VERGEET NIET Fama Tandcreme I Land- Tuinbouw enz. -A. 3=3 B. Kerknieuws Gemelde Berisfnea het besluit om de Berner Conventie be treffende het verbod van nachtarbeid van vrouwen in de industrie, op 14 Ja nuari 1912 in werking te doen treden. Voorts, dat door de betreffende regee ringen is overeengekomen, om het mede te Bern gesloten verdrag nopens het verbod van het gebruik van witten phos phor bij het vervaardigen van lucifers in werking te doen treden op 1 Januari 1912. De vlag van nn lid der Eerste Kamer. Eergisteren was het vyftigjaar geleden, dat de Eerste Kamer de Spoorwegwet aannam. Naar aanleiding daarvan schrijft een lezer aan de Prov. Or. Ct. „Het bericht der aanneming door de Eerste Kamer van de Spoorwegwet werd alom in den lande en niet het minst in de noordelijke provinciën, met vreugde begroet, een vreugde die zich in de eerste plaats uitte door het uitsteken der vlag gen. Schr. dezes bevond zich, terug- keerende naar Groningen, daags na de besli sende stemming op de stoomboot van Amsterdam naar Harlingen. Onder de passagiers was ook mr. 1.1. Cremers, lid van de Eerste Kamer voor Groningen, die tegen de spooiwegwet had gestemd, en het was genoemden heer kennelijk onaangenaam te moeten ervaren, dat bij aankomst te Harlingen de geheele stad in feestdos was en gejubel de straten vervul de. Maar het zou nog erger komen toen mr. C. 's nachts na een vermoeiender, diligencetocht van Harlingen te Gronin gen aankwam, moest hij zien, dat ook uit zijn huis in de Oosterstraat de vlag wap perde, en hij dus meedeed aan de uitingen van blijdschap over de aanneming eener wet, waartegen hij gestemd had. De zaak was echter zeer eenvoudigbij afwezig heid van mr. C. had zijn huisknecht, iedeieen ziende vlaggen, het plichtmatig geacht daarin bij de buren niet achter te blijven". Uit een geschiedenisboek. De eenheid van het rij k hing aan een zijden draad en die draad was Karei de Dikke. Maximiluan stond nog met het eene been in de Middeleeuwen met het andere begroette hij reeds het aanbreken van een nieuwen tijd. Pr. Gr. Gt. CUT DB PROVINCIE. Micldellnu-jï. In de Raadsvergadering van Woensdagnamiddag te 2 uur, wordt be handeld 1. Notulen, 2. stukken, 3. Aanbeve ling voor Hoofd der Gemeentebewaarschool. Aanbevolen worden: ie Mej J. A. Grootegoed te Warnsveld, 2e Mej M. J. Popp te Leiden. 4. Voordracht voor Leeraar aan de Avondsch. voor Handwerkslieden. Voorgedragen wordt: J. de Mey alhier, 5. Aanbeveling voor Learaar ln het Fransch aan het Gymnasium. Aanbe volen wordt: B. J. H. M. Timmermans te Forest bij Brussel, 6. Opgaaf voordracht Zet ters, 7. Rekening Godshuisen 1909, 8. Begroo ting Godshuizen I9ll, 9. Reclame tegen aan slagen in de belasting naar het geschatte in komen 1910; 10. Vaststelling Gemeente-reke ning 1909, IX. Voorstel betreffende wijziging van de administratie der Gemeentebedrijven in verb nd met art. Ii4[bis der Gemeentewet, 12 Idem betr. de huur van het terrein van de Mil. Slachterij, 13. Idem op het verzoek om subsidie voor het opmaken van de plannen voor een weg ver den icheldendam, 14. Idem tot verhooging van de jaarwedden der Onder wijzeressen in de handwerken, is.laemophet verzoek om verhooging van de tegemoetko ming in de huishuur aan gehuwde Onderwij zers, 16. Idem tot aanleg van waterleiding aan den Segcersweg. Door Gedeputeerde Stalen van Zeeland is met ingang van 1 October a.s. benoemd tot Provinciaal veearts der 2e klasse, standplaats Ellemeet, dhrC. David- se, gediplomeerd veearts te Arnemuiden. Ylissingen. Een Duitscher is gisteren avond in den trein het slachtoffer van kwartjesvinders geworden. Bij verloor met kaartspel 3 Mark. De politie is hiermee in kennis gesteld. Ylissingen De kapitein T. E. Bret- schneider,van het 3e reg. infanterie alhier, wordt met November gedetacheerd by het le reg. vestingartillerie te Utrecht. De honderdjarige wed. Dommisse te Souburg had dezer dagen het ongeluk, tengevolge van duizeling, te vallen en haar been te breken. Haar toestand is niet erg bevredigend. Het 2tal marechaussees, dat eenigen tijd te Zaamslag gestationeerd is geweest om een paar beruchte stroopers in 't oog te houden, welke tevens zeer brutaal op traden tegen een voornaam ingezeten- jager dier gemeente, is weder naar zyne standplaats teruggekeerd. Bij de directe belastingen zijn ver plaatst met ingang van 1 Sept. de rijks klerk 2e klasse C. J. v. d. Berg; van Maastricht naar Oostburgde rijksklerk 3e kl. M. H. de Roo, van Oostburg naar Hilversum met 1 Oct. En metlNov.de kommies 2e kl. P. J. Stoutjesdijk van Schiedam naar Sluis. In Oostelijk Zeeuwsch Vlaanderen zijn de biggen de laatste twee, drie weken heel wat goedkooper geworden. Werd gedurende geruimen tyd voor de zoo genaamde zesvekers van f 13 tot f 15 betaald, tegenwoordig gelden ze f 9 tot f 11, toch nog een behoorlijken prijs. Vette varkens blyven zeer duur, omdat ze bui tengewoon schaarsch zijn men besteedt van 55 tot 57 cent per levend K.G. naar kwaliteit. Van verzending is dan ook geen sprake, integendeel, de slagers der streek hebben groote moeite geregeld 1 unne benoodigde krulstaarten te vinden. 33 3=2 O alvorens op eis te gaan een tube mede te nemen. Overtreft alle andere Tube-tandpasta's. Prijs 45 ets per tube DENTIFRICES FRIEDER1CM. MAASSLUIS, 21 Juli. Door den Kerke- raad der Geref. Kerk A alhier is de bouw van een nieuw, rein pneumatisch orgel opgedragen aan den bekenden orgelfabri kant A. Standaart te Rotterdam. (Zie achterstaande advertentie.) Dit orgel, dat 14 registers zal bevatten, waaronder als nieuwste toepassing Bourdon 14 vt. op hoogen druk (winddruk) zal door den orga nist kunnen worden geregistreed zonder de handen van de toetsen te nemen. De plotselinge afwisseling, mogelijk onder 't bespelen door drukknoppen, van volle werk op de voix celeste (een eigen aardigheid van dit fabrikaat) zal niet na laten een machtigen indruk te maken. Wij waren in de gelegenheid 't ontwerp voor het orgelfront te bezichtigen en twij felen niet of het zal een schitterend effect geven en het artistiek aanzicht zal zeker veel bijdragen tot verfraaiing van het in wendige van het kerkgebouw. Het front is gedacht in Renaissancestijl, 4'/a M. hoog I erwijl de diepte 31/2 M. bedraagt. Wij, die meermalen aan de fabriek van den heer Standaart dergelijke werken bezichtigden en hoorden, zijn er ten volle van verzekerd,dat ook het toongehalte der 14 verschillende registers van buitenge wone fijnheid zal zijn, zonder dat grofheid of scherpte van toon zal zijn op te merken. Moge 't instrument een waardige plaats in het gebouw vinden, dan zal het voor zeker veel bijdragen tot stichting bij de begeleiding van het kerkgezang. KLOOSTER AATXCtA PMJLO Prijs per flacon van 230 gram fl,— van 550 gram f 2, en van 1000 gram f3,50, Hoe grooter flacon hoe voordee- liger dusVerkrijgbaar bij de bekende verkoopers en de meeste Drogisten en Apothekers. Centraal Depöt L. I. AKKER, ROTTERDAM. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te A mei de, P. van Tooren te Sprangte Ouderkerk aan den IJsel, D. Th. Keek te Zuilichem. Bedankt voor Polsbroek door L. van Hastrigt te Barneveld voor Midwolda door D. Sijpkens te Krommenie. Synode. Alle overige conclusies der commissie van enquête zijn verworpen op een na.Met 10 tegen 9 (Links tegen Rechts) is aange nomen een voorstel om in het reglement bepalingen op te nemen waardoor het mogelijk zal zijn het beginsel der even redige vertegenwoordiging toe te passen, bij de stemmingen voor leden der kies colleges of kerkeraden; of bij de beroeping door dezen van kerkeraadsleden of van predikanten. Voor de modernen een mooie overwinning, wijl zij nu kans krijgen op een of meer predikanten en ouderlingen, in overwegend rechtzinnige gemeenten. Van de rechtzinnigen, die het voorstel bestreden, deden slechts twee het op prin- cipieele gronden, namelijk het belijdend karakter der gemeente (de heeren Leen- mans en Zoete)een, de heer De Groot, meende dat de eenheid der kerk er door werd verbroken een, dr Weylai d, voelde veel voor het beginsel, maar acht onmid dellijke toepassing onmogelijk en heeft ook het bezwaar dat kleine minderheden verwaarloosd worden, en nog een, de heer Schrieke, was er tegen omdat hij het pa rochiestelsel verlangt. ëciiooiiileuws. Bij het notarieel staatsexamen slaagde voor het le gedeelte R. E. Hattink te Middelburg. Stukken Gemeenteraad Middelburg. D. J. Jansen, e. a. vragen aanleg van gas- en waterleiding aan den Segeers- singel, B. en W. adviseeren afwijzend te beschikken voor wat gasaanleg aan gaat wegens te hooge kosten van aan leg f 1800, en toestemmend wat den aanleg van water betreft, omdat die f1090 zal kosten en 20 woningen zul len aansluiten met een opbrengst van f92 per jaar. De Gezondheidscommissie en de Com missie van Financiën vereenigen zich met dit advies. Door de afdeeling Middelburg van het Noderlandsch Onderwijzersgenootschap is een adres aan den gemeenteraad gericht, waarin verzocht wordt dé vergoeding voor woninghuur aan ge huwde onderwijzers, die thans f75 be draagt, te verhoogen. Adressante wijst erop, dat ook gemeen en kleiner dan Middelburg flPO of meer geven. B. en W. stellen voor afwijzend op dit verzoek te beschikken, daar deze toelage in 1909 verleend is en sedert ook de jaarwedden der onderwijzers zijn verhoogd. De commissie van financien is van oordeel dat de traktementen der onder wijzers, zooals zij thans geregeld zijn, toch te eeniger tijd herziening zullen vereischen, en vereenigt zich met het voorstel van B. en W. Gedeputeerde Staten wenschen te ver nemen of 't voornemen van den raad is regelen te stellen voor de administra tie der gemeentebedrijven. B. en W. stellen voor aan gedepu teerden te berichten dat er voor den raad geen aanleiding is dit te doen. De commissie van financiën is van een tegenovergesteld gevoelen. Zij geeft den raad in overweging wel regelen te stellen, in dier voege dat elk bedrijf af zonderlijk beheerd worde, en daarbij de commercieele boekhouding wordt inge voerd. B. en W. handhaven hun voorstel. Bovengenoemde afdeeling van het N. O. G. vraagt verhooging" der jaarwedden van de onderwijzeressen in de hand werken. B. en W. stellen voor de jaarwedde der tweede onderwijzeressen te brengen van f100 op f140. De Commissie van Financiën vereenigt zich hiermee. N. a. v. het verzoek der Commissie inzale een rijweg over den Scheldedam om bij te dragen in de kosten van de plannen stellen B. en W. voor dit aan te houden tot na de behandeling an dit verzoek door de Staten van Zeeland. Inzake den ontsmettingsdienst ver- klaait de Gezondheidscommissie dat deze geheel behoort te berusten bij de gemeen te. Nu B. en W. dit te duur vinden, kun de Commissie zich ook verklaren voor het huidige voorstel van B. en W. be houdens de onderstaande noodzakelijke voorwaarden lo. en 2o. Gebouw en oven moeten goedgekeurd worden door B. en W., de commissie gehoorden behoorlijk worden onderhouden ten genoegen van B. en W. (B. en W. hebben hiertegen geen bezwaar.) 3o. l'e desinfectie ook ten behoeve van particulieren moet steeds geschieden onder controle van Gemeente-wege. spe ciaal wat betreft de Temperatuur van den oven en reinheid der aflevering. De burgerij moet volstrekte zekerheid hebben dat de desinfectie op vertrouwbare wijze heeft plaats gehad en dat de goederen niet opnieuw zijn besmet. (B. en W. gaan hiermee meeja nog verder. Zij zullen trachten dezen dienst bij verordening geheel onder gemeentebeheer te krijgen.) 4o. Het contract moet door B. en W. kunnen worden opgezegd. (B. en W. gaan hiermee accoordj. B. en W. stellen voor enkele dit jaar vervallende erfpachten te continueeren, met verhooging tot f 0.10 per c.A., uitge zonderd die voor 't perceel van A. Jeroni- mus, welke pachtsom B. en W. voldoende vinden. B. en W. ontvingen van den kapitein- eerst aanwezend ingenieur te Bergen op Zoom 't verzoek bij opheffing der militaire slachting den grond waarop die staat op nieuw aan het Rijk te verhuren, 't ge bouw zou dan worden gebezigd als stal voor officierspaarden en logies voor den paardenoppasser. B. en W. adviseeren gunstige be schikking. als een staaltje van bijgeloof meldt men het volgende uiteen der dorpen onder de rook van Utrecht. Een ander kind is herstellende, maar men vieest, dat het onzindelijk zal blijven, (n de lijkkist vaD het overleden kind wordt nu mede begra ven een fleschje met urine van het her stellende kind. Dit zal volgens de buren het gebrek verhelpen. N. B. Ct. Vier briefjeo van f 100. Woensdag morgen wilde de vrouw van den heer Jongenelen, kerkschilder te Roosendaal een tamelijk groot bedrag aan geld naai de bank van de firma Laane brengen, welk bedrag zij gedeeltelijk in zilveren de rest in papier, n.m. 4 briefjes van f 100, bij zich droeg. Dit laatste, het papieren geld, had zij in een enveloppe, waarin tevens nog een Brusselsch lot van fres. 100, bedrukt met firma-naam, in haar hand, toen, even op de Markt zijnde, haar schoenveter losging en zij die wilde vastmaken. Hiertoe stak zij de enveloppe in den zak van haar japon ofwel waarschijnlijk er naast en ging, toen zij haar schoen weer vastgemaakt had, zon der de enveloppe weer in de hand te nemen, naar de firma Laane. Daar con stateerde zij tot haar grooten schrik, dat zij de enveloppe met de f400 had ver loren, en zij spoedde zich terug langs den weg, dien ze gekomen was. Niets werd echter meer gevonden, hoe men ook zocht en niemand kon eenige in lichting geven. Woensdagavond, toen de heer J. de post uit de brievenbus wilde halen, zag hij tot zijn groote verwonde ring en blijdschap, dat de enveloppe in de bus was gestoken. Hoe groot was zijn schrik en verontwaardiging echter, toen bleek, dat ze niets meer bevatte dan het Brusselsch lot, terwijl de 4 briefjes vaD f 100 verdwenen waren. Terstond werden de marechaussees van dezen brutalen roof in kennis gesteld, die met den po litiehond Bres ion van brigadier Croes gingen zoeken naar den daderdoch tot heden vruchteloos. (Grondw.) Op een schipstimmerwerf te Gouda waren eenige jongens aan het spelen bij ledige benzinevaten toen een hunner een brandenden lucifer bij de opening van een vat hield. Met een geweldigen knal sprong het vat uiteen, waardoor van een dei- jongens een been werd verbrijzeld. Een andere jongen geraakte in brand en werd door zijne kameraden in de rivier gedom peld, zoodat hij er met eenige brandwon den afkwam. Te Schaik was de land bouwer v. d. Linden met een zijner fami lieleden bezig een muur af te breken, toen deze op een onverwacht oogenblik kwam te vallen. Zijn zwager waarschuw de hem nog bijtijds, doch Van der Linden, ziende, dat een zijner kinderen zich onder den vallenden muur begaf, sprong eens klaps toe om zijn kind te redden. Doch de muur bedolf beiden. Van der Linden werd zwaar gewond doch zijn kind, geheel be- dohen onder de steenmassa werd niet gedeerd. Woensdag is Van der Linden aan zijne bekomene verwonding overle den. De stoker Maas is te Ossendrecht niet gelijk wij eerst meldden door de stoomtram gedood, maar een been werd verbrijzeld. Te Yenlo is een 6-jarig knaapje door een vrachtwagen overreden en gedood. -Donderdagavond hield op de rivier de Roer te Roermond een Zeilver eeniging met hare geïllumineerde boo ten een propagandatocht. Op een der voorste booten was een draaibaar zoek licht aangebracht, 'twelk werd bediend door den 29-jarigen radmnker H. Plotse ling geraakte dit zoeklicht los en viel halverwege overboord. Genoemde H., die het toestel wilde grijpen, viel te water en verdronk, zonder dat de honderden toe schouwers, onder wie ook zijn echtge noote, iets tot redding konden bijbrengen. Eenige minuten later werd het lyk op gevischt. Een niet veel voorkomend geval. Donderdag zal te Tiel terechtstaan de ambtenaar van den burgelijken stand B. wegens het niet afkondigen van v lorge- nomen huwelijken. Een muisje met een staartje. Zoo men weet, is de ambtenaar Na thans te Amsterdam door de Holl. Spoor ontslagen, wegens het schrijven van een voor de directie beleedigend artikel in het Maandblad der Ned. Ver. van Spoorweg personeel". Deze zaak heeft thans nog een slachtoffer geëischt. Men meldt nl., dat alhier door de Staatsspoor Maatschap pij is ontslagen de arbeider de Vries, om dat hij opruiende strooibiljetten heeft verspreid, waarin opgewekt werd om de protestmeeting, welke te Amsterdam gehouden zou worden, naar aanleididg van het ontslag-Nathans, te gaan bijwo nen. (.„Utr Crt." De vijandschap tusschen Christenen en Muzelmannen op het eiland Creta wordt met den dag grooter en zal moeten leiden tot verwikkelingen in de naaste toekomst. De Mohamedanen zijn herhaal delijk tot gewelddadigheden overgegaan. Te Rethymo, Soeda en Kanea staken zij de woning in brand van een Christen, die levend verbrand werd. Dit gaf aan leiding toe wraakoefeningen, waarbij gepoogd werd drie Muzelmannen te ver moorden. Bij den mijnarbeid in het fort Hei- ligkreuz nabij Mainz, begaven zich eenige soldaten na het ontbranden van een patroon in de mijngang om de uitwerking van de patroon na te gaan. Door de ontwikkeling van giftige gassen werden zij bewusteloos en naar beneden stor tende steenen verwondden hen zwaar. De brandweer slaagde er in, behalve bij eon die dood was, door middel van het zuur stoftoestel de levensgeesten weer op te wekken. Zwaar gewond zijn twee offi cieren en acht man. Na een toespraak door Roosevelt te New York gehouden voor negerafge vaardigden, is hem door den Nationalen Bond van Negers, die zaken doen, toe gezegd de steun der negerkiezers in de Vereenigde Staten voor een mogelijken derden termijn als president. Van brandweerman tot graaf. Ie Engeland is pas een eeelman over leden, die een romantische loopbagn achter den rug had. Hij heette Au gustus Arthur Perceval, achtste graaf v. Egmont. Ik heb niet kunnen ontdek ken, of hij in eenige verwantschap stond tot den graaf van Egmond, in 1568 op Alva's last te Brussel onthoofd. Zijn grafelijke titel was een Iersche. En hij stamde af uit 't geslacht van den Normandischen monsieur Gouel de Per ceval, die in dienat van Willem den Veroveraar naar Engeland kwam. De overleden graaf had vroeger geen idéé nog eens tot de pairs van het Britsche Ryk te zullen behooren. Hij werd in N. Zeeland geboren, was de zoon van een officier en werd voor de handelsscheepsvaart opgeleid. Hij gaf er echter de voorkeur aan, als gewoon zeeman zijn kost te verdienen, totdat hij in 1881 het varen moe werd en op het land zijn romantisch bestaan voort zette. Hij trad in dienst der Londensche brandweer, hielp branden blusschen, doch kon zich niet bijzonder onder scheiden. Maar bij zijn brandweermak kers stond hij goed in den pas. Want „Gussy", zooals zij hun noemden, kreeg van zijn adellijke familie geregeld geld toegezonden. En daarmede was hij scheutig. En hield van een vroolijk le ven en liet er zijne makkers in deelen. Na zes jaren stond ook het brand- blusschen hem niet meer aan. Hjj werd portier van een Londensch gemeentehuis. Dat baantje was wel niet naar den zin zijner familieleden, doch het paste hem. Hij lapte conventioneele gebruiken aan zijn laars, deed wat hij verkoos, vond zijn kornuiten onder het armere volk van de buurt en leefde als vroolijke Frans. Hij zat vol streken en op een keer, zijn vorig beroep niet heelemaal te kunnen vergeten. In de zaal van het gemeentehuis, waarover hij waakte, werd een rumoe- ri ;e vergadering gehouden. Om er een einde te maken, nam hij de brandweer slang van 't gebouw, zette de water kraan aan en spoot het rumoerige ge zelschap kletsnat uiteen. Dat haalde hem een vervolging op den hals. Doch hij werd vrijgesproken. En overmits het gemeentebestuur wei gerde zijne verdedigingskosten te beta len, gaf hij het zijn portiers uniform terug en zeideBonjour. Op markante wijze draaide hij zijn hielen om. Een erfenis van bijna een ton was hem te beurt gevallen. En om de arme buurtbewoners lekker te maken, vergastte hij ze op een stevig feestmaal. De rest van die erfenis verspeelde hij door een ongelukkige geldbelegging. Thrown again upon his own resources van nul komma nul, ging hij de wereld in, be landde in Amerika, vond aldaar een aardige Kate, trouwde haar en kwam hier in 1897 terug, met een adellijk kroontje op zijn hoofd. De zevende graaf van Egmond, zijn neef, was gestorven, waardoor hij recht op dien titel verkreeg. Hij verkreeg er bovendien veel grond en enkele oude kasteelen bij.Doch van de laatste verkocht hij er een paar, om ruimer te kunnen soppen. Dat zijn wilde haren niet allemaal waren uitgevallen, bleek een jaar of wat geleden. Betrokken in een straatkabaaltje in Piccadilly, werd hij gearresteerd en den volgenden morgen door den politierechter beboet. «Edelachtbare, mag ik mijn hoed op zetten. want ik ben verkoudenc, zeide hij tegen dien magistraat. „Wel zeker", was het antwoord. „Als pair van het rijk komt mij dat trouwens toe", voegde de adellijke arres ting er aan toe. Hij werd „de koning der backwoods man" genoemd, omdat hij hoogstzelden op zijn plaats in het Hoogerhuis ver scheen. Aan de polities had hij maling. Doch hij zette zijn vroolijk leven stille- kens met adellijke vrienden voort. Nu is hij dood en wordt door zyn broeder opgevolgd. Want kinderen had hij niet. Tel. Een merkwaardig diertje. Een der boekbinders onzer binderij, Yan Bladel, zoo meldt Het Huisgezin had indertijd een rups gevangen en deze in een lucifersdoosje geborgen, waar het beestje zich weldra inspon in een bedje van fijn gaas, om na zijn wonder baarlijke metamorphose, dat groote en geheimzinnige raadsel in de natuur, straks als vlindertje, in 'n prachtkleedje gedost, te zweven en te vliegen over de aarde. Het beestje heeft thans in zijn eng celletje tusschen dunne donkerbiuine muurtjes opgesloten, het wonder zyner verandering van kruipend gediertje, in een zwevend vlindertje, totaal verschil lend in gedaante van zijn vroegeren staat, beleefd, en is dezer dagen als vlindertje te voorschijn gekomen. Maar een allermerkwaardigst ver schijnsel bij dit vlindertje, een zooge naamd uiltje, is thans dat het overdag op zwerftocht uitgaat en vrij rondfladdert, wie weet waarheenmaar zonder mankeeren eiken avond weer naar zijn lucifersdoosje, dat op een kast in de huiskamer staat, terugkeert, om daal den nacht door te brengen. Aan toeval kan hier niet worden gedacht want reeds zeven dagen achtereen volgt het trouw deze levenswijze. We hebben er ons zelf van overtuigd. Dupuy, de Fransche minister van koophandel, heeft last gegeven de Fran sche afdeeling op de Brusselsche ten toonstelling niet te heropenen, alvorens de noodige veiligheidsmaatregelen, ten genoegen van de Fransche autoriteiten, genomen zullen zijn.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 2