Vruchten te Velde, I. De Hofstede II. UI00 IA. WEILAND, Teleqrammen. Prettartei der Geref. Kert te Goes. III. 6.28.35 Bi BH- en WEILAND, II. 4.97.60 Bi .BH- en WEILAND, Politie. Posterijen. Laatste Berichten. Afloop verkoopinp, aoRbeetsdingen erz Burgerlijke Stand. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen van Advertentiën. Dinsdag den 13 Juli 1915, verkoopen: als; Tarwe, Haver, Paardenboonen, Witteboonen, Bruineboonen, Aardappelen, Hooigras en Nagras, Woensdag 14 Juli 1915, verkoopen: Woensdag den 21 Juli 1915, openbaar verkoopen: „DAUWENDALE", Inbraak b ij minister Tie u b. Omtrent de inbraak in de villa Le Chaney, bewoond dooi- minister Treub, meMt men aan de „N. R. Ct." nog, clat de inbraak zeer laat in den nacht rn'oet zijn gepleegd. Men vermoedt, dat de dieven bij een boom aan de achter zijde van hotel' Promenade het voor hen gunstige oogenblik hebben afgewacht, daar een „op spoor" geZette politiehond telkens naar dezen boom' liep en daar begon Jte blaffen. Hoewel de ramen der slaapkamer den ganschen nacht open waren gebleven, heeft niemand van de familie, evenmin als van het dienstbodenpersoncel, eenig gerucht gehoord. i Op niet minder dan vier plaatsen is getracht het huis binnen te komen, tot dat dit gehikte aan de naar de eetkamer voerende serre. Hier is getracht een ruit los te maken, doch hiermede is niet voortgegaan. In het houtwerk ter zijde van het spanjolet zijn .gaten ge boord en toen is waarschijnlijk door middel van een door de gemaakte ope ning gestoken haakje hat spanjolet naar beneden getrokken, waarop de serie- deuren konden worden geopend. Toen stonden de dieven voor een zwaar ijze ren rolluik, dat de eetkamer van de serre afsloot. Dit luik hebben zij bijna een halven meter opgeschoven en er toen een stoel onder geplaatst, om te be letten, dat het weer zou zakken. De dieven hadden nu gemakkelijk werk, daar alle kasten zonder braak konden worden geopend. Met een oxydee- rende vloeistof hebben zij de verschillende voorwerpen „gekeurd" en wat geen edel' metaal bleek, verder onaangeroerd ge laten. i De diefstal werd eerst gisterochtend bemerkt. Op den grond lagen overal étuis en andere zaken, die niet van de gading der inbrekers Waren geweest, verspreid. Zij zijn blijkbaar alleen in de beneden verdieping geweest. Ook hebben Zij ge tracht de brandkast te openen, maar hierin Zijn zij niet geslaagd. In den tuin Werden voetsporen gevon den, maar niet duidelijk genoeg, om daar van afdrukken te nomen. Spoedig na de ontdekking van het mis drijf Was het parket ter plaatse en werd door de justitie en de justitieel© politie van Scheveningen, onder leiding van mr. Del Campo genaamd Camp, substituut officier van justitie bij de Haags oho recht bank, 'een onderzoek ingesteld. Ook de politiehonden-brigade was met enkele politiehonden daarbij tegenwoordig, tot dusver echter Zonder resultaat. Zooals gemeld wérd al het in huis aan wezige zilverwerk gestolen: de waarde hiervan wjas echter nog niet zelfs bij benadering op te geven. De heer Treub was verziekerd tegen inbraakschade en was aangesloten bij een nachtveiligheidsdienst. AIS bijzonderheid kan nog gemeld, dat ruim twee jaar geloden ook hij minister Treub werd ingebroken in dezelfde villa. De familie was toen uitstedig. KONSTANTINOPEL, 2 Juli. Op het front wan Ariburnu had de vijand met de .aanvallen op onzen linkervleugel geen succes, en werd hij' weer in de vroegere stellingen teruggeworpen. Wij telden 250 lijken van vijanden en maakten vele krijgs gevangenen o.w. 1 officier. Bij Sedul Bahr hervatte de vijand zonder succes den aan val. ROME, 2 Juli. In Karinthië heeft de vijand hevige aanvallen gedaan op de Monte Crose en bij den pas van Pic colo, daarbij gebruik makende van ver stikkende gassen. De aanvallen werden afgeslagen. Bij de Regia vallei zijn de belangrijke hoogtestellingen van Klerki en Strendini thans definitief in ons be zit. Aan de Isonzo maken wij regelmatig Vorderingen. I>e ópmarsch gaat echter zeer langzaam. Telkens moeten wij hevige te genaanvallen koeren. De regen belemmert onze :^ctie. Onze vliegers wierpen met succes bommen op vijandelijke colonnes, o.a. op het station van Daniël. MARSEILLES, 2 Juli. Een ontploffing heeft gistermiddag een fabriek vernield, waarin 100 werklieden, w.o. 80 vrou wen, werkzaam waren. Slechts 4 lijken Van vrouwen en 10 ernstig gjeWonden zijn tot nog toe uit bet brandende gebouw gehaald. LONDEN, 2 Juli. Het Engelsöhe s.s. „Lomac" van Buenos Aires naar Belfast is hij de Scilly-eilanden getorpedeerd. De bemanning is gered. GENT, 2 Juli. Alhier is ridder de G:cr- roond, oud proc.-gen. hij het Hof van Beroep, overleden. LONDEN, 2 Juli. Het s.s. „Welbury" van Hartlepool, met suiker geladen, is bij Bearhaven in Ierland getorpedeerd; de bemanning is gered. LONDEN, 2 Juli. Het s.s. „Inglemore" is bij Scilly* getorpedeerd. Een deel der bemanning is gered. BRUSSEL, 2 Juli. Gouverneur-Gen. v. Bissing waarschuwt tegen den handel in opeisching'sbewijzen van het Duitsche le gerbestuur. Deze bewijzen zijn geen waar depapieren. PARIJS, 2 Juli. Het communiqué van hedenavond meldt: De dag was betrekkelijk kalm, alleen ten noorden van Atrecht had een zeer hevige beschieting plaats. De Duitschers tracht ten tusschen Binaiville en Four de Paris op 30 Juni door onze linies heen te bre ken. Hun artillerie vernielde de voorste loopgraven, doch de aanval stuitte op de hechtheid onzer tweede linie. De vijand werd door onze Lnfanterie-aanvallen ter stond teruggeslagen, waarbij wij 200 meter voorbij de vernielde voorste loopgraven vooruitkwamen. Heden werden twee nieu we Duitsche .aanvallen onmiddellijk tot staan gebracht. LONDEN, 2 Juli. Het Lagerhuis heeft met algemeene stemmen het wetsontwerp betreffende het ministerie van munitie aangenomen. Gemeenteraad van Vlissingen. In de heden onder voorzitterschap van den heer jhr. mr. A. A. van. Doorn van Koudekerk©, burgemeester, gehouden ver gadering van den gemeenteraad van Vlis singen, werd de volgende mededoelragen gedaan Goedkeuring van verschillende raads besluiten, o.a. van de wijziging in de be grooting 1914 etn de vaststelling van do rekening over 1913. Een circulaire van de commissie uit de Ged. Staten van Zeeland, belast met de voorbereiding vaar de Drinkwatervoor ziening op Wateheren, waarin wordt me degedeeld dat de commissie een blief van den Minister van Binnenïandsche Zaken heel't ontvangen, waarin wordt gezegd, dat de minister bereid is te bevorderen^ dat in de kosten, verbonden aan het opmaken van een definitief plan voor oen centrale watervoorziening op Wal cheren, uit 's Rijks Kas, een bedrag tot de helft der kosten en tot een maximum van f7500 als renteloos voorschot wor den verleend, onder de volgend© voor waarden a. dat de andere helït door de Provincie Zeeland, de betrokken gemeente en parti culieren wordt gedragen; b. dat het te verleenen voorschot to zijner tijd op nader door den minister te bepalen wijze worden terugbetaald, indien de onderneming tot stand komt, -em c. dat de terugbetaling niet zal gevor derd en dus het renteloos voorschot als subsidie beschouwd Zal .worden, indien de onderneming niet tot stand zial worden bracht. Ten tweede, dat door den minister aan het Rijksbureau voor Drinkwa'ervooizfe- ning opdracht wordt gegeven om' tot. het instellen van het door de commissie be doelde rapport uit te brengen c. q., ver gezeld van volledig© plannen en voorstel len voor een drinkwatervoorziening op het eiland Walcheren. Overgelegd werden de navolgend© stuk ken Een adres Van het algemeen bestuur van de Algemeene Nederlandsche verceni- ging „Het Groen© Kruis", Waarin het verzoekt oe-ne subsidie van f5 per jaar voor liet recht om gebruik te mogen ma ken van de ontsmettingsovon voor boeken te Utrecht. De subsidie wordt hij ge bruik van den oven verminderd met de kosten van ontsmetting, welke per 'kist boeken ongeveer f3 kost. Zoo'n kist kan ongeveer 1000 leer- of leesboeken en on geveer 250 groote bibliotheek-boeken be vatten. Een verzoek van mejuffrouw wed. C. J. de Groot-de Rru'jjne, die wegens ziekte en ouderdom, zij is 72 jaar, ontslag heeft genomen, als werkvrouw in school A, omi eene gratificatie. Jaarverslag van het vverkloozenfonds. Een verzoek van E. Joukes, omi voor zijn perceel aan den 'Nieuwendijk 2 le mogen aanbrengen twee tochtschermen, een plankier en een tochtscherm. Ten slotte een adres van P. C Speckens, waar in deze mededeelt, dat hij; v©mom en heeft, dat de 1000/2 b. bloem, die de gemeen te ©enige maanden geleden heeft opge slagen, zijn verkocht; dat niet hij heeft te onderzoeken, of voor de gemeente wel' de voordeeligste Wijze is gevolgd hij de zen verkoop; Wat hij zeer betwijfelt dooh dat hij de teleurstelling moet doen blij ken, dat hij verkoop aan een bakker, toch ook buiten de bakkersvereeniging staande, hij is voorbijl gegaan. Dat hij vermeent toch dezelfde rechten te hébben als an deren, die zijai aangezocht een bod te doen op deze 1000/2 halen bloem; dat hij hoopt dat de gemeente goede nota zal nemen van zijn schrijven en bij voor komende gelegenheid hij niet ten achter Zal Worden gesteld, of zoo daarvoor een hem onbekende 'reden is, dia te noemen. Verder waren enkele benoemingen aan- de orde- Ten ©eiste van ©ene gemeentesecretarie;, waarvoor werden aanbevolen de heeren F. Kroon te Leeuwarden en A. J. T. M. Lommelaars te Culemborg. Deze werd aangehouden tot een vol gende vergadering/ Vervolgens van een onderwijzleres aan school C, waarvoor de voordracht bestond uit de dames Zorgdrager, N. I. Baart en T. S. J. Leef lang. Benoemd werd mej. Zorgdrager. Tot leden en plaatsvervangende leden van de stembureaux voor de stemming en herstemming voor leden van den ge^ meenteraad op 9 en 20 Juli a.s., werden benoemd: 'in het eerste district tot voor zitter de heer LI. ,1. Tichelman, tot leden de heeren J. J. Krijger, M. Laernoes en P. Merckens, en tot plaatsvervangende leden de heeren J. I. de 'Back, M. van der Beke Catlenfels, W. J. Frijling, 'P. Landsman en C. N. J. de Veij Mestdagh. In het tweede district tot voorzitter de heer C. A. Kalb'flei-soh, tot leden de hee ren J. J. Klijberg, T. Manse ©n J. P. Vermaas, en tot plaatsvervangende leden de 'heeren M. Geelhoed, A. Koppejan Jr., dr. A. van Maarten, A. J. van Ookenburg en J. do Vlieger. In het derde district, waarvan do bur gemeester ambtshalve voorzitter is, plaats vervangend voorzitter de heer Jos. van Raalte, tot leden de heeren G. van de Putte, W. L. Huson en A. Stavernmn en tot plaatsvervangende leden de heeren J. de Meij, M. J. Hemimakam, J. E. van der Slikke, J. F. Opdenziekë en G. van Westen. DEN HAAG. Naar wij vernemen hebben de ministers van marine en oorlog zich gezet aan het antwoord op de afdeelings- verslagen van de Tweede Kamers nopens vlootaanbouw en uitbreiding landstorm, opdat deze zaken zoo spoedig mogelijk in de Kamer kunnen komen. Een geheim verdrag van de viervoudige Entente? De anti- Duitsche .New-York Herald" heeft den 25en Mei uit Washington een bericht van het allergrootste belang ont vangen. Het is sedert afkomstig van een Amerikaan, die sedert het begin van den oorlog te Rome vertoeft en be tie ft een geheim verdrag van de Viervoudige Entente, dat op de volgende punten zou berusten le. De oorlog wordt voortgezet, totdat Duitschl'and en Oostenrijk gedwongen zijn, elke voorwaarde, die hun zou wor den gesteld, aan te nemien, en ieder der vier groote mogendheden is verplicht, den oorlog voort te zetten tot er dooi den gemeen schappelijken wil van de vier mogendheden een einde aan wordt gemaakt 2e. Er zial1 geen bemiddeling van Ne derland, Amerika of andere neutrale staten worden aanvaard; de vier geal lieerden zullen de vredesvoorwaarden dicteeren; 3e. Er zullen drie klassen van staten in Europa bestaan. De klasse A bestaat uit Groot-Britannië, Rusland, Frankrijk en Italië. Tot de klasse B behooren,: België, Nederland, Servië, Spanje, Por tugal', Zweden, Noorwegen, Roemenië, Griekenland en Bulgarije. Tot de klasse C worden gerekend: Bohemen, Polen, Beieren, Kroatië, Hongarije en de overige kleine staten, waarin het Duitsche rijjk en Oostenrijk volgens de rassen worden verdeeld 4e. De staten van klasse A zullen den vrede in Europa waarborgen. Die van klasse Bi Zullen volkomen onafhan kelijk zijn, doch geschillen onder hen moeten door scheidsrech'elijke uitspraak van de "A-staten worden beslecht. De C-staten zullen onafhankelijk' zijn, doch doch mogen geen léger ei- op nahouden, behoudens voor politie-doeleinden. Ook mogen z'ij geen handels- en postverdra gen sluiten. KATWIJK. Alhier is bericht ingeko men, dat de Katwijker logger K.W. 47 op een mijn is geloopen en vergaan. 10 personen zijn verdronken en 10 gered. De geredden zijn te Conrad aan wal ge bracht. Publicatie. De Territoriale Bevelhebber in Zee land enz., ter standplaats Middelburg, heeft de navolgende nieuwe verordening vastgesteld Artikel 1. Het uitvoeren van ge maaid gras is verboden. Artikel 2. Het gemaaide gras, ge wonnen op gronden binnen een uur af stand van de grens gelegen en in gebruik bij buitenlanders, mag voorshands worden uitgevoerd. Artikel 3. Overtreding van deze ver ordening wordt, ingevolge art. 49 van de Wet van 23 Mei 1899 (Staatsblad no. 128), gestraft met hechtenis van ten hoog ste drie maanden. Politie te Goes. Gevonden Voorwerpen. Aan het politiebureau alhier zijln in lichtingen te bekomen omtrent de na volgende voorwerpen, die in de maand Juni 1915 gevonden zijn, als volgt: 1 Ceintuxe met Gesp; 2 Portemonnaies met geld; 1 Vrouwenzak, inhoudende een zakdoek; 1 gouden Broche; 1 Heeren- hands'cboen1 Bril; 1 R. K. Kerkboekje; 1 Rozenkrans in E.t,uii. De Commissaris van Politie, E. C. WIERTS VAN COEHOORN. Goes, 1 Juli 1915. Postkantoor te Goes. Lijst van onbestelbare brieven en briet- kaarten, waarvan de afzenders onbekend zijn. Terugontvangen in de 2e helft del maand Juni 1915. Binnenland, brieven: I. van der Hulst, Krabhendijk©W. Kruidenier, Vlissingen; Schrier, 's Gravenpolder. Buitenland, brievenW. Bangniet, An- vers; J. Gallet, Anveïs; C. de Martean, Anvers; M. Verhinnen, Anvers. Buitenland, briefkaart: H. Welvis, An vers. N.B. Aan de afzenders wordt aanbe volen hun adres op de stukken te ver melden, opdat deze bij onbestelbaarheid aan hen kunnen worden teruggegeven. Driewegen. Inschrijlvers werkzaamheden aan de openbare school alhier zijln: A. Wabeke, Wemeldinge £601; J. de Mol, Heinkenszand f595; P. van Loo, alhier f 587en J. de Muijlnek, alhier f 580. De gunning is aangehouden. Borssele. Door het gemeentebestuur werd Donderdagmiddag aanbesteed het restaureeren van enkele havenwerken met annex remming- en steigenverk. Biljetten waren ingekomen van: Jac. Dekker, Brou wershaven f1700; A. Kaxelse, alhier f1635; J. de Muijnek, alhier f1625; en C. de Maaker, alhier f1366. Gegund aan den laagsten inschrijver. Veere. Do Notaris J. C. Blaupot ten Cate heeft Woensdag den 30 Juni 1915, in het openbaar verkocht: Perceel 1. Het Hofsteedje bewoond door Adriaan van den Bosse, bestaande in Woonhuis met Schuur, Bakkeet, Var kenshok, Boomgaard en Tuin, staande en liggende in de gemeente Vrouwepolder onder Gapinge aan den Landschuurweg, ter grootte van 23 Aren en 20 c.A. Perceel 2. 40 A. 30 c.A. Weiland, lig gende aldaar achter het eerste perceel Perceel 3. 51 A. 30 c.A. Weiland, liggende aldaar achter perceel 2. Perceel 4. 49 A. 20 c.A. Weiland, liggende aldaar ach ter perceel 3. Perceel 5. Ongeveer 23 A. 70 c.A. Bouwland, liggende aldaar aan den Landschuurweg aan de overzijde van het hofsteedje. Perceel 6. Ongeveer 19 A. 60 c.A. Bouwalnd, liggende al daar naast perceel 5. Perceel 7. Onge veer 19 A. 60 c.A. Bouwland, liggende aldaar naast perceel 6. Perceel 8. 29 A. Bouwland, liggende aldaar achter het hofje van P. Gideonse. De uitslag is als volgt: Perc. 1 en 2 verkocht aan C. Geensen te Middelburg voor f2499; perc. 3 aan A. Plu'ijfmers te Middelburg voor f1052; perc. 4 aan P. Gideonse te Vrouwepolder voor f995; perc. 5 aan G. J. van Hoeve te Middelburg voor f600; perc. 6 aan D. Kasse te Veere voor f474; perc. 7 aan G. J. van Hoeve voor f 500; en perc. 8 29 A. bouwland achter het hofje van P. Gideonse werd opgehouden. Van 1 en 2 Juli 1915. MIDDELBURG. Ondertrouwd: Jhr. A. E. Boddaert, jm. 33 j. en M. Goedheer, jd. 29 j.; Chr. Broeren,, jm. 21 j. en D. OnWijn, jd. 26 j.A. Lampers, 42 j1., weduwn. v. L. J. Puijpe en Z. Bolting, jd. 41 j. Bevallen: J. P. J. Wester veld geb. Geelhoed, z. Overleden: L. Rruel, 23 j., ongeh. J. A. Smidt, 72 j„ vr. v. J. Franchimont; J. C. Neugebauer, 57 j., man van iH. v. El'sacker. Levenloos aangegeven zoon van P. de El'sacker. Over de maand Juni 1915. KRAE-BENDIJKE. Geboren: 3, Janna Cornelia, d. v. Johannes Jacobus de Jonge facoimina Schipper; 6, Jacobus, z. v. Anthonie Johannes Kruijsse en 'Cornelia Nieuwenhuijz'en26, Leendert, z. v. Abra ham Zuidweg en Jac.oba Nieuwenhuijz'en. OVEZAND. Geboren: 11, Catharina, d. v. Marinus Rijk en Tannetje Remijin; 13, Cornells, z. v. Adriaan de Jonge en Jo anna de Kooning; 15, J obi na Maria, d. v. Pieter de Jong© en Cornelia Akda; 26, Willem Cornelis, z. v. Adriaan Witkam en Suzanna Huizen; 29, Adriana Klazina, d. v. Jozef Uitterhoeve en Pieternella Priem. DRIEWEGEN. Geboren: 10, Victor Al- bert, Z. v. J. L. Leijssens en M. R. van Malkot, beiden wonende te K-elfs Herent (België). NISSE. Geboren: 9, Cornelis, zl v. An thonie Fierloos en L-ena Wisse; 8, Leen. dert, z. v. Marinus Nieuwenhuijse en Adriana Slabbekoorn; 17, Petrus, z1. v. Laurus Poortvliet en Maria Huige; 30, Lauwerus, z. v. Jacob van der Hielo en Nee'tje 0-ele. 'S HEER-ARTSKERKE. Geboren: 27, Antonina Jannetje, d. v. Johannes van de Velde en Cornelia Hoebeke. BORSSELE. Ondertrouwd: 24, Jacob Steketee, 22 j., jm. en Francina Wathout, 19 j„ jd. Geboren: 22, Adriaan, zl. v. Cornelis Meulpolder en Abramina Polderdijk. Overleden: 16, Willem Schipper, 79 j., geh. met Elisabeth v. d. Plasse. Van 25 Juni1 Juli 1915. KRUININGFN. Ondertrouwd: Anthonie de Bel', 23 j., jm. en Janna JoZina Nieu- wenhuize, 21 j., jd. Gehuwd: Pieter van Boven, 27 j., jm. en Wilhelmina Vermaire, 49 j., jd. Geboren: Cornelis, z. v. Marinus van den Berge en Maatje Moelker. Van 25 Juni2 Juli 1915. IERSEKE. Gehuwd: Pieter Steketee, 21 j., jm. en Maria Pekaar, 21 jd. GeborenWillem Cornelis, z-. v. Adriaan Klaasse en van Adriana Helena Stroo- saijder. Overleden: Marinus van den Bogaard, 56 j., echtgen. vhn Jaooba Laban; Cor nelia Rosalia, 8 w., d. v. Honneré Fran- cies Hobbelaar en van Adriana Maria Hendrika Theresia de| Bruin; Adriaan, 2 j., z. v. Jacobus Pekaar en van- Johanna Go-etheer. 2 Juli medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 769.6 te Vlis- singen, laagste 761.2 te' Mem-el. Verwachting tot den avond van 3 Juli: Zwakke tot matigen wind uit Zuide lijke richting; half tot zwaarbewolkt, wei nig of geen regen. 1 Va mier. Voor de medewerking en belang stelling bij de benoeming tot leden van den Gemeenteraad ontvangen, betuigen ondergeteekenden hunnen hartelijker! dank. J. MINNAAR, P. DE PUTTER. 'sHeer Arendskerke, Juli 1915. Voor de vele bewijzen van deel neming ontvangen bij het overlijden van mijn geliefde Moeder Mevr. de Wed. A. REMIJN geb. J. W. E. Daman en voor de laatste eer door de bewoners van de Krommeweele aan de overledene bewe zen, betuig ik mijn hartelijken dank. A. J. REMIJN. Middelburg, 2 Juli 1915. ZONDAG 4 JULI. Voorm. 9.30 uur: Ds. R. J. van der Veen. Nam. 2 uur: Leeskerk. Avond 6 uurDs. R. J. van der Veen. Collecte voor Em. Pred., Pred. Wed. en W. Die iets verschuldigd mochten zijn aan de nalatenschap van Dr. J. H ZILVER RüPE, vroeger te Oostkapelle, overleden te 's Gravenhage 24 Maart 1915 worden verzocht het verschuldigde te betalen bij den heer A. DE PAGTER, Hoofd der Openbare School aldaar. De erfgename C. G. ZILVER RÜPE. De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE zal op des namiddags te 2 uur te Oostkapelle, in het openbaar EENE PARTIJ wassende op eenige perceelen land, lig gende in de gemeente Oostkapelle, bij de hofstede van Fn. Dekker en op het bosch bij het dorp. Gedrukte notitiën verkrijgbaar ten kan tore van voornoemden Notaris te Mid delburg. De Notaris PILAAR zal des middags te 12 uur te Borseie, voor dhr. W. M. KQ0LE, op diens hoefje aan den Westsingel, tegen contante betaling, Bruine Merrie 11 jaar, bruine Merrie 4 jaar, 2 Menwagens op ijzeren assen, Sacks Ploeg- vijfbalks Egge, kleine Egge, RolsleSper, Stroomden, Grindbak, 2 stel Peeën, ladders, Zwengen, Voorladders, Lamoen Reepen en Pleiën, Harnas, enz. De Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE zal op des namiddags te cén uur, op de boven zaal der Sociëteit „de Vergenoeging", aan de Groote Markt te Middelburg, ten verzoeke van de Erven van den Wel- EdelGestr heer A. P. Snouck Hur- gronje in het tewoond door den heer J. Coppoolse, met daarbij behoorende staande en liggende in de gemeente Middelburg aan den Schroeweg, ter grootte van 20.S4.1O H.A.verpacht tot 1 Maart/1 Mei 1925. liggende aldaar aan den Schroeweg, in pacht bij den heer D. Lorier, tot 25 November 1915. liggende aldaar aan den Schroeweg, in pacht bij den heer J. A. Gideonse, tot 25 November 1916. liggende aldaar aan den Schroeweg, in pacht bij den heer J. A. Gideonse, tot 31 October 1921. De Veiling zal geschieden in 23 per ceelen en verschillende Combinatiën. Gedrukte notitiën dezer veiling met kaart zijn verkrijgbaar ten kantore van voornoemden Notaris te Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3