Gemengd Wauws. iiop «Éiopiipi, aittip, m. Leestafel Surferlijfce 'Slmud Marktberichte. Openbare Vergadering op üaandag 25 FebuaarS, Ds. L. SOUMA iois. Waensdag 27 Februari Een perceel Bouwland publiek veilen en verkeopen: Bouw- en Weiland, De ontvangsten bedragen met inbegrip van 124500 aandeelenkapitaal en provisie £18403,56 f80604,71; de uitgaven (met inbegrip van oprichtingskosten 1471,88 en bouwkosten f20789,46 en het te goed) totaal f80604,71. De bezittingen bedragen f 27990,59. Van aandeelhouders is ont vangen f24500.—. Zoodat er een winst is van 13490,59. In verband met een vraag, uit de' ver gadering deelt de heer v. d. Graaft mede, dat van Liere's salaris door het bes turn- is bepaald. Het bestuurslid Q. v. d. Vrie was er indertijd niet voor en spreekt zijb bevreemding; uit over de regeling, zoo als die geschied is. Dhr. II. P. Ganseman vraagt wie van Liere aangewezen .heeft. Dihr. V. d. Graaff aegft, dat hij', gemachtigd door het be stuur, van Liereheeft benoemd als amb tenaar der veiling1. Dhr. Pronkers vraagt opheldering over enkele bijkosten van den bouw, als twee kolommen, een gedenksteen, enz!. Hij ver klaart enkele posten te hoog1 te achjpn. Tot leden van de commissie tot het nazien der rekening'en worden benoemd rle heeren W, Bierens en A. J. van Lictre. 'Het voorstel van den voorzitter, .om de contributie weer op fl.— 'sjaars te be palen, wordt z'. h. s. aangenomen. Vóór tot bestuursverkiezing wordt over gegaan, zegt de 'heer _Hubr. Eversdijk, dat '8en poging gedaan is om het be stuurslid J. C. Peasant Snoep te wip pen. Men heeft hem echter ten onrechte van enkele dingen beticht. Een daartoe ingtestelde Commissie heeft de klachten onderzocht en ze ongegrond bevonden1. Dhr. Glerum zou gezegd hebben, dat de heer Persant Snoep de vergaderingen niet bijwoonde en niet capabel is. voor zijn werk. Dhr. Everscjijk dringt er op aan dhr. Snoep te handhaven. Dhr. Scheele zegt, dat hij Glerum blijkbaar verkeerd begrepen heeft, acht hem echter te hoog om te lasteren. Dhr. Glerum zegit, dat ihij slechts verklaard heeft, dat dhr. Snoep schier nooit op de veiling! komt. Dhr. v. d. „Graaff verklaart, dat cLhr. Snoep zich een goed secretaris getoond heeft. Dhr. Ganseman, namens de betreffende commissie zegt, dat gebleken is, dat men zekeren Glerum van Schore als op volger van dhr. Snoep begeerde. De heeren J. C. Persant Snoep en Q. v. d. Vrie worden vervolgens herko zen als bestuursleden, resp. met 61 en 70 van de 95 stemmen. Op dhr. inr 't Anker waren 21 stemmen uitgebracht. D'hr. J. A. Nijssen vraagt oï het wel wenschëlijk is, dat de. administrateur te vens 'bestuurslid en voorzitter is. Dhr. iC. Dl. Vereekie stelt, voor het aantal be stuursleden met 2 uit te breiden, desnoods na statutenwijziging. Dhr. Dronkeirs vindt het salaris van van Liere (£15.p. W.) te weinig. Dhr. Mallekote zegt, dat de witte bushels gratis verstrekt worden, naar hem meegedeeld is. Dhr. Eveirsdijk wil ook het voorzitterschap en het ad ministrateurs chap scheiden en stelt voor den heer v. d. Graaff van Liere's salaris te laten betalen, wijl deze een deel van 's voorzitters wetrk doet. Dhr. v. d. Graaff izte'gt, dat hij door het "bestuur als voorz. is gekozen, als oprichter der veiling. S.pr. zfegit, dat hij de loods was, die het soheép- ke in veilige haven leidde, en de rechte man op de rechte plaats is. Daarom beeft men mij ook tot administrateur be noemd. Van Liere heeft op zijn verzoek i 15 salaris van het bestuur-'geinregen. Spr. licht andere zakennog toe en acht het onbillijk als hij1 nog een deel van v. Liere's salaris moest betalen, wijzen de op de hooge borgtocht. Zij, die mijn salaris te hoog' vinden, weten nie-t wat door mij wordt gepresteerd. In 1918 zal het salaris veel minder zijn. Wanneer de toestand Zoo> hachelijk blijft, treed ik uit het véilingswezlen, misschien tot veler blijdschap. Laat men 'toch njet mijn ver antwoordelijkheid vergieten, noch daL ik mijn positie als onderwijzer geheel heb prijsgegeven. Wat ik hij het onderwijjs kende, rast en vrede, heb ik hejaas niet bij de veiling gevonden. 'Spr. ontraadt een afzonderlijken voorzitter te benoemen, en betreurt, dat niemand iets in het be lang van de veiling heeft gezegd en dat men niets deed dan kritiek uitoefenen. Nadat het debat nog eenigen tijd was\ Voortgezet, werd de vergadering gesloten. Maximumprijzen van pootaardappelen. De Rijkscommissie van Toezicht op de Aaidappelvereeniging maakt bekend, dat de maximumprijzen voor pootaardappelen thans als volgt zijn vastgesteld: A. KI ei poters. Max. gewicht 60 gram, Min. gewicht 25* gram. Gemiddeld gewicht 40 gram. Van te velde goedgekeurde gewassen, ook op afstamming f 11.50. Van te velde niet goedgekeurde gew. f 10. Max. gewicht 70 gram. Min. gewicht 20 gram. Gemiddeld gewicht 45 gram resp. f 10.50 en f9.—. Van afwijkende grootte resp. f9.50 en f 8.50 B. Poters van zand- en veengrond. Max. gewicht 70 gram. Min. gewicht 20 gram. Gemiddeld gewicht 50 gram. resp. f 10.50 en f 9. Van afwijkende grootte resp. f 10 en f8. Poters van zeer vroege zomeraardap- P f 125()iet V00r winter0Pslao geschikt Deze prijzen gelden per 100 K.G. af plaats van aflading, inclusief embalage. De algemeene vergadering van den Ned. Tuinbouwraad zal 21 Maart te Utrecht worden gehouden. Te IJzendoorn zijn de dorre tabaks- stronken, die vroeger als. waardeloos op den mesthoop werden geworpen, opge kocht tegen 10 a 15 cent per k.g (N. R. C.) Bij een gestorven rund van een vee houder te Vlaardinger-Ambacht is milt vuur vastgesteld. Bij een paard van een veehouder te Overschie is schurft vastgesteld. Te Groningen zou gisteren de ijs- haan aan den Paterwoldschen weg! wor den [geopend. Sinds Maandag wordt te Herken- bósch de 84-jarige man R. S., vermist. Sinds hij zijn familie te Posterholt be zócht heeft men van hem niets meer gezien, 't Vermoeden bestaat, dat de: man verongelukt is. Te Praten 'is voor den nieuwen tabaksoogst reeds f180 per 50 pond ge boden. E'en Ned. s.s. voe'rde eergisteren een lading van 1300 ton steenkolen uit een Schotsche haven te Amsterdam aan. De gemeente-secretaris van Hooge- loon, gearresteerd in verband met ge knoei met broodkaarten, is weer op vrije, voeten gesteld. Te Bodegraven is! eergisteren een 10-jarige knaap door het ijs gezakt 'en verdronken. Te Leiden is een banketbakkerij in de 'Breestraat uitgebrand. Een aantal studenten gaf met behulp van brand slangen uit de sociëteit Minerva het eer ste water. Gisteren werden door een kapitein namens den minister van oorlog bij ver schillende boeren in de gemeente Over schie, 'die slachtvee op stal hadden, koei en opgevorderd voor den militairen étap pe-dienst. Circa 250 stuks tverd gevor derd 'en terstond weggevoerd. De toe gangswegen naar Rotterdam en andere gemeenten waren afgezet. De tram AssenKoevorden wordt met Mei a. s. geopend. Op 60 K.M. van Tandjoeng Radja (Sumatra) is een opstand uitgebroken. De controleur, vergezeld 'van een militaire patrouille, had een ontmoeting met 200 opstandelingen. Na dezen herhaaldelijk ge waarschuwd te hebben, is het vuur op hen geopend, waardoor er vele dooden en gewonden zijn gevallen. Aan onze zijde geen verliezen. Coüjitspiaai Op de verknoping van den bóeren-inspan van dhr. J. Breure alhier, werden voor de werkpaarden prijzen ge boden varieerende van £460 tot f1165, voor 2-jartge paarden van f575 tot f600, voor één-jarige £355 en £485. Totaal voor 9 paarden f 6625. Hoornyee stuks, samen voor f 1230. Uitslag verkooping hovenitering van P. Breure bij! J. de Looft le perceel 18 roeden f 210 aan J. v. Hekken; 2e perceel 18 roeden £198 aan J. de Looff; '3e, 4e en 5e perceel samen k 661/2 roeden f 683 aam, P. v. d. Weele. Mktéolbsrg. Door het Polderbestuur van Walcheren is. heden aanbesteed: a. de levering, van eiken paalhout, gor dingen en kes.pers in 2 gelijke perc. In schrijvers: fa. Clerx te Boxtel f9750 per perceel; fa. Raaymakers te Helmond 1 perc. f 10325; P. H. óp de Weeg, Olden- zaal, massa f25800; b. de levering van gecreosoteerde eiken palen, gordingen en kespers. In schrijvers: fa. Clerx f10925; fa. Raay makers f 12800. Vlissingen. Door notaris J. C. Paap zijn op Woensdag 20 Febr, openbaar verkocht de navolgende huizen en erven te Vlis singen: 1. Iluis! met bovenwoning, erf en grooten tuin, Oude Markt, no. 35, groot 2 A. 55 c.A. Hoogste inschrijver dhr. J. P. Krins óp f 4126.'Kooper dhr. J. Kuiper voor f 4200. 2. Huis, met bo venwoning en erf, Branderijstraat 14, groot 78 c.A. 3. Huis, met bovenwoning en err, Branderijstraat 12, groot 68c.A. 4. Huis met bovenwoning/en erf, Branderij- straat 10, groot 1 A. 11 c.A. Gecombi neerd verkocht aan dhr. Q. A. Harder voor f 5292. 5. Huis en erf, Dijkstraat 137, groot "35 c.A. Hoogste inschrijver dhr. M. J. Sanderse te Middelburg op £624. Kooper dhr. B. ten Hoopem voor f670. 6. Winkelhuis, en erf, Slijkstraat 1, groot 67 c.A. Hoogste inschrijver dhr. M. Meijer,op f 2000. Kooper dezelfde qq. voor f 2210. 7. Pakhuis en erf, Gevan- genhuisstraat 4, groot 22 c.A. Hoogste inschrijver dhr. C. J. Mommaas op f269. 'Kooper dhr. J. Wouters,, St. Laurens, voor f416. Homoeopathie in de" Praktijk, dooi' dr. J. Voorhoeve. Zwolle, La, Ri- vière en Voorhoeve, 4e druk, geb. f4.25. De palmboom groeit onder den druk, dit geldt vooral van de Homoeopathische geneeswijze en de Homoeopathische ge schriften. Zie 't piet name aan dit mooie hoek, hetwelk wij hierboven aankondi gen. 'tls nog maar kort geleden dat er een derde druk, veel vermeerderde druk van verscheen; en nu ligt de vierde druk reeds voor ons. Hij is zeventig bladzijden grooter dan zijn voorganger; en het aan tal afbeeldingen is aanmerkelijk uitgebreid. Dat de uitgever, zefs in dezen tijd van papiernood en grootere duurte van cli- ché's en dergelijke de uitgave aandurft pleit voor zijn groot vertrouwen in den aanwas van het aantal voorstanders der Homoeopathie. En dat vertrouwen heeft alleszins grond. De resultaten van ho moeopathische behandeling en genezing wegen ruimschoots op tegen die van de allopathische. -En de noodzakelijkheid van het bez.it eener handleiding' voor leeksn, in plaatsen waar.geen homrarts is, blijkt meer en meer. Er bestaan ook allopa- thische handleidingen, doch die zijn niet zoo populair en wanneer de menschen er toch een nemen, hebben ze liever een homoeopathische, dewijl de homoe opathische middelen zooveel goedkoopei' zijn in het gebruik. En wat nu den inhoud van dit Hand hoek aangaat, die lokt als altijd tot ken nismaking uit niet alleen, doch hij/ is van dien aard dat men er met genoegen 'kennis van neemt. Dit hoek is niet' al leen een betrouwbare vraagbaak in ge vallen, waarvoor men niet dadelijk om den huisdokter roept, of ook voor hen, dié ver van de geneeskundige hulp af wonen; maar het geeft antwoord op tal van vragen omtrent het menschelijk li chaam en zijn behandeling, zoo in gezonde als. zieke dagen. Een schat van kennis uit de ervaring onzer beste artsen wordt hier in populairen vorm aangeboden; tal van wenken en raadgevingen voor1 iedereen ben' beste gegeven; en velerlei aandui dingen en verklaringen in woord en beeld verschaft, welke in Me praktijk ons kun nen ten goede komen. Een en ander doet natuurlijk niets a,£ aan onzen stelregelBehandeling door den arts zij in de êerste plaats roeping', en tusschen de beide geneeswijzen kiezen wij als redactie en als leeken g;een partij. - jHomioeopathisch Maandblad van deze maand bevat o.a. een opstel (hetwelk voortgezet wordt) over Nierontsteking, door dr. Munting; en het begin van een reeks opstellen van dr. Hofman over „Oor log, Zjekte en Volksverbeelding" (Uitgever is La Rivière en Voorhoeve te 'Zwolle. De Duitsche opmarsch in het Oosten. BERLIJN. Van -het eiland Moon uit zijn onze regimenten Estland binnenge rukt en hebben Leal bezet. Bij den op marsch „werden Ternigel en Lemsel be,- reikt. „Bij L, ontstond een kort .gevecht, waarbij' 500 gevangenen gemaakt werden, jWenden werd doorschreden. Onze troe pen staan voor Wiolmar. Tusschen Du- naburg en "Pinsfc rukken wij voorwaarts. De operaties worden krachtig' voortge zet. Belangrijke spoorweg- en wegenknoop punten werden bezet, Rofno gezuiverd. De buit is nog niet te overzien. Onder de gevangenen zijn 1 generaal, vele di visie-commandanten, 425 officieren en 8700 man. De buit omvat 1353 stukken geschut 120 machinegeweren, 4000 a 5000 voertuigen, vele wagons, sommige met levensmiddelen, vliegtuigen en ander oor logsmateriaal. LONDEN. Wilson hechtte zijn goed keuring aan het besluit tot invoering v.an den zomertijd, waardoor men 1 milli- oen ton steenkolen hoopt te besparen. PARIJS, 20 Fe.br. Het stoomschip „Di ves" is den len Febr. getorpedeerd tus schen Marseille en Bougie (noordkust van Afrika). Een onderzeeër .werd niet ge zien. Er waren 339 passagiers aan boord, waaronder 301 militairen. De equipage telde 55 man. Honderdtien personen wor den vermist. KEULEN 20 Febr. De, Kölnische Vol-ks- zeitung -schrijft: Het was voor iedereen duidelijk, dat Duitsclüand de overwin-' •naar ifl hlet ggvecht met Rusland was. De onderhandelingen in Brest-Litowsk kondjen echter, dank zij de aanmatigende houding van Trotzki, dit feit iets ver sluieren. De verklaring van den raad der Volkscommissarissen verbreekt alle slui ers en is een volmaakte' onderwerping van de huidige aan de vroegere houding van de Bolsjewiki te Brest Litowsk. De Kölnische Zeitung schrijft: Men kan slechts de verklaring van Troitski.en Le nin als door den angst veroorzaakt be schouwen. Zij' willen tijd winnen in de hoop op een of andere gelukkige om keer, waarvan zij! 'zelf wnarschijn.ijk nfet weten welken vorm die zal aannemen!. De ondervinding in Brest Litowsk opge daan zijn een waarschuwing voor de Centrale Mogendheden om zonder garantie in eenigerlei overeenkomsten me; de Bol sjewiki te treden. Daarom moeten onze militaire bewegingen worden voortgezet. 'Wij hebben vuistpanden noodig voor de bevestiging van de beweerde goede wil der maximailsten. Thans moet vrije baan gemaakt worden. Het is verloren moeite der maximalisten. Thans moet vrije baan conferentie tafel te gaan plaats nemen zoo lang geen tastbare basis voior hun goe den wil gegeven is, LONDEN, 20 Febr. In het Lagerhuis is medegedeeld, dat korten tijd geleden maatregelen zijn getroffen om alle Duit sche onderdanen uit Oost-Afrika uit to wijzen. 1 BERLIJN, 20 Febr. In de zitting van- heden van de Pruisische kiesrechtcom- missie werd het voorstel der vrij-con- servatieVen tot het verleenen van het meervoudig kiesrecht met 20 tegen 15 stemmen aangenomen en hiermede para graaf 3 „van het regeert n g s v oors teldie het gelijke kiesrecht in uitzicht stelt, als afgedaan verklaard. Voor het voorstel stemden 12 conservatieven, 4 vrij-conser- vatieven en 4 nationaal-liberalener te gen alle overige 'leden der commissie. Van 19—20 Febr. 1918. MIDDELBURG. Gehuwd: F1. Kasander jm. 21 j. en W:. A. Verhagen, jd. 20 j. I. de Regt., jm. 29 j. en A. J. Wisse jd. 27 j. Geboren: 1 buitenecht, dochter, 1 bui tenechte'. koon. A. J. Steutel geb. Per- voost, d. Overleden: J. Blom, 77 j. m. ongeh. G. V|. d. Berge, 1 j. m. P. Cij'souw, 72 j., man van J. A. Huijbregtsen. MIDDELBUKG, 2i Febr. 1918. De aanvoer op de graanmarkt was heden van halmgawas en zeer ruim, die van peul vruchten mpfig. Boter 168 a 0— et., Particulieren 175 ct. Fleren oer 100 f9.70 a f0.Particnüeien f 10.10. R-geerjngeedsren f0. Sieren Veilings Ver. f 9.40 a flO. Eenden eieren f a f 0. Ganzen eieren f—a f Veilings vereen. a,E. M. M." Krabbendijke, 20 Febr. 191S. GrooteVeiling. Ajuin voor de fabriek en overland £18 —120, idem overzee f 18.10f 20.80, idem voör Neutrale Staten f18.30f22, Pick les voor de fabriek f 18.20—f 19.10, idem overland f 18,' idem overzee f 19.40 f 20.90, idem Neutrale Staten f 19f 21.60, Stekjuin f 9f 12, alles per 100 K.G. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den morgen van 21 Febr., medegedeeld dóór het Kon. Ned. Meteor. Lnstituut te De Bilt Hoogste barometerstand onder 770 te Zuid-Duitschland, laagste onder 750 te Jutland. Verwachting tot den avond van 22 Febr. Matige tot krachtigen, in het Westen en Noorden tijdelijk stormachtige Westelijke tot Zuidwestelijken wind; zwaarbewolkt met tijdelijke opklaring; waarschijnlijk re genbuien. Weinig verandering van tempe ratuur. r in den ouderdom van ErfS j Uit aller naam, S. MOLHOEKBruinooge Ellewoutsdijk, 19 Febr. 1918 Eenige en algemeene kennis geving. Ondergeteekenden betuigen hun nen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij de herdenking van hun 40-jarige Echt- vereeniging ontvangen, J. L. DE TROl T. DE TKOIJI Arnemuiden, Febr. 1918. Bij mijn vertrek naar Hilvaren- beek breng ik langs dezen mijn hartelijken dank aan mijn clientele bjj den verkoop van Petroleum. M. DANE. aartsdijk, 21 Febr. 1918. Vanaf ZATERDAG 23 FEBR. Is RUNOVLEESCH voorhan- dert aan Maximumprijzen. De Goascha Slagers. Feb*. 22 Hoedekenskerke, huis en schuur Neer- voort. - 22 Kamperland, inspan, Markuaae. 22 's Heer Abtskerke, hoornen, v. Cleef. 22 Kruiningen, afbraak, Schram. 26 Souburg, hofstede, Blaupot ten Cate. 27 Oud-Sabbinge, huis, erfpacht, Meubi lair, Pilaar. 27 Wilhelminapolder, paarden, Holhnana en Verhoek. 27 Nieuw en St. Joosland, inspan, Blau pot ten Cate. 25 Colijnsplaat, inspan, Markusse. 27 'Heinkenszand, meubelen, v. Cleef. 26—27. Middelburg, inboedel, goud en zil- ver, huishoudelijke goederen, Notaris huis. 27 Kruiningen, huis, bouwland, Schram. 28 Wolfertgdijfc, huis, inboedel, Pilaar. 28 Prinsenhage, verhuring hofsteden, bouw- en weiland, De Bie. 28 Driewegen, huis bouwland, meubilair, arbeidersgereedschappen, Neervoort. Ierseke, huizen, bouw- en weiland, t. Dissel. Maart. 1 's Heer Abtskerke, inspan, v. Cleef. 6 Hans weert, inspan, Pilaar. 6 Wissenkerke, inspan, Hioolen en Heij- boer. 7 Kapelle, vendutie, Huvers. 8 Westkapelle, bouw- en weiland,Loeff. 8 Kapelle, inspan, Pilaar. 11 's Heer H.kinderen, hoefje, Pilaar. 10 Goas, woon- «n winkelhuizen. Pilaar. Mmrfmntmh Heden overleed 11a een langdurig en smartelijk Iqden, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer QiLLES MOLHOEK, Gemeente-Ontvan Oudergeteekende geeft haar ge achte cljëntèle kennis dat zij van af heden haar zaak in Manufacturen enz. heeft overgedaan aan den heer P. ADRIAANSE Dank zeggende voor het genoten vertrouwen, beveelt zij haar opvol ger beleefd aan. Wed. KENdWk^E. Domburg, 20 Febr. 19fe. 'Naar aanleiding van bovenstaande advertentie beveel ik mij ten zeerste aan, hopende door een nette en vlugge bediening het genoten ver; trouwen van mijn voorgangster waardig te maken. Aanbevelend, P. ADRIAANSE. Domburg, 20 Febr. 1918. SanguiciGse voor bloadarmoeds eo zenuwzwakte. „Ik weet zeer goed dat de Sanguinose geen panacé is (middel voor alles); maar ik durf verklaren, dat ik haar heb léeren kennen als het werkzaamste middel tegen bloedarmoede en bleekzucht, overwerken, algemeene zwak te bij jongen en oudenbij verzwakte vrouwen; ia ge vallen van uitputting na overwerkenovermatigen her senarbeid bij hoofdpijn, sla peloosheid en algemeene verslappiiigstoestanden, kort om tegen de neurasthenie in al hare gedaanten". Dr. Pol Dernade. De heer Demade schreef jaren laag in de volksbladen van België zijne brieven over de gezondheidsle<*. Hij toe kende zijn opstellen Jean Suis Deze bekends genees heer heeft de Sauguinose in honderde gevallen leeren waardeereudaar kunt ge Uw voordeel mee doen. Tweemaal per dag een eet lepel. Prijs per flacon fl.65, 6 fl. f8.90,12 fl. f 16.80. Wacht U voor namaak. Bij alle Apothekers en voor name Drogisten. VAN DAM Co. De Riemerstraat 2c/4. Den Haag. des avonds te S'/a ure in de School met den Bijbel te Westkapelle, in het belang yan Vrederust. Spreker J van Middelburg. Toegang vrij. - ynf dit hunne vensched se- Ouders of voogden, a\t tnyroe' kinderen of pupillen wenschen ge plaatst te zien op de Chr. Nor maalschool te Goes, gelieven daar van vóór of op 15 Maart a. s. mededeeling te doen aan den Di recteur, den heer J. POTTJEWIJD te Kapelle, of aan den Voorzitter, den heer A S. J. DEKKER te Goes, die bereid zijn nadere in lichtingen te verstrekken. Tevens bestaat de gelegenheid voor eenige meisjes alleen opge leid te worden voor de acte Nut tige Handwerken. De Notaris M. C. SCHRAM te i/l Kruhnngee, zal op des nam. l'/a uur, in het hotel „Korenbeurs" te Kruiningen, ten verzoeke van den heer J. BLOK Ds.zn. aldaar Een gunstig gelegen en In goeden staat zich bevindende FLINKE voorzien van Gas- on Waterleiding, met groote Schuur, Stal, Var kenshok, Bafckeet en Erf, te Kruiningen, aan „het Hemmeke in de rondte" met te zamen groot 1.0930 Heet. of 2 fi! 236 R, in 2 perceelen. Te aanvaarden 1 Mei 1918. te Kruiningen, tusschen den Eten- weg en den Zandweg, groot 1,8730 Heet. of 4 G 232 R in 6 perceelen. Te aanvaardep bij de betaling. Nadere inlichtingen te bekomen bq den eigenaar en ten kantore van genoemden Notaris.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1918 | | pagina 3