Telegrammen. Groote Uitverkoop I Uk. Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. Posterijen. Telegrafisch Weerbericht. Briefwisseling Marktberichten. MiprljzgD ia» toe, Olie en Suiker. Burgerlijke Stand. Advertentiën. L0URUS L0US, VANAF HEDEN Melplateii, iti GEEMSEN, Goes. 2, 3, 4, 5, 11, 12, 15, 16, 17 Maart voor Goes, 8 Maart voor Katten dijke, 9 en 10 Maart v'oor Kloetingie, 10 Maart 's middags voor Wissenkerke. Wolf aartsdijk 22 en 23 Maart. Heink enszand. Voor Heinkens- z'and 24, voor 'sHeer Arendskerke 25, Voor Nieuwdorp 26 Maart, 's Heerenhoek 29 Maart, Borssele 30 Maart. Ovezand. Voor Ovezand en Nisse 31 Maart. Hoedekenskerke 13 April. 's G r a v e n p o 1 d e r. Voor 's Graven polder en 's Heer Abtskerke 14 April. Baarland. Voor Baarland en Oude- lande 15 April. E11 eiv ou t sdij'k. Voor Ellewouts- dij'k en Driewegen 16 April. Kapel le 19, 20, 21 April, voor Sohore 19 April. iWj e m e ld i ng'e 22, 23, 24 April. Hansweerd 26 en 27 April. I e r s e k e 3, 4, 5, 6 Mei Kruiningen 7, 8 Mei. K r a b b e n d ij k eVoor Waarde 10, Voor Krabbendijke 11 en 12 Mei, Rilland- Bath 14, 15 Mei. Ned. HerV. Kerk. Aangenomen naar Uithuizen (benoe ming als hulpprediker) door P. Pras, cand. te Blijham. Bedankt Voor Oud-Beij'erland door M. Jongebreur te Veenendaal. Nisse. Dinsdagavond werd door de manslidmaten 'gekozen tot ouderling' in plaats van dhr. L. de Blaeij, die niet meer in aanmerking wenschte te komen dhr. A. de Blauwe, en gekozen in plaats Van dhr. A. de Blauwe dhr. J. Kabboord. De gekozenen hebben hun benoeming aan genomen. Gehef. Kerken. Beroepen te 't Zandt J. E. Reijenga te Siddeburen; te Mildam en te Pieterbu- ren IJ. v. d. Zee cand. te Wirdum; te Veenwoudsterwal J. IJ. Tiemersma te Drogeham. Aangenomen naar Opeinde-Nijega door J. S. Schaafsma te Emmercompascuum. Bedankt voor Oostermeer door J. S. Schaafsma te Emmercompascuum; voor Westerbofk door J. Sybrandy te Stiens. Gerei Gem'. Bedankt voor Goes door A. Janse te Barneveld. Benoemd aan de De Savornin Loh- manschool te Scheveningen tot onderwij zer de heer _E. Eisma te Middelburg. - Geslaagd te Utrecht voor het ma chinistenexamen voorloopig diploma o.a. dhr. N. M. de Ligt. En te Weltevreden, voor de groote, vaart, de heer J. Lunen burg, vroeger te Goes. En te Rotterdam Voor de vrije- en ordeoefeningen de dames S. P. v. Houte te Middelburg en M.'Maas te Vrouwepolder. Ongelukken. Te 's Gravenhage is een schipper tijdens een aanvaring over boord gevallen en verdronken. De man Iaat een vrouw met 7 kinderen achter. Een dringend telegram. Tijdens ,een Raadsvergadering te Nieuiwendam kwam, volgens het „N. v. d. D.", de tele grambesteller binnen met die boodschap: „Burgemeester, een dringend telegram voor den Gemeenteraad". De Voorzitter las het onmiddellijk voor. Het luidde als volgt: „De heeren van den Gemeenteraad worden uitgenoodigd, na afl'oop der ver gadering een bezoek aan de kluft van het Molenpad te brengen. In de volgende vergadering kunnen zij dan over hun be vinding een besluit nemen, indien zij het zonder hun nek te breken er af bren gen." Een bewoner van het Molenpad. Dankbare soldaten. Een dame uit de buurt van Arnhem had ©enige hon derdtallen polsmoffen vooi; de militairen bijeengebracht en gaf ze ten geschenke aan een compagnie, gelegerd in den om trek. Op een goeden dag klinkt militaire muziek in de nabijheid van de woning der geefster. En als de dame zich naar het venster begeeft, ziet zij de geheel© compagnie met verheugde gezichten, de gepolsmofto handen in de hoogte houden de, om te toonen hoe 'n dankbaar ge bruik van het doelmatig geschenk werd gemaakt. Uit Harderwijk zijn drie geïnterneer de Belgen gevankelijk naar Zwolle ge bracht. Zij hadden een heer afgeranseld, nadat deze hen ©erst in een hotel' had onthaald. De man, die gaarne iets van den oorlog wilde hooren, had met het drietal een gesprek aangeknoopt, trak teerde hen en ging daarna met hen de stad in. Bij de Vischpoort werd hij plot seling door de Belgen aangegrepen en duchtig afgeranseld, waarbij kennelijk de bedoeling voorzat hem van zijn geld te berooven. Een portefeuille, die alleen een kilometerboekje inhield, wterd hem ontfutseld. BERLIJN, 2 Dec. (Off.). In het Westen izijn kleine aanvallen van den vijand afge slagen. In het Argonnerwoud werd door een Wurtemburgisch infanterie-regiment een belangrijk steunpunt genomen; daar bij werden 2 officieren en ongeveer 300 !man gevangen genomen. In Oost-Pruisen geen nieuws. In Noord-Polen wordt de strijd geregeld voortgezet. In Zuid-Polen hebben wij vijandelijke aanvallen afge slagen. KONSTANTINOPEL, 2 Dec. De Alba- neesche Mohammedanen te Skoetari heb ben besloten tegen de Serviërs en dö Montenegrijnen te gaan strijden. BERLIJN, 2 Dec. Uit Madrid wordt ge pield, dat de Moorsche opstandelingen Casablanca binnengedrongen zijn en het Fransche burgerlijke bestuur hebben aan gevallen. PARIJS, 2 Dec. Minister de Broquieville is nog steeds ongesteld. KONSTANTINOPEL, 2 Dec. Het hoofd kwartier meldt, dat de strijd aan de grens van Aserbeidsjan nog steeds voortduurt. LONDEN, 2 Dec. Generaal Botha heeft zich na,ar het front in Duitsch Zuid-West Afrika begeven. LONDEN, 2 Dec. De „Times" verneemt uit St. Petersburg, dat de toestand aan de Servische grens ernstiger geworden is. De Oostenrijksc'he regeering heeft een half millioen soldaten daarheen gezonden. De Servische troepen konden bijtijds in de defensieve stellingen terugtrekken. PETROGRAD, 2 Dec. Het Russische of fensief ten Noorden van Lowicz had suc ces. De actie bij Lodz bepaalde zich tot een krachtig artilleriegevecht. Op den Russischen linkervleugel* hadden gevech ten plaats, welke concentratie van aan zienlijke Duitsche strijdkrachten tusschen Kalish en Sieradz aantoonde. 30 Nov. begon de vijand z'n offensief bij Sieradz. PARIJS, 1 Dec. Het staf-communiqué van heden luidt: In België hadden giste ren vrij hevige canonnades plaats, maar de Duitsche infanterie deed geen enkelte aanval. De vijand bleef een groote acti viteit toonen ten Noorden van Atrecht. In het Aisne-gehied werd op bet geheele front een afwisselend artillerievuur ge richt. In Argonne duren de gevechten voort, zonder evenwel den toestand te wijzigen. Uit Woeuvre en de Vogezen valt niets te melden. Breeds Watering Bewesten lerseke. Goes. Hedenmiddag had onder voor zitterschap van den heer J. Oele Hz., dijkgraaf, de ,algemeene vergadering plaats van Ingelanden yan „de Breede Wate ring bewesten lerseke". De voorzitter opent de vergadering, en wijst de commissie aan voor het nazien van de begrooting, die voor het resu- meeren van de notulen en die voor stem opneming tijdens de,ze vergadering. De ingekomen stukken worden voo'r kennisgeving aangenomen. Het Bestuur vraagt diligqntie in ver hand met de tijdsomstandigheden inzake de kwestie van het geldopnemen en de- poneeren bij de Cred. Vereeniging. De heer Peman Kakebeeke zegt, dat deze kwestie van de baan is, en dat alleen he,t voorstel van dhr. Hollmann in aanmerking zou kunnen komen. Spr. vindt, dat we uitstel niet op rekening van de tijdsomstandigheden kunnen schui ven. Spr. stelt voor de zaak wel te behande len en n.l. in dien zin te besluiten, dat de gelden bij dhr. Dronkers als verte genwoordiger van de, Credietveüeeniging blijven berusten. Dat „tijdsomstandigheden" is maar een doekje voor het bloeden. Die wijzie waarop deze zaak indertijd behandeld is, was be neden oritiek. Spr. vindt het een verdiende satisfactie voor dhr. Dronkers als thans goedgevon den werd de relatie met de Cred. Ver. te bestendigen. Besloten wordt met algemeene stem men voorloopig den toestand te laten zoo als ze is en dhr. Dronkers (Cred. Ver.) de depositie te blijven gunnen. De heer Fransen van de Putte zegt, dat het voorstelTIollm'ann niet ongedaan gemaakt kan worden, en ook van andere kassiers offerte gevraagd moet worden. De voorzitter zegt, dat men later al tijd nog met een ander voorstel kan to men, en dat men nu gerust in den geest van 's heeren Kakebeeke's voorstel klan besluiten. De heer Arnoldi zegt ook, dat 's voor zitters conclusies geheel en al onjuist zijn. 'Spr. wil wel iets weten omtrent die zaak. De voorzitter zegt reeds bij enkele- kas siers geïnformeerd hebben. M'n con clusie moge verkeerd geweest zijn, doch het bestuur zal zeker op het voorstel Hollmann terugkomen. De heer Arnoldi zegt, dat een voor zitter altijd helder paoet zijn, en dat de zaak met meer ernst behandeld dient te worden. De heer Peman Kakebeeke zegt nog, dat 't niet 's heieren Hollmann's bedoeling is aan den meestbiedende de deposito te gunnen. Omtrent het verslag van den toestand van het "Waterschap, welk verslag in druk verschenen is, maakt de heer Ar noldi nog enkele opmerkingen. Betreffende de exploitatie van het stoomgemaal merkt spr. op, dat de uitga ven van de bemaling steeds met een groot bedrag de begroeting overschrij den, en nu nog wel met een groot be drag. De voorzitter zegt, dat de kosten van de schuiven niet meegevallen zijn. Die schuiven zijn van bijzondere constructie. De heer Arnoldi wil de raming dan hooger stellen. Verder ma,akt spr. aan merking op den ,post „hulploonen voor stokers", die nog maar steeds niet ge minderd zijn, ondanks het gebruik van een Dieselmotor. Spr. wraakt het advies van dhr. Pouwel, die een Diesel aan beval boven een stoomwerktuig. De heer A. Dekker geeft het bestuur in overweging met een voorstel te ko men om de vroon- en vrijlanden af te schaffen; althans om de rekening daar van steeds door een bekwaam contro leur te doein nazien. Spr. wil dit stiefkind van het bestuur liefst geheel afschaffen. De voorzitter gelooft niet dat de ver gadering tot afschaffing zal willen over gaan, doch meent, dat invoering van een vast verhoudingsgetal in overweging ge nomen zal kunnen worden. De heer Dekker kan zich hierbij neer leggen, wanneer maar ernstige controle uitgeoefend wordt. De voorzitter zegt, dat de waterbouw kundige ambtenaar meit de behandeling van deze gelden belast is, en dat 'theel goed mogelijk is, dat een foutje insluipt. Het Bestuur zal de ziaak in overwe ging nemen. Wat het stoomgemaal be treft, dit heeft het bestuur reeds zoo veel verdriet veroorzaakt. De voorzitten geeft dhr. Arnoldi nog eienige inlichtin gen. De waterbouwkundige ambtenaar geeft op verzoek enkele technische inlichtin gen omtrent de bij het stoomgemaal lig gende buizen, den keermuur, en de Die selmotor. De heer Q Trimpe vindt het jammer, dat het zeer goede verslag niet in rui mer kring verspreid is geworden. Spr. maakt nog aanmerking over het feit, dat sommigen aan het bevel tot het leggen van cementen buizen in heulen niet vol daan hebben en anderen wel, en dat de eersten tenslotte door den Polder tege moet gekomen zijn. De voorzitter deelt o.a. mede, dat de regeling van het leggen van de buizen en dammen het volgende jaar veranderd zal worden. Dan zal het bezwaar van dhr. Trimpe opgelost worden. Alleen kan geen terug betaling plaats hebben voor reeds tevo ren gelegde buizen, zooals de heer Trim pe wil, n.l. met terugwerkende kracht. De heer Trimpe wil dit om het goed recht van de zaak. De voorzitter zegt, dat de verbreiding van het verslag in overweging genomen zal worden. Er zal tegen verspreiding op ruimer© schaal geen bezwaar bestaan. De rekening 19131914 wordt vast gesteld op f 457381,005 in ontvangst en f 442400,94 in uitgaaf, dus met een. goed slot van f 14980,06s. Op advies van de commissie tot het nazien der rekening wordt deze tekening goedgekeurd. Do vergadering keurt goed dat de hy- potheekacte betreffende de waarborg van den voormaligen griffier geroyeerd wordt. Alsnu vindt plaats de uitloting van de obligatiën in geldleeningen, betaalbaar te stellen met 1 Januari a.s. Uitgeloot worden: Negen stuks van de leening van f 267000 (thans per resto f39000), n.l. de nummers 128, 121, 222, 28, 123, 193, 172, 205 en 239 (alle stuk ken van f 1000). Twee stuks van de leening van f 180000 (stukken van f 5000) n.l. de nos. 4 en 34. De voorzitter deelt nog mede, dat de toestand van het Waterschap vrij goed is. Enkele bepaalde werken zullen oor zaak zijn, dat de volgende begrootingi een weinig later dan gewoonlijk ingediend zal kunnen worden. Wat de oevers be treft, deze zijn op vele plaatsen beslist vooruitgaande. De heer de Wilde van Kattendijke vraagt of de oprit bij Kattendijke niet verbeterd kan worden. De voorzitter erkent, dat die oprit niet deugt, doch wijst er op, dat er veel geld mee gemoeid is. Wanneer er groote werk loosheid heerscht kan het werk echter wel onderhanden genomen worden. De heer Arnoldi ondersteunt de ge dachte van den heer de Wilde, want inderdaad de toestand is daar gevaarlijk. De voorzitter belooft, dat de zaak niet vergeten zal worden. De heer Lindenbergh wijst op den ge vaarlijken oprit naar Wemeldinge. De voorzitter zegt, dat al die dingen op de agenda staan. De heer Poley vraagt of het verharden van den ouden Dijk van de baan is. De voorzitter zegt, dat 't wachten is op een fatsoenlijk aanbod van de gem. lerseke. De heer Peman Kakebeeke wil, dat de waterbouwkundige ambtenaar splitsing maakt tusschen de kosten van de Diesel motor en de stoommachine. De Voorzitter wijst er op, dat de Diesel motor niet door twee personen kan wor den bediend. Overigens zullen de kosten nauwkeurig vergeleken worden. De heer Wabeke Van Wemeldinge vraagt ook belangstelling voor meergenoemden oprit en verzoekt enkele ondergeschikte zaken met den betreffenden gezworen te mogen bespreken, hetgeen goedgevonden werd. Na dank gebracht te hebben aan de commissies, die haar hulp verleenden, wordt de vergadering gesloten. AMSTERDAM, 2 Dec. Het Gerechtshof heeft den redacteur van de Ned. Finan cier veroordeeld tot f 100 boete subs. 20 d. h., wegens beleediging van den Keizer van Duitschland. De Rechtbank had beki. vrijgesproken. KRABBENDIJKE. Benoemd tot ad- sistent-opzichter bij de kanaalwerken te Vlissingen dhr. J. van Dijke, alhier. Postkantoor te Goes. Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, waarvan de afzenders onbekend zijn, terugontvangen in de 2e helft der maand November 1914. Binnenland. Brieven: W. D'. Schrijver, Goes; firma Van Wijngaarden, Rotterdam. Binnenland. Briefkaarten: Delboy en Comp, Dordrecht; Bowenbergen, H. de Taus, Stoppeldijk. Buitenland. Brieven: C. Dubois, Fol kestone; Gerard Speck, Katernberg. Buitenland. Briefkaarten: van Disnant, London; W. Harrow, Engeland. Hulpkantoren. D. Grinwis, Stavenisse. N.B. Aan ide afzenders wordt aanbevolen hun adres op de stukken te vermelden, opdat deze bij" onbestelbaarheid aan hen kennen worden teruggegeven. Naar maarnemingen in den morgen van 2 Dec. medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 774.2 te Mun- chen, laagste 736 te Bodoe. Verwachting tot den avond van 3 Dec.: Meest krachtige; tijdelijk wellicht storm achtige zuidelijke tot zuidwestelijken wind, betrokken tot zwaarbewolkt, wellicht eeni ge regen. Weinig verandering van tempe ratuur. II. H. Berichtgevers. Berichtjes omtrent in de dorpen verblijf houdende of vertoefd hebbende vluchtelingen nemen we niet meer op, tenzij; ze iets meldens waardigs bevatten. Dezer dagen ontvin gen we verscheidene onbenullige berich ten, die niet voor plaatsing in aanmerking konden komen. AMSTERDAM, 1 December. Aardappelen. Friesche blauwe per mud f 2.65 2.80 Friesche bergers f2.10 „2.35 Friesche bonte f 2.90 3. Zeeuwsche bonte f 2.85 3. Zeeuwsche blauwe f 2.85 3. Zeeuwsche eigenheimers f 2.30 2.60 Eigenheimer poters f2.—„2.10 Drentsche eigenh. f 2.— 2.25 Geldersche blauwe f 2.75 0.— Andijker blauwe f2.75 „2.80 Redstar f 2.20 2.40 Aanvoer 1 lading. Maandag 30 November 9914. CHICAGO. Tarwe. De termjjnmarkt opende traag en '/s c. lager, daalde verder wegens lagere telegrammen in verband met het goede weer in Argentinië, naar aanlei ding van de groote aanvoeren eu op grond van liquidaties per December. De ten gunste van haussiers luidende opgave van den zicht baren voorraad en de vraag voor uitvoer lokten een rijzing uit, waarna de markt vast sloot. Nov. Dec. Mei Juli 30 Nov. 11378 1197s 28 113 11874 27 112 1177, 25 - 1157s 1207, - NEW-YORK. Tarwe. De termjjnmarkt opende traag, fluctueerde verder om dezelfde redenen als te Chicago en sloot vast. Loco vast. 30 Nov. 28 Nov. 27 Nov. 25 Nov North 127 125 7, 126-V, 1277, floods Winter 12574 1237, 1247, 125 Nov. Dec. Mei. 30 Nov. - 1217, 1287, 28 120 1265/s 27 1207s 127 25 122 V2 1297, N. R. C. Van 1 en 2 Dec. MIDDELBURG. Ondertrouwd: A. N. Broodman 21 j. jm. en A. Mijnsbergien 20 j. jd.; A. C. Abrahamse 27 j. jm. en A. M. van den Driest 24 j. jd. Getrouwd: W. C. Faase, 35 j. wednlf. en; E. A. v. d. Velde 33 j. jd. K. Schout 24 j. jm. en E. M. Wondergem 27- j1. jd. Bevallen: A. C. Louwerse geb. van Elsacker, z. Overleden: W. Blok 48 j. vr. van P. Buijs, J. van den Berge 41/2 maand, d. Van 28 Nov.1 Dec. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Glüok- mann, 28 j. jm. en E. "O. L. Clijsters, 26 j. jd. Bevallen: L. M. Verstraeten, geb. Co- laxt, z.; A. M. Dewaale, gieb. Haeck, d. J. N. A. Locus, gieb. Langeroak, z.; C. Burgerhoff, geb. Van Tigchelen, d.; M. C. De Raedemaeker, geb. De Maeijer, z. Overleden: P. M. J. Weijens, 18 j., ongeh. z.; J. Verhaegen, 21 j., ongeh. z A. M. L. Launsbach, vrouw van P. J. Scheepers, 56 j.; C. P. W. Pietersen, vrouw vau M. J. Pol, 29 j. Van 15—30 Nov. KRABBENDIJKE. Geboren: ,26, Jaco bus, z. v. Cornelis Lobbezoo< en Jan netje Hoogstrate. Over de maand Nov. HEINKENSZAND. Geboren: 2, Mag- lena d.v. Adriaan Vermeulen en Pieter- nella Allemekinders3, Helena d.V. Adri aan Traas en Dina Zuidhof; 6, Pieter, zl.y. Jacobus Verdonk en Diena Sinke. 8, Klazina Jobina d.v. Jacob Courtin en Pie- ternella de Jonge. Overleden: 1, Aloisius van Zeebroeok 76 j. wedr. van Justine Menne (Wolver- them België); 19, Josina Langemaire 81 j. wed. van Hubregt Vermue. Op 23 Oc tober j.l. te Rosmalen: Cornelis Vermeu len, 49 j., echtgen. v. Pieternella Ma- chielse. COLIJNSPLAAT. Gehuwd: 11, Aart de Smit 30 j. jm. en Abramina van Oeve- ren 33 j. jd. Geboren5, Marie d.v. J. Geelhoed en M. M. Verburg1, 5, Lena Prientje d.v. J. Tazelaar en P. de Regt, 16, Geertruida d.v. J. M. v. Schaik en J. de Smit, 18, David z.v. D1. C. Hage en Wi. Korteknie; 28, Jozina d.v. A. J. Ridder en C. Heij1- stek. SEROOSKERKE (W.) Bevallen: 24, Pie ternella Wattel, geb. Kloosterman, z. Overleden: 13, Pieternella M. de Vos, echtgenoote van ,J. van Sluijs, 39 j.; 13, Leendert, 6 .mnd., z. v. J. Wondergem en C. .Gilde; 26, Jacomina, 7 j., d. v. A. Wattel en P. Kloosterman. BORSSELE. Geboren: 17, Janna Adri- ana, d. y. Nicolaas de Regt en Leuntje de Putter; 18, Nicolaas Jan, z. v. Markus de Regt Jz. en Zoetje Cornelia Guiljam. Overleden: 11, te Utrecht, Cornelis, 1 d., z. y. Gerard Krijger en Neelitje Ruster. KATTENDIJKE. Geboren: Willem Phi- loté, z. y. Frans Edward van den Neu- cker en Maria Julia Hollemans, beiden wonende te Ter hagen (België); Leuntje Willem, d. v. Willem Boudewijn van de Velde en Willemina Neels. Getrouwd: Hubrecht Mol, 36 j. eu Ja comina Heinsdijk, 19 j. jd. Hedenmorgen overleed tot onze diepe droefheid, na een geduldig lijden, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader in den ouderdom van 63 jaar en 8 maanden. Wed J. LOUS—Goeree. NEELTJE LOUS. JAN LAVEN. Wolphaartsdijk, 29 Nov. 1914. Voor de menigvuldige belang stelling en gelukwenschen zoo van hier als elders op mijn 75sten geboortedag mij betoond, betuig ik mijnen oprechten dank. JACs. GELDOF Hz. Serooskerke, 1 Dec. 1914. PUBLICATIE. Belanghebbenden worden er mede in kennis gesteld, dat door Zijne Excellen tie den Minister van Landbouw, Nijver heid en Handel besloten is lo. den maximumprijs van inlandsche tarwe te laten vervallen; 2o. den prijs van tarwebloem, inlandscih uitsluitend één soort, te stellen op 17 per 100 K.G., contant aan fabriek, mo len of magazijn, voor bakkers en dergelijke verbruikers; aan tusschenpersonen moet op verzoek 'f0.25 korting' worden toege staan; de prijs van tarwemeel (ongebuild) blijft f14 per 100 K.G., levering con ditiën als bij tarwebloem; 3o. den maximumprijs voor witbrood vast te stellen op f0.24 per kilogram contant, afgehaald aan bakkerij; of win kel. Deze prijzen mogen dus, uitsluitend voor witbrood, aanleiding geven tot eene verhooging van den broodprijs in de Ver schillende gemeenten, met 1 cent. Amerikaansohe bloem „straight" wordt geacht gelijk in prijs te staan .met „in- landsch uitsluitend één soort"; Ameri kaansohe bloem „baker" f0.75 lager. Middelburg, 1 December 1914. De wnd. Burgemeester van Middelburg', P. DUMON TAK." Koortsthermometers. Boter- en Kaasthermometers. JOHAN DE ROOS, Middelburg. .van alle soorten voor een overgrooten voorraad, ongekend lage prijzen. Zie etalage en prijzen. Vrije toegang. Lange Noordstraat L 124, Middelburg. Prima le soort Carbid per bus 25 cent. JOHAN DE ROOS, Drogist, Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1914 | | pagina 3