Zwagerman. Verder waren vertegenwoor digd de besturen van de volgende V er- •enigingen: a. de afd. Zeeland van hot Stamboek voor het Nederlandsche trek paard; b. de Vereen', tot verbetering van het Rundvee in Zeeland; c. de Provinciale Regeringscommissie voor de Paardenfok ker jj in Zeeland; d. de Provinciale Com missie van Veilingsvereenigingen in Zee- feaiö. ilngebomen is een schrijven van de FMesc-he Maatschappij van Landbouw, waarin geprotesteerd wordt tegen de clas sificatie bij de vaststelling der onderwij- aerssaJarissen, als zijnde zeer onbillijk. De heer De Visser van Schore protes teer"! ook tegen bedoelde classificatie. Het Dag. Bestuur vreest ook, dat vele onderwijzers óp het platteland straks naar de stad zullen gaan. Wel erkent het, dat het leven op het platteland goedkooper is dian in de steden. Maar toch wil het alles in het werk stellen cma (te sala- wiëering op liet platteland zoo goed mo gelijk te doen zijn, opdat niet alle goede krachten naar elders vertrekken. Dhr. Haviken vreest, dat de onderwijzers toch niet op het platteland te houden De- heer Van Dixhoorn zegt, dat het leven op het platteland uit politieke en religieuss oorzaken wel eens minder aan genaam is. Dit mag z.i. niet. Het dag. bestuursvoorstel om adhaesie te- betuigen met het Friesche adres wordt a.h.e. goedgekeurd. Het Centraal Bureau van het Kon. Ned. Landb. Comité verzoekt de Mij. een lid aan te wijzen in de Commissie vair Ad vies voor den Import. De heer YV. Kakebeeke licht het be lang dezer aangelegenheid toe. Z.i. moet het Centraal Bureau als importeur van voedarartikelen optreden. De voorzitter zegt, dat het wellicht ge- wenscht is den heer Tj. B. E. Kielstra al» 'zoodanig aan te wijzen. Z. h. s. wordt de heer Kielstra benoemd. De heer S. P. de G'lercq, directeur van liet Productiekantoor in Noord-Holland, heeft een schrijven gezonden omtrent den arbeid van het Kon. Nat. Steuncomité inzake de voorziening, in de behoefte aan werkkrachten in den landbouw. Verschil lende klachten worden hierin ontwik- De heer Van Dixhoorn zegt, dat het loon in sommige „werkverschaffingen" wel eens hooger is dan het standaardloon. De heer Dees zegt, dat wij niet veel met het Steuncomité hebben te rekenen, daar- vele werkkrachten voor den land bouw toch niet geschikt zijn. 1 De heer IV. Kakebeeke adviseert even eens de zaak te laten rusten. fa dezen geest wordt besloten. De heer Kielstra deelt een en ander omtrent de „Ver. De Handelskamer" mede. Het is nog niet tot de definitieve oprich ting van deze Ver. gekomen. Hij wijst op het nuttige doel, dat men er mee ffieoogeQ .wil. Er was f 50 'sjaars toe gezegd voor deze zaak, doch voor goed welslagen is er meer geld noodig. Het dag. bestuur stelt voor het sub sidie tot f300 per jaar te verhoogen. 'Nadat dfi heer Hanken dit verdedigd heeft, wordt het voorstel z-.h.s. goed gekeurd. De voorzitter zegt, dat Zeelan'd het recht heeft in 1920 een ptov. landbouw tentoonstelling te organiseeren en niet Gelderland0 verijselDoeh waar hier dit jaar een expositie gehouden wordt met «en nationaal nummer en de Geld.Over. Maatschappij het volgende jaar haar 75- jarig bestaan hoopt te vieren, wil het bestuur afstand van zijn recht doen, mits Zeeland in 1921 aan de beurt komt. 'Het Bestuursvoorstel wordt: z. h. s. aan genomen. Het Reglement en het programma van de te houden landbouwtentoonstelling door den Kring Westelijk Zuid-Bevelana op 17 en 18 Juni te Goes, werd be sproken. De heer C. Zwagerman pleit voor ern stige bevordering van de rundveetentoon stelling, welke z.i. een mislukking dreigt te worden door den dag van inzending. De heer van Dixhoorn vreest, dat het 'terrein veel te klein is. Het publiek zal in bet gedrang komen, en onbevredigd huis- 'rftarts gaan. Ook deze spr. wil paarden koeien tegelijk exposeeren- Anderen meenen echter, dat 't op één oag met doenlijk is. Dhr. D. W. Lindenbergh zegt, dat de rundveetentoonstelling noggedrukt wordt door de vrees voor mond- en klauwzeer au geeft in overweging de paarden over 3 dagen te verdeelen, eerst de provinciale den volgenden dag de nationale nummers! Desnoodig moet nog een grooter terrein gezocht worden, al is het te waardeeren, dat het Veilingsgebouw beschikbaar ge steld is. Ook de inzendingen van land bouwwerktuigen zullen z. i. niet belang rijk zijn. De betreffende commissies zullen, met de wenken rekening houden- De Kring Thoien. stelt voor art. 8 van het Reglement voor de Tentoonstelling als volgt aan te vullen: .„Vrijen toegang tot de tentoonstelling hebben alle gewone en algemeene leden, benevens leden-begunstigers der Z. L. M., op vertoon van hun lidmaats CMip ska ar t voor 1919. „Sorties worden niet uitgegeven; wan neer echter de lidmaatschapskaart voor zien is van het portret van het betref fende lid (het hoofd op. de fotographie moet minstens 1 cM. zijn) wordt ze te vens als sortie erkend." Het Bestuur van den Kring Westelijk Zuid-Beveland blijkt zich hiermede in 't al- gemeen te kunnen vereenigen. Dhr. Snijder betoogt de wemschelijkheid van liet doen loopen van paarden treinen. Het Bestuur dor Tentoonstelling zal niet alleen op de ze maarook op extra-per sonentreinen aandringen Dhr. Zwagerman stelt voor den ter mijn van inschrijving te verlengen. Het Dog- Bestuur stelt voor de ten toonstelling met f 1000 te subsidiëeren. De voorzitter zegt, dat de kosten der ifiaterialen bijzonder- "hoog zijn. Dhr. Jan. 'YVellernan geeft afrekening in overweging, als de Kring een saldo overhoudt. Dhr. van Oeveren zegt, dat een eventu eel restant in een waarborgfonds voor toekomstige exposities moet wouden ge stort. Het D|ag. bestuursvoorstel wordt z'.h.s. aangenomen. Verder wordt voorgesteld am de krin gen te verzoeken tot een maximum van 10 pet. van hettotaalbedrag der contri butie der leden in eiken luring, dat aan het hoofdbestuur afgedragen wordt, deel te nemen In het garantiefonds van de jaarlijjks ,te houden tentoonstelling. Da heer D. W. Lindenbergh heeft er bezwaar tegen' alle eventueele winst in het fonds te storten. Een deel moet zli. in de Kringkajs gestort worden. Dia heer Gast steunt "dezie gedachte. De heer W. Kakebeeke stelt voor den Kring bijv. 25 pet. van de ev. winst af te staan, maar ook een vast percentage, (bijv. 10 pet.) van het eventueel verlies door den Krteg te laten betalen, opdat de noodige Vu iligheid betracht worde. Dhr. Lindenbergh wi! het aandeel in do winst aanmerkelijk verhoogen. De lieer W. Kakebeeke, tijdelijk het pi'e- sidum waarnemende, stelt voor als be middelingsvoorstel de kringbijdragen dit jaar uit te schakelen uit de ontvangsten. De heer .Lindenbergh kan Zich hiermede wei vereenigen. De heer Hoinhach stelt voor een on derlinge verzekering op te richten voor dit doel. Het Bestuur ZaT'deze kwesties naai de Kringvergaderingen verwijzen. Ook zal nader overlegd worden over de bestemming van de eventueele winsten, welke de Juni-tentoonstelling mhakt. i Pauze. Voorstel pui het Zeeuwsch Land- en Tuinbouwblad weer éénmaal per week te doen. verschijnen, evenals voor den oor log het geval was. De hoofdredacteur, de heer Kielstra, licht het vooislel toe. Verschijnt het blad eenmaal per week, zal er meer gelegen heid zlijm om zorg aan den inhoud te l>es leden. Dhr. 'Gast zegt, dat de „kleine" leden zieer prijs stellen op een 2 maal per week verschijnend blad. Dhr. Snijder onder streept dit. Hij s telt voor althans tot De cember voort te gaan, opdat er gelegenheid' zij, dat do dorpsvereenigingen zich over deze zaak uitspreken. De voorzitter meent ook, dat de krant beter verzorgd kan worden als! ze 1. maal per week uilkomt. De voornaamste off. berichten Zullen dan toch nog hun waarde hebben. Men moeit niet vergeten, dat de redacteuren reeds bijna geheel door an dere werkzaamheden worden in beslag genomen. Dhr. Snijder handhaaft zijn bezwaren tegen het voorstel, speciaal met 't oog op de belangen der kleine boeren. De inhoud van hert blad moet aan steeds hooger eischen beantwoorden. De voorzitter: De krant was tot dusver ,een crisis courant, doch nu worden de financiëele lasten te zwaar. Spr. schetst het verschil tusschen land bouw- en nieuwsbladen en dringt aan op aanneming van het bestuursvoorstel. Dhr. Zwagerman zegt, dat het nuttig is, dat het blad 2 of meer keeren per week verschijnt; 't is maar de vraag, of het mogelijk is. Gehoord de bezwaren, door het bestuur opgenoemd, is het niet moge lijk, dat in den huidigen toestand een 25 Wolfeitsdijk, inboedel, Hollmann. 25 Souburg, inboedel, Rosier en Vervaat. 25 Serooskerke, meubels enz., Rosier en Vervaat. 26 Koudekerke, mspaa, Loeff. 26 Vrouwepolder, militaire getimmerten, Rosier en Vervaat. 28 Westkapelle, inspan, Loeff. 28 West.kapelle, huizen, Loeff. 28 Vrouwepolder, hofstede, weiland, Struvw. r 28 Vlissingen, 19 militaire jxiarda», Paap. 28 Serooskerke. hofsteetje, Struve. 29 Grijpskerke, inspan, Blaupot ton Gate. 29 Domburg, inspan, De Nesting. 29 Roosendaal, landgoed. If avian*. 29 Vlissingen, inanufacturan, schcaa- werk, Paap. 29 Serooskarke, afbraak, Rosier- e* Yer- vaat.. 30 Koudekerke, inspea, Loeff. 30 Vlissingen, café Bellamy, Paap. 30 Vlissingen, manufacture, schoatt werk, Paap. 30 Driewegen, hoefje, landbouwgerei, enz., Neer voort. Schore, bouw- en weiland, Pilaar. Kamperland, afbraak, Heijboer. Colijnsplaat, afbraak, Hejjboer. Middelburg, beesliaal, landbouwgerai, Blaupot ten Cate. 1 Middelburg, huizen, Ittmaaa. 1 Middelburg, bouw- en weilaad, Ittmann. 2 Souburg, bouwland, Loeff. 2 Serooskerke, inspan, Blaupot tea Cate. 2 Zoutelan.de, beestiaal Da Neelia». 6 Biggekerke, inspan Struve. "7 Zoutelande, inspan, De Naeliag. 7 Goes, vendutie, Hollmann. 7 Goes, huizen, Iluvers. 7 Souburg, villa, Paap. 7 Oud-Sabbinge, huis, bouwterrein, bouwmaterialen, Pilaar. 7 Ovezand, bouw- en weiland, v- Dissel en Mijs. Mei. 2 maal .per week verschijnend blad naar behoorefri verzorgd wordt. Dhr. Van Oeveren is bij nader inzien voor eenmaal per week verschijnen. De medewerkers worden niet genoeg geprik keld tot frisschen arbeid. Groeit de be langstelling onder de leden, dan kan toch nog Uitgebreid worden. Het bemiddelingsvoorstel van den heer Snijder wordt z. h. s. aangenomen, zoodat tot Dec. het orgaan tweemaal per week blijft verschijnen. Daarna zal een nieuwe kostenbereke ning gemaakt worden en het oordeel der dorpsvereenigingen gevraagd worden. De vergadering duurt voort. Opertbare MaGpiea so fifpacitiiip April. 25 Oostkapelle, inspan, Blaupot ten Cat* du Baarland, inspan, Nnervoort. 25 inboedel, Kattendijke, Verhoek ea Da Kok. 1 25 Bit.them, huizen, inboedel, Paap. HAMBURG. Tijdens de onlusten zlij'n se dert Zondag 9 personen gedood. WEENEN, 23 April. V. D. Reeds sedert langen tijd zijn hier besprekingen gevoerd tusschen de verlegen woo rdigei s van neu trale staten in verband met de maatre- j - gelen ter garantie van de finantiëcle be langen van. onderdanen van neutrale sta ten in Hongarije. Vertegenwoordigers der Entente janrlen hebben over deze zelfde kwestie besprekingen gehouden en thans zijn de gemeenschappelijke conferenties beëindigd. Er is besloten aan de Hongaar- sciie radenregeering een ultimatum te waarin bepaalde garanties voor de vei ligheid van het in Hongarije uitstaande kapitaal van onderdanen d8r neutrale en Entente staten. - LONDEN, 23 April. V. I>. Er zijn be richten ontvangen, die wijzen op demo ralisatie onder de Russische bolsjewisti sche troepen. Drie divisies' hebben gewei gerd te vechten en zijn vain het front te ruggetrokken. In verschillende districten is de boerenbevolking tegen de sovjetre- geering in opstand gekomen. In een interview heeft generaal Doutof, helman van de Orcmbergsche kozakken gezegd: Wij zullen zeker in Augustus a.s. in Moskou 'zijn, misschien eerder. GENEVE, 23 April. V. D. Het Journal de Geneve verneemt dat de aanval der Win-tenibergsche troepen 21 dezer op Munchen begonnen was. Artillerie neemt aan den strijd deel. Het roode leger be staat uit 40.000 man. Verscheidene offi cieren van het oude regime treden Op als hun bevelvoerders. Er is een revolutio nair© rechtbank gevormd, bestaande uit 9 /arbeiders, waarvan 2 vrouwen, die op eigen gezag recht spreken. De wetten zijn buiten werking gesteld, GRONINGEN. Vannacht zijn door de politie op heeterdaail betrapt vier in; brekers, die in de stad en de provincie velschillende inbraken gepleegd heeft. Er zuilen nog meerdere arrestaties volgen. WEENEN, 24 April. V. D, In Honga rije is het geheele spoorwegverkeer stop gezet. WEENEN, 23 April. V. D. Dank zij de Italiaansrhe wapenstilstandscommissie te Weenen zal vanaf 28 April het vrije verkeer tusschen Weenen en Triest ge opend worden. Er Zullen een sneltrein en een goederentrein per dag loopen. Men verwacht een levendig handels- en ruil verkeer. LmMb leriehta. OERLIJN, 23 April. Y. D. Maandag 28 dezer zal de Duitsche vredesdelegatie, be staande uit ongeveer 70 a 80 personen via Spa naar Versailles vertrekken. 15 verte genwoordigers dei' Duitsche pers zulten deel uitmaken van de delegatie. RAMBERG. In openbare oproepen an ophitsende rederoeringen wordt te Mun chen aangezet tot plunderingen. In op roepen heet het: Proletariërs, wanneer gij honger hebt, neemt dan wat ge noodig hebt. De politiedienst wordt waargenomen door arbeiders. De dienst op de politie bureaus wordt gedaan door rrouwelijjka Russisch© studenten. BAMBERG, 23 April. Y. D. Vanaf Don derdag Zal op het Beiersche spoorwegnet op den rechter Rijnoever het geheele spoorwegverkeer voor den tijd van 10 dagen worden stopgezet voor personen vervoer. Verder heeft de regeering Hoff mann, waardezendingen boven de 100 mark uit Beieren vsrboden. Er wordt in bescheiden mate weer aanvoer van Duitsche kolen verwacht. De aanvoer van steenkool uit België wordt waarschijnlijk uitgebreid. De: Belgische socialisten Anseele en De Brouekere zijn naar Amsterdam ver trokken om overleg te plegen met het Int. Soc, Bureau. Belgische vlootplannen. De regoering heeft een commissie be noemd om de mogelijkheid en wensche- lijkheid te onderzoeken van de vorming van een oorlogsvloot, in verband met de verdediging van Antwerpen, de Belgische kust, de Congo, vlagvertoon enz. „De Schelde" van Antwerpen pro testeert krachtig tegen dergelijk „overdre ven militairisme". Het blad aarzelt niet („het een schande te noemen aan een oorlogsvloot te denken, op het oogenblik, dat heel het land nog bloedt uit de won den, door den oorlog geslagen en dat alle vereende krachten niet in staat zijn die wonden maar ©enigszins te heelen. Trouwens, twijfelt men daar aan hooger - hand reeds aan de beginselen van de uit werking van den Volkenbond? Terwijl an dere mogendheden haar bewapening zoo veel mogelijk inkrimpen, zouden wij droo- men van een nieuwe vloot?" Het blad vraagt, wat een paar kruiers en oenige torpedobooten wel zouden te beteekenen hebben, vergeleken bij de ver pletterende zeemacht, die België's naburen in weinig tijds in de Noordzee kunnen samentrekken? Voor uw pl ei zier op reis. De Brusselsche „Standaard" schrijft: Na vier maanden gewacht, geloopen, getobd te hebben, was hij 'n pas voor En geland machtig geworden. De pas was geldig voor drie maandendoch nu verloop van drie dagen was de „gelukkige" houder al terug. Te Ostende: Beroep Student. Neen meneer, gij hebt in Engeland niets te doen. Voor zaken goedIlaal dan eerst te Brussel een nieuwen pas, waarop ge als „handelsagent" wordt aangeduid. Van Dover naar Londen mag men en kel den „trein voor buitenlanders" ne men. Te Dover, verbod om het station te verlaten. Onder do reis zat ge opgeslo ten in uw compartiment. 7 To Londen: verplicht bezoek aan 'tmi nisterie van binnenlandse he zaken wachtkamers, een doolhof van gangen, beambten, die niets dan Engelsch spre ken. Stempels, handteekeningen, ondervra gingen, formaliteiten, onderzoek van elk dossier: minstens 'n heel e dag verloren. Vervolgens: verplichting om zich twee maal per dag aan te melden bij de poli tie, om 11 uur 's morgens en om 6 uui- 's avonds. Doch aangezien er steeds veel volk i&, moet men om 9 'uur en 6 uur ter plaatse zijn. Geen bijster geschikt oogenblik om de Engelsche of Schotsche gastvrijheid op de .proef te gaan stellen. Ga nu maar voor uw plezier op reis! Ut* tatapjeii, laitelisp, m. Borssele. Ten overstaan van notaris F. van Cleef te Heinkenszand werd giste ren verkocht'voor do erven van den heer L. v. d. Wal: 1. Woonhuis met timmer manswinkel, erf en tuin. Kooper C. de Kok voor f3025 2. woonhuis met schuur, erf en tuin. Kooper M. P. de Visser voor f900 3. woonhuis met schuur, erf en tuin. Kooper L. Karelse voor f925; 4, woonhuis met schuur, erf en tuin, Kooper P. Witte voor f650. Alles plus 8V2 pet. onkosten. i Hl Krabbenriijke. Door notaris M. C. Schram te Krainingen werd verkocht voor de erven De Koning het huis met tuin op erfpacht, groot >5.65 A. aan dhr. M. Blok Az., alhier, voor f3500 en f30 voor bijkomende zaken, vermeerderd met 8V2 pet. onkosten. Middelburg. Het polderbestuur van Wal cheren heeft heden aanbesteed het ge woon onderhoud van de vier wateringen des poldeTS in vijf perceelen, lste perc., Noordwatering, Zuiderstrand en Zeedijk. Inschrijvers de heeren: J. Lindenbergh Cz„, Wemeldinge, f38280. 2de perc., Noordwatering, Noorder- strand. Inschrijvers de heeren: C. v. d. Kreeke, Wolfertsdijk, f10760; L. Ajinder- houd, Westkapelle, f10150; H. J. Keu- lemans. Middelburg, f9954; J. Linden bergh f7790. 3do perc., Oostwatering. Inschrijvers de heeren: J. Lindenbergh f9090; H. J. Keu- lemans f5762; F. Dekker, Vee re, f 5712; H. Jansen, Middelburg, f5680. 4de perc., Zuidwalaring. Inschrijvers de heeren: A. v. d. Stiaaten, Hansweerd, f42600; II. Kosten, Wemeldinge, f37480; P. Dekker, Veere, f36900; J. Lindenbergh f36966; H. J. Keulemans f36658. 5de perc., West watering. Inschrijvers de heeren: L. Minderhout! f32808; j. N. D. Pijl, Vlissingen, f31998; A. v. d. Straa- ten f29700; P. Dekker, Veere, f29700; W. Anker, Vlissingen, f28990; ÉI. J. Keu lemans f28975; J. Lindenbergh f27900; C. v. d. Kreeke, Wolfertsdijk, f27980. ew I MIDDELBURG. Ondertrouwd: W. Brak- 4 tnan, 29 j. en M. L,. de Broekers, '23 j. GetrouwdP. G. van Hamme, 22 j. i «n J. Rosendaal, 24 j.; J. Schouten, 33 j. en A. G. Domeine, 26 j.; W. L. li. P- Thieme, 30 j. en M. de Lange, 24 j.; W. Wondergem, 23 j. en J. Brouwer, 23 j. Bevallen: A. J. Kaoman, geb. Joose, d.: L. v. d. Berge, geb. Jansen van Roosen daal, d.C. J. M. Castenmiller, geb. da Kenning, d. Overleden: A. J. Merk, z, 1 j.; "C. de Smit, d., 1 j.J. J. Callibor, wed. 6. A. van Nederveen, 79 j. GOES. Gehuwd: 24, Roelof Soer, 30 j. jm. te Meppel en Johanna van Leusse», 31 j. jd. to Goes; Jacobus Franciscu» van der Leeuw, 22 j. jmi. en Elizabeit Maria Faas, 18 -j. jd. MarklttëHcitoi. Middelburg 24 April 191®. Boter f I.82V2, part. I.92V2. Eieren f 11,25. Part. f 11.75. KAPELLE-BIEZELINGE'. Vei'ingsveü'ea- niging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Eierveiling. Eieren f 12.30 per 100 stuk*. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den morge* vair 24 April, medegedeeld door het Hoogste barometerstand 767.6 tie Va lentin, laagste 753.0 te Wisby. Verwachting tot den avond van 25 April: Matige tijdelijk wellicht krachtige Noord westelijke tot Zuidwestelijken wind, meest zwaarbewolkt of betrokken, waarschijnlijk .regenbuien. Iets zachter. Advertentie®, Zeo de Heere wil en zij leven hepen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot- j$j ouders, WILLEM KLU1JFH0UT en |s CORNELIA HOUTERMAN, W op Zondag 27 April huehe s? 25-jarige Eehtvereeniging te p herdenken. j| Hunne dankbare g Kinderen, Behuwd- en S Kleinkind. 1 M gj Koudekerke, April 1919. 7*% Heden behaagde het den Heere van ons weg te nemen, mijn innig geliefde Echtge- noote en der kinder'en lieve Moeder CORNELIA DE KORTE, in den ouderdom van 73 jaar en 11 maanden. De Heere sterke ons in deze zware beproeving. G. NIJSSE Gzoox. E. DE VRIEND. JOH. ®E VRIEND, W. DE VRIEND, Heinkenszand, 2® April 1919. Heden behaagde het den Heere plotseling van enze zijde weg te nemen, mijn innig geliefden Man en der kinderen zorgdraaanden Vader en Pleeg vader ANTH0NIE VAN LEVEN Jz., in den ouderdom van 47 jaar en 9 maanden. Zijne diepbedroefde Eclitge- noote, Kinderen en Pleegkind. Wed. A. VAN 'T LEVEN— Hoogerhuids. MARIE VAN 'T LEVEW. PIETERNELLA VAN 'T LEVEN. M. VAN DEN DORPEL. Krabbendijke, 20 April 1919. Bij dor.e zegt ondergeteekende hartelijk dank voor de medewer king en gelnkwensehen ontvaneeri bij zijn benoeming tot lid der Pro vinciale Staten van Zeeland. F. DEKKER Az. Ter Neuzen, 23 April 1919. Voor de talrijke bewijzen van belangstelling, ontvangen bij mijn verkiezing tot Lid van de Provin ciale Staten van Zeeland, {betuig ik mijnen hartelgkesi dank.J H. J. VAN DEN OUDEN. Ter Neuzen, 23 April 1919. Bij vonnis der Arromlissemetits- Rechtbank te Middelburg van den 14 April 1919 is JACOB VAN WILLIGEN, Schilder, wonende te Kaeeiie big Goes, in «taei van f&illimsemont verklaard, «et be- npeuaing van Mr. P. VAN KEG- TEREN ALTENA tot Rechter Commissaris en van den onderge teekende tot Curator, De Curator, Mr. C. M. KSGGE. Kantoor Goes, Vlasmarkt A Goes, 23 April 1919.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1919 | | pagina 3