Telegrammen. Landbouw m Veeteelt Posterijen. AileHeL Correspondentie. Laatst® Berichten. 8firggrls?lce Stand j. a Marktberichten. Advertenties Getrouwd: VERGADERING Algemeene Vergadering Bond van Melkveehouders in Zeeland. Alle Melkveehouders, zoowel die zelf boter bereiden als melk- leveranciers, worden in bun eigen belang aangeraden, alsnog als lid van bovengenoemden Bond toe te treden. Ieder wordt gelegen heid geboden de Vergadering op Maandag 24 September, des na middags 1V2 uur, in Pax Intran- tibus op 't Zand bij te wonen. Te Lutjebroek (bij Enkhuizen) zal op 9 Oct.jfa.s. onthuld worden een beeld van Pieter de Jong, den in deze streek zeer bekenden zouaaf, die op 13 Oct. 1867 te Monte-Libretti sneuvelde. De feestelijkheden zullen 2 dagenjduren. Mislukte inbraak. Een drie tal Auisterdamsche inbrekers trachten in den nacht van Zaterdag op Zondag hun slag te slaan bij den juwelier Zwart te Koog a. d. Zaan. Na de ruit te hebben ingedrukt, wachtte het drietal op eenigen afstand het resultaat af. Door het geraas gewekt, kwam de heer Z. naar buiten en vroeg, niets vermoedende, den daders om hulp,'die hem gaarne werd verleend. Inmiddels was de politie verwittigd, die de drie heeren, welke hem verdacht voor kwamen, na een scherp verhoor, arre steerde. Brand. Te Putten ontstond Zon dag om half 11 uur v.m. in de woning van C. S waar alleen de kinderen thuis waren, een hevige brand, waardoor het geheele huis inwendig werd vernietigd, alsmede een groot gedeelte van den oogst, nog pas binnen gehaald. De oor zaak van den brand was, dat een der kinderen in een open pan aan 't spek bakken was, de vlam sloeg daarin en breidde zich ongelooflijk snel over het geheele achterhuis uit. Een der kleinen kreeg aan het gezicht nog ernstige brandwonden. Het huis was verzekerd, de inboedel niet. Tot het doen verrichten v.an bekort onderzoekr' ,'ka.n bij het Rijks'landbouiw- proefistation voor Zaadcontrole te Wage- toingeh een abonnement worden gesloten tegen verlaagd tarief. Deze verlaging be draagt bij' een abonnement voor 50 be palingen 25 pctv voor 100, 30 pet., voor 250: 40 pet., voor 450: 50 pet. Aan gezien nui de kosten voor één gewone bepaling f ,,25 bedragen, kost een abon nement voor: 50 bepalingen f46,871/2, 100 bepalingen f 87,50, 250 bepalingen f 187,50, 400 bepalingen f250. Volgens!' besluit van de Algemeene Vergadering van de Nederl'andsche Veri- eeniging van Akkerbouwers (V. N. A.) op, 28 Augustus 1917 te Rotterdam ge houden. zou een commissie, welke na der werd samengesteld uit de heeren A. Colijn te Amstelveen, Ph. J. van Dix- hoorn 'te Axel, P. M. Sneep te Dintel- oord,, K. Sineenk te de Krim (Ov.) Wt H. de Vos/te Dordrecht en dein Secret- taris, op auidientie bij den Minister van Landbouw .gaan, teneinde de bekende grieven /bloot te leggén. De audiëntie werd op 12 September verleend. In de allereerste plaats werd gesproken over het laten van eigen verbouwd broodko ren ,aan den boer en zijn gezin en het .werkvolk. .De minister kan daaraan op dit oogenblik niet toegeven. Verleden jaar kon dit wel, omdat geregeld over zee graan: werd toegevoerd, maar nu staat alle toevoer stil. De tarwe, die zich 'in Nederland bevindt, moet gebruikt wor den, om in vereeniging met rogge, gerst enz. een mengsel samen te stellen, waar van het brood voor alle Nederlan ders fgebakken moet worden. De Mi nister deed evenwel de toezlegging, dat den boeren opnieuw broodkoren gelaten: Zal worden, als toevoer van over Ztee dit mogelijk maakt. Gevraagd is om de minimumprijzen, genoemd bij! Ministeri- eele beschikking van 20 Februari '17, höoger te stellen bij slechten oogst. Aan gedrongen werd er op den minimumprijs voor tarwe en rogge voor dit en volgende jaren te brengen op Ï25 'de 100 K.g, voor haver en wintergerst op f23,50 (ber rekeningen v.an de productiekosten wen den daarbij overgelegd.) Op een unifor me regeling, wat betreft ft bewaarloon, de aflevering èn de betaling van deni oogst, weid aangedrongen. Sterk werd voorgestaan, dat aan een ieder het zaair en van z.g. handelsgewassen 'wordt toe staan, voor allen een gelijk procent. Meer haver werd gevraagd voor de paarden. Een berekening, hoeveel' .voor een bet- paalden stal ongeveer noodig is, weid daarbij overgelegd. Een regeling, waar bij vermaling der aangestoken aardappels in de Veenkoloniën werd gevraagd, zal spoedig volgen. Nog werden besproken den vrijen handel van kunstmeststoffen; 't treffen van tijdige maatregelen, vooral met 'toog op 'tzaaiplan; de regeling van 't zaaizaad't Scheuren van weiland door den veehouder. Toezeggingen konden nar tuurlijk nu niet worden gedaan. Z. E. begroet elke poging, omi hem i.n de ge legenheid te stellen eventueel voeling te kunnen houden met den practisohen boer, met sympathie. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, waarvan de afzenders onbekend zijn. Terugontvangen in de le helft der maand September 1917. Brieven. Binnenland I. Blankenburg, Amsterdam. L Gunst, 's-Heer Arendskerke. D r 16 f k a a r t e n. Binnenland Geert Faber, Wildervank. 1Kirsten, Amsterdam. alle Hollandsche zindelijkheid ten spijt, verteld, dat hij slechts drie hemden be zat. Hendrik IV, erfde van een fabrikante van onderkleeding, die waarschijnlijk niet veel aan hem verdiend had, haar ge heele inventaris. Hij verdeelde deze on der de hovelingen en behield zelf slechts de hemden, daar hij er niet meer dan acht bezat. Hendrik van Navarre was de gelukkige bezitter van elf hemden, die echter alle in een treurigen toestand ver keerden. Toen hij in 1585 in den oorlog was, schreef hij' aan zijn minister hem „een hemd" te zenden. Men vond echter bij zijn dood meer dan twintig mooie linnen hemden, wat destijds de wereld in groote verbazing bracht. De princessen der Fransche en Eng-el- sche hoven bezaten slechts twee hém den, één voor den dag en één voor den nacht. 'Deze -Werden gedragen tot zé ge heel versleten waren en werden dan pas door nieuwe vervangen. In later tijd werd het i'ets beter, hoewel ook Napoleon I nog niet bijster gesteld was op een wisselen van onderkleeding. N. B. In enkele plaatsen zal door de meer beperkte dienstregeling ons blad later dan gewoonlijk bezorgd worden. De lezer begrijpe, dat hieraan niets te doen is. We zullen alles in het Werk Stellen om de Onaangename gevolgen van de genomen maatregelen tot een minimum terug te brengen. on.rï®rkle^ding in vroe- ger tijd. In de middeleeuwen en ook daarna nog werd veel minder zorg aan onderkleeding besteed dan in den tegen- woordigen tijd. Van Willem Oranje wordt, KONSTANTINOPEL, 18 Sept. De vijand trekt terug ten O. van Revandoetsj. Wij hebben de hoogten, welke den omtrek heheerschen, bezet. BERN,, 18 Sept. De Grieksche Konin- familie is te Zurich voor winter verblijf aangekomen. WASHINGTON, 18 Sept. Er is? een sta,- king uitgebroken onder 25000 man van de ijizerindustrie op de werven aan de kuist van den Stillen Oceaan. Hierbij is 12 pet. van den vlootaanbouw betrokken. Men eischt 50 pet. loonsverhooging. Er hebben opstootjes plaats gphad. PETROGRAD, 18 Sept. Uit "Mobiles' Korniloff isl met 23 generaals en andere officieren door Alexieff ggvangen geno men. BERLIJN, 17 Sept. Naar de „LokaE Anzeiger" uit Bern verneemt, duurt de staat v.au beleg te Turijn voort, terwijl bij de straatgevechten infanterie en ber- saglieri zouden geweigerd hebben tegen de arbeiders! - op te treden. Daarop wer den op last der regeering machinegewe ren in werking, gesteld. Tien arbeiders werden gedood, verscheidene honderdten gewond. Er hadden arrestaties plaats pp groote schaal, o.a. van alle arbeiders- secretarissen. Acht duizend arbeiders der auto fabriek' „Fiat" hebben vijif dagen lang het werk gestaakt. LONDEN, 17 Sept. De Britsche Regee ring koopt duizenden konijnen in Austra lië op, teneinde als voedsel te dienen voor de troepen alhier. Het departement van oorlog overweegt nu de huidejn te gebruiken voor bont en hoeden, waarvan de kosten onlangs in hooge mate toe- nanïen1. KEULEN, 17 Sept De Kölnische Zei- tung" deelt medé, dat. volgens. - de ver- lieslijsten van „Sjöfarts Tidende" sedert 8 September zes Noorsche, schepen met 7718 ton inhoud tot zinken zij'n gebracht. Sedert het begin van den oorlog Werden 639 Noorsche schepen, 933183 ton me tende, tot zinken gebracht. KEULEN, 17 Sept. Uit Berlija wordt aan de „Kölnische Zeitung" gemeld: Hin denburg verzoekt door middel vau dé per! .af te zien van: bet zenden varj gelukwenschen ter gelegenheid v(an zijin 70-j(arigen geboortedag. Hij zegt ter ge legenheid dlaarvan„Wje voor de ach tergeblevenen en gewonden zorgt, wie op de oorl'ogsleening teekent en de plech tige belofte om vol te hoduden vernieuwt, zlal mijl de schoonste vreugde op mijini geboortedag bereiden." KEULEN, 17 Sept. Volgens een telegi(aml uit Boedapest aan de „Kolinische Zeitung" heeft Graaf Karolyi een rede over bet vredesvraagstuk gehouden. Hij zeide, dat noch de Paus, noch de socialisten, noch' de neutralen voor vredesbemiddeling ge schikt zijn, omdat het hun aan manneb van invloed ontbreekt. Oostenrijk-Hongarije is voor den rol van bemiddelaar geschikt, omdat deze monarchie ziich het eerst voor een vrede door overeenstemming heeft verklaard en bovenal,wijl het geen middelpunt tegen de Duitsehe en Engelsche hetze is. Karolyi betreurde, dat Czernin zijn eer sten VTedesstap niet door een tweeden heeft doen volgen. PETROGRAD, 17 Sept. De perst jpop1- stateert, dat het Russisch offensief op het Noordelijk front voortduurt. De „Rus"svori,a" meldt, dat de Russi- stehe troepen gedurende vijf dagen blijT ven voortrukken, de Duitse he voorhoe den voor zich uitdrijvende en 8 tot 15 werst terrein op den vijand gewonnen hebben in de richting yan Riga,. PETROGRAD, 17 Sept. Te Odessa is de vlieger^ImolianinofÊ aangekomen, die onlangs een raid heeft gemaakt van Bol- grade, een stadje aan den Russischen Donauroever tot Saloniki. De vlieger vol voerde den terugweg van Salonika naar I Bolgrade in acht uUr, waarbij hij! vloog op eenhoogte van 3000 Meter. In Bolgrad heeft hij een passagier me degenomen, met wien hij te Odessa aan- kw,am. De vlieger bevestigt bet uitste kend moraal van de Russische troepen te Salonika, die getrouw zijn aan de voorloopige Regeering DEN HAAG. Tot Commissaris der Ko ningin in Drenthe is benoemd mr. J. T. Linthorst Homan, lid Prov. Staten. ARNHEM. Een trompetter van de rij dende artillerie is in een twist door zijn buurvrouw doodgestoken. DEN BOSCH. Prins Hendrik gaat deze week' naar den Bosch, om oefeningen met Roode Kruishonden bij te wonen. Het onveilige Zeeuwsch- Vlaanderen. Men schrijft uit Cad- zand aan de Msb.: Het wordt hier zoo langzamerhand ge vaarlijk in het Zuidwestelijke hoekje van ons land. Voor enkele weken vielen er bij Cadzand een tiental bommen, thans ontvingen we wieer andere cadeautjes. Vrijdagmiddag tegen half vijf, juist toen er een Hollandsch sergeant hij Retran- chement aan de electrische draadafsluiting was blijven hangen en ex verschillende militairen bezig waren hem te behande len, kreeg de Belgische kuststreek be zoek van een paar geallieerde vliegers. Oogenblikkelijk kwamen de Duitsehe af- weerbatterijen uit Knocke in actie. En kele granaten echter kwamen uiet in de lucht tot ontploffing, maar vielen neer en barstten, 'toen ze op den grond kwa men. Sommige ervan vielen vlak achter den draad op Belgjsch gebied, andere echter op Hollandsehen bodem en wel in de onmiddellijke nabijheid onzér mi litairen. 'tMag een wonder heeten, dat niemand getroffen is; .natuurlijk ztochten z'oöwel de Duitsehe als de Hollandsche schildwachten' oogenblikkelijk dekking. Ze hebben echter enkele angstige oogenblik- ken gehad. Liberia en D ui ts! c h 1 and. De Consul-Generaal der Republiek Liberia te Rotterdam deelt ons mede, dat volgens een door hem ontvangen schrijVen van de Liberiaansche regeering de oorlogs toestand tusschen de Republiek .Liberia en het Duitsehe Rijk den 4m Augustus 1.1. is ingetreden. De op dien datum in die republiek aanwezige Duitschers zijn met den Fran- ■schen kruiser „Desaix" naar 'Frankrijk gebracht om aldaar te worden geïnter neerd. Van 1417 Sept. MIDDELBURG. BevallenM. Izeboud, geb. Broekhuizen, z.M. Neufégliese, geb. Schuit, t.J.. C. Merk, geb. Verbeeme, z.; J. v. Bel'zen, geb. Meulmeestier, z. M. C. Janse, geb. Brouwer, d.; C. Wil- lems, geb. de Waard, d. Overleden: J. J. Quist, 49 j., omgeh. z'.C. Minnaard, 25 j. vr. v. J. v. Over- beeke. TERNEUZEN. Huwelijks-aangiften13, Anthonie Simon Vogelaar, 26 j. jm!. en Suzanna Wilhelmina Verlinde, 24 j. jd. Adrianus Leendert Meeusen, 30 j. jm. en Anna Pieternella de Meester, 23 j. jd. Geboren: 11, Elias, z1. v. Jacob van Es en Francina Oppeneer; 14, Francis- cus Christianus, z, v. Christianus Huber- tus van Deursen en Joanna Catharina Dékkers; 15, Catharina, d. v. Izaak van Cadsand en Adriana Maria Dieleanan. Overleden: 10, Theodoras Darcon, 59 j., echtg. v. Angelina Herremansi; 14, Neeltje Johanna Jurrij, 42 'j., echtg. v. Lambertus Johannes Geelhoedt. Goes, 18 September 1917. Granen geen noteering. Opgaaf van de marktzetters der gemeente. Eieren per 100 stuks f 9.60 a f0.Mid- denprjjs per 25 stuks f2.40. Aan particu lieren fO.— Boter per kilo f 2.40 a f 0 Middenprfjs per halve kilo 11.20. Particulieren f 1.25. Eendeieren ct. Ganzeneieren ct. Poeleieren ct. Afwijkende boter f0. Aanvoer boter 35 pond. Aanvoer eieren 128 stuks. Aanvoer Eendeneieren stuks. Aanvoer Kalkoeneieren stuks. Eierenverkoop Onderafd. Zuid-Bev. V.P.N. Aanvoer eieren 3310. Prijs f 9.60 a f0. per 100 stuks. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Goes; 17 September., 1917. Groote Veiling. Appelen voor het binnenland f4f14, idem voor de fabrieken f3.50—f5, idem voor het buitenland f 16f20, Kroetap- pelen voor het binnenland f4—f6.60, idem voor de fabrieken f3.60fö.60, Peren voor het binnenland 2f 14, idem voor het buitenland f12f20, Kroetpe- ren voor het binnenland f 6f7, alles per 100 K.G. Veilingsvereeniging „Krabbendijke". Krabbendijke, 12 September 1917. Groote veiling. William f15—£17, Beurré Lebtrun f8 f 16, Beurré de Mérode f 8, Zure Appe len f8, Marsepijperen f7, Bergamotten f5, alles per 100 K.G. en voor het bui tenland. William f 8f 10, Beurré Lebrun f 4 f8, Beurré de Mérode f4f6. Zure appelen f 5, Marsepijpeer f5, Keukelpeer f3, Bergamotten £3, alles per 100 K.G. en voor het binnenland. Kleine Veiling. Peren 17, Appelen 36, Handperen 610, Pruimen 1217, Blauwe druiven 6575 ct., alles per kilo. Witte kool 1112 ct. per stuk. Krabbendijke, 14 September 1917. Groote veiling. Maagdepeer f 12f 16, William f 11, Souvenir f 11, Beurré de Mérode f 11 f 16, Beurré Lebrun f 9, Zoete Appelen f810, Sterappelen 14, Jacques Lebel f12, Courtpendu f 11, Rembours f8, Sol dat Laboureur f5, Bonne Louisse f7, Koningspeer f8, alles per 100 K.G. en voor het buitenland. Maagdepeer f6f7.50, William fö, Souvenir f 6, Beurré de Mérode f 6f 7, Beuiré Lebrun f5, Zoete appelen f7f8, Sterappelen f 7, Jacques Lebel if 8, Court pendu f 5, Rembours f 6.50, Soldat La boureur f 4, Bonne Louisse f 4.30, Ko ningspeer f4, alles peT 100 K.G. en voor het binnenland. Kleine Veiling. Peren 35, Zure Appelen 56, Zoete appelen 25, Blauwe druiven 61—75 ct., alles per kilo. Witte kooi 1516 ct. per stuk. Vlissingen, 18 September 1917. Bij de gisteren gehouden groenten- en fruitveiling werden de volgende prijzen besteed: Andijvie 3259, Kropsla 4056, Spi nazie 31—46, Kervel 1718 ct., alles per mand. Peen 4i/211, Selderie IV2 3, Kroten 441/2, Rapen 5, Uien 4i/2 9, Prei 5.V29i/2 ct„ alles per bos. Savoye kool 8V213i/2, Bloemkool 33/2 21, Roode kool lP/a13 ct., alles per stuk. Noten 80 ct. per 100 stuks. To maten 2227, Peen 41/26V2, Uien 8i/2 II1/2, Princesseboonen 283/230, Snij- boonen 15i/2, Suikerboonen I6V217, Schijving II1/2J Grauwzüet 9V2, Goudrei- netten 12V2, Rozenappelen 12i/213V2, Celline 10i/2, Scharlakenperen 6V27, Du- chesse William IOV2lS/é, Beurré Har dy 131/2, Beurré de AMérode 121/2, Seig neur d'Esperen 14i/2 ct., alles per K.G. 'Groote veiling: Selderie f 14.15 per 100 K.G. MIDDELBURG. Op de Maandag gehou den groenten- en fruitveiling Werden de volgende prijzen besteed: Beurré Hardy 1524, Maagdepeer 1020, Scharlaken peer 6, Marsepijpeer 6, William Duches» se 811, Karbonkel 7, Bordaanappel 20, Zomerprésent 9, Hondsmuil 6V2, Tuin- zoet 9, Goudreinette 1015, Tomaten 17 26, Uien 1112, Snijboonen 1840, Suikerboonen 3140, Peen 4 ct., alles per K.G. Bloemkool 2'14, Roode kool 513, Savoye kool 4I2V2, Witte kool 79, Andijvie 13, Sla 1/22, Komkom mers 13V2 ct.. alles per stuk. Augur ken 1420 ct. per 100 stuks. Spinazie 2150, Postelein 42—(5,4 ct., beiden per mandje. Peen 471/2, Prei 15, Karaten 4V25, Rapen 681/2, Rammenas'3, Sel derie 34x/2, Pieterselie 1—3, Uien 61/2 71/2 ct., alles per bos. Veilingsvereeniging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Kapelle, 17 September 1917. Groote Veiling Witte kool f2.10f2.42, Roode koo-1 f5, Afval appels voor het binnenland f3 f4, alles per 100 K.G. Kleine veiling. Noten 4650 ct. per 100 zonder bast, idem met bast f 11f 11.25 per 100 K.G. Appels: Duch. Williams f 10.75, Soldat Labou reur f8, Jodenpeer f8.25, Beurré Har dy f8.50£10, Bonne Louisse f8—fll, Koningspeer f 8, Scharlakenpeer f 6.25, Marsepijpeer f7.25, Triomph dei Vienne f 12.25, Beurré de Mérode f 13, Beurré Lebrun f8, Afval peren f3.60, alles per 100 K.G. Peren: r j Jacques Lebel f7.25, Witte Calville f6.10, Sterappel f8.25, Hondsmuil f5.50 f 7, Zoete appels 6f 7, The Queen f 12.75, Zomer Courtpendu f8, alles per 100 K.G. Heden overleed na een kortstondig lijden, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mej. Wed. C. VAN OOST—Franpoise, in den ouderdom van 75 jaren. Wissenkerke, 15 September 1917. J. C. DE RIDDERvan Oost. TH. DE RIDDER. KoudekerJce. Wed. W. C. VAN OOST—de Hamer. Dordrecht. L. VAN OOST. J. VAN OOSTReinders. Wissenkerke. P. M. WISSEvan Oost. H J. B. WISSE en Kleinkinderen. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Naar waarnemingen in den morgen van 18 Sept., medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te Dei Bilt. Hoogste barometerstand boven 765 te Zuid-Duitschland, 'laagste. 740.6 te Her- noesand. Verwachting tot den avond van 19 Sept.: Matige tot krachtigen, Zuidelijke tot Westelijken wind, zwaarbewolkt met tij delijke opklaring, waarschijnlijk enkele re genbuien met kans op onWeier, weinig verandering van temperatuur. dr. H. R. WOLTJER en LOUISA B. YAN SCHELVEN, Amsterdam, 18 September 1917. Heden behaagde het den Heere na een langdurig doch zeer gedul dig lijden van onze zijde weg te nemen onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder ADRIANA OP 'T HOF, Wed. H. van Sabben, in den ouderdom van 61 jaar en 6 maanden. Namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. H. VAN SABBEN. Wolphaartsdijk, 15 September 1917. Heden overleed onze geachte vriendin, Mej. P. FUIJKSCH0T, na een langdurig en geduldig lijden, in den ouderdom van 72 jaren en 4 maanden. J. PLAZIER en Echlgenoote. Goes, 16 September 1917. SS, en ate. li lifyttiiïwC» Heden overleed zacht en kalm na een kortstondig lijden ons ge liefd Dochtertje en Zusje, CORNELIA CATHARINA, in den ouderdom van zeven jaar en tien dagen. De Heere sterke ons in deze zoo zware beproeving. Haar diepbedroefde Ouders, Zusters en Broeders. J. ECKHARDT. Schore, 16 Sept. 1917. Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer D. LOUWERSE, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, M. LOUWERSE Dz. te Kortgene. Wolphaartsdijk, 18 Sept. 1917. op DONDERDAG 20 SEPTEMBER des namiddags om 2 uur, in de kleine zaal van het Schuttershof te Middelburg, voor leden kweekers der veiling ter bespreking hunner belangen. Komt allen ter vergadering. HET COMITÉ. Afd. Walcheren, op DONDERDAG 20 SEPTEMBER a. s. des nam. te twaalf ure, in het Schut tershof te Middelburg. Agenda: 1. Uiteenzetting doel en werkwijze der V. N. A. 2. Vaststelling reglement voor de Afd. 3. Bestuursverkiezing. 4. Rondvraag en sluiting. Alle landbouwers overtuigd zijnde van de noodzakelijkheid van organisatie der landbouwers bezoeken deze vergadering. HET VOORLOOPIG COMITÉ. De Heer en Mevrouw WOLTJER- Van Schelven betuigen, mede namens de wederzijdsche familie, hartelijk dank voor de talrijke bewijzen van belangstel ling bij hun huwelijk ondervonden. Het Bestuur: A. DE FEIJTER, Voorzitter. D. DE BUCK, Secretaris.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1917 | | pagina 3