Rechtszaken. Uit de Pers. LaaMa Berichten. iflosp ?erkoopmgeo) aaÉesleÉp ui Ingezonden Stukken» Burgerlijke Stand. Allerlei Marktberichten. Marktprijzen van Tarwe en Suiker. - Advertèntiën. B. Ba- 1. Meu- unt, is E. Sit udokia" gunstig. rdracbt B. S. mderw. te Mid- alt. heeft en vot- sni> S art. 1 yan de beschikking van 22 Febr. ]M. is niet van toepassing op nieu we aardappelen van den oogst 1917. De prijs der industriemelk is nu bepaald op 11 cent per liter af boerderij. De Minister van Landbouw maakt be kend, dat van de volgende gewassen van den. oogst 1917tarwe, rogge, gerst, haver, erwten en boonen, slechts zaad voor den zaaizaadhandel mag worden be stemd ,dat door de landbouworganisaties, voor dein oogst 1916 betast geweest met de distributie van zaaigranen, te velde is goedgekeurd en daarna bij hel oogsten, dorschen en afleveren is gecontroleerd. De groote plantenkeuring der Ned. Mij voor Tuinbouw- en Plantkunde zal van 7 tol 9 Sept. te Leiden worden ge houden. is voor alle pluimveehouders van groot belang te weten, dat de prijs waarvoor de hoenders verkocht kunnen worden, in geen geval lager behoeft te zijn dan fl.40 per K.g. levend gewicht Zij, die dienaangaande inlichtingen wen- schen, kunnen zich wenden tot de Fede ratieve Voeder- en Pluimveehandel dei; V. P. N. te Amersfoort. Deze instelling geeft wel inlichtingen, doch koopt geen hoenders. Het vooruitzicht bestaat, dat ook in de toekomst deze prijs zal kunnen worden gehandhaafd, en met nadruk wordt er op'gewezen, dat vei'koop van hoenders slechts mag geschieden, indien gebrek aan voeder daartoe dwingt. Vrees voor prijs daling zou wellicht aanleiding geven tot onnoodige verknopen en dat zou in de gegeven omstandigheden zeer zijn te be treuren. H. B. Beaufort, Pluimveeteelt-Con sulent, Amersfoort. Arr.-Rechtbank te Middelburg. Zaterdag deed bovengenoemde recht bank uitspraak in de door ons vermelde zaken betreffende poging lot verboden uit voer, verboden vervoer en nederlage en waarbij o.a. zijn veroordeeld C. A. d. B., 28 j., Tetrneuzen, M. W. S., 21 j., Brejskens, C. Cr., 23 j., en E. v. L., 23 j., beiden Sas van Cent, allen tot f25 b. 's>. 25 d. h.M. d. tb, 20 j., Axel, tot f20 b. ,s. 20 d. h. E. A. B., 54 j., Middelburg, L. v. dl S., 30 j., T. v. d- S., 30 j., M, L„ H., 37 j., H. O., 33 j., en M. L. d. V',., 35 j., allen Sas van Gent, en Th. S., 26 j., Neuzen, allen tot f'15 b. s. 15 d. h.; P. J. V., P. 1'. R„ '25 j., en R. A. P, R., 52 j., allen Sluis, A. J. B.. 40 j., Goes, allen tol f10 b. s. 10 d. h.; en J. B. B., 58 j., Neuzen,, to\f5 b. si. 5 d. I).; en P. H. D., 37 j., Neuzen, tot 1 w. voorw. gev. straf, met een proeftijd van- 1 jaar. Heden, Dinsdag, deed bovengenoemde rechtbank uitspraak in de door ons reeds vermelde zaken betreffende poging tot verboden uitvoer, verboden vervoer en nederlage, waarbij zijn veroordeeld: C. A. de B., 28 j., Neuzen, tot f 20 b. s. 20 d. h.; J. B. d. B;., 53 j., 'sHeer Arendskerke en J. d. V., 37 j., Neuzen, allen tot flö b. s. 15 d. h.; L. S„ 32 j., Hansweert, en J. C. V., 39 j., Oost burg, allen tot f10 b- 10 d. h.M. J. C. D., 53 j., en C. V., 30 j., beiden Sas van 'Gent, J. D., 32 j., Axel, J. B. d. B., 53 j. 'sH. Arendskerke en A. P. G., 29 j., Middelburg, allen tot f5 b. s'. 5 d. fa A. M. D.. 37 L.' Sas van Gent, tot f3 b. s. 3 d. h. Ongelukken. Te Silvolde is de 15-jarige B., die Donderdag onder de stoomtram is geraakt, aan de bekomen verwondingen overleden. Te 'Ooster hout is een 5-jarige knaap onder een militairen wagen geraakt, waarvan de paarden pp hol geslagen waren. Vreeset- lijk verminkt werd de knaap opgenomen en kort daarna overleed hij. Te' Leer dam Leeft zich een geval van vergiftiging voorgedaan bij een kind na het gebruik .van daar ter Stede gekocht griesmeel. Het kind is overleden. Gistermiddag is het bovengedeelte van den voorgevel van per- eeel Groote Kattenburger&traat 32 te Am sterdam omlaag geploft, zonder iemand te treffen. Het huis dagteekent van 1661. De brandweer was spoedig ter plaatse om de gedeelten, die nog gevaarlijk hin gen, te verwijderen. Gisternamiddag is voor de zalmvisscherij Oranje Nassau te Schiedam een zeilboot omgeslagen waar in de heer A. C. Z., te Schiedam, met 3 zoons gezeten waren. De vader en één zijner zoons werden gered. Een zoon van 25 jaar en een van 16 jaar zijn ver dronken. Zaterdag geraakte een klein kind van L. H.,te Zundert spelend on der de stoomtram. Deerlijk verminkt werd het lijkje van het kind opgenomen. Da 2l-jarige milicien Schuiten, wonende Houtzagarsteeg te Groningen, begaf zlich in staat van dronkenschap overmoedig te water in het Verbindingskanaal. Hij zonk onmiddellijk en werd weldra als Jijk op gehaald. Het aantal opstandelingen dat bjj don opstand in Djambi gedood werd, is meer dan 1000. Een wervelstorm heeft een aantal S 111 ^delljk Illinois geteisterd!, waarbij menschenlevens en eigendommen veimetigd zgn. Het aantal dooden wordt op tusschem de 75 en 100 geschat. Vele honderden mgn gewond. De stad Hafcto* heeft het meest geleden. Daar zijn 50 dooden, 300 gewonden en 2000 dakioo- zen. De aseh van de schippersfamilie Brans (man, vrouw en 6 kinderen van 11 tot 19 jaar), die vorige week den dood heeft gevonden bij den brand in de Drenlsche venen, is thans in één kist verzameld op de Noorderbegraafplaats te Groningen ter aarde besteld. Aan do geopende groeve heeft ds. J. Willems®, Hervormd predikant te Groningen, woor den van troost gericht tot de overgeble ven 6 kinderen en de verdere familie leden. De brug over den Moerdijk is de zer dagen in brand geraakt. Militairen wisten het vuur heel spoedig te blus- schen. In bosschen onder Warken, gemeente Vonden, is een groote brand uitgebroken. Er is een compagnie militairen heenge gaan. Rum or in casa. Een 50-tal land bouwers te Haarlemmermeer is door de Tpewijzings-commjssie te 's Gravenhage een boete van f 25 tot f 75 opgelegd, wegens' het niet goed invullen -der hun .toegezonden staten. Zij, die de T. C. niet spoedig genoeg van antwoord dienden, kregen regeerings- tetegrammen. Sommige landbouwers wer den door den telegrambesteller in 't holst van den nacht wakker geschud. De afdeeling Haarlemmermeer van den Boerenbond heeft een zeer druk bezochte protest'vergadering uitgeschreven. Met &1- gemeene stemmen werd de volgende mo tie aangenomen: „Dö d;.d. 25 Mei 1917 onder leiding van den Nederlandschen Boerenbond te Haarlemmermeer (Hoofddorp) bijieenver- gade.rde landbouwers, welke door de Veevoedercommissie eene piijsverhooging is ppgelegd, gemotiveerd' met art. 12 en 16 der Distrihutiewet vrijlst met verontwaardiging af de han delwijze van genoemde commissie en ver oorlooft zich die handelwijze in verband met ons Nederlandsch recht ten strengste af te keiu-en; absoluut weigerende "zon der gehooid te zijin op deze ongehoorde wijze behandeld te worden. De vergadering, zich niet zluiiende sto ren aan circulaires of dwaze telegrammen, in het holst van den nacht aan velen uitgereikt, wemsteht niet anders straffen of boeten te aanvaarden, dan wanneer deze door een bevoegd rechter op een wettige wijze worden opgelegd." Deze motie zal worden toegezonden aan den Minister van Landbouw, de Toewijs zins Commissie voor veevoeder te 's Gra venhage en de Kamerleden Bomans -en Van Wichen. Een commissie van drie personen zal audiëntie bij den Minister van Landbouw aanvragen. Bij het overladen van goederen, be stemd voor Duitschland, zijn door de kom miezen te Venlo 21 stukken cheviot (plm. 1000 M.) in beslag genomen. De stukken waren geborgen in balen zeegras. Een en ander is in beslag genomen. Pijnlijk uiteengaan. D e Rotterdam m e r wijst er op, dat het uiteengaan der Staten-Generaal om het tijdens de laatste zittingen voorgeval lene in de Tweede Kamer, een pijnrlij ken indruk moet maken. Dat in ontróerenden oorlogstijd den laat- sten dag, waarop .Kamer en Kabinet el kaar ontmoetten, zulke fel boozë woorden tot Cort van der Linden werden gericht, is hard. Ook al draagt 'het ministerie, wat deze militaire aangelegenheid betreft, voor een deel zelf de schuld van de gerezen moei lijkheden, toch is het verzet, onder Mr. Marehant's leiding geboden, zoo menig onzuiver element te ontdekken, dat voor bezorgdheid over de toekomstige ontwikke ling onzer landsverdediging ernstige reden bestaat. Veel bedroevender nog is het votum in zake de invaliditeitsverzekering ge vallen. De linkerzijde heeft het aangedurfd om één en onverdeeld haar stem te weigeren aan de gvet, waarbij Minister Lely de gelden aanvroeg om Talma's invalidi teitswet. uit te voeren. De vier jaren, na den staatspensionee- ringszwendel van 1913 verloopen, bleken alzoo niet bij machte om haar helderder inzicht geven aangaande de eischert door landsbelang en parlementair fatsoen gesteld. Voldoening voor deze daad van kren kende maehtsoverheersching zal worden geëischt en gegeven. (B-liters vr-rantwoordelijkhoid -ier Radactie.) Geachte Redacteur, Het is weer de tijd, dat de bruine boonen te velde staan; ze staan tot een lust voor onze oogen, maar weer komt men tot de onaangename ontdekking, dat heele stukken afgeknaagd zijn door de hazen. Menigeen hoort men zeggenik zou bruine boonen willen zaaien, maar ik durf niet voor de hazen. Is het na niet hoog tijd, dat wij de handen ineen slaan en ons tot de Overheid wenden, om van hpt pchadelijke gedierte verlost te worden? W. PHILIPSE. Schors, 28 Me» 1917. KOUDEKERKE. Raadsvergadering op 26 Mei, waarbij alle leden tegenwoordig waren. Een verzoek van Ged. Stalen om medewerking tot verkrijging van betere woningtoestanden wordt, met het oog op de ongunstige omstandigheden, voorloo- pig voor kennisgeving aangenomen. Het verslag over 1916 van de Chr. bewaar school, waaruit o.m. blijkt, dat ontvangen is f853,44 en uitgegeven f920,7lV2, en er aldus een nadeelig saldo is, welk te kort ontstaan is door een nieuwe rege ling in de administratie, wordt goedge keurd. Evenzoo de rekening van de Chr. Ziekenverpleging, welke sluit met een ba tig saldo van f279,89. Een verzoek om adhaesie op een recpiaest, verzonden dooi den raad der gemeente Biggekerke en gericht aan de Trammaatschappij, om meerdere gelegenheid tot personem ervoer op de marktdagen, wordt voor kennis geving aangenomen, daar de Mij. op last van het kolendistributiebureau gebonden is aan den treinenloop. Hel verslag der gemeente over 1916 wordt aan de raads leden ter inzage rondgezonden. Uit het verslag van de commissie tot wering van schoolverzuim, hetwelk voor kennisgeving werd aangenomen, blijkt, dat door het optreden van een nieuwen schoolopziener reeds in een gedeelte van het jaar 14 gevallen zijn behandeld te gen het vorige slechts één geval. Het verslag van de maatschappij stoom tram Walcheren wordt voor kennisgeving aangenomen. Het Burgerlijk Armbestuur vraagt machtiging de vroegere woning van den gemeente-veldwachter Plansoen te verhuren aan den nieuwen gemeente veldwachter en ook een belangrijke ver bouwing te doen. Dit zal aangevraagd worden bij Ged. Staten. Alle boeken en bescheiden van den administrateur der levensmiddcleneommissie loopende van Nov.—Mei zijn door een accountant na gezien en in de beste orde bevonden. Van Nov.—Mei is ten nadeele der ge meente uitgegeven f 1387,Kaar aan leiding dezer uitgaven wordt een voor stel van B. en W, om den H. 0. met f2000 te verhoogen en te brengen op f 9000 zonder stemming aangenomen, waarvoor machtiging der kroon zal wor den aangevraagd. De Raad keurt goed enkele af- en overschrijvingen op de be- grooting. Stembureau Tweede KamerDorp: voorz. Burgemeesterde Lange, Contant. PlaatsvervangersBrasser en Vos. 't ZandVoorz. Kramer; Boor.e en Re- suijen. Plaatsvervangers: van Noppen en H. .lansen. Stembureau Gemeenteraad: Dorp: Voor zitter Burgemeester; 'Brasser en Boone. Plaatsvervangers: Besuijen en Jac. Boone. 'tZanid: Voorz. Kramer; Contant, de Lange; Plaatsvervangers; Koelmans en H. Janse. Bij de rondvraag merkt de lieer Boone op, dat de waterafvoer voor enkele per- ceielen niet in orde is. De Burgemeester zegt toe, er zijin aandacht aan te zullen schenken. VALTHERMOND'. Door den harden wind is het vuur in de venen weer aan gewakkerd, maar het heeft zich n et uit gebreid. Soldaten en burgers werken hard aan het blusschingswerk. De stoomspuit werkt ,nog. WESTKAPELLE. Hedenmorgen half acht is neergekomen een Duitsche twee dekker in de paalwerken van den zee dijk, recht voor Westkapelle. De vliege nier weid dadelijk door de militairen! naar het bureau gebracht, om te worden geïnterneerd. Ernstige brand? Reizigers, d e g'sterenavond vanuit Alkmaar te Am sterdam aankwamen, deelden mede, dat blijkbaar door het inslaan van den bliksem een molen in brand stond buiten Zaandam. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. Naar wij vernemen, zal om het rooken in compartimenten, Waal" dit ver boden is, zooveel mogelijk tegen te gaan, een aan lal1 treinbeamb en worden aan gesteld, die speciaal aan dit euvel hun aandacht hebben te wijden. Zij zulten in burgeristeeding reizen en steeds proces verbaal opmaken, als personen zich aan een dergelijke overtreding schuldig maken. BERLIJN,' (Off.) 29 Mei. In het Ka naal' zijn weer een aantal si:hepen met een inhoud van 27000 ton tot zinken: ge bracht. BOEDAPEST, 29 Mei. Dé naar Stock holm reizende Itallaansche socialisten ver klaarden ,dat zij slechts den Russischen! socialisten hun groet gingen brengen. Met de conferentie wilden zij niets te maker) hebben. AMSTERDAM, 29 Mei. De Holl. Stoom bootmaatschappij zal binnenkort met En- gelsche schepen den dienst Amsterdam Londen hervatten. LONDEN, 29 Mei. Do bekende financier Leopold Rotschild is op 71-jarigen leeftijd overleden BERLIJN, 29 Mei. Op 25 Mei hebben wij aan de Vlaainsche kust 2 vijandelijke vliegers neergeschoten, op 26 Mei vier Prsnsche vfiqjiers. 0f> 25 Mei scheet ee* onderzeeër een Engelseh watervliegtuig neer. AMSTERDAM, 29 Mei. Op 5 Juni zul len de Riouw en de Koningin der Neder landen van de Mij. Nederland naar Indië vertrekken, De Rijndam van de Hoil. Ame rika! ijn zal zich hierbij aansluiten. AMELAND, 29 Mei. Gisteravond kruis ten hier 14 vermoedelijk Duitsche oorlogs schepen. WEENEN, 28 Mei. Gemeld wordt, dat ,de Keiz'er-Koning aan Graaf Andrassy op dracht heeft gegeven een nieuw Kabinet te vormen. Na het vertrek van Aarts hertog Joseph uit Boedapest hadden An- drassy, Wekerle en Zichy een conferentie. KOPENHAGEN, 28 Mei. Naar de ,,Ber- lingske Tidende" meldt, wordt de uit spraak der cadettenpartij algemeen be- sichouwd als een eisch ten gunste van an nexaties. De „Birsjkweija Wjedomosti" bericht dat na het aftreden van Miljoekof de ca detten van plan schijnen te zijn in' oppo sitie te komen. De socialistische pers pro testeert tegen het program der cadetten. PARIJS, 28 Mei In Champagne voort durend artillerie-actie en in de streek van den Teton bommengevechlen. Ove rigens valt niets te vermelden. LONDEN, 28 Mei Hedenochtend maak ten de Engelschen eenige krijgsgevangenen in een met succes bekroonden aanval ten Oosten van Vermelles. Ook gisteren hebben de Engelsehe vlie gers hunne verkenningsvluchten en bom- menaanvallen voortgezet. Een groot aan tal gevechten werd geleverd, waarbij 12 Duitsche vliegtuigen vernield en drie an dere gedwongen werden te dalen. Ook werd een ander vliegtuig door afweerge schut naar beneden geschoten. Drie Engelsehe vliegtuigen worden ver mist. Van 22 tot 26 Mei. YLISSINGEN. OnderfjrouwdH. Schou ten, jm. 30 j. en M. W. van der Made, jd. 27 j„ M. Ovaa, jm. 26 j. en N. Wisse, jd. 22 j., M. Verhei}, jnu. 22 j. en J. Meerman, jd. 18 j., C. Alewijnse, jm. 19 j. en M. M. de Loght, jd. 23 j., J. G. Bosdijk, jm. 24 j. en A. M. Koek- man, jd. 25 j„ W. J. Stamm, jm. 27 j. en G. C. E. Staal, jd. 22 j., H. Kingma, jm. 26 j. en H. J. de Vey Mestdagh, jd. 28 j., L. J. M. Rabou, jm. 27 j en J. P. M. Henskens, jd. 27 j., W. j. Jobse, jm. 20 j. en N. Vrceke, jd. 20 j., J. W. van Nobel'en, jm. 25 j. en W Mijnsbergen, jd. 20 j. Getrouwd: A. F. X. Helvert. jm. 31 j. en ,C. G. Broeders, jd. 27 j., E. Schreij, jm. 31 j. en D. van Bel, jd. 27 j., J. A. Kok, jm. 25 j. en P. Mulder, d. 22 J. de Nooijer, jmf 22 j. en C. A. San- dcTBe. jd. 22 j., J. de Rijke, jm. 24 j en J. Crucq, jd. 18 j., P. van Belle, wedr. 32 j. en A. F. Brasser, jd. 26 j. L. Langeraar, iml. 23 i. en S. P. Bot- bijl, jd. 21 j. Bevallen: J. van Leeuwen, geb. van de Dood, z,, U. S. G. Koolwijk, geb. Wallér, z„ L. Mertens, geb. Van Gelder, z„ A. C. Bijsterveld, geb'. Vermeide, d., E. D. Gallier, geb. Defer, z. Overleden: E. de Groene, d. 7 mi, L. van Duijn, cl. 10 C. J. Schunselaar. gesch. Van C. F. Vetter, 60 P. D. Joosse, ongeh. z. 28 j. SOUBURG. Gehuwd23, Izaak Bril, 34 j. en Maria Otto, 24 j. Kamperland. Zaleidag Weid ten over staan van Net Hioolen uit Middelburg een buis met tain publiek geveild en verkocht. Kooper dhr. C. Klement Sr. alhier voor f880, behalve 81/2 pCt. on kosten. Puntdicht. De Zierikzeesche wandaad Wordt iets héél ongemeens: Brie offers op het kerkhof, De dader eveneens. (Hbld.) Justus Minus. Goes, 29 Mei 1917. Van granen geen noteering. Opgaaf van de marktzetters der gemeente Eieren per 100 stuks f 8.40 a f0.—Mid- denprijs per 25 stuks f2.10. Aan particu lieren f0. Boter per kilo f 1.96 af 0.Middenprtis pei halve kilo 10.98 Particulieren f 0 Eendeieren ct. Ganzeneieren ct. Poeieieren ct. Afwijkende boter f0. Aanvoer boter 125 pond. Aanvoer eieren 275 stuks. Aanvoer Eendeneieren stuks. Eierenverkoop Onderafd Zuid-Bev. V.P.D Aanvoer eieren. 15200 Prils f 8 30 a f 0. per 100 stuks. Goes, 29 Mei 1917. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote Veiling. Rhabarber voor het buitenland f7 per 100 K.G. Rhabarber voor het binnenland f5.40 per 100 K.G. Vlissingen, 29 Mei 19! 7. Boxer per halve kilo f 1.— af 1.15. Eieren 104 stuks f 8.80 a 10 Rotterdam, 29 Mei 1917. Aardappelen. Geen noteering. Eieren. Zeeuwsche f8.50 h f9, Over- rnaassche f8.50 a f9.25. Varkens. Aanvoer 1461 stuks. Prijs 110, 100 en 88 ct. Lichte 72 en 80 ct. Vlas. 2010 st. blauw, prijs ,f 7; 2000 st. Gron., onverkocht; 2250 st. Holl. geel, prijs f7 a f8. 26 Mei 1957. CHICAGO. Tarwe. De terrnijnmarkt opende traag en 7S c. c. lager, daalde verder tengevolge van hausse- gunstige particuliere oogstramingen voor Kansas en wegens gunstig weder, maat steeg in verband met kleine voorraden en wegens groote uitklani gen. Daarna had opnieuw eene daling plaats tengevolge van teleurstel lende exportvraag en wegens verminderde consumtie. Het slot was flauw. Mei Juli. Sept. 26 Mei nom. 211 184 25 nom. 217'/, 188 24 nom. 222 193'/, 23 nom. 227 201 N. R. f. Tatograflsoli WesrtteriobJ. Vaar ivcmrr'e mir gen in den morgen nan 29 Mei medegedeeld door het Kon. Ned Meteor. Instituut te De BÜt. Hoogsle barometerstand 767,4 te Wisby, laagste 754.8 te Ilaparanda. Verwachting tot den avond van 30 Mei: Matige tot zWakke, zuidelijke tot wes telijken wind, meest zwaarbewolkt, waar schijnlijk eenige regen of onweer. Weinig verandering van temperatuur. Heden overleed tot mijn diepe droefheid mijn geliefde Echtgenoot na een kortstondige ongesteldheid van slechts enkele dagen JANUS WALRAVE, Pres'. Kerkvoogd der Ned. Herv. kerk en Wethouder der Gemeente Ritthem, in den ouderdom van 76 jaren. Wed. J. WALRAVE Geb. Van Keulen. Ritthem, 26 Mei 1917. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe smart onze geliefde Vader en Groot- vader JANUS WALRAVE, Pres'. Kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk en Wethouder dei Gemeente Ritthem in den ouderdom van 76 jaren. C. J. WALRAVE. J, WALRAVE—Mabilot. JANUS WALRAVE. JOHANNES WALRAVE. Ritthem, 26 Mei 1917. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed in de hope des eeuwigen levens, onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer ABRAHAM VAN CRUIJNINGEN, in den ouderdom van bijna zeven tig jaar. Oostburg. J. H. VAN ORUIJNINGEN Azn- Schoondijke. C. J. LEENHOUTS- van Cruijningen. J. P. LEENHOUTS. 28 Mei 1917. Zondag overleed te Wolfaartsdijk, op het aller onverwachtst, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader JAN VERSCHIERE, Wedr. van Joz. Braamse, in den ouderdom van 81 jaar en bijna 3 maanden. Uit aller naam, JAC. VERSCHIERE. Heinkenszand, 28 Mei '17. In de hope des eeuwigen levens overleed op 26 dezer le Heinkens zand, mijn geliefde Tante, Mejuffr. JAC0BA VAN LOON, in den gezegenden ouderdom van 78 jaren. C. P. B. DE JONGE. Vlissingen, 28 Mei 1917. Eenige en algemeene kennisgeving

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1917 | | pagina 3