Telegrammen. Boereninspan Werkpaarden i£ HOORNVEE, een Hn li-jarig MERRIEPAAID, vier Paarden. eenig HUISRAAD, een Kalfvaars, Financiëele Benchten Gemengd Nisuws. Laatst® Berichten, Marktberichte??. VERHAGE. A. VERHAGE. Donderdag 3 Mei 1917, publiek verkoopen diens Kapitalen 8 uitmuntende 20 stuks Landbouwerstand-, Melk- en Zol dergereedschap, Door omstandigheden TE HUUR: bruikbare ambtenaren kunnen Worden ge vormd. Zij zullen echter eerst in den vasten rang van kantoorbediende kunnen overgaan, nadat zij het vastgestelde toela tingsexamen hebben afgelegd. Rsehtszsksn. Kantongerecht te Goes. Door den Kantonrechter te Goes zijn veroordeeld wegensovertreding leer plichtwet: 1'. H„ Goes, P. K. te \Vc- meldinge, J. \V., Kloetinge, ieder t' 2 b. s 2 d h., bijl le herhaling: J. P., Goes, f3 b'. s. 3 d. h-, M- Po Goes, f4 1* s 4 d. b„ 2e herhaling: G. hi., Goes, f 3b s 3 <l.' h.. -M. F., Iloedekenskerke, f 6 h' s 6 d. h-> J- T-> Kloetinge, f 10 b s 'LO d. b,, jagen zonder vergunning l' K Kt. Pliilipsland, f2 b. s. 2 d. h. niot "lïpletten, dat hond wild opspoort: v d. li.,. Kloetinge, ft b. s. 1 d. li., J R., Schore, f2 b. s, 2 d. h.; straat schenderij1: 3V1A„ Kapelle, fl.0 b. s. I.0 d. h.; in straat van dronkenschap veiligheid in gevaar brengen: A. V., Co- lijnsplaat, f3 b. s. 3 d. h.; overtreding arbeidswet: H. d. J., Kloetinge, 7 maal f3 b. s. 7 maal 3 d. li.; zonder nood zaak aan noodrem trekken: J. Z., Goes, f2 b. s'. 2 d. h.; overtreding hrievenl- posteriji: J. v. d. S., zonder bekende woon plaats, f20 b. s. 20 d. h.; in verboden tijd te zware Vracht vervoeren: M. W„ Waarde, f0.50 b. s. 1 d. h., M. V., J. II., P. S., Kruiningen, A. v. 11., Krab- bendijike, IJ. II., 's-Ileer Abtskerke, J. J. Goes, C. P. S., 's-Heerenhoek, M. P., 's- II. Ilendrikskinderen, allen fl b. s. 1 (I. h.op openbare plaats met kaarten spelen: C. d. F., Goes, f2 b. s. 1 W. I.uchtscb., II. C. M., C. H. M., G. B., Goes, terug aan de ouders; na sluitings- mir in tapperij bezoekers ontvangen: C. B., Goes, f 1.5 b. s. 10 d. h.; 's nachts gemeerd liggen zonder lichtG. H„ Schore, 1:3 b. s. 3 d. h., L. V., Rotterdam, 13 b. s. 3 tl. li., J. v. M„ Rotterdam, M. v. E. Le Dordrecht, ieder f5 b. s. 5 d. h.; iriet motorrijtuig rijden zonder nummer letter en rijbewijs: L. K. J. d. II., Goes, 2 maal f 1.50 b. s. 2 maal 1 d. h.; 's- avonds 'rïjaeiii zonder licht:* D. d. M., Wenveldinge, fl b. s. 1 d. h.; 's avonds fietsen zonder lantaarn: J. T„ Baar land, 1). K., Kortgene, ieder f 2 b. s. 1 w. tuchtsch., A. v. D>, Kortgene, M. \V. v. tl. G., Middelburg, d. R., K;i- pelle, M. tl. I!., Colijnsplaal, W. G. H., 's-Heer Abtskerke, A. M. D'., Wolphaa.rts- d'ijk, M. ,1. v. D„ Baarland, P. v. E., 's- 1 leerenhoek, J. C. B. Jm, C. J. B., M. II., Rilland-Bath, C. K., Goes, J. F. L., Schore, allen f2 b. s. 2 d. h,; dronken schap: A. d. P., Goes, A. C., v. d.»K., A. V, Goes, M. d. W., z. b. woonplaats, .1. H„ 's-Gravenpolder, P. K„ aldaar, J. J. F„ Kruiningen, J. D., B. S., Hans- wee rd, A. v. d. II., A. L., Middelburg:, f2 b. s. 2 d. h., J. D., Kapelle, (2 maal) J. d. R., ifflaar, W. C. d. Vr., Goes, J. B„ Reinkeniszand, allen f 3 b. s. 3 d. h„ A. K., Kloetinge, f5 b. s. 5 d. h. Vrijgesproken beklaagd van overtreding leerplichtwet: 1'. Z. te Schore; overtre ding spoorvvegreiglemèntA, P., L. J. C., Middelburg, J. V., zonder bekende woon plaats; in verboden tijd te zwhre vracht vervoerenC. v. d. K., J. "N., ,T. v. 't H. Jzn., C. v. O., Kapelle, C. v. P., Kruiningen, J. E. M, Hanswherd, C. P. S. Jzn., 's-Heerenhoek, P. B., Kloetinge. Niet ontvankelijk verklaard: overtre ding leerplichtwet tegen J. B. d. K„ S. II., Goes, J. d. G., Iloedekenskerke, J. N., Wemoklingc. Rechtbank te Middelburg. De eerste zaak was Vrijdag die tegen W. F. R. uit Hulst, die. kolen afhaalde, zeggende, dat deze voor het Kantongerecht, waren. De eisch luidde wegens oplichting twee maan den voorwaa rdel ijke ge van genisst raf: met 3 jaar proeftijd. De volgende beklaagde was C. I. te St. Jansteen, beklaagd van vernieling van een ruit. De eisch luidde f 10 of 20 dagen. Do Belg A. C. Ie Philippine stond terecht wegens wederspannigheid. Eisch fö of 10 dagen. In verzet was gekomen V. uit Bres- kens, die wegens diefstal in vereetiigiwg jnèt drie andere van tarwe uit een schip, tot drie maanden gevangenisstraf was ver oordeeld. Do andere drie zij n vrijge sproken. Beklaagde bekende volledig. Daar bekl. milicien met onbepaald klein verlof is, c^j. anderen zijn vrijgesproken, vroeg de officier thans, dat de rechtbank zich onbevoegd zal verklaren. Wegens beschadiging van een deur stond terecht P. J. E. G. te Sas van Gent, .die ontkende. De eisch luidde f10 of^20 dagen. legen Th. R. uit Sas van Gent luidde de eisch een week gevangenisstraf, wegens wederspannigheid tegen de commiezen. Wegens het te duur verkoopen van kaas luidde dc èisch tegen L. G. L. te St. Jansteen f 10 of 20 dagen. Wegens het te duur verkoopen van ge zouten varkeüsvleesch werd tegen F. van E. Jr. te Terneuzen, dio zeide zich verre kend te hebben, eenzelfde straf gevorderd en tegen G. R., eveneens te Terneuzen, wegens te duur verkoopen van zuurkool, eenzelfde straï. degens oplichting van G. v. Gijs, door van dezen twee K.Cr. vleesch te koapen, zeggende, dat het ook voor P. de Vos was, iel g een niet waar bleek te zijn, luidde de eisch tegen den Belg R. A. v. II. uit Reskens een week gevangenisstraf. Evenmin als de vorige beklaagde was verschenen A. P. C. uit Sluis, welke vrouw toen er groote drukte was bij het halen van bons op hel stadhuis, den 78-jarigen grijsaard M. Bordin bloedend verwondde. De eisch luidde f 10 of 20 dagen. Wegens liet duur verkoopen van aard appelen luidde do eisch tegen M. B. te Ecdc f 15 of 20 dagen. Wegens het aan een winkelier te Aar denburg, te duur verkoopen van b;iver mout, luidde de eisch f10 of 20 dagen tegen A. J. ten H. te Rotterdam; een zelfde straf tegen P. F. K. te Aardenburg, die reuzel te duur verkocht, en f20 of 40 dagen tegen E. K- aldaar, die regee- ringsboter te duur vprkocht; en 1' 15 of 30 dagen tegen M. T. J. v. d. P. uit. St. Kruis, die gort te duur verkocht. - Voor 'de rechtbank te Middelburg zijn Zaterdag weder een 80-tal zaken betreffende verboden uitvoer, vervoer of nederlage behandeld. Bijzonderheden le verden deze zaken ditmaal niet op, de gevraagde straffen varieerden van. f3 b. tol: 3 maanden gevangenisstraf. In de beden (Maandag) gehouden aandeelhoudersvergadering van de Zeeuw- Schel Hypotheekbank worden de balans en de winst- en verliesrekening en het jaarverslag goedgekeurd en het dividend bepaald op 10 pCt. Zomertijd. Kerkvoogden dei' Ned. Herv. Kerk te Genderen (N.-Bï.) lieten )de torenklok den ouden tijd aanwijzen. De burgemeester eischte, dat de klolc den nieuwen tijd zou aanwijzen, waarop do klok eenvoudig. Werd stilgezet. Nadat do klok een dag liad stil gestaan is zij weer aan den gang g'emjaakt en zij wijst thans weer den ouden lijd aan. Aardbevin g. Met een enkel woord werd al van do aardbeving in Ita lië gewag gemaakt. Duitsche Waden ontleenen aan Italï- aansche, dat die in iniddel-Italië voor al in -Toscane, nog al onheil heeft aan gericht.. In Monteccbio werden school, kerk en raadhuis ten deele verwoest. Vol gens de Avantiligt de plaats gfeheel in puin. Tot nu toe zijin 40 lijken gebor gen. Ook in de steden San Sepolcro, Ci- terna, Santa Mania en Anghiari zijin. veel buizen meer of minder ernstig bescha digd. Uit de provincies Forli, Ancona, Sienna, Florence, Ravenna, en Unibrië ko men eveneens berichten van felle aard schokken. Dc censuur laat maar weinig door. N. R. C. MIDDELBURG. Zaterdagavond zijn uit de vestibule van de Werk mans vereeni ging twee rijwielen ontvreemd, die toebehoor den aan militairen, de politie stelt een nader onderzoek in. Gisterenavond moest in hetzelfde .gebouw de politie een ein de jnaken aan een vechtpartij fusschen militairen onderling'. De kastelein sloot, hierna do inrichting. Hoofdbestuur Z. L. M. Goes. Hedennamiddag is in Hotel Cen traal de voorjaarsvergadering gehouden van het hoofdbestuur van de Maatschap pij tot bevordering van Landbouw en Veeteelt in Zeeland, met de genoodigde vertegenwoordigers van landbouworgani saties, enz. Voorzitter was de heer jhr. J. van Vre- clenburch, van Tliolen. De voorzitter spreekt in verband met de verjaring van prinses Juliana een woord van hulde aan ons Koninklijk Huis, heet alle aanwezigen hartelijk welkom, in 't bijzonder de mannen uit dc tuin bouw wereld, en den nieuwen voorzitter van de afd. Goes der Z. L. M., "dhr. D. W. Lindenbergh, en den nieuwen secretaris van de afd. Noord-Beveland, dhr. v. d. Wcele. De voorzitter wenscht den nieuwbe- noemden rijkslandbouwleeraar M. de Lan ge in Gelderland alle goeds toe. De voorzitter z'egt, dat in alle andere provincie® alles geconcentreerd wordt wat op den Landbouw betrekking heeft. Voelt men ook hier niet voor de oprichting van een LandboU whuis, welke zaak in geheime vergadering is bespro ken. Kan men het dagelijkse,h bestuur niet machtigen stappen te ondernemen tot dit doel Dhr. v. Dixhoorn vraagt naar de kos ten: De voorzitter zegt, dat de nadere over weging en het onderzoek nog geen kosten behoeven mee te brengen. De heer v. Dixhoorn wil anders liever eerst de afdeelingen raadplegen. Spr. ge looft nog niet in het practische nut, waar de reisgelegenheid zoo Ongunstig is. Te gen nader onderzoek heeft hij echter geen bezwaar. Dhr. Welleman wijst op het nut van de telefoon. Men behoeft nog niet altijd op reis te gaan. orschillende leden beluigen hun sym pathie met het geopperde plan. Het bestuur krijgt de gevraagde mach tiging en zal met voorstellen komen. De notulen, in druk verschenen, wor- cle,n goedgekeurd. Dhr. v. Westen, voorzitter van de afd. der -Z L. M. to Zieriklz.ee, zegt al zijn werkkrachten ten behoeve van den land bouw toe en .spoort aam lot propaganda voor de Z. L. M. Spr. verhaalt in 'tkort de ramp te Zierikzee. Gistermiddag, te 3 uur is) reeds een vliegtuig gezien. Van nacht te 3 uur werden ontploffingen ge hoord. Zes slagen achter elkaar. Er werd relveille geblazen en de stralen werdenj aanstonds afgezet. Drie personen kwamen om. 40 a 50 M- zijn weggeslingerd. De vrouw was ontzettend verminkt. De man is over een muur van ruim '4 Al. ge worpen. Hij whs ook zeer verminkt. j)e vliegmachine was uit liet N.O. gekomen. Dieht bij de gasfabriek is een bom ge worpen. Ware deze getroffen, dan was het leed niet te overzien geweest. De bommen, zullen onderzocht worden, pm de nati onaliteit 'te kunnen vaststellen. De fa- miliq Potvliet is aan groot gevaar ont snapt. Van vele woningen zijn alle ruiten vernield. Talrijke huizen zijn door de hommen gehavend. Er ontMonden op ver scheidene plaatsen branden. De voorzitter betuigt diep leedwezen met, de getroffenen. Door het dag. bestuur is een request gezonden aan den minister inzake de aardappelvoorziening. De minister zegt, dat de prijzen wel verbeterd zullen wor den, hetzij door bewaarloon voor de late .soorten, betzij anderszins. Vaste toezeg gingen deed de minister niet. De voor zitter licht een en ander toe. Spr. wijst op het gevaar, dat de bewaarbare soor ten niet meer verbouwd zullen worden. De heer v. Westen zegt, dat lijnzaad naar Duitschland en Engeland is gegaan in ruil voor andere artikelen. Zij, die nu echter nog zaaiiijnz'aad hebben, zul len dit straks misschien nog kunnen le veren. Het kan dienen voor de lakfabrie ken. Over de prijzen zal onderhandeld worden in de Vlascommissie. De Gro'n. Mij. v. i.andbouw vraagt, dat in geval van misgewas de burgemeesters inplaats van de minister vergunningsbe- wijzen voor verbouw van artikelen kunnen afgeven. De Z, L. M- beeft dit request ondersteund en aangedikt. Wat de hooi vordering aangaat, deelt, de voorzitter mede, dat voor het hooi vervoerkosten zullen worden geheven, waardoor aan de wenschen dor landbou wers zal worden tegemoetgekomen. Om trent de berekening van de vergoeding! zal nog eens het standpunt der Z. L. M. voor den Commissaris der Koningin uit eengezet zal worden. Dlir. Welleman licht in verband met geuite klachten de hooi vorderingskwestie toe. Er was gezegd, dat de hoeren niet veel te missen hebben. Er is' toen een jiorm vastgesteld voor de verordening. Na een half jaar wordt alleisi gevorderd, en nu zitten de boeren in de misère. Nu trachten de boeren liet op een accoordje te gooien. Van onmi kant moet er op gewezen worden, dal, veel te laat wordt gevorderd, [dat het weer tegengewerkt, heeft en dat men ontheven moest worden van de yerordc- ning. Dhr. Snijlder uit ook een paar 'klachten inzake deze materie. Er zlijn al boeren, die hun voorraad hebben aangesproken. De burgemeesters beweren de vordering dan niet te 'kunnen voorkomen. Dhr. v. Westen zegt, dat in de stel ling Rotterdam geregeld in hooi gehan deld wO'KU tegen 80—95 gkl. per 1000 K.G. Anderen kunnen dergelijke gevallen noe men. Dhr. Boogerd vvenschte, "dat de Z. L. M. bewerkstellige dat verschil in be handeling niet meer vohrkome. Hier 1st overvloed en ilahr groot tekort. Liet men vrij opkoopen vanwege het rijk, dan wa,s! vordering niet noodig. De vergadering duurt voort. HOEK VAN HOLLAND; 29 April. Dé Deensche bark Oreole is gezonken. Twaalf man zijin verdronken. Later wordt gemeld: De Deensche bark „Oreole", Lhuisbehoorend te Kossul, werd ten Noorden van de Doggersibankgetor pedeerd .of door een mijn vernietigd. .De eerste en tweede stuurman en een licht matroos wisten zich op een omgeslagen reddingsboot te redden'. Na; 24 uur jn stormachtig weer rondgedreven te heb ben, werd de eerste stuurman krankzin nig ejn sprong over boord; de Iwee an deren bielden bet nog 48 jpir vol en weiden toen opgevis'chl door hot Neder- landscho stoomschip „Folmiaa" van do reederij J. de Poorter le Rotterdam, dier» ëén van hen bier landden. De toestand van den lichtmatroos was van dien .aard, dat zijn ontscheping bier- niet wenschelijk bleek, zoodat hij met do „Folmina" mee doorvoer naar Rotter dam. Ook de hier gelande stuurman bleek veel geleden te hebben en kon bijna niet logfpen. De marine-autoriteiten $tel- den een .onderzoek in. WEENEN, 29 April. Naar uit Boeda pest bericht wordt, heeft Koning Karl aan Graaf Tislza een brief gericht, waarin hij Tis^a zijn volle vertrouwen uitspreekt. Besprekingen met de oppositie hebben zijn vertrouwen tot- Tisza njet aan het wankelen gebracht. Ilij' verlangt van Tislzia de uitwerking van voorstellen tot de uit breiding va.n het kiesrecht. PARIJS, 29 April. Narniddagcommuni- qué: T'usschen de Somme en de Oise bij tusschenpoozen artillerie-actie. Hand granaten-aanvallen der Duitschers in de streek van Laffauc en ten Noorden var! Cerny en Laonnois, mislukten onder het Fransche vuur. Ontmoetingen van pa trouilles in den sector van Craonne. Teiri Noord-Westen van Reims leidden kleine uitgevoerde Fransche aanvallen in den slpctor ten Noorden en ten Zuiden va|cl Conrcy tot, verbreeding van hunne po sities. /(l>e Franschen hebben bij dezlo actie 150 man krijgsgevangenen gemaald. In tie Champagne was' het, artillerie tusschen 'Pramay en Auberive tamelijk yhavig. Twee aanvallen der Duitshherq op de 'Fransche voorposten bij Tahure en Navarin leverden geen resultaat »P- In /le Alsace-hoogle zijn de Fransche detachementen op verschillende punten in de tweede Duitsche linies doorgedrongen. Levendige granaatgevechten eindigden, in het voordeel dor Franschen en kostten den Duitschers verliezen. De Franschen1 hebben gevangenen gemaakt. Rotterdam, 30 April Eieren. Zeeuwsche f8.25 h f8.75; Overmaassche f8.25 a f9. Varkens. Aanvoer 1473 stuks. Prijzen 109 en 100 en 90 et., Lichte 75 i\ 80 ct. Vlas. Aanvoer 8910 steen blauw schoon, prijs f6.50 a f8.25; 4350 steen blauw half gezw., onverkocht; 4320 steen Ctron. schoon, prijs f 6 a f8;~3500 steen Gron. half gezw., onverkocht; 2584 steen 'geel schoon f6 a f8.25; 3350 steen wit (schoon f5 a f6; 2200 steen wit half half gezw., onverkocht. m. Scherpenisse. Volledige uitslag der aan besteding van het herstel, de vernieu wing en het onderhoud der werken aan de waterkeering van het waterschap Scherpenisse. Inschrijver: A. M. ICuyper, Heinkenszand, f6500; Iz. Douw, Zierikzee, f6500; A Wesdorp, Stavenisse, f6490; L. v. d. Volde, Bruinisse, f6450; P. M. Pol derman, St. Maartensdijk, f6410; V. C. P. Boller, Scherpenisse, f6380; W. 1). Klos, Scherpenisse, f6325. Gegund aan Klos, behoudens nadere goedkeuring. Burgerlijke Stand. GOES. Huw.-Afk.28, Leunis de Land meter, 26 j. jm. te Vlissingen en Maria Pekaar, 29 ,j. jd. te ferseke onlangs te Goes. Geboren: 28, Jozina Wilhelmina, d. v. Antonie Verrijzen en Pieternella van Hoorn; 29, Jacobus Petrus Geferit, z. v. Jacobus Petrus Krekelbeïg en Clara Wil helmina Koppen»!!. Van 28—30 April. MIDDELBURG. Bevallen: E. S. van Sprang, geb. van Einden, z.; A. II. Joosse, geb. Hos, z.; E. de Leeuw geb. do Wit te, z. Overleden: .S. Klap, 54 ,j, m. v. C. van den Ende; M, D. van de 'Rostijne, 41 j„ vr. v. J. Flipise; .T. P. Kuijpers, 70 j.; wedn. v. M. de Winter; J. M. Turf- hoer, 57 j., vr. v. A. A. C. do Mol. Telegrafisoh Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen van 30 April medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 763.1 te Maas tricht, laagste 747.2 te Wisby. Verwachting tot den avond, van 1 Mei: Zwakke tot .matige winden uit Weste lijke tot Zuidelijke richtingenhalfbewolkt; waarschijnlijk droog in het Zuiden, in het Noorden weinig of geen regen. Aan vankelijk zachter. Advertentiën. Eben-Haëzer. Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders JOHANNES 0E JONGE en PIETERNELLA DE KEIZER, op Zaterdag 5 Mei a.s. liunne 25- jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen. 's lieer Hendrikskinderen, Mei 1917. 1892 1917 Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders PIETER VADER en OINA MELIS, op 6 Mei a.s. hunne 25 jarige Echt vereeniging te gedenken. Dat de Heere hen nog lang spare, is de wensch van hunne dankbare Kinderen. Biggekcrke, 30 April 1917. Nog treurende over het verlies van onzen Broeder, Behuwdbroeder en Oom, vervullen wij langs deze onzen droevigen plicht, van het overlijden van onzen Broeder, Be huwdbroeder en Oom C0RNELIS DE KORTE, in den ouderdom van 83 jaren en 6 maanden, na een korte ongesteld heid van diie dagen. Namens de familie, E. DE KORTE Nz. Meliskerke, 29 April 1917. Aagtekerke, 1 Mei 1917. Ondergeteekende maakt het geachte publiek bekend, dat hij vanaf heden zijn Zaak in Manufacturen, Kruideniers waren en Meelhandel heeft overge daan aan zijn zoon A. VERHAGE. Dankende voor het genoten vetrou- wen, hetwelk hij zoo ruimschoots heeft mogen ondervinden, beveelt hij zijn op volger in ieders gunst minzaam aan Mij refereerende aan bovenstaande, deel ik het geachte publiek mede, dat ik de Zaak van mijn vader J. VERHAGE heb overgenomen, hopende hetzelfde vertrouwen te mogen genieten en door een vlugge en nette bediening mij dit waardig te maken. De Notaris M. C. SCHRAM te Krui ningen, zal op des voorm. 10 uur ten verzoeke van den heer H. HOUTEKAMER, op de door hem bewoonde hofstede te Krabbendijke, om contant geld, bestaande o.ni. uit: als: Zwarte Merrie, oud 15 jaar, Zwarte Merrie (veulendragend) oud 9 jaar, Zwarte Ruin, oud 10 jaar, Bruine Merrie, oud 10 jaar, Vos Merrie, oud 5 jaar, Bruine Merrie, oud 6 jaar, Zwarte Merrie, oud 3 jaar, Zwarte Merrie, oud jaar. als: 4 baatgevende Melkkoeien, 1 Kalfvaars, 5 anderhalfjarige Ossen, 3 anderhalf- jarige Vaarzen, 2 eenjarige Vaarzen, 1 eenjarigen Os en 4 Aanhoudkalveren, 3 vette Varkens, 60 Kippen en Hanen, en 17 Eenden en 1 Woerd. Voorts: Brik voor 4 personen (met patentassen), 4 Menwagens op ijzeren assenLe- moenkar, Rolsleper, ook zeer geschikt voor Karweisleper, Veldslede, Maaima- chine, Dorschmachine, Mangelmolen, Windmolen (Baker's), Kortmolen met ros, Geeselsteen met Paard, 3 Sack's v 1 Cok's en 3 Zeeuwsche Ploegen, Aanaardploeg, ver- .ffl' schillende Eggen, Wagen- lichter, Rolblok, 2 Kruiwagens, 2 Wa- genzeilen, Zaadzeil, 2 Sleepborden, Re pen, Blokken, Pongergereedschap, ver schillende Zwingen, Mestputplanken, Koebak en Goot, Kiekenrennen al-s: Melkontrooiner (Persoons) met Victoriakarn, Botertobbe, Graanzeven, Maten, Schoppen, Bascule met Ge wichten. Verder: 100 Klaverruiters, 300 Droge- en 600 groene Mutsaards, 5000 Kilo Mangels benevens en hetgeen verder ten verkoop zal wor den aangeboden. Geen stalling, geen muziek, wel bergplaats voor fietsen. bij L. P. BRASSER, Oostwatering, Vrouwepolder. TE KOOP bij de rekening, bij. JACS. LOUWERSE Lzn, Vogelgezang big Veere. Adres: VAN DER MEER.Wilhel- minastraat 11, Vlissingen,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1917 | | pagina 3