Telegrammen. m goed ondertiosiden INBOEDEL, Gebroeders Polak, Aanbesteding Aanbesteding tukken. Openbare Verkooping. op Woensdag 7 April 1915, Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Telegrafisch Weerbericht. Afloop verkoopinp, aanbestedingen enz Advertentiën. publiek verkoopen, I. op Dinsdag 6 April 1915, HET WOONHUIS EN ERF Hei WOONHUIS en ERF II. Op Woensdag 7 April 1915, Vanaf 6 April a.s. zullen de kantoren op werkdagen geopend zijn van 8V212V2 en van 26 (des Zaterdags van 87o—12 V2) en de maga zijnen van 7 v.m. tot 8 n.m. Wij houden ons voor de medewerking van de zijde onzer cliënten beleefd aan bevolen. Vlissingen. Dinsdag 6 April 1915, aan te besteden Het bouwen van een blok van drie Arbeiderswonin gen bij de Hofstede „Wa terloo" in den Wilhelmina polder. Op Woensdag 14 April 1915, aanbesteed het onderhouden van- en het doen van herstellingen aan de Rijksgebouwen in de Abdij te Middelburg, van den dag der goedkeuring van de aanbesteding tot en met 31 December 1916. openbaar verkoopen, G., Goes, M. ;e Wemeldinge, to Hansweerd, |M.. Hansweerd: R., zonder bc- herhaling 7 d. an overtr. Leer- lerberg niet tij- |A. S. te Goes. zal zich her- ar 31 December [lelburg op den ren zich hevig verzet. Tegen tijds natuurlijk en werd deze In krijgsraad te (1. Tegen P. H. en gevangen is- 1). en M. K. ens verzet, ter wegens oprui- [diair 20 dagen Nadat in deze de .verdedigers krijgsraad een dde zij de be- n. Ikanonnier J. B, met een mes llekerko in den imber 1.1. in de 14 dagen ge- inspecteur van lezie zaak ge tui - als deskundige, Sanders© heeft fcd der Redactie.) Judt de gedachte |h het Nationaal len een of andere |>n telkens de he ir ingekomen of 1' men ©en plaats lm toch niet ge- van dien steun es zoo gelukkig om te steunen in aanmerking, laar een tweetal 1 komen. l aag', kan ik voor er in menig; Loeft© aan steun 1 duren tijd toch |in vel© gezinnen don middag gesteld zijn, om ren van wat er mrt. Voor velen, Imet grootere uit ende stijging van ïoeften. Door het erwten en boo- Igeen verdiensten 1 deze producten ?n ophouden van en andere wer- i het werk aan do teir einde; het onder den druk aangaat zou ik Fait onder do ter- I immers dan zou zijn. Ir, wellicht dat u |r courant eenige ïen van een en daarmede menig zal bewijzen en dat G oes ook iets |ven op het altaar voor de plaat- Ie werkma n. i Steuncomité wil lion. Nat. Steun- vornren tusschen ganisaties en de Ité's, die,wegens lzijfn opgericht, op licht gegeven kan l aamheid. Irachlen de werk- ten einde daar- te leenigen va.n letroffen. Het laat freonen van steun aatselijke commis- pft het Kon. Nat. rte der uitkeering len bevorderd: doenlijk is, moet worden tusschen Ier tijdsomstandig- |die reeds bestond. het steuncomité lande armoede ge- armenzorg1 te Wij keer ing aan arbei- Lrd hadden tegen J van werkloosheid, Inkassen en -fond- porstel van minis- gemeentebesturen om dit te doen Jissies om. laan arbeiders, die I werk 1 ie denve roe n i - zijn, kunnen het I gecontroleerd wor mier vereeni gingen. rn het Kon. Nat. uitkeeringen be- elen. Ten slotte is liet de taak van het Kon. Nat. Steuncomité, waarvoor het hij uitstek een beroep dead op de milddadigheid, om bij te springen waar de plaatselijke hulp bekort schiet. Met deze aanteekeningen hopen we y.an het verlangen van dezen Goeschen werk man te hebben voldaan. Red.) Ongelukken. In Den Haag is in het ziekenhuis een bejaarde dame over leden, die Vrijdagavond in haar woning door het haardvuur in brand was geraakt. Gisteren is de stoomtreiler Judith to IJmuiden uit zee teruggekeerd met het lijk van den 56-jarigen kok K. uit Gronin gen aan boord, die overboord geslagen en verdronken was. Te Amsterdam is een bewaker van een schuiit door kolen damp, veroorzaakt door oen vuurtje, dat in de schuit brandde, gestikt. Een smok keitruc. Een land bouwersknecht was het bouwland aan 't bewerken onder de gemeente Bocholz (L.), dicht bij de Duitsche grenzen. Plots staat voor den landarbeider een deftig gekleed Buitscher, die genen vroeg, of hij zoo goed wilde zijn, een brief, dien hij hem bei- hand stelde, aan zijn meester te gaan bren gen; tijdens zijn afwezigheid zou de Duit- schei' wel op cle paarden passen. Zoo gezegd, zoo gedaan. De knecht ijlde naar zijn patroon, doch toen hij terugkwam1, waren do beide paarden, de eg en de Buitscher spoorloos verdwenen. "Alles was reeds veilig in het „grosze Vaterland". In den den eigenaar ter hand gestelden brief stond te lezen, dat de Duitscher gaarne de som zou betalen, die de paarden waard zijn Droevig. Zekere J. K. uit Alfen, is Zaterdagmorgen in den trein naar Leiden plotseling krankzinnig geworden. De ongelukkige, die reeds geruimen tijd zenuwlijder was, wilde den trein uitsprin gen, wat zijn medepassagiers met groole moeite wisten te voorkomen. Op het stati on te Leiden aangekomen, stelde hij zich zoo woest aan, dat zes man noodig wa ren om hem in bedwang te houden. Hij is onder geleide van vier verplegers naar het krankzinnigengesticht Endegeest ver voerd. „N. Ct." Snoek teelt. Wij lezen in de ,,N. Sneeker Ct.": De Vijvercommissie, l ehoorende tot de afdeeling Sncek van do hoofdafdeeling Zoetwatervisscherij, Nederlandsche Heide maatschappij, neemt reeds gedurende een paar jaar proeven op kleine schaal met het kweeken van snoek uit kunstmatig bevruchte eieren. Dit jaar werd voor deze proeven bijna een halve emmer vol kuit, gedeeltelijk op broeibakken en gedeeltelijk op rietkragen in de aan de afd. Sneek behoorende vij vers, uitgebracht, terwijl een klein gedeel te der eitjes werd ontwikkeld in flescbjes op kamer-temperatuur. De proeven 'hadden ook dit. jaar succes. Te zijnen kantore heeft de heer A. Bec- keringh Lankborst, bestuurslid van de commissie, een aantal flesschen, waarin eitjes werden ontwikkeld, staan en daar zagen wijl g'steren, hoe reeds enkele visch- jös zich van de eitjes hadden losgemaakt en vele andere daarmede bezig waren. Aalscholver tegen avia te urs. Men meldt aan de „N. Ct.": Te Delft is een inwoner, de heer Iloog- straaten, bekend vogelliefhebber en dres seur'. op het denkbeeld gekomen eenige aalscholvers af te richten, om aviateurs aan te vallen, waarvoor deze onverschrok- hun geduchte, scherpe kromme snavels zich bij uitstek leenen. Op welke manier de dressuur plaats heeft, Wordt door den heer H. geheim gehouden; de voorloopige proeven hebben echter de bruikbaarheid der vogels bewezen. Vrij algemeen is het bekend, dat de Chineezen deze vogels op de vischvangst africhten; en enkele) jaren geleden had de heer' H. het in deze dressuur reeds zeer ver gebracht; taeni,- gen vetten paling haalden de vogels uit hun element en apporteerden zij bij hun „meester". Ongetwijfeld zal bet wel nim mer in het brein van een aviateur zijin opgekomen, dat hein nog eenmaal ge vaar zou dreigen van de vogels, welker sierlijke vlucht hij zoo prachtig kon na bootsen. Wij vernemen dat weldra defini tieve proeven genomen zullen worden. De officieren en de bemanning van de „Medea" zijn gisteravond te Amster dam aangekomen. Ze waren welvarend en opgewekt. Te Onate, in Spanje, is op 18 dezer de abt don Anacleto Salazar overleden. Over vier maanden zou hij 104 jaar zijn geworden. In 1835 was hijl tot priester gewijd. Nog op zijn lOOsten verjaardag celebreerde don Salazar Ide hoogmis en) werd Mjl die gelegenheid tot de abtelijke waardigheid verheven. Hij was de oudste priester ter wereld. Van Kol naar Japan. De heer Van Kol, die Zaterdagnacht met de „Noor- dam" over New-York naar Japan zou vertrekken, heeft z'n reis een wieek uit gesteld. Hïjl gaat nu a.s. Vrijdag met de „Rijndam". Gestrand. Uit Gibraltar wordt geseind dat. het Engelsche ss. „Trostburg" gisteren bijl Kaap Spartil is gestrand. 15 taan verdronken, de overigen, 13 in getal, bevonden zich nog aan boord. Een' krui ser en 3 torpedobooten vertrokken oni hulp te bicden. Smokkelen. Men schrijft uit Schamen Zooals thans in deze streek met paar den gesmokkeld wordt gaat alle perkten te buiten. Als een staaltje op hoe uitge breide schaal de smokkelhandel gedreven wordt kan dienen, dat in de laatste maand aan het station Schinncn een 26-tal wa gons paarden zijn aangekomen, die ge regeld des nachts gelost werden. Wijl het vervoer van losse paarden na zonson dergang verboden is, worden dan enkele ledige karren meegebracht en de losse paarden daarvoor gespannen, soms met drieën voor ééne kar. Alles wijst er op, dat men hier met een verbeterd georgani seerde smokkelaarsbende te doen heeft. Ondanks de meest uitgebreide politie maatregelen en de ijrerigs'.e bemoeiingen onzer politiebeambten, die herhaaldelijk hunne nachtrust opofferen om de schul digen te betrappen, is het nog niet mo gen gelukken een rusultaat van belae- kenis te verkrijgen. Ook de adressanten, der paarden zijn niet te achterhalen, wijldeze eenvoudig niet bestaan. Op de adressen staan doorgaans valsche na men vermeld. Sneeuw. Na twee dagen lente weer ligt Berlijn weer onder de sneeuw. Bij de jongste aardbeving in Mid- dcn-Italië is de kerk van San Nikola te Albarucense, die vele kunstschatten be vatte, vernield. Een Byzantynsch altaar schilderij, op een waarde van een mil- lioen geschat; werd sedert do ramp ver mist. Het is echter Donderdag volkomen gaal' voor den dag gekomen. Men vond het bij den broeder van den kapelaan der kerk, die juist op het oogenblik van de aardbeving bezig was de mis te lezen. Het bleek, dat zijn broeder hem levend onder dc puinhopen had te voorschijn gehaa'd, hein daarop had gedood en liet schilderij geroofd. PUTTE, 29 Maart. De vlieger, die de Zeppelinloods te Bergen S. Agatha ver nielde, is de bekende Belgische vlieger Jan Olieslagers, r 'BERLIJN, 29 Maart (Off.) Op het ge- heele Westelijke front is de dag van gisteren rustig yerloopen. Slechts in de Argonnen en in Lotharingen vonden klei ne gevechten plaats. Generaal overste Von Kluck sverd bij de inspectie der eerste stellingen van zijn leger door een granaatschot licht gewond. Zijn toestand is bevredigend. Tauroggen werd door onze troepen stor menderhand genomen, 300 Russen wer den krijgsgevangen gemaakt. Aan liet front Wirballen-Kofno is een Russische aan val mislukt. 'In de streek van Krasno- pel maakten wij nxeer dan 1000 gevange nen, waaronder pen eskadron gaVde-uhla- nen met paarden, en veroverden wij 6 machinegeweren. Een Russische aanval ten N.-W. van Cierclianof werd afgesla gen. ST. PETERSBURG, 29 Maart. D,e Zwar te Zeevloot heeft de buitenforten en bat terijen van den Bosporus aan beide zij den van de zeestraat gebombardeerd. Waarnemingen toonden aan, dat de gra naten doel troffen. De vliegers, werden zonder succes beschoten. Russische vlie gers hebben bommen op de batterijen ge worpen. "Een Turksche viermaster, die de zeestraat trachtte binnen te varen werd door ons beschoten. PUTTE, 29 Maart. Er zijn twee Lui kenaars en een Zwitser gearresteerd, die valsche Belgische bankbiljetten hebben vervaardigd. Ze hadden voor 3 millioen briefjes van 2 francs, voor 50 millioen briefjes van 100 fr. en voor fr. 500.000 briefjes van 1 fr. gemaakt. ST. PETERSBURG, 29 Maart. Weste lijk van de Njemen traden beide partijen op 27 Maart offensief op. Ossowiec is weer beschoten. In de streek van Szkwa en Omules hebben zich verbitterde gevechten ontwikkeld, om het bezit van dc Duit sche positie. Wij namen in den loop van den dag ruim 600 man gevangen. Bij een bajonetaanval op de hoogte 389 hebben wij drie Oostenrijksche bataljons vernietigd. IJMUIDEN, 29 Maart. Hedennacht zijn alhier binnengeloopen de Nederiandschei stoomschepen „Vliestroom" va.n Bristol en de tankboot „La Flandre" van New- York. Beide schepen rapporteerden gistermid dag eenige mijlen ten oosten van het lichtschip „Noordhindter" een Duitsche duikboot van groot type gezien te heb ben, die uit oostelijke richting kwam en na voorbij de stoomschepen gema noeuvreerd te hebben, in westelijke rich ting verdween. Drie kwartier later kwa men vieT Engelsche torpedojagers full speed uit het oosten en zetten 'koers naar "het -westen, juist in de richting! waarin de onderzeeër was verdwenen. In verband mot bovenstaand rappoit is do Engelsche boot „Lapwing", weikei met levensmiddelen geladen naar Enge land zïou vertrekken, blijven liggen. PARIJS, 29 Maart. Communiqué van 11 uur: Over het geheele front valt niets belangrijks te Vermelden. Bij den Hart- mannweilei'kopf hebben wij' onze stellin gen versterkt. In den aanval, die met de Verovering van den heuvel eindigde, maakten wij 393 ongewonde krijgsgevan genen en eenige gewonden. KONSTANTINOPEL, 28 Maart. Het hoofdkwartier deelt het volgende mede: Hedenochtend bemerkten onze waarne mingsposten aan den Bosporus eenige Russische oorlogsschepen, die van zeer grooten afstand eenige granaten op onze wachtschepen afvuurden en zich daarop snel verwijderden. WEENEN, 28 Maart. De aanvallen van de Russen, in de dalen van de Ondawa en de Laborcza zijn bloedig afgeslagen. De strijd top de hoogten is aan beide kan ten van deze dalen sedert gisterenoch tend bedaard. Den hcelen dag en ook 's nachts is er een artilleriegevecht ge weest en is er ook geschermutseld. In de overige streken van liet Karpathen-front is ook hardnekkig gevochten. Er werden 1230 Russen gevangen genomen. Bij de vervolging in het Noorden van Boekowina namen wij nog 200 Russen gevangen. In Russisch 'Polen en West-Galicië is de toestand onveranderd. BERLIJN, 28 'Maart. Ten Z.O. van Ver dun zijin Ide aanvallen van de Franschen op de Maashoogten bij Combres, in de viakte van Woëvre en bij Marchéville na hardnekkige gevechten te onzen voor deel© beslist. In de Vogezen en bij den Hartmannsweilei'kopf zijn Onkel artillerie gevechten geleverd. BERLIJN, 28 Maart. Voorwaartscl e be wegingen van Üe Russen uit het bosch van Augustof zijn Afgeslagen. Tusschen de Pis- sek en Omoelef hebben do Russen ver scheidene aanvallen gedaan, die alle door ons vuur gestuit zijinBij Wach hebben wij 900 Russen gevangen genomen. AMSTERDAM. Prins Hendrik' bezocht hedenmorgen de Telefooncentrale, heden middag het Genootschap Liefdadigheid naar Vermogen. Van 2729 Maart. MIDDELBURG. OverledenA. C. Joosse. 95 j., vrouw van J. van der Weele te Zwolle; G. J. van Weeghel, 58 j., man van Ch. van Dijk; J. H. van Leerdam, 80 j., wed. van P. J. Hubregtse. GOES. Geboren: 25, Marinus, z. v. Ja cobus van Gorp en Pieternella Nagelkerke 29, Francina Huberdina, d. v. Adriaan Oele en Pieternella Bruggeman28, Gerard Johannes, z. v. Pieter Schrier en Jan netje Bolle. Overleden: 27, Maria Theodora, 6 mnd„ d. v. Dingenis Petras van Hese en Anna Jacoba Polfliet; Antonina de Windt, 90 j., weduwe van Adriaan Verburg. Van 23—27 Maart. VLISS1NGEN. Ondertrouwd: C. P. M. Strack van Schijndel, jm. 23 j. en M. F. M. Speekens, jd. 22 j.; A. J. A. NeU- huijs, jm. 19 j. en W. M. J. Brand van Straaten, jd. 18 j.; W. A. Leenhouts, jm 28 j. en P. J. den Outer, jd. 29 j.; J. Meert, jm. 21 j. en J. Everse, jd. 21 j.; J. de Vos, jm. 26 j. en M. Meeuse, jd. 21 j.; D. de Hondt, jm. 26 j. en H. L. Naerebout, jd. 20 j. Getrouwd: P. van Sluijs, jm. 26 j. en J. Coppoolse, jd. 28 j.1. J. Bijl, jm. 32 j. en J. P. Venema, jd. 2(6 j.; M. A. van Meerbeeck, jm. 25 j. en M. S. Vanden- drice, jd. 24 j.; A. Labruijère, jm. 26 j. en A. M. Lefeber, jd. 21 j.; J. de Haan, jm. 24 j. en N. H. Blanken, jd. 26 j. Bevallen: C. de Pagter, geb. van Belzen, z.; P. J. Stofkoper, geb. Antheunissen, d.; G. van Eenennaam, geb. Jasperse, d.; P. de Wijze, geb. van Haveren, z.N. Jansen, geb. Kunst, d.; T. Pieterse, geb. Bal jeu, z. Overleden: M. de Bart, d. 3 j.; J. I. A. Packo, d. 18 m.T. de Ridder, z. 2 j.; N. Dunker, vrouw van J. F. Mollet, 40 j.; L. F. Ghys, man van C. E. Speekens, 67 j. Van 20—27 Maart. SOUBURG. Bevallen: L. Janssen, geb. Bauff, d.; L. Bosschaart, gebi Joosse, d. Overleden: L. Louws, wedn. van W. Wouterse, 71 jaar. (N. V. C.) Rotterdam, 29 Maart 1915. Binnenlandsche granen. Gerst. Minder aangeboden f 13 a f 13.50; Tarwe matig aangeboden, iets la ger verkocht f 16 ii f 17.25; Haver on veranderd f 14.25 a f14.60; Paardeboo- nen per 80 K.G. f 11.50; Erwten f 14 a f 15Kanariezaad f24.50 a f26; brui ne boonen f 14 ft f 16.75. Buiten 1 andsche granen. M a i s. La Plata disp. f 195. Amerik» mixed disp. f214. Eieren. Zeeuwsche f4.50 a f4.75; Overmaassche f 4.75 a f 6.25 per 100 st. Varkens. Aanvoer 492. Prijs 46 a 48 ct., lichte voor export 35 a 42 ct. Aardappelen. Zeeuwsche blauwe f3.90 A f4.20; Zeeuwsche eigenheimers f2.90 a f3.10; Zeeuwsche bonte f3.80 a f 4.20; Zeeuwsche bravo's f3.50 a f 4. Spuische eigenheimers f3.k f3.40; Po ters f2.70 a f3.Bed Star f3.20 k f 3.50. Aanvoer tamelijk, vraag tamelijk. Vlas. Aanvoer 7300 st. blauw; 3100 st. Holl. geel; 5050 st. Grom, 2620 st. wit Zeeuwsch. Naar waarnemingen in den morgen van 29 Maart medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 759.1 te Sylt, laagste 744.1 te Bodoe. Verwachting tot den avond van 30 Maart: Zwakke tot matige oostelijke tot zuide lijken wind, later wellicht zuidwestelijken wind, gedeeltelijk bewolkt, weinig of geen neerslag, nachtvorst vooral in het zuid oosten, zachter overdag. Goes. Vrijdag werd door Burgemees ter en Wethouders van Goes de aanbeste ding gehouden van de jaarlijksche schoon maakwerken van de openbare gemeente gebouwen en scholen en wel in twee perceelen Voor het eerste perceel werd ingeschre ven door: G. S. Kuijper f180, C. Vaes f186, M. Buitendijk f184, W. Kok f 205, J. de Bruijne f210, A. Schrijver en J. de Graaff f 159. Voor het tweede perceel schreven in: A. Schrijver en J. de Graaff f215, J. de Bruijhe £250, W. Kok f265, M. Bui tendijk f230, D. J. Jacobs f254, G. S. Kuijper f205 en 0. Vaes f238, allen wo nende te Goes. Gegund aan de laagste inschrijvers. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze zeer geliefde Moe der, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, Mejuffrouw JOHANNA HEN0RINA VAN LEERDAM, Wed. van wijlen den heer Pieter Jakobus Hubregtse, in den ouderdom van bijna 81 jaren. Middelburg, 27 Maart 1915. Uit aller maam, C. HUBREGTSE, Noordsingel S 176, Eenige en Algemeene Kennisgeving. Heden overleed onze geliefde Zoon, Broeder en Zwager, ADRIAAN, in den jeugdigen leeftijd van 19 jaar, twee maanden en ruim veer tien dagen. J. DE PREE M. DE PREE—Burger Kinderen en Behnwdkind. 's Gravenpolder, 25 Maart 1915. Strekkende tot algemeene kennisgeving. Heden overleed tot mijne diepe droefheid op het alleronverwachtst mijne innig geliefde dochter, JAC0MINA HUIJSMAN, in den ouderdom van ruim 51 jaar. Wed. A. PIETERSE. Koudekerke, 27 Maart 1915. Heden overleed tot onze diepe droefheid op het alleronverwachtst, onze geliefde Echtgenoote, Moeder en Behuwdmoeder JAC0MINA HUIJSMAN in den ouderdom van ruim 51 jaar. S. DE PAGTER. P. DE PAGTER. A. DE PAGTER— Aarnoutse. S. DE PAGTER. A. DE PAGTER. Koudekerke, 27 Maart 1915. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal in het „Slot Oostende" te Goes, ten verzoeke van de erven van den heer A. MULDER Kzu. des avonds om 8 uren Perceel I. te Goes, aan den Oostwal, wijk C 263F groot 68 centiaren, verhuurd aan Adr Nieuwenhuijse voor f 1.90 per week. Perceel 2. aldaar, naast het vorige perceel, wijk C 263g, groot 61 Centiaren, verhuurd aan M. de Pree voor f 1.90 per week. Tc veilen afzonderlijk en gecombineerd des voormiddags om 10 uren, om contant geld bestaande hoofdzakelijk uit Mahoniehouten Chiffonnière, Maho niehouten en andere Stoelen, Ruststoel, Tafels, Canapé's, bonheur du jour, Secretaire, Spiegels, Klokken, vulkachels en Haarden, Veerenbed, Ledikanten, Waschtafels met garnituur, Nachtkast- es, Gordijnen, Karpetten, Kleeden, Vloerzeil, Naaimachine, Étagères, Glas- en Aardewerk, Boeken, eenig Goud en Zilverwerk, enz. Kijkdag Dinsdag te voren van 10—5 uur. De Heer H. A. HANKEN, Directeur van „De Wilhelminapolder", zal op des voormiddags ten 11 ure, in het kof fiehuis van de Wed. J. van Dijice, trachten Het bestek met teekening is vanaf Zaterdag 27 Maart a fl.30 verkrijgbaar aan de Handelsdrukkerij v/h. Firma F. KLEEUWENS ZOON te Goes. Inlichtingen te bekomen bij C. VAN MARIS, Bouwk. Kloetingsche Weg, Goes. des voormiddags te il uur, zal onder nadere goedkeuring in het gebouw van het Provinciaal bestuur van Zeeland worden De aanbesteding zal alleen bij inschrij ving geschieden overeenkomstig het be stek. Het bestek ligt ter lezing ter Provin ciale griffie van Zeeland te Middelburg en is aldaar verkrijgbaar voor f0.40. De aanwijzing zal plaats hebben op Woensdag 7 April 1915 des namiddags 2 uur. De insclirijvings-biljetten kunnen tot 11 uur voormiddags van den dag der besteding ingeleverd worden. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bij den Bouwkundige, belast met het toezicht op de Abdijgebouwen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, DIJCKMEESTER, Voorzitter. KRUSEMAN, Griffier. De Notaris H. W. NEERVOORT te 's-Gravenpolder, zal ten verzoeke van de Erfgenamen van den heer JOOST FELIUS Jzn., aan diens sterfhuis te 's-Gravenpolder, des voormiddags te tien uur, in het tegen contante betaling 1 bruin Merriepaard oud 5 jaar, 1 lier Merriepaard oud 1 jaar, 1 vet Varken, 2 Geiten, 4 Kippen, 1 Vrachtkar op veeren, 1 Dogkar op veeren met kap, 1 Handkar, 1 Balansploeg, 2 Eggen, 1 Rols'eeper, 1 Snijmolen, 1 Windmo len, 1 Geeselsteen 'met paard, 1 Bascule met Gewichten, Maten, Zeeften, Vorken, Griepen, Boomgaardladders, Spek, Meel, Harnassement, Mest in den mestput. Voorts1 eikenhouten Kabinet, 1 antiek Bureau, 1 antiek Nachtkasje, 1 Lin nenkast, 1 eikenhouten Ladetafel, 1 Uittrek- en andere Tafels, Stoelen, Spiegels, Lampen, Klokken, 1 Pendule, Bedden met toebehooren, Schilderijen, Petroleum- en andere Kachels, Tegel plaat, Matten, Kleeden, Glas- en Aar dewerk, eenig oud Porcelein en Kristal en hetgeen verder zal worden gepre senteerd. Kijkdag Dinsdag 6 April 1915, des namid dags van 15 uur. De paarden zullen om 1 uur precies worden verkocht. JH1 tilLoipuu

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3