Telegrammen. Kerknieuws, Onderwijs. Koloniën. Ingezonden? Stukken. Gemengd Nieuws. Laatste Berichte Marktbsrichtsn. Openbare Verkoopinyen en Verpachtingen. Burgerlijke Sta^d. Advertentiën. van het grondbedrijf, gemeentelijke Spaar bank, verbetering van wegen_ en straten, een kanaal in Zuid-Oostel. richting naar België, het( geven van handels- en land bouwonderwijs, enz^ enz. Wat den heer v. Hasselt aanleiding gaf een woord van lof te brengen aan den burgemeester voor zijn hélder inzicht en politieke leiding. Op de vraag van den heer "Nolson antwoordde de voorz. dat deze cijfers aldus waren te verklaren Voor 1918 was een goed slot f2500, belasting f90.000, en leening f 10.000 is f 102500, met een uitgave van f 15000 crisiskosten. Voor 1919 was er goed slot f 18000, belasting f 90 000, leening f 10.000, met f 15.000 begroot voor crisisuitgaven, maakt een verschil van ongeveer f20 000. Dit verschil is te vinden in de be grooting, waarin de uitgaven plm. f20.000 hooger zijn dan voor 1918, waardoor ver klaard wordt, dat er geen buitengewone omstandigheden zijn. En nu oordeelende dal de vraag van den heer de Jager wel gesteld kan worden, doch dat niemand onzer deze kan beant woorden doch wij allen hebben te arbei den aan den bloei der gemeente, dan wordt belasting betalen mogelijk voor de burgerij. Bij de behandeling der begrooting wer den enkele posten gewijzigd, o-a. aan het ziekenhuis werd f2000 subsidie toege kend; de jaarwedde van 'de vroedvrouw met f 10Ó verhoogd, de vergoeding aan de wethouders van f 300 op f400 voor ieder gebracht; het presentie geld voor de leden der comm. tot wering van schoolverzuim op f 1 gebracht; de subsidie voor het muziekgezelschap tot f 200 verhoogd en de jaarwedde secretaris van de Huurcomm. met f 100 verhoogd. Hét bedrag van den Hoofd- Omslag is verhoogd tot f 110.000, daarmede is het bedrag tijdens den oorlog, met 100 pet- verhoogd. De verordening op de beerruirning zal worden gewijzigd en de bedragen ver hoogd, wijl de uitgaven met ruim f 1500 waxen verhoogd. De bediening der schuif aan de West- kolk gal aanleiding tot een meer breed voerige bespreking, vooral wat gedaan moet worden om het binnenstroomen van 't water te verhinderen. en W. oordeelden dat er een man voor noodig zou zijn, terwijl de meerder heid achtte, dat het aanbrengen van een paar kleine deuren voldoende was. Na het doen van een paar vragen bij de rondvraag, die door den voorzitter werden beantwoord, werd de vergadering door hem met een woord' van dank aan de leden voor de jaarweddeverhoogingen, gesloten. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Ridderkerk door H- H. v. Ameide te Hillegersbergnaar Hekelingen (toez.) door F. Coolsma te Coevorden. Krahbendijke. In plaats van J. A. van Overbeeke, die bedankte, werd voor nota bele gekozen Adr. van 't Leven Jz., die de benoeming aannam. Ds. Th. H. van D o 1 d e r. f 82 jaar oud is te Scherpenzeel overleden ds. Th. H. van Bolder, die 49 jaar de Hervormde Kerk als predikant diende. lp 1863 werd hij predikant te Foudgum, en stond daarna achtereenvolgens te Gerkes- klooster, Kage, 's Heer Abtskerke, Nisse en Oude Tonge. De laatste gemeente dien de hij 33 jaar, van 1877 tot 1910, toen hij zijn emeritaat verkreeg. Ds. Olivier, f Men meldt uit Weesp: Ds. Olivier naar Amsterdam be roepen, is gisternamiddag aan Spaansche griep overleden- Geref. Kerken. Tweetal te Naarden, H. MeulÏDk te Wolvega *n H. H. Schoemaker te Zwart sluis. Bedankt voor Oldehovej door H. 11. Nieborg te Geldermalseavoor Vhs- singen, door H. h. Schoemakers te Kampen (Standaard)voor Leidsehen dam, door W. Faber te Schipluiden. Zondag werd in de Geref. Kerk te Koudekerke ds. A. C. Heij van Tien hoven in zijn ambt bevestigd door zijn schoonvader ds. S. T. Goslinga, Em. Préd. van Schiedam, met 1 Cor. 41—-4. Des middags deed ds- Heij zijn intrede met II Cor. 3:6. (M. C.) De Uniecollecte bedroeg dit jaar te Nieuwdorp f41.61 (geref. kerk), Mid delburg (na giften) f 80.50. Te Biggekerke is in den ouderdom van 48 jaar overleden de heer K. Wiele- inaker, hoofd der Chr. School. De over ledene genoot zijn opleiding aan de Rijks iNormaalschool te Middelburg, tegelijk met nu wijlen den 'heer A. S. J. Dekker. Hij was van 1889 tot 1893 onderwijzer aan 5® mi te Vgtetoerke, daarna hoofd der Chr. School te Biggekerke. Hij Was een man van zeldzame werkkracht die leefde voor het Christelijk Onderwijs' en toim zijn hoogstaand, beminnelijk karak ter bij vriend en tegenstander geacht werd. Heerandiensten in de Bui ten bezittingen. BATAVIA, 19 Oct. Een ordonnantie is Uitgevaardigd, waarbij met betrekking op de Buitenbezittingen de vordering van hee rendiensten werd afgeschaft ten aanzien van nieuwen aanleg, belangrijke omleg gingen en vernieuwing van groote ver harde wegen. Deze ordonnantie is de wettelijke vasL legging van een beginsel, dat door de regeering naar aanleiding van het rap- port-Liefrinck werd aanvaard en b-v. ten aanzien van Tapanoëli reeds toepassing vond, door den last van de voortzet ting van den aanleg in heerendienst van groote wegen te staken. Cholera te Tandjong. Onder de inlandsehe werklieden van de kolenmijnen te Tandjong bij Palem- bang is een hevige cholera-epidemie uit gebroken. Te Palembang worden uitge breide isolatie-maatregelen: genomen oirrt te voorkomen, dat dé cholera de stad be reikt. (Buiten verantwoordelijkheid der Redaotie.) Wat mij bedroefde. Wat mij zoozeer bedroefde? Het is mij een behoefte 0111 het te zeggen. Onder het rijden door een der straten van onze naburige stad Goes, merkte mijn oog iets op, wat mijn geest meer met droefheid vervulde, dan met blijd schap. Wat merkte mijn oog dan op? Wel niets meer dan een stuk kartonnen papier, waarop met groote letters was' afgedruktHeden avond Bal- Wij hebben daar niet meer van te zeg gen niet waar, want deze drie woorden hebben al genoeg beteekenis, om ons te laten zien, wat daar achter schuilt- Is het niet beklagenswaardig, dat er on der de vele geeselslagen Gods nog zulke dingen worden voortgezet, die zoovele jon ge levens meeslingeren op den weg ter verdoemenis. Ja, niet alleen op den weg brengen, maar ten slotte weg doen zinken in de zee der rampzaligheid- Ik hoop, dat vele lezers de beteekenis van dit schrijven zullen opmerken, opdat velen zich onthouden van dergelijk we- reldsch genot en dat velen, die zich n,og thans begeven op dezen, in werkelijkheid verloren weg, zich zullen terugtrekken en zullen beseffen, dat hiet in lijjnrechten strijd is met Gods bedoeling. Merkt op de din gen der tijden, laat af van alle wereldszin genot en schaart u onder den Goeden Herder, die Zijn schapen zal weiden aan grazige weiden, als is het schijnbaar niets anders dan doornen en distels. Het is een tjjd die ons doet beven, ja die ons doet zien de nietigheid van wat de wereld ons geeft. Het is eeïi tijd om weg te schuilen onder de vleugelen van Gods barmhartigheid, opdat wij, wat er ook ge- beure, ons veilig gevoelen onder Zijne hoede. M- M. Zaterdag is1 in Eierland het 4-jarig zoontje van P. v. d. V. door een molen wiek doodgeslagen. In velé plaatsen, van ons land was ter eere van den wapenstilstand uit vele huizen de vlag uitgestoken. In 'een verslag van de aankomst van ex-keizer Wilhelm te Maarn lezen we: Precies kwart over drieën kwam de gtijizie keizerlijke trein, uit elf wagens bestaande, in zlicbt. Onmiddellijk na het binnenrijden werd voor den keizerlijken wagon een trapje geplaatst; de ex-keizer stapte uit, trad op de hieeren Bentinck en Van Lynden toe en drukte hen zeer hartelijk de hand. De eerste .indruk was die eener martiale stramme figuur; daar toe wekte de generaalsuniform, die de ex-keizer droeg, wel zeer mede. Hijl zwaai de ©en oogenblikje zjenuwachtig met den stok. dien hij in de rechterhand .droeg, en] schreed onmiddellijk daarna over het per ron, groette links en rechtsi. Hjjt zhg er opgewekt uit; de oogeni tintelden leven dig. Het gelaat scheen iewat gebruind, de snor stond als vroeger kaarsrecht, en het h,oofd werd hoog gethoudem. De rooide rand om de pet en de hopten kraag om den hals gaven eenige fleurs aan de loodgrijze uniform. Zijn gang was jetwat onvast, als vanj iemand, die lang heeft gezeten en plot seling gedwongen is te loopen. Voort schrijdend steunde hjj jeen enkele maal op zijn stokje, maar nam daarna, Weer de straffe houding aan. Terstond begaf hij zich naar de voor het uitgangshekje gereedstaande gesloten auto, waarin hij met zijn gastheer, die den' hoogen hoed droe§, plaats nam. Men hoorde toen van verschillende kanten eenig gejuich; hier en daar werd een gejoel vernomen. Maar pver het al gemeen scheen men niet onsympathiek gestemd. HAMBURG. Het schijnt dat de mee- ningsverschillen tusschen de onafhanke lijke en de meerderheidssocialisten zullen blijven bestaan, en dat de samenwerking alleen zal duren tot de samenkomst van de Constitufeele Vergadering. De onafhankelijke socialisten eischende socialistische republiek, met uitsluiting van het burgerlijke element. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat in vereeniging met de Duitsch-Oo stenrijkers een groot-Duit- sche Republiek zal worden gevormd- WARSCHAU. De gouverneur-generaal von Beseier heeft den Poolschen regent- schapsraad meegedeeld dat op last van den Rijkskanselier het bestuur van he) generaal gouvernement Warschau op 1 December wordt overgegeven aan de Pool- sche staatsregeering met uitzondering van de spoorwegen, telegraaf- en telefoonlij nen, die voor het militair verkeer noodig blijven. Het generaal-gouvernement wordt dezer dagen opgeheven. De Duitsche bezettingstroepen, noodig voor de handhaving van de rust en (te veiligheid van het land, komen onder mili taire bevelhebbers. Men meldt ons nog uit Maarn: Een dertigtal officieren en minderen behoo- rende tot het gevolg van den ex-keizer bleven tot half zes in den Keizerlijke^ trein achter. Omstreeks dien tijd wer den zij dooi een 8-tal marechaussees on der leiding van Overste Schroder in ont vangst genomen en met hun bagage naar gereedstaande auto's geleid. Onder hen bevonden zich ook 2 gene raals en een admiraal. Een der generaals waszeer aangedaan. Wij onderhielden ons eenigen tijd met de officieren, die zeer belangstellend waren naar de ont wikkeling der kwestie in Holland en naai de laatste berichten uit Buitschland. Ziji informeerden ook zeer belangstel lend naar den toestand in Zwitserland en vernamen met blijkbaar welgevallen dat daar de revolutie op het punt staat uit te bieken. De officieren werd ver-blijf aan gewezen in de hotels Lievental en Orange te Ameronigen. BERLIJN, (W. B.) Draadloos. Aan het front StenayBeaumont en aan de Maas zetten de Amerikanen, ondanks den geslo ten wapenstilstand hunne aanvallen voort. Verzoeke om bevel te geven tot staking der vijandelijkheden. Het Duitsche opperbevel. PARIJS, 11 Nov. (Havas). Draadloos opgevangen. Het Groote Hoofdkwartier der Geallieerden aan het Duitsche Groote Hoofdkwartier Wij hebben uw draadloos "bericht ont vangen. Orders zijn gegeven om de gesig naleerde aanvallen op het front Stenay Beaumont onmiddellijk te staken. LONDEN, 11 Nov. Off. De' Canadee- zen hebben Bergen veroverd. Duitsch legerberieht. BERLIJN, 11 Nov. (W. B.) Off. Bij het afslaan van Amerikaansche aanval len ten 0. van de Maas, onderscheidde zich in bijzonder door welgeslaagde te genaanvallen het Brandenburgsche res. infanterieregimont No. 207 en troepen van dp 192e Saksische infanterie-divisie. Tengevolge van de onderteekening van het .wapenstilstandsverdrag werden he- denmorgen op alle fronten de vijande lijkheden gestaakt. Een van het W. fi#nt teruggekeerd soldaat heeft aan de „Leipz. Abendztg." verzekerd', dat kort voor zijn vertrek op v-ele punten aan het westelijk front Duit sche en Fransche troepenafdeelingen zich verbroederden, Waarbij rood© vaandels ontrold en socialistische liederen gezon gen werden. 1 DOORN, 11 Nov. Naar de Tel. verneemt zijn gisteravond in het vliegkamp te Soes- terberg door militairen pogingen aange wend om loodsen in brand te steken, het geen door den schildwacht werd verhin derd. 's GRAVENHAGE, 11 Nov. Hedenmor gen vroeg is het restaurant „La Maison de la Résidence" in de Hoogstraat totaal uitgebrand. De bewoners konden zich over de daken redden. Assurantie dekt de schade. Het laatste Fransche leger berieht. PARIJS. Lm de 52e maand van eenl oorlog zonder weerga in de geschiedenis heeft het Fransche leger met behulp- van zijn bondgepooten den nederlaag van den vijand volkomen gemaakt. Onzle troepen', die veïvuld zijin van ppofferingsgezinld- heid' hebben.' gedurende vier jaren van onafgebroken gevechten het bewijs' gele verd van een schitterend uithoudingsver mogen en 'heldenmoed, waarmede zij den taak hun door het vaderland opgelegd, hebben vervuld. De aanvallen van den vijand met onverwoestbare energ.'e weer staande en zielf aanvallend en de over winning bevechtend hebben zij' na een beslissend offensief van vier maanden, de Duitschers teruggeslagen en versla gen en uit Frankrijk geworpen, zoodat het integendeel de Duitschers waren, die om vrede vroegen. Alle voor den wa penstilstand opgelegde voorwaarden Zijn door den vijand aanvaard. De- wapenstil stand js heden van kracht geworden^ BOCHUM. Die centrale gevangenis alhier waarin- de grootste misdadigers hnn straf ondergaan is opengesteld. Meer dan 4000 gevangenen zijln hierdoor in .vrijheid ge steld. De bevolking is ipet groote vrees vervuld. In het geheel industriegebied heeischt een angstige en zenuwachtige stemming'. WEENEN, 11 Nov. (V.D.) De leider der Ooslenrijfcscbe Socialisten, dr. Victor Adler, is plotseling ten gevolge van een, beroerte gestorven. BERLIJN. De rustige omwjenteling heeft thans in aile streken van het Rijk haar beslag gekregen. Slechts 111 enkele Ooste lijke provincies van Pruisen is de be weging nog niet doorgedrongen. In de meeste plaatsen werken de Sociaal-De mocraten en de onafhankelijke Sociaal- Democraten in de ^oldatenraden. samen om op ordelijke wjjzle een sociale repu bliek tot. stand te brengen. DEN HAAG. Men meldt ons: Maandag vergaderde de leiding der R- K. Vakbe weging ter vaststelling van haar houding bij het huidig gebeuren. De hoofdbesturen van R. K. vakbonden alsmede het bestuur der federatie zijn telegrafisch tot een vergadering op Woensdag 13 November uitgenoodigd. Een program voor den ko menden tijd werd saamgestela én de re geering aangeboden, waarover reeds he denmorgen een bespreking plaats vond met de regeering. Maatregelen voor oogen- blikkelijken toestand zijn genomen. Nadere instructies zullen volgen. Hedenmorgen had een onderhoud plaats met den mi nisterpresident en den minister van ar beid. De R. K. vakbeweging, het zoo ge wichtige instituut onzer dagen, is gereed. AMSTERDAM. De Telegraaf meldt, dat do Kroonprins zich bijl den Keizer zou bevinden. AMSTERDAM. Uit OldenzaalLange treinen met militairen kwamen van het front in Hannover en Westfalen aan. De militairen zijn op eigen gezag vertrok ken. Vakkundige soldaten besturen de treinen. DEN HAAG. Het Bestuur van het Bu reau van R. K. vakorganisaties heeft den ministerraad een adres aangeboden met de verzekering, dat de R. K, vak organisaties bereid zijin den grootst mo gelijken steun te verleenen tot handha ving van orde en gezag. WASHINGTON. Er zullen geen stappen worden gedaan tot onmiddellijke demobi lisatie van 'de Amerikaansche vloot. 'TSARKOJE-SELO. De- Sovjet-regeering constateert, dat Nederland de diploma tieke betrekkingen met Rusland heeft ver broken, daai het weigert den gezant der sovjetregeeiing te ontvangen «1 den Ned. gezant terugroept. Goes, 12 Nov. 1918 Granen geen noteering. Opgaaf van de marktze tiers der gemeente. Eieren per 104 stuks f26.— a f0.—Mid- denprtjs per 26 stuks f 6.50. Boter, regeeringsprijs. Ganzeneieren cent per stuk. Aar.voer boter pond. Aanvoer eieren stuks. Aanvoer Ganzeneieren stuks.- Eierenverkoop Ondorafd. Zuid-Bev. V. P. N. Aanvoer eie-en 200 Pr(is f 27.10 a f per 100 stukx;. VL1SSINGEN, 12 Nov. 1918. Peterse lie 1520, kervel 639, kropsla 29 ct., alles per mand. Rapen 3V26, peen 111/2 141/2, prei 1113, selderie IA/2öVs, kroten 5^213i/2 ct., alles per hos. Sa- voijefcool 51/2161/2, 'boerekool 21/2- 31/2, bloemkool 19—24, roodekoo-1 31/2 1JU/2, wittekool 21/26, andijvie 2^2— 51/2 ct., alles per stuk. Spruiten 251/a 311/2, rapen 3V2, princesseboonen 251/2, kroten 10i/2liy2, mispels 2139, goud- reine t ten 60 ets., alles per K.G. KRABBENDIJKE, ,9 Nov. 1918. Afval apjrels, fabriek, f 15Goudxeinetten, bin nenland, f35f65; Z-oete Campagne, id., f32f33; Zure Bellefleurs, id., f50 f56, alles per 100 K.G,; mispels 2025 ct., peeën 4 ct. per kilo; roodekool 10 15 ct., wittekool 15—20, konijnen f4.10, alles per stuk; andijvie 6 ct. per 5 stuks. Nov. y 13 Kloetinge, inboedel, v- Dissel. 13 Serooskerke, inboedel, V-ervaat. 13 Vlissingen, koffiehuisinventaris, Paap- 13 Roediekenskerke, Canada's, Neervoort. 14 Baarland, olmen, v. d. Kloes. 14 Nisse, Canada's, Pilaar. 14 Kloetinge, huizen, v. Dissel. 14 Middelburg, huizen, café, Blaupot ten Cate. 20 Kloetinge, olmen, enz., v. Dissel. 21 Goes, olmen, Pilaar. 22 Kruiningen, bouw- en weiland, Schram- 26 Domburg, inboedel, Vervaat- 271 Goes, bouwland en boomgaard, Pilaar en v. d. Harst. 27 Koudekerke, hofstede, landen, hui»' ©n tuin, Lpjeff. 29 Koudekerke, huizen, Loef?. Kamperland, werkpaarden, htndbouw- gored, Heijboer. Dec. 3 Goes, huizen, Pilaar. Van 28 Nov. VLISSINGEN. Ondertrouwd/: J. G. van Niftrik, jm. 25 j. en E,. M. A. Gevers, jd. 18 3.L. M. Willemse, jm. 31 j. en A. G. Bijllsma, jd. 37 j.; H. Klaver, jm. 22 j. en C. Geljon, jd. 32 j.; O. A. Duvekot, jm. 24 j. en J. Jongkeesi, jd. 24 j. Getrouwd: A. H. Verharen, j'm. 25 j. en M. M. Everaert, jd. 25 j.; J. Veenstra, jm. 29 j. eni D. G. Peil©, jd. 26 j.; Wi. de Kok, jm. 31 j. en A. H. van dér Welle, jd. 50 j.; F. C. Reijterse, jm. 24 j. en P. J. Luijten, 'jd. 20 j.T. van den Berg, jm. 24 j. en W. J. Vader, jd. 25 j.; C. L. van paele, gesch. m. 29 j. en L. F. A. Everaert, gesch. v. 29 j.J. A. Jung; jm.- 21 j. en L. J. Everaert, jd. 20 j. Bevallen: B. Tl. M. Stein, geb. Con- raetS, z.K. P. Bieker, geb. de Vos Bxu-- chart, d.M. de Bilde, geb. Pieéers, d.; C. van- Bessen, geb. Rijkse, d.; M. P00- lenjee, geb. Goedbloed, d.; de Kuij'per, geb. Hageman, z.C. H. Bek, geb. Kop, z.E. van Oo<nsichot, geb. Vinke, z.M. Scharloo, geb. Propsma, d. Overleden: H. J. DjeijJsi, man van R. W. de 'Graaff, 26 ji.; A. Meerman, vrouw van K. Marijs, 23 j.W- Meijer, zoon 15 m.; A. Ongenae, zoon 15 L". de Keyzer, 23 j. jm. (overl. te Breda); A. Bertijn, 16 j. jd.J. Avot, 35 j., man v. F. J. v. Doeselaa'r; J. J. Kentin, 20 jd. Van 35 Nov. SOUBURG. Geboren: Hermanus, z. v. J. M. de Werk en ,H. Raxijlsi; Adriaan, z. v. F. G. Wijjsveld era A. Gember; levenloos kind van A. P. Anker en W. Dekker. Overleden: Johanna, oud 1 j. d. v. J. Lampers en G. de Nooijer; Jacob, 22 j. z. v. J. Roelse en M. Hendriks©; Philippns David van Gelder, echtgen. van M. E. Dert; Jam, 9 rnrad. z'. v. P. Vreeke en P. Tange; Jacob Cornelia Jobs©, echtg. van C. J. Braker; Johanna, 9 j. d. v. J. C. Jobs© overt, em C. J. Braker; Pieternella 'Roelse, 68 j!. wed van K. Sandeise; Cornelis de Plaa, 73 j, echtg. van E. Boone. (Vliss. Crt.) TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den morgen van 12 Nov., medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 773.4 te De Bilt en Vlissingen, laagste 742.5 te Haparanda. Verwachting tot den avond van 13 Nov-: Zwakke tot matigen wind uit Noordelijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen regen, kans op nachtvorst, vooral in het Oosten. Weinig verandering van tem peratuur overdag. Heden overleed zacht en kalm, na een smartelijk lijden in zijn Heer en Heiland, onze innig geliefde Zoon en Broeder LEENDERT DIRK, in den jeugdigen leeftijd van 24 jaren en 6 maanden. Dat zijn heengaan vrede vras lenigt onze smart. Zijn diepbedroefde Ouders, Broeder en Zuster, G. SMIT. J. M. SMITv.d. Berge. D. L. SMIT. C. N. SMIT. Nieuwdorp, 10 Nov. 1918. Heden everleed plotseling onze geachte Bondsvoorzitter, de heer Vil. WATTEL, vrijgestelde van den Nederl. Christ. Grafisohen Bond. De Afd. „Goes", Ned. Christ. Graf. Bend: C. BUSTRAAN, Voorz. A. M. DUYVEWAARDT, Secret. Goes, 10 November 1918. Heden ontsliep zacht en kalm, na een smartelqk lijden, in zijn Heer en Heiland, onze innig geliefde Verloofde en Vriend LEENDERT DIRK SMIT, in den nog jeugdigen leeftijd van 24 jaren en 6 maanden. Dat zijn heengaan vrede was, lenigt onze smart. Zijn Verloofde, PIETERNELLA DROOGERS J. DROOGERS. K. DROOGERS-Potter.' M. J. WATTEL. J. P. WATTEL—Droogers. J. DROOGERS Jz. en Verloofde. J. DROOGERS Jd. en Verloofde. H. DROOGERS. P. DROOGERS. M. DROOGERS. A. DROOGERS. Goes, 10 Nov. 1918. Heden trof «ns weer een droevige slag door het Over lijden van onzen geliefden Zoon, Broeder, Behuwdbroe- der en Oom, te Amsterdam WILLEM WATTEL, in den ouderdom van 33 jaren. Uit aller naam, J. WATTEL. Middelburg, 10 Nov. 1918. Heden overleed te Amster dam in Zijn Heer en Heiland onze geliefde Schoonzoo» en Zwager de heer WILLEM WATTEL, in den ouderdom van 33 jaar. Dat zijn einde vrede was lenigt onze smart. Namens de familie A. BREEL. Middelburg, 10 Nov. 1918.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1918 | | pagina 3