Telegrammen. Rechtszaken. Bemengd Nieuws. Ingezonden Stukken. Laatste Berichten Burgerlijke Stand. Afloop verknopingen, aanbestedingen m Marktberichten. Marktprijzen van Tarwe en Suiker, Advertentiën. De Christ. Zangvereeniging „HOSANNA" De verkooping van den Inspai op de hofstede „Berg lust" te Ritthem, gaat niet door. een goed model anderhalfjarige Springstier, Lufcz wa=' er niet 2 brigades op afgegaan en had een bestorming gewaagd. De tenting was echter zoo gelegen, dat bij e- niet in kon komen. Rij den aanval werden do Enropeesche fuselier Roesten on tyrn inlandscli fuselier, zoomede 2 ge wapende politiedienaren gewond. De fu selier Boesten is kort daarop aan -de ge volgen van die verwondingen overleden. Kapitein Heijtman is met 2 brigades ver trokken om assistentie te verleenen. In de heating bevonden zich 30 man met 11> geweren. Ook! is een brigade naar Djeneponte ver- troioken. Er zijn zooveel arrestaties ge daan in verband mol dc verschillende rampokpartijen, dat een goede en scher pt! bewaking noedig wordt geoordeeld. In Goa werd een 10-lal roovers door een patrouille van de gewapende politie te Pangkadjene gearresteerd, waarbij te vens veto wapenen en eenige gouden sieraden in beslag werden genomen." Rustig is het dus nog lang niet in liet gouvernement Celebes, Aardbeving op-Ban da. Vol gens de „J.-B." van 13 September heeft 'n hevige aardbeving plaats gehad op Banda. Het blad» weet nog geen nadere bijzonderheden mee te deelen. De arrondissementsrechtbank te Zierik- zee hes.t't in de zitting van Dinsdag vrij gesproken J. I,., 07 j., arbeider te Noord- gouwe, Beklaagd geweest van hel plegen van bedrog. Veroordeeld werd wegens diefstal ,1. T.; reiziger, 22 j., Goes, tot f 15 b. s. 12 d. h.; mishandeling A. C. B., hvr. van C. W., 35 j., Zierikzee, tot 1 nr. gev.- strafdiefstal M. v. d. K.. 57 j., vis- scher, Burghsluis, tot f5 b. s. 10 d. h. (M. Ct.) Gerechtshof te 's G r a v e n hag e. Het 0. M. heeft bevestiging ge- eisoht van het vonnis van de Middel- burgsohe rechtbank, waarbij G. G. M. B., Fl.-K. Pastoor te Terneuzen, werd vrijge sproken van de aanklacht v-an opzettelijk en wederrechtelijk doen opgraven van een lijk en een opgegraven lijk doen vervoe ren, althans het door misbruik van ge zag gemelde misdrijven opzettelijk uitlok ken. O; gelukk'en. Het O-jarig zoontje van eten heer R. K., hoofd der christelijke school' te Ooltgensplaat, kwam al spelen de onder een geladen bietenwagen. Een voorwiel is het kind over het hoofd ge reden, zoodat het bijna onmiddellijk dood was. Te Rotterdam kreeg' een 19-jarig matroos bij een vechtpartij een messteek in de maagstreek, tengevolge Waarvan hij spoedig daarop is overleden. Te Amsterdam is een man uit het raam van een derde verdieping op straat gevallen. Bij aankomst in het gasthuis bleek hij overleden te.zijn. Bij het slijpen van metaal in de draaierij van Burgerhout/s machinefabriek te Rotterdam, is een slijp steen uit elkaar gesprongen. Een 38-jarige scheepstimmerman, wonende te Asten Fr., is dooi' een weggeslingerd stuk tegen het gelaat getroffen, waardoor de onder kaak verbrijzeld werd. De sleepboot Poolziese keerde uit zee naar Hoek van Holland terug: daar bij een vechtpartij onder de bemanning een der malrozeh met een mes in den buik was gestoken. De gewonde werd in de barak te Maas sluis opgenomen. De 5-jarige knaap te Rotterdam, die onder de tram geraakt is. is later aan de bekomen inwendige kneuzingen overleden. Te Rotterdam zijn de kl'eeren van een 7-jarigen knaap bij het spelen met lucifers in brand ge raakt. Met zware brandwonden aan&ug, borst er armen is de jongen naar het zie kenhuis vervoerd. Een 18-jarig'e dek- knecht van een stoomboot tusschen Ilpen- dam en Purmerlancl is bij het waterschep pen, door het breken van de leuning, over boord gevallen en verdronken. Te Maren a. d. Maas is een 60-jarige vrouw dood in bed gevonden. Aan hoofd en horst waren verschillende verwondingen toe gebracht, die op moord wezen. Een man, van eveneens pl.m. 60 jaar, die aanstalten maakte om zich te verdrinken, werd als de vermoedelijke dader gevat en naar het huis van bewaring- te Den Bosch over gebracht. Hij is een welgestelde boer. Een smokkelaar a a n g e- schotten. Men meldt uit Enschedé: Ziekere v. d. B., die opi het herhaalde aanroepen van de grenswacht niet stil bleef staan, werd door een kogel in den buik levensgevaarlijk gewond. Persb eal. In Engeland oefent men nog af kritiek op den arbeid van den censor en het, ambtelijke persbureau. De bladen putten zich uit in het zoeken van hatelijke woordspelingen. Zoo spreken ze van „nonsensor" en ,,press-bou®reau". Alweer een wonderkalf. In de gemeente Winterswijk is binnen eenige maanden het dorde wonderdier geboren Thans is het weer een kalf, dat bij den landbouwer R. op- Reuzelink te Kotten ter wereld is gebracht. Het voorstel van dit kalf is normaal ontwikkeld, doch van af de schouders zit geen enkel been meer in het achterstel, behalve de beide bek kenbeenderen en achterbeenen. In de ge heeskunde heet zoo'n dier monstrum pero- .sonius elnmbus. 't. Kalf is volkomen ge zond en zal door den heer dr. Tervaert, veearts te Winterswijk, opgezonden wor den aan de Rijksveeartsenij'school te Utrecht. Een paardenmiddel. In het militair hospitaal te Bergen op Zoom heeft zich een milicien laten opnemen, die beweert, dat hij geen dienst kon doen wegens hevige pijnen in den rug. De officier van gezondheid, die na grondig onderzoek overtuigd is yan simulatie wegens luiheid, heeft den man voorge schreven, dat hij te bed moet blijven, gedekt met 13 wollen dekens en omringd van vijf warme kruiken. (Vad.) Mijnongeluk. Naar uit Ober Schlesien gemeld wordt, heeft bij het plaatsje Beuther een mijnongeluk plaats gehad, waarbij zes mijnwerkers .gedood zijn door verstikkende gassen.: Een belecdigende adver tentie. Eenige weken geleden werd in een te Draten verschijnend weekblad de ondertrouw aangekondigd van een jongen man mot een gehuwde vrouw. De strek king der advertentie was waarschijnlijk ontsnapt aan de uitgevers van het week blad, anders was zij niet geplaatst. De schrijver der advertentie had baar o-p het oog een beleediging van de met name genoemde personen. Dienten gevolge is een strafvervolging ingesteld te gen den inzender der advertentie, dïe echter niet bekend is. Een voornaam ge meenteambtenaar in een der Maas-en- YVaalsche dorpen wordt er van verdacht. „-N. v. d. D." Landverhuizing. Met het oog op den oorlog is het ongetwijfeld een eigenaardig verschijnsel, dat het landver- huizersverkeer over Oldenzaal vooral naar Amerika den laatsten tijd weder enorm is toegenomen. Per week passeerden er hier voortdurend meer dan duizend. Van alle nationaliteiten treft men er onder aan. Velen zijn echter ook in Du-itschland ont slagen burgergevangenen boven zekeren leeftijd, uit Rusland afkomstig, met hun vrouwen en kinderen. Allen gaan blijk baar- met vreugde hun nieuwe vaderland tegemoet. (Zw. Ct.) (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Aan d e N e d e r 1 a n d s c h e Pe r s. Niet om de re gearing of wie ook te verdedigen tegen het gewroet van de Te legraaf redactie, Vragen wij C plaatsruim te voor een protest, maar d e [w ij z e waarop De Telegraaf de regeering aanvalt, noopt ons dat te laten hooren. Ging het niet o-ni den indruk naar "bui ten, waar men De Telegraaf als toonaan gevend blad beschouwt en niet begrijpt ons „maar laten aanpraten", wijl zou den zwijgen Maar, men zij1 pro-Duitsch, men zij pro- Engelsch, ieder Nederlander moet tegen do borst stuiten, hem die vrienden speciaal in Frankrijk of Engeland heeft wel liet meest, de- wijze waarop kabaal getrommeld wordt uit al wat dienst kan doen tot de verbeelding te spreken. De Telegraaf redactie, die zoo- hoog op geeft van haar vaderlandsliefde, moet in zien, dat het in liet belang van ons land is, te zorgen, een vuil© yvasch thuis te wasschen, wanneer zij meent dat er ge- wasschen moet worden. Tracht toch niet „obrloigsmunl" te slaan uit al wat verkeerd is of schijnt. Zaait toch niet op laffe, onverantwoor delijke wijze haaj naar alle kanten, in de hoop, dat de vonk ten slotte toch wel ergens zal inslaan. Zijn er inderdaad tekortkomingen? Het is mogelijk. In een tijd als deze is dat begrijpelijk voor "ieder. Slechtst enkelen, waaronder de Telegraaf redactie op de van haar bekende mlanier, gebrui ken elke gelegenheid, om kwaad te sto ken, zoogenaamd, en dit is zéér erge- lij-k, uit naam van het Nederland se h e Vol k, en oto te agteeren tegen een regeering, die eere toekomt voor hetgeen zij deed in de 'bange dagen die achter ons liggen. Kritiek oefenen is .gemakkelijk, zelf op treden moeilijk de Telegraaf redactie heeft het op tooneel gebied ondervonden. Wanneer zij ons echter op de gladde planken van het wereld-tooneel leiden wil, moeten wij protesteeren tegen de wijze, waarop zij onze eer en belangen schaadt door haar kortzichtig én straatjongens achtig gedoe. Zelfs al welen we dat zulk een protest wellicht een nieuwen stortvloed lieflijk heden zal verwekken. C. F. 1. BRANDS. Mar. F. E. DEKKER. LONDEN, 28 Oct. De „Daily Telegraph" verneemt, dat 600.000 Russen zich in Bessarabië aan de Krirn hebben geconcen treerd. LONDEN, 28 Oct. Uit Sofia wordt ge meld, dat daar 5000 gewonden van het Servische front zijn aangekomen. LONDEN, 28 Oct. In de laatste dagen is er een buitengewone toeloop van re- cruten. Maandag liep het zelfs storm op de wervingsbureaux. ROME, 28 Oct. Van verschillende dee len van het front zijn berichten ontvangen van gemaakte vorderingen. Op de hoog te van Santalissia tegenover Palmino maakten wij 21 gevangenen, in een an dere zóne 102. In het Karstgebied werden de loopgraven bestormd en maakten wij 55 gevangenen. PARIJS, 28 Oct. Officieel. Avondcom- muniqué De Franschen hebben een aantal mij nen doen ontploffen aan den weg Atrecht- Rijssel ten zuidoosten van Neuville St. Vaast en daardoor Duitsche loopgraven en versperringen vernield. De Fransche infanterie, die tot den aanval overging, bezette de trechters, die door de ontplof fingen waren ontstaan en handhaafden zich ondanks een hevig vuur. De Duit- schers, die verscheidene tegenaanvallen deden, hadden zeer zware verliezen. De Fransche artillerie heeft de vijandelijke linie ten westen van Soissons zwaai- be schadigd. De Duitschers hebben onder dek king van gassen opnieuw aanvallen ge daan ten oosten van Reims. De Fran schen, die op hun hoede Waren, hebben de verbitterde aanvallen van den vijand overal afgeslagen. PETROGRAD, 28 Oct. (Officieel). En- gelschc onderzeeërs heebben in de Oost zee vier Duitsche stoomschepen in den grond geboord. PARIJS, 28 Oct. De aangekondigde reis van den koning van Griekenland naar Saloniki, zal niet doorgaan. PARIJS, 28 Oct. De onderhandelingen tusschen Rusland en Roemenië, over een eventueelen doortocht van de Russische troepen, die in Bessarabië verzameld zijn, over Roemcensch grondgebied, ten einde Servië te hulp te komen, worden met gunstig vooruitzicht voortgezet. In een bericht uit Boekarest aan de „Matin" op gisteren gedateerd, wordt medege deeld, dat 20.000 menschen aan de mani festatie, gehouden"in de straten van R.oe- meensche hoofdstad, onder leiding van oud-ministers en de politieke partijlei ders, Take Jonescu en Filipesou, hebben deelgenomen. LONDEN, 28 Oct. De Engelsche pant serkruiser „Arsyll" heeft schipbreuk ge leden op de Oostkust van Schotland. Men beschouwt den kruiser als verloren. Be manning gered. SOFIA, 28 Oct. Zaiechar is in handen der Bulgaren. SOFIA, 28 Oct. Een Russisch eskader beschoot Varna. OEN HAAG. Oe heer J. P. Graaf van Limburg Stirum, sedert 16 Mei 1914 Nederiandsch gezant te Stock holm, is benoemd tot Gouverneur- Generaal van Nederiandsch-indië, ter vervanging van den heer Iden- burg, wien op de meest eervolle wijze ontslag is verleend, zulks met ingang van den datum van oveigave van het Bestuur, welke vermoedelijk in Februari zal plaats hebben. (Graaf van Limburg Stirum is dc derde Graaf, die het ambt van Gouverneur- Generaal van Ned.-Indië zal vervullen. Graaf van den Bosch was landvoogd van 18301.833. en Graaf van Hogendorp van 1840—1841. Red.) ST. MAARTENSDIJK. Door onbekende oorzaak brandde gisteravond alhier af de landbouwschuur met wat er zich in bevond van den ldein-landbouwer J. B. Het aan de schuur vaststaande woonhuis bleef behobden. Naar wij vernamen was alles verzekerd. Heden (Donderdag)avond zou schuur en woning juist publiek ver kocht worden. TILBURG. Op aanwijzing van de Haag- sche recherche is dezer dagen te Tilburg, waar hij werkte in een wollenstoffenfa- briek, aangehouden zekere J. H., verdacht van verduistering van 6000 francs ten nadeele van een textielfabrikant te Rou- baix gepleegd. Bij zijn aanhouding was H. nog. in 't bezit van een belangrijk bedrag. Hij ontkende het hem ten laste gelegde en na ingewonnen informaties te Roubaix heeft de Commissaris van politie te Til burg, hem bij gebrek aan voldoende be wijs, op vrije voeten moeten stellen. TILBURG. Sedert Maandag wordt hier vermist de 57-jarige J. de W., wonende in de Vernisstraat, vader van 5 kinderen. De man leed den laatsten tijd zeer aan zwaarmoedigheid AMSTERDAM. Heclert had de feestelijke vergadering plaats van de Ver. voor Chr. Volksonderwijs. De feestrede werd uit gesproken dooi- dr. J. Th. de Visser. Spr. belichtte historisch den invloed van C. V., besprak den schoolstrijd onder Groen van Prinsteror, en de oprichting van de Ver, voor C. N. S. Spr. zeide, dat. het grootste doel van de Vér. voor C. V. be reikt. is. Er zijn 215 Hervormde Scholen met 40.000 kinderen en 1000 onderwijzers en onderwijzeressen. De Hervormde Kweekscholen bloeien. DEN HAAG. De voorzitter der Eerste Kamer herdacht lieden het overleden lid mr. Ragout als een man van veelzijdige talenten en voorbeeldige werkkracht. DEN HAAG. Het vraagstuk van de hoe veelheid aardappelen," die in <le fabrieken zullen kunnen worden verwerkt, maakt bij minister Posthuma een punt van ern stige overweging uil. De Koning van Engelajttd aan het Fransche front. De ko ning van Engeland zond, na zijn bezoek met Poincaré aan het Fransche front, de volgende legerorder aan de troepen, die generaal Joffre aan alle aanvoerders mee deelt „Soldaten van Frankrijk. Ik beu. zeer gelukkig u mijn diepe be wondering te kennen te geven voor uwe heldhaftigheid, uw stoutmoedigheid, uwe hardnekkigheid en uwe schitterende mili taire deugden, het fiere erfdeel van het Fransche leeger. Onder de schitterende leiding van den uitstekenden opperbevelhebber en zijne gewaardeerde medewerkers, hebt gij u zeer verdienstelijk gemaakt voor uw dier baar' vaderland. Mijne legers zijn zeer trotsch aan uwe zijde te strijden. Mogen de banden, die ons vereenigen, blijven voortbestaan. Mogen onze beide landen altijd nauw verbonden blijven. Soldaten. Aanvaardt mijne meest harte lijke en oprechte groeten. Ik twijfel er niet aan, dat gij deze reusachtige worste ling tot eeen zegevierend einde zult voort zetten en ik hecht er aan. namens de soldaten van mijn land u mijne hartelijke gelukwenschen en beste wenschen over te brengen". GOES. Getrouwd: Pm ter Wessels, 24 j. jm. te Culemborg en Johanna Corne lia Boer, 2§ j. jd. Telegrafisch Weerbericht Naar waarnemingen in den morgen van 28 Oct. medegedeeld door hel Kon Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 766.0 te Her- noesand, laagste stand 754.1 te Memel. Verwachting tot den avond van 29 Oct. Zwakke tot matigen wind uit Zuide lijke richtingen. Nevelig tot zwaarbewolk te lucht. Waarschijnlijk eenige regen. Iets zachter. Souburg. Gister had ten overstaan van notaris Blaupot ten Cate de openbare verkooping plaats van de hofstede „Berg- lust", bewoond door den heer Jac. Lijnse, te Ritthem, aan den Dorpsweg bij het dorp, met daarbij behoorende bouw- en weilanden in de gemeente Ritthem, tbr gezamenlijke- grootte van 20 H.A. 49 A. 30 c.A. of 52 gem. 67 roeden, benevens van twee woonhuizen met tuingrond, op het dorp. De uitslag is! dat de hofstede c. a. is verkocht voor f 47.444. De twee huizen werden verkocht aan J. de Pagter, alhier, voor f 2069. Colijnsplaat. Gisteravond werden alhier door het Bestuur van den polder Oud Noord-Beveljind ten overstaan van nota ris Noordijke voor een termijn van 6 ja ren in het openbaar verpacht 3 aan ge noemden polder behoorende perceelen bouwland, weiland, moesgrond en rietveld, gelegen, gedeeltelijk in de Oostelijke en gedeeltelijk in de Westelijke kuip, ter ge zamenlijke grootte van 8 hectaren 14 aren 45 centiaren of omstreeks 19!4 Sehouwsche gemeten tegen een totalen jaaïlijksphe-n pachtprijs van f 1388. Pach ters werden M. van der Weel©, J. Breure e.s. en Abr. Verburg Mz.. allen wonende te Colijnsplaat. MIDDELBURG, 28 Oct. 1915. Ter graanmarkt was de aanvoer redelijk, de handel vlug. Nieuwe Tarwe f 12.a f 13.-—Zomergerst f 14.a f 15.Ronde bruine boonen f21-. a f23.—, Lange dito f20.— a f22.Witte boonen f23.a *25.—Kroonerwten f20. a f22.Maanzaad f—a f—.- Boter 72 a 77'/a ct, Particulieren 80 ct. Eieren per 100 f9,a' f0,Particulieren f9.40. Eieren Veilings Ver. f8.80 part, f9.40 Eenden eieren f7.60 a f8.—. Ganzen eieren f0.a f0. Kalkoen eieren f0.a f0. Paulus Pentadiseieren f0. Olie en Koeken. Olie van Inl. zaad. Patentolie f 66, Lfjnolie f-36,per H.L. a contant, per6w. fl hooger. Koeken van Inl. zaad. Raapkoeken f120 per 1040 stukszachte Lijnkoeken f 15,50 per 104 stuksharde Lijnkoeken f 15, Lijnmeel f 15,per 100 K.G. Noteering voor lijnolie uitsluitend voor gebruik binnen Nederland. OOSTBURG, 27 Oct. 1915. Oude Tarwe f ai nieuwe Tarwe f 13.— a f 13.50, Rogge f a f nieuwe Wintergerst f 14.— a f 14.50, Zomergerst f 14.a f 14.50, nieuwe Haver 113.50 a f 14.— Kookerwten f 20.— a t 21.Voererwten f 0.— a f 0.—, Paardeboonen f af Koolzaad fa falles per 100 K.G Vlissingen, 28 October 1915. Bij d© gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen besteed Kropsla 114 eb, Andijvie 319 ct., beiden per mand; Peen 21/2S1/? of., Kro ten 34 ct., Rapen 3V24V2 ct,, Prei 41/251/0 ct., Selderie 23 ct., Ramenas 1/4. ct., Blëekselderie 56 ct., Pieterselie 5 ct., alles per bos; Bloemkool 4.1/2131/2 ct., Savoije Kool 451/2 ct,. Rood© Kool 4J/25 ct., alles per stuit; Molsla 11 ct., Prinoesseboonen 281/233 ct., Tomaten 13 ct.. Spruiten 271/2 ct., Uien lCP/a ct., Beurré Clairgeau 8-^-1 IV2 ct., Nouveau Poiteau 79 ct., Jodenpeer 7 ct., Gieser Wildeman 4/25V2 ct„ Samatellen 3/4 ct., Witte Cosijn 3*441/2 ct., Goudrei- netten 81/29/4 ct.. Zoete Bellefleur 4/4 ct,, Honingzoet 61/2 ct., Campagne 5/'2 ct., Zure Bellefleur 8/4 ct., llonds'muil 51/2 Ct,, alles per K.G. AMSTERDAM, 28 Oct. Aardappelen. De aardappelprijzen waren heden Zeenwsche eigenh. per mud f2.10 a 2.40 Zeeuwsche bonte f 3.20 3.40 Zeeuwsche blauwe f 3.203.40 Zeeuwsche bl. eigenh. f 0.— 0. Zeeuwsche Industrie's f 0.— 0.— Zeeuwsche red star f2.40 „2.50 Andijker bonte fO— „0.— Andijker blauwe f0.— „0.—- Andijker muizen, groot f 0.— 0.— Schoolmeesters f 0.0. Friesche borgers f 2.30 2.40 Friesche blauwe f2.80 „3.10 Ypolder borgers f 0.— 0.— Eigenheimer poters f2.20 „2.50 Hillegom eigenh. groot f 0.— 0.-^- Hillegom eigenh. klein f0.— „0.— Hillegommer kralen f0.0. Friesche eigenheimers f 0.0. Geldersche blauwe f0.— 0.— Plakkeesche eigenh. f2.20 „2.70 Spuische eigenheimers f 2.20 2.70 Spuische bravo's f 0.— 0.— Aanvoer 2 ladingen Dinsdag 26 October 1915. CHICAGO. Tarwe. De termijnmarkt opende traag en c. lagei, daalde verder wegens het groote aan bod, als gevolg van het gunstige weer in het Noordwesten en op ten gunste van bais siers luidende telegrammen. Voorspellingen van ongunstig weer in Canada, groote uit- klaringen en dekkingen lokten een herstel -uit, waarna de markt opnieuw daalde op groote aanvoeren te Chicago. Het slot was prijshoudend. Dec. Mei Juli 26 October 100% 102"/4 25 - 101'/, 103"/s 23 97'4 100 22 - 100 V, 102'4 NEW-YORK. Tarwe. De termijnmarkt had een lusteloos verloop. Loco prijshoudend. 26 Oct. 25 Oct. 23 Oct. 22 Oct. North 1113/, 111'/, 109 V4 1111/» Roode Winter 123//, 123/', 1207., 122'/, Dec. Mei 26 October 107', 4 25 1085,, 23 105 22 107V, - N. R. C. 1890 1915 Zoo de Heere wil en zrj leven hopen onze geliefde Ouders JACOB MINDERH0U0 Nzn. en PIETERNELLA R00SE Cd. op 31 October a.s. hunne 25-jarige Echtvereenigiug te herdenken. Dat de Heere hen nog lang spare is de wenscli van hunne dankbare Kinderen en Verloofde. Serooskerke (W.) Oct. 1915. Heden overleed onze geliefde Vrouw, Zuster en Behuuwdzuster, CORNELIA GEL0K, in den ouderdom van 47 jaar. C. VAN IWAARDEN. Ja. DE BACKGelok D. DE BAGK. P. GELOK. C. G. GELOK— Hundersmarck, en verdere Familie. Driewegen Nisse 27 Oct. 1915. Algemeene kennisgeving Voor de vele bewijzen van belang stelling bij onze 50-jarige Echtvereeni- ging ontvangen, betuigen wij onzen harte lijken dank. P. ALEWIJNSE en Echtgenoote. Zandijk bij Veere, October 1915. Voor de vele bewijzen van deelne ming, ontvangen bij het overlijden van. onze geliefde Schoonzuster Mevrouw A. E. I,. VAN DISSEL—Van Heusden be tuigen ondergeteekenden hunnen -harte- lijken dank. E. C. VAN DISSEL A. T. VAN DISSEL— Heijmans. Goes, October 1915. te Koudekerke hoopt op Woensdag 3 November a.s. een uitvoering te geven in de Openbare School. AANVANG 7 UUR. Programma's tevens bewijs van toe gang a 20 cent verkrijgbaar aan dec ingang. Notaris BLAUPOT TEN CATE TE KOOP: bij C. FRANSE te Kleverskerke.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3