Telegrammen. Reclames. Uit de Provincie. Reclames. Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Reclames Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. EEN ZIELSVERZUCHTIN6. De noodzakelijkheid sterk te zijn. De hulp der Pink Pillen. Als gij neerslachtig wordt, Krank en mat van leden, Stifgen mijn gebeden Tot den troon van Uw genade Vroeg en spade. t 1 j i Niet van eigen krachten Kan ik heil verwachten Dat ervaar ik dezer dagen Zander klagen! Want mijn ledige uren Niet te lang mij duren: - 't Denken aan den Heer is zoet Voor mijn gemoed. 'k Zie het vele goede; Dat Zijn Vaderhoede Mij beschikte al mijn dagen: "kMag niet klagen. Wat al gunstbewijzen, Nooit genoeg te prijzen, Heeft de Heer mij heel mijn leven Al gegeven! Trouwe Hemelvader Voer mij U steeds nader! Door vreugd of smart, zoo het Uw eere .Maar vermeerei (Zondagsbl. Amst.) W. W; BOUWHUIS. Een rijke kan arm' worden, maar zoo iets is een uitzondering. Daarentegen heeft een. arme in het leVen veel meer kans nog armer te worden. Uit het oogpunt Tan gezondheid is het evenzoo gesteld. Het is boven twijfel verheven dat de ziekten en epidemieën bij voorkeur hen treffen die reeds een weinig aangedaan, een weinig verzwakt zijn uit het oogpunt van gezondheid. De ziekte valt op hen zooals de ellende het op de armen doet en maakt hen af. t, Orrn tegen de verkoudheid, de hoest, de griep en andere epidemische winter - ziekten te strijden, is het noodzakelijiksto te zorgen dat men krachtig blijft. De be handeling met de Pink Pillen is het ge makkelijkste, het snelste, het zekerste mid del om daartoe te komen. Ziet eens hoe spoedig de persoon wier geval wij gaan verhalen, van een bloed armoede die haar sedert 4 jaren onder mijnde, genezen is dadelijk dat zij zich aan de behandeling met de Pink Pillen onderworpen heeft. Mejuf. W. van Zutphen, oud 23 jaren, wanende Heesche laan 230 te Nijmegen, schrijft ons: „Het is mij aangenaam u de schitte rende resultaten te kunnen meedeelen die ik dank zij de behandeling met uwe uit muntende Pink Pillen heb verkregen. Se dert 4 jaren ongeveer leed ik aan bloed armoede en zenuwuitputting. Ik gevoelde dat ik iederen dag zwakker werd en dat mijn gestel al minder en minder weerstand kon bieden. „ik wist niet meer wat ik doen moest noch wat ik worden zou. Men beval mij toen aan delink lillen te nemen en men zfeide mij er zooveel goeds van dat ik in die pillen mijn laatste hoop stelde. Wat mien mij had voorspeld, is gebeurd, de Pink Pillen hebben mij genezen." D-e Pink Piilen zijn verkrijgbaar A (1.75 per doe? en f 9 per zes doozen, bij het Generaal-Depót der Pink Pillen, Da Costakade 15, Amsterdam. Verkrijgbaar voor Zierikzee en omstreken bij J. W. Gudde, te Goes bij Gebr. Mulder, te Tholen bij W. Potter, Apotheker, Stoofstraat. En verder bij verschillende Apothekers en goede Drogisten. Middelburg. Voor „Patrimonium" alhier spreekt a.s. Dinsdagavond in het Mil. Te huis dhr. W. Wattel over: „Geen twee heid in de Chr. arbeidersbeweging". Allen welkom. Gisterenavond zou in de Bogardzaal alhier een uitvoering plaats hebben van de Christelijke Harmonie. Op het laatste oogenblik werd dit echter door de politie belet, omdat geen vergunning was ge vraagd voor de uitvoering aan de militaire autoriteiten. Dc bezoekers kregen hun entreegeld terug. Wij herinneren er daar om nogmaals alle belanghebbenden aan, dat voor iedere uitvoering vergunning moet worden gevraagd en wel aan den garnizoenscommandant Goes. Voor Wetenschappelijke Belangen treedt Vrijdagavond a.s. op, mej. dr. C. C. van de Graft van Utrecht, met het onderwerp: „Voordracht van de 15de eeuwsche Marialegenden", bij lichtbeelden naar Vlaamsche primitieven. Vtis8ingen. Donderdagavond spreekt in het gebouw (lokaal .ijzeren brug) voor den Ring Walcheren van Patrimonium dhr. W. Wattel van Middelburg over: Fusie (Patrimonium) en Federatie (Chr. Nat. Werkmansbond). Ieder wordt daar verwacht. Alhier is het in verregaanden staat van ontbinding verkeerend lijk van een Duitsch militair aangebracht. Gisteren zijn door zekeren v. H., wien het verblijf in liet café van S. in de Geere was ontzegd, in dat café enkele ruiten stuk geslagen. De vereenigtng „Gemeenschappelijk Belang" alhier heeft aan de directie der gasfabriek gevraagd den prijs der cokes en aan die der waterleiding om den prijs van het water te verlagen, daar die pTrj- zen hoog zijn in vergelijking met andere plaatsen. Er komen hier de laatste dageri weer geregeld buitengewoon veel personen uit het door de Duitschers bezette gebied in Noord-Frankrijk. Het zijn veelal oude lie den, vrouwen en kinderen, ook veel gees telijken. De toestand in Noord-Frankrijk wordt steeds meer onhoudbaar. Alles is ontzettend duur, hier en daar moet bijna hongersnood heerschen. Zij die totaal on bemiddeld zijn moeten wel blijven, maar wie eenigzins in de mogelijkheid is gaat naar Holland. Zij worden te Vlissingen door het Fransche consulaat verder via Engeland naar Frankrijk geholpen. Er worden in den eersten tijd veel dergelijke vluchtelingen verwacht. 's Gravenpolder. Dinsdagavond, 23 No vember, hoopt D. V. ds. J. J. Impeta, van Katwijk aan Zee, een rede uit te spreken in| het belang der JongelingSveree'n., in de Geref. kerk alhier. Cadzand. Gistermiddag half één werden een 20-tal zeer zware kanonschoten ge hoord, afkomstig uit de Noordzee. Tholen. De vorige week werd alhier opge richt eene Ilerv. Geref. Jongedochtersver- eeniging. In de Donderdagavond gehouden vergadering Werd kennis gegeven, dat eenige bestuursleden zich terugtrokken, daar zij zich niet konden vereenigen met het reglement. Thans bestaat het bestuur uit de dames L. Verkammen, M. Janssen, E. Lindhout, Lena Maricon en L. Janssen. De vereeniging zal den naam van „Ta- bitba" dragen. (Z. Crt.) Ned. Herv. Kerk. Viertal te Groningen (vac.-Hulsman) P. J. Couvee te Nijmegen, M. v. Empel te Middelburg, J. Jebbink te Wijnjeterp en G. A. Wumkes te Sn eek. Beroepen te Wijngaarden S. C. v. Wijn gaarden, cand. te Zevenhuizen; te Rijssen J. C. Klomp te Hilligersberg; te Grolloo B. E. Kruizinga, cand. te Schcem- da. Aangenomen naar Ierseke (toez.) door L. Roer tc Tul en 'tWaal. „Tel.'1 De heer A. Hijmans te O verse hie. die tot de H. Bediening is 'toegelaten, is de zoon van een jongeren broeder van nu wijlen ds. L. Hijmans, van Koudekerke. „De Waarheidsvriend", Orgaan van den Geref. Bond, wordt 1 December in vergroot formaat uitgegeven. Goes. Het Kiescollege te dezer plaatse heeft tot ouderling herkozen de heeren J. de Kruijter en J. de Bruine en tot diaken de heeren 1. Wessel en H. P. van der Heil. Poortvliet. Bij de verkiezing van drie notabelen werden uitgebracht 33 stem men. Herkozen zijn de aftredende leden J. N. Bevelander met 32, en W. A. van de Velde met 30 stemmen. Gekozen W. M. Ista met 22 stemmen. De heer C. van Westenbrugge (aftr.) verkreeg 10 st.. terwijl de overige stemmen over verschil lende personen waren verdeeld. Scherpenisse. Uitslag verkiezing van drie notabelen. Herkozen de heeren A. Westmaas en W. M. Slagers. In de vaca ture C. Geluk moet herstemming plaats hebben tusschen de heeren Jac. Muller en Anth. Oudesluijs M.Lz. Geref. Kerken. Beroepen te Gaast en te Piaam J. Douma te Ambt Vollenhove. Hef. afscheid van ds. Banting te Tholen is bepaald op 5 Dec. en zijn intrede te Krommenie op 12 Dcc. d.a.v., na bevestiging door ds. D. v. d. Meulen, van Wormerveer. Chr. Geref. Kerk. De toestand van ds. M. den Boor te Dordrecht is hoogst ernstig. Er is geen hoop meer, zoo meldt De Rotterdam- m e r. Geref. Gemeenten. Beroepen te Gouda G. v. Reeneu te Opheusden NED. HERV. KERK. Zondag 14 November 1915. Goes, 9.30 ds. de Vries, 2 u. ds. Steinz, Cat. Zondag 44, 6 u. ds. Homburg. Alle beurten coll. School. Kruiningen (verb, opgave), vm. ds. E. Y. J. Japchen. Waarde (verb, opgave), nm. ds. E. V. J. Japchen. Geslaagd o-p hel examen vrije- en orde-oefeningen der gymnastiek de heer J. de Grysel te Hontenisse. Aan de Universiteit te Utrecht slaag de voor het candidaatsexamen Nederl. letteren de heer G. 0. Donner, van Amersfoort. Geslaagd voor het examen krankzin nigenverpleging de zusters F. H. Kem- terman en M. C. A. Wisse, candidaten van het gesticht te Utrecht, voor het te gedeelte. Ongelukken. Op de lijn Sant poortHaarlem is een ploegbaas door een uit Haarlem komenden trein aangereden en gedood. De man had reeds 30 dienst jaren en zou met 1 Jan. a.s. den dienst met pensioen hebben verlaten. In den Hoelderpeel bij Grathem is een sedert den oorlog daar vertoevende Belg verdron ken. Gistermorgen had te Maarssen een treurig ongeval plaats. Het 'zoontje van den; heer V., dat zich naar de melkfabriek van den heer Dijkstra begaf, had het ongeluk bij het overzetten van een bootje op de Vecht, mis te stappen en te water te raken. Eenige soldaten, die dit op merkten, schoten ijlings toe en konden het lichaam op liet droge brengenhelaas, waren de levensgeesten reeds geweken. Uitvoer eikenbladeren. In't noorden van ons land verzamelt men eikenbladeren voor uitvoer naar Duitsch- land. Voor l K.G. droge bladeren wordt 6 ct. betaald. Men haalt er looizuur uit voor de lederbereiding. Een aardigeyondst. Door een patrouille van de grenswacht te Ottersum werd op een stuk land, verborgen onder een hoop mest, gevonden: 50 Kg. boek weit, 50 Kg. maïs, 50 Kg. bloem en 10 liter petroleum. Het lijdt geen twijfel, dat deze goederen eveneens voor den uitvoer bestemd waren. Een jeugdig zakkenroller. Werd in het begin dezer week gemeld, dat verschillende marktbezoeksters te 's Gravenhage zich bij de politie zijn ko men beklagen, dat haar portemonnaie was ontrold, gistermiddag is de politie er in geslaagd op het marktterrein een jongen op heeterdaad te betrappen toen hij poog de een taschje, dat een marktbezoekster aan den arm droeg, te openen. Toen de jongen zich ontdekt zag ging hij aan den haal. Hij werd echter gegrepen. liet jongmonsch - de jongen was, pas 14 jaar bleek een jasje aan te hebben van het „snit" dat bij zakkenroliers in den smaak is. Namelijk met looze zak ken, waardoor het mogelijk is door die „zakken" heen 't. een of ander te kapen. Duur zwijgen. Door den burge meester van Staphorst is Woensdag: van de wed. J. M. aldaar al het vee in beslag genomen, omdat zij verzwegen had, dat onder haar vee mond- en klauwzeer heerschte. Aanspraak op schadeloosstelling is hier door verloren gegaan, terwijl zij vermoe delijk ook strafrechtelijk vervolgd zal wor den. (Ass. Ct.) Kléine oorzaken.... In de stoomtram Helmond's Bosch ontstond twist tusschen eenige personen, over de beschadiging van een hoed, Waarop één hunner bij ongeluk was gaan zitten. Een gevecht was het gevolg. De spiegelruiten van het compartement brakenook het licht werd vernield. Eén der heeren werd een': stuk van den vinger afgekneld, terwijl een andere eenige lichte kwetsuren opliep. Te Gemert werd door de rijkspolitie van 't gebeurde proces-verbaal opgemaakt. Hoe iemand z ij n moedertaal verloeren kan. Een slaaltje hoe men zijn moedertaal verleeren kan in een vreemd land. en toch de taal van het nieuwe vaderland niet beheerschen. Dit maal' was het een Duitscher. Zestig jaren had hij in Nederland gewoond, geleefd, zaken gedaan, met Nederlanders omge gaan en getracht hun taal te leeren. Het was te vergeefs. En eens gebeurde het, dat hij in Haar lem zijn moest voor zaken. Op straat spreekt (hem een jongen aan, met de vraag, waar de Bartel Jorisstraat is? En onze Duitsche vriend antwoordde: „Was! wees iech von Bartel Jorisstrasse bin doch een Amsterdammer, das horst wol Grooter zelfbedrog is ondenkbaar. (HM.) Te weinig belasting. Door veigelijking van de gegevens der Rjjksin- komstenbeiasting met, het kohier van den Hoofdelijken Omslag is men te Zevenhui zen (Z.-H.) tot de ontdekking gekomen, dat de ingezetenen ongeveer f 11000 te weinig hoofdelijken omslag betalen. De post „Hoofdelijken Omslag" der hegrooting voor het volgend jaar is met dit bedrag vermeerderd, maar de 50 opcenten op de pevsoneele belasting en de hondenbelas ting', zullen nu in 1916 Iniet worden gevor derd. Toch zal de Gemeentekas bij deze gewijzigde) belastingheffing nog wél varen Eon uitgestorven vogel. Het getal der uitgestorven dieren is weer mol één vermeerderd. Bij liet wollige neus- hoorndier, den kolenbeer. den mammoet, de dronte en de groote alk moet men sinds September van het vorige jaar ook de Amerikaansche trekduif rekenen. Men moet deze soort, Ectopistes migfatorius, niet verwarren met onze Nederl'andsche trekduiven (woud- en echte tortelduif;, die nog in vrij grooten getale hier voor komen. In „the Auk", vol. 32, p. 29, en tegelijk in Blue-Bird", vol. 7. p. 85, Verhaalt R. W. Shufeldt, dat Ectopistes in hef begin der 19e eeuw ten oosten van de Mississippi in ontelbare menigte leef de. Tusschen 1830 en '40 passeerden deze „wilde duiven" op hun trek van en naar de broed- en voedselplaatsen het land schap dagen aaneen in zoo dichte scha ren, dat „de zon op den middag er door verduisterd werd". De troepen, die 15 tot 20 mijlen breed en gemiddeld 10 tot 15 voet diep waren, vlogen met een snel heid van 60 a 70 mijl per uur voorbij, zonder dat zich in 3, 4, ja, 5 dagen een opening van beteekenis in hun rijen ver toonde. Wie zou het voor mogelijk heb ben gehouden, dat het allerlaatste exem plaar van deze ontelbare massa's in de diergaarde te Cincinnati zou bezwijken, waarna de gansche soort van den aard bodem is verdwenen! Sneller en erger dan in de reusachtige kudden bisons hield de mensch huis onder deze arme vogels, die eenvoudig zijn weggeveegd. Met vuur wapens, netten, vallen en ander moord tuig ging hij de fraaie dieren te lijf. Dui zenden werden gedood zonder eenig be kend doel; millioenen andere om hun vederen. Enorme aantallen kwamen ter markt; evenzoovele bleven liggen op de plaats, waar het geweervuur hen velde. Thans staat het laatste exemplaar opge- zet in de zoölogische verzameling van het nationaal museum te Washington. Hand. Plaatsgebrek. Uit De Nederl.: Een redacteur liet. aan een diner een schotel passeeren met de woorden: „Plaatsruimte verhindert ons dit op te nemen". Het zesd e gebod inbeginsel. De raad van justitie te Batavia veroor deelde den hoofdredacteur der Sin Po, den heer Rasoux Kuhr, tot drie dagen gevangenisstraf, wegens het opwekken van haat. Als wo hier te lande ook eens zoo'n wetsbepaling hadden. (Ned.) De aardbeving op Ban da. Omtrent de aardbeving op Randa, waarvan we enkele weken geleden melding maak ten, deelde de Mak. Cour., naar we in do Java-Bode van 1 Oct. lazen, nader mede, dat zij 7 sec. duurde, eerst in horizon tale richting, die plotseling stopte en torn overging in een verticale. Dat er vele huizen beschadigd zijn, is niet een direct gevolg van deze aardbeving, doch van een serie, welke zoo langzamerhand de muren deed scheuren. Daar de huizen op Banda geen waarde vertegenwoordigen (men huurt een groot huis voor f 10 per maand en een paleis yoor f 15) vindt men het niet de moeite waard ze te repareeren en komen die scheuren bij elke aardbe ving weer open. Als bewijs daarvan diene, dat bij een onderzoek mos in enkele dier scheuren aangetroffen werd. Voor zoover men heeft kunnen nagaan, is dit de öOOsto aardbeving op het eiland, waarvan 6 gelijktijdig samenvielen met die op Amboina. Ei' is van den roem van Banda, het specerijen-eiland van weleer, weinig' meer overgebleven. vindt dan uit waarom. Neerslachtigheid komt gewoonlijk voort uit een slechten toestand van het gestel, en indien gij er niet in slagen kunt omi uw zwartgalligheid te verdrijven door te letten op wat gij eet en drinkt, door vol doende te slapen, voldoende lichaams oefening en frissche lucht, bestaat er aan leiding om aan overtollig urinezuur in het bloed te denken. Gewoonlijk wordt gjj hiervoor gewaar schuwd door pijn in den rug, duizelig heid, hoofdpijn en waterstoomissen. Bekamp dit urinezuur door licht ver teerbaar voedsel te gebruiken, voldoende nachtrust en lichaamsbeweging te nemen, door u niet op te winden cn door dc nieren op te wekken tot grooter werk zaamheid en het boter filtreeren van het bloed. Er bestaat hiervoor oen veilig ge neesmiddel Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Foster's Pillen zijn een speciaal nier geneesmiddel, dat de nieren helpt om overtollig urinezuur en andere vergiften, die nierkwalen veroorzaken, uit het bloed te filtreeren. Ongetwijfeld verdienen zij geprobeerd te worden, want zij hebben tal van personen in gevallen van nier- gruis, niersteen, waterzucht en andere nierkwalen geholpen. Een verstandig mensch zal door een eenvoudige, zorg zame leefwijze zijn genezing bespoedigen. Te Goes verkrijgb. bij de h.h. de Paauw Co.; te Middelburg bij dhr. Joh. de Roos, Vlasmarkt K 157. Toe zending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1.75 voor één, of f 10.voor zes doo zen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nie ren Pillen, weigert elke doos die niet voorzien is van ne venstaand handels merk. 7 DEN HAAG. Vernomen wordt, dat thans de sub-commissie voor de geldelijke voor ziening inzake de Onderwijs Bevredigings commissie met haar taak is gereed ge komen. Er is reeds een deel der voorstel len besproken, doch er zullen nog en kele vergaderingen in pleno gehouden moeten worden. Men meldt ons: Gistermiddag tus schen 12 en 12.30 uur werd plotseling een lievig kanongebulder gehoord uit d,e richting van de Belgische kust. Naar schatting werden er een 30-tal schoten, kort op elkander volgende, afgevuurd. De schoten schenen te komen uit de richting Brugge-Zee-Haven. De oorlog op den Balkan. Uit het Turksche hoofdkwartier wordt ge meld Dank zij de nieuwe beschenniiigsmaat regelen, welke onze vloot genomen heeft, is die Engelsche onderzeeër „E 20" den. öden November in de Dardanellen tot zinken gebracht. Drie officieren en zes matrozen zijn gevangen genomen. Genoemde onderzeeër, een der modern ste van de Engelsche marine, vertoonde zich voor twee maanden bij' de Dardanel len. Hij is 61 M. Lang, heeft een water- verplaatsing van 800 ton, en aan do oppervlakte een snelheid van 19, en onder water een snelheid van 14 mijl. De on derzeeër laad 8 torpedo-lanceerbuizen en 2 snelvuurkanónnen met een bezetting van 30 man Telkenmale als monitors den oever van de Golf van Saros beschoten, bracht onze artillerie hen tot zwijgen en dwong hen zich te verwijderen. De den lOden November in genoemde golf gestrande torpedoboot is nu geheel gezonken. Bij Ariboeroe en K.aulisert vernielden wij een vijandelijke bommenwerpersste!- lmg. Bij Sed-ul-Bahr bracht onze artillerie den vijandelijken troepen, die draadver sperringen voor den linkervleugel aanleg den, tamelijk zware verliezen tooi Een kruiser en twee monitors namen, bij Sed-ul-Bahr en Anaforta, echter zon der ^ucces, aan het vuren der landtroe pen deel. BERLIJN, 13 Nov. Westelijk front niets nieuws. Oostelijk front: Enkele Russische voorwaart.sche bewegingen zijn afgeslagen Balkano-orlogstooneelDe vervolging in het bergland wordt voortgezet. Een berg- groef ten Z.-O. van Krusevac is door onze troepen genomen. Meer dan 1100 Serviërs werden gevangen genomen. Een stuk geschut buit gemaakt. LONDEN, 13 Nov. Uit Athene wordt, gemeld, dat de Bulgaren aan één der vleugels verzwakt zijn, tengevolge van de vorwoede aanvallen der Serviërs, wier krachten zij onderschat hadden. De Fran schen bedreigen den anderen vleugel - LONDEN, 13 Nov. Aan de Engolische vloot zullen dit jaar veertien dreadnoughts toegevoegd worden. LONDEN, 13 Nov. Van de Engelsche onderzeeboot V 20 heeft men sedert 30 October niets vernomen. Men vreest, dat deze verloren is gegaan. LONDEN. 13 Nov. Lloyds meldt, dat het Engelsche s.s. Den of Cromfoie ge zonken is. De bemanning, is gered. PARIJS, 13 Nov. Communiqué Van 11 liur: Hevige artillerie-acties in alle sec toren. De infanterie kwam niet in biet gevecht. ROME, 13 Nov. Wij hebben tusschen Mori en Seghe een spoorwegbrug ver nield. Aan den midden-Isonzo wordt er hevig gevochten. Ten noordwesten van Görz sloegen wij een vijand el ijken aan val op den Monte Calvario af, waarop wij een tegenaanval deden en do loop graven van den vijand bestormden. Wij maakten daarbij 70 krijgsgevangenen, Op het Karstplateau wordt een hevig gevecht voortgezet. PARIJS, 13 Nov. De Bulgaren hebben op| flon lOen dezer het station van Kri- woLatz zeer hevig beschoten. Wij hebben de dorpen Kroesewica en Sirkowe aan. den linkeroever van de Gerna genomen. ROME, 13 Nov. Het Italiaansche stoom schip „Firenze" op reis naar Port-Said, is gezonken. Er werden 123 passagiers en de bemanning gered en 21 personen vermist. f PARIJS, 13 Nov. (Officieel). Een klein Fransoh stoomschip, waarop slechts een equipage vap tien gewapende mannen, heeft hij het eiland Creta een vijandelijkien schoener verrast, die geladen was met wapenen en munitie, op weg naar Tripolis en bemand was met 48 Turken, waar onder 11 officieren. De tien Fransche matrozen namen den schoener, begaven zich aan boord en maakten zich zoowel meester van de bemanning als van het oorlogsmateriaal. LONDEN, 13 Oct. In den brief aan Asquith, waarin Churchill kennis gieeft dat hij zijn ontslag neemt, zegt hij, na op het feit te hebben gewezen, dat hij niet opgenomen is in den kleinen oor logsraad van het Kabinet, dat hij de al- gemeene verantwoordelijkheid voor de wijze, waarop de oorlog gevoerd wordt, niet op zich kan nemen zonder werkelijk deel uit te maken in de leiding en het toezicht. Asquith heeft in zijn -antwoord op dit schrijven medegedeeld, dat hij het besluit van Churchill ten zeerste betreur de en gaf tevens zijn lioege waardeering te kennen van de diensten door 'dezen bewezen. KAPELLE-BIEZELINGEGetrouwd Pietcr Willem van Overbeeke. 27 j., jm. en Forra de Back. 25 j., jd. Geljpreu: Cornel is Johannes, z. V. Ad.ri

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 2