Telegrammen. SANGUINOSE. Rechtszaken. Wetenschap en Kunst. Gemengd Nieuws Laatste Berichten. Allerlei. Nlarktöericfoteo. burgerlijk# Dtand, Adverteotiên. Voor de Paschen ruim voorzien van puik zwaar vet Rundvleesch, houden met het opmaken van de bovenbe doelde verzoekschriften en zal daarna sta tuten ontwerpen, enz. "Centrale Raad van Beroep. (Ongevallenverzekering.) In de openbare terechtzitting heelt do uitspraak plaats gehad inzake hooger be roep van J. V.. timmerman te Vhssfngen, tegen de uitspraak van den Baad van Beroep te Middelburg, houdende bevesti ging van de beslissing van de Rijksver zekeringsbank. waarbij met is toegekend de door hem gevraagde meerdere schade loosstelling ter zake van een ongeval, op grond' dat zijn tegenwoordig lijden geen gevolg is van, noch in eenag ver band staat met het hein overkomen on geval Be Centrale Baad bevestigde' de uitspraak. Zeeuw sc h Genootschap der Wetenschappen. In de vergadering van het'Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen werd door den secretaris, den heer mr. W,. Polman Kruseman het jaarverslag uit gebracht, waaraan wij het volgende ont- leenen 'Het aantal directeuren en directrices bedraagt thans 44 en het aantal leden 500, waarvan 92 te Middelburg geves tigd zijn; volgens het vorige jaarver slag waren die cijfers onderseheidelijk 42, 492 en 89. In liet personeel der conservatoren kwam verandering, daar de beer L. A. E. van der "Leij wegens zijn aanstaand vertrek naar elders zijn ontslag vroeg als conservator der ethnographisché ver zameling. Hem wordt een warm woord van dank gebracht voor hetgeen hij in bet belang van het genootschap heeft verricht. In de commissie van redactie voor liet archief kwam verandering door dat den heer Heeringa op zijn verzoek eer vol onlslag werd verleend als lid dier commissie en in zijn plaats werd be noemd dhr. mr. A. Meerkamp van Emb- den. Het aantal betalende bezoekers van de verzamelingen van het Genootschap be droeg in het afgeloopen jaar 28011 per sonen, waarvan 737 tot den werkenden stand behoorden tegen onderseheidelijk 2344 en 642 in het vorig jaar. Lang zamerhand worden die cijfers, we ke aan vankelijk tengevolge van den oorlog aan zienlijk vérmindering vertoonden, weder normaal. De bibliotheek (mei de provinciale bi bliotheek vereenigd) ontving wederom tal van boekwerken, waarvan speciaal vermeld wordt ,.The dictionary of plant- names" van H. L. Gerth v&n Wijk, die aan dit werk ruim 30 jaar heeft ge arbeid. Betreffende de Zelandia Iliustrata deelt de conservator, dr. K. Heeringa, mede; dat toen de geteekende'kaarten naar bet Rijksarchief zijn overgebracht, de gedruk té in de Provinciale bibliotheek zijn ge plaatst. Dr. Hofstede de Groot heeït de verwijdering van de kaarten uit de ver zameling betreurd, maar van andere zijde is aangeraden de prentverzameling ook naar het Rijksarchief over te bren gen, waartegen dr. JHeeringa opmerkte, dat dan niet zooals nu steeds een deel kan worden tentoongesteld. Dr. Hofstede de Groot gaf later uitvoeriger wenken in dezen, maar verscheidene van de voorgestelde maatregelen zijn alleen toe le passen bij grootere ruimte van geldmiddelen, dan waarover het Genoot schap beschikt en naar het zich laat aanzien, vooreerst beschikken zal. Een Verzameling handschriften werd verrijkt met een excerpt uit. het regis ter ten Rade der stad Middelburg, met alphabetisch register, handschrift in twee deelen van het lid, den heer H. M. Kes teloo. Dit werk js de bekrooning van -©en moeitevollen onafgebroken levens arbeid gedurende vele jaren, welke den schrijver geenerlei stoffelijk voordeel op leverde, maar hem een eerezuil verze kerde in de waardóering van tijdgenoot ©n nakomeling. De aanwinsten van het munt- en pen ningkabinet zijn, volgens de mededelin gen van de conservatrice, mej. M. G. A. de Man, in het afgeloopen jaar op nieuw gënng geweest. Doordat, tenge volge van den oorlog, geen belangrijke muntveihngen in ons land hebben plaats gehad, is er weinig gelegenheid geweest aan de verzameling ontbrekende stuk ken aan te koopen. Onder de aanwin- èteh 'mogen eenige Angelsaksische muntjes worden opgemerkt, afkomstig uit de verzameling van wijlen juffrouw El •lie Pekelharing, vroeger te Middelburg woonachtig en die vermoedelijk een 40 jaar geleden op het strand te Domburg tójn gevonden. Ook mag een belangrijke aanwinst worden genoemd de groote gou den eerepenning op den stempel van het genootschap geslagen, in 1874 uitge reikt aan mr. M. F. Lanlsheer. Oorlogs penningen heeft de conservatrice niet meer gemeend te moeten aaukoopen, daar nun aantal, vooral wat Duits hland b©- laLi' ?,io 's en Penniigen uit andere u?,mans moeilijk te krij;en zijn. "jy tobmet van geschiedkundige voor- ipen en zeldzaamheden ontving van i i n!r- Loeff te Koudekerke een ge ïnde zijden vrouwenrok, een ouder wetsche muts met pluimkaat, een drie kant© domineesteek, een ouderwetsche ciagu© en twee lederen ruiter-pistoolhol- sters. Van den heer ds. J. H. van 'tHoff te St. Laurens werden ontvangen een zeer oud psalmenbord, waarvan de eene zijde is ingericht voor den 119den psalm, een ouderwetsche collectebus en een zes tal ijzeren kaarsenhouders voor kerkver- lichting. De verzameling faccillie werd verrijkt met een kruikje met twee oortjes, gevon den op het terrein van het voormalige klooster Killendale, voor welke gift den heer J. Hubregtse te Burgh dank wordt gebracht. (Wordt vervolgd.) Ongelukken. Te Arnhem is een vrouw, die aan het kolenzoeken was door een rangeerenden trein overreden. Beide beenen werden haar afgereden. Tijdens het vérvoer naar het ziekenhuis is de vrouw overleden. Op den Goudschen Singel te Rotterdam zijn gisternamiddag twee met paarden bespannen wagens met elkaar in botsing gekomen, doordat een der wagèns over een tramrail slipte. De bestuurder van dien wagen sloeg door den schok van den bok en is met een ernstig verwond hoofd ter verpleging in het ziekenhuis opgenomen. Eenduikboot in het net. Met verlies van het geheele vischwant is te IJmuiden binnengevallen de logger K.W. 105. De' schipper rapporteerde, dat het verlies veroorzaakt werd doordat een on derzeeboot in het trawlnet stoomde. Dit werd door hem hieruit afgeleid, doordat de logger op eens met kracht achteruit getrokken werd. De schipper, die hier van gevaar duchtte, heeft daarop beide lijnen, straaldraad, doorgehakt. Een smokkelaar met mu ziek. Te Dinxperlo weid. een smokkelaar uit Deventer binnengebracht, Welke met woonwagen en orgel reisde. Bij onder zoek van den woonwagen bleek deze van dubbele bodems te zijn voorzien, waarin 300 pond zeep was verborgen. Het orgel speelde een lustig deuntje toen de smok kelaar werd binnengebracht. De kroonprins van Djokja zal, in den loop van dit jaar, een bezoek aan Nederland brengen. Een ondankbare. Te Beek werd Zondag een zwervende hongerige "Dui't- seller docfr een bewoner uil medelijden mee naar huis genomen en ruim onthaald op degelijke "Hollandsche kost. De gulle gastheer, die inmiddels pen dutje deed kwam na liet ontwaken tot de ontdekking, dal 'de gast en een portefeuille met 2300 ■mark verdwenen waren. E r g e r 1 ij k. Tijdens de godsdienst oefening in de Ned. flervKerk te Uit hoorn, werd Zondagavond door kwaad willigen de electrische draad doorgeknipt zoodat plotseling allen in donker zaten waardoor de 'dienst ipioest \Vbrden berin digd. i m 4öèfV .-/ Een Nederlander ter dood veroordeeld. Na beraadslaging mei gesloten deuren heeft de tweede krijgs raad te Parijs eenstenrinig ter dood ver oordeeld een Nederlander, die beschuldigd werd van Ispionnage. Bernardus Hoefnagel, conunassionnair ie "Amsterdam. In September 1916 heeft Hoefnagel zich in betrekking gesteld met den Diuit- schen spionnage-agent te Kleef, en is daarna naar Frankrijk gegaan, in Schijn om vertegenwoordiging te zoeken voor groote firma's, doch in werkelijkheid om te. spioaneeren. Hij werd ter dood veroordeeld op ver pletterende bewijzen ondanks zijn betui gingen van onschuld pn liefde voor „la belle France". Hoefnagel is' vader van een groot ge zin. De 'Fransche bladen zeggen, dat hij te Amsterdam op grooten voet leefde. Het schuim der deserteurs Een te Dusseldorf wonende smid vlucht te, teneinde zich aan een hem daar op gelegde gevangenisstraf te onttrekken, naar ons land. Zijn vrouw en kinderen hoor den niets van hem, tot er voor onge veer een week een vrouw zich hij de familie vervoegde, die mededeelde, dat de vluchteling te Rotterdam in een hotel was en aanbood de vrouw bij haar echt genoot te brengen. Vreezende bedrogen te zullen worden, ging de vrouw van den vluchteling niet op het aanbod in, doch ondernam Zaterdag met een harer zonen de reis naar Rotterdam. In het hotel deel de men haar mede, dat haar echtgenoot reeds den 15 Februari van daar was ver trokken naar een onbekende plaats. Twee in dat hotel zich bevindende 'Duitsche deserteurs, toevallig(?) bekend met den toestand der vrouw, zeiden haar, dat haar man met een andere vrouw leefde en te Neuenhaus (Pruisen) was, welke .vrouw zich te Rotterdam bevond, en boden aan die vrouw te doen aanhouden en de echtgenooten bij elkaar te brengen. De vrouw nam dit aanbod aan. De heide deserteurs zouden met de te „verhaften" \rouw des middags naar Almelo reizen en haar daar aan de politie overgeven. De vrouw moest dan met haar zoon een trein later te Almelo aankomen. Moeder en zoon arriveerden gisteravond omstreeks 11 uur te Almelo. De beide deserteurs wachten haar reeds aan het station. Eén van hen had een verband om het hoofd. De deserteurs deelden de vrouw mede, dat de onwettige vrouw zich reeds op het politiebureau te Almelo bevond en dat één hunner, die met het verband om het hoofd, hij de overbrenging naar 'het politiebureau door de vrouw ,was gesla gen. Nu moesten moeder en zoon maar, in het reeds klaar staande rijtuig stap pen om met de beide deserteurs naar Ootmarsum, althans in de richting van Neuenhaus te rjjden. De vrouw begon arg waan te koesteren en wilde naai' het po litiebureau,. hetgeen haai' door de deser teurs werd ontraden. ,Toch vervoegde de vrouw zich ter politiebureele, waar ras bleek, dat alles door de deserteurs was Verzonnen. Uit een door de politie ingesteld on derzoek bleek echter, dat nog een straf baar feit gepleegd was, zoodat z>j weder moesten worden vrijgelaten, evenwel niet vóór de vrouw met haar zoon de reis naar Dusseldorf had aanvaard en zoo buiten het hereik der deserteurs was ge steld, die vermoedelijk plan-hadden haar te berooven. Een vroedel Te Zevenaar is van gemeentewege in beslag genomen een wagon steenkolen, bestemd voor een Raadslid-landbouwer in die gemeente. De ze verkocht de steenkolen aan de be volking legen veel te hooge prijzen. De man had zich onlangs als kolenhandelaar opgeworpen, zoogenaamd om de minder bedeelde bevolking goedkoop aan brand stoffen te helpen. Het film-eiland. De cinemato grafie heeft niet gerust vóór ze een eigen rijlk kon stichten. Men bericht uit Rome aan de Gau- lois, dat een filmtrust het heele eiland Monte-Cristo heeft gekocht en het zal in richten voor het maken van films. Men zal er de films niet alleen opnemen, maar ook afdrukken in daartoe te bouwen ate liers. De bevolking van liet eiland zal dus een zeer eigenaardige worden en alleen bestaan uit filmregisseurs, filmoperateurs, filmspelers en de voor verschillende werk zaamheden noodige werklieden. Hbl. GOES. Benoemd tot deskundige schat ters voor de te onteigenen gronden en gebouwen tot uitbreiding der gemeente Goes de heeren D. Dekker, J. Oele Hz. en F. G. C. Rothuizen in zijne qua- liteit van gemeente-bouwmeester. PARIJS, 3 April. Door de beze.ting van (hel dorp Maissemy en van het bosch van Ronsoy door de Engelschen is de toestand van St. Quenün nog critieker geworden. De Engelschen gaan hier stel selmatig te werk, ongeveer volgens dezelf de methode, welke hun liet vorig© jaar de verovering van Combles verzekerde. De Framschen staan bij Essigny nog slechts pp 6 K.M. afstand, van de stad ver wijderd en de heide legermachten wer ken «hier volkomen samen, teneindo in een gecombineeiden aanval bun doel te be reiken. De Duitsphers blijken niet in staat te zijn aan den druk der verbondenen voldoende weerstand te bieden. De be- treikkclijllc langzame vorderingen, welke in de richting van St. Quenlin gemaakt, wor den, zijn niet alleen hel. gevolg van den verwoeden tegenstand der Duitschers, doch houden eveneens verband met de voorzichtigheid, die bij het voorttrekken geboden is. De militaire schrijvers stenunen hierin .overeen, dat welke bedoelingen de vijand ook'fnogc gehad hebben al zijne plannen om de verbonden legers met St. Quentin als lokaas, in den vul te lokken, geheel mislukt zijn. dank zij de omzichtigheid van de legerleiding. BERLIJN, 3 April. Majoor Morath schrijft in een beschouwing in de „Deut sche "Tageszeitung", waaraan hij sinds 1 April als militair medewerker verbonden is: „Wanneer het laatste bedrijf van Hin denburg's plan tot uitvoering zal gekomen zijn, zullen onze vijanden niet kunnen begrijpen hoe zij de bekwaamheden van hun eigen aanvoerders tegenóver die van Hindenburg en Ludendorff waagden te stellen. Dit was meer dan vermetel. LONDEN, 3 April. Uit Noord-Frankrijk wordt gemeld: Hier aan het front koestert men geen vrees voor de doelmatigheid der Duitsche z.g. afsluiting van de Noord zee en den meedoogenloozen duikboot oorlog. Hoe weinig de maatregelen doel treffend zijn, blijkt allereerst uit het feit, dat voortdurend nieuwe troepen in Noord- Frankrijk uit Engeland aankomen en in de afgelóopen week alleen reeds 5000 manschappen. BOEDAPEST, 3 April. Aan de „Pester Lloyd" wordt uit Weenpn geseind aan gaande de conferentie in het Duitsche hoofdkwartier, dat als gevoÜ van deze samenkomst geen belangrijke wijziging in de vTedesvraag kan worden gebracht. VAN DÉ GRENS. 3 April. Er wordt in dé Vlaanderens door de Duitschers een ongewone beweging genomen, welke óp zeer bijzondere operatieplannen ge richt moet zijn. Geheel Vlaanderen n.l. maar vooral de grensdistricten, waarover onze inlichtingen strekken, wordt Van troe pen ontdaan. De soldaten worden naar het Zuiden vervoerd en naar het Zuid- Odstert, waarvoor speciale treinen zijn in gelegd. Artillerie blijft slechts in zwak getal achter en van Ostende tot Rousse- laere over een breedte tot de Nederland - sche grens is welhaast geen enkele sol daat overgebleven, tenzij voor de bewa king op de posten langs de grens, kust en Yserlinie. De militaire bureaux in de onderschei dene dorpen zijn opgeheven; in de cen tra bleven deze behouden. De bestemming Van de vertrokken troepen is niet bekend. Op de rest van het front zwakke ar tilleriebedrijvigheid. Op het overige front luchtactiviteit. WASHINGTON, 3 April. Het departe ment van marine bericht, dat er stap pen gedaan zijn om samenwerking te verkrijgen tusschen de Amerikaansche marine en de vloot der geallieerden. Brood noodig. Broodnood hebben wij te wachten. Noodbrood staat nu op den disch. Niemand meer op brood te nooden, is wat nu broodnoodig is. (Gevonden op een zilverbon. „Nederl.") Het Telefoonbedrijf. In de geheele wereld w^ren in 1914 van de 14.888.550 telefoon-aansluitingen 10.760.272 in particuliere en 4.128.278 in staatslianden. Nederland telde toen 76.767 staats- en 10.223 particuliere aan sluitingen. KoTtuldam. 3 April .317. Veemarkt. Aangevoerd 47 paarden, 2 veu lens, 0 ezel. 1504 magere en 725 vette run deren, 256 vette 1187 nuditeit en gras- kalveren, 28 scharen of lam., 4 varken, 160 biggen, 7 bokken of geilen Koeien 52'/, tol 60 a e>7ossen 60 cot 57 '/2 a625,stieren 42'/s tot 47Va a 5>2'/ac.fvette kalve ren 52 V, tot 70 a 9ü r.. voor export tot c., alles per halve kilo. Melkkoeien f 90 a f 4uo, kalfkoeien f200 a f425. stieren I 140 f 500, pinken f90 a f140 «raskatverei fd fvaarzen f140 a f200, alles mager vee biggen I 10 8 f20, sliiotitpaarden t'2oO t 300, werkpaar den f400 h f600, hitten f200 n f350. Nuchtere kalveren fok- f 24 a 36, slacht- f6 a f 14. Biggen f 1 60 a f'2oer wek Telegrafisch Weerbericht Winj waarnemingen en den rnurgon aan 4 April nfdeyeeleel't rtnv» hei Kon Ned Meteor Instituut hi De Hilt. Hoogste barometerstand 760.8 le Hapa- randa, laagste 749.4 te Den Helder. Verwachting tot den avond van 5 April Meest matige Zuidwestelijke tot Zuide lijken wind; zwaarbewolkt met tijdelijke opklaringwaarschijnlijk regenbuien. Wei nig verandering van temperatuur. 3 April, Macedonisch fröiit. Ten Noorden van Monastic werd een zwakke Fransche aanval zonder moèite afgeslage*. Van 3 en 4 April. MIDDELBURG. Gehuwd: J. van Dijke, jm. 28 j. en M. Remijn ,jd. 28 j. BevallenS. Lorier, geb. Izeboud, z. Overleden: P. G. de Jager, 76 j., on geil. z.; B. S. Molhoek, 53 j., m. v. IV. J. van der Straate; A. Henrard, 62 j., wedn. v. M. A. C. Ghijsen; J. Verdjiijn, 24 j„ ongeh. d. GOES. Geboren: 31, Willem Albarlus, Iz. v. Pieter Johdnnesrde Jonge en Hen- drfka ten Voorde, Overleden: 1, Comelis Slimmens, 52 j., ongeh. Van 31 Maart3 April. VLISSINGEN. Bevallen: E. M. lvole, geb. Polderman, d.; L. Groen, geb. Wa genmaker, z.; J. W. van Zweden, geb. Simons, d.; W. M. Hilbert, geb. Schee pers, d.C. W. Swint ,geb. de Beer, d.; N. Soeters, geb. van Balen Blanken, z.; S. de Smidt ,geb. de Koene, d. Overleden: G. Marijs, d. 7 m.W. Stroo, z„ 14 m. Over de maand Maart. KATTENDIJKE. Gehuwd: Jacobus Meij- lihk, 35 j., wedn. v. Rudolphine Chris tina Cunora Johanna de Ridder en Jo- lianna Antonia Cunora Hanken, 24 j. jd. Geboren: Maatje Johanna, d. v. Willem van de Velde en Willemina Neels. Overleden: Jacob Meiison ,73 j., wedn. v. Johanna Simonia de Leeuw. WAARDE. Geboren: 4, Pieternella Bie- derika, d. v. Francois Lowisse en Maatje Krijnsen; 27, Leen, z. v. Lukas Kop- mels en Kornelia Weststrate. Overleden: 12, Pieter, 19 j., z. v. CorneJis Zandijk en Lena Mol. ELLEWOUTSDIJK. Getrouwd: 1, Ge rard van Wingen, 24 j. jm. en Adriana Maria Schipper, 21 j. jd.; 5, Johannis óp 'tHof, 31 j. jm. te Oudelande en Catharina de Dreu, 26 j. jd. Geboren: 21, Elizabeth, d. v. Jan van Doorn Mz. en Jannetje Andrina Plat- schprre; 27, Jansje Andrina, d. v. Adri- aan van der Hage en Katharina Bruin- ooge. SEROOSKERKE (W.) Gehuwd: 28, Pie ter Wattel, jm. 29 j. en Cornelia Lein- tje Cevaal, jd. 21 j. Geboren: 5 Jacobus, z. v. J. Geluk en J. P. Labeur; 19, Willem, z. v. H. Broerse en S. de Bruijne; 2(5, Cornelia, d. v. J. v. Wingerden en Leintje Huijssoon; 29, Wiihelmina, d. v. K. Midavaine en Maatje Sturm. Overleden2, Daniël Tavenier, echtg. v. Maatje Louws, 55 j.; 4, Jacomina Janna Franse, echtg. v. Willem Cornelis Al- laart, 34 j. 1 1 i I i! Vrijdag 6 April hoopt, zoo de Ileere wil en hij leeft WILLEM VAN VELZEN te Ierseke, zijn 70sten Geboo tedag te herdenken. Dat hij nog lang voor ons gespaard moge bli]ven is de, wensch van de Familie VAN VELZEN Ierseke, 3 April 1917. Zoo de Ileere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders, Gehuwd en Grootouders JAN KLEINEPIER en LEUNTJE VERHAGE op Zondas-8 April as.hunne25-jarige Echtverpeiuy.iig té herdenken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkind. Zoutelande,. April 1917. 0 zlllull Zoo de Heere wil en zij leven, hopen op a.s. Vrijdag 6 April onze geliefde Ouders en Behuwdouders ABRAHAM PIETER WOUTERS en LEINTJE P0UWER hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard inogen blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen en Behu wdkinderen. Veere, 3 April 1917. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onzmi geliefden "iioon en Broeder PIETER, betuigen wij onzen hartelijken dank. C. ZANDIJK L. ZANDIJK—Mol en Kinderen. Waarde, 3 April 1917. De heer en mevrouw FRANKEN van Ewijk betuigen hun hartelijken dank voor de bewijzen van belangstelling bij de geboorte van hun Zoon ondervonden. Goes, April 1917. ook no; prima Lamsvleescli. ANDRIESSEN, Seisstraat. J. Allen, die iets te vorderen h'-bben van, verschuldigd zijn aan- of papieren of be scheiden onder hunne berusting hebben, behoorende tot de onder voorrecht van boedelbeschrijving aanvaarde nalaten schap van ADRIAAN JONSENENGEL, ge woond hebbende te Gees, en aldaar over leden 9 Maart 1917, worden verzocht daarvan opgave, betaling of afgifte te doen ten kantore van den Notaris E. Cp VAN DISSEL te Goes, vóór of op 7 April 1917. Weet gij wanneer gij de Sangui- nose moet gebruiken? Wanneer Uw bloed arm is en daardoor de stofwisseling traag. Wanneer gij last hebt van bleeke kleur, bleeke lippen, bleek tand- vleesch. Wanneer gij te zwak zijt om te eten. Wanneer gij te moe zijt om te slapen. Wanneer gij nooit eens recht ver kwikt, uitgerust en versterkt wak ker wordt. Wauneer gij gedurig moede zijt en alles U te veel is Wanneer gij last hebt van pijn in de maag, pijn in de lenden. Wanneer gij prikkelbaar of gedrukt zijt, of angstig zonder dat gij weet waarvoor. Dan moet gij de SANGU1NOSE gebruiken. Neem dan eens geregeld een tijd lang tweemalen per dag één eetlepel SANGUINOSE versterkt Uw bloed, zuivert en verrijkt het Eu doordat zij Uw bloed versterkt, grijpt zij met vaste hand in de oorzaak van vele kwalen die in schijn zeer verschillend zijn. Voor jonge meisjes, in den tijd der vor ming van het gestel, is de Sanguinose een welbeproefd middel. SANGUINOSE wordt verkocht in gioote vierkante flacons van ruim 30(1 gram inhoud en kost per flacon f 1.5», 6 flac. f8.12 flac f 15. Zorg dat gij de echte k rij it. Wees gewaarschuwd tegen namaak! In de meeste gevallen is tweemaal per dag een eetlepel (15 gram) vol doende. Dat is goedkooper dan eenig ander dergelijk middel. VAN DAM Co. de Riemerstraat 2c/4 Den Haag. Te verkrijgen bij alle Apothekers en goede Drogisten.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1917 | | pagina 3