Telegrammen. Bouw- en Weiland Kersen en Pruimen, 13 perceelen bruine Klevers, 9 perceelen Kenthooi, i. de Kersen, Stukken. Veeteelt Nieuws. Reclames. Laatste Berichten. Briefwisseling Burgerlijke Stand. 6R2 ^arktfierichtefi. Ad verten tiën. Woensdag 9 Juni 1915, NETTEN INBOEDEL, SCHILDER IJ EN Antieke Meubelen enz. Dinsdag 8 Juni 1815, verkoopen: Woensdag 9 Juni 1915, publiek veilen en verkoopen: 3.42.50 H.A. Woensdag 9 Juni 1915, publiek verkoopen: 2. 3. Woensdag 9 Juni 1915, publiek verkoopen !e Oorrespondent Kats. Donderdag 10 Juni 1915, publiek verkoopen: BESSEN. de zwarte en roode Bessen de zwarte Bessen, de zwarte Bessen en Kruisbessen verkoopen op Woensdag 16 Juni 1915, Vrijdag 18 Juni 1915, te koop aanbieden: Landbouwershandgereedschap, Melk- en Zoldergereedschap, firma La Riviere is ter perse eon nd door C. Schiitz, o'rd der Vrijheid", tweede druk van van den heer' P. ,De Schrik des :heid der Reda-'ee.) ss, 5 Juni 1. té. ed acteur, voor onderstaande verzoeken in Uw ;stug bij voorbaat ree is de maand i de biljetten voor oazer gemeente, len uitje e'.kt. h t- ïg een gro-ot - fout sa den tegemvoor- verschillende doel- zal het nu reeds en onmogelijkheid del lijke uitrei- igen, 'het dan reeds doen. Ik weet niet ilt, doch kan ieder gemakkelijkeis a.'en :1 burger om lermijsnen te kun- ials nu het geval zijn belastingbiljet een opvorderbaar mgeveer de helft drag. hoop ik dan. ook ang meer op z'.ch en in de tweede migend jaar vroe- Uw lezer, r. idkundig Congres ept. te Amersfoort Een 30-jarig arbei- en in de rivier de 'iek te Breda ver uit Vesendarn. d.d. ig dochtertje van Steenwijik is hier erdronken. Men t te IJmuiden bin- rkiend als dat van uit Pui sneren :1. die „Rijndam", uit gemeenteraad te S. Bijl (c.-h. met J. Giljamse -d.) (I.). Te Haarlem ts hebben tusschen 627, Spiesz (s.-d.) met 826 en v. st. De liberale en ten behaalden be- goluk. Eergister- loring plaats gehad siiijin. De trein die ■dam naar Uithoorn sschen het station dijk. De locomotief zijnde wagons wer- jrpen. Persoonlijke .et plaats. Wel is >ele schade toege» el versperd en men te ontruimen. Het Uithoorn moet nu eden. Be oorzaak rakte van de epo ir- ch hotel. Den jaren geleden zijn Steden" te 's-G ra- hof de vroegere digden der inderlij l leden Alkmaar en' adering der Staten odanig is geëxploi- ok. In de wei bij ind- en Boschbouw- ,er" ife De Lutte, er dagen eeni zwerf- te steen werd bloot- er lang, 1.60 meter w 1 dansen, ■gadering van Wie- 'an B. en W. door mleerderheid van. aar de kerinis, die t in 't laatst van, rgaan, wegens alen. echter de herber de zullen hebben,. Irioi nachten mógen eur. De ..Daily ie in verband met ge 'woning-toostan- dat bij een groot tjelde publiek een nemen voor kleine nwoordige dievie^ een wat kleiner luxe van een eigen lis met een fiets!" ls echter voor de oningen in Londen, ndte huurders om van goede, ruime jaren wirjekteu de architecten zeker him aandacht allerminst aan de verzending van een ouwervvletschen, grooten, comfortabelen kelder, de tijden schenen achter ons te liggen, dat teen voor naam deel der huishoudelijke levensmid delen daar bewaard werd voor koel zomer en warm wintergebruik. De tijden zijn echter weer aan het veranderen; en dit maal moeten het wel de Duitschle bezoeken in de lucht zijn, die de oorzaak werden van eon plotselinge voorliefde voor wonin gen mot kelders' Vooral in de hoofdstad Londen, maar ook in streken aan de oost kust, waar de Duitsche luchtschepen zich nog al eens plegen te vertoonen, is do vraag naar huizen met kelders geweldig gestegen. Zelfs voorspelt men, dat een der gevolgen van dezen oorlog zal zijn, dat moderne architecten in het bizonder hun zorg1 zullen gaan Wijden aan de bom vrije inrichting van sous-terrains. Hand. wordt door 21.000 artsen erkend als het beste versterkingsmiddel voor Zenuwen en Lichaam. LONDEN, 5 Juni. Uit Mytilene wordt gemeld, (laf de gezamenlijke algemieewe aanval op de Turksdie stellingen op Gal- lipoli gisterochtend is bpgonnen. BERLIJN, 5 Juni. In politieke kringen wordt de vraag besproken of men niet zal overgaan tot de vorming van een coalitie-ministerie, evenals in Engeland. Vron Gerlaeli heeft het eerst dit denkbeeld geopperd. De Duitsche Ivurier gelooft, dat het denkbeeld om de partijleiders in de directe deelneming aan de rijkszaken te betrekken, geen bedenkingen zal ontmoe ten. Het blad noemt de namen van Heide brand, Spahn, Bassermann en Scheide- mann, dóe in de rijksregeering op hun plaats zouden zijn. IJMUIDEN, 5 Juni. Het vinden van het lijk van den stoker van den stoomtrawler „Rijndam" geeft te IJmuiden aanleiding tot groote ongerustheid omtrent het lot van dit schip. De trawler, die gisteren had moeten arrive eren, was hedenmorgen nog niet binnengekomen. Het lijk vertoon de brandwonden, terwijl geconstateerd is, dat de man overleden is vóór hij: te water geraakte. Men vreest dan ook, dat de trawler op een mijn is geloopen of dat de ketel ontploft is. PARIJS, 5 Juni. (Olficieel). Communi qué van 11 uur: Het gevecht ten Noorden van At vecht, blijft voortduren. Do Fran- schen gaan voort met terrein winnen en hebben een Joopgraat veroverd en ten noorden van Sonchez krijgsgevangenen gemaakt. Zij kwamen 100 Meter vooruit in het Labyrinth ten Zuiden van Neuville. BERLIJN, 5 Juni. (Wolff). Naar aan leiding van het Fransehe bericht over het bombardement van hot hoofdkwar tier van den Kroonprins door Fransehe vliegers, verneemt het Wolifshuieiu van bevoegde zijde, dat door de bommen eenige manschappen gedood zijn. LONDEN, 5 Juni. Het stoomschip „In- fim" is ter hoogte van kaap Lizard ge torpedeerd en gezonken. De bemanning weid gered. VLISSINGEN, 4 Juni. Hedenmiddag 4 uur werd door het visschersvaartuig VLI 19 te Vlissingen aangebracht een lijk, dat in de Deurlo aan de Scheldjemond drij vende hvas gevonden. Het lijk werd her kend als van een visscher van ieen bom uit Heijst, die eenige weken geleden daar ter plaatse is omgeslagen. liet lijk werd naar1 de begraafplaats te Vlissingen over gebracht. Te Katwijk aan Zee is het 21/2-jarig meisje S. gevallen in den gloed vaa de vuilverbranding en aan de brandwonden bezweken. Een mijnontploffing. IJMUIDEN. Tijdens het ophalen der net ten van den stoomtrawler „Holland I" uit IJmuiden ontplofte een mijn, welke het geheele vischtuig vernielde, waarbij het schip onbeschadigd bleef. DEN HAAG, 5 Juni. In Parlementaire kringen verluidt, dat hoogstwaarschijnlijk Maandag het regeeringsantwoord zal ver schijnen inzake de suppl. begr. Buitea- landsche zaken (tijdelijk gezantschap bij het Vatikaan). DEN HAAG, 5 Juni. Bij de Tweede Ka mer is weder een wetsontwerp aanhangig gemaakt t.ot het onder de wapenen houden van militie en landweer. AMSTERDAM, 5 Juni. De bijeenkomst der spaarbank te Vlissingen zal, in ver band met de tijdsomstandigheden, niet doorgaan. Wel zou te Amsterdam op 12 Juni een bijeenkomst gtehouden wordieni ter afdoening van de huishoudelijke aan gelegenheden. DE BILT, 5 Juni. Vanwege het Kon. And. Meteorologisch Instituut wordt ge pield, idat ,i(n den namiddag van 4 Juni een vrij sterke aardbeving is geregistreerd, waarvan de eerste voorioopers werden waargenomen te 5 ,u,ur 25 min. en 59 sec. Greenwich tijd. Het episch centrum ligl op pen afstand van ruim 1900 K.M. in ongeveer Z.O. ,of N.W. richting,- waar» Bchijnlijk in het Z.O. van den Balkan (Mesopotamië). Mej. L. Zoodra, er plaats voor is, zullen we het opnemen. (Red.) Telegrafisch. Weerbericht. Naar traurnemingen in den morgen van 5 Juni medegedeeld door hel Kon. Ned. Meteor. Instituut te I)e Bilt. Hoogste barometerstand 768.9 te Vlis singen, laagste 762.0 te Skudesnaes. Verwachting tot den avond van 6 Juni: Meest matige Westelijke tot Zuidwes telijken wind, zwaarbewolkt met tijdelij ke opklaring, waarschijnlijk eenige regen met kans op onweer. Weinig verandering van temperatuur. Van 27 Mei- 3 Juni. WEMÉldINGE. Gehuwd: Leende rt Walrave, jm. 37 j. en Adriana Schou- ivenaar, 42 j., weduwe van Mar in us ('or- nelis Daane; Pi-eter Traas, jen. 23 j., en Wilhelmina Maria Nijsscn ,jd., 31 j. Geboren: Ferdinandus, z. s-, Lucas Tib roe en van Johanna Ferdinandusse. „Kr. Ct." Z1ERIKZEE. Getrouwd: A. van Loo, jm, 22 j. en U. v. d. Hoek, jd. 63 j.; J. Spelt, jm. 24 j. en J. Berrevoets, jd. 20 j. i Bevallen: M. van Almkerk, geb. Kei- nepier, z.; P. M. L. Durinck, geb. de Bulck, z. Overleden: J. F. Smits, 45 j., man van C. G. Wijtenhurg; L. v. d. Sluijs, 44 j.. in. v. J. Quant. Over de maand Mei. KLOETING E. Gehuwd: 20, Marinas v. d. Schraaf, 23 j., jm. te Kapelle ea Maria Kchouten, 20 j., jd. Geboren: 3, Cornells, z. v, Jacob van Dalen en Janna Nijssen; 4, Elias, z. v. Willem Nieuwdorp en Janna de Jager; 15, Catharina Cornelia, d. v. Adriaan Hoogesteger en Jannetje Potter; 17, Jan netje, d. v. Marinus KromJieen en Adriana Blommaard. „Kr. Ct." ZAAMSLAG. Ondertrouwd en Ge trouwd: E. Wetzler, 22 j., jm. en B. E. Dieleman, 16 j., jd. II. F. Overbeeke, 24 j., jm. en C. L. van Drongelcn, 20 j., jd.; P. Meeusen, 26 j., jm. ea J. den Hamer, 26 j., jd.; J. Drabben, 32 j., jm. en A. de Jonge, 26 j., jd.; F. van der Hooft, 20 j., jm. en J. Zegers, 22 j., dj.; Chr. van de Velde. 27 j., jm. en F. de Ridder, 26 j., jd.; J. Hamelink, 26 j., jm. en J. M. van de Velde, 26 j., jd. Geboren: 5, 'Marinus, z. y. Daniel Ha- tnelink en Adriana de Fedjter; 9, Cor- nelis Arij ,z. v. Jan de Putter en Janna de Kok; 10, Barbera Maatje, d. v. Jan Hendrik de Fouw en Pieteraella Barbera Dieleman; 16. Joris, z. v. Pletter Kolijn en Catharina Maas; 18, Pieter, z. v. David Francois Dieleman en Elisabeth van de Wege; 21, Jozias Salomon, z. v. Jan de Ridder en Franc oise Romeijnsen. Overleden: 5, Geertrui) de Vos, 13m., d. Levenloos een z. v. Isedorus van den Berge en Maria Rosalia Magnus. SER00SKERKE. Gehuwd: 12, Arend van den Broeke, jm. 33 j. en Catharina Schout, jd. 25 j. Geboren: 10, Maarten, z. v. Gerrit Geev- 6e en van Maatje de Rijke; Cornclis, z. v. Willem Huijssoon en van Maatje Flipse. Overleden15, Willemina de Visser, Wed. van K. Houterman, 55 j. AXEL. Getrouwd: 20, Willem Kaijser (Terneuzen), 24 j., jm. en Catharina Schieman, 21 jjd.; Emile Francisius de Kind (St. Jansteen), 28 j., jm. en Philomeiia Schoof, 22 j., jd.; 27, Cornelis Deij, 24 j., jm. en Geertrnida Elisabeth Bareman, 21 j., jd. Geboren22, Albert Honoiv Eduard Alphons .Francois (Bornhem), z. v. Jan Baptist Mascaux en van Joanna Helena Brijs; 24, Maria, d. v. Adriaan Pieter Dieleman en van Cornelia Rosalia Ver- plancke. Overleden 17, Clara Mar,garetha Augus ta de Paepe (Koewacht), 10 m., d. v. -Alphousus en van CoraJia Maria Theophila van der Bilt; 20, Marinus van Driel, 5 m., z. v. Gerard Adriaan en van Pieter- nella Adriana van Es; 22, Daniel Drabbe, 73 j., wedn. van Pieternella Jansen van Rosendaal; 25, Florentinus FrancisCus de Roos, 1 j., z. v. Jan Francies en van Leonie van den Acker; 27, Maurice Adolf van Hoije (Exaarde), 1 j. ,z. v. Gustavus Joannes en van Idalia Maria Gijsel. „T. Ct." Wissenkerke. Afloop aanbesteding on derhoudswerken 1915—1916 in den Cal. Anna-Frisopolder, gisteren gehouden. In schrijvers L. A. Vink, Brouwershaven, £8460; J. M. Dekker, Brouwershaven, £8449; W, M. Ferdinandusse, Biezelinge, £8420; H. Jansen, Middelburg, f'8400; J. F. Fondse, Kerkwerve, f8400; D. van Popering, Sir-Jansland, f8400; B. van dei- Linde, IScharendijke, f8397; A. N. de Waard en K. van Wijngaarden, Sliedrecht, f8397; Jacobus de Bourgraaf, Wemel- dinge, f8390; Anthonie Verburg, Colijns- plaat, f8367; H. Kosten, 'Wemeldinge, 18295L. van de Velde, Biuinisse, f8160 en W. L. Klos, Scherpenisse, f7965. Kruiningen. Donderdagnamiddag werd door- het bestuur van het waterschap Krui ningen aanbesteed de herstelling en ver sterking van den zeedijk. InschrijversW. L. Klos, Scherpenisse, f4790; C. P. Bc- lier, Scherpenisse, f4690; M. Jan sens, Goes, f4698; W. M. Ferdinandusse, Bie zelinge, f4675; J. C. v. d. Brink, Krab- bendijke, 14716; I. Douw, Zierikzée, f4720; Jac. Bourgraaf, Wemeldinge, f 4694P. Barrevoets, Kerkwerve, f 4730 D. v. Popering, Sijansland, f4780; H. Kosten, Wemeldinge, £4674; M. Hooge steger, Wemeldinge, f4720; C. B. Haek, Oud-Gastel, 4975L. v. d. Velde, Brui- nisse, f 4730W. Adriaansens, Hontenisse, f4760; J. F. AdriaansensPolfliet, idem, f 4675. Het werk is gegund aan den laag- sten inschrijver H. Kosten, Wemeldinge. Daarna werd aanbesteed het gewone onderhoud van liet Waterschap Kruinin gen. Ingeschreven werd door M. Baveco 3 pCt. boven tarief; M. Karelse 2 pCt. boven tarief; Krijger 2 pCt. boven ta rief; C. Wondergem 1 pCt. hoven tarief. Gegund aan den laagsten inschrijver. Vlissingen, 5 Juni 1915. Bij de gisteren gehouden groente- en fruitveiling werden de volgende prijzen besteed Spinazie 3250 ct., zuring 121!) ct., postelein '1527 ct., kervel 2028 ct., pieterselie 14 ct., andijvie 26 ct., moskral 24 ct., kropsla 1524 ct., alles per mand. Postelein 8 ct., aardbeien 4041 ct., hei den per klein rond mandje. Peen 691/2 ct., selderie 31/2—ct., pieterselie 2 51/2 ct., 1-ha.barber .31/271 2 ct., ramme nas 34 ct., uien 21/26V2 ct., radijs 221/2 ct. alles per hos. Snijboonen 1 ct., kropsla 13 ct., bloemkool 727 ct., komkommers 6V2-10 ct alles per stuk. Aardappelen (muizen) 5062 ct., poters 50—55 ct., kruisbessen 2134 ct. alles per vijfkop. Peulen 60 ct., Malta- aardappelen 30 ct. per .vijfkop, Veilingsvereeniging „Walcheren". Middelburg, 5 Juni 1915. Aardbeien 80 ct.f 1.30, kruisbessen 10- 13 ct., Maltha aardappelen 14 ct., aardappelen (muizen) 1621 ct., aard appelen (9 weeksehe) 1821 ct., aard appelen (poters) 1016 ct., peulen 51 78 ct., per K.G.; doperwten 5762 ct., per 5 liter: snijboonen 2060 ct., per 100 stuks; bloemkool 1022 ct., kom- konnners 712V2 ct., sla 4)2 CU per stuk; spinazie 3954 et., zuring 6—11 ct., per hen; postelein 2641 ct., andijvie (moskrul) 1319 ct., per mandje; peen 9121/2 ct., rbabarber 57 cl., rammenas 25 ct., radijs 1/22 ct., raapsteelen 2 ct., selderij IV23 ct., pieterselie li/22V2 ct., uien 21/25l/2 ct., per bos. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Goes, 5 Juni 1915. Groote veiling. Geveild werden 23800 K.G. kruisbes sen tegen f 10.30 a f 10,80 per 100 K.G. Kleine veiling. Rhab'arber 2 a 4 ct. per bos; kropsla 20 a 50 ct., per 100 krop. Tholen, 5 Juni 1915. Tarwe f15.af 16.haver f 14.a f 15. wintergerst f a f alles per 100 K.G. rogge f a f bruineboonen f 23.— a f 25.witteboonen f 22.a f 23.—, kook- erwten f 28.a f 30.kroonerwten f 29.a f 30.—, aardappelen f 2 a f 2.25, alles per H.L., uien f 0.— a f 0.— per 60 K.G., eieren f 0.a f 4.50, per 100 stuks, boter f 0.67 Va per 7S KG. Door deze dankt ondergeteekende bij het verlaten van Middelburg voor het vertrouwen, van een groot gedeelte der bevolking van Walcheren in zoo ruime mate genoten en brengt hierbij tevens, voor zoover hij daartoe persoon lijk niet in de gelegenheid was, een afscheidsgroet. Aan hen, die hiermede nog onbekend mochten zijn, zij medegedeeld dat de prak tijk door den Heer L. W. de Waardt zal worden voortgezet. Dr. H. J. NEDERVEEN, V eearts. Middelburg, 5 Juni 1915. Allen, die iets te vorderen hebben van of verschuldigd zijn aan den heer J. P. M. CAMMAN, Rijkstuinbouw- leeraar te Middelburg, gelieven daarvan spoedig opgaaf of betaling te doen ten kantore van den deurwaarder I. P. ROSIER te Middelburg. De Notaris J. W. VERHULST,zal verkoopen: des morgens ten 10 ure, wegens sterf geval o. m. van Mej. A. C. Ronca, alhier, Kabinet, Brandkasten, Beddegoederen, Bad met koperen geijzer en douche, Tapijten enz. van bekende meesters. Te bezichtigen twee dagen voor den verkoop tot 4 uur. De notaris PILAAR zal des namiddags tè 3 uur te Goes, in het café „Boudeling", tegen contante be taling in boomgaarden onder Goes, Kloetinge, Driewegen, Schore, 's Gravenpolder enz. Breeder bij biljetten omschreven. De Notaris M. C. SCHRAM te Krui ningen, zal op des voorm. 11 uur, in het hotel „Koren beurs" te Kruiniegen, te Kruiningen, als: I. 27.20 Aren BOUWLAND aan den Kruisweg, in pacht bij dhr. J. Maas. II. 86.20 Aren BOUWLAND aan den Eleniveg, in pacht als voren. III. 27.90 Aren BOUWLAND aan den Grintweg, in pacht bij dhr. C. Waverijn. IV. 29.00 Aren BOUWLAND in Schuitevaarthoek, in pacht bij dhr. D. Zander. V. 43.28 Aren BOUWLAND aldaar in pacht als voren. VI. 55.10 Aren BOUWLAND aldaar in pacht als voren. VII. 38.30 Aren BOUWLAND aan den Oomshoekschen weg, in pacht bij dhr. Wm. Kievit. VIII. 35.60 Aren BOUWLAND in Jacob Bouwenshoek, in pacht bij dhr. J. Maas. Aanvaarding Bouwland rooven oogst en Weiland 1 Dec. 1915. De perceelen IV en V en IV, V en VI komen ook in massa. Verdere inlichtingen ten kantore van bovengenoemden Notaris. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes zal op des namiddags om 2 uur te Kloetinge in de herberg van Th. Dagevos, om con tant geld, groeiende in verschillende boomgaarden onder Kloetinge en Goes, (waaronder van het Burgerlijk Armbestuur van Goes aan het Vogelenzangsche Weegje). onder Kloetinge nabij het Witte Hekken, in 3 perceelen. UI 'J onder Goes in Galissenhoek, in 2 per ceelen van den heer M. Vekbeem, die crediet verleent tot 1 November 1915. Breeder bij biljetten omschreven. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op des avonds om 6 uur, te Kapelle, in de herberg van de Wed. Hanson, groeiende in verschillende boomgaarden te Kapelle, Biezelinge en Schore. De verkoopers geven uitstel van be taling tot 15 Augustus 1915. Onkosten contant. Breeder bij biljetten omschreven. die LID wenschen te worden van de Vereeniging tot Onderlinge Hulp bij het ontstaan van Brandschade „Helpt Elkan der" te Serooskerke (W.) gelieven zich daartoe aan te geven bij het Bestuur vóór 8 Juni e.k. Zij, die hun gebouwen in bovenge noemde vereeniging wenschen te ver zekeren, kunnen zich hiervoor opgeven vóór 17 Juni a. s., bij den Boekhouder A. AARNOUTSE te Koudekerke. Een bekende Brandwaarborgmaat- schappij zoekt voor Kats een Brieven letter A aan het bureau van dit blad te Goes. De Notaris J. C. A. IIUVERS te Kapelle, zal op 's avonds om 6 uur, in de herberg van Mej. Hanson te Kapelle, wassende in diverse boomgaarden onder Kapelle, Kloetinge en Goes, voor de heeren M. Remijnse, Jan Rottier Jzn., Adr. de Groene (Dijkwel), A. M. Peman Kakebeeke, D. Rouw en mej. Jac. van Weel». Voor den heer M. Remijnse: in Polderdijk onder Kapelle, en voor den heer Adr. de Groene: bij C. de Blaey te Kapelle, en in den jongen boomgaard bij I. Kole aan den Postweg, aldaar. Alles breeder bij biljetten omschreven. Betaaldag: de kersen 1 Augustus, de pruimen 1 Sept., de bessen 18 Juni a. s. De Notaris W. HIOOLEN te Middel burg, is voornemens te des middags 5 uur, in de herberg bij Steven de Regt te Kortgene, ten ver zoeke van den heer J. K. VAN NIEUWE- HUIJZE, aldaar op de door hem bewoonde hofstede „de Korenbloem" door nummerpaaltjes aan geduid en nader omschreven in de noti ties, verkrijgbaar op de hofstede en in de herberg. Onkosten 10 Betaaldag 25 Nov. 1915, De Notaris Mr. JAN LOEFF zal des voormiddags om 10 uur te Koude- Kerke, op de Hofstede „Pauwenburg", in het openbaar Wit Merriepaard oud 13 jaar, met Veulen, bruin Merriepaard oud 9 jaar, vos Merriepaard, oud 2 jaar, zwart Merrie paard, oud 1 jaar, bruin Merriepaard, oud 1 jaar, 8 Melkkoeien, 4 Kalfvaarzen, 4 U/g-jarige Vaarzen, jÉËSÊ.W) Springstier van 14 maan- den, 3 Stiertjes van 8 SsssésÉÉÉÉéIs» maanden, 8 Kweekkalveren, 2 Varkens, Melkschaap en 2 Lammeren, 6 Loop eenden en 1 Woerd, 60 Kippen en 1 Haan, Karnhond met Hok, Veeren- wagen, 3 Menwagens met toebehooren, Albion Maaimachine H. R. 2 met 5 Messen, Driewielskar, Veldslede, Sleep- deur, Voorsleper, 2 Ploegen, 8 Eggen, Rolblok, Handblok, Vleeschblok, 2 Ket tingen, 3 Pongers, Repen en Blokken, Wagenlichter, Watervat met Stel en Trechter, 2 Waterbakken, Stampbak, Meelkist, Mangelmolen, Kortmolen, Windmolen, Mestkruiwagen, Handkrui wagen, Geeselstoel met Steen, 3 Lad ders, 2 Trappen, Kort- en Langtouwen, Melkstolp, 2 Kie;kenrennen, Voeder bakken, 6 Graanzeven, Maten, Bascule met Gewichten, Kooktoestel, 1000 groene en 500 doornen Mutsaards, Mestput planken, Heuldelen, Klief liout, Mest in den Mestput, Horden, Staken, Paardewant, Slijpsteen, Graan- en Aard appelzakken, Velo-Waschmachine, enz. Er zal zijn Bergplaats voor Fietsen, maar geen Stalling, en Muziek wordt niet toe gelaten.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3