VERGEET NIET Fama Tandcreme enz. overreden.,"Hijftwerd met een schedel breuk opgenomen en stierf aan de gevol gen. Een bejaarde juffrouw te Am sterdam is, toen zij met een familielid een uitstapje naar Wijk aan Zee maakte, aldaar tusschen een tramwagen en een hek bekneld geraakt. Korten tijd daarna Is zy overleden. Uit den trein van 9 uur gistermorgen is te Apeldoorn het iyk ontladen van een in dien trein ge storven man van middelbaren leeftijd, vermoedelijk een Griek, reizende naar Konstantinopel en komende van Amerika. Een dokter heeft geconstateerd, dat de man ziekelijk was en waarschijnlijk aan een leverkwaal leed. Hij had medicijnen, van den datum 1 Augustus bij zich. In zijn koffertje met kleeding, zonder verdere identiteitsbewijzen, vond men 30 dollar in papier. Hjj heeft in Amersfoort nog met een mede-reiziger der tweede klasse gesproken en is tusschen Assen en Apeldoorn gestorven. Behandeling van drenkelingen. In het Ned. Tijdschrift van Geneeskunde beschrijft dr. G. W. Bolland, officier van gezondheid, zijn Dieuwe methode tot toe passing van kunstmatige ademhaling, in het bijzonder bij drenkelingen. De voorschriften luiden 1. Maak snel aan hals en borst de kleeren los, die mochten knellen. 2. Legt den lijder vóórover op den grond, met de armen los langs het lijf. 3. Plaatst u schrijlings over den patiënt en knielt neer met het gezicht naar diens hoofd 4 Telt zonder u daarbij te haasten 1... 2... 3... 4... 5. h' eft bij de tellen 1 en 2 het boven lichaam van den grond do >r de handen om de schouderrondingen te slaan. 6. Laat dit bij tel 3 weer langzaam terugzakken en rust bij tel 4, zonder evenwel de handen te veplaatsen. 7. Herhaalt deze bewerking tot de lijder uit zichzelf begint te ademen of anders minstens een half uur lang. 8 Komt de patient bij, verwarmt hem dan met wat ge maar bedenken kunt. De alcohol doet in dit geval bij uitzon dering geen kwaad. De Hollandia is in het Kanaal aan gevaren en keert met eigen stoom naar Amsterdam terug. De vergiftige champions, die de heer B., aan het Kanaal in Den Huag, en zijn gezin hadden gegeten, waardoor de geheele familie ernstig ongesteld werd, met het noodlottige gevolg, dat Woensdag de 13-jarige zoon en gister nacht zijn dochtertje is overleden, waren door hem zelf in het Haagsche Bosch gezocht. De heer B. had van de cham pions eenige studie gemaakt en ging onder familieleden en kennissen door voor een kenner er van. Ook Zondag was hij, gelijk hy al jaren deed, met zijn kinderen in het bosch naar eetbare champions gaan zoeken, die later na thuiskomst werden gereed gemaakt en genuttigd. De beide dienstboden waren toen niet thuis en hebben er daarom niet van gegeten. De heer B., zijne echtgenoote en een zoontje zijn nog zeer ernstig ziek, maar men heeft alle hoop, hen in het leven te behoud'en. Een gelukkig bericht uit Enschedé. De uitsluiting by Menko is opgeheven De grieven van de werklieden zullen wor den opgelost of nader besproken. Er vallen geen slachtoffers. Aan 4 afgevaardigden der arbeiders organisaties is op hun vraag aan den voorzitter van het comité uit de Fabril anten vereeniging, den heer J. H. van Heek, of de rechtvaardige be handeling, den arbeiders toegezegd in het laatste scl rijven van dat comité, ook voor de toekomst zou gelden, beves tigend geantwoord, terwyl omtrent de quaestie van het stellen van nood wevers te kennen werd gegeven, dat het onmoge lijke niet van de arbeiders zou wor.den gevergd. In de gisternamiddag gehouden verga dering der stakers met de organisatie- besturen is na bespreking van het laatste antwoord der Pabrikanten-vereeniging besloten het werk op Dinsdagmorgen a.s. 8 uur te hervatten. Er van doorWoensdagochtend werd er in de Hoven achter den muur van „Schoonzicht" aan den Kanonsdijk bij Zutphen een bakkersmand met brood gevonden. By onderzoek bleek, dat de 16-jarige H. v. E., die bij den bakker W. H. M. op het Oude Wand in dienst was, er plotseling genoeg van had gekregen en er van door was gegaan. Zijn mand met broed hij over den muur gegooid en zelf was hij per fiets doorgepeddeld naar Arn hem, waar zijn vader woont. Hij zelf is verpleegd geweest op Hoenderloo. Wat den jongen bezield heeft is niet duidelijk. Meegenomen heeft hy niets dan de fietst, waarop hy gezeten was en die zijn baas in huur had. Van 22 April af was hij bij M. in dienst geweest en nboit had hij re den tot klagen gegeven. (Zutf. Crt.) Dure tijden De barbiers in de gemeente Heine- noord hebben den prijs van het scheren met 2 cent per keer verhoogd. Een aantal ingezetenen heeft nu besloten zich maar een keer per week te laten scheercn, ter wyl anderen den baard zullen lrten staan. Ls. G. Wisse, predikant bij de Gere formeerde Kerk te Kampen, een liefheb ber van hengelen, geraakte, meldt de 9Z. Crt". Maandag j.l. by de uitoefening dier sport te water in de nabyheid van ES 33 C alvorens op eis te gaan een tube mede te nemen. Overtreft alle andere Tube-tandpasta's. Prijs 45 ets per tube DENTIFRICES FRlEDERlCH. het stoomgemaal op het Haatland aldaar. De machinist Van O. van dat gemaal be merkte gelukkig het ongeval en wist Ds. W. spoedig op het droge te brengen, die er met den schrik en een nat pak afkwam. Het onderzoek der enquête com missie naar het gebeurde bij de landaan koop schandalen in Oklahoma levert hoe langer hoe meer feiten op die de hande lingen van den landagent Mc M array, die de transaeties leidde, in een leelyk licht stellen. Nu weer is door E. B. La tham, vroeger een hooggeplaatst rechter lijk ambtenaar, de verklaring afgelegd, dat Mc Marray hem, Latham, twee jaar geleden 10,00dir. „ten geschenke had aangeboden". Voorwaarden waren aan die gift niet verbonden geweestmaar.... het geld zou worden uitbetaald als de koopcontracten er door waren. C. D. Car ter, afgevaardigde voor Oklahoma in het Huis van Vertegenwoordigers te Was hington, verklaarde voor de commissie dat Bammon (die evenals Mc Murray leelijk gecompromitteerd uit de enquête te voorschijn komt) te Washington bij hem was geweest om hem te vragen, de landtransactie in Oklohama niet tegen te werken. -- Tida Ada. Het is kwart over negen, schrijft de Preangerbode. Op den pasar. voor een toko van een Chinees. Daar staat een inlander, en daar staat de Chinees. Zij hebben een onderhoud samen. Het betoog van den Chinees «overtuigtDe argumenten, die hij zijn metgezel onder het oog brengt, treffen door hun kracht en en door hun herhaling. De inlander heeft zich dan ook reeds lang gewonnen gege ven en wenscht beëindiging van het de bat. Maar dat gaat niet. Want zijn strot is in een hand vastgeraakt, l'e hand van den Chinees, Komt een Europeaan langs. Blijf staan, getroffen door het «pakkend» tafereeltje. Moet er het zijne van hebben. „He, ba, wat heb jy met dien vent" „Gouden horloge gestolen", hijgt ba, en redeneert maar- weer verder. «Maar waarom roep je dan de politie niet bij P Ba staat verstomd. Zijn oogen worden tweemaal zoo groot. Dat hij daaraan hee- lemaal niet kon deDken. De politici „r»e politie 1" roept ba. „De politie!" roept de Europeaan. „De politie 1" roep de inlander, die ge noeg van het debat had. Maar er was geen politie En toen is de inlander er meteen maar stiekem van tusschen gegaan. Omdat hij genoeg van 't debat had. Bij Matzenheim, in den Beneden- Elzas, heeft een passagierstrein gisteren een afdeeling wegwerkers overreden. Zes werklieden zijn omgekomen. Zij waren allen gehuwd en laten een groot aantal kinderen achter. De voorman, die de werk lui niet tijdig voor den trein gewaar schuwd heeft schijnt schuld aai het on geluk te hebben. Het was mistig weer toen het gebeurde. Naar men uit New-York verneemt, heeft de boschbrand die in de westelijke staten woedt, ook het Zuidoostelijke eind van Yellowstone Park aangetast en er schoone rijen boomen verteerd. Feil Mountain en St. Mary's Hill werden ook beschadigd, maar met groote inspanning hebben troepen het vuur in het park be dwongen. Nu zijn er in Montana, Idaho, Washington, Oregon, Californiëen Wyo ming 8",00 H. A. bosch verbrand. Behal ve in Idaho is de brand nu gebluscht. Te Berlijn viel de Huitsche aviateur Heim met zijn machine van 100 M. hoog te. Een draad van de W right biplan ge raakte in de schroef. Heim kwam onder den motor. Bewusteloos werl hij opge nomen. Heim had een herschenschud- ding, en stierf aan de gevolgen. Schaakspel. Het dorpje Strobeck in Pruisen is het dorpje, waar men het meest en het best van heel de wereld schaak speelt. Geen inwoner van dit plaatsje is onbekend, met het schoone spel an Pala medes. In de Xlle eeuw moet een verbannen bisschop alle inwoners van het dorp heb ben ingewijd in de geheimen van het schaakspel, en zoo het kunstig spel van vader op zoon zijn overgegaan. Prederik de Groote,die zich in 't schaak spel onoverwinnelijk meende, ging naar Strobock, om met den burgemeester een partij schaak te spelen, waarvan de inzet zou zijn, dat het dorpje een jaar lang zou vrij gesteld worden van belasting. Frede rik werd geslagen en hervatte ieder jaar het spel met den burgemeester tot aan zijn dood, maar steeds zonder succes.Stro- beck moet thans, eyenals alle andere ge meenten, zyn belasting opbrengen, maar het plaatsje hecht er aan iederen nieuwen koning van Pruisen een kostbaar schaak spel te zenden. Het spel, dat keizer Wil helm II bij zijn troonsbestyging ontving, moet een waar kunstwerk zijn. Alle in woners van Ptrobeqk houden zonder uit zondering het spel in eere en hun burge meester is nog de matador. Heden zouden te Bilbao de mijnen weer geopend worden. De bestuurders hoopten, dat de mijnwerkers dan weer aan den slag zouden gaan. Naar men verneemt, zijn teBue nos Aires een Rus en een Italiaan ge pekt, onder verdenking onlangs de bom in den Colon-schouwburg te hebben ge worpen. Men heeft papieren by hen ge vonden, die op een komplot tegen het leven van koning Emmanuel schijnen te duiden. Durieux, met wie baronnesse Vaug- han de echtvriendin van koning Leo pold, gaat trouwen, is in Brussel geen onbekende, lezen wij. Hij was vroeger onderofficier in het Fransche leger en vervulde in de wonim: van baronesse Yaughan te Laeken, by Brussel, de rol van hofmeester of iets dergelijks. Op nadrukkelijk verzoek van de Belgische politie keerde hij, na eenigen tijd, naar Frankryk terug, aangezien hij, in auto mobielen van den koning rijdende enz., door zijn gedrag aanstoot gaf. Men zegt, dat koning Leopold zeer naijverig op Durieux was en hem eens het huis uit heeft gejaagd. Maar hij werd later weer in genade opgenomen. Te Yalaincourt, in Frankrijk, was Durieux bij de barones weer de gebieder in huis. De barones staat als de jongedochter Delacroix op de huwelijksaankondiging. Er is dus geen huwelijk met koning Leopold ge weest, tenzij dan een kerkelijke forma liteit. Te Rochefort-aan-Zee is een schild wacht op tragische wijze aan zijn eind gekomen. Zijn post lag bij een kruitfa briek. Omtrent middernacht, van W oens dag op Donderdag, zag hij een man den muur opklimmen. Hij schoot, maar raak te hem niet. De onbekende schoot met een revolver terug en wondde den schildwacht in het been. Op het geluid der schoten kwam de korperaal van de wacht aangeloopen. Die zag den schild wacht voor den aanvaller aan en schoot hem dood. Onlangs zijn op de meloenvelden van Californie niet minder dan 52.001 i.OQO lievenheerenbeestjes losgelaten, die de op deze planten levende bladluizen moe ten verdelgen. Deze lievenheersbeestjes zyn gekweekt in eene inrichting, die uitsluitend voor het vermeerderen van natuurlijke vijanden te Sacramento is opgericht. -» De jongste overstroomingen in Japan hebben ontzettende verwoestin gen aangericht Heele steden en dorpen zijn weggespoeld; velemenschenlevens gingen verlorenin het laag gelegen gedeelte \an Tokio alleen staan 30,00" huizen onder waterde spoorwegge meenschap in de overstroomde streek is verbroken er wordt veel ellende ge leden op vele plaatsen worden de in won -rs door hongersnood bedreigd het geldelijk verlies bedraagt millioenen yens. Nu de paus heeft gezegd dat hij in de Borromaeus encycliek met de verdor ven vorsten noch Duitsche vorsten noch prinsen van Oranje heeft bedoeld, is er wel geen keus, zegt Stead in Revieuw of Revieuws, dat-hij Jo.a.) Hendrik VIÜ op het oog had. (Daar kon Stead wel eens gelijk in hebben, want Hendrik "-'III dat was me 'r eentje 1) Maar dan zien wij het volgende gekke gevalDe vorst, die op den troon van jjendrik YIII zit, tracht te vermijden, dat hij bij zijn kroning een verklaring aflegt, die de gevoelige harten van zijn Roomsche onderdanen zou kwet sen, terwijl de paus, die op den troon van Leo X zit, verwenschingen slingert tegen den man, aan wien zyn voorganger den trotschen titel van Beschermer van het Geloof verleend heeft. - De Centrale Landensche spoorweg laat een nieuwe ondergrondsche lijn aanleggen van de Bank naar Liverpool street. De lijn zal slechts 400 M. lang zijn, maar toch f3,000,000 kosten. Dit stuk wordt zoo duur, omdat er bij Liverpool- street een ingewikkelde inrichting wordt gemaakt, waardoor reizigers daar gemak kelijk op den Grooten Ooster en Noord- Londenschen spoorweg kunnen overgaan. De directie denk er ernstig over om in plaats van liften, aan het nieuwe station van bewegelijke trappen gebruik temaken Gaynor. Het blijft met Gaynoi goed gaan. Het Isintusschen gebleken, dat in den laatsten tijd tal van hooggeplaatste amb tenaren in New York anonieme dreig brieven hebben ontvangen van lieden die voorgeven onrechtmatiglyk te zyn ont slagen, of die zich teekenden als „chauf feurs wien een bestuurdersvergunning was geweigerd". Vasstaat dat commissaris Edwards, de man die Gallagher had gegrepen en over mand, een dreigbrief heeft ontvangen, waarin hem wordt aangezegd „dat hy binnen 48 uur zal zyn waar Gaynor nu al is". Gay nor heeft gisteren de volgende ver klaring afgelegd over den aanslag. „Ik betreur het zeer, dat deze daad is gepleegd. Wanneer de verantwoordelyk heid van een openbaar ambt op een bur ger wordt gelegd, zonder dat daarnaar van zijn kant is gestreefd, en wanneer hij dan ten volle zijn plicht tracht te volbrengen, zooals hij zelf meent dat het behoort, dan is het hard, op deze manier gestraft te worden". Ook de dader heeft een verklaring af gelegd, die luidde ongeveer aldus „lk gevoel geen berouw. Het is myn opvatting, dat ik Gaynor moest neer schieten, om het land een les te geven. Ik wilde den hooggeplaatsten ambtena ren inprenten om eerbied te hebben voor de rechten van hun ondergeschikten. Burgemeester Gaynor had mij groot on recht aangedaan door te weigeren mij te ontvangen. „Ik was niet voornemens, Gaynor te dooden, vóór ik gisteren in een courant las, dat de burgemeester zyn vacantie ging doorbrengen in Europa. Dat maakte mij woedend, want, my was zelfs geen kans gelaten om te werken". Gedurende Gaynor's herstel zal de voorzitter van den gemeenteraad het bestuur der stad voeren. Deze, John Purroy Mitchell, is nog een betrekkelijk zeer jeugdig maniemand van nog on der de dertig. Het heet dat hij bekwaam en onkreukbaar is, en dat hij ten volle de inzichten van Gaynor is toegedaan. Aangaande de cholera in Rusland verneemt de Lokal-Anzeiger uit Lemberg, dat in Zuid-Rusland de ziekte wijder ver- verbreid is dan in 1909. Van Rostof, waar van 't jaar het eerste cholerageval zich heeft voorgedaan, verspreidt zich de kwaal naar alle zijden. Uit Odessa en Kief luiden ambtelijke berichten zeer ongun stig. Overal wordt er over groot gebrek aan dokters geklaagd. Naar 't heet, woedt de cholera hevig in Doebno en is zij ook uitgebroken te Satanof aan de Russisch Oostenrijksche grens. Volgens officieel bericht zijn er van den zomer tot 31 Juli in Rusland 57,720 personen door de ziekte aangetast en 25,554 overleden. Het zwaarst worden de streken geteis terd aan de Don, in Jekaterinoslaf, Cher- son en Koeban. In de westelijke gouver nementen heerscht de ziekte minder, en aan de Duitsche en de Oostenrijksche grens zijn nog slechts enkele gevallen voorgekomen. De Antwerpsche kamer van koop handel heeft inzake de graanzuigers een besluit aangenomen, waarin zij protes teert, „namens de hoegere belangen der plaats en der handelsvrijheid, tegen de beslissing van den gemeenteraad en tegen de monopolisatie, onder welken vorm ook, der ondernemingen van be werking in de haven van Antwerpen". In de overweging heet het Van oordeel dat de stemming van den gemeen teraad, de vrije uitbating van vlottende graan zuigers verwerpend, van aard is om aar. den plaatselijken handel een onherstelbaar kwaad te doen en de haven van Antwerpen in een schreeuwenden staat van minderheid stelt tegen over concurreerende har ns, waar die uitbating aan geen paal of pe k is onderworpen en waar, dank aan die vrijheid, zij zich kan ontwikkelen navolger s de noodwendigheden van het trafiek Van oordeel dat ten gevolge der traagheid, aan het verkozrn stelsel eigen, de invoering der zoo driLgend noodige graanzuigers en de rati- onee'.e vermeerdering dezer tuigen, noodlotiig eene gr ote vertraging zullen ondergaan, tot g oot nadeel van de t ekomst onzer h .ven. Van oordeel dat, onder oogpunt van den voorsp ed der haven en van den handel, geen enkele reden pleit in het voordeel der door de stad aangenomen beslissing, enz. In een Duitsch blad lezen wij, dat de dwaze strompelrok, die in het midden is ingenomen met een strook van de stof, waardoor de draagster zich alleen snel kan verplaatsen op de wijze der spring hazen, al afgedaan heeft. Een paar vrou wen hebben er leelijke vallen door gedaan en, wat erger is, zich, al vallende, op belachelijke wijze bloot gegeven. Lady Duff. Gordon, een Engelsche mode-kro niek-schrijfster van raam, profeteert ook, dat de strompelrok zijn einde nabij is. In Parijs is hij zoo algemeen, dat geen vrouw van smaak tr meer aan wil. Men kan daar den rok al voor tien francs koopen en elke winkeldochter kraant er dan ook 's Zondags in. 1 'e strompelrok is al even snel gedemodeerd als de pierrot kraag en zwarte worst-sjaal. N. R. G. In een ijzer- en staalfabriek te Dortmund is een vliegwiel van een draadwals gesprongen. Poor de wegge slingerde deelen werden twee werklieden gedood en vijf gewond, van wie enkelen doodelyk. Het wiel was pas acht dagen in gebruik. Een der stukken trof het dak van het kantoor, sloeg door zolderingen en vloeren en werkte zich diep in den bodem van den kelder. Gelukkig was het kantoorpersoneel nog niet aanwezig. Een ander stuk, van ongeveer honderd een tenaars gewicht, werd buiten de fabriek op den geasphalteerden weg geslingerd en sloeg daar een diep gat. Op 54-jarigen leeftyd is overleden August Arthur Perceval, 8e graaf van Kgmont, van Ierschen adel. De graaf heeft een avontuurlyk leven gehad. Zyn vader was officier, maar zelf in Nieuw- Zeeland geboren heeft hij als jongen blijkbaar niet gedeugd, want hij ging va ren als lichtmatroos, en bleef dat twintig jaar. In Londen is hy brandweergast geweest en in Chelsea huisbewaarder op het raadhuis. Vervolgens ertde hy een ton gouds en verloor die in een cement zaak. Hy beproefde vervolgens zijn geluk in een zoutmijn in Cheshire en daarna aan de Kaap. In 1897 volgde hy een neef als graaf van Egmont op. In de gesohie* denis van het geslacht komen veelbewo gen [levens voor. Een Richard Perceval was eenigen tijd voor de komst van de paansche onover jvinnely ke vloot student te Londen, maar hy was een lichtmis en zijn vader liep hem loopen. Hy kwam in Spanje terecht en keerde na vele wis selvalligheden in Londen terug. De En- gelschen hadden juist Spaansche papieren in cijferschrift onderschept, en die hielp Perceval ontcijferen; het plan van de Ar mada stond er in. Daardoor kwam Perce val bij het hof in de gunst. üerkiüeuws Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Vorden, J. C. Helders te Glanerbrugte De Lier, J. Buurman te Batenburg. Bedankt voor Hedel door B. v. d. Wal te Hasselt; voor Ameide door J. H. F. Remme te Vinkeveen. De gemeente t© Serooskerke ont ving van de Algemeene Synode toezeg ging van een bijdrage ad f 1000 voor het restaureeren van het kerkgebouw. M. G. Geref. Kerken. Bedankt voor Huizum door L. J. C. Kreijt te Berkel. Chr. Geref. Kerk. A angenomen naar Sliedreeht door J. D. Barth, cand. te Den Haag. SciKotiifjiieawK, Geslaagd te 's-Gravenhage voor 't exa men Fransch lager onderwys de heer M. E. Pruijssen te Kruiningen. En voor het Engelsch lager onderwijs mej. M. C. Slee ker te Middelburg. Nisse Geslaagd te 's-Hertogenbosch voor de hoofdacte de heer G. Luwema, onderwijzer alhier. PREDIKBEURTEN. Zondag 14 Augustus 1910. (Verbetering.) Nisse, voorm. ds Pont, nam. geen dienst. Ovezande, nam. 2 uur ds Pont, van Nisse. ZEHDING." Zomerconferentie voor Zendingsstudie te Lunteren. Lunteren, 11 Augs. Wederom liet het prachtige weder toe, dat in een bosch de ochtendvergadering gehouden kon worden. Ds Van Andel, van Baarn, hield hier een Bybelbespreking, waarna een gezamenlijke, vruchtbare be spreking over zendingsstudie aanving. Verschillende personen deden uit hun ervaring belangryke mededeelingen, o. a. de buitenlandsche afgevaardigden. Te 11 uur werden dezen, de heeren St. Nairne, M. A., en J. A. M. Craig, B. D., beiden rei zend-secretaris voor verschillende Schot- sche kerken, om in de gemeenten zen dingsstudie te bevorderen, officieel] ver welkomd. Gedurende den middag werden excur sies gemaakt naar Hoenderloo en naar de Heldringsgestichten te Zetten. In de avondvergadering sprak eeist ds J. L. Heldring, van Amsterdam, over„De inwendige zending, het wonder der 19de eeuw". Daarna ds Fernhout, geref. pred. te Utrecht. Meenteed Middelburg. Gisteren is voor den offi cier van justitie alhier geleid B. B., 15 j., werkn an, geboren te Roubaix (Frankrijk) zonder vaste woonplaats, beklaagd van diefstal van een rijwiel. Na verhoor door den rechter commissaris is hy echter op vrije voeten gesteld. - Pij beschikking der rechtbank te Middelburg is naar de openbare terecht zitting verwezen de zaak tegen W. v. B., 18 jaar, schippersknecht, geboren en wonende te Wemeldinge, beklaagd van het veroorzaken van lichamelyk letsel door schuld. Kamperland. Volledige uitslag dei- gehouden aanbesteding der nieuw te bouwen pastorie. J. Lieveticus f8500, Middelburg; C. Verburg, f 8008 Wissen- kerke; I. J. Kievit, f 8ÓOO, Colynsplaat, J. Haringman, f 7750, ColynsplaatAbra ham l akker, f7600, Kamperland, Bou- wense, f7450, CortgeneP. de Kam, f 7400, Camperland L. C. Maas, f 7050, Wissenkerke; P. erlyn, f68r0, Middel burg; A. de Kuiper, f6765, Heinkens zand; A. de Bekker, f6745, Middelburg; F. Roozemond, f6697, Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 2