Telegrammen. Jaarvergadering Laatste Berichten Briefwisseling larktberichten. Marktprijzen van T arwe en Suiker. Burgerlijke Stand. Telegrafisch Woarberioht. Naar waarnemingen in den morgen van Advertentiën. BOERT en ERNST Veilingsvereeniging „Goes en Omstreken". Firma R. M. SMITS, Dam G 28, voor de ingezetenen beschikbaar te stel len. Ik] noem U als zgodanigbrood, var- kensvleesch, uien, zuurkool en pronk- snijiboonen, terwijl bruine boonen en erwten, reeds lang geleden door mij be steld, eergisteren gedeeltelijk zijn aan gevoerd. Het past hier zeei zeker een woord van dank uit te spreken aan de Bakkerspatroons, den Koopmansbond en Slagerspatroonsvereeniging, voor de goede hulp die deze corporation hebben be wezen bij d,e distrubunè van bovenge noemde levensmiddelen. De gezondheidstoestand was gedurende het afgeloopen jaar goed. Besmettelijke ziekten kwamen zeer sporadisch voor. Het grootste deel van de Belgen die in 1914 hier een toevlucht vonden, is weer vertrokken. Toch is nog een aantal hier gebleven, die vanwege de Regeering worden ondersteund. Al is dan ook voor het plaatselijk Comité de arbeid, in ver gelijking met 1914, minder geworden, toch is haar werk nog .van tamelijken omvang'. Hetgeen door haar is en wordt gedaan, wordt zeker door ons allen groo- telijiks gewaardeerd. Zeer zeker is bet afgeloopen jaar voor vele onze ingezetenen oen moeilijk' jaar geweest. Ook handel en industrie onder vonden (in groote mate den terugslag van den oorlog; als zoodanig moet ge noemd worden b.v. de groote moeilijk heid om zich in vele zaken van de be- noodigde artikeleen te voorzien. Toch zijn te Mier zake ook "lichtpunten te noemen Om met onze eigen bedrijven te be ginnen, kan ikrU zeggen dat, waar om trent de finantiëele resultaten van de Gasfabriek nog weinig te zeggen valt, daar eerst door U zal moeten worden uitgemaakt ol de buitensporig hooge kolenprij'zen geheel voor rekening van. de Gasfabriek zullen komen, de Duin waterleiding zijn gestage uitbreiding ook ditmaal te zien geeft. Het Electrisch bedrijf heeft zich zeer sterk uitgebreid, zoodat, zonder voor de cijfers precies in te staan, ik1 kan mededeelen, dat dit be drijf een winst heeft opgeleverd van circa f7000, terwijl bij de begrooting geen winst is geraamd. Ook de algemeen© economische toe stand onzer stad is wat gunstiger gewor den. Ik! wijs up de .weinig ledigstaande groote panden een groot verschil met een half jaar geleden en de gegronde Verwachting, dat 1916 een nieuwe indus trie, hl. een koperpletterijl, hier zal wor- opgericht. Ik dank U voor het vertrouwen en de medewerking, in het afgeloopen jaar aan het dagelij'kjsch Bestuur geschonken. Moge het U en ons gezamentlijk gegeven zijn, dit jaar veel tot stand te brengen tot wel zijn en bloei Van Middelburg. Ik wetrs'ch U ailen, en onzen Secre taris, mot Uwe gezinnen een gelukkig jen voorspoedig jaar tpe. De rede van den burgemeester werd met applaus begroet en beantwoord door- het oudste lid mr. Grata,ma, die er o.a. op wees, dat nieuwe financieele bronnen voor de gemeente zullen moeten worden gevonden. Ook wees spr. erop, dat het zeer wensohelijk is na het weder intreden van vrede alhier een Mulo-school wordt gevestigd. Ingekomen waren de volgende stukken: Een schrijven van den heer L. Hamel berg, ontvanger der registratie, waarin hij herinnert aan het door hem in de „Midd. Crt." vermelde ergerlijke geval waarbij iemand door een zeer grooten hond werd aangevallen. Adressant verzoekt de noodige maat regelen te willen nemen en op voldoende wijze te zorgen voor de openbare veilig heid inzake de groote honden, die zich zonder behoorlijk geleide op de openbare straat bevinden. Een adres van het bestuur van Handels belang, waarin het mededeelt, dat door de vereeniging ter voldoening aan den wensch van het ministerie van Landbouw, Handel en Nijverheid een bureau van advies voor den Handeldrijvenden en In- distrueelen middenstand in de provincie Zeeland is opgericht, welk bureau zal gevestigd zijn te Middelburg en waarvan de voorgenomen werkzaamheden blijken uit een bij het adres gevoegd reglement. Verder wijst het bestuur er op, dat van Rijkswege aan de vereen, ter tegemoetko ming in de kosten, welke het bureau met zich mede zal brengen, een subsidie zal worden toegekend van 50 pCt. der kosten, overeenkomende met f 1150, en dat blij kens de overgelegde begrooting voor de kosten van het bureau van Advies voor het jaar 1916 het bestuur behoefte zal hebben aan subsidie ten bedrage van f 1500." Redenen waarom het bestuur den gemeenteraad verzoekt een subsidie toe te kennen van 5 p,Ct. der geraamde kosten, zijnde f 115. Een adres van het bestuur van den Algemeenen Nederlandschen Opzichters- en Teekenaarsbond, met verzoek met het oog op de stijging der prijzen van levens behoeften de, salarissen der opzichters en teekenaars in dienst der gemeente zoo spoedig mogelijk met minstens 15 pCt te verhbogen. De rekening van het Bomme-van den Broeckefonds, aanwijzend in ontvang en uitgaaf f2290.02; aan de drie gesubsi dieerde vereenigingen is f 2289.09, dus aan ieder f 763.03 uitgekeerd. Een afschrift van een schrijven van den Minister van Binnenlandsche zaken aan Ged. Staten, waarin wordt medege deeld, dat H. M. de Koningin de goed keuring heeft onthouden aan de verorde ning op heffing van rechten voor het gebruik van sommige openbare gemeente werken, mede, omdat de gemeente geen kosten heeft wegens het hebben van bui zen, geleidingen, kabels of rails door par ticulieren in of op gemeentegrond, voor zoover de gemaakte bepaling daarop be trekking heeft. Mede is overgelegd eeai brief van Ged. Staten over deze kwestie aan den Mi nister gericht, waarin zij er o. a. op wij zen, dat zoowel de commissie van finan ciën als B. en W. van de gedachte uit gingen, dat het hier alleen aankomt op de vraag of er is „gebruik van openbare gemeentewerken" en dat in dat geval de weg tot retributieheffing openligt, onver schillig of het beschikkingsrecht ten op zichte van die werken geheel of slechts ten deele of wellicht in het geheel niet aan de gemeente behoort. Vervolgens werd overgegaan tot het doen van eenige benoemingen. Ten eerste van een onderwijzeres in de nuttige handwerken aan school B, waartoe werden aanbevolen de dames M. S. Bourdrez, H. van der Does en J. A. Oldeman, allen te Middelburg, Benoemd werd mejuffrouw Riourdrez. Vervolgens van zes leden der commissie tot wering van schoolverzuim. In de vaca ture L. A. E. van der Leij werden aan bevolen de heeren G. W. den Boer en J. W. van de Kamer. Benoemd werd de heer Den Boer. Herbenoemd werden de heer J. Vreeken, met wien was aanbevolen de lieer J. A. Jongejan; de heer p. E. M. Viseur, met wien was aanbevolen de heer H. J. Vroom; de heer A. J. Remijn, met wien was aan bevolen de heer P. M. Crobeel; mevr. P. S. H. Ghijsen-Proos, met wie was aan bevolen mevrouw M. J. W. Hartman-Wisse en ten slotte üe heer J. R. Domenie, met wien was aanbevolen de heer P. Adriaanse. Vervolgens kwam aan de orde het voor stel van B. en W. om afwijzend te be schikken op het bekende adres van brand stofhandelaren inzake hunne uitschakeling bij de distributie van goedkoope cokes. Aangenomen werd dit voorstel, met dien verstande echter, dat dc laatste ali nea gelezen wordt, dat de handelaren later, als ze kunnen vaantoonen schade, te hebben geleden zich opnieuw met een adres tot den Raad kunnen wenden. Alsnu kwam ter tafel het voorstel tot uitgifte van gemeentegrond in huur en erfpacht aan de N. V. Houthandel v. h. G. Alberts Lzn. en Co. Z. h. s1. aangenomen. B. en W. stelden voor aan den Minister van Binnenlandsche Zaken het rijksbureau voor drinkwatervoorziening te machtigen zich te belasten met het adviseurschap voor de prise d' eau der gemeentelijke duinwaterleiding tegen eene jaarlijksche vergoeding van f 600. Z. h. s. aangenomen. Het laatste voorstel, waar de beide com- 'missies zich mede ,vereenig|en wias om afwijzend te beschikken op het verzoek om verhooging van het loon der straat vegers. Dit voorstel werd bestreden door dhr. Onderdijk, die meende, dat loonsverhoo- ging dringend noodzakelijk is. Die voorzit ter verdedigde het voorstel, terwijl de heer De Veer de yraag stelde of het niet wenscihelijk is, dat B. en W|. niet langer wachten, met de plannen te maken voor herziening van alle loonen van gemeente ambtenaren en -beambten. Voorstel B. en ,W|. aangenomen met 9 tegen ,4 st. Tegen de heeren Gratama, Adriaanse, Onderdijk en v. d. Harst. Behandeld werden eenige reclames te gen aanslagen in den Hoofdelijken Omslag. Ongelukken. Een groentenkoop- man te Rotterdam is gisteravond, tenge volge van bijziendheid, met zijn wagen dien hij! aan de Leuivenhaven aan den waterkant wilde zetten, te water gere den en verdronken. Twintig minuten la ter werd zijn lijk opgehaald. Een 17- jarige tremmer is bij het asohwippen aan boord van den stoomtreiler Margaretha, op 35 (mijl1 N.W. van IJmuiden over boord geslagen en verdronken. Te Echt is gisteren een jongedochter in een sloot ge vallen en verdronken. Te Sevenum werd Maandag zekere P. v. N. zoodanig mishandeld, dat hij des avonds aan de gevolgen is overleden. De vermoedelijke dader is gearresteerd. In verband met het overlijden van de echtgenoote van een doctor in de letteren te Hilversum heeft naar de N. R. C. meldt, de politie een onderzoek ingesteld, naar aanleiding waarvan de commissaris van politie het lijk in beslag heeft doen nemen om het ter beschikking der justitie te stellen. In verband hiermede is de echtgenoot van de overledene, welker stoffelijk overschot gisteren ter aarde zou worden besteld, aangehouden. Gisteren is in de Krom me Gouwe te Gouda het lijk aangespoeld van de 44-jarige vrouw H., uit Waddinx- veen, die sedert einde December werd vermist. Aan misdaad wordt hier niet gedacht. Re logger Energie Sch 378 heeft te IJmuiden het lijk aangebracht van schipper Dirk Baak, van Scheveningen schipper van den vernisten logger Mer- wede Sch 411. Aan het, station Gronau is de 20-jarige W. Bi., die aan den spoor weg werkte, door den trein overreden beide beenen werden afgereden. Onder de vluchtelingen voor de over strooming uit Oost-Zaan, is een 91-jarige vrouw, die tijdeus de overstrooming van 182o in de Oost-Zijder kerk te Zaan- dam, geboren is. Teruggevonden, ffe Hoek van Holland verdween een zestal jaren gel leden een ingezetene, bakker van beroep, spoorloos. Bij het schoonmaken van den regenbak bij zijn woning, vónd men de- 1 zer dagen daarin zijn lijk. 0 n Lsp'O r i n g. Te Naarden is op de verbindingsbaan tusschen den Amers- foorfschen straatweg en den Bussumer- weg de locomotief van de Gooische stoom tram ontspoord. De machine bleef dwars over de rails staan. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats. Manieren van „De Tele graaf". „De Telegraaf" bevatte onder het opschrift Smokkelen??? een bericht waarin de firma A. J. Kaas, Amsterdam, als afzendster werd genoemd van een partij lood, bestemd naar Duitscliland, welke partij zou geëxpedieerd zijn door bemiddeling van bet Vriesseveem. Een volgend nummer nu bevatte een advertentie, waarin de firma Kaas ver klaart, dat bedoeld bericht van a tot z gelogen is en dat zij' wegens dit lasterlijk bericht bij den officier van justitie te Amsterdam een klacht heeft ingediend. Vlak onder deze advertentie plaats do heer H. jM. C. Holdert een, annonce, waar in hij' bekend maakt, dat de directie van het Vriesseveem weiglerde hem zwart op wit te geven, dat bovengenoemde firma niets met dezen z.g. smokkelhandel??? te maken liad. Lekker vet. Bij de wed. A. te Dinxperlo stonden sedert eenige weken 300 pond vet voor de deur welke adres sante weigerde te ontvangen omdat ze niet besteld wlas. Deze partij werd in den afgeloopen nacht gestolen vermoedelijk door smokkelaars welke daarvoor op Prui sisch gebied bun afnemers hebben ge vonden. i Misdadig. Toen de landwleersob daat De Witt van Oude-Pekela Maandag avond naar Winschoten ging om van daar naar zijn garnizoen terug te keeren, out- inoette hij twee wielrijders, juist toen de stoomtram in aantocht was. De wiel rijders hadden blijkbaar het doel hem ojider de tram te werpen. Met de woorden: „dat is hem" en „nou ben je er bij" stieten ze hem in de richting der tramrails. Gelukkig kon hij zich. nog zoover terug werken, dat alleen mot dc tram in aan raking kwamen twee zijner vingers, welke hij zal moeten missen, volgens verkla ring van den geneesheer, die hem ver bond. Die l'ogger Scli. 414 vergaan? Van de vermoedelijk met man en muis verongelukten Scheveningstehen logger „Sch. 411" was de schipper, D. Groen, gehuwd en vader van vier kinderen; ter wijl voorts opvarenden warenvijf gehuw den (met gezamenlijk twintig kinderen) en twee jongens van wie één de zoon van een der opvarenden. Nog steeds wor den te Scheveningen vaartuigen verwacht die vóór den storm zijn uitgegaan en reeds over ihun tijd z'ijm. Schadepost. Een schip, 23 De cember in Friesland geladen met 50.000 K.G. wortelen, arriveerde dooit' 't slechte wieer eerst dc afgeloopen week te Amster dam. De wortelen, bestemd als z.g. „re- geeringsgroenten" te worden gedistribu eerd, waren geheel verbroeid, zoodat ze moesten worden afgekeurd. E,en leelijke schadepost voor den afzender. E en houtver sil'inder. De „Ti- mos" betrok het voor haar papierfabrieken benoodigde hout tot dusVer uit Noorwe gen. In den laatsten tijd zijn in Noor wegen de lioutprijzen echter zoo enorm gestegen, dat het blad die niet meer be talen kon en moest omzien naar een andere gelegenheid, zich houit te verschaf fen. De lteek kan er zich nauwelijks een begrip1 van vormen, welke reusachtige massa's hout een groot blad alleen voor papier verbruikt. Het nieuwe terrein, dat de „Times" aangekocht heeft, zal slechts voor 10 jaar voldoende zijn. Het strekt zich in Ca- lifornië uit over een geweldige vlakte en bezit prachtig hout, dat dadelijk tot papier verwerkt wordt en dan in rol len met eigen schepen naar Engeland wordt vervoerd. Op deze plek is nu een stad in aanbouw, die alleen bewoond wordt door werklieden en ander perso neel' van de kapperijen, molens en pa pierfabrieken. Het houtverbruik van de „Times" wordt geschat op ongeveer 300 stammen per dag- D ui r e t ij d e n Het overzicht van de heffing der belasting op tooneelver- tooningen en andere vermakelijkheden te Utrecht wijst de volgende teekenende _rij- fees aan: Tooneelverlooniiigen in 1911 :f 3289.72 en in 1915: f4125.35; Bioscoopvertooningen in 1914: f5158.83 en in 1915: f5686.53; Muziek, zanguitvoeringen en danspar tijen in 1914: f 3182.99 en in 1915 f 4332.88. Het zuiver bedrag der aJgemeene hef fing is in 1914: f 13.468.03 geweest en in 1915: f15.786. SOi/c- Een prinsesje geboren. Uit Detmold wordt bericht: Prinses Julius Ernst Von Lippe hertogin van Mecklen burg, is in Dresden-BIasoivitz voorspoe dig bevallen van een gezonde dochter. Misselijk vertoon. Te Boeda- dapest heerscht nog tegenwoordig het overoude gebruik, op Oudejaarsavond een levend varkentje in de hand te nemen, het teeder te liefkoozen en vooral... het een zoen te geven op zijn nat snuitjet In alle groote café's wordt precies om 12 pur 's nachts zoo'n „gel'uksvarken- tje" door den kellner rondgedragen en door alle gasten geliefkoosd. Ieder wil het dier tenminste even aanraken, immers, dan zal men gedurende het volgende jaar steeds geld in den zak hebben Wat 'n, malle bijgeloovigheid. DEN HAAG. Naar wij vernemen ziet H. M. de Koningin zich verplicht, ten gevolge van een lichte ongesteldheid, haar reis af te breken. IJ. M. is leidende aan' bof. LEEUWARDEN. De rechtbank deed uit spraak inzake ds. Sevenster te Beetgum, ds. L. de Baan te Oenkerk en ds. J. T. V. Dobben, bekl. van opruiing tot dienst weigering, en veroordeelde hen tot f 75 boete of 30 dagen hechtenis. De eisoh luidde 1 maand. DE BILT. Hedenmorgen 7.41 (Green- wichtijd) iseen vrij sterke aardbeving opgieteekend pp een afstand Van 1700 K. M., vermoedelijk in den Balkan. IJMUIDEN. Men bevestigt bet bericht, dat verschillende reederijen haar schepen naar het buitenland zullen verkoopen. Ver wacht wordt, dat het gemeentebestuur de gedane Verkoopen ongedaan zal maken en nieuwe zal voorkomen. VELSEN. Op het buiten van oud-minis ter Cremer zijn koeien uit Volendam, on dergebracht. BARCHEM. Ds. van Wijhe is gedag vaard voor de rechtbank te Zutphen tegen 9 Februari inzake het dienstweigerings manifest. Hij zal zichzelf verdedigen. HILVERSUM. De overleden echtgenoote van B. was reeds lang zenuwlijderes. Zij poogde herhaaldelijk zich van het leven te berooven. Haar echtgenoot wordt ver dacht niet getracht te hebben de laatste poging te verijdelen. ALKMAAR. H. M. de Koningin keerde hedenmorgen per trein naar Den Haag' terug. i1 f Te Nieuwendam is tengevolge van de vele vluchtelingen zoo'n overbevolking, dat velen, met het oog op de volksge zondheid aanzegging hebben gekregen om naar Amsterdam te verhuizen. In de Nieuwendammermeer is de groote boerderij van den heer Abbring geheel door het water vernield. Te Lekkerkerk fladdert sedert een paar dagen een vleermuis over het dorp, en in den tuin van den heer S. aldaar, staan een paar crocussen in bloei. KONSTANTINOPEL, 26 Jan. Aan het Irekfront deed de vijand geen nieuwe aanvallen bij Felchie. Op het Kaukasische front hadden schermutselingen plaats. M. t e T. Voorzien. OOSTBURG, 26 Jan. 1916. Oude Tarwe f a t nieuwe Tarwe f 13.50 a f 13.75, Rogge f a f nieuwe Wintergerst f 15.50 a f 15.75, Zomergerst f 15.50 a f 15.75, nieuwe Haver f13.50 a f 13.75, Kookerwten f 25.50 a f 27.50, Voererwten f 0.— a f 0—, Paardeboonen f 23.— af 24.50, Koolzaad fa fBruine Boonen f a falles per 100 K.G. AMSTERDAM, 26 Jan. Aardappelen. De aardappelprijzen waren heden Zeeuwsche eigenh. per mud f 2.60 a 3.— Zeeuwsche bonte f 3.40 3.50 Zeeuwscke blauwe f3.25 „3.40 Zeeuwsche bl. eigenh. f 2.70 3.— Zeeuwsche red star f 2.40 2.60 Zeeuwsche industrie's f2.50 „2.60 Zeeuwsche bravo's f 2.80 3.— Priesche borgers f 2.50 2.65 Eriesche blauwe f 3.3.20 Friesche eigenheimers f 0.— 0. Frieeche red star f 2.50 0 Friesche bonte f 3.40 0.— Geldersche blauwe f 0.0.— Geldersche bravo's f2.70 „2.80 Bravo's pooters f 0.0. Spuische pooters f0.—„0.— Spuische bravo's 10.— 0.00 Eigenheimer poters f 0.0. Flakkeesehe eigenh. f 2.80 3.15 Spuische eigenheimers f 2.70 3.— Limburgsche industries f 2.40 2.50 Aanvoer 1 lading. Rotterdam, 25 Jan. 1916. Veemarkt. Aangevoerd 125 paarden, 2 veu lens, ezel, 1347 magere en 875 vette run deren, 287 vette 781 nuchtere en gras kalveren, 6 schapen of lam., 35 varken, 165 biggen, 9 bokken of geiten. Koeien 38 tot 44 a 50 c., ossen 36 tot 42 a 48 c., stieren 40 tot 42 a 44 c., vette kalve ren 57 Vt tot 67'/o a 75 c., voor export tot c., alles per halve kilo. Melkkoeien f185 a f375, kalf koeien f200 a f 400, stieren f 140 a f 430, pinken f 95 a f 140, graskalveren f a f vaarzen f 140 a f 190, alles mager veebiggen f 14 a f '20, slachtpaarden f 200 a f 300, werkpaar den f300 a f400, hitten f200 a f250. Nuchtere kalverenfok- f 20 a 30, slacht- f 10 a f 16. Biggen f 1.80 a f 2.— per week. Dinsdag 25 Januari 1916. NEW-YORK. Tarwe. De termijnmarkt was lusteloos. Loco willig. 25 Jan. 24 Jan. 22 Jan. 21 Jan. North 1551/., 15P/4 1501/, 150'/4 Rcode Winter 1493/4 147'/4 146 1457„ Dec. Mei 25 Januari 144'/s 24 - 141'/, 22 - 140J/4 21 - 1407, N. R. C. MIDDELBURG. Gehuwd: A. Moens, jm. 19 j. en D. Bontes, jd. 20 j. Bevallen: J. van Aartsen, geb. van Zwe den, z. Overleden: J. C. P. Hondsmerk, d. 1 j. Levenloos aangegeven: een d. v. P. Janse en P. Wisse. GOES. Huw. aangifte: 26, Petrus Paulus Bierens, 28 j. jm. te Tilburg en Maria Christina Boel, 31 j. jd. te Goes. Overleden: 25, Jozina Maria, 4 j., d. v. Dingenis Schipper en Elisabeth Cornelia Goedegebuur; Maria Adriana, 16 mnd., d. v. Dingenis van Sabben en Jacoba Kooman. Van 2225 Jan. VLISSINGEN. Ondertrouwd: P. A. Ego, jm. 31 j. en L. M. de Blieck, jd. 28 j. Bevallen: M. Post, geb. Boogaard, d.; D. M. Roelofse, geb. Lippens, d.; J. de Nooijer, z. Overleden: C. van Ostaaij, ongeh. z. 21 j.; L. Bom, man van A. Leeuwenburg, 31 j.; G. Iseboud, vrouw van B. Nieuwen- huijze, 30 j.; P. v. d. Burgh, 80 j., man v. C. Tanis; Andries Verhage, 60 j. 26 Jan. medegedeeld door hel Kon. Ned. Meteor. Instituut te Ds Bilt Hoogste barometerstand 775 nabij Zuid- Duitschland, laagste 731.3 te Haparanda. Verwachting tot den avond van 27 Jan.: Zwakke tot matigen Zuidelijke tot Weste lijken wind. Nevelig tot zwaarbewolkt. Weinig of geen neerslag. Weinig verande ring van temperatuur. 1846—1916. Op 27 Januari a.s. hoopt onze geliefde Moeder CORNELIA MOERDIJK, Echtgenoote van Marcus Verhulst, haar 70sten Verjaardag te herdenken. Dat zij nog lang gespaard moge blijven is de wensch van Hare Kinderen, Beliuwd- en Kleinkinderen. Driewegen, 1916. Donderdag 27 Januari hopen onze Ouders JACOB DE KOK Cz. en LEVINA NIJSSE Wd. hunne 35-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. 's-Heerenhoek, 23 Jan 1916. Heden overleed, na een langdurig lijden, mijne dierbare Echtgenoote, Mej. T. SCHOUWENBURG— Van de Werke, in den ouderdom van ruim 36 jaar. G. SCHOUWENBURG. Ierseke, 26 Januari 1916. Ondergetekende betuigt zijn har telijken dank voor de talrijke blijken van belangstelling, op 14 dezer van hier en elders ontvangen. A. VAN HOUTE. Vrouwepolder, Januari i916 LEEKEDICHTJES VAN ANONYMUS 1904-1915. Geb. f 1.75, in Luxe-Bandje f2.25 Uitg.: D. VAN SIJN ZONEN. ROTTERDAM. Lokaal Ganzepoortstraat Goes. Tot nadere aankondiging veiling van fruit, groenten, wild enz. Dinsdag 12 uur en Zaterdag 2 uur n.m. De Veilingmeester, J. M. VAN WEELE. van de Melkleveranciers-Vereeni- ging op Vrijdag 28 Januari a.s., des namiddags l'/i uur, in Café „De Vriendschap" bij dhr. Groenewegen, Markt, Middelburg. HET BESTUUR Ontvangen een nieuwe zending: 2 ROLLEN CLOSETPAPIER 2 gewicht van elke rol 340 gram. Voldoet aan de eischen In deze rol vindt men geen dik carton om het gewicht te verhoogen of den omvang te vergrooten. Per rol 30 ets.6 stuks f 1.75. Boekhandel-Drukkerij.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1916 | | pagina 3