Telegrammen. nu ïEiiOPi. 1 HOFSTEDE Woensdag 15 September 1915, DoflMg 9 Septembtr 1915, Aanbesteding Maandag dan 19 September 1915, op Woensdiig 15 September 1915, Openbare Verkooping, een Wisschenbosch, Laatste Berichten. Posterijen. Marktberichten. publiek verkoopen: Woensdag 22 Sept. 1915, bij inschrijving aanbesteden: 1. Het schoonmaken van alle Waterleidingen, Heulen en Duikers, in 16 perceelen. 2. Het opzetten van Afzaten enz. en het betuinen van Kanten, met aanwezige mate rialen over een lengte van ongeveer 1000 M. in 2 per ceelen. 3. Het delven van Waterleidin gen ter lengte van ongeveer 5000 M., in 9 perceelen. Burgerlijke Stand. Advertesitiëïi. publiek verkoopen: verkoopen: „VOORZORG" Huis, Schuur en verdere Getimmerten, Bouw- en Weilanden en Boomgaard, aan den rechtmatigen 'eigenaar terug. De eeriïjfce vinder werd natuurlijk goed be loond. Lw. Ct. Gelukkig toeval. Op de Zaan- damsche kennis weid in den nacht van Woensdag op Donderdag ingebroken in een werpfent, zg. Amerikaansche Hoepla, en. werden eenigo voorwerpen, die pis prijaeii dienen, ontvreemd. Het toeval wilde, dat de bestolene des morgens vroeg op reis moest naar den Bosch, zonder nog bekend te zjjln met hetgeen 's nachts gebeurd was. Wijl hij voor een goede aansluiting te Amsterdam eenige uren moest wachten, besloot hïrj een eindje de stad in te gaan. Zijn weg voerde hem over een marktplein, waar zijn aandacht getrokken weid door Pen uitstpJling-, waarin op zeer voordeelige voorwaarden horloges en z.g. harnsteenen sigarenpijpjes te koop aangeboden werden, welke voorwerpen hem zeer geschikt voor- kwamen voor zfjfr „hoepla". Na eenig over en weer praten weid de koop ge sloten in een naast bijlzijn <1 café af te rekenen, tot er iets tusschenbeide kwam. Een politie-agont had ongemerkt de zaak, die hem verdacht voorkwam, gade geslagen. Verkoopei' en kooper werden verzocht mede naar het bureau te gaan •en daar bekende verkooper, na aan een scherp verhoor onderworpen te zijfn ge weest, de voorwerpen gestolen te hebben uit een werpfcent te Zaandam. „Welke werptent", vroeg nu belajng- stellend de kermisreiziger. „Die op het Stadhuisplein", luidde het antwoord. „Dat is de mijne", klonk het daarop verbaasd uit den mond van den bestolene. Zonder- de gelukkige tusschenkomst van den agent, had de bestolene zyln eigen goederen teruggekocht. De dader werd in arrest gesteld en de ontvreemde goederen in beslag genomen. P g o u d. In de Daily News komt een persoonlijke herinnering voor aan den grooten vliegenier en den vader van „loo ping the loop" in de lucht. Pégoud, een arme kantoorjongen, is door de vliegerij1' in korten tijd rijk ge worden. Kort voor het uitbraken van den oorlog Was hij besloten, het vliegen er aan te geven en hij had een 'boerderij in zijn geliefd Zuid-Frankrijk aangekocht. Toen kwam de oproep ten strijde en Pégoud stelde zich onmiddellijk met zijn geducht wapen ter beschikking van het vaderland. Maandenlang leefde hij nu in de Wolken als een vermetel, kundig en ondernemend bewaker, moral boven Pa rijs verkennende. Jacques Lebaudy, de keizer van de .Sahara is uit het krankzinnigen gesticht op Long Island ontsnapt. Vredespogingen. WASHINGTON, 4 Sept. Bijjina op het zelfde tijdstip, dat kardinaal Gibbons do vredesboodschap van den Paus aan pre sident Wilson .aanbood, werd van bevoeg de zijde bekend gemaakt, dat de Dait- gchers aan de regeering te Washington te kennen hebben gegeven, dat voorstellen omtrent vredesbesprekingen, te Berlijn aannemelijk zouden zijn. LONDEN, 4 Sept. Een Persbureau to Washington meldt, dat Duitschland be reid zou 'zijn alle vredesvoorwaarden te aanvaarden, die do vryheid ter zlee, de onafhankelijkheid van Poten en de erken ning van de rechten der Joden in Bus- land waarborgen. Dit bericht wordt ech ter niet bevestigd. De „New York Sun" twijfelt er niet aan ol' Duitschland zal alles doen om tot vrede te komen, daar- de oorlog, al moge de positie momenteel schitterend zijn, het land toch met ondergang bedreigt. Do „New York World" acht de voorwaarden onaannemelijk voor de geallieerden, en zegt, dat Wilson geen bemiddelingspogin gen zal-doen zoolang de geallieerden zich niet bereid .verklaren die te willen aan vaarden. WASHINGTON, 4 Sept. Een inededee- iing zegt, dat de boodschap van den Paus niet bekend zal worden gemaakt door de Amerikaansche regeering, doch dat de regeering er geen bezwaar tegen heeft dat kardinaal Gibbons overgaat tot de bekendmaking hiervan. Van den inhoud is echter voldoende bekend om te weten, dat Oostenrijk, Duitschland en Turkije er niets tegen hebben om over den vrede te onderhandelen KONSTANTINOPEL, 4 Sept. Onze kust wacht te Bahr Sesid bracht in de Zee van Marmora een vijandelijk schip tot zin ken. De bemanning is niet gered. KONSTANTINOPEL, 4 Sept. Aan de Dardanellen had bij "Anaforta en Ariboer- tLoe zwak artillerie- en infanterievuiur plaats. De artillerie op den rechtervleugel dreef een vijandelijk bataljon uiteen. In den nacht 'van 29 Aug. drongen onze verkenningstroepen in de vijandelijke loop graven door, en veroverden machinegewe ren en ander materiaal. Bij Sedulbahr bezetten wij een loopgraaf, die pas was aangelegd. KEULEN, 4 Sept. De bevolking van Rjgla heeft verlof gekregen naar de stad terug te keeren. BERLIJN, 4 Sept. De vesting' Grodno is met de gezamenlijke forten in ons bezit. De wijkende vijand wordt achter volgd. Wijl veroverden 6 zware stukken, geschut en namejn 2700 man gevangen. PARIJS, 4 Sept. (Officieel). Communi qué van 11 uur: Langs het geheele front van Artods tot de Vogezen had een hevige artilleriebeschieting van beide zijden plaats. GRES. Naai' wij vea'nemen zal hier a.s. Dinsdag een zending z.g. regeeringsvaS- loens omveeren. Deze zending is bestemd, om gedistribueerd te worden in Goes en omliggende (gemeenten. De burgemeester van Goes heeft de prijzen aldus vast gesteld: vet spek en reuzel 521/2 ct. peir 5 ons; worst, vette lappen, vleesch met been 57i/2 ct.mager vleesch 621/2 ct.; haas, fricandeau ©n biefstuk 671/2 ct. De heeren .Kalkman en J. de Vriend zijn belast met het deskundig en politie toezicht. i(De andere Zeeuwsche bladen worden verzocht deze opgaven over te nemen). Zwemwedstrijd te Middelburg. Hedenmiddag had te Middelburg da eer ste wedstrijd plaats, uitgeschreven door de verleden jaar opgerichte zwemvereeniging „Luctor et Emergo." Reeds te half een ving de wedstrijd No. 1 aan, welke bestond uit afstand zwemmen voor ploegen va.n vier personen van Souburg naar Middelburg. De start had plaats te Souburg". Van ieder der ploegen mochten onder weg de zwem mers verwisselen. Voor dezen wedstrijd varen 16 ploegen aangegeven en de vol gende prijzen beschikbaar: Europrijs 4 armband horloges. Eerste prijs 4 ver guld zilveren medailles, uitgeloofd door den garnizoenscommandant Majoor Mus- keijtn, tweede prijs 4 zilveren medailles, uitgeloofd door den Ritmeester baron van Hardenbroek, verder voor iel er en deel nemer van de vierde, vijfde en zesde aankomende ploeg een Irerinneringsinc- daille. De prij'zen werden als volgt be haald De eerste ploeg „kwam" op tijd aan, te weten Sergeant Jongepier, 39e Bat. L. W„ Milicien Schuit, 38e Bat. L. W„ Mili cien 2e sectie V. P. Cix, Huzaar Kerkhof, i2e Esk. te voet. De andere ploegen kwa men later. Ie prijs greep 9, in 1.40; tweede prijs greep 13e prijs, groep 84e prijk groep 4; 5e prijs groep 16; 6e prijs groep 3. Intusschen waren op het terrein bij do zwemschool de andere wedstrijden te half twee aangevangen en wel Wedstrijd no. 2. Snelzwemmen voor jon gens beneden 15 jaar, waarvoor 13 deel nemers waren ingeschreven, lengte der baan 50 Meter, 3 prijzen bestaande uit Kunstvoorwerpen. De prijzen werden behaald als volgt: le prijs P. J. Dronkers, in 58 seconden; 2e prijs H. van Goozen in 6'1 sec.; voor den 3en prijs moesten P. Appel en H. P. Nederveen kampen, wijl beiden 'in 60 sec. aan waren. - Nederveen bleef over winnaar in 64^/5 sec- Wedstrijd no. 3. Sn el zwemmen voor Dames, aantal .ingeschreven deelneem sters 10, lengte der baan 50 Meter, eer ste prijs verguld zilveren medaille, twee de prijs zilveren medaille, derde prijs bronzen medaille. De prijzen werden behaald als volgt: le prijs Mej. J. If. v. Haarst in 574/5 sec.; 2e pr. mej. S. Boosson in 61 sec.; 3e prijs mej. A. M. Buskop in 643/5 sec. Wedstrijd no. 4. Snelzfwemmen, vrije (P-elname, aantal ingeschreven 46, lengte der baan 50 Meter; Bere-prijs verguld zilveren medaille, uitgeloofd door de Vereeniging „Uit het VolkVoor het Volk", eerste prijs verguld zilveren me daille, tweede prijs zilveren medaille, derde prijs bronzen medaille. De prijzen werden behaald als volgt: Wedstrijd no. 5. Gec-ostumeeixle tob- benwedstrijd voor jongens waarvoor in geschreven 12 deelnemers, 3 prijzen be staande uit kunstvoorwerpen. Prijswinnaars waren: le prijs W. Graenewegen, 2e prijs P. Appel; 3e prijs P. J. Dronkers; 4e prijs Henr. v. Goozen. Wedstrijd no. 6. Gekleed duiken naar een pop, 40 ingeschrevenen, eerste prijs verguld zilveren, tweede prijs zilveren, derde prijs bronzen medaille. De uitslag was: Wedstrijd no. 7, uitsluitend voor mi litairen van land- en zeemacht, baan 100 Meter, 55 personen ingeschreven, eerste prijs verguld zilveren, tweede prijs zilveren, derxle prijs bronzen medaille Deze prijzen werden behaald door: 1 De laatste wedstrijd no. 8 was over 500 Meter en vrije inschrijving, waarvan 39 personen gebruik maakten. D© prijzen bestonden uit verguld zilveren medaille, zilveren en bronzen medaille, en verder een eere-prijs gouden medaille, uitge loofd door het bestuur der „Midd. Bad en Zweminrichting", voor het eerste aan komend lid der inrichting, en een eere- prijs. verguld zilveren medaille, uitgeloofd door „Handelsbelang". DeZe prijzen werden behaald door: Op de hierboven niet ingevulde uitsla gen, op het verdere verloop van den wedstrijd en de prijsuitdeeling hopen wij Maandag nader terug te komen. ASSEN. Gisteren is te MuSselkanaal do vermoedelijke dadel' van 'de auto-aanran ding bij Apeldoorn gearresteerd. DEN HAAG. De heer Schuller tot Peur sum is als gezantschapssecretaris toege voegd aan het tijdelijk gezantschap bij het Viatikaan. Genoemde heer is reeds naar Rome vertrokken. 'DEN HAAG. De S. D. A. P. zal bij eventueel bedanken van dan heer Vliegen als Kamerlid voofr Amsterdam IX, den heer J. v. d. Tempel candideel-en. AMSTERDAM, 4 Sept Hedenmorgen is uit de Lijnbaansgracht bij de Nieuwe Leliestraat het lijk opgehaald van een ouden man. Postkantoor Krabbend ij] k e. Augustus. Brief, niet aan het adres bezorgd: J. Hofman, Maassluis. Briefkaarten: Dol, 's-Hage; mej. M. Beaumont, Antwerpen; A. P. G. MijtnJieff, Emmerik. Telegrafisch Weerbericht. Saar waarnemingen in den morgen van 4 Sept. medegedeeld door het Kon Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 759.2 te Chris- tiansand en Kudenaes, laagste 752.8 te Breslau. Verwachting tot den avond van 5 Sept.: Zwakke tot matigen wind uit noordelijke tot oostelijke richtingen; afnemende be wolking, waarschijnlijk droog, behoudens kans op onweer, koele nacht. Iets warmer overdag. Middelburg, 4 Sept. 1915. Veilingsvereertiging „Walcheren" Jutten peren 911 ct., claps favorite 8-—11 ct., Beurré de Merode 5727 ct., Beurié DuUande 4^2 at., Suikerpeer 4 ot., wittebroodspeer 4 ct., Beurré d'A manlis 81/2 ct., (William Duchesse 6 ct„ scharlake 44V2 ct., Engelsche Pison 5 ct., Keizer Alexander 5 ct., Codlin Keswick 6 ct., tarwappel ö'-'s ct., Gravensteiner 51/261/2 ct, rootte calville 5 ct., Zweden appel 10 ct., Cox pomona 10 ct., Lord Sul'field 0V2 "Ct, Joe Label 4 ct., diepneuzen 4 ct., thamaten 10—18 ct., blauwe druiven 15— 26 ct., frambozen 30 ct., witte pruimen 12 ct., snijboonen 7 22 ct., suikerboonen 821 ct., uien 5ty27 ct., aardappelen 44j/2 ct.., poters 21/23 ct., perziken 26 ct., idles per stuk; meloenen 1123 ct., vijgen 1 ct., bloemkool 424 ct., roode kool 46V2 ct., savoye kool 3 11 ct., sla 12 ct., andijlvie 12 c.t., kom kommers 1—31/2 cl... alles per sluk; augur ken 20- 33 ct., per 100 stuks; spinazie 10—18 ct., zuring 1—3 ct., postelein 3 14 ct„ alles per ben; prei 57a8 ct., peen 4Vb6^/2 ct., karoten 23 ct.., ra pen 45 ct., rammenas 23 ct., selderij 1—2 ct., pieterselie 1 ct., kervel 23ct., finkei 7 ct., alles per bos. Ylissingen, 4 Sept. 1915. Bij de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen prijzen besteed Spinazie 29 ct., zuring 8 a 10 ot„ krop sla 32 a 56 ct., andijvie 30 a 44 ct., alles per mand; frambozen 9 a 10 ct., per klein rond mondjekervel 13a 25 ct., pieterselie 2 a 3 cl., posteleijn 14 a 26 ct., eierpruinuetn 45 a 56 ct., blauwe prui men 55 ct., alles per vijfkop; peen 2V2 a 5V2 ct., selderie 21/2 a 3 ct., ramenas 1 ct., kroten 3 a 4V2 ct-, uien 2 a 3V2 ct., prei 81/2 a 9V2 ct., rapen 51/2 ct., alles per bos.; bloemkool 4V2 a 211/2 ct., roode kool 3 a 9 ct., witte kool 5V2 ct„ savoye kool 3 a 8 ct.„ komkommers 1 a 3 ct., meloenen 51/2 a 18 ct.. perziken 6Vb a 8 ct., vijgen 1 ct., alles per stuk; eieren 82 ct., per 13 stuks; aardappelen 3% ct., poters 2V2* ct„ princesseboonca 18 a I8V2 ct„ snijboonen 7 a 141/2' ct., uien 9 Va ct., reine claude 15Vb ct., blauwe druiven 41 a 45 ct., tomaten I8V2 a 26 ct., zilver uien 15 ct„ doperwten I8V2 ct., beurré de Mprode 6 a 6 Vb c.t.,. scharlakénpeiren 4Vb a 5 ct., perzikperen 5 ct., wijnperen 61/2 ct., seigneur d'Esperen 6V2 a 71/2 ct., clapp's favorite 9Vb a 107b ct., jutteperen 9Vb a 12 ct.. suikerij 47b ct„ bergamotten 6V2 a 7 ct., codlin Keswick 6Vb ct., wijn appelen 6 a 7 ct„ bordaanappelen 8 a 8Vb ct., blomlZiOet 61/2 ct-, witte ribber 6 ct., celine 672 ct., cox pomona 6 ct., alles per K.G. Tholen, 4 Sept. 1915. Tarwe f 11.50af 12.haver f 13.— a f 13.25 wintergerst f 14.a f 14.25, alles per 100 K.G. rogge f 8.50 a f 9.—, bruineboonen f a f witteboonen f a f kook- erwten f 16.50 a f 17.— kroonerwten f 16.50 a f 16.75, aardappelen f 2.10 a f 2.60, alles per H.L., uien f 3.50 a f 3.60 per 60 K.G., eieren f 0.a f 5.75, per 100 stuks, boter f 0.80 per KG. Veilings vereeniging „Zuid-Bevel and floep. 4 September 1915. Groote veiling. Dulfjetsperen f3.60f4.. Williams Du chesse f 4.50, per 100 K.G. Kleine Veiling. Jutten 7-IOV2 ct., Beurre do Merode 79 ct., General Todtleben 4—5 ct., Beurre d Amanlis 610 ct„ Nïjjgjenpeer '89 'Ct., Bonne Chretiejn William' 79 ct., Beurre Six 45 ct., Williams Du- chesse 79 ct„ Deux Soeuxs 5 ct., Bonne Louise d' Avranches 59 ct., St. Pieters- bergamot 4 ct., Maagdeperen 68 ct., Scharlakenpeer 4öVb ct., Calleboutape- ren 3—4 ct., Beurre Hardy 89 ct., Sol dat Laboureus 67 ct., Diamantperen 4—5 ct, Groninger Bergamotten 35 ct., Ronde Perzikperen 46 ct., Triumphe de Vienne 810 ct., Transparente de Gron dels 71072 ct., The Queen 47b6 ct., Schutterreinette 45 ct., Klaasieappel 3— 56 ct., Zure Koolappel 3—5 ct., CoS 68 ct., Dubbele Aagt 5 ct., Ganzebout 5 ct., Bismarck 56 ct„ Keizer Alexander Pomona 58 ct., Zoete Ribbeling 46 ct., Zomer Courtpendu 57 ct., Warner's King 5 ct., Codlin Keswick 56 ct., Zomer Bellefleur 56 et., 1 b*uimen (reine claude) 1014 ct.. Reine Victoria 45 ct., Groene Pruimen 34 ct., Jamboonen 23 ct., Stok-Princesseboonen 15 ct., alles per K.G.; Augurken 2026 ct. per 810 ct,., Wittekool 910 ct., Groenekool 100 stuks; Gelekool 8—10 ct., Roodekool 3 ct., Komkommers 12 ct., alles per stuk; Snijboonen 26 ct. per 100 stuks. Heden overleed plotseling na een kortstondig lijden, onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster, Tante en beminde, ELIZABETH SUSAN, in den jeugdigen leeftijd van 19 jaar en 3 maanden. Uit aller naam, P. POUWER. P. SCHOUT. Ritthem, 3 September 1915. Mijn hartelijken dank aan allen, die liuune belangstelling betoond hebben bij de ziekte en het overlijden mipier ge liefde Ecbtgenoote, SARA v. d. HAVE Heijboer. Uit aller naam, J. v. d. HAVE. lerseke, 4 Sept. 1915. Voor de vele bewijzen van deel neming, gedurende de ziekte en het overlijden van mijne geliefde Dochter en ons kleinkind, JERÏNA, betuigen vrij onzen hartelijken dank. Wed. A. GESCHIERE—Cusouw. L. CIJSOUW Pz. M. P. CIJSOUW—Mindekhoud. Westkapelle, Sept. 1915. De Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene, zal op des namiddags half twee uur, aan de schuur en ten verzoeke van dhr. F. H. FILIUS te Wissenkerke, wegens het aan kant doen der melkerij 3 beste Melkkoeien, waarvan 1 pas gekalfd en twee kalfdragend, 2 Aan- houdkalveren, 1 zoo goed als nieuwe Melkontroomer, Karn, Melkbussen, nieuwe Waterbak, Zeeften, Rieken, Schoppen, Rijven, 1 voer Klaverhooi, een groote partij Kanthooi, 500 bos Tarwestroo, Afheiningsdraad met palen, staande rond een weide, benevens de Grasetting van een weide en hetgeen meer zal worden geveild. Betaaldag 81 December 1915. Busjes zwarte Lak 25 en 45 ets. Noirine in llac. 25, 35, 50 cents. Brons, 10, 15, 20, 25, 30 ets. per doos. Ledersmeer 15 en 40 ets. per bus. Car bid,Vaseline, Wagensmeer, Machineolie. JOHAN DE ROOS, Middelburg Steeds te bekomen: ZWARE RIJTUIG- PAAR8EH, geschikt voor landbouwwerk. Te bevragen bij P. VAN DE LINDE, Wol- phaartsdijk, Dinsdags fUKKEN, Hotel „Du Com- i merce", Goes. De Notaris M. C. SCHRAM te Krui- ningen, zal op des middags 12 uur, ten verzoeke van Mej. de Wed. j. S0NKE te Krabbendjjke, aan hare woning aldaar, tegen contante betaling, OP des namiddags te 3 uur, te 's-Heer Arends- kerke, in de herberg bij D. van Damme ten overstaan van Notaris PILAAR van in 's-Heer Arendskerke, onder Wisse- kerke, aan den Straatweg, groot 1 H.A. 35 A. 20 c.A. Op gebruik na, rooven oogst 1915. Het Bestuur van het Waterschap Ellewoutsdijk zal op des nam. 2 ure, in het café van de Wed. J. van der Hage te Ellewoutsdijk, Bij aanplakbiljetten breeder omschre ven. Een exemplaar van de algemeene voorwaarden, waaronder deze werken moeten worden uitgevoerd, waarin tevens een omschrijving van alle waterleidingen is voor belanghebbenden ten kantore van den Ontvanger-Griffier verkrijgbaar. Inlichtingen geeft de Opzichter van het Waterschap, die bovendien op Zater dag te voren v.m. 9 ure, aanvangende bij den molen te Ellewoutsdijk, en des nam. 1 ure, beginnende bij de woning van P. Wolse bij den inlaagdijk te Ellewoutsdijk plaatselijke aanwijzing geven zal. Het Bestuur voornoemd, J. NIEUWENHUISE, Dijkgraaf E. A. VAN DER BENT, Ontvanger-Griffier. Over de maand Augustus SEROOSKERKE (W„). Bevallen: 1, M. Boone, geb. de Visser, z.; 2, L. den Hol lander, geb. Malt hijs se, 29, M. M. Luitwieler, geb. Buijs, d. Overleden: 21, Matthijs, z. v. J. W. Willemse en A. Cornelisse, 4 w. Van 27 Aug.—2 Sept. IERSEKE. OndertrouwdJan Wisse, jm. 23 j. en Catharina v. d. Jagt, 19 j„ jd. GetrouwdWillem Ridderhof. 23 j„ jm. en Suzanna de Wee, 20 p, jd. „Iefseksche Crt." Van 14 Sept. ZIERIKZEE. Bevallen: J. F reen, geb. Sala, z.M. M. Quist ,geb. Kristaljjn, z. K. Boomsluiter ,geb. v. Dam, d.; P. Ves- tow, geb. Aleman, d. AXEL. Ondertrouwd27, Arie van de Wege, 18 j., jm. en Maria Deij, 18 j., jd. Getrouwd: 19, Cornells de Feijter, 23 j., jm. en Cornelia Jansen van Rosendaal, 22 j„ jd. Geboren: 20, Albert Ed mond Gustave Louis, z. v. Felix Victor van Cauwen- bergh en van Hortentia Margaretha He lena Josephina van Wjllequet; 22, Jaco- ba Pieternella, d. v. Cornelis Lisseveld en van Cornelia IJzebaart; 25, Janna Maria, d. v. Martinus Schieman en van Leuntje Leentje Boeije; 26, Tannetje, d. V. A rij. Jamais Schieman en van Adriana Elisabeth Wiemes. Overleden: 24, Maria van Wjjck, 74 j„ eohtg. van Hermianus Wdllemsen; 26, Jan na Maria Schieman, 1 d., d. v. Martinus on van Leuntje Leentje Roeije; 29, Anna Breepoel, 7 nr., d. v. Alphonsus Modestus en van Catharina Herman. „T. Ct." Een mahoniehouten Bureau, diverse Stoelen, w. o. 6 Weener en 6 met be- kleede zittingen, Tafels, w. o. 2 maho niehouten Uittrektafels, Spiegels, Pen- dule, Klokken, Barometer. Verrekijker, Lampen, Kachels, Veerenbed met Springverenmatras en toebehooren, een partij Boeken, Glas- en Aardewerk en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. De Notaris W. HIOOLEN te Middel burg is voornemens te des morgens 10 uur, op de bovenzaal van de Sociëteit „de Vergenoeging" te Middelburg, zeer gunstig gelegen aan den straatweg van Grijpskerke naar Oostkapelle, in d« gemeente Grijpskerke, bestaande uit: met de daarbij behoorende in de gemeenten Grijpskerke. Oostkapelle en St. Laurens, ter gezamentlijke grootte van 35.37.94 Hectaren of 90 Gemeten 48 Roeden, zulks in verschillende perceelen, samenvoegingen en massa, als omschre ven in de gedrukte notities dezer vei ling, welke tegen betaling van 20 cent per stuk, ten voordeele van de armen van Grijpskerke, verkrijgbaar zijn ten kantore van den Notaris. Aanvaarding najaar 1915, de gebouwen 1 Mei 1916. Hypothecair kapitaal is tegen nader overeen te komen voorwaarden beschikt baar.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3