Laatste Berichten Het Pakhuis met Bovenwoning, AANBESTEDING, gaat niet door. Adverteniien I ilarkfberïchien, Marktprijzen van Tarwe en Meel, Vertrokken en aangekomen Schepen. De tegen 29 Juli 1910 aan gekondigde veiling te Nieuw- dorp, van het pand van J. GOEDEGEBUUR Te koop bij inschrijving TE KOOP Bij verdiensten. aan te besteden: De verbouwing van het voormalig „Armweeshuis" aan de Heeren gracht aldaar, tot Kweekschool met Con ciërgewoning. marechaussée Vos, de heer Jan Debrot, twee vrouwen, een waarvan Martha Inias, de bediende van den pastoor van Rincon. Welgemoed legde men zich ter ruste, met de blijde hope s morgens, vroeg te Curasao te ontwaken. Men waande zich veilig onder de hoede van den ouden, trou wen George Marchena, den kapitein, die bijna een halve eeuw lang het gouver nement trouw gediend heeft, en voor wien de zee z'n element geworden was, die hij kende en beminde, en wier grillen en nukken hij maar te dikwijls onder vonden had. Helaas, maar al te spoedig en te vreeselijk zou het ontwaken zijn, Ongeveer een uur na middernacht stak er een geweldige rukwind op die het scheepje sloeg en beukte van alle kanten en de golven met ontzettend-woest ge weld er op los joeg. De nacht was o, zoo donker geen ster was aan den hemel te bekennen. Zware regenvlagen, die als dolken uit den hemel vielen, beletten ook het licht van Klein-Curasao te zien. In 'n oogwenk was de trouwe George ter been en nam het ïoer van zijn stuurman over. Wat stond hem te doen Niet we tend waar hij was, liet hp onmiddelijk alle zeilen strijken en zich drijven op Gods genade. Toen de wind wat bedaarde, werden de zeilen weer geheschen. Zoo worstelde men een tijdlang verder, in de vreeselijkste onzekerheid, en angstig te gen de rotsen te pletter te worden gesla gen. Dan plotseling omstreeks twee uur, komt er een zware zee aanzetten, die het schip, als ware het speelgoed, opneemt en neersmakt op 'n meters-hooge rots, waar het een oogenblik maar hangen blijft, om dan weer terug geslingerd te worden te worden in de diepe zee en in gruizelementen uit mekaar te spatten. Bij den eersten slag ijlde een matroos naar den voorsteven, 'n ander den mast in, doch het volgend oogenblik maakte de golfslag aan alles een einde. Vijf personen wisten zich te redden. Jan Debrot, 'n ou we zeerob, die voor geen zeetje vervaard is, en meermalen reeds schipbreuk gele- aan heeft, wist ook nu een stuk hout of 't een of ander voorwerp, vast te pakken. Dit goed vasthoudend hield hij zich boven water, worstelend met de golven, die hem telkens en telkens terug sloegen, en dan weer tegen de rotsen slingerden, zoodat zijn lichaam aan alle kanten gekneusd en gewond was. Eindelijk na vier uur met de golven ge vochten te hebben, gelukte het hem aan land te kruipen. Uitgeput en doodver moeid, stijf en stram sleepte hij zich een eind verder, waar wij hij eindelijk liggen bleef. Een visscher van Puik vond hem daar later, keerde snel terug en bracht zoo de tijding van 't vergaan der „van Heerdt". Men verhaalde ons dat ook de kapitein George hetzelfde stuk hout te pakken had, en dat Jan Debrot hem voort durend aanmoedigde om flink vast te houden. Doch eindelijk begaven hem zijn krachten en hij zonk weg in de diepte. De andere vier, die aan den dood ont snapt zijn, zijn Abelardo Thode, boots man, Ernesto de Jongh en Alexander Statia, matrozen, en Johannes Anton, een arme passagier. Deze vier wisten zich te redden, door, toen de golet door de golven werd opgenomen en op de rotsen ge smakt, zich te water te werpen. Van twee tot acht uur in den morgen hadden zij met de woedende golven te kampen. Welk een strijd dat geweest is,'n kamp op le ven en dood, kan men zich voorstellen. Eindelijk, Goddank, gelukte 't hun aan land te komen, de een hier, de ander daar, zonder dat ze iets van elkander wisten, Door de golven gebeukt en tegen de rot sen geworpen, waren hnnne lichamen doorwond en gekneusd. Een was met z'n borst op 'n rots te recht gekomen, zoodat het bloed hem uit den mond spoot. Ook 't hondje van den kapitein is aan den dood ontsnapt. Deze vreeselijke ramp had plaats bij „Zantoe Grandi", ten Oosten van „Punt Canon", waar het land zoo goed als onge naakbaar is door de hooge, scherpe rot sen, die als vervaarlijk-dreigende titanen uit de zee oprijzen. Uit Saigon komt 't volgende telegram De sloeg „Lagrandière" is, terwijl zij de rivier Mekong overstak, gezonken. Gene raal Beylia, plaatselijk commandant van Saigon,een officier van gezondheid en drie inboorlingen zijn verdronken. Uit Honkong komen berichten van nieuwe gevechten. Zaterdag heropenden de (Portugeesche) kanonneerbooten „Pa- tria" en „Macao" het bombardement van Colowan. Een flotille van 14 schepen der Chineesche provinciale regeering werkt saam met de Portugeesche kruisers en kanonneerbooten om een scheepscordon te vormen. Uit Napels komt een verhaal van groote wreedheid, die zou zijn gepleegd, door een grondeigenaar in de omstreken. Deze zou zijn vrouw en zijn elf kinderen sedert 5 jaar hebben opgesloten, elk in een afzonderlijke kamer. Het eten werd door een luik gegeven. De man bewaakte met revolver en geweer zijn woning en moet hebben gehandeld uit jaloezie. Een buur man zou de politie in kennis hebben ge steld van den toestand. Thans is de man overgebracht naar een krankzinnigenge sticht. Volgens een telegram uit Rome zal op 29 Juli te Monza een boetkapel worden ingehuldigd, gebouwd op de plaats, waar koning Humbert vermoord werd. In een Engelsch blad viLden wij een afbeelding van een nieuw soort electrische tramwagen, die de gemeente Huddersüeld voor haarlijnen heeft laten maken. Behalve een gesloten imperiaal, heeft deze wagen het nieuwe, dat de reizi gers den wagen aan de achterzijde ingaan en aan de voorzijde verlaten, zoodat rei zigers, die in den wagen willen, niet be hoeven te wachten op de reizigers, die er uit willen. De deuren gaan automatisch open en dicht. N. B. Ct. Ter verduidelijking van eenige te legrammen in ons blad nemen wij uit de N. R. C. 't relaas over van hetgeen op Colowan in de buurt dér Portugeesche bezetting Macao in de Chineesche zee de vorige week is gebeurd. De Chinee sche bewoners van het eiland Colowan gaven zich af met zee- en rivier piraten, 4ie de wateren van Macao, Hongkong en Kanton onveilig maken en het vooral ook op kinderroof hebben voorzien. De Portugeezen hadden op Colowan een mi litairen post, dien de zeeroovers hadden westen te vermeesteren. De gouverneur van Macao zond daarop kanonneerbooten met 200 man troepen en geschut naar het eiland om de orde te herstellen en het fort te hernemen. Dat is zonder veel bezwaar geluktde Chineezen zijn uit het fort verjaagd maar ook heeft de Portugeesche kanon neerboot een aantal jonken, met vluch tende Chineezen gevuld, in den grond geboord Al die Chineezen verdronken. Aan de beschieting werd door een tweede Portugeesche kanonneerboot, de Atria, deelgenomen. Ter reede van Macao lagen 7 Chinee- schekanonneerbooten waakzaam de wacht te houdenmaar zij hebben zich verder niet met de tuchtiging der piraten be moeid, schijnen die tuchtiging zelfs met welgevallen te hebben gezien. Bovendien is de gezagvoerder van het Chineesche eskader bij den Poitugeeschen gouver neur van Macao zijn opwachting gaan maken en heeft die Chineesche zeeman uit naam ziji er regeering dei Portugee- schen bestuurder gelukgewenscht met de wei-geslaagde operaties, door welke „de beschaving was gediend". Ook bood hij den Portugeeschen bewindsman de diensten aan van het Chineesche eskader, mocht dat noodig zijn. Maar het heet, dat de krijgsmacht, welke de Portugee sche gouverneur te zijner beschikking heeft om de zeeroovers en de opstande lingen op Colowan te bestrijden, daartoe alleszins voldoende is. De gouverneur is er van overtuigd dat de Chineesche autoriteiten in geen enkel opzicht de hand hebben gehad in de op zichzelf staande troebelen te Colowan. In de naphtafabrieken van Schibajew nabij Bakoe zijn 300,000 pud petroleum in brand geraakt. Het vuur sloeg over naar een andere fabriek. VEE BETKRING. In het stuk onder den titel Vrijver klaring C'alamiteusen Polder Borssele staat in den 4en regel dijkgraaf, dit moet zijn dijkraad. Een onpartijdig opmerker. De rekininer over 1909 in ontvangst op f 14677.10, in uitgaaf f 1 972.765, wordt nagezien door een commissie bestaande uit de heeren Vos, Contant en Dekker. Bij de rondvraag deelde de heer Vos mede de aankoop van 12000 keien f 15 de dui zend. De heer Contant vraagt naar de toe gezegde wijziging der verordening op de brandweer. Dit wordt aangehouden. In een volgende vergadering zullen B. en W. hierop antwoorden. De heer Kraamer stelt voor te verzoeken aan de dnectie om de Vlissingsche- tram te doen stoppen bij den heer Davidse. 1 De heer De Witte is van meening dat de afstand tot de ijsbaan tekort is Het voorstel in zake verzoek stoppen tram bij Davidse wordt aangenomen. Afioop verkoopiogen enz. Het bouwen der villa te Oostkapelle voor den heer Jhr van Teylingen is ge gund aan den derden inschrijver, den heei S. de Jonge te Domburg, voor f30.650. M. C. RO fTERDAM, 18 Juli 1910. Driewegen. De Raad dezer gemeente hield Zaterdag eene openbare vergade ring. Present 5 leden, afwezig de heeren Koels en Bruggeman. De gemeentereke ning over !9u9 werd voorloopig vastge steld op ft'313,'45 in ontvang en op f8128,805 in uitgaaf, alzoo met f 184,31 goed slot. Voor begrinding van wegen werd eene geldleening aangegaan van f 2800. De begrooting voor 1910 werd in verband daarmede gewijzigd. Op de voor dracht wegens periodieke aftreding van 2 zetters werden geplaatst1 J. D. Mol, 2, W. Westveer, 3, W. Nieuwenhuize, 4, Noels. Een suppletoir kohier honden voor 1910 werd opgemaakt ad f 6. Tenslotte werd aan mej. B.L. Meijers vergunning verleend tot wederopzegging te Ovezand te wonen. Den Haag. Benoemd tot burgemees ter van Ossenisse A. J. Rosseel. Eervol ontslag verleend aan J. Spruit, als hulp- sluismeester bij het kanaal door Zuid-Be- land te Wemeldinge. Koudekerk». In ie gemeenteraadsver gadering heden gehouden onder voorzit terschap van dhr. burgemeester waren alle leden tegenwoordig. De notulen wor den gelezen, en goedgekeurd. De ingekomen verordening tegen den Amerikaanschen Kruisbessenmeeldauw werd aangenomen. Besloten werd tot aanvragen der verlenging voor vijf jaren der vrijstelling inzake de woning wet. De concessie in zake het gascon- traet werd voor kennisgeving aange nomen. De heer Contant vraagt of al plannen gemaakt zijn voor de straat verlichting. De voorzitter antwoordt dat dit nog niet mogelijk is. Er kwamen nog steeds verzoeken in tot plaatsing van lantaarns, waarmede rekening zal worden gehouden. Ingeko men is de goedkeuring van den polder en van gedeputeerde staten van 't besluit in zake verharding van den Dishoek schen weg. De heer Abrahamse is bereid een stuk grond af te staan tot wegneming van de scherpe bocht. De bevolking aldus wordt meegedeeld bestond op 1 Januari uit 2840 zielen. Tarwe tamelijk ruim aangeboden, onveranderd f 8,a f 9.50. j Uitgezochte partijtjes daarboven. In de overige artikelen ging niets om. i Vlas geei. noteering. ZeeuwscheEieren f4, Af4,20. i Overmaasche Eieren f 4,40 a f 4,60. Varkens 27° ct. a 285 ct. Licht soort export 25 ct a 26 ct. Mais. Am er. Mix^d f hfstoo- mend f af Witte Servische Mixed f 132, stoomend f af Gele Servi sche Mixed f --af stoomend f f Gele la Plata f af--, stoomend faf Grove Donau f128 af stoomend f 127,50 f Odessa f Aardappelen. Westlandschezand f 2,a f 2,50, idem poters f 0,90 S, f 1,20, idem klei f 1,50 a f 1,80, per kinnemand, Geldersche Kralen f 2,40 A f 2,60. Weinig aanvoer, weinig vraag. M EEL. Niettegenstaande de rapporten over de te velde staande oogsten in Noord- 1 Amerika bepaald beter waren blijven de termijnkoersen maar oploopen. De koop lust blijft echter zeer beperkt, daar voor de termijnen weinig vertrouwen bestaat. Heden ter beurze werden de prijzen algemeen hooger gehouden. Tot vorige prijzen ging nog al een en ander om. i De prijzen zijn als volgt Prima qual. Inlmdsch f13k f1323, Eerste qual. Inlands :h f i2.26 k f12,75 Prima Amerik. (Patent) f 14.25 a f 15,25. Eerste qual. Amerik.iStraight) f13.25 k f1425, Tweede qual Amerikaansch (Bakers) f 11,75 4 f12.50, Extra puike qual. Hongaarsch 119.— k f 20,75, Eerste qual. Hong: arsch i a 1 Prima qual. Duitscb f 12.50 4 f 13.25. Eerste qual. Duitsche f .- - k f -. Prima qual i Belgisch f 13.a f I3.25. Eerste qual Bel gisch f 12.25 k f12.75. Prima qual. Fransch k f Eerste qual. Fransch f a f Inlandse 1 Roggebloem f 8,50 f 9,50, Duitsche Rcggebloem i 8,50 f 9,50. i Alles per 100 K.< netto of bruto voor netto j no. zak. AMSTERDAM, 18 Juli. Aardappelen. Do prijzen waren als volgt j Andjjki-r Blauwe f 3,80 a f 4,40. Borgers f 0,a f 0, 1, Bonte f 0, a f 0, 1, Muizen gr. f2.— a f2.40. Kleine f 1,40 a f 1,80. groote f0 a f0. Blauwt itten f a f Eigenheimers f 0,a f 0, Friese! e Borgers f 2,40 a f 2,60. Geeltjes f 2 30 a f 3, Blauwe f 0,a f 0, Hamburgers f 0.a f 0, Bonte f 0,s f 0., Muizen f 2,— f 2 4 Kleine fl.— a fl.40 Eerstelingen f2.a f2.60. Geldersche Blauwe f af Bonta f af Kralen f 0,a f 0,—. Etgenh. f 0, a f 0, i Hillegomauer Zand f 0,a f 0,- bonfe f a f 0, Kacwijker Ronde f 0,- -af 0, Kleine f 0,f 0, Muizen f0.a fO.— Malta's f f en f 0.— a f 0. Noordwijker Ronde f 0,— a fO, Wesilundsche Zand f af -• Kleine f 0, a i ronde f 3.a f 3.40. I.lpolder muizen gr. f 2 10 a f2 60. bravo's f af.. bonte f 0, a f 0, blauwe f O, a f 0, Kleine fl.— a fl.60. Zeeuwsche Bonte f 0,af Blauwe f 0. a f 0, Eigenheimers f 0,a f 0,- Poters f 0,— af 0, Bravo's 10,- k fO, - Zaterdag 16 Juli. ANTWERPEN. Tarwe vast. PARIJS. Tarwe vast. Per Juli 25,40 a 25 45 ft. betaald. BERLIJN. Granen. De rijzing in Amerika alsmede verdere ongunstige berichten uit het Noordwesten en utt Canada brachten hier aan vankelijk verdere kooporders op de markt, het geen een rijzing van M. 2 veroorzaakten. Als later Engeland teleurstellend afkwam, uit Rus land melding werd gemaakt van beter weder en van den Donau ruime, ofschoon in prijs ver hoogde offerten kwamen, werd de markt flau wer en het grootste gedeelte van de aanvanke lijke rijzing ging weder verloren. Slot- Openings- Vorige koer». koers. slotkoers. 210.75 210.— 210.5O 192.50 19-v— 193 BUDA PEST. Tarwe vast. NEW-YORK. De termijnmarkt van Tarwe opende flauw tot V2 c- lager, steeg per Juli op dekkingen door in 't nauw gedreven baissier?, daalde per de vorige maanden tengevolge van flauwere telegrammen, in verband met verkoop orders, alsmede naar aanleiding van gunstige oogstberichten uit Rusland. Wegens contra- mine-dekkingen en op voorspellingen van droog en heet weder trad er voor alle maanden een rijzing in, waarop de markt vast sloot. Loco j traag. 16 Juli 15 Juli I4 Juli 13 Juli VoorjaarsNo 1 Northern I34V2 134— 127V2 1245/8 Roode Winter 1171/a 116V2 I13ln— Juli Sept. Dec. Mei 16 Juli 112% 1123/4 i141/8 15 119— 112V4 ii35/s 14 U27/g IG95/8 iii— 13 1097/8 '°7 !/g I085/g CHICAGO. De termijnmarkt van Tarwe opende flauw tot 1 c. lager en fluctueerde om dezelfde redenen als te New-York. Ruime aan- koopen voor rekening van het Westen en van Armóur veroorzaakten een rijzing, waarop de markt prijshoudend sloot. Juli Sept. Dec. Mei. 16 Juli 1093/4 ifm/g i09:Vg ii27/8 15 i087/a io7— 108V2 in3/., 14 IO57/8 1041/2 IO53/4 109 - 13 103^2 102% io3 vg 1 o63/8 BURGERLIJKE STAND. Van 1518 Juli. MIDDELBURG. Bevallen H. T. Caljouw, geb. Schouten, d.G. ,de Witte, geb. de 1 Jonge, d.M. E. Agelink van Renter- gem, geb. Brauman, z. I Overleden: J. F. Kleinepier, 54j„ vrouw van A. Wisse; P. van Simmeren, 89 j., wede. van J. H. Merk. i GOES. Ie Huw.af.17, Dirk Kuijper, 26 j. jm., en Wilhelmina Johanna Fre- derika de Vos, 24 j. jd., Borssele. 1 G e b 0 r e n 16, Marinus Johannes, z. v. Hendrik Mijnsbergen en Maria van den Berge 18, ina, d. v. Willem Lourens Kalkman en Leentje Goedgeknegt. Oveileden: 16, Anna Elisabeth, 7 weken, d. v. Jan Pieter Fait en Jacomi na Houdenaarde. Van 1216 Juli. VLISSINGEN. Ondetrouwd:F. C. Perwez, 25 j.jm. en B. A. van Hoorn, 22 j. jd.P. C. de Jong, 24 j. jm. en A. L. Goedhart, 22 j. jdJ. Moerman, 33 j. j. jm. en P. C. de Barge, 27 j. jd.C. J. van der Ejjk, 27 j. jm. en C. H. Dom misse, 23 j. jd.A. O. von Staedel, 34 j. jm. en J. van Boven, 33 j. jd.J. Koers, 22 j. jm. en A. Dekker, 24 j. jd. Getrouwd: J. Jongepier, 19 j. jm. en L. Stroo, 20 j. jd.H. V. B. Burger hout, 22 j.jm. en M. A. A. Martin, 22 j. jd. A. A. J. Kraak, 28 j. jm. en A. E. Kemeling 24 j. jd.A. Jonckman, 25 j. jm. en W. Frederiksen, 22 j. jd. Bevallen: M. Noom, geb. Groenen- berg, z.L. A.J. Vanhove,geb. Tausend- freund, z.O. J. Jorritsma, geb. Accooij, (tweel.) z.P. C. de Voogd, geb. Labruyère, z.B. E. J. Kerre- mans, geb. Van Steenkiste, d. Overleden: 0. Zeeveln, z., 4 j. J. Roelse, z. 3 m. Vertrokken: 15 Juli van Madeira het ss. Prins der Nederlanden van Amster dam naar Paramaribo van New York het ss. Prins Willem III naar West Indië16 Juli van Leixoes het ss. Delfland van Am sterdam naar Buenos Ayresvan Boulog ne het ss. Tabanan van Rotterdam naar Java; van Rotterdam het ss. Noordam naar NewYorkvanBatavia het ss. Menado van Java naar Rotterdam van Perim het ss. Koning Willem II van Java naar Am sterdam; 17 Juli van Havre het ss.Astania gecharterd, van West-Indië naar Amster dam van Tanger het ss. Koning Willem I van Amsterdam naar Java; van Singapore het ss. Grotius van Java naar Amsterdam; van Algiers het ss. Tantalus van Amster dam naar Java, 18 Juli van Lissabon het ss. Koningin Wilhelmina van Java naar Amsterdam van Suez het ss. Bandoeng van Rotterdam naar Java. Aangekomen: 14 Juli te South ampton het ss. Rotterdam van Rotterdam; 15 Juli te Sjanghai het ss. Kleist van Rot terdam naar Oost-Azië16 Juli te Buenos Ayres het ss. Frisia van Amsterdamte Batavia het ss. Oranje van Amsterdam 17 Juli te Amsterdam het ss. Hollandia van Buenos Ayres18 Juli te Antwerpen het ss Sumatra van Amsterdam. Gepasseerd: 16 Juli Messina het ss. Sindoro van Rotterdam naar JavaGi braltar het ss. Madura van Java naar AmsterdamPerim het ss. Rembrandt van Amsterdam naar Java. Telegrafisch Weerbeiicht. naar waarnemingen in den morgen van 18 Juli medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 771,4 te Horta; laagste stand 757,2 te Portland Hill. Verwachting tot den avond van 19 Juli Zwakke tot matige veranderlijke wind, meesr betrokken lucht, waarschijnlijk regen, met kans op onweer, koeler. Tot het plaatsen van Ad verten ciën niet afkomstig uit Zeeland, betref fende, Handel en Nijverheid, is gerechtigd het Algemeen Binnen- en Buitenlandsch Advertentie bureau D. Y. ALTA, Warmoesstraat 7678, Amsterdam 1880. 1910. Soli Deo Gloria. Op Donderdag 21 Juli hopen onze geliefde ouders CORNELIS WAGENAAR en CORNELIA SCHOUT den dag te herdenken, waarop zij vóór 30 jaar in het huwelijk zijn getreden. Hunne dankbare kinderen. Uit aller naam, J. WAGENAAR. Koudekerke, 18 Juli 1910. Op Donderdag 21 Juli a. s. hopen onze geliefde ouders, be huwd- en grootouders JAN WESTERWEEL j£_ en JANNETJE BLOK hun 40jarige Echtvereeniging vl te herdenken. Hun dankbare kinderen, f behuwd-, en kleinkinderen. Wolfertsdijk. I Heden overleed na een langdurig, doch geduldig lijden, onze geliefde Echtgenoote en Moeder, JACOMINA STEKETEE, in den ouderdom van 50 jaar en 4 maanden. Dat wij mogen gelooven, dat zij is mgegaan in de rust, die er overblijft voor Gods volk, lenigt onze smart. D. MEULENBERG. (L. J. ALLAART. Leeuwarden. jA. ALLAART Gaillard. M. J. ALLAART. J. M. ALLAART. Oudelande, 14 Juli 1910. VAN CLEEF, Notaris. in de Spuistraat wijk F no. 108 te Middelburg, verhuurd aan den heer M. P. Willems voor f 5,per week. Inschrijvingsbiljetten worden vóór 28 Juli 1950 ingewacht ten kantore van Notaris H. R. STRUVE, Mo'straat N 23 (lij de Pijpstraat) te Middelburg. Wegens verandering een groote zwarte Hit, oud 12 jaar, Wg alles ver trouwd. Te bevragen bjj W. BOS- SCHAART Wz Ritthemscheweg, Oost- Souburg. Een gro'e Verzekingsmaatschappij tegen ongelukken vraagt voor alle plaat sen op Walcheren ijverige Agenten, tegen hooge provisie. Br. Hoofdagent schap, Noordweg 18, Middelburg. iilai 29 Joli e. des nam. ten 3 ure, zal ie Architect J. A. VERTREGT te Middelburgvoor de „Vereeniglng tot stichting en in standhouding eener Ci ristelijke Kweek school voor Zeeland te Middelburg" in eei der lokalen van het „Tehuis voor Militairen", trachten Aanwijzing ter plaatse op Zaterdag 23 Juli a. s. des voorm. ten 11 ure. Het bestek met 4 teebeningen Is verkrijgbaar tegen betaling van f2.50, bij drukker J. OLTHOFF, Londensche kade, alhier.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 3