Teiearammen. Tergadering van Commissarissen Onderwijs. Burgerlijke Stand. Reclames. Reclitszaken. Landbouw en Veeteelt. Gemengd Nieuws. Laatste Rerichten. Leestafel ^arktbdriciiteri Posterijen. BHsfwisselina Afloop mftoapwp, aanbestedingen en?. Telegrafisch Weerbericht. Advertentiën. CHRISTELIJKE ZAHGfEREEHIGING „GOD IS MIJN LIED", op Vrijdag 18 Februari, Donderdag 17 Februari 1916 publiek verkoopen Meubelen en Huisraad, Naar De Rotterdammer ver- 'neemt is iaan de Prinses Julianasohool te Breda (voorzitter ds. J. H. Donner) tot onderwijzeres benoemd mej. G. Panny, thans in gelijke betrekking to Leerbroek. Arr -Rechtbank te Middelburg. Heden, Dinsdag, deed bovengenoemde rechtbank uitspraak in de door ons reeds vermelde zaken betreffende poging tot ver boden uitvoer, waarbij zijn veroordeeld: N. L P., 36 j., Clinge, tot 3 m., J. M., 3t j., zonder bekende woonplaats, tot 1 m„ A. d. W., 39 j, A V., 20 en L. v. d. V., 32 j„ allen Clinge, ,T. v H., 60 j., zonder bekende woonplaats, en A. M„ 27 j., Eede, allen tot 14 d., A. E., 48 j., zonder bekende woonplaats, tot 10 <1. 'Th. B, 20 j, H A. v. O., 24 j.. R. d. P.., 30 j., en E. S., 20 j., allen Stekene, P. J. V'.. 42 j„ Clinge, I H, 40 jBruinisse, en F. v. d. V., 35 j., slioerbeke, allen tot 1 w„ B. v. G., 20 j. (Stekene, en J. L. K., 37 j., zonder bekende woonplaats, beiden tot 5 id.. A. P., 27 j., Koewacht en P. \V„ 33 j„ Selzaete, beiden tot 4 d., en L. d. R., 58 j., Selzaete, j. d. G., 33 j.. Assenede, A. S., 39 j Stekene, J. C. II.. 31 j., St. Jansteen. J. K., 54 j. en J. S. 33 beiden zonder bekende woonplaats, .allen tot 3 d. gev. straf, en E. R., 39 j.. Antwerpen, tot f.7 b. s. 7 d. h., en S. S., 36 j., en P. P., 41 j., beiden Stekene, ieder tot S3 b. s. 3 d. h., terwijl J. d W:., 21 j., Stekene, J. P. N.. 54 j.,-Ierseke, en A. Z., 50 j., Hansweerd. te dier zake zijn vrijge sproken. Rechtbank te Middelburg. Voor de rechtbank te Middelburg zijn heden weder 35 zaken voor geweest be treffende uitvoer of poging t.®t uitvoer van artikelen, waarvan de uitvoer verboden is. De beide eerste zaken werden 14 da gen uitgesteld, omdat de- bekl. benedon de 18 jaar- niet verschenen waren. Zij zullen nu worden voorgeleid. Weï verschenen was de vischhaiidelaar J. G. D. uit Amsterdam, bekl. vair het doen vervoeren van 9 manden gerookte haring (bokking) naar België. De coimmies-vertificateur Brouwer uit Hamtweerd onderzocht het verzegelde schip van den schipper van der Linde, Ruiten aan boord, dus niet onder het zegel', Stonden 103 manden visch. Het grootste deel hield zeevisch in, maar in de bedoelde negen manden was te zamen 449 K.G. bokking. De bokking was in gewone vischmanden verpakt, anders is dit. nooit het geval, dan is zij altijd in vierkante manden. Wel geeft getuige toe, op (een opmerking van bekl., dat de bokking in manden was, waar stroo uit stak. De Schipper, als tweede getuige gehoord, zegt do visch te IJmuiden te hebben in geladen, hij wist niet, dat bedoelde man den bokking in hielden. 'Het O. M. van meening zijnde, dat feekl. wel degelijk heeft willen doen uit voeren en dat wel' op sluiksche wijze «iSoht 14 dagen gevangenisstraf. Bekl. verdedigt zich zelf, en zegt dat er geen reden was om de wet te overtreden, want er was slechts een f 4 aan te ver dienen, had hij willen smokkelen, dan bad hij de bokking beter onder in het sChip kunnen doen opbergen. Tegen schipper F. J. V. werd bij ver stek, wegens poging tot uitvoer van 3 liter petroleum via Hansweerd, een week geëisoht. Een eisch van 5 dagen werd bij ver stek gedaan »egen E. de R., die onder Sas van Gent trachtte uit te voeren en «enzeüfde straf tegen A. V. en L. do P., die respectievelijk 2 liter petroleum en 3 K.G. zachte zeep en 1 L. petro leum wilde uitvoeren te Sas van Gent. Vervolgens werden nog een aantal za ken behandeld, waarin geen getuigen waren gedagvaard. In de meeste dezer zaken waren ook de bekl. niet aanwezig en werd de eisch bij schriftelijk requi- ■s liter gettaam Weï verschenen was H. P. uit St. Kruis, die beklaagd was van het uit voeren van 10 K.G. oud koper. Ondanks zfjin mtkentenis „Mdde de eisch een week gevangenisstraf. Oofc E. v. V. en R. de H. te Zuid- dorp© ontkenden ieder 4 flesscben met 1 L. petroleum te hebben willen uitvoe ren. Eisch voor ieder 14 dagen. Da drie volgende bekl. C. L. Z., P. D. ein A. T., allen te St. Jansteen, bekenden ieder 50 K.G. gerst te hebben willen uit voeren, 7,(j wilden wat verdienen. Eisch Voor ieder 14 dagen. De 'Commissionair P. de M. uit Hoek werd te Sas van Gent in den trein aange troffen met twee nieuwe mansschoenen in da zakken van zijn overjas. Hij zeide dat deze bestemd waren voor Noord- Frankrijk. Eisch f 15 of 12 dagen. (Beid. R. M. uit IJzendijke heeft 15 L. petroleum willen uitvoeren om iemand in België een dienst te bewijzen. Eisch «e» wwesk. Van de volgende twee bekl. L. S. en P. D. uit St. Jansteen was alleen de eerste aanwezig. Zij hebben ieder 15 K.G. tar webloem over den draad willen brengen. Eisch voor ieder 14 dagen gevangenisstraf. De volgende bekl. was een vrouw, na melijk E. P. uit Zuiddorpe, bekl. Van po ging tot uitvoer van 10 K.G. zeep en 2 liter petroleum. Eisch een week. Ten slotte werd tegen den schipper A. J. K. uit Rotterdam twee weken gevorderd wegens poging tot uitvoer van 30 liter petroleum. Hij bekent, hij wilde wat ver dienen. Uitspraak in alle zaken 7 Maart. Coöperatieve Zuivelfabriek en Melkinrichting „\Y alcheren". Gistermiddag werd te Middelburg weder om een vergadering gehouden van de Melkleveranciersvereeniging op Walche ren, onder voorzitterschap van den lieer K. Abrahams©. Onder de ingekomen stukken was een schrijven van L. Goedbloed te Vlissingen, waarin deze zich bereid verklaarde om op te treden ais ontvanger der melk te Vlissingen en waarin hij zijn pakhuis als leverlokaal aanbiedt. Besloten wordt dit verzoek in overwe ging te nemen als tot oprichting der coö peratie besloten wordt. Thans kwam het hoofdpunt der agenda aan de orde, namelijk om definitief tot oprichting der coöperatie te besluiten. De voorzitter riep de medewerking van alle aanwezigen in om de tot standko- ming te bevorderen, de oprichting is niet in het belang der bestuursleden, doch van alle leden. Men moet niet zeggen, nu hebben wij de cent verhooging gekre gen en nu zijn wij tevreden. Als da melk- uitvoer eventueel mocht ophouden dan zal een fabriek ook van belang zijn, maar dit zal niet spoedig gebeuren, want zoo als spr. bij persoonlijk bezoek gebleken is, hebben de fabrieken in Holland de melk gaarne en zeker als zij eerst in een fabriek bewerkt is voor de verzending. Als men nu niet doorzet, zullen de fa brikanten en de slijters alles in hét werk stellen om den door hen verloren slag weder terug te winnen. Alsnu legt de voorzitter de door een notaris opgemaakte statuten over en leest zoowel deze als hot ontworpen huishou delijk reglement voor. Uit de statuten blijkt o.a., dat de naam dor coöperatie zal zijn Coöperatieve zuivelfabriek en melkinrich ting Walcheren". Na voorlezing van een en ander, ont spon zich eenige gedachtenwisseling, waaruit wij aanteekenen, dat deskundigen overtuigd zijn, dat het geld voor een coö peratie op goeden grondslag altijd te krij gen is. ofschoon men vindt, dat de boe ren zooveel mogelijk zelf het kapitaal bij een moeten brengen De melkleveranciers, die liever de melk direct, aan de slijters blijven leveren, kun nen dit doen, maai' de afrekening zal üöor de coöperatie moeten geschieden en de overtollige melk moet aan de fabriek worden gebracht, terwijl ook de leverantie aan de slijters onder controle van het bestuur zal staan. Terwijl eenige personen 'tverkoopen van melk door personeel der fabriek langs de huizen wilden doen ophouden, werd door het bestuur medegedeeld, dat dit een groot© schadepost zou zijn, wel wil men degenen, die de melk uitleuren een percentage toekennen. Door het bestuur werd voorgesteld le den-oprichters geen entrée-geld te laten betalen, terwijl een tweetal leden het te gendeel wenschelijk achtten. Het voorstel van het bestuur werd aan genomen met 54 tegen '2 stemmen. Door 45 leden werd daarop het geze geld stnk geteekend waarbij zij verklaar den tot de coöperatie toe te treden. Na de gebruikelijke rondvraag werd de vergadering der melkleveranciersvereeni ging gesloten en direct overgegaan tot een vergadering der coöperatie. Ook deze vergadering werd geopend door den heer Abrahamse, die allereerst de verkiezing van bestuursleden en com missarissen aan de orde stelde. Tot. bestuursleden werden gekozen de heeren K. Abrahamse met 34, A. Theune met 24, W. Besuijen met 31, H. Dek ker met 20, L. van Zoelen met 23, ,.T. Lamport met 22 en J. Maas met 20 stem men. Uitgebracht waren 38 stemmen. De heer Lamport was niet ter vergadering, de overige heeren namen de benoeming aan. Tot commissarissen werden gekozen do heeren Chr. Verhage met 18, 1. de Buck met 21 en J. Kod.de met 16 stemmen, de laatste was afwezig, de beide eerst genoemde heeren namen de benoeming aan. Vervolgens werden de statuten en het huishoudelijk reglement artikelsgewijz© be handeld en vastgesteld. Ongelukken. Een zekere 16- jarige van K., die gisterennacht te Groes- beek aan smokkelen meedeed, werd door een soldaat die op hem vuurde in het dijbeen getroffen. Hij 'is eenige uren later overleden. Te Niouwendam is een 4- jarig meisje dat ongezien de huisdeur uitliep en in het water van den over stroomden polder viel verdronken. To Hengelo is Zondagavond bij eeh herberg twist een milicien uit Enschedé door ze ven zijner stadgenootem aangevallen en zoodanig roet messen gestoken dat men voor zijn leven vreest. Barakken. Enkele barakken, wel ke te Vlissingen waren gebouwd bij da invasie van Belgische vluchtelingen, wor den thans afgebroken en zullen worden overgebracht naar Spakenburg en Purmer- end., respectievelijk voor opname van dakloozen en om dienst te doen als zie kenbarakken. Vee gestikt. Te Culemborg brak brand uit in den hooiberg van een mole naar. Met eenige emmers water werd het vuur gebluscht. Twaalf kooien, welke on der in den berg gestald waren, zijn door den rook gestikt. Een onvoorzichtige. Zondag middag is tusschen Ooslerbeek en Heel- stim een reiziger van de in gang zijnd Oosterstoomtram gesprongen, met het ge Volg dat hij onder een der wagens ge raakte en hem een been werd afgereden. Na voorloopig verbonden te zijn, werd hij per tram naar Arnhem vervoerd, waar hij in zorgwek li enden toerian I t r ve-ploging werd opgenomen in het St. Elisabeths Gasthuis. Stout. In den Haag zijn twee.jon gens op heeterdaad betrapt op het werpen van brandende lucifers in een brieven bus. Vergiftigd door lever tra a n. Een jongetje van drie jaar van de familie de K. te Noordwijkerhout is door het innemen van levertraan vergif tigd en spoedig na het innemen over leden. De levertraan, welke Zaterdag ge kocht werd bij een drogist te Leiden, is door de politie in beslag genomen. - Verdacht. Men meldt uit Amers foort Sergeant-fourier S., van het 16e regi ment infanterie, mankeerde sedert eenige dagen bij zijn korps in Noord-Brabant., terwijl in de bataljons-kas, waarover hij het beheer had, circa f 500 ontbraken. Met nog een ander heerschap had men hem in een automobiel met. hunne „da- nies" de vrouw van den fourier is alhier woonachtig ex wist niet waar haar mannetje was in verschillende plaat sen gezien. S. is thans gearresteerd en zal zich voor den Krijgsraad moeten ver antwoorden. Bur g e m e es t e r s-i n s t a 11 a t i e. Heden is de heer J. M. Valeton. voormalig predikant in de Ned. Herv. kerk, sedert een drietal jaren schoolopziener in het arr. Hoogeveen, als burgemeester van Ei bergen geïnstalleerd. Van de SpecuIant. Op Pam pus nabij Durgerdam is een roef van een vaartuig aangedreven, vermoedelijk komstig van de motorboot Speculant, die op de Zuiderzee ten O. van Enkhuizen is uitgebrand. Spoorwegongeluk. Een tele gram uit Moskou maakt melding van een ernstig spoorwegongeluk, dat op het sta tion Sjubina aan de lijn naar Ribyn.sk heeft plaats gehad. Twee sneltreinen kwamen met elkaar in botsing; zestien personen, w. o. een generaal'-majoor, kwamen om het leven. De schade is zeer groot, terwijl het verkeer geruimen tijd •gestremd was. ROME, 15 Febr. Maandagmorgen wier pen Oostenrijksche vliegers twee brand bommen bij Treviglio en drie op Berga mo, zonder schade aan te richten. 6 vliegers, die Brescia naderden, werden door onze afweerkanonnen verdreven. PARIJS, 15 Febr. Onze artillerie liet. in België ten noorden van Roesinghe een munitiedepot in de lucht vliegen. Gister avond trachtte de vijandelijke infanterie na een hevig bombardement, op te rui ken ten noorden van Soissons, maar werd onmiddellijk door ons artillerie- en geweer vuur gestuit. In Champagne hevig artil- lerieduel. De voorgeschoven loopgraven ten oosten van Seppois in den Boven- Elzas, welke wij den vorigen avond ver overden, werden hevig door den vijand beschoten. Wij hebben de stellingen, welke geheel waren stuk geschoten ontruimd. In dezelfde streek beschoot onze artillerie de vijandelijke versterkingstroepen, die in kleine afdeelingen trachtten op te ruiken. DEN HAAG. H. M. de Koningin vertrok hedenochtend 9.52 u. per HoJl. Spoor voor enkelo dagen naai' Amsterdam. Do Hollandia-drukkeiij te Baarn, onver moeid in het uitgeven, begint nu een nieu we reeks Mannen en Vrouwen van Be- tec-kennis, levens- en karakterschetsen. No. 1 is d r. H. P. Berlage, door T. Landré, met protiet van den doctor (Hij is namelijk doctor honoris causa in do letteren). Dit is echter geen levens- en ook niet heelemaal karakterschets. Maar wanneer leven en karakter van een man van be'.eekenis uitkomen in diens werken en in zijn pionierschap van „een groote en grootsche beweging," dan is dit er een; immers alleen het lijstje van door Berlage ontworpen bouwwerken beslaat reeds een volle, bladzijde. Veilingsver. „Goes en Omstreken". Goes, 15 Febr. Appels: Goudreinet le soort 17, Belle fleur (zuur) le soort 16, Zoete Campagne 1011, Pomme d' Oranje 78, Luntersche pippeling 10, Witte Winter-Calville 89, Anngaard 1011, Goudreinet 2e soort 810, Zure bellefleur 2e soort 811, Hol laar- 89 ct., alles per K.G. Peren: Kleipeer 58, Gieser Wilde man 10 ct., beide per K.G. Diversen: Spruiten 46 ct. p. K.G., savoye kool O/s3, witte kool 23 ct., beide p. stuk, prei 67 ct. p. bos, honing 46 ct. p. i/j. K.G. Handel vlug en prijzen stijgend. Veilingvereeniging „Walcheren". Middelburg, 15 Febr. Goud Keinette 17, Zure Bellefleur lU/o 12i/o, Reine d'or 79, Keinette Min- strieuse 8, Grauwzuur 7 Va, Campagne zoet 10lOVa, Rood© ribbing 9, Court Pendu 81/2, lluisnianzoet 10, Grauwzoet 10, Hol- landsch zoet 9Va, kleiperen 88x/2 ct., Gieser Wildeman 71/2, uien 8V2, peen 36, Ikai'oten 2i/a, koolrapen 2, spruiten 1520, witlof 2026 ct., alles per K.G., bloem kool 314, 100de kool 414, savoye kool 14i/a, boerenkool 3/<t<H/2, andijvie 3/'t Itys ct., alles per stuk; spinazie (oude) 22, zuring 26, molsla 4958, veldsla 18 30, broeiskt 1416, spruitenkoppen 913, Fransche postelein 17, alles per mandje; prei 46V2, rapen 23, rammenas 2, rhabarber 8V2, selderij 2121/2 ct., alles per bos. Vlissingen, 15 Februari 1916. Bij de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen besteed Veldsla 2040, Andijvie 1631, Boe- rekool 1213 ct. alles per mand. Pieter selie 2737, Jonge Spinazie 3539 ct. beiden jjer kleine mand. Prei 3yo6, Rapen 21/2, Selderie 7Va ct. alles per bos. Roode kool 3H/2, Savoye kool li/o5, Roerekool 221/2 ct- alles per stuk. Eieren 7981 ct. per 13 stuks. Koolrapen te/231/2, Peen te/24'/2, Spruiten 2OV2, Kroten 21/2 ct. alles per K. G. Goes, 15 Febr. 1916. Aanvoer matig. Nieuwe Tarwe f 14.50 a f 15.Wintergerst f 15.50 a f—Zomergerst f—af—. Haver f 14.a f 14.50, alles per 100 K.G. Kookerwten f26.a f Kroonerwten 124.a f25 50, P.ruine Boonen f22— a f26,—, alles per H.L. Mosterzaad fa f—per 109 kilo Maanzaad faf Karwflzaad f alles per 50 kilo. Opgaaf van de maiktzetters der gemeente. Eieren per 100 stuks 16.30 a f6.60, Mid- denprps per 25 stuks f 1.65. Aan particu lieren fl.80. Boter per kilo f 1.64 a f 0.—. Middenprjjs per halve kilo f0,82. Particulieren f0.87. Aanvoer eieren 400 stuks. Aanvoer boter 350 pond. Eierenverkoop Onderafd. Zuid-Bev. V.P.N. Aanvoer 8760 eieren. Prijs f6.80 a f0. per 100 stuks. Vlissingen, 15 Febr. 1916. Boter per halve f 0.92'/s a f 0. Eieren 104 stuks f6.60 a f6.80 Postkantoor te Goes. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, waarvan de afzenders Onbekend zijn. Terugontvangen in de le helft der maand Februari 1916. Binnenland: Brieven. D. Hibels, Rotter dam. Briefkaarten. Rocel Clarijs, Middelburg; een zonder adres. TERNEUZEN. Geboren9, René 'Sera- phin, z. v. Petrus Ernest Cortvriendt en Regina de Koeijer; Sara Cornelia, d. v. Anthonrj de Hulster en Geertruida Wil- lemsen; 11, Neeltje, d. V. Maarten van Dixhoorn en Neeltje Dieleman; 12, Maria, d. v. Albertus Dees en Johanna Hendrina Hamelink. Overleden: 9, Thomas Hubert Birugge- man, 53 j., echtg. van Kommerina van Aalst; 10, Suzanna Le Coq, 86 j„ wed. van Johannes Philippus Koene; 12; Cor nells Pieter, 4 mnd., z. v. Jan Loof en Maria Binders. (T. C.) Abonné's te ïholen en te Hoek bij Terneuzen, die hun krant te laat ontvin gen, gelieven op het postkantoor te hun nent te reclameeren. De verzending heeft te Goes steeds op tijd plaats. De Administratie. Westkapelle. Heden is ten overstaan van notaris Loeff publiek verkocht: Perc. 1, huis, schuur en erf te Westkapelle, in de Arke, groot 0.0565 H.A. en het Erf- pachtsrecht tot 1 Jan. 1922 van 0.2310 H.A. weiland aldaar. Perc. 2, ongeveer 0.2540 H.A. bouwland aan Pauluswege- ling. Perc. 3, zuiddeel van laatstgemeld kad. perceel; grootte als van perc. 2. Perc. 4. 0.3910 H.A. bouwland te Zou- telande. Perc. 5, 0.3050 H.A. bouwland, onder Zoutelande, aan den Grintweg van Westkapelle naar Zoutelande. Perc. 6. 0.3260 H.A. weiland te Westkapelle,» bij de hofstede van Jan Joosse. Perc. 7, 0.3110 H.A. weiland, te Westkapelle aan het eind van den Nieuwen Weg. Perc. 8, ongeveer 0.1764 H.A. bouwland, te West kapelle, aan het einde van de Papen- baan in Papenhoek. Perc. 9, het noorddeel van laatst gemeld kadastraal perceel; grootte als van perc. 8. Perc. 10, 0.3215 H.A. bouwland en sprink te Westkapelle, aan den Hoogen Weg. Perc. 11, 0.4010 H.A. bouwland .aldaar aan Slaakwegswe- geling. Perc. 12, ongeveer 0.2580 H.A. bouwland aldaar. Perc. 13, ongeveer 0.2260 H.A. bouwland aldaar tegen per ceel 12. Perc. 1 voor f 1013 aan Jacob Minder- houd Lzn., perc. 2 en 3 voor f1761 aan Chr. Louwerse, perc4 voor f1285 aan J. Westerbeke, perc. 5 voor f831, J. Lie- vense Pz. Jr., perc. 6 voor f 645 aan Joh. Verhuist; perc. 7 voor f910 aan H. Verhulst Az., perc. 8 en 9 voor f900 L. Simonse, perc. 10 voor f735 aan D. Huibregtse Hzn., perc. 11 voor f551 aan A. Minderhoud JKz., perc. 12 en 13 voor f530 aan P. A. Bakker Ie Koudekerke. Onkosten 8 pet. Colijnsplaat. Heden werd door den ker- keraad der Ned. Herv. Gem. alhier aanbe steed het bouwen van een Diaconie-arm huis op een daartoe aangekocht stuk bouwland aan het Molenpad. Inschrijvers voor het timmerwerk de heeren M. H. van Hee te Wissenkerke voor f17180; Joh. de Kater te Kortgene voor f16030; C. en L. 41. Kievit te Colijnsplaat voor f 15990. Inschrijvers voor het glas- en schilderwerk de heeren J. W. de Neve te Wissenkerke voor f1410; J. C. Nieuw- dorp te Colijnsplaat voor f1350; H. K. Kramer te Wissenkerke voor f 1349Wi. Adriaans© te Colijnsplaat voor f1195. Gegund aan laatstgenoemde inschrijvers Kievit en .Adriaan.se, beide alhier. De inschrijving was alleen opengesteld voor N.-Beveland. Naur nxuir nemingen in den morgen van 15 Febr. medegedeeld door hei 4 Ned. Meteor. Ins^tunf te De 6<U Hoogste barometerstand 760 boven Zuid- Duitschlond, laagste 738.5 t© Christian- sund. Verwachting tot. den avond van 16 Febr.: Meest matige tot krachtigen wind uit Westelijke richtingen, veranderlijke bewol king, waarschijnlijk regen- of sneeuwbuien. Iets zachter. Donderdag 17 Februari a,s. hoopt onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, IZAaK REIJERSE te Kloetinge, zijn 70en Jaardag te ber denken. Namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen, IZAaK REIJERSE. Zusterstraat, Middelburg lieden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, mijn ge liefde Echtgenoote en mijner kin deren, behuwd- en kleinkinderen zorgvolle Moeder JANNETJE PIETERSE, in den ouderdom van ruim 78 jaren, na een gelukkige Echtvereeniging van ruim 54 jaren. Sterke de Heere ons allen in deze smartvolle beproeving. Uit aller naam, G. GESCHIERE. Meliskerke, 14 Febr. 1916. 5e OPENBARE UITVOERING DER te SER00SKERKE (W.), op DONDERDAG 17 FEBRUARI a.s., in 't Kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeénte. Aanvang 7 uur. Programma's met tekst, tevens bewijs van toegang, verkrijgbaar bij 't bestuur, en 's avonds a 10 cent aan het Kerk gebouw. van en geïnteresseerden bij den straatweg van Serooskerke naar Vrouwepolder, des namiddags 2 uur, ten huize van ABR. MELSE te Serooskerke. Namens Comm. A. MELIS, Secr. De Notaris M. C. SCHRAM te Krui- ningen, zal op des middags 12 uur, ten verzoeke van dhr. AORn. B0SSCHAART te Oostdijk, aan diens woning aldaar, en na afloop daar van ten sterfhuize van dhr. CORNs. MEEUWSEN, aldaar, om contant geld als: Tafels, Stoelen, Spiegels, Schilde rijen, Bureau, Bascule met Gewichten, Veeren Bed met Peluw, een partij Kleedingstukken, Boeken, Glas- en A ardewerk, Rolblok, Arbeidersgereed schap, Kippen, 30 pond Spek, enz.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1916 | | pagina 3