Laatste Berichten Lantaarns, LEESTAFEL?" Stark tbfrich ten. Marktprpen van Tarwe en Meel Vertrokken en aangekomen Schepen. Predikbeurten Geref. Kerk, eeii flinke Dienstbode Een Handknechi difVARÏGÉN Yereeniglng tot stichting en instandhouding eener Christe lijke Kweekschool voor Zeeland te Middelburg. üittifte eener 4 prcats GeUleeeioi Vrijdag den 2 September 1910, verkoopen: BSOI- CD ffcitaüffl, 10 Aren DREEF, zij, hoe, is onbekend, in haar been ge- schoten. De kogel drong door een deur diep in haar been. Geneeskundige hulp werd verleend door dr. Moolhuizer, die den kogel nog niet heeft kunnen ver wijderen. De politie stelt een onderzoek in. Men denkt aan onvoorzichtigheid. De werkman H. Lock, die den 21 sten Juli bij de ontploffing in een der bjjgebouwtjes van de artillerie-inrichtin gen te Zaandam zulke ernstige brand wonden opliep, is reeds zoover hersteld, dat hij heden uit het militair hospitaal wordt ontslagen. f11.000 vermist. In verband met de vermissing van f 11.000, waarvan door een knecht van den Alg. Besteldienst te Amsterdam, die het geld voor de firma Moquette en Zoon moest innen bij de firma Patijn en Van Notten, bij de politie aangifte is gedaan, werd, behalve deze knecht, ook nog diens broer door de politie aangehouden. Deze kwam van zijn werk thuis en werd daar opgewacht door rechercheurs, die hem onmiddellijk naar het bureau brachten. Er werd huiszoeking gehouden, die ech ter geen resultaat had. De politie te Lisse heeft een vrouw aangehouden, die getracht heeft haar man om het leven te brengen door hem brood voor te zetten, waarin zij fijnge knipte haren van haar kinderen had ge bakken. Zij heeft haar misdrijf bekend. Zij bekende dat haar man goed voor haar was, doch dat zij niet van hem hield, en dat deze wijze van vergiftiging door haar gekozen was, omdat haar man wel eens gezegd had, dat sommige vrouwen dat in Indië ook wel doen. De hofstede van den landbouwer v. Benrekom te Ophemert is afgebrand. De man lijdt groote schade. De gebouwen toch waren zeer laag verzekerdde ge- heele tarweoogst was binnengehaald, welke niet verzekerd wasook verbrand de er een bankbiljet van f1000. Bij den brand, gisteren te Veendam, hebben verschillende fabriekarbeiders zich door geweld toegang verschaft tot den winkel en daaruit heel wat kistjes sigaren, hoeden en petten gehaald, niet vermoedende, daardoor een strafbaar feit te plegen. Pe politie heeft alle daders opgespoord en de meegenomen voorwer pen in beslag genomen Voor de men- schen, die in 't plegen van die daad, niets verkeerds zagen, loopt het gewis slecht af. Aan het patersklooster op Eulings- heide te Tegelen meldde zich eergisteren een persoon aan en vroeg hem om iets te mogen gebruiken, wat hem werd toegestaan en waarop hij v. eidtoegelaten. Inmiddels kwam van de paters op het missiehuis te Steil bericht, om dien man, als hij daar mocht komen, vast te houden, aangezien bij aldaar kleeren en andere voorwerpen had gestolen. Le pater, dit hoorende, sloot de deur dicht, zoodat de dief niet meer kon ontvluchten en telefo neerde de poli tij en marechaussee te Venlo, die terstond kwamen. Toen ze in de kamer by hem kwamen, had hy een ware verwoesting aangericht, alles stuk geslagen, schilderijen, beelden en alles wat maar stuk te krijgen was, de ramen waren gelukkig metstevigeyzeren staven voorzien, zoodat ontvluchten hem onmo gelijk geweest was- Het bleek te zijn zekere J. H., een Duitscher, die door de Venlosche politie in 1904 ook reeds was aangehouden. Hij was toen gekleed in paterskleeren en bedelde de kloosters af. Toen is hij over de grens gezet, nu is hij door de marechaussee naar Venlo over gebracht en naar Roermond, naar de gevangenis overgebracht. Deze week trad te Londen een on bekende een waggon eerste klasse van den trein binnen, waarin slechts één passagier zatde bekende rijke bankier Frost. Hij viel den bankier aan, en er ontstond een heftige worsteling waarbij de bankier zwaar gewond werd. In den tunnel wist de aanrander, wien 't om des bankiers geld was te doen geweest, ongezien uit den trein weg te komen. Een conducteur vond de coupé geopend en den bankier gewond op den vloer liggen. De bankier wordt iD een der Lon densche hospitalen verpleegd. De politie toog op ondeizoek uit, en had al spoedig den dader gevonden een ouden bekende, op wien gevonden werden43 scherpe patronen, 2 fleschjes chloroform, een fleschje laudanum en drie einden touw. De revolver lag op den spoorweg, die had Frost nog door de open deur uit den trein weten te schoppen. - Met een enkel woord deelden wij reeds mede, dat te Bari ernstige ongere geldheden hebben plaats gehad.Uit nadere berichten omtrent het voorgevallene blij kt dat W oensdagavond omstreeks half tien ongeveer duizend personen, op het Roma- plein waren bijeengekomen om te pro testeeren tegen de hooge huurprijzen en daarna door de stiaten der stad waren getrokken, onder het uiten van oproerige kreten. Een be\ el van politie en carabinie ri om uiteen te gaan. werd beantwoord met een hagelbui van steenen, zoodat de dienaren van politie zich genoodzaakt zagen, terug te trekken. Er werden troe pen gerequireerd om de menigte,die in- tusschen tot ongeveer 50oü man,was aan gegroeid, uiteen te jagen. Bij de nadering der soldaten echter ontstak het volk in buitengewone woede. Er begon opnieuw een bombardement van steenen en er werden revolverschoten gelost, waardoor een aantal agenten en carabinirie, die zich bij de soldaten hadden gevoegd, buiten gevecht werden gesteld. Parijsche bladen deelen mede, dat „barones Vaughan", de morganatische tweede echtgenoote van wijlen koning Leopold van België, dezer dagen in het huwelijk zal treden met den rentenier Durieux te Neuilly. Bij kaap May in den staat New Yersey (N.-Am.) is een auto in botsing geweest met een sneltrein. Vijf personen in den auto verloren daarbij het leven. Onder hen was de zoon van den uit vinderder zetmachine: Fritz Mergen- thaler. De melodiën der Psalmen en Lof- en Bedezangen. Vierstemmig gezet met voor- en tusschenspelen, voororgel met of zonder pedaal, piano of ge mengd koor, door J. Worp. Negende door H. P. Steenhuis herziene druk. Groningen J. B. Wolters, 1910. Prijs geb. f3. Worps Koraalboeken zijn al voorjaren hier in huis en school, in kerk en lokaal, in menigerlei kring waar m neen orgel gebruikt, goede bekenden. Naarmate 't aantal orgels vermeerdert, geraakt, ook het Koraalboek in gebruik, en zoo komt 't dat Worp al zijn negenden druk beleeft. Deze is bezorgd door den bekenden com ponist Steenhuis, die er hier en daar nog enkele verbeteringen aanbracht. De toon zetting van de koralen zoowel als van de voor- en naspelen en de interludia,, is niet moeilijk; de accoorden zijn zoet vloeiend de melodieën laten zich aangenaam spe len. Papier en druk zijn stevig en frisch de balken staan wijd gedrukt, de noten zijn groot en duidelijkzoodat de muziek zich aangenaam en gemakkelijk laat afle zen En daar ook 't oog wat moet hebben, bracht de heer Wolters een en ander bij een in een fraaien stevigen band, zoodat deze uitgave een sieraad is op 't huisorgel. Wij bevelen haar met warmte aan. De Spiegel, Weekillustratie voor het Christelijk gezin. Amsterdam, W. Kirchner. No. 46 van dezen 4en Jaargang bevat o. a. het salonportret van generaal Van Daalen, en op de 4e en 5e bladzyde tal van photo's uit het leven van den generaal, als daar zijnherinneringen aan zijn tocht door de Gajoelandenkrijgsbedrijven in Atjehde onderwerping van Panglima Polim, enz. Voorts een mooie groep Chris tenmannen en -vrouwen, die tegenwoor dig waren bij de opei ing van het militai ren tehuis te Nieuw Milligen, met een photo van het exterieur van dit Tehuis. Voorts een portret van ds Engelberts, een geboren Vlissinger, die deze week zijn 50- jarigen evangeliedienst herdacht. Een photo, waarop men schapen ziet scheren met een motor. Ook een photo van den Geref. Zendi'ngsbond in het Rysenburg- sché Bosch te Utrecht byeen. Afisop ?ersMgiypa en?, Vlissingen. Heden werd door B. en W. aanbesteed de bouw eener nieuwe open bare school, met bijlevering. Inschrijvers: .4. Hanewinkel, f75756, T. Rozemond, Middelburg, f 74000, J. Willemse, f 73547, J. Krijger, f 72689, P. v. Beers Pz., f 72150, J Beckers, Middelburg, f72260, J. Loois Hz., f 71890, Pluim en Knulle, Rotterdam, f71807, D. Bijl, f71414.84, J. Goossen, f 70996, J. Panny, Krabbendijke, f 70975, P. Wy t Zonen, Berlikum, f 706UO, Melis, Hariot en Vader, f70610, J. Anker, f7049 J. Warren, f 68585, P. Bax, f67998, A. v. Miert, f67873, P. Vaasse, Vucht, f66890. Inschrijvers zonder bijgenoemde woon plaats, wonen alhier. Kamperland. Heden Vrijdag werd aan besteed door den heer a. v. Dorst de bouw van de pastorie voor de Nederl. Hervormde gemeente. Laagste inschrij ver de heer T. Rozemond voor f6697. Gegund. Oost Souburg. Heden werd door den gemeenteraad vastgesteld de gemeente rekening over 1909de ontvangsten be dragen f 18425.68, en de uitgaven f 17612.735. De begrootijg voor 1911 werd den raad aangeboden. De ontvangsten en uitgaven zijn geraamd op f 15550.63. Vervolgens werd besloten aan het bur- lijk armbestuur eenige subsidie te ver- leenen groot f150 vooi 1911. Op een adres van C. Fruijtier om uitbreiding der straatverlichting werd afwijzend be schikt. Nisse. Heden Vrijdag had onder klok gelui de teraardebestelling plaats van den overleden gemeente-ontvanger J. Nieu- wenhuijse. Onder de lijkgangers werden opgemerkt behalve familie, vrienden en geburen ook den Burgervader, de beide wethouders, benevens de voorzitter van 't burgerlijk armbestuur. Aan 't graf werd het woord gevoerd door dhr. B ubrechtse van 's Gravenpolder die de aanwezigen bepaalde bij den ernst van 'toogenb'ik hen opwekkende den tijd des levensein acht te nemen als zijnde de voorberei ding voor de naderende eeuwigheid. Pe oudste zoon dankte voor de eer aan den overledene bewezen. Ovezand. De Raad dezer gemeente vergaderde Vrijdag 12 dezer. Present 6 leden, afwezig D. van den Dries. Be gemeentebegrooting van 19 1 werd aan geboden ad f9336.22 in ontvang en uit- gaaf. Op de voordracht voor zetters wer den geplaatst de beide aftredende zetters J. C. Rosseel en L. Goense, benevens A. de Jonge en F. de Jonge. Eene af- en over schrijving had plaats in de begrooting voor 1910 op de post advertentien onder wijs ad f 16,45. Ue wed. W. Rijk werd op haar bezwaarschrift inzake den hoof- delijken omslag gebracht van de 10 naar de 8e klasse. s-Gravcnpoldcr. In de heden gehou den Raadsvergadering waren alle leden aanwezig, behalve dhr. Hubregtse. Een voorstel van Burg. en Weth. om de banken van een lokaal in de school te doen schilderen werd goedgevonden. De rekening over 1909 werd voorloopig vastgesteld in ontvang op f8837,845 en en in uitgaaf op f8236,855 alzoo met een goed slot van f600,99. By de rond vraag vroeg dhr. C. Kosten of het ver zoek van C. van Damme tot verbetering weg niet behandeld moest worden. Op voorstel van dhr. Schouten werd de wijze waarop verbetering zal plaats hebben aan het dagelijksch bestuur overgelaten. Den Haag. Nog een meisje in 't gezin alhier, dat door 't eten van champignons vergiftigd werd, is heden overleden. 's Gravenhage. Benoemd bij het derde regiment infanterie tot Iweede luitenant de cadetten H. G. van Voorthuijsen, F. G, Triebei, H. J. Fruin en J. G. Bouscholte, en bij het vierde regement vesting-artille rie M. Heijbroek, W. Thomson,L. v. Hulst, J. L. van Dam, P. Versteeg, E. Frenkel en W. J. H, van Engelenburg. Batavia. Generaal H. W. A. S. Loke, chef der Artillerie, is dooi de cholera aangetast, en wordt verpleegd in het hospitaal te Weltevreden. Zijn toestand is bevredigend. Loting Militie Goes. No. 1 M. Oele, 2 M. Willeboer, 3 ié. G. v. d. Ende, W. de Beste, 5 G. L. Groenendijk, 6 M. J. Moens, 7 A. S. Bedet, 8 J. v. Heijden, 9 J. ClemeDt, 10 Vf. Ventevogel, U C. A. Corstanje, 12 W. A. F. Quack, 13 W. J. H. Verhoeg- hen (eigen dienst;, 14 A. Oudkerk, 15 P. Maartense, 16 C. J. de Munck, 17 A. v. Hese, 18 H. A. Zuid weg, 19 H. J. Han- nink, 20 P. Willeboer, 21 J. Verrijk, 22 H. J. Mesman, 23 J. A. de Koster, 24 P. A. Houtsmans, 25 J. W. de Jonge (eigen dienst), 26 A. L. Goedhart, 27 B. v. d. Klooster, 28 H. v. d. Visse, 29 P. v. d. Bliek, 30 I. Fokke, 31 W. D. Palsenburg, 32 J. v. d. Klooster, 33 D. V. G. Boel, 34 P. Arnoldi, 35 F. L. de Koning, 36 G. v. Hoorn, 37 M. Schotman, 38 P. C. de Jonge, 39 J. Nagelkerke, 40 J. de Kok, 41 J. Voois, 42 J. M. Adriaanse, 43 J. M. v. Anrooij, 44 A. Schry ver, 45 J. Koistanje, 46 P. v. Hese, 47 J. A. Jeronimus, 48 A. J. Gunst, 49 Chr. J. Koens, 50 J. Jobse, 51 1). Gunst, 52 Th. den Boer, 53 A. de Kubber, 54 Marens Does, 55 M. de Graaff (eigen dienst), 56 J. de Kruijter, 57 M. Schrijver, 58 J. Steutel, 59 J. Koppejan, 60 P. v. Sabben, 61 W. Sinke, 62 Z. de Hond, J. F. Polfliet, 64 F. Roose, 65 M. v. d. Bliek, 66 J. G. Verboom, 67 C. M. Rijk, 68 A. Does, 69, J. v. Gorp. De nommers 7, 11, 23, 26, 27, 41,50, 58, 59, 61 en 69 hebben broederdienst. Voor gebreken gaven zich op de nom mers 1, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 19,31, 32, 37, 39, 42, 43, 49, 52 en 57. BURGERLIJKE STAND. Van 10—12 Aug. MIDDELBURG. B e v a 11 e n J. Pol derman, geb. Kloosterman, d.J. M. van der Weele, geb. Van Poelje, z. (levenl.) Overleden: J. de1 Rijk, ongeh. z., 20 j. GOES. Ondertrouwd: 11, Leen- dert Scheffers, 29 j. jm. en Helena Pieternella Sinke, 28 j. jd. Getrouwd: 11, Jan Gorse, 25 j., gescheiden man van Jannetje Bilo, en Blasina Catharina Leuntje de Fouw, 22 j. jd., AmsterdamJan Meijler, 25 j. jm., Zwolle, en Jacoba Reijerse, 24 j. jd. Geboren: 11, Dina, d. v. Marinus Weststrate en Jacoba WisseJacobus Joost, z. v. Joost Weststrate en Corne lia van de Guchte. Van 5—12 Aug. IERSEKE. Ondertrouwd: 5, Jan van den Boomgaard, 23 j. jm. en Pau lina van Hoorn, 20 j. jd. Geboren: 5, Pieternella Neeltje, d. v. Dignus van de Vrede en Johanna Kole6, Abraham, z. v. Cornells Boone en Adriana Minnaard. THOLEN, 12 Aug. 1910. Tarwe") f8,A f8.50; Haver")f0, a f 0,- -Karwy f 13,— k f 13,50Win- tergerst f7,- f 7,75 Rogge f 5,A f6,25; Bruine Boonen f af Witte Boonen f A fKleine Erwten f 13,a f 13,10Kroonerwten f 14,— f 14,25 Aardappelen f 1,75 f2,Ajuin f A f per 100 K.G. per 50 K.G Waar 'ter niet bijstaat is de prijs per H.L. Eieren f3,90 per 100 stuks. Boter f 0,70 f per V» K.G. VLISSINGEN, 12 Aug. 1910. Boter per 1/2 K.G. f f Eieren per 100 stuks f f Geen noteering. Veilingsvereenlging Walcheren. MIDDELBURG, 12 Aug. 1910. Oomskinderenpeer f 19.60, Groninger Berga motten f3.50 a f4.20, beiden per H.L. Roode suiketijpeer f1.15, Zomeraagt fl.95, Zoete St. Jan fl.45 a f 1 75, Klaasjesappel f 1.25, Honds muil f 1.65, alles per 1/2 kin. Donderdag 11 Augustus. ANTWERPEN. Tarwe vast. PARIJS. Tarwe kalm. Per Aug. 28.4O a 28.35 fr. betaald. BERLIJN. Granen Niettegenstaande Ame rika geen reden tot willigte gaf, was de tarwe- markt hier, in 't bijzonder voor October en De cember zeer vast, daar hier weder gedekt werd tegen nieuwe vetkoopen naar Frankrijk. Boven dien kwam hiei weinig aan de markt, daar Frankrijk ook Donau-offerten tot zich trekt. Rusland meldde daarbij weder regen. Voor rogge heerschte een flauwe stemming. Het aan bod was ruim, maar koopers hielden zich terug getrokken. Bovendien drukten September- liquidaties. Haver was in mooie qualiteiten levendig gevraagd en moeilijk aoopbaarmin der goede soorten trokken geen belangstelling, maar w aren ook weinig aangebodenop leve ring gedrukt. BUDA PEST. Tarwe vast. Slot- Openings- Vor'ge koers. koers. slotkaers. 199.50 200.— 199.75 200.50 200.75 200. NEW-YORK. De termijnmarkt van Tarwe opende vast en V2 c- hooger, fluctueerde verder om dezelfde redenen als te Chicago en sloot willig. Loco willig. II Aug. loAug. 9 Aug. 8 Aug. Voorjaars No. 1 Northern 127— l251/2 l261/g Ir 57/8 Roode Winter 109V4 1073/, io73/4 lo73/. Aug. Sept. Dec. io85/8 112 1071/8 no1/* Mei io73/4 i'O'/g II Aug. 1 10 9 8 lOflg iio3/8 I CHICAGO. De termijnmarkt van Tarwe opende vast en V2 c. hooger, steeg verderop j oogstberichten uit Frankrijk, naar aanleiding van betere telegrammen, op aankoopen voo j buitenlandsche rekening, wegens goede loco- vraag en op voorspellingen van kleinere ver- I schepingen uit Argentinië. Aankoopen door haussiers en baissiers, berichten van verbete- ring der exportvraag, aankoopen voorWeste- lijke rekening en door Armour, alsmede on gunstig weder in Rusland droegen tot de rijzing bij, maar realisatien veroor; aakten een daling. Daarna steeg de markt weder tengevolge van contramlne-dekkingen en wegens betere export- vraag voor meel. Het slot was willig. Aug. Sept. Dec. Mel. 11 Aug. io25/8 106nfF/g 10 ioG/g io43/8 109— 9 1OU/2 1O4V2 109— 8 iol'/2 lojVa io91/b Vertrokken: 10 Aug. van Algiers het ss. Grotivs van Java naar Amster dam 11 Aug. van Lissabon het ss. Frisia van Buenos Ayres naar Amsterdam van Port Said het ss. Ophir van Java naar Rotterdam. Aangekomen: 12 Aug. teRotter dam het ss. Noor dam van New York te Montevideo het ss. Zeelandia van Am sterdam naar Buenos Ayres. Gepasseerd: 11 Aug. Pantellaria het ss. Timor van Amsterdam naar Java Kaap Finisterre het ss. Koningin Wil- helmina van Amsterdam naar Java. Telegrafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 12 Aug. medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 770,0 te Biar ritz laagste stand 756,0 te Riga. Verwachting tot den avond van 13 Aug. Zwakke tot matige Westelijke tot Zuid-Westelyke wind, zwaarbewolkte lucht, waarschijnlijk enkele regenbuien, weinig verandering van temperatuur. Tot het plaatsen van Advertentien niet afkomstig uit Zeeland, betref fende Handel en Nijverheid, is gerechtigd het Algemeen Binnen- en Buitenlandsch Advertentie-bureau D. Y. ALTA, Warmoesstraat 7678, Amsterdam f.dwertentien d Dinsdag 16 Augustus hoopt onze geliefde Vader f JOHANNES KORSTANJE, "7T zijn 70sten Verjaardag teher- Jk denken. Zijn dankbare Kinderen en Echtgenoote. Kloetinge, 1910. Soli Deo Gloria. A. e. Maandag 15 Augustus hoopt D. V. onze geliefde Vader, l'ehuwd- en Grootvader JAN LEIJS, Commissionair, zijn 80sten Geboortedag te her denken. Zijn dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Wemeldinge, A ,,0 's-Heer Arendskerke, g' Heden overleed tot onze diepe droef heid ons geliefd dochtertje en zusje THONA PIETERNELLA, in den jeugdigen leeftijd van bijna 7 maanden. D. G. KOOPMAN. N. C. KOOPMAN— Bevelander. Zaamslag (veer), 9 Aug. 1910. Heden overleed in den ouderdom van 72 jaar onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader WILLEM VAN DER HEIJDEN. Wed. v. d. HEIJDEN, I kinderen en kleinkinderen. Koudekerke, 11 Augustus '10. Heden overleed plotseling onze Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder, JACOMINA WIELEMAKER, Wed. Makt. Yerhage, in den ouderdom van ruim 76 jaren. Uit aller naam, L. VERHAGE Mz. Koudekerke, 11 Aug. 1910. V Voor de vele blijken van deelne ming, ondervonden bij het overlijden van onzen innig geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader, de heer A. VAN DAMME, betui gen wij onzen hartelyken dank. De Familie VAN DAMME en WISSE. Wissenkerke, 10 Aug. 1910. Zondag 14 Augustus 1910. Voorm. half 10 uurDs R. J. v. d.VEEN- Namiddag 2 uur: Lezing. Avond 6 uurDs R. J. v. d.VEEN. H. C. Z. 2. Gevraagd tegen 1 September Te bevragen Boekh. Gebrs. H1LDER- NISSE. gevraagd, die met piarden kan omgaan, bij J. COPPOOLSK, Schrooweg, Middelburg. pracht'ge sorteerii g tegen zeer lage prijzen. Oude worden Ingeruild. Aanbevelend, mm mmmm, Varkensmarkt, Middelburg. van ten hoogste f 40.000 ten laste van bovengenoemde Vereeniging, in s'ukken van f250 en flOO. De inschrijving is opengesteld ten kantoTe van C. J. HONDÏUS te Mid delburg en RISSEEÜW DRONKERS te Goes, alwaar Prospectussen en In- schiy vingsbiljetten veikrijgbaar zijn. Do Notaris JOHAN HOSANG, zal op voormiddags ie 10 uur, in de herberg by M. VERHAGE te G r ij p s k e r k e, in het openbaar 12 Hectaren 20 Aren 75 Centiaren liggende in de Gemeente Gryjpskerke, behoorende tot de hofeteie, bewoond geweekt door wijlen Janna Lonws, wed. vaü Johs. Poppe, al laar. De velling zal geschieden in 24 p»r- ceelen met verschillende combinatiën. Benevens: liggende aldaar aan den Dorpsweg. Gedrukte notitiën dezer veiling met kaart zijn verkrijgbaar ten kantore van voornoemden Notaris te Middelburg, aan de Langendelft by de Markt.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 3