R ECLA ME8 Haar slechte maag had hare gezondheid verwoest. Genezen door de Pinkpillen. LNNENLAND Kerknieuws. Seiiooiaieuws. gwemeugfie Berifhteo. zakeiyk is nu de weg naarKwadendamme nog droog is, daarop goed te laten wer ken. Valt de regen nu in, dan zou die den volgenden dag onrjjdbaar zyn. Na eenige discussie hieromtrent, waar aan ongeveer alle leden deelnemen, wordt besloten te trachten een werktuig aan te schaffen, dat door paarden getrokken, den weg spoedig kan slechten. Daarna sluiting. Krabbendyke. De sckade, toegebracht door dan storm van 30 Sept. jl aan den dyk van den Oostpolder is thans weder hersteld. Alle gaten zijn volgereden en met een byzondure zware krammat be legd. Hoewel deze dyk thans weder in zyn cuden vorm is teruggebracht, blijft toch nog steeds de opmerkzaamheid dsr autoriteiten gaanne houden, omdat men het vrijwel eens is, dat hy tegen storm of hoogen vloed niet bestand is, oo gevaar voor doorbraken biyft bestaan. Naar men verneemt zullen er a.s. z .mer belangrijke werken ter verdediging aan gedaan worden Krabbendyke. Donderdagnacht of Vry- dagmergen is uit de goederenloods van het station alhier ontvreemd een pak, inhoudende plm. 30 pond spek. Hoewel door de politie een uitgebreid onderzoek is ingesteld en reeds verschillende per sonen zyn gehoord, is men den dader nog niat op het spoor. Het onderzoek duurt voort. Krabbendyke. Zondagnacht na passa ge van de mailtreinen is op last van hoo- gerhand de spoorbaan door het leggen van[.schotbalken by w.p. 23 en 24 afge sloten. Door den heerschenden wind (storm) en zeer zwakken toestand der stioodoipepolder heeft men tot deze voor zorgsmaatregel besloten. Na het vallen van het water werd de spoorbaan weer vr(j gemaakt. Dat men voor dezen polder niet gerust is biykt wel uit het feit, dat hy van 30 Sep. j.l. tot heden nog aldoor bewaakt wordt. Middelburg. Alhier is Zondag door de politie gearresteerd en naarScheveningen overgebracht de dienstbode M. S., oud 24 jaar, die zich in Augustus of Septem ber is laatstgenoemde plaats schuldig heeft gemaakt aan verduistering van een diamanten broche. Het meisje bekende volledig. Op ds aanhouding was f 250 belooning gesteld. Middelburg. Wy herinneren onze stad- genooten er aan dat morgen en over- morgsn door een aantal dames alhier eene collecte zal worden gehouden, waarvan de opbrengst bestemd is voor de leniging van de door den storm van 30 September geletien schade. Maakt het de dames makkeiyk en legt of houdt uwe gaven gereed. Gy, die veel kunt. missen, tas diep in uwe beurs. Gy die maar weinig te missen hebt, denk aan het spreekwoord „vele kleintjes maken •en groote" en geef toch. Middelburg. By het j.l. alhier gehou den examen nebben voldaan voor den ïang van sergeant, de milicien-sergeant J. van Dyke, en voor den rang van kor peraal de soldaat L. J. Koopman, beiden van het 2e Bat. 3e Reg. Inf., laatstge noemde is met ingang van 20 October j.l. bevorderd tot dien rang. Bruinisse. Zaterdag zyn de laatste hoogaarzen, die in den nacht van 30 Sept. tegen den dyk aan de Anna Jacobapol- der gestormd zyn, te water gebiacht. Eenige dar vaartuigen zyn op de slikken te Zype aan den grond gezet om ge sloopt te worden. Le overige voor zoo ver zy nog te repareeren zyn woiden zoo spoedig mogelyk naar de een of an dere scheepstimmerwerf gebiacht. Dage- gslyks vertrekken dan ook eenige vaar tuigen, soms tien tot twaalf, getrokken door sleepbooten die hiervoor gehuurd zijn, daar byna geen enkel vaartuig, met de zeilen kan vertrskken. By het te water brengen der hoogaarzen, werd door de dorpelingen krachtige hulp verleend. VUsaingen. Het stoomschip „Edward Dawson" is gisteren van de bank afge slagen en gezonken, üet schip had juist 8 weken gebrand. Aardenburg. Tot lid van den gemeen teraad alhier is gekozen J. F. Eeküout (lib.) met 187 stemmen. De heer E. C. Martens (kath.) kieeg 1G6 stemmen. Borsselen. Zaterdag had de landbou wersknecht De Dreu uit Driewegen het ongeluk, uaar by meteen wagen geladen met bieten op de haven was, zoodanig met de wielen in een hoop met bieten te rydes, dat de wagen kantelde en genoemde persoon op de steenglooiiDg terecht kwam. Daar hy siet by machte was op te staan werd hy door omstan ders binnengedragen. Vreesde men eerst bet ergste, toch bleek, nadat geneeskun dige hulp was gehaald, dat zyn been alleen maar zwaar gekneusd was. lerseke. Met het afbrengen de vaar tuigen van de bermen en dyken is men thans zoover gevorderd, dat alle van de dyken afzijn. Eerst nu kan men zien, hoe groote schade de vaartuigen geleden hebben. In de Karelpolder zitten nog altyd twee schepen. Deze week zal een begin worden gemaakt om ze met be hulp van een groote lier over den dijk te draaien. Wolphaartsdyk. Zaterdagnamiddag had in de schooi te Oostkerke het eindexame* plaats aan den landbouw- cursus voor meisjes alhier, onder veel belangstelling. Aan 11 leerlingen werd een keurig diploma uitgereikt, n. 1. Neeltje van Oeveren, Sientje Mol Zuyd- weg te 's Hter Arendskerke, Jannetje Thorenaar, Maria en Sientje Remynse, Sientje van der Slikke, Sientje van Noort, Jannetje Kooinan. Koosje de Wolf, Lijntje Klorape, naatje Lindenb^rgu. Do .eerlin- gen gaven biyk van ernstige studie, door op de vragen over kaasbereiding, eenden, ganzen.en kalkoenenfokkery en groenteteelt flink te antwoorden.De Ryks- Landbouwleeraar drukte zyn groote te vredenheid uit over het gthoorde. De cur sus was 2 jarig en is de eerste, die in Zeeland begonnen is. Behalve door onzen landbouwonderwyzer weid ook ka gege ven door onzen Arts n gezondheidsleer en door Mej. Huizinga van Amsterdam in hnishoudkunde. De laatste kon niet tegenwoordig zyn. Het hoofd van den cursus ontving als aandenken een gou den lorgnet, en de heer esstl een inkt- stel met zilver gemonteerd, Mej. Huizinga een fotogroep der meisjes. By beslissing van den Gen.-Maj.Comm. der 3e Divissie, is met ingang van 24 Oct. as. de zilveren medaille voor 24 jarigen trouwen dienst toegekend aan den sergt.-maj. Goossens vanhet3ereg. Inf. Bedoeld onderscheidingsteeken zal op genoemden datum aan belanghebben de worden uitgereikt. De milicien-soldaat L. S., van het 3e reg. Inf., is, by vonnis van den Krygs- raad in het 2e Militaire Arrondissement, schuldig verklaard aan „het door een soldaat met woorden beleedigen van zyn meerderen in rang* en deswege veroor deeld tot drie woken militaire detentie. Door de arr.-rechtb. te 's-Gravenhage is, ter vervulling der vacature van kan tonrechter te Delft, opgemaakt de na volgende alphabetische lyst van aanbe veling mr. W. G. Del Baere mr. J. D. van Ewyck; en mr. G. W. F. Wentholt allen kantonrechter, resp. te Woerden, Ridderkerk en Terneuzen. By Kon. besluit is in Zeeland benoemd tot plaatsverv. dykgraaf van den Herr- riëttepolder (St. Philipsland), F. C. Geense St. Philipslandtot raad van den polder Walcheren, L. Cysouw, West-Kapelle tot heemraad van Schouwen, J. vV. Gast, te Brouwershaventot gezw. van den polder, den Oosteren Ban van Schouwen, N. G. Fasol, Renesse; Heden geven wij hieronder het getuig schrift der genezing van Mevr. van Put ten, wonende te 's Gravenhage, Rochus- senstraat, 49. Me vb. van Putten. «Met de grootste erkentelykheid, schryft zy, bericht ik u dat de Pinkpil- len my algeheele voldoening en volmaak te genezing hebben gegeven. Ik beb gedurende ongeveer 3 jaren aan vreese- ïyke maagpynen geleden, en ik kan zeggen dat de slechte werking van mijn maag myne gezondheid verwoest had. Ik had reeds vele geneesmiddelen inge nomen zonder den minsten uitslag te hebben verkregen en ik wist nkt meer wat te doen. Men heeft my de Pinkpillen aangeradenik heb die pillen genomen en ik heb spoedig waargenomen dat myne kwalen gevoelig verminderden en dat mijn maag regelmatig begon te wer ken. Ik ben met die goede behandeling doorgegaan en ben genezen.» Zooals Mevr. van Putten zoo juist zegt, de maag werkt, en wanneer de maag haar werk niet m'*er doet, geven de Pinkpillen haar de kracht haar werkte doen. Wat is wel het w-rk der maag? De spysvertering te verzekeren en zoo te maken dat het lichaam gevoed wordt. Het is dus het belangiijkste werk van het lichaam en men begi ïjpt gemakkely k hoe door een slechte maag de gezondheid kan verwoest worden en dit in weinige dagen. Dank zy de Pinkpillen kan men deze ziekte op zekere wyze n snel genezen. Verkrijgbaar a i 1.75 per doos, en f 9 de zes doozeD, by het Generaal Depöt der Pinkpillen, Van Eeghenuian 22, Amster dam voor Middelburg en omstreken by Joh. de Roos, Vlasmarkt K157voor Goes by Gebrs. Muldervoor Vlissingen by S. A. Luitwieler en A. C. Beniest, Lepel straat; en verder by verschillende apo thekers en goede drogisten. Centrale Raad van Beroep. Ongevallenverzekering.) ■In de heden te Middelburg gehouden openbare terechtzitting van bovonge- noemden raad had de uitspraak plaats inzake C. H. Bruinisse, waarby de be slissing van dt Ryksverzekeaingsbank wer a yern etigd 8n verstaan dat doorC. en J. H. Bruinisse terecht aangifte van de uitoefening van het bedryf van mos selkweeker is gedaan en werd de onder neming, waarin het bedryf werd uitge oefend, ingedeeld in gevarenklas.se 30 met toewyzing van gevarencyfer 30. Sociale lezingen. 't Is bekend, dat de vroegere anarchist E. Kloosterman thans op het Loonerveld het Evangelie brengt, en daar het werk d^et van een evangelist, onder leiding van dr. A. I. Kan,, predikant te Assen. Dngeveer zeven maanden woont hy daar nu onder een bevolking, die voor een groot deel uit woonwagenbewoners be staat, menschen, die de flesch beter kennen dan Gods Woord't is over het algemeen een verwilderde bevolking. Kloosterman doet er huisbezoek, houdt er kinderkerk en samenkomsten, die vcy goed bezocht worden. Ten bate van dezen Evangelisatie- arbeid wenscht Kloosterman dezen win ter sociale lezingen te boeden. Het pro gram luidt als volgt I. Van Anarchist tot Christen, (Uit eigen leven). 2. Wat dunkt u van den Christus? (Deze beide voordrachten zyn uitsluitend voor Evangelisatie.) B. Cnris- teiyk-Sociale actie eu drankbestryding. 4. De leugen der Sociaal-democratie: Kan een christen socialist zyn 5. Van Christen tot Anarchist. (Grepen uit het leven van F. Domela Nieuwenhuis, wat W6 als Christenen hier uit te leeren hebben. Met een korte beschouwing over het anarchisme). Nederlander Pest op Java. Regeeringsteiegram betreffende pest- gevallen gedurende de week van 11—17 OctoberAfdeeling Malang zes doodelyke pestgevallen. Een tragisch geval. Naar aanleiding van een ingezonden stuk in het Hbld. over het overiyden van den milicien v. d. Breggen, heeft de heer Ter Laan de volgende vlagen tot den Minister van Oorlog gericht Is het juist, dat de zoon van den heer P. C. A. Van der Breggen te Bloemendaal, op 19 September in het kamp te Nunspeet gelegerd, moest uitrukken, ondanks het feit, dat hy zich ziek meldde Is het juist, dat men dezen millicien aldaar verder gedurende ODgeveer 36 uur ziek heeft laten liggen, zunder hem be- hoorlyk te onderzoeken Is er aanleiding voor den Minister, om de Tweede Kamer nadere uiededeelingen te doen omtrent het verdere verloop van de ziekte vi n dezen millicien, die tot zijn dood heeft geleid op 23 September Het Volk. Collectebussen aan de stations. Naar de Raagsctie correspondent van de Standaard vei neemt, heeft de directie van de Maaischappy tot Exploitatie van S.S aan den stationchefs kennis gegeven, dat alle collectebussen, die op de stations hangen, verwijderd moeten worden. Zondagsrust op de spoorwegen. Naar de ,/N. R. Ct." meldt, zal op alle lijnen, d jr H. IJ. S. M. de eerstvolgende Zondagen een byzondere controle worden gehouden op het aantal reizigers, die met de verschillende trainen worct vervoerd. Deze maatregel wordt genomen om met juistheid te kunnen nagaan ot meer trtinen dan tot nu toe het geval was, des Zondags kunnen opgegeven worden. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Zeddam, W. K. Chr. Hage te Schellinkhoutte Kerk-Avezaath, M. P. de Rood, Wadenoyen. Bedankt voor Stolwijk door IJ. v. Dyk te Nieuwveen. Geref. Kerken. Beroepen te Tholen, E. Vonk te Game ren te Delfahaveu, F. C. Meyater te Zegwaard. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te 's Gravendeel, J. v. d. Schuit te Kampen. Geslaagd te Venlo voor de acte vrye- en orde-oefeningen de dames D. J. en W. P. v. d. Harst, beiden te Koudekerke, en Schenk te Vlissingen, en deheeren E. H. de la Realle te Oveislag, J. Luteijn te Zuidzandeen J. F.v.Leeuwen teOostburg. Ongelukken. Te Amsterdam is door een visscher by de Oranjesluizen het lyk gevonden van een onbekend mansper soon. Het werd gelyktydig met de visch- netten opgehaald. Te Haaf ten viel een werkman, terwijl hy werkzaamheden verrichtte in een bedstede in den daar onder liggenden kelder met het onge lukkig einde, dat hy aan de gevolgen is overleden. Aan boord vaD een tor pedoboot 'te Nieuwediep heeft bij het schyfschieten een ongeluk plaats gehad. By de oefeningen met de schietcylindera en" geweerpatronen ontplofte ean patroon in den schietcylinder, waardoor een matroos vry ernstig aan den schouder werd verwond, terwyieen andere matroos licht aan het hoofd werd verwond. Een 75-jarige weduwe te Oudkarspel is in de vaart achter haar woDing te water geraakten verdronken. Te Vlaardin- gen zyn twee werkliedtg va n en stelling van i0 Meter hoogte op straat gevallen. Een 36-jarigi brak een arm en een been en een fcO-jarige klaagde over inwendige pynen. Een 4-jarig meisje te Kerk-Driel zat met moeder by het brandend haard vuur. Terwyl de moeder zich een oogen- blik verwijderde, had de kleiDe het onge luk van den stoel in het vuur te vallen op het gekerm snelde een buurvrouw toe en haalde het arme kind uit het vuur; het was met vreeselyke wonden overdekt Den volgenden dag is het arme wicht na een ontzettend ïyden bezweken. Een 16-jarige stoker is door de stoom tram naar Alkmaar in een bosch te Schoten by Haarlem aangereden en onder den tramwagen geslingerd. Vreeseiyk verminkt werd het lyk van den onge lukkige te voorschyn gehaald. Te Oegstgeest is een 15 jarige knaap by den overweg, toen hy met de fiets tusschen de trams, die van weerszyden aankwa men, den weg wilde oversteken, zoodanig aangereden, dat hy deerlyk gewond aan armen en beenen, naar het academisch ziekenhuis te Leiden werd vervoerd. Zyn toestand is zorgwekkend. Hy is het eerste slachtoffer. De dienst van deze electriache tram is pas geopend. Te Haarlemmer meer is een 60-jarige man im een sloot verdronken gevonden. Vermoedelyk is ongelukkige door de duisternis het pad byster geworden. Te Den Bommel is een metselaar eenige dagen geleden vam een woning op den zolder gevallen. Zon der tot zyn bewustzyn teruggekeerd te zyn is de man thans aan de gevolgen van dien val overleden. Te Oud-Gastel is een 10-jarig knaapje al spelende onder eea met bietenloof geladen kar geraakt. Het rechterbeentje werd letteriyk ver bryzeld. Naar het gasthuis vervoerd, stierf het eenige oogenblikken later. Op een werk te Hoek van Holland is een stoomkraan over den kop »n zee gevallen. De machinist is zwaar gekwetst. Verdwenen. De bejaarde smidsknecht J. de Liefde, die Donderdag uitging om werk te verrichten in het Schaerweider- park, te Zeist, is sindsdien spoorloos verdwenen. Een uitgebreid onderzoek leverde tot heden geen resultaat op. Vergiftigd. By een tuinder te Loos duinen zyn 64 varkens vergiftigd. Of aan boos opzet dan wel aan een toeval moet gedacht worden, waardoor vergift in het voeder is geraakt, kan nog niet uitge maakt worden. Voor de achtergeblevenen. H. M. de Koningin heeft f 300 beschikbaar gestold voor de weduwen der bemanning van de verongelukte Scheveningsche loggers 460 en 384. Mislukte list van een gevangene. Met den celwagen werd Vrijdagnamid dag een gevangene van het Huis van Bewaring naar het Weesperpoortstation vervoerd om naar Utrecht getranspor- teerd te worden. Toen de Ryksverwach ters aan het station den wagen openden om naar den gereedstaanden trein te brengen, zagen zy, tot hunne verbazing in eens, dat de arrestant zich geheel ontkleed nad. Deze had dit gedaan om wat vertraging in zyn transport te bren gen. Hij dacht n 1. dat item wel weer tij i gegund zou worden om zich te klee- den en dat, als by gereed was met zijn to liet, de trein inmiddels vei trokken zou. zyn. Er zat dan misschien een uurlje wachten op, wat een niet onaangename afwisseling by een lange gevangenisstraf is. Echter kwam 't anders uit, dan de gevangene gedacht had. Een dor Rijks veldwachters kwam op de gedachte een grooten zak tejhalea.Hy deed die den man over het hoofd en lichaam en bracht hem zoo naar den trein, die nog juist by tyds bereikt werd. De kleeren werden natuur- lyk ook meegenomen en ondeiw°g was er ruimschoots tijd om alles weer aan te trekken. De uitsluiting te IJmuiden. De Maatschappy tot beheer van stoom trawlers en andere visschersvaartuigen zegde haar geheele personeel aan sdat dit, indien de roestand van thans biyft voort duren, den 28on October ODtslagen wordt. De Algemeene Vi.-schery Maatschappij ontsloeg de boeters en de magazynknech- ten met ingang van neden en kondigde het ontslag van het 6medery-personeel tegen den volgenden Zaterdag aan. De moord te Eist. Inzake den moord te Eist (Betuwe) gepleegd op den Duitscher August Ka- menz. kan nog het volgende worden gemeld:VaD den dader,waarschyniyk ook een Duitscher, is geen spoor neer te ontdekkeneen enkele heeft de twee personen by donker gezien, zoodat geen juist signalement is op te geven. De moord is gepleegd Maandagnacht en nog toevallig werd Donderdagavond het lyk op een afgelegen plaats gevonden, bedekt met een jas, zoodat men eerst dacht met een slapende te doen te hebben. De Justitie uit Arnhem was Vrydagter plaatse. Het onderzoek had geen vprdei resultaat. De sectie duidde aan doodslag door den gevonden yzeren staaf. Op het lyk werd geen geld gevonden, uitslui tend enkele papieren van indentiteit. Na de sectie is het lyk in verzegelde kist ter aarde besteld. De opstand in China. De regeering heeft een proclamatie Uitgevaardigd, waarin den kooplieden en banken wordt bevolen papiergeld in be taling aan te nemen. De legaties nemen de noodige militai re voorzorgen met het oog op haar vei ligheid. Volgens een te Peking ODtvangen te legram is de Yamen van den onderkoning te Tsi Naufu, ODgeveer 160 myien ten zuiden van Tientsin, in brand gestoken. Amerikaansche zendelingen in de pro vincie Tsjili werdeD door hun leerlingen gewaarschuwd dat er morgen in de na- byheid van Peking een revolutionaire beweging zal uitbreken. Het verdient de aandacht, dat gelyke waarschuwingen de zendelingen in Woe- tsjang bereikten voordat hier de opstand uitbrak. Consulaire berichten uit Ito-sjang waarmee eenige dagen elke verbindiug was afgebroken, bevestigen dat de stad in handen der revolutionairen is. Een particulier telegram uit Peking bericht, dat de regeering hare betalingen heeft gestaakt. De revolutionahen hebben zich mee ster gemaakt van 30 millioen, toebehoo- reride aan staat. De banken liquideeren en verschillende Europeesche handelshuizen zy'n failliet gegaan. Een verzoek vanj de regeering om een leening te sluiten, gericht tot het syn dicaat der vier naties, is geweigerd op grond dat een inwilliging onder de be staande omstandigheden in stryd zou zyn met de onzydigheid, die de mogend heden wenschen in acht te nemen. Ook is te Peking bericht ontvangen, dat dooi repubiikeinsche troepeD, die be schikten over veel geschut, gevuurd is op een keizerlyke brigade en dat deze terug werd gedreven naar 8invangohow. Te Hankau is op het oogenblik rustig. Uit alles echter biykt, dat er groote be drijvigheid heerscht onder de repubii keinsche strijdmacht. Er hebben slechts eenige kleine schermutselingen plaats gehad echter verwacht men heden een ernstig gevecht. Minder aangename avonturen. President Taft heeft niet te klagen, dat het hem op zyn tegenwoordige ieis aan buitengewone emoties ontbreekt.Oulangs ontsnapte by aan een dynamietaanslag. Te Denver schynt, een gelukkig verydel- de, samenzwering om hem te vermoor den te zyn gesmeed en nu is hy weder aan een spoorwegongeluk ontkomen. Vol gens een telegram uit Las Vegas in Nevada was er byna een zeer ernstig ongeluk gebeurd toen de trein, waarma de de president reisde, door een verlaten, zandig gedeelte van de lyn San Pedro Los Angelos—Salt Lake reed. De machi nist bemerkte n.l., terwyl de trein met duizelingwekkende snelheid voortreed, dat een der wielen was losgeraakt en hy slaagde er gelukkig nog in den trein tot staan te breDgen, juist toen deze be- denkeiyk begon te zwaaien en dreigde om te slaan en in een greppel terecht te komen. Vliegmachines. Uit Tripoli wordt gemeld, dat de vliegmachines reeds groote diensten be wezen hebben. De vliege.s hebben de stellingen der Turken in de. omgeving der stad reeds nauwkeurig verkend. Men koestert groote verwachtingen van de vliegmachines voor de a s. veldtochten in het binnenland. Groote brand te Conslantinopel. Tn de hoofdstad van Turkije is weer een reusachtige brand uitgebroken. Ver scheidene honderden huizen zyn reeds een prooi der vlammen geworden. De brand duurt voort. Een ontploffing Een telegram uit Caltanisetta meldt, dat een ontploffing heef; plaats gehad in een zwavelmyn. by onderzoek is ge bleken, dat 44 arbeiders in de mijn zyn bedolven. De verraders. Uit Oo istantinopel wordt geseind De naar de Italianen overgeloopen Hassoen-passa zond twee boden naar de Arabische stammen om deze over te ha len zich by hem aan te sluiten en op deze wyze te deelen in de voorrechten die de Italianen den Arabieren aanbieden. De Turksche troepen grepen de beide afgezanten en schoten ze dood. Dr. Cook. Uit Kopenhagen wordt geseind, dat de zoogenaamde Noordpool-ontdekker, doctor Oook, te Kopenhagen zal komen om zich ie rehabiliteeren. Dinsdag houdt hy een voordracht met lichtbeelden over zyn „ontdekking". De entreegelden zal hy afstaan voor liefdadige doeleinden. Dr. Cook is ook van plan in andere Eu ropeesche steden deze voordracht te houden. Een Rembrandt ontdekt 'l Uit Beriyn wordt geseind dat een Rem brandt ontdekt is in eeD bedieDdenka- mer op het paleis Fredensborg by Kopen - hagen. De directeur van het Deensche Ryksmuseum heeft het doek gekocht, dat uit het jaar 163 dagteekent en een ouden man voorstelt met roode baret op het hoofdde achildery is nooit geres taureerd.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1911 | | pagina 2