5e Zendingsfeest te Wissekerke. Zenuwlijders Staat op Engelsche Stoffen j. D.ONNER-MEIJLER H.H. Landbouwers. Depots: Apotheek F. TIIYPEKS. Uriel24 St.Haas, - PIJPORGELS - I. S. J. DEKKERGOES. Rozendaalsche Rhode Klaver. inhei en en yes WAARSCHUWING! Nieuwste constructie. 20 jaar garantie. Voortreffelijke samenstelling. ZOMER-MANTELS Franco op zicht. vanaf f20. liSST* Stalen op aanvrage verkrijgbaar. WIELRIJDERS! J. HOUTERMAN Kz-, VOEDERBIETEN, KOOLRAAP, L. MAAS, KORTGENE. J. M. DE PLAA, Verzekert uw glas ERNSTIGE WAARSCHUWING VOOR WIELRIJDERS. 2"" PINKSTERDAG - 1 JUNI a. s. ZIE VERDER DE AANPLAKBILJETTEN Wonderbare Poeders van het Wit Kruis Geen stof meer bij 't vegen uwer Lokalen, Win kels, enz. Gebruik „ROSASCH". Vraag gratis monster. Eenig Fabrikant: H. VAN RENSSEN, Rotterdam, Nieuwehav^n 99. Telefoon 7618. Eerste klasse werk. Zeer billijke prijzen. IN MODERNE KLEUREN voor MANTELCOSTUUMS GOES. Varkensslagerij van A. BEUGELINK, Middelburg Tel. 273. Heeren Landbouwers CH. P. SERRARENS, Zaadhandel, 's-Heerenhoek. VOORRADIG: Groen kragen Rose's. JACKET- en COLBERT- COSTUMES NAAR MAAT L. MAAS, Kortgene. Dr. Nanning's Kinadruppels! trische Inrichting voor fijn TIMMERWERK. DE KOSTER Co., Wilhelminastraat 19, Vlissingen. Gevestigd sedert 1830. Effecten, Coupons, Deposito's, - Prolongatiën, Vreemd Geld, Hypotheken. Knip deze advertentie uit en bewaar se zorgvuldigzij heeft groote waarde Wij adverteeren in het jaar 1914 slechts éénmaal. Evenals vorige jaren heb ik het genoegen, U hierbij onze nieuwe prijslijst voor 1914 te doen toekomen. Wij leveren het geheele jaar door iederen particulier aan handelaars- en fabrieksprijzen, en uit de eerste hand, zoodat aan rijk en arm, aan alle standen der maatschappij aan eenen zeer lagen prijs, doch uitsluitend a contant wordt geleverd. Alle onderdeelen van welk merk ook, zijn aan onze fabriek tegen grossiersprijs voor iedereen verkrijgbaar. Garantiedeelen moeten franco en zonder briefwisseling aan ons hoofdkantoor te Arnhem worden opgezonden en wordt garantie op de promptste wijze en binnen 4 dagen retour gezonden. Aangezien met prijs couranten altijd veel geld verloren gaat, zullen wij geen prijscouranten uitgeven en de rijwielen en onderdeelen in deze prijslijst zeer duidelijk omschrijven, zoodat ieder weet wat hij bestelt. Wat niet passend is of niet naar genoegen is, kan met 2 maanden nog voor denzelfden prijs worden geruild of terug gegeven worden rijwielen, welke na 2 maanden na de aflevering niet zouden bevallen of niet aan de gestelde eischen voldoen, nemen wij voor den gekochten prijs retour, en hopen wij dan ook door deze zeldzame en vertrouwelijke aanbieding het vertrouwen van het geachte publiek meer en meer waardig te worden. Daar mijn omzet in 1913 ruim twintigduizend nieuwe rijwielen bedroeg en dit door goede waar te leveren nog dagelijks toeneemt, stel ik U, geachte afnemers, in staat aan prijzen te leveren, welke in Holland, Duitschland, België en in geheel Europa onbekend zijn. Door het koopen aan onze algemeen bekende rijwielfabriek bespaart men veel geld, men koopt uit de eerste hand gewaarborgd fabrikaat en vergoeden wij bij het koopen van 2 rijwielen de reiskosten 30 uur in den omtrek van Arnhem, bij het koopen van één rijwiel de halve reiskosten. Bestelt de kooper per brief of briefkaart een rijwiel, dan voegen wij gratis een prachtige carbid- of kaarslantaarn naar keuze, bij of een zware voetpomp. Doch is een reisje naar Arnhem zeer aan te bevelen, dan kan ieder zich overtuigen van onze prima kwaliteit. Onze voorraad is ontelbaar. Alle goederen, welke uit onze fabriek verzonden worden, staan onder de scherpste controle, en worden tweemaal gecontroleerd vóór de verzending. Hierbij de prijzen als onderstaand geldig voor 1914. Wij verzenden uit onze fabriek, uitsluitend onder rembours, met vrij zicht. Een prachtig, nieuw Heerenrijwiel, geheel compleet voor den spotprijs van f26. Een Engelsch rijwiel met dubbele remmen, half nikkelen velgen met bies, kogelvrijwiel, eerste klas binnen- en buitenbanden, met 2 jaren garantie op het rijwiel en 1 jaar op de banden, kortom een prachtvolle luxe-machine, voor den spotprijs van f37.85. Verder noteeren wij onder N. 1 A voor onderstaand slagers- of boodschappen-rijwiel voor dagelijksch gebruik, van stalen buizen gebouwd, gegarandeerd voor een gewicht van 400 K.G., met gepatenteerd dubb. klokkenlager, geheel stofvrije naven, roestvrije spaken, welk rijwiel, bij dagelijksch gebruik, 5 jaren wordt gegarandeerd en 1 jaar op de banden en voorzien is van eerste klas transportbanden. Dit rijwiel is zwaar gebouwd, doch lichtloopend en is bij duizenden slagers, postboden en rijkspolitie al jaren niet het grootste succes in gebruik en is ook zeer aan te bevelen voor werklieden, om iederen dag en door alle slecht weer te gebruiken. Dit rijwiel behoeft geen verdere aanbeveling, is genoegzaam door zijn soliditeit bekend en kost slechts f49.75 fabrieksprijs. De'echte Belgischerace- machine waarmede duizenden prijzen zijn behaald en welke onmisbaar is op de renbaan, kost slechts f 44.per stuk. Verder noteeren wij onderstaande onderdeelen beneden fabrieksprijsBuitenbanden in alle matenf 1.55 per stuk. Binnenbanden f 1.35 per stuk. In het bijzonder vestigen wij de aandacht van onze geachte afnemers om een goeden band te bestellen, daar wij in 1914 in staat zijn een band te leveren, niet alleen in goedkoopen prijs, doch ook lichtloopend en duurzaam. Deze band overtreft ieder ander fabrikaat en wordt voor dagelijksch gebruik in vertrouwen aanbevolen, is 1 jaar gegarandeerd zonder 1 cent bijbetaling (dus 12 maanden garantie) en kost slechts per buitenband f3.60, per binnenband f 1.95zeer aan te bevelen voor slagers, bakkers en werklieden, welke dagelijks en veel gebruik moeten maken van hun rijwiel. Transportbanden onverslijtbaar per stuk f3.90, transportbinnenbanden per stuk f2.25. Zadels, zeer zwaar, met veeren, fl.50 per stuk; kettingen in alle gewenschte maten f 1.20 per stuk. Bellen, zeer groot 20 cents. Lak per potje 15 cent. De echte solide lantaarn met haak, geheel van koper, zwaar vernikkeld, (model Solar" of „Wilhelmina"), met dubbele bak f'4.35, zeer aan te bevelen. Een mooie carbid- of kaarslantaarn fl.25 een prachtige, groote lantaarn, geheel van koper, lichtsterkte 110 M., voor den spotprijs van f2.95 per stuk met 2 jaar volle garantie. Trapassen B.S.A.-model in alle maten, gegarandeerd staal, f0.35voornaafassen met conus en moeren f0.20 per stuk; achternaafassen f0.25. Voetpomp met omwoelde slang f0.50 per stuk; een groote zware voetpomp met zware slang in stalen voet, zeer aan te bevelen voor café's, hotels of werkplaatsen, aan opruimingsprijs, zoolang de voorraad strekt f 1.55 per stukbranders, passende op iedere lantaarn f0.08; Solarbranders f0.13 per stuk. Lantaarnglazen 3 cent. Leeren gereedschaptasschen voor achter aan het zadel f0.50. Vilten zadeldekken f0.30, zijden pluche-dekken f0.35. Broekveeren met slot f0.05 per paar, gewone broekveeren, staal 1 cent per paar. Groote celluloid handpompen met slang, op ruimingsprijs f 0.35 hand en voetpompen van f 2.thans wegens te grooten voorraad slechts f 0.75 per stuk, zoolang de voorraad strekt. Bagagedrager met riem voor op 't achterwiel f 0.35. Gesloten kettingkasten, passend voor dames- en heeren rijwiel f2.Damesnetjes of dameskoordjes met haken f0.40 per stel; kurken handvatten f0.10 per paar celluloid handvatten f0.25. Voor- en achternaven fl.60 per stel; kam wieltjes f0.20; vrijwielen in alle maten f0.75. Een echt Engelsch kogelvrijwiel fl.50; pedalen van staal f0.75, met gummie fl.met echt rubber, gegarandeerd sterk, f 1.50 per paarremblokjes f 0.08 per stuksolution f 0.08 per tube. .Spatborden met stangen en moertjes per compleet stel f0.45. Van Duyl's imitatie-schroefsleutel, gegarandeerd, sterk f0.75, 2e kwaliteit goedkoop f0.25. Voorwielen in alle maten f2.Achterwielen f2.25. Conustang f0.30, Gamaschen per paar f 0.20, zeer groote, voor jagers, landbouwers of werklieden, f 0.55 per paar. Een compleet heerenframe, goud of groen gebiesd, Engelsch model met spatborden, kamwiel en stuur, eigen fabrikaat, zwaar verlakt en vernikkeld, van stalen buizen febouwd in alle maten en met 3 jaar garantie, verkrijgbaar aan f 14..Damesframes 0.50 hooger in prijs en worden deze geheel compleet geleverd. Verder noteer ik ter kennismaking een prachtig nieuw Engelsch rijwiel met doorloopend spatscherm, prima, prima rijwiel, het nieuwste model met dubbele remmen, kogelvrijwiel, half nikkelen velgen met bies, stalen getrokken buizen, gewaarborgd en sierlijk fabrikaat voor den vasten prijs van f 46. Dit rijwiel is uitsluitend sterk geconstrueerd, is zeer lichtloopend en zeer aan te bevelen. No. 2 B is het rijwiel van den dag. Datzelfde rijwiel, het beste der besten, wat bij eenig fabrikant vervaardigd werd. Dit rijwiel No. 2 is voorzien van gepatenteerd dubbel-klokkenlager, met onzichtbare verbin dingen, geheel en al stofvrije naven, roestvrije spaken, doorloopend spatscherm. Het rijwiel is goud gebiesd, heeft half nikkelen velgen met bies, 5'8 kogelvrijwiel, 2 beste rollerremmen, stalen getrokken buizen, draagt de zwaarste persoon en wordt door ons gegarandeerd voor een draagvermogen van 500 Kilo, met schriftelijke garantie voor 5 jaren en 1 jaar volle garantie op de banden, zonder bijbetaling. Alles prima en overtreffen deze rijwielen zelfs het beste en duurste en beroemdste merk, wat ter wereld bestaat of te koop is. Duurder rijwielen zullen er wel verkocht worden en waar meer door een handelaar aan verdiend wordt, doch kan deze kwaliteit niet overtroffen worden en kost dit rijwiel bij ieder handelaar minstens f 110, doch lever ik het voor den specialen uitzonderingsprijs, van f 57,50. Dit rijwiel is trots zijn elegante bouw zeer sterk, en is dan ook aan een ieder aan te bevelen voor verre tochten. Dit rijwiel is vertrouwen het geluk voor de toekomst en wordt bereden door de voornaamste personen der maatschappij Wij verkochten van dit rijwiel No. 2 B in 1909 500 stuks; in 1910 1800 stuks; in 1911 4000stuksin 1912 5200 en in 1913 ruim 10.000 stuks, en brachten wij door deze steeds grooter wordende aanvraag onzen voorraad op pl.m. 25000 stuks. Verzendingen naar Oost- en West-Indië, Amerika, Engeland, Duitschland, en zelfs door geheel Europa, waar ieder dit rijwiel bewondert en er op roemt en kunnen de beroemdste deskundigen niet beoordeelen hoe het mogelijk is, dat zulk een prachtexemplaar tegen zulk een lagen prijs kan worden geleverd. Bijzonder vestigen wij U aandacht op rijwiel No. 1 A, welk rijwiel, alsook rijwiel No. 2 B, welk 2 maanden op proef gegeven wordtvoldoet het niet aan de eischen, nemen wij het voor den vollen prijs retour of ruilen het gratis tegen een nieuw. Dames rijwielen per stuk f5.duurder. Ieder rijwiel wordt geheel compleet geleverd met tasch, sleutel, pomp, bel en smeerpotje. Filialen of Depóts worden door mij nog op alle plaatsen gevestigd. Waar wij nog niet vertegenwoordigd zijn, wordt dan de alleenverkoop en het Agentschap onzer Rijwielen enz. gegeven tegen geldelijke borgstelling of de eerste zending a contant. Wij kunnen onze Agenten dan ook een flinke verdienste garandeeren en waarborgen. Zij, die dus nog een rijwielzaak zouden willen beginnen, of grossiers, welke per wagonlading tegelijk kunnen be trekken wenden zich tot ons kantoor. Rijwielen ook verkrijgbaar met eigen merken en zonder banden. Een bestelling (of een reis naar Arnhem, welke door mij wordt vergoed) zal U overtuigen van mijne prima kwaliteiten en nieuwste modellen rijwielen voor het seizoen 1914. De verzendingen geschieden onder rembours met vrij zicnt, ongefrankeerd en wordt voor de verpakking van ieder rijwiel f 0.50 extra berekend. Gelieve bij bestellingen zoo duidelijk mogelijk te willen opgeven tot welk station de levering moet geschieden. Brieven 'en bestellingen voor Holland te richten aan ons hoofdkantoor: A. BoMERS, Eerste Zuid-Nederlandsche Rijwielfabriek en Verzendhuis te Arnhem, Steenstraat 10 en 10a. Telefoon Interc. 629. Brieven en bestellingen voor België aan ons hoofdkantoor A. BoMERS, Eerste Belgische Rijwielfabriek en Verzendhuis te Leuven, Statiestraat 57. Zie bovenstaande Advertentie met aandacht in en overhandigt ze aan uw kennissen en familieleden, dat hun ook eindelijk het ware (en goede] adres bekend wordt. S.v.p. Prijscouranten worden niet verzonden. Huis van Vertrouwen. Matige prijzen. Bij den Bond niet aangesloten. Vergeet nooit dat de oogenblikkelijk verzachten en spoedig genezen alle zenuwziektesmarte lijke maandstonden, hoofdpijn, schele hoofdpijn, zenuwkoorts, scheuteu in de tanden draaiing, duizeling, hartklopping, slapeloosheid, zenuwzwakte, zwaarmoedigheid, stuipen, vallende ziekte, zenuwaanvallen bij de vrouwen (hystérie)alle koortsachtige gesteltenis, hooikoorts, polderkoorts, anderdaagsche koorts, netelkoorterheumatiek, flerecijn, jicht, enz. De wonderbare Poeders van het Vil Kruis versterken de zenuwen zij zijn niet schadelijk voor de gezondheid, en missen nooit hun uitwerksel Prijsfr. 1.25 de doosfr. 3.25 de drie doozen of de driedubbele doos fr. 6.25 de zes doozen of de zesdubbele doosfr. 12.00 de twaalf doozen België. Voor Holland: Dhr. VAN DIXHOORN, Drogist te Axel. rein-pneumatisch, electrisch en mechanisch, worden van den grond af aan onze fabriek gebouwd. Prijsopgave, inlichtingen en feekenlngen worden op aanvrage gaarne verstrekt. Restauratiën geschieden deugdelijk en afdoende en zonder onnoodige vergrooting van kosten. Levert U aan uiterst lagen prijs: dik vet Spek, Bladreuzel, en prima ge smolten Reuzel. In kleine en groote hoeveelheden. Alles eigen slachting Ondergeteekende geeft bij dezen ken nis dat hij heeft ontvangen welke hij wegens groote tegenwerking aan zeer lagen, zelfs fabrieksprijzen gaat verkoopen met volle garantie. Komt zien en overtuigt u. Aanbevelend Serooskerke. in Walcheren die LID wenschen te worden der Onderlinge Brandwaarborg-Maat schappij „HELPT ELKANDER" te Seroos kerke (W.) gelieven zich aan het Bestuur op te geven vóór 8 Juni a.s. groote gele Engelsche roodkoppige voor VEEVOEDER de beste. gegarandeerd 98 zuiverheid, levering laatste helft OCTOBER. Bestellingen worden ingewacht vóór of 1 Juli bij J. VALKIER, 's Heer Arendskerke. P. ELENBAAS, Baarland. vindt men vanaf de goedkoopste tot de beste soorten bij worden in den kortst mogelijken tijd geleverd. Voor goed passen wordt ingestaan. Aanbevelend, Daar de verpakking onzer KINADRUPPELS veelvuldig wordt nagebootst om Kinapraeparaten van andere herkomst aan den man te brengen, wijzen wij er op, dat roode doozen, zonder den naam Dr. H. Nanning, doch voorzien van het woord „Kinadruppels" of anderszins, NIET uit onze fabriek afkomstig zijn. Men eische daarom steeds Alom verkrijgbaar k f 0.75. Sedert 15 jaar speciaal adres voor HOUTEN SCHOORSTEENMANTELS, WENTELTRAPPEN, enz. Hellebardierstraat 1 Vlissingen. bij de Hoofdagent voor GOESA. A. S0MER v. d. WEEL, Wijngaardstraat. Kantoor geopend van 912en van 26 unr.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1914 | | pagina 6