Telegrammen. Bloed armoede, SIGAREN, Ml es U H. J. ROSKES. algemeene verslapping. Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Arivertentiën. Mijne prijzen en kwali teit blijven dezelfde. Openbare Verkooping. Dinsdag 18 Augustus 1914, verkoopen: eerste wereldtentoonstelling hier gekomen, heeft Weber het ver gebracht. Ook Flora was zijn eigendom. Nu is zijn hotel her schapen in een hospitaal. Om hem uit zijn kelder te krijgen, heeft men zwavel gebrand. Een onverwoestbaar geproest meldde Webers aanwezigheid. „Ladernière censée de Weber" wordt nu uitgevoerd in de gevangenis der Begijnen straat. Verscheidenne malen zijn eendekkers boven onze stad gezien; men vermoedt Duitsche. Onze soldaten zullen een ge- illustreerde beschrijving van Duitsche en Belgische vliegtuigen krijgen. Een oogge tuige vertelt me, hoe de menschen, die het hof van Mallinckrodt te Cappellen bestormden en veel van den inhoud ver nielden, het hoofd hadden verloren. Een officier van de burgerwacht beweerde op een plan van het fort de hand gelegd te hebben. Iemand vroegwaarom bewaar de Mallinckrodt het plan, in plaats van het naar Berlijn te sturen? Toen de man zijn plan voor den dag haalde, bleek het het plan van MaJlinckrodts eigen hof te zijn. (N. R. C.) Een geschenk van Kru pp. Het echtpaar Krupp schonk een millioen aan het Roode Kruis. Nederland s che krijgsge vangene» in Schotland? Zaterdag Werd aan een Engelsch blad gemeld: Drie trawlers, met een bemanning van 82 Duitschers en 17 Nederlanders, zijn aangehouden en te Fort George (aan de Golf van Moray) binnengebracht. Naar het heet, hadden de vaartuigen postdui ven en draadlooze telegrafie aan boord. Tr effend. Een weduwe schrijft aan de Münchner Neueste Naehriohten: „Met smart geef ik het beste wat ik heb voor het vaderland. Twaalf jaar ge leden is mijn man bij een manoeuvre om gekomen. Nu geef ik als het laatste mijn twee zoons. Maar mijn smart zou nog grooter zijn, als ik niets te geven had." Hoe'2 Belgen 7 Duitschers gevangen namen. Luik. In 'tbosch van Vecquée bij het fort Boncelles, ont moetten 2 Belgische soldaten plotseling 7 Duitsche soldaten. Beide partijen staan een oogenblik verbluft en het is te laat om te schieten. Zij maken een praatje. De Duitschers vragen „Hoe is het bij jullie van de kost?" De Belgen: „En of, alles wat je maar wil!" En wraar ben je gekampeerd? Een eind verder op die boerderij. Dan gaan we mee. Weet je dat dit binnen de Belgische gevechtslijn is? Daar trekken we ons niets van aan, wij gaan mede. En op deze wijze namen 2 Belgische soldaten 7 Duitschers gevangen. Dit feit werd ons als historisch mede gedeeld door een officier, die de gevan genen van hun begeleiders overnam. Bran d i n e e n k e r k. De „Peuple" meldt daj vanochtend om half-acht in de St. Antónius-Serk te La Louvière (tus- echen Borgen en Charleroi) een begin van brand is ontstaan bij een mis voor de soldaten van het Belgische leger. Bij de paniek, die volgde, zijn 14 vrou wen en meisjes gedood en meer dan 50 personen gewond. „N. R. C." GOES. Benoemd tot agent van politie met ingang van 1 Sept. a. s. W. Venneer, thans beambte bij de Staatsspoor te 0. en W. Souburg. Koninklijk bezoek. H. M. de Koningin bracht gisteren een bezoek aan de kazerne te Delft. Per auto mobiel was H. M. uit de residentie ge komen. De Koningin was gekomen om het depot van de infanterie brigade te bezichtigen en werd ontvangen en rondgeleid door den w.n. .garnizoenscommandant, kapitein P. H. J. L. Lienders. H. M. was vol' belang stelling en bezocht de keuken en verschil lende kamers. Zij sprak vele soldaten en pas aangekomen vrijwilligers toe. Bij het heengaan van de Koningin werd door allen een enthousiast „Lang leve de Koningin" aangeheven, waarop H. M. zich omkeerde en riep: „Leve 't Vaderland". Ten slotte inspecteerde H. M. de wacht en sprak bij hare wandeling langs het front vele recruten toe. MIDDELBURG. De carillon-bespelingen op Donderdag zijn voorloopig gestaakt. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Scherpenzeel, door N. Scholte te Loppersum. Bedankt voor Barneveld, door C. J. Leetnmans 'te Utrecht. Geref. Kerken. Aangenomen naar Dronrijp, door "H. Fokkens te Dwingeloo. Bedankt voor Duurswöude, door J. D. Speelman te Stroobos. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Barendrecht, J. y. d. Vegt te Rijnsburg. MAASTRICHT, 12 Aug. Door de Duit sche en de Belgische regeering is aan het Roode Kruis toestemming verleend om de zwaar gewonden in de nabijheid van de Nederiandsche grenzen op te ne men en in Maastricht te verplegen. OOSTBURG, 12 Aug. In het Kanton Oostburg komen nog steeds vreemdelingen aan, gewoonlijk Duitschers, die verban nen zijn, en menschen, die al jaren in België woonden. BRUSSEL, 12 Aug. De In dépendance meldt, dat nu 300.000 manschappen onder de wapenen zijn, w. o. 40.000 vrijwilligers. BRUSSEL. (Officieel). Het Fransche Mi nisterie van Oorlog publiceerde 2 nota's betreffende de samenwerking tusschen de Belgische en Fransche legers. Hieruit blijkt, dat er nauw omschreven bevelen door de Franschen en Belgen zijn vast gesteld, opdat de industriëele bronnen tot elkanders nut worden aangewend. De Bel gische en Fransche fabrieken vullen elkaar aan. België zond revolvers naar Frankrijk. MAASTRICHT. Ter interneering is naar Alkmaar gezonden een Duitsch. majoor, die in de omgeving van Visé ziek ge worden was en door het Roode Kruis opgenomen. MAASTRICHT. Heden is naar Alkmaar overgebracht een patrouille Duitsche wiel rijders onder leiding van een luitenant. Deze patrouille was op verkenning uitge gaan in de buurt van Mouland en Ber- iraux. 's GRAVENHAGE. Prins Hendrik is weer op een inspectie-tournée uitgegaan. MAASTRICHT. Hier wordt nog „steeds kanongebulder uit Zuidelijke richting ge hoord, i MAASTRICHT. Men hoort, hier '10 a 12 schoten per minuut van zwaar ge schut. AMSTERDAM. Vanwege het Fransche vice-consulaat werd ons heden medege deeld, dat tot hedenmorgen de forten van Luik nog stand gehouden hadden. PARIJS. De Fransche troepen hebben de bergpassen bezet, die de lijn van Thann naar Altkirch beheerschen. Verschillende gevechten hebben over de geheele Ooste lijke linie plaats gehad, waarbij de Fran sche cavalerie de overhand hield. PARIJS. Het Nederiandsche gezantschap heeft gisteren aan de pers medegedeeld* dat de onzijdigheid van Nederland niet is geschonden. PARIJS. De „Echo de Paris" meent te weten, dat Bulgarije zich gereed maakt om Servië aan te vallen en dat Turkije zou samenwerken met Duitschland. Het heet, dat Duitschland en Oostenrijk het daarheen zoeken te drijven. LUIK, 10 Aug. De bladen deelen mede, dat de Bisschop van Luik en 15 andere notabelen, waaronder de Burgemeester, Afgevaardigden en Senatoren, zich naar den 'Duitschen Generaal begaven om te verzoeken, dat de stad niet gebombar deerd zou worden. Zij ontvingen ten antwoord dat dit w e 1 zou geschieden, indien de forten zich niet overgaven. De gedelegeerden werden als gijzelaars vastgehouden. METZ. 12 Aug. Het vijftiende Fransche legercorps werd naar Lunevilie teruggedre ven. Het verloor 700 dooden, twee batte rijen en vier mitrailleuses. BRUSSEL. De slag bij Tiriemont betee- kent, dat de Duitschers zeer sterk vooruit zijn gedrongen. De Belgische hoofdmacht vond het evenwel wenschelijk den beslissen- den slag te ontwijken. PARUS. (Officieel). Het Fransche leger is over het geheele front met de DuitSGhe troepenmacht in contact gekomen, zoodat de groote slag elk oogenblik te wachten is. BRUSSEL. (II Aug. I uur nam.) Dinsdag middag had het eerste belangrijke treffen plaats tusschen Tiriemont (Thienen) en Saint Trond (St. Truijen). Duizenden Duitsche ruiters trokken op tegen een regiment Belgen. Na een heldhaftiger; tegenstand zijn de Belgen teruggeslagen. De Duitschers staken alles in brand. Twee Duitsche aviateurs, (officieren) die bij Namen moesten landen, zijn gevangen genomen. BRUSSEL. Koning Albert zeide jn ant woord op een schrijven van Keizer jWil- helmDe Belgen zullen zich tot den dood verdedigen, <pn als, het moet, z'al ik zelf het geweer opnemen. WEENEN. De Montenegrijnsche kust is geblokkeerd. PARIJS, 12 Aug. De Duitschers hebben de Franschen gesommeerd Lond Givey over te geven. De commandant weigerde. MAASTRICHT. (N. R. C.) Toen ik héden bij Visé was verzekerden 'Duitsche of ficieren mij, dat het regiment van den Duitschen Kroonprins reeds langs de Maas is gepasseerd, zonder dat de Kroonprins eT bij was. Zooals men weet heeft men te Aken een aanslag op hem gepleegd. PARIJS. De Duitscheis vielen hij Man- giennes. 1de Fransche versterkingen aan. De verliezen van de Duitschers zijn van belang. ROME. De bladen melden de aan komst van een Russisch koerier, 'die een speciale opdracht heeft voor de Italiaan- sche regeening. KEULEN. De „Kölnische Zeitung" ont ving een telegram uit Stuttgart, waarin gemeld wordt, dat de Duitschers Mühl- hausen hebben heroverd en twee stukken geschut van de Franschen hebben mee gevoerd. Het 15de Fransche legercorps heeft Logordi in Lotharingen aangteval- len. De Franschen werden onder zware verliezen in het woud van Pairoi te- Tuggejdreven naar Lunevilie. De Duit schers veroverden een vaandel, twee bat terijen, 4 machinegeweren, terwijl de Franschen 700 dooden hadden, waaronder zich een generaal zou bevinden. BRUSSEL. De bladen melden omtrent het gevecht bij Tiriemont, dat de Duit schers voorzien waren van mitrailleuses. Nadat het gevecht met karabijnen begon nen was, voerden de lanciers een charge uit en dieven de Duitschers terug. Hierop brachten de Duitschers de mitrailleuses in werking- De bevelhebber wilde zijn manschappen niet noodeloos opofferen en trok terug. De Duitschers lieten de hui zen aan den kant van den weg afbranden onder voorwendsel, dat deze huizen de krijgsverrichtingen in den weg stonden. SELJEO. (Noorweegsche kust). Veertien Engelsche oorlogsbodems zijn hier de kust gepasseerd in Noordelijke richting. BERLIJN. Ambtelijke Engelsche en Rus sische bladen verspreiden een bericht in de neutrale staten, dat Duitschland, Enge land zou hebben aangeboden Nederland te verdeden, wanneer Engeland neutraal bleef. Deze bewering is onwaar, daar Duitschland bij! zijn onderhandelingen met Engeland nimmer over een dergelijk voor stel hleeft. gesproken. ROME. De bladen berichten, dat te Rome die Russische zaakgelastigde is aan gekomen met een speciale missive. PARIJS. Te Nancy en eenige andere plaatsen zijn geestdriftige betoogingen ge houden ten gunste van Italië. LUIK. In de omgeving van Arlon heb ben voortdurend gevechten plaats tus schen Fransche en Duitsche cavalerie. WEENEN. Keizer Frans Josef heeft zich per auto naar het hoofdkwartier be geven. PARIJS, 1]2 Aug. Er hadden kleine ge vechten plaats bij! Longwy, Marville en Wirton. Duitsche cavalerie-patrouilles zijn in het noordelijk gedeelte van Montmedy doorgedrongen. WEENEN, 12 Aug. De bladen deelen mede, dat gistermorgen aan het Station- Noord ongeveer 80 Russen aankwamen. Het waren deserteurs, die door de Oosten rijkers gevangen genomen waren, toen zij over de grens trachtten te komen. KAAPSTAD, 12 Aug. Alhier is een be richt ontvangen, dat Swakop Mund in Duitsch Zuid-West-Afrika door de Duit schers ontruimd is, nadat groote ver woestingen aangericht waren. Eenige sleepbooten had men doen zinken. Te vens moet Luderitzbucht ontruimd zijn, 's BOSCH, 11 Aug. Maatregelen zijn alhier gelast om gewonden op te kun nen nemen. 200 bedden worden in ge reedheid gehouden. BREDA, 11 Aug. Den geheelen mor gen 'is duidelijk kanongebulder, .vooral in de dorpen ten Zuiden van Breda ge hoord, komende uit Belgische richting. Men vermoedt, dat een slag tusschen Turnhout en Brasschaet wordt geleverd. FRANKFURT a. d. M., 11 Aug. (N. R. Crt.) Het bestuur van de Frankfurtsche vruchtenmarkt heeft meegedeeld, dat het een wachtdienst op Rotterdam wil or- ganiseeren, die de taak zal hebben de cognossementen over aangekomen en nog aan te komen partijen naai' Rotterdam te brengen en middelen te beramen om de waren naar Duitschland op te voeren. Be leiding van dezen wachtdienst zal aan een betrouwbaar persoon worden op gedragen, die z'al worden terzijde gestaan door vakmannen. Ook de Kamer van Koophandel te Mann heim organiseert zoo'n dienst. LONDEN, 11 Aug. "(N. R. C.) Een in woner van Brussel heeft aan de „Daily News" een beschrijving gezonden van den aanslag op generaal Leman, ontleend aan de verklaringen van een ooggetuige. Het was niet gebeurd bij een inval van Duit sche troepen in Luik, doch een aantal Duitsche inwoners van Luik, die khaki 'uniformen hadden aangetrokken en te paard zaten, reden met de Britsche vlag voorop en gevolgd door een menigte, die „Leve Engeland" riep, de stad door. Aan gekomen bij het verblijf-van de Belgi sche officieren, begrepen dezen natuurlijk terstond dat er verraad gepleegd werd. Alle schuldigen werden doodgeschoten. METZ, 11 Aug. Be Duitsche troepen wierpen een Fransch bataljon terug en voerden de buit gemaakte vaandels in triomf rond. ANTWERPEN, 11 Aug. De Belgische gé nerale staf laat zich geregeld door de verkeersagenten inlichten. In Apion wer den onder het gejuich der bevolking En gelsche en Fransche vlaggen begroet. STRAATSBURG. Het sociaal-democr. rijkgdaglid voor Metz Weilt heeft bij' het Fransche leger diepst genomen. BRUSSEL. Bij Doornik is vrij hevig gevochten tusschen Fransche en Duitsche troepen. Dit duurt op het oogenblik nog voort. De Duitsche cavalerie is in de stad binnengedrongen. BRUSSEL. Thans blijkt, dat de Duit schers el" op gerekend hadden 3 Augus tus Brussel en 5 Augustus Rijssel te pas- seeren. Een trein, bestaande uit 24 wa gons met Duitsche paarden is te Luik in beslag genomen. WEENEN, 11 Aug. Bij grensaanvallen der Montenegrijnen verloren de Oosten* rijkers 22 en de Montenegrijnen 200 doo den. BRUSSEL. Er zijn thans in Belgisch Luxemburg vele Duitsche uhlanen aange komen. Bij Alcen doodden zij 4 personen en staken 3 boerderijen in brand. Zij werden door een Belgisch of ficier op de vlucht gedreven. Onderstaande berichten Z'jn gisteren slechts in een gedeelte der oplage opgenomen 's GRAVENHAGE. Hedenochtend half elf verliet H. M. de Koningin weer het paleis in een auto, tot het doen van een militairen inspectietocht. 's GRAVENHAGE. Naar wij' vernemen laat Prins Hendrik op het Loo geleidelijk de wilde zwijnen en het grof wild dood schieten en onder de behoeftigen ver- deelen, waaronder tevens de uitgaven voor wildvoeder worden bespaard. GOES. In overleg met den Engelschen consul en de maatschappij Zeeland, heeft de firma J. en A. van der Schuyt te Rotterdam gisteren een boot laten af varen voor een aantal hier gisteren aan gekomen Engelschen, die geen gelegenheid hadden de hedenmorgen varende mailboot te bereiken. Bij voldoende deelneming is het voornemen, dagelijks een boot in aan sluiting op de Vlissingsche dagboot te doen afvaren. Van 11 en 12 Aug. MIDDELBURG. Getrouwd: A. W. Tap per, jm. 26 j. en M. A. Zegers, jd. 28 j.; P. Kortekaas, jm. 28 j. en P. Lou- werse, jd. 28 j.; J. W. v. Swigchem, jm. 33 j. en L. P. de Kruijter, 26 j. jd. Bevallen: J. A. Provoost, geb. Vader, d. Overleden: C. Boonman, ongeh. z., 21 j. van 8 tot 11 Augustus. VLISSINGEN. ((Ondertrouwd: M. Siere- Vogel, [wedr. 45 j. len M. E. 'Heijselaar, wed. 47 j. Bevallen: J. J. Janssens, geb. Cardon, z. twl.; M. C. Scherpenisse, geb. Verijzer, d.; M. Bom, geb. ten Hove, d.; E. A. Ie Pfeber, geb. van den Abeele, d.; J. J. Naerebout, geb. van der Vliet, z. Overleden: A. L. Janssens, z. 1 d.; J. F. Janssens, z. 2 d.; G. Geevte, d. 8 j.; A. J. F. van Driel, z. 3 m. TER NEUZEN. Geboren: 1 Aug., Ja cobus, z. v. Comelis Leunis en van Li- deweij Johanna Loof; 2, Raimond Dirk, z. v. Raimond Gaston Emile Nolson en van Diederika Martina Bot; Pieter Jan, z. v. Jacob Jacobus Comelis van Sprang en van Constantia Jozina Apolonia de Smidt; 3, Wieli Alphonse Marie, d. v. Richardus Thienpont en van Leonie Ma ria Mariens; Richardus Jacobus Josep- hus, z. v. Comelis Josephus van Din- teren en van Marie Stephanie Geers; 7, Johannes Hribertus, z. v. Anthonius Mat- theus van der Reit en van Anna Maria Moers; Jacobus Comelis, z. ,v. Comelis Jacobus Huijssen en van Jacoba Francina van de Velde; 8, Hendrik Anthonie, z. v. Comelis Jan Aemoudse en yaïi Maria Jans Geertruida de Zeeuw. Overleden: 4, Mels de Kubber, oud, 32 j., ecbtg. van Aaltje Adriana van Hoorn. „Tem. Crt." Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Goes, 11 Augustus 1914. Groote Veiling. Codlin Keswick f3f3.60; Clapp's Tovorite f5.10; Goudhollen f3.60, alles per 100 K.G. Kleine Veiling. Clapp's Favorite 812; Goudbollen 3 6; Wittebroodspeer 34; Heerenpeer 8 11; Dirkjespeer 68; Poire Madam 8 12; Suikerijpeer 35; Noord-Holl. Sui kerpeer 67; diverse peren 213; Cod lin Kerwick 35Lord Suffield 4—6 Madeleine 812; Duchesse Oldenburg 8 11; Zomeraagt 57; diverse appels 2 12; alles per K.G.; roode kool 45 ct. per stuk; Augurken 1015 ct. pér 100; perziken 512; roode pruimen 23, bei- per stukprince pruimen 36witte prui men 1620 ct. per K.G. Veilingsvereeniging „Walcheren". Middelburg, 11 Aug. Aardappelen 3V2 ct., poters 2V2 ct., uien 5 ct., zilveruien 12 ct., stamsnijboon 711 ct., stoksnijboon 13 ct., suikerboon 5— 9 ct., princessen 1015 ct., doperw ten 12 ct., oomskinderen 12i/2 ct., suikerij 331/2 ct., Lansus 9 ct, moda- Jan 79 ct., Duchess D' Oldenburg 68 ct., Zweden appel 11 ct., pruimen 89 ct., tomaten 47 ct., aardbeien 23 ct., alles per K.G., abricozen 100 ct., augurken 1115 ct., beide per 100 stuks, perziken 4 ct., bloemkool 415 ct., roode kool 78V2 ct, savoye kool 46 ct., witte kool 3 ct., sla V2—2V2 ct., andijvie 1/2—21/2 ct., komkommers V2IV2 ct-, alles per stuk, zuring 13 ct., postelein 1832 ct., beide per ben, peen 31/25 ct, kroten 23 ct., rapen 3 ct., rammenas 2 ct., pieterselie 12 ct., uien 23 ct., alles per bos. Vlissingen, 11 Aug. 1914. Boter per '/2 Kilo f0.65 a f0.70. Eieren per 104 stuks f 4.a f 4.40. Vlissingen, 11 Aug. Bij de gisteren gehouden groente-, fruit en eierenveiling werden de volgende prij zen besteed: Postelein 5 a 11 ct, snijboonen 50 a 85 ct.. suikerboonen 29 a 36 ct., princesse- boonen 71 a 88 ct., kropsla 12 a 32 ct., andijvie 14 a 36 ct., alles per mand. Uien 2a 3 ct., kroten D/s a 2y2 ct., peen 3 a 4V2 ct., rammenas 2a 3 ct., rapen 2 a 41/2 ct., alles per bos. Bloemkool 2 a 19 ct., savoye kool a 7V2 ct., roode kool 31/2 a 5V2 ct., komkommers 1 a 3 ct., me loenen 24 a 27 ct., alles per stuk. Eieren 45 ct. per 13 stuks. Augurken 9 a 12 ct. per 100 stuks, aardappelen f 2,28 a f 2,68, poters f 1,24 a f 1,68, Noord-Hollandsche suikerperen f 2,34 a f 3,60, suikerijperen f2,40 a f3,60, oomskinderen f3,20, zoete St. Jan f3,80 a f5,44: madeleine f5,08 a f5,20, Codlin Keswick f4 a f4,04, hondsmuil f5,20, alles per ILL. Pruimen 10 a 20 ct., tomaten 21/2 a 6V2 ct., morel len 25 ct., alles per K.G. Frambozen 8 a 10 ct., aardbeien 7 a 9 ct., beiden per klein rond mandje. Getrouwd: J. W. v. SWIGCHEM en L. P. DE KRUIJTER, die tevens dank zeggen voor alle blijken van belangstelling. Middelburg, 12 Augustus 1914. De BURGEMEESTER VAN GOES brengt ter voorkoming van misverstand ter kennis van het publiek, dat handelaren in Meel, indien door hen vóór 8 Augus tus een hoogere prijs dan f 14 voor Tarwe Bloem No. O of Amerik. Straight per 100 K.G. werd gevraagd, zij daarmede hoege. naamd niet gehandeld hebben in strijd met dienaangaande bestaande of bestaan hebbende voorschriften. Goes, 10 Augustus 1914. De Burgemeester voornoemd. J. B. DE BEAUFORT. Ondergeteekende is lar -'or dan twee jaren ernstig lijdende geweest aan aigeheele verzwakking. Ik was door vele dokters opgegeven, heb te Utrecht een tijd lang in het ziekenhuis gelegen; alles zonder baat. Toen heeft de Sanguinose mij geholpenik kan mijn gewone werkzaamheden weer doen. Ik kan de Sanguinose warm aanbevelenheb ze gekocht bij de firma Wybrandi alhier. Apeldoorn. H. MEIJER. Wij denken dat menigeen zijn voordeel met deze ervaring kan doen. Zijt gij lijdende aan bloed armoede of zenuwzwakte, toef dan niet maar grijp naar de Sanguinose Wat zij voor duizenden gedaan heeft, zal zij zeker ook gaarne doen voor U. SANGUINOSE wordt verkocht bij alle eerste apothekers en voor name drogisten en kost per flesch f 1.50, de 6 fl. f8.—, 12 fl. f 15. Tweemaal daags één eetlepel is voldoende. Wacht u voor namaak. VAN DAM Co., de Riemerstraat 2c/4, Den Haag. Aanbevelend, Notaris J. VAN DER KLOES te EHe- woutsdijk zal op des avonds om 8 uur in het „Slot Oostende" te Goes staande en gelegen te Goes, begin 's- Heer Hendrikskinderenstraat, bewoond geweest Hoor den heer J. H. L. Verhaegen. Aanvaarding dadelijk. Inlichtingen te bekomen ten kantore van deurwaarders HOLLMANN VER HOEK te Goes. MIDDELBURGSCHE RASHOENDERFOKKERIJ. biedt steeds te koop aan le klas jonge ras-kippen als volgt: Zwarte Minorca's; Zilver Wijandotte, Barnevelders, Itali- aansche Wit Legh., Patrijs Legh.,Koekoek Legh., Duckwing Legh Zuiver prima zingende kanarievogels en verschillende soorten duiven. Aanbevelend: A J. VAN BOVEN. Lange Noordstraat Middelburg C 31. Voor belangstellenden en liefhebbers gratis te zien.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1914 | | pagina 3