i*aatsle Bericliteju üemssgde BericDtss. Prijs per tube fO,45. Het beste voor de Tanden. Verkrijgbaar bij H.H. Apothe kers, Coiffeurs, Parfumeurs en Drogisten. iüeep yerkoapiugen m 'Zoo'n nieuwigheid verdringt de flets, Reist men te land of over zee, Men draagt klapwiekend vliegtuig mee. Maar heer redacteur I al wil men zoo een toekomst voorspellen, nu zyn we nog zoo ver niet en de rollende voer tuigen over den beganen grond zullen vooreerst nog wel niet in onbruik komen, te meer daarom zal het inzender ten zeerste verblijden spoedig in uw blad te zien opgenomen d&t die verbodsbe paling allien maar geldende is voor het nauwe gedeelte, de toepassing d&arvoor is misschien gewenscht. Nogmaals dank voor de plaatsing. Met Achting, Uw dw. dn., M. H. HARINCK. En ssn ook ists belang bijhebbend w estwalbewoner. fee?bE!ieuw& Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Zuid-Scharwoude, A. I. Reinders te Oosterland op Wieringen. Geref. Kerken. Bedankt voor Oosterend op Texel door J. Visser te Hijum. Mooiiileaws. Kloetinge Benoemd tot tijdelijk onder- wijzer aan de openbare school te Schore de heer J. Eversdyk,volontair alhier. G.Ct. Neutraal Het verslag van de opening der Christel, school te Breskens beslaat in het daar verschijnend plaatselijk blad de Bresken- sehe Courant 3 zegge drie regels Dat noemen ze nu in Breskens „neu traal". Aan de Theologische school te Pot- chefstroom is, in plaats van prof. J. Lion Cachet,die wegens hoogen ouderdom ont slag had aangevraagd, tot hoogleeraar benoemd dr J. D. du Toit, die indertijd aan de Vrije Universiteit den doctorstitel be haalde. St. - De zitting der Staten Generaal zal Zaterdag a. s. dooi minister Heemskerk in naam der Koningin worden gesloten in het gebouw der Tweede Kamer. Broederschap van het menschdom. Op het oogenblik bevindt zich in Den Haag een Amerikaansch geestelijke, Rev. J. W. van Kiak, uit Youngstow, Ohio, die een reis om de wereld maakt om de broederschap van het menschdom te pre diken. Een-en-twintig jaar geleden ge voelde hij eensklaps een bijzondere roe ping om voor dit doel de wereld rond te reizen. Hij draagt op straat banieren met de vlaggen van de natiën omzoomd en een „broederschapsbei" of klok, waar op de woorden prijken Verkondig broe derschap over de gansche aarde aan de geheele menschheidterwijl ook de ba nieren opschriften dragen. Hij is in Japan China, Manilla, Singapore, Colombo en Cairo geweest en gaat van hier naar Londen. Hy is in het bezit van een al bum, waarin de namen van vele voor name persoonlijkheden voorkomen, en van vele aanbevelingen van geestelijken, staatslieden, enz. De politie te Hilversum heeft in verband met de misdaad aan de Honing- straat een vijfden verdachte aangehou den, S. de J. genaamd, tegen wien zware vermoedens zijn gerezen. Schandelijk. Te Dokkum zijn een paar werklieden, in dienst der gemeente reiniging, betrapt op een daad, die uit hygiënisch oogpunt treurige gevolgen had kunnen hebben. De werklieden had den n.l. de urine, afkomstig uit de pri vaten der bijzondere school, gestort in de regenbak, waar de schoolkinderen uit drinken, welk schandelijk feit reeds meer malen moet geschied zyn. Een zeldzaam geval. Dezer dagen logeerde te Utrecht aan het hoofdbureau van politie een landloo- per, die opgaf te heeten J. Verhoeve. Zooals te doen gebruikelijk is, sloeg de recherche de registers van het politieblad eens na, om te controleeren, of deze mijnheer Verhoeve bij justitie of politie ook nog wat op zijn kerfstok had. Doch zie ten name van Verhoeve vond men niets, wél ten name van Verhoeven. Men dacht natuurlijk, dat de landlooper zich met opzet Verhoeve noemde en niet Ver hoeven, teneinde aldus zijn gevangenne ming te ontloopen, die door de Rotter- damsche politie was gevraagd, omdat mijnheer Verhoeven, veroordeeld door de rechtbank, aldaar, vergeten was zijn straf te komen uitzitten. De Utrechtsche poli tie nam den [landlooper Verhoeve eens onder harder-, om gewaar te worden of deze niet inderdaad mijnheer Verhoeven was, waarop de man bekende noch Ver hoeve te zijn, noch Verhoeven, maar Edengeest I Maar is u dan niet veroordeeld door de rechtbank te Rotterdam Zeker wel. Ze hebben me daar veroor deeld. Maar niet als Edengeest, doch als Verhoeven. Toen ik daar verhoord ben, heb ik me uitgegeven voor Verhoeven, eerst bij de politie, later voor de recht bank. Dat was de naam van een vriend van me. Mijn ware naam was Edengeest. Maar als Verhoeven ben ik veroordeeld. Men stond bij de politie voor iets nieuws. Zóó'n geval had men nog nooit gehad. En in het politieblad sloeg men de letter E eens op. En daar vond men Edengeest gesignaleerd door de Haagsche politie, met verzoek om aanhouding De pseudo mijnheer Verhoeve werd nu ter beschikking gesteld van de justitie. En daar krijgt hjj het hart te verant woorden. Ten eerste moet het vonnis ten name van Verhoeve worden gecorrigeerd, ten tweede krygt mijnheer een nieuw verbaal en een nieuwe veroordeeling wegens het opgeven van een valschen naam, en ten derde krijgt de Haagsche politie hem in handen voor een ander strafbaar feit. Mijnheer Edengeest verliet het hoofd bureau in 'n andere stemming dan waarin hjj het was binnengewandeld. (TJ. D.) - In een rubriek „Merkwaardige tek sten" brengt Ret Handelsblad in herin nering hoe het eens een schrijf-of lees fout was, die een predikant in groote moeilijkheid bracht. Bij de Kronings feesten voor Koning Eriedrich I van Pruisen, in 1713, was als tekst van hoo- gerhand voorgeschreven Daniël II20 en 21, die voor zulk een gelegenheid vry wel passen. Doch de predikant las in plaats van het 2e het 11e hoofdstuk, en predikte derhalve over deze woorden „En in zijnen staat zal ei een opstaan, doende eenen geldeischer doortrekken in koninklijke heerlijkheid; maar hij zal in eenige dagen gebroken worden, nochtans niet door toorn noch door oorlog. „Daarna zal er een verachte in zijnen staat opstaan, welke men de koninklijke waardigheid niet zal geven doch hij zal in stilte komen en het koninkrijk door vleierij bemachtigen". De dominee deed zijn best deze merk waardige woorden in overeenstemming te brengen met het feest, maar hij slaagde zoo slecht, dat de koning hem voor zes maanden naar Spandau zond, om daar in de vesting over zijn vergissing na te denken Kamerverkieziug Eindhoven. De bisschop van 's-Hertogenbosch, mgr W. van de Yen. schrijft in de Noordbr. Tot mijn leedwezen las ik in Uw blad, dat het Dag. Bestuur van den N. C. B. in zijne vergadering van 1 Sept. j.l. heeft besloten, op te treden als Bond bij de verkiezing, en zijne leden aan te raden flink op te komen ter vergadering der Kiesvereeniging, om te stemmen op den candidaat zijner keuze. De Boerenbond heelt van den beginne af mijne sympathie gehad. Ik beschouwde hem als een groot goed voor dien stand. Ik ben dien Bond thans nog even goed gezind, ja beter zelfs, om het heil, dat hij reeds heeft aangebracht. En daarom betreur ik het zoozeer, dat die gezegende Bond zich nu zoo jammerlijk gaat vernietigen door zich te werpen in den politieken strijd, geheel en al tegen het eerste artikel der sociale actie, dat alle politiek verbiedt. Politiek immers wekt verdeeldheid, en verdeeldheid leidt ten verderve, volgens het woord des Heeren „elk rijk, dat in zich zelf verdeeld is, zal te niet gaan." Het is juist om deze reden, dat bij de Sociale Actie de politiek zoo streng is uitgesloten Moge de Bond dus nog by tijds zijne fout erkennen, en zich on- verbiddelyk vasthouden aan bovenge noemd artikel, dat elke politiek uitsluit, om van den dreigenden ondergang be vrijd te blijven. Te Sheboygan aan het Michigan meer is een spoorwegpont op 30 mijlen afstand van de kust gezonken -. 39 per sonen kwamen omslechts 3 werden gered. Huiszoekingen te Calcutta leidden dezer dagen tot de ontdekking van twaalf bommen. Deze bestaan ('s lands wijs,'s lands eer) uit uitgeholde kokosnoten, die met kaliumchloraat, spijkers, gramo foonpennen e. a. gevuld waren. De be woners van het huis, waarin men deze zonderlingeinstrumeuten gevonden heeft, zyn in hechtenis genomen. Te Murden, Watford, was een her berg die heette De Vos. 't V, as de be ruchtste en gevaarlijkste uit de heele buurt. Maar daar werd ze gekocht door den schoonzoon van Sir Wilfrid Lamson, en die maakte er een geheelonthouders koffiehuis van. Maar hield den ouden naam. Alleen hij was zijn tanden kwijt. En zoo hangt er dan nu een uit hangbord buiten, waarop te lezen staat De Yos - zonder tanden. Geheelonthouders-koffiehuis. 'tZal nog wel een heele poos duren, eerdat wij al die vossen van die soort de tand hebben uitgeslagen. (Zondagsbode). „Als ik koning was". Dit is de titel, welken de meester van een Tzechische scl ooi aan zijn leerlingen heeft opgegeven voor een opstel. Over de resultaten van deze schoolopstellen, frisch en vrij zoo dadelijk na de vacantie, is nog al wat te doen geweest. Want deze letter kundige oefening van de jonge Tzechjes leek wat te veel op 'n politieke betooging. „Als ik koning was", zoo stond er boven elk cahier-blaadje. En het éene antwoord luidde al krijgshaftiger en anti-Duitsch- gezinder dan het anderede vorm mocht onderling verschillen, de bedoeling was bij allen dezelfde. „Als ik koning was, zou ik alle Duit schers uit Boheme wegjagen", schreef de een. „Als ik koning was, zou ik aan den anderen kant van de Duitscbe grens onze vlag gaan planten", schreef een ander. TZ E C 2V£ :E S. En in dien toon schreven ze allemaal. Een van de uitsche afgevaardigden voor Boheme, de heer Morawetz, heeft da delijk daarop dezelfde proef genomen op een Duitsche school. „Als ik koning was" gaf hij op als titel voor een opstel, dat de kleine Duitschers van zekere school te maken hadden na hun vacantie. Doch die opstellen, even frisch en vrij als de Tze chische,ademden 'n geheel anderen geest. „Als ik koning was, zou ik hospitalen stichten". „Als ik koning $as, zou ik de soldaten beter betalen". „Als ik koning was, zou ik kerken bouwen". „Als ik koning was,zou ik schoolprijzen uitloven". In dezen toon schreven ze allemaal. Niet éen opstel was er bij, waaruit men Tzechen-haat kon lezen, noch verheerlij king van het Germaansche ras. De Parijsche politie tracht, tot dusver vruchteloos, een man te vinden, dien men een haarmaniak zou kunnen noemen. Men vermoedt dat hij een En- gelschman is. Zijn optreden trok reeds eenigen tijd geleden in verschillende nachtcafé's van Montmartre de aandacht. Hij placht den aanwezigen dames be langrijke bedragen geld aan te bieden, wanneer ze hem heur haar wilden af staan. Toen deze handel niet ging, noo- digde hij de dames uit om te dineeren in cabinet particulier, bracht zijn gasten onder narcose en sneed haar de haren af. Verschillende zijner slachtoffers heb ben een klacht tegen hem ingediend. Hij is echter nog steeds zoek Te St. Flour (Frankrijk) zijn sol daten, die onder gebracht waren in het vroegere groot-semmarie, de kapel bin nengedrongen. Zij trokken de priester gewaden ran en hielden aldus verkleed een optocht. Een korporaal is gearres teerd. Er is een onderzoek ingesteld. De regeering van Nieuw Zeeland heeft oen wetsontwerp ingediend, dat landeigenaars, die landerijen tot een waarde van 480/00 gulden in bezit hebben, dwingt dit in pacht af te staan. De pachters hebben later het recht het door hen bebouwde terrein aan te koopen. Verder heeft de Regeering een anti trustwet ingediend, die tegen monopo lies in het algemeen en tegen de Stan dard Oil in het bizonder is gericht. Op den 15den van deze maand zal de uit de asch herrezen Engelsche afdeeling op de tentoonstelling in Brus sel geopend worden. Te Florence zijn twee merikaan- sche dames, de gezusters Neggiota, ach ter slot en grendel gezet. Men vond voor een bedrag van niet minder dan 5 mil- lioen gulden gestolen juweelen en effec ten in haar bezit. De dief behoorde tot haar vrienden. Een van de oudste jagers in de we reld, misschien wel de oudste, is zeker wel de oude notaris Eugéne Lelong uit het departement Dure en Loir. Zondag gaat de jacht open en de éen-en-negentig- jarige heer Lelong heeft zich al weer van een jachtakte voor het nieuwe seizoen voorzien. In 1836 heeft de toen zeventien jaar oude Lelong zijn eerste jachtpermis- sie gehad. Sinds dien heeft hij geen jaar overgeslagen en nu enkele dagen geleden heeft hij zijn vier-en-zeventigste vergun ning om te jagen ontvangen. Toen de ambtenaar, die den ouden heer de akte uitreikte, hem een complimentje maakte over zijn krasheid, antwoordde de grijze Nimrod glimlachendik heb nog wel hoop een paar jaar bij u terug te komen. De Gaulois zou het aardig vinden ais de drie groote jagersvereenigingen in Fran kryk den ouden notaris, wiens hand nog altoos even vast is, een eere geweer aan boden. Geëmailleerd aardewerk. Een ernstig, hoewel niet doodelyk geval van vergiftiging door het gebruik van een pastei, uit geheel zuivere ingre diënten bereid, gaf een Francsh onder zoeker aanleiding tot een zeer zorgvuldig onderzoek van het gebruikte keukengerei. Bet aardewerk was oorspronkelijk goed geëmailleerd geweest, maar had door lang gebruik scheurtjes gekregen, die de on derlaag toegankelijk maakten en daarin kon een groot loodgehalte worden aan getoond. Het is dus nipt voldoende, dat een pot of ander keukengereedschap, als het nieuw is, geen lood kan afgeven, maar er dient een geregelde contröle te zyr. gedurende het gebruik. iQnder de geheime agenten, die in Friecro^'g met de bewaking van den tsaar belast 'zijn behooren de beruchte politie •pionnen Azef en Harting-Landeser, d e daar onder anderen naam rondwandelen. Als zij maar niet pogen er nieuwe samen zweringen tegen het leven van den Tsaar te maken, om ze daarna te „ontdekken" 1 Men meldt nog het volgende hnmoristi sche staaltje van „bewakingcultuur". De geheime politie-agenten, die den Tsaar bewaken, zijn heel ernstige menschen, maar zij wekken voortdurend den alge- meenen lachlust, als zij samen een ge sprek voeren Want 'daar Duitschers, Franschen en Russen den Tsaar bewaken, en geen enkele dezer agenten de taal der anderen verstaat, moeten zij zich met een soort vingertaai behelpen hun gebaren taal wekt telkens de vroolijkheid van wie ze opmerkt. Kunst en paedagogie. Peter Rosegger verhaalt ergens van een schoolmeester in een Tiroolsch dorp, die absoluut geen gevoel voor kunst had, en het zelfs zoover dreef, dat in zijn geheele school geen enkele plaat aan den wand h'ng. Behalve een. Poven het zwarte bord had hij eeri groote photogravure opgehan gen, die hij eens van een marskramer had gekochthet was een afbeelding van een der Engelenkopjes op de Sixtijnsche Ma donna, een dier dikwangige, alles behalve etherische kinderkopjes, dat met het ge zicht op de beide gekruiste armen ligt. En dat had de schoolmeester in de school gehangen, om de jongelui eens een af- schikwekkend voorbeeld te geven hoe lee- lijk het wel staat zoo lui op zijn armen te liggen Nu moet men nog beweren, dat kunst en paedagopie niet kunnen samengaap Leer en leven. Voor eenige weken werd te Posen het nieuwe keizerlijke palets ingewijd, vol gens de beschrijvingen een prachtig en kostbaar ingericht gebouw, dat ruim i'/a mlilioen VI ark heeft gekost. Algemeen werd aangenomen, dat prins Eitel Fritz daar met zijn jonge gemalin zijn intrek zou nemen, en de benoeming van Posen door den Keizer tot „residentiestadgaf dit vermoeden een grooten schijn van waarheid. Men heeft nu aan den opper hofmaarschalk te Berlijn gevraagd, of prins Eitel Fritz, of een der andere leden van het vorstelijk huis in Posen zou gaan wonen, en daarop ten antwoord gekregen dat van een bewoning van het pleis te Posen, door een der prinsen, in Berlijn niets bekend is. En zoo zal dan dit slot waarvoor de Pruisische landdag en de provincie Posen, dus de belastingbetalende Pruisische burgers, vijf en een half millioen Mark hebben bijeengebracht, leeg blijven staan. Met de zoo vaak, ook door den keizer ge predikte, „oud Pruistsche zuinigheid" is dit wel eenigszins in strijd. f1800 voor een roos. De hertog van Marlborough heeft dezer dagen een jonge dame door de kweekerij- en van de beroemde firma Cocoles geleid. Zij bleef voor een prachtig gekleurde roos staan, die haai bewondering gaande maakte. De galante hertog plukte dadelijk de roos af en bood haar die aan. Hij was echter riet weinig verwonderd, toen hij den volgenden dag een rekening ontving van een honderd en vijftig pond Sterling of f 1800. De hertog weigerde dezen hoo gen prijs voor een roos te betalen en liet het tot een proces komen, dat hij verloor. De kweeker verklaarde voor den rechter, dat hij tien jaar noodig heeft gehad om deze nieuwe roos te kweeken. Gevraagd mag echter worden, of een rozenstruik te lijden heeft door het af plukken van één roos, en het antwoord zou dan wellicht ontkennend luiden. Een rozenstad. De stad Portland in Amerika heeft in drie jaren 250,000 rozenstruiken geplant. In 1907 besloot men pogingen in het werk te stellen, om Portland, dat reeds als ro zenstad bekend was, in de toekomst de rozenstad der wereld te laten noemen iedereen hielp dien wensch bevorderen, zoodat er nu een kwart millioen rozen zijn aangeplant. Hierbij dient men reke ning te houden met het feit, dat elke rozenstruik in Portland honderd bloemen in een jaar levert hier ongeveer twin tig zoodat Portland elk jaar 25,000,000 rozen kan voortbrengen. Koudekerke. Aanbesteding van 115000 K. G. Slakkenmeel en 28')0 K. G. Kaï niet op 9 Sept. '10. Ingeschreven door: Zeeuwsche Voeder- en Kunstmesthandel Middelb.slakk. 17 pCt. f2.45, Kainiet 12.4 pCt. f2.25, Coenen en Schoemakers, Uden, slakk. 17 pCt. f2.52, kainiet 12.4 pCt. f2.2', Maatij. tot verk. van Hulpm. üordt, slakk. geheim, kainiet 12.4 pCt. f2 30. Gegund aan de Z. V. en Kunstm. Middelb. als laagste inschrijver. Alles in ééne levering in goed gedekte wagens franco Station Middelburg. Rilland. Heden avond werd aanbe steed door de vereeniging „Reijgersberg" de levering van 255 0 K. G. superphos- phaat. Inschrijvers waren J. Weststrate te Waarde tegen f2.44, J. Glerum en Co., Vlake, tegen f2.35, M. van Liere, Rilland-Bath, tegen l f 2.32, |J. Kostense, Kruiningen, tegen f2.39 en L. Eversdyk, Kapelle tegen f2.30. Gegund aan den laagsten inschrijver, dhr. L. Eversdijk te Kapelle. Heinkenszand. Benoemd met ingang van 1 Oct. tot ambtenaar ter Secretarie, dhr. Chr. Glerum, thans in gelijke be trekking te Wemeldinge. Middelburg. In opgewekte stemming werd Vrijdag het vijftigjarig bestaan van de school Gravestraat herdacht. Bestuur, onderwijzers en leerlingen ten halt twee in een der schoollokalen samengekomen, herdachten de halve eeuw van strijd en zegen voor het chris telijk onderwijs, speciaal in betrekking tot deze school. Met vaandel en vlaggen werd een wandeltocht naar het Schut tershof ondernomen, waar het jonge leven tierde onder de oude linden, waar het lied van jeugd en vreugd, dat eeuwig jong zal blijven, weerklonk, en werd nog eens door enkelen een kort woord gespro ken. Een ruime, dikwijls herhaalde trac- tatie verhoogde de feestvreugde der jeug digen. Bruinisse. in de openbare raadszitting van heden jdeelde de voorzitter naar aan leiding der notulen mede, dat de nieuw te bouwen sluis einde Nov. begin Dec. zal kunnen worden aanbesteed. En dat vol gende week de bestemde gronden zullen worden uitgemeten, zooals die nu in per- ceelen zijn uitgestoken: Waarom dan ook de voorzitter den raad voorstelt de be noeming van een Notaris, voor de over dracht der gronden, aan P. en W. over te laten. Doch dhr. Van Vessem zegt dat de raad dit doen zalhet voorstel van den voorzitter wordt in stemming gebracht en aangenomen.. Ingekomen is een schrijven van dhr. Bolier, waarin deze zijn dank betuigt voor het in hem gestelde vertrouwen, en te vens verzoekt, de geheele leiding der te bouwen sluis, aan hem toe te vertrouwen. Dhr Van Vessem is met dit schrijven van Bolier niet ingenomen, doch hij meent dat dit schrijven dhr Hoogerheide en hem niet aangaat, daar zij hun stem niet hebben gegeven aan die benoeming, dat dhr Bolier de voorloopige werkzaam heden uit zou voeren. Hjj verklaart dhr Bolier niet meer te kunnen vertrouwen, daar hij de gemeente op geweldige kosten zal brengen. Zijn eerste raming was i 32.000, en nu zijn we al aan de f 5Ü.OCO. Doch dhr Jumelet, Wz., en Elenbaas meenen geen beter te kunnen vinden dan dhr Bolier. De Voorzitter zegt dat dhr. Van Ves sem als raadslid het recht heeft aldus te spreken, doch hij persoonlijk is het met dhr. Jumelet en Elenbaas eens. Hierop wordt tot stemmen overgegaan, alle leden stemden voor dhr. Bolier te benoemen doch alleen dhr. Van Ves sem stemde tegen, nadat hij nogmaals "olier zijn vertrouwen ontzegd had. Besloten wordt twee nieuwe kachels in de openbare school te plaatsen, daar de tegenwoordige zooveel cokes versto ken dat dhr. Elenbaas opmerkt, dat men met de benoodigde brandstof wel naar Batavia zou kunnen varen. De voorzitter meent thans, nu er zoo veel veranderingen in de lijn der R. T. M. komen, het de geschiktste tijd is voor de gemeente om verlegging der lijnen te vragen voor Bruinisse. Hierop wordt een voorstel van dhr. Van Vessem om de directie van genoemde Maatsch. te verzoeken de lijn door het dorp te willen leggen. Bij de gewone rondvraag raagt onze onderwijs specialiteit, dhr. Hoogerheide, hoe het nu met die te houden Fransche Cursus en met de te benoemen school commissie staat. De voorzitter belooft dit in de volgende zitting te behandelen. Motor- en Rijwielwet. Naar het Hdbl. verneemt, heeft de minister van waterstaat het volgende schrijven gericht aan de commissaris sen der Koningin in de onderscheidene provinciën De besturen van de Nederlandsche Motor rij wielen Vereeniging en van de Nederlandsche Automobielclub maken er mij opmerkzaam op, dat de borden, welke de maximum-snelheid van motor rijtuigen (en rijwielen) in de bebouwde kommen der gemeente aangeven (zie model VI der beschikking van 5 Oct. 1908, Lt. H.), vooral wanneer zij tusschen of onder boomen zijn geplaatst, wegens hun groene kleur der boiden worden vervangen door een blauwe kleur. Ik kan dit verzoek niet inwilligen. Wel zijn ook naar mijn gevoelen de aan gevoerde bezwaren niet geheel onge grond, doch het komt my voor, dat ook bij het behoud van de groene kleur der borden aan die bezwaren vrijwel geheel zal worden tegemoet gekomen, indien voor de doelmatige naleving der thans geldende voorschriften slechts dc mede werking der gemeentebesturen kan wor den verkregen. Op grond van die meening heb iit de eer u uit te noodigen laatstgenoemde besturen in uw provinciën, onder mede deeling van het vorenstaande, uit te noodigen by de plaatsing der borden zorg te willen dragen, dat deze goed en spoedig in het oog vallen, onder herin nering, voor zooveel noodig, aan de bij

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 2