Zaaigranen, als: eenig Huisraad, Telegrammen. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Briefwisseling Stand. Marktberichten. Marktprijzen van Tarwe en Suiker Advertentiën. Vrijdag 12 Februari 1915, publiek verkoopen: Notarishuis Middelburg. A. Woensdag 10 Februari 1915, 1. Nette Meubelen 2. Manufacturen, B. Donderdag II Februari, Nieuwe Dames- en Heerenrijwielen Ongelukken. Door de Utrecht- sche politie is naar de Rijksklinieken ver voerd een oud vrouwtje, dat in haar Wo ning met haar hoofd op de brandende kachel was gevallen en daarbij ernstige brandwonden had bekomen. Te Exlo- ormond is het kind van den heer H. L. te water geraakt en verdronken. De 60-jarige besteller aan het station te llolwerd geraakte bij het rangeeren van goederenwagens tusschen de buffers be kneld, tengevolge waarvan hij zoodanig inwendig gekneusd werd, dat hij kort daarop aan de gevolgen is overleden. Van een te Amsterdam liggende stoomboot is een meisje te water gevallen. Toen het kind door haar vader werd opgehaald, waren de levensgeesten reeds geweiken. „Ik zal zandgrav e." Max Blokzijl zelf in dienst vertelt in een feuilleton in het „Hand." van een groepje Hollandsohe soldaten, die het wer ken aan de loopgraven afwisselen met het bekijken van een leekening, die een van hen gemaakt heeft met de rondversiering van wapens van land en provincie. „Wat staat daar onder 't Nederland- sche wapen, Jan?" „Dat is de Hollandsohe spreuk, jö!" „En 'lis Fransch."- „Dat weet je toch wel. Wat betee- kent 't ook weer, schoolfrik?" „Dat is „Je Maintiendrai", in 'tllol- landsch: „ik zal handhaven", de spreuk, die „Ze moste die leeuw met z'n spa in de grond teekenen en d'r onder ziette: „ik zal zandgrave", dat past beter bij ons, wat jij?" Aanvaring. Het uitgaande stoom schip „Eimstad" is even buitengaats bij Hoek van Holland in aanvaring geweest met het stoomschip „Fix", komende van Londen. De botsing was zóó hevig, dat er onder de waterlijn van laatstgenoemd stoomschip een groot gat ontstond, waar door het oogenblikkelijk begon te zinken en om erger te voorkomen, door den gezag voerder aan de zeezijde van de Noorder- pier omhoog werd gezet. De uit veertien koppen bestaande bemanning, die door de stoomloodsboot is gered, werd naar Rot terdam overgebracht. Diefstal. De vroegere postbeambte Meyer uit Hannover, die op 23 verschil- schillende plaatsen bij1 aanzienlijke per sonen ingebroken had, is in hechtenis genomen. De inbreker ,die al zijn inbraken in zijn dagboek in bijzonderheden beschre ven heeft, had reeds meer dan 100.000 mark buit gemaakt. In Zuid-Afrika Zal een Hollandsch blad opgericht worden, met een demo cratische, christelijk-nationale strekking. Een voorloopig comité is reeds opgericht. OOSTBURG, 8 Febr, Hedenmorgen is er hevig geschoten in de richting Zee- folrugge. Naar rruen zegt schoten de Duit- schers op vijandelijke aviateurs. SLUIS, 8 Febr. Hedenmorgen zijn tal rijke oorlogsschepen verschenen voor Zee- brugge. Alle Duitsche kustbatterijen zijn op het oogenblik in volle actie. Er woedt een hevige strijd. LONDEN, 8 Febr. De passagiers van de „Lucitania", te Liverpool binnenge komen, deelen mede, dat het schip ter hoogte van de Iersche kust een draadloos telegram ontving van de Admiraliteit, om de Amerikaansche vlag t© hijschen. Onder deze vlag voer men naar Liverpool. BERLIJN, 8 Febr. Het gevecht bij onze stollingen ten Z.-W. van La Bassée duurt voort. Een deel van de door den vijand genomen loopgraaf is hernomen, In de Argonnen onttrokken wij den tegenstan ders een gedeelte van hun versterkingen. Aan het Oost-Pruisische front ten Z.-O. van het Midden-plateau en in Polen aan den rechteroever van de 'Weichsel had den eenige kleine voor ons met succes bekroonde botsingen van plaatselijken aard plaats. LONDEN, 8 Febr. De minister van buitenlandsche zaken heeft de volgende verklaring uitgegevenHet gebruik van de neutrale vlag is behoudens enkele be perkingen in de praktijk als krijgslist er kend. De vijand wordt gedwongen een onderzoek in te stellen naar de nationali teit van het scliip en den aard der la ding en kan het schip ter beslissing voor een prijzenhof gebracht worden. De Engel sche regeering acht het gebruik van de Britsche vlag door vreemde schepen wet tig, indien dit geschiedt om aan prijs- making te ontkomen. Hier beeft geen schending van het volkenrecht plaats. De- zp bepaling wordt weergegeven in 69 van de British Merchant Shipping Act van 1894. Engeland heeft nimmer gepro testeerd tegen gebruikmaking van de En- gelsche vlag door vreemde koopvaardij schepen, als dit gebruikt werd als een list om aan buitmaking der oorlogvoe renden te ontkomen. Het volkenrecht eischt, dat alvorens een koopvaardijschip buit gemaakt wordt, de lading vastgesteld wordt. PEPROGRAD, 8 Febr. Uit het officiëele communiqué: In ,de Boékowina zijn onze troepen in goede orde teruggetrokken. PARIJS, 7 Febr. De mededeeling van hedenavond zegt: - De vijand heef-pin den nacht, volgende op Zaterdag, verscheiden kleine aanvallen- gedaan in de streek van Nieuwpoort, die alle zijn algeslagen. Over den dag van he den valt niets anders te vermelden dan een bombardement op de Noordelijke wijk van Soissons. WEENEN, 7 Febr. De toestand in Rus- sisch-Polen en West-Galicië is onveran derd. Aan het gevechtefront in de Kar- pathen wordt heftig' gestreden. In het zui delijk deel van Boékowina rukken onzq troepen met succes voorwaarts. De Rus sen zijn in vollen aftocht. Gisteren werd do gevangenneming gemeld van 1200 man, terwijl ook veel krijgsmaterieel werd buitgemaakt. Dien middag trokken onze| troepen onder groot gejubel van de bevol king Pimpolung binnen. BERLIJN, 7 Febr. Ten Zuid-Oosten Van Yperen namen wij een Fransche loopgraaf- en maakten daarbij twee Engelsche ma chinegeweren buit. Ten Zuiden van het kanaal bij La Bas sée drong de vijand in leen onzer loopgra ven door. De strijd duurt daar nog voort. Overigens hebben op- beide oorlogstoo- neelen, 'buiten den artilleriestrijd, geen veranderingen van beteekenis plaats ge had. KONSTANTINOPEL, 7 Febr. Onze voor hoeden kwamen in de streek ten O. van het Suczkanaal aan en drongen de Engel sche voorposten op, bet 'Kanaal terug. Bij deze gelegenheid vonden*'in de omgeving! van Ismailla en El Kantara gevechten plaats, welke nog voortduren. BERLIJN, 7 Febr. De „Russkoje Slo- vo" verneemt uit Tiflis: De Turken heb ben de laatste dagen in den Kaukasus aanzienlijke versterkingen gekregen. Zij vielen de Russen aan, die na hevige ge vechten in allerijl het district Tschovok moesten ontruimen. Met de Turken streden talrijke Moham medanen die Russische onderdanen zijn. MALTA, 7 (Febr. Heden is hier een stoomschip aangekomen met een aantal vluchtelingen uit Konstantinopel, waarbij leden van den staf der Ottomaanscihe Bank, alsmede een aantal Grieksohe vrij willigers en veteranen uit den Balkan oorlog, op weg naar Frankrijk. Een vluchteling beweerde, dat de scha de aan de „Gooben" toegebracht door het loopen op een Turksche mijn onmo gelijk te Konstantinopel kan worden her steld. Het schip heeft twee groote gaten onder d.e waterlijn en ligt half onder water. Het aantal Duitsche soldaten en zee lieden te Konstantinopel wordt op 3000 geschat. Vóór den oorlog werden zij als halve goden beschouwd, doch na de ne derlaag bij Sarikamysch is hunne popu lariteit verdwenen. Goed gezien. De Parijiscihe cor respondent van de Tel. schrijft dd. 27 Januari Onder degenen, die niet alleen den oor log, maar zelfs verscheidene episoden daarvan hebben voorzien en voorspeld, be hoort de bekende publicist P. B. Gheusi, op het oogenblik ordonnans-officier van den gouverneur van het versterkte kamp van Parijs, generaal Gallióni. Ziehier de voornaanrste gedeelten van een artikel, dat 1 Januari 1912 dus 3 jaar geleden door Gheusi gepu bliceerd in de „Nouvelle Revue", maand schrift waarvan hij destijds directeur was en waarin hij militaire onderwerpen be handelde „Wij krijgen oorlog. Een algemeen na tionaal ontwaken doet de harten popelen. De oorzaak van deze mobilisatie der géesten die misschien de mobilisatie der legers slechts zeer korten tijd vooraf gaat ligt bij üuitschland en zijn politiek van onophoudelijke plagerijen. Uit den aard der zaak natuurlijke bondgenootschappen waarborgen ons te gen het doodelijk gevaar van een isole ment, indien de geheele Triplicis ons te lijf mocht gaan. Engeland staat aan onze zijde. Rusland, dat ons misschien pas laat te hulp zal kunnen komen, ver licht niettemin onze toekomst door ons te vrijwaren voor ontmoediging, indien de eerste gevechten ongunstig voor ons mochten afloopen. Over een reusachtige gevechtslinie, die zich uitstrekt van Duinkerken tot Bel fort, zullen wij den vijand weerstand bie den .Want de neutraliteit van België zal zeker door de Duitschers worden ge schonden. Zelfs indien onze Ooster- en Noorder- legers in het begin afzien van het of fensief, dat de uitverkoren strijdmethode der Fransche tactici is, dan zullen zij toch in staat zijn om, op ons grond gebied, den schok af te wachten van een vijand die het vuur zal hebben te ver duren van een snelvuurgeschut, voorzien van twaalfhonderd projectielen per stuk. Indien men op dat oogenblik de ideale opvoeding van het Fransche volk had voltooid, die uitsluitend het werk van de pers zlou moeten zijn, dan kon men, steunend op de geweldige vesting die het versterkte kamp van Parijs heet, den vij and laten voorttrekken in de richting van het kamp van Chalons. De Duitschers die zich in dit wespennest wagen, zouden, een vveek later, niet aan de nederlaag kun nen ontxomen. Als Frankrijk zijn koelbloe digheid bewaarde, zou hét niet over winnen kunnen worden, ook al leed het, in het begin van den oorlog, onverdienden tegenspoed. Italië is van dag tot dag minder ge neigd om ons aan te vallen; de gebeur tenissen der laatste tijden hebben het de oogen geopend Het slot van het artikel luidt: „Na den oorlog zal er een eind zijn gekomen aan ongeveer een halve eeuw van ondragelijke ruZie-zoekerij en van voortdurende kwade trouw. Wij1 zullen on ze dooden beweenen, onze wonden heelen, onze steden herbouwen, en eindeljjk lan ge jaren van vrede, van rustigen arbeid en van vrijheid voor ons hebben." AMSTERDAM. Geslaagd voor het can- didaatsexamen 2e god. theologische facul teit aan de V. U„ de heer J. R. Goris te Zevenbergen. 'AMSTERDAM. In de hedenmiddag ver schijnende Prijscourant van Effecten zul len de volgende mededeelingen voorko men Deexecutie-koersen zullen gelijk zijn aan de onderpand koersen. De com missie van bijstand voor de uitvoering van de Beurswet 1914 heeft o.a. namens den minister vastgesteld dat na herope ning der Beurs de rentekoers van alle geldleeningen als bedoeld in art. 2 lid 2 sub 3 der Beurswet 1914 voor zoover de geldnemer geen gebruik heeft gemaakt van de bepaling van art. 20 lid 1 (blok keering) voorloopig wordt bepaald op 6 pCt.voor zoover betreft gelden van re kening-courant wordt deze rente volgens tusschen partijen bestaande overeenkomst verhoogd met inachtneming van art. 16 lid 7 der Beursvoorschriften 1914. Art. 16 lid 6 wordt, bij de heropening 'der Beurs buiten werking gesteld. LONDEN, 8 Febr. De vroegere minister en onderkoning van Ierland, Markies Lon donderry, is overleden. te Schore. We zullen van üw aan bieding geen gebruik maken. Red. N.B. Een defect aan een der machines ter drukkerij is oorzaak geweest, dat en kele abormé's het vorige nummer later hebben ontvangen dan gewoonlijk. Van 68 Februari. MIDDELBURG. Bevallen: M. P. de Poorte, geb. Dikkenberg, d.; M. A. Kui pers, geb. Heeren, z.; A. M. Markusse, geb. Stappers, d. Overleden: F. Poppe, 76 j„ wedr. van J. Jongepier; C. van Deinse, 79 j„ wed. van P. M. de Ligny; A. A. Kuipers, 73 j., man van M. J. Konings. GOES. Overleden: 8, Albert August Pe- tronella Christiaan, 5 weken, z. v. An ton ius Constant Poeters en Anna Maria Ludovica Cuyt, wonende te Mechelen (B.) Van 2 tot 6 Februari. VLISS1NGEN. Ondertrouwd: A. J. Kuy- pers, 22 j. jm. en A. Louwerse 23 j. jd.P. A. Buijs, 23 j. jm. en E. Moens, 22 j. jd.J. II. Herberts, 35 j. jm. en H. J. M. Mannaerts, 33 j. jd.; J. N. Mon- deel, 26 j. en A. M. A. Borg, 21 j. jd. Getrouwd: L. M. de Weirt, 28 j. jm. en H. F. Delandtsheer, 31 j. jd.J. Geel hoed 26 j. jm. en II. II. Gijzeis 26 j. jd. Bevallen: E. M. van Raepenbusch, geb. Sloore, d.; A. van Belzen geb. Jasperse, d.; L. J. Piekema, geb. de Wildt, d. P. Born, geb. Mommaas, z.C. J. Vol- ker, geb. Veth, d.M. H. Hariot, geb. Stu- benrauch, z.; W. Beekman, geb. de Bree, d. Overleden: C. C. F. Vlaijen, z. 11 m. S. J. Magriet, vrouw van J. F. van Loo, 62 j.; L. van den Berge, z. 9 j. O. P. Franqois, z. 4 w.; H. M. Sejer, man van onbekend 43 j.; F. van Hove z. 3 j. Over de maand Jan. 'sHEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 14, Marines Visser, 26 j. jm. en Pieteinella Geene, 27 j. jd.; 14, Johan Adolph Tielle- meijer, 26 j. jm. en Elisabeth Maatje Smit, 21 j. jd.; 21, Francois Dieleman, 21 j. jm. en Maria van de Vreugde, 26 j. jd. Geboren: 7, Maarten, z. v. Joost de Kok en Neeltje Meulblok8, Saartje Wil- helmina, d. v. Joseph Johannes Hart- hoorn en Jacoba Marina Meulenberg; 11, Cornells, z. v. Jan Vermue en Cornelia de Winter; '27, Izak, z. v. Gillis de Waard en Clasina Meulmeester. Overleden: 9, Jan van Antwerpen, 86 j„ man van Adxiana Remiense; 13, Maatje Jansen, 40 j„ ongeh.; 20, Jacobus Bom- meljé, 80 j., wednr. van Cathelijntje IJzer man. WEMELDINGE. Geboren: Leendert, z. v. Jacobus de Visser en Adriana de Goffau. Overleden: Angelina Bernardina Anna Ploegaert, 6 weken. Rotterdam, 8 Febr. 1915. Binnenlandsche granen: Gerst belangrijk minder getoond, prijshoudend, f 13.75 a f 14.10; Tarwe, iets minder ter markt, ruim prijshoudend, f 16.50 a f 17 Bruine boonen, matig aangeboden, onver anderd verkocht, f 12.50 a f 14.50; Haver, minder aanbod, onveranderd verkocht, f 14.50 a f 15. Buitenlandsche granen. Mais. La Plata, aangekomen f228, spoedig ver wacht f 229, lading geladen f 237Amerik. mixed, oude f239, nieuwe spoedig ver wacht f234, lading geladen f235. Eieren. Zeeuwsche f 5.25 h f5.75, Overmaassche f 5.75 a f 6:25 per 1C0 stuks. i Varkens. Prijs 43 a 4472 ct- Lichte voor export 28 a 29 ct. Van 40-115 K.G. 38 a 42 ct. Aardappelen. Zeeuwsche blauwe f3.50 k f3.60, Zeeuwsche eigenheimers f2.90 a f3.10, Zeeuwsche bonte f3.50 a f3.60, Zeeuwsche bravo's f3.20 a f3.40, Spuisohe eigenheimers f3 A f3.20, Poters f2.30 a £2.50. Tamelijke aanvoer, tamelijke vraag. Ajuin. Aanvoer 4000 H.L. Prijs f7 stroogele en groote bruine. Vlas. Aanvoer 10740 st. blauw, 2850 st. Holl. geel, 1700 st. Gron., 2835 st. wit Zeeuwscih. AMSTERDAM, 6 Februari. Aardappelen. Friesche blauwe per mud f3.—a 3.25 Friesche borgers f 2.502.90 Friesche bonte „f3.- „3.30 Zeeuwsche bonte f3.30 „3.50 Zeeuwsche blauwe f 3.30 3.50 Zeeuwsche eigenheimers f 2.75 3. Zeeuwsche bonte poters f 2.50 2.60 f2.50 „2.60 f2.50 „2.90 f2.10 „2.60 f o.0. f o.0. f 2.60 2.80 f 0-0. f 0.0. f 0.0. f2.75 „3.— Zeeuwsche blauwe poters Zeeuwsche Red Star Eigenheimer poters Drentsche eigenh. Geldersche blauwe Spuische eigenheimers Rerf-star Friesche Red Star Drentsche Red Star Flakkeesche eigenheimers Aanvoer 2 ladingen. Zaterdag 6 Februari 1915. CHICAGO. Tarwe. De torm(jnmarkt opende flauw en 27„ c. lager, daalde verder op gunstige oogstberichten uit Argentinië en wegens teleurstellende exportvraag, maar groote uitklaringen en kleinere aanvoeren veroorzaak:en eene ryzing. De markt sloot prijshoudend. Febr. Maart Mei Juli. 6 Febr. - 163'/4 139'/, 5 164\, Hl1/» 4 - - 164'/8 1417, 3 - 159'/., 1387a NEW-YORK. Tarwe. De termiinmarkt opende prijshoudend, had een kleurloos ver loop en sloot prijshoudend. Loco onregelmatig. 6 Febr. 5 Febr. 4 Febr. 3 Febr. North 175'/, 177 176'/s 171' a Roode Winter 1757, 177'/, 177 172 Febr. Mei. Juli 6 Febr. 169'/„ 146'/, 5 171 148', 4 - 170'/, 1487» 3 166 145»/» N. R. C. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen van 8 Febr. medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 775.4 te Ha- paranda, laagste 7.53.9 te Groningen en Sylt. Verwachting tot don avond van 9 Febr.: Matige, tijdelijk wellicht krachtige zuid westelijke tot zuidoostelijken wind; toe nemende bewolking met kans op regen of sneeuw, later wellicht opklarend, moge lijk nachtvorst in het oosten, iets kouder overdag. 1 - 'M IHS Getrouwd: LOUIS VERWER en THREES KOHSCHULTE, die, mede namens wederzijdsche familie, dank zeggen voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Goes, Zierikzee, 6 Febr. 1915. Op 12 Februari hopen onze ge liefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders ABRAHAM W1SSEKERKE en PIETERNELLA DE KORTE hunne 40-jarige Echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hunne liefhebbende Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Wolfaartsdijk, Febr. 1915. Zoo de Heere wil en hij leeft hoopt onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader A. ORANJE, op 10 Februari zijn 70en Geboorte dag te herdenken. Zijne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen J. ORANJE. A. ORANJEvan Zweden en Kinderen. Wed. M. BRAMSEOranje en Kinderen. J. NAGELKERKEOranje. A. NAGELKERKE en Kind. Waarde, Jan. 1915. wmauMsr, Heden overleed zacht en kalm, na een langdurig, doch geduldig lijden, onze geliefde Vader, Be huwd- en Grootvader, de heer LEENDERT 0E JONGE, in den ouderdom van 76 jaar en 8 maanden. Zijn diepbedroefde Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. J. NIEUWENHUIZE— De Jonge. J. NIEUWENHUIZE. J. OP 'T HOFDe Jonge. J. OP 'T HOF. 's-Heer Arendskerke, 6 Febr. 1915. Mijn hartelijken dank aan allen, die mij hun gelukwensch hebben toege zonden met mijne benoeming tot Burge meester. Kapelle, 6 Febr. 1915. P. J. VAN DER MANDERE. Voor de vele bewijzen van belang stelling, ondervonden bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, den heer JAN DE TROIJE, betuigen wij onzen harte lijken dank. Uit aller naam, A. A. DE TROIJE Jz. 't Zand bij Middelburg. De Burgemeester van Middelburg, ge let op het schrijven van Zijne Excellentie den Minister van Landboiiw, Nijverheid en Handel, dd. 3 Februari 1915 iir. 3269; brengt ter openbare kennis; I. dat in afwijking van vorige bekend makiugen, voor de navolgende artikelen de daarachter vermelde maximumprijzen zijn vastgesteld: (Voor de niet vermelde artikelen blijft de prijs ongewijzigd.) Koffie (Java) f 1.40. Stroop f 0.30, Boekweitmeel f 0.32. Wit brood a. gebuild tarwemelkbrood f0.26. b. tarwe-halfmelkbrood f0.24. c. tarwe-waterbrood f 0.22. Gort f 0.32. Boekweitgrutten f 0 30. Havermout f0 30. Bruine boomen f 0.25. per kop (L.) f0.20. Capuceijnererwten f0.30. per kop (L.) f0.25. Boter f 1.75, Margarine f l. Raapolie per Liter f'0.57V2. Zeep (zachte groene of gele) f0.26. Voor zoover niet vermeld zijn de prij zen per K. G. II. dat herinnerd wordt, dat bij over treding de Burgemeester gemachtigd is onmiddellijk, zouder eenige formaliteit de waren en goederen in beslag te ne men. Middelburg, 6 Februari 1915. De Burgemeester voornoemd, P DUMON TAK. Paardeboonen, Platteboonen, Gerst, Haver, Erwten en Bruineboonen. alles in soorten ook vroege Zetaardappelen, bij C. DINGEMANSE, Biggekerke. De Notaris E. C. VAN DISSEL te Goes, zal op des voormiddags om 11 uur, te Goes, ten verzoeke van den heer P. VERBURG Gz., aan diens schuur, aan het begin van den 's Heer Hendrikskinderendijk, om contant geld 1 zweetvos Ruinpaard, oud 11 jaar, 1 donkerbruin Ruinpaard, oud 11 jaar, 1 lichtbruin Ruinpaard, oud 11 jaar, i donkerbruin Merriepaard, oud 6 jaar, 3 Menwagens op ijzeren assen en zwaar beslag, Veerwagen, Boomstel, 2 Achter wielen van een boomstel, Sack's-ploeg 3 Eggen in soort, Ploegzwing, Scheep- jagerszwing, Sleepbord, Veldslee, Snij- molen, Peeënmolen, 2 stel Grintplan- ken, 2 Grintschoppen, Gaffels, Kettingen, Langwagen, Harnassement en als Notenh. Linnenkast, dito Salon tafel, 2 Tafels, Franklin met Tegel plaat, Rijtuigstoof, Spekstand enz. De Notaris W. HIOOLEN zal ver koopen: des morgens ten 10 uur: en ander Huisraad, w.b. Pianino, Kabinet, Brandkast, Gouden en Zilveren Werken, Lamoenkar op veeren, Leurwagen, Hon denhok, enz. 200 Dekens, Vitrages, Loopergoedeten, Heerenconfvctir Te bezichtigen Dinsdag vóór den ver koop van 1012 en 14 uur. des namiddags ten 2 uur, tegf-n con tante betaling: van prima bekende merken, Rrjwiel- onderdeelen. Te bezichtigen op den morgen vóór den verkoop. De Taxateurs-Vendu meesters^ DE GROOT HONDIUS,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1915 | | pagina 3