Laatste Beriobten üdvertentiin Een groote Ponny met Tuig, een Handknecht Te koop gevraagd Müiltprjjzen var; Tarwe en leel. Vertrosten en aangekomen S.hepen. m Leerjongen Gewone en Fijne Naamkaartjes aan een jor scha. op deze le dat in aleef een Bij het fy dragen onder- 1910 is als ver- Igevallen rd. ïan, die |t, wordt de aan rent hem ïdat het Exc. aan jen. |n welke bewezen |n warm eleid om In als nu jou zjjn ïerinne- |1, welke voort- lom zjjn (liefde te „Hebt br elkan- ssing op M jan har- betroffen rden van Veemoed roolraad J scholen Itaat een anze be- toch zyn pie opU, ik mij bd. maar lamer en andere idat by ruwach- fcn enkel ren dan Ivoor de onder- In advies riet, dat midden officieel onen en [jongere tand de Daverend 1laard. Irtogen- Ivoorloo- als ver |ldig ge- i valsch schuld jman is 1de kin- tnde ge- Jm, enz. Ivan f 40 Ibekende rerschil- Hn. Men heeft zijn identiteit kunnen vaststellen door middel van een portret. Naar alle plaatsen is zijn signalement gezonden ter bespoediging van zijn arrestatie. Een man, die gisterochtend in zijn woning aan de Weimarstraat in den Haag een schilderspatroon door een re volverschot heeft verwond, is ter beschik king van de justitie gesteld en in het huis van bewaring opgesloten. De twist tusschen den verdachte en den verwonde liep over de vraag, of de laatste toegang tot de woning had, om er eenige werk zaamheden te doen verrichten, in ver band met het feit, dat hij de woning tegen den lsten Mei had gehuurd. De bewoner wilde den nieuwen huurder niet toelaten en loste ten slotte revolverscho ten die den „indringer" niet ernstig wondden. Door den heer K., te Breda, is bij de politie aangifte gedaan, dat zijn zoon, marinier in Den Helder, en diens collega die gedurende de Paaschdagen bij hem vertoefden, elk een colbert-costuum uit zijn winkel hebben gestolen e militaire kleeding werd in zijn woning achterge laten, waarna het tweetal zich uit de voe ten heeft gemaakt. Vermoed wordt, dat zij de wijk hebben genomen naar Ant werpen. Rupsen. Iets voor bezitters van vruchtboomen een proef met verrassend resultaat. De Rijkstuinbouwleeraar voor Zuid-Gelder land heeft te Ueidermalsen in den boom gaard van den heer Tydeman een inte ressante proef genomen met lijmbanden. De boomgaard werd sterk geplaagd door de rupsen van den kleinen wintervlinder dit was zoo erg, dat enkele takken er bruin gekleurd uitzagen. Daarom werden in den loop van October zoowel appels als kersen van lijmbanden voorzien, waar op zich spoedig een reusachtig aantal vlinders hadden vastgewerkt, die spoedig dood waren. Op de goud-reinette werden per boom gemiddeld gevangen 284 vlin ders, waaronder 133 wijfjes de bellefleur leverde per boom 80 vlinders, waaronder 36 wijfjesde pondsappel 263 vlinders, waaronder 91 damesde kers 271 vlin ders, waaronder 148 wijfjes. Er werden op deze wijze in den boomgaard gevan gen ongeveer 278.84'vlinders, waaronder 147.070 vrouwelijke. De telling had op 21 Nov. plaats en had er een tweede besme ring plaaats, waarop er nog gevangen zyn. Zoo mag het getal onschadelijk ge maakte vlinders gerust op 285.000, waar onder 150.000 wijfjes, worden gesteld. Nu is het bekend dat elk wijfje ongeveer 250 eieren produceert, die alle in rupsen veranderen dus komen wjj tot de conclu sie, dat deze lijmbanden een mogelijken aanval van 37.' 00100 rupsen hebben gekeerdInderdaad een proef, die navol ging verdient. De uitbarsting van de Etna. Zondagnacht scheen de uitbarsting hare grootste hevigheid bereikt te hebben. Ge heel Catania stond, hoofd aan hoofd, op iedere plek, die een uitzicht bood en de blikken hingen met bewondering en be zorgdheid tevens, aan den berg die een licht om zich heen verspreidde als een reusachtige vuurtoren. Het gelukte mij een rijtuig te krijgen voor een tocht naar Nicolosi, het hoogst gelegen plaatsje aan de Etna. In het anders zoo stille stadje was, on danks het vergevorderde uur, alles nog op de been. De onzekerheid hield allen in spanning, of de lavastroom zijn vernie- lingstocht zou voortzetten tot Nicolosi, dan wel of hij nog tijdig een zijweg zou inslaan. Ik besteeg de Monte Rosso en kon van daar het geheel overzien.Ongeveer halver wege tusschen Nicolosi en den hoofdkra ter hebben zich ongeveer8 nieuwe kraters gevormd, één op slechts enkele K. M. af- stands van Nicolosi. Al die kraters zijn voortdurend in werking. Het was bitter koudnu en dan dwar relde een sneeuwbui neder. I e Etna bood een grootsch en ondanks al het vreeselijke, verrukkelijk schoon schouwspel. Over een afstand van bijna twee Duitsche mijlen golfden gloeiende massa's den berg af, nu en dan over een breedte van een K. M. Haar flikkerende gloed overstraalde haast het licht van de maan. Kokendheete dampen nevelden boven den gloed. Hier en daar flakkeren vlammen omhoog. Daarbij een dof rollend gedonder als een onweder in de verte en dan weder een hard, scherp geknetter een helsche muziek. Gelukkig dreef de wind de aschwolken in snelle vlucht naar de zee toe.Langs een moeilyk begaanbaar pad kwam ik op de plaats, waar het einde van den zuidelijken lavastroom de akkers en wijngaarden be reikt De eigenaars van die ten verderf ge doemde landerijen stonden daar met hunne gezinnen bijeen. Het vale ochtend licht beschijnt hunne bleeke gezichten. Hun zorg uit zich echter niet in breede gebaren. Sprakeloos en als versuft zien zy toe, hoe de meedoogenlooze natuur kracht de vruchten hunner vlijt vernie- tige. Hier vallen wijnstokken, met zoo groote zorg en toewijding gekweekt, aan het vernielend element ten prooi, daar worden vruchtboomen prijkend in heer lijken lentedos, door de gloeiende massa's overstroomd en vernield. Staande voor dezen 25 M.hoogen muur van roodgloeiende brokken slakken, wier hitte het gelaat verzengt en wier zieden en razen iemand verwart, geraakt ook hij, die anders 'voor geen' klein gerucht vèr- vaard is, in verzoeking om hals over kop op de vlucht te gaan. Maar weldra gewent men zich aan den aanblik. Het vuur kan dan ook slechts langzaam vooruit, onge veer 20 M. in het uur. Bij rukken, met de juistheid van een uurwerk, rolt het eerste gedeelte vooruit f reunend volgen de blokken en nemen hun plaats in. De oogen steken, de tong wordt hard als een stuk leder en toch kan men zich haast niet losrukken van den aanblik van dien doodsvloer, die zich dag en nacht voortbeweegt, soms weken en maanden lang. Vroeger heeft hij immers reeds half Sicilië overstroomd en geheele steden, o. a. Catania, staan op oude lava stroom. Ik tracht ter zijde van den stroom den berg op te klauteren en den nieuwen kra ter van Monte Leo te bereiken, maar moet na eenige oogenblikken, half bezwijmd door de verstikkende dampen, half ver zengd door de hitte, mijn pogen opgeven en ga naar beneden door de bedreigde plaatsjes Borello en Belpasso, waar de geheele bevolking in gebed verzonken, om hulp in den nood smeekt. Daarna keerde ik terug naar Nicolosi. Als een landkaart ligt diép onder mij de prachtige kustzoom tot Syracuseaan de Etna, die zoo dikwijls met vernielen dreigt, heeft het gezegend land ook zijn geluk te danken. Het verwoestende ele ment is tevens het opbouwende. In den eeuwigen kringloop wisselen verwoes ting en weelderige groei. Een man die te Oekörito is gaan kij ken, meldt van de plaats van het schrik kelijk onheilVele ongelukkigen, die hun geheele familie verloren hebben kunnen niet meer schreien en anderen braken ijselijke godslasteringen uit. Beklagens waardige moeders en door het verdriet geknakte vaders staan onafgebroken bij de plaats van het ongeluk en zoeken naar lichaamsdeelen van hunne kinderen. Le dematen worden opgenomen en nauw keurig bekeken, om misschien toch een hermneringsteeken te vinden, dat deze stukken behoord hebben aan leden van hun familie.Ik stootte met mijn voet tegen een verkoold voorwerp en raapte het op het was een verkoold menschenhart. M et het wegruimen van de lyken is gisteren avond een begin gemaakt122 lijken, die niet te herkennen waren, zyn in een ge meenschappelijk graf neergelegd. Men legde ze eerst op het groote open erf voor de afgebrande schuur neer. De dorpsbe volking en de menschen uit de naburige gemeenten werden erby geroepen en uit- genoodigd, de dooden nog eens goed te be kijken, opdat zij misschien nog een van hunne.bloedverwanten zouden herkennen Maar vergeefs. De lijken waren zoozeer verkoold en verminkt, dat geen enkel ervan kon herkend worden. In twaalf wagens bracht men deze 122 lyken naar het kerk hof, maar de teraardebestelling kon niet gemakkelijk in haar werk gaan. Troe pen zijn nog niet aangekomen, en de dor pelingen weigerden hardnekkig, bij het delven van de graven behulpzaam te zijn. De een verontschuldigde zich met te zeg gen dat hij zes, de ander dat hij zéven dooden verloren had, een derde zeide, dat hij naar zijn eigen familie moest zoeken. De gendarmes stonden er radeloos bij. Eindelyk moest men krachtig optreden en de menschen met geweld naar het kerkhof drijven. Zoo slaagde men er met veel moeite in 120 menschen aan het del ven te zetten. In de eerste plaats moest het groote graf voor de 122 lijkep in orde gebracht worden. Het heeft een lengte van 6 en een breedte van 6 M. De lijken worden zonder kisten in twee ryen boven elkaar gelegd. De klokken van de torens beieren aanhoudend. De predikant gaat van huis tot huis met een zwarts vlag en spreekt in elk huis en op straat voortdu rend gebeden uit. Bijna elk gezin beweent een of meer dooden, emer zijn huizen, van waar men by korte tusschenpoozen vier of vijf doodkisten naar het kerkhof gedra gen heeft. Den heelen ochtend hadden be grafenissen plaats.Nauwelijks had de pre dikant want de meeste dorpelingen zijn gereformeerd een woord over een doode uitgesproken, nauwelijks was de kist met zware aardkluiten bedekt, of de treurende gemeente keerde naar het dorp terug, om een anderen gewonde die voor altijd uit zijn lijden verlost was, de laatste eer te bewijzen. De menschen moesten dien treurigen weg zeer dikwijls afleggen, want sedert gisterennacht zijn er niet minder dan zestien menschen aan hunne afschu welijke brandwonden bezweken. De hon den uit den omtrek zijn bij honderden ko men opdagen. Men heeft werk, om ze van de lijken weg te jagen. Het aantal dooden was Dinsdagmiddag tot 491 gestegen. De gewonden worden ten deele naar de gast huizen van de naburige steden overge bracht, ten deele thuis verzorgd .Men voelt in deze welvarende gemeente zeer sterk het gemis van een dokter. De dichtstbij zijnde woont 26 K.M. ver weg. Behalve de 122 dooden, die niet herkend zyn, zijn 94 ingezetenen van de gemeente Oekörito en 45 uit den omtrek herkend. Van de 60 zwaar gewonden zyn totnutoe 30aan hun kwetsuren overleden. Nog steeds komen er bijzonderheden over den brand. O.a. dat 40 personen erin slaagden te ontsnappen uit de dicht gespijkerde ruimte en met brandende kleederen over de velden vlogen. Niemand waagde het hen te naderen en allen verbrandden. Verscheidene daden van moed worden verhaald. Een boer redde zijn vrouw en twee van zijn kinderen. Bij zijn poging een derde te helpen kwam hij om in de vlammen. Een boer verloor negen kinderen. Een jongmensch van zestien jaar verhaalde dat hij met wanhopige moeite erin slaag de zyn danseres naar de deur te dragen. Beider kleeren stonden in vlam. 7ij moesten gaan over hoopen gewonden. Toen zij buiten waren viel de dame bewusteloos neer. Hij wist niet wat er van haar geworden was. Vele slacht offers zijn krankzinnig geworden van den schrik. De ingenomenheid met de vereeni- ging van Zuid-Afrika is ginds niet alge meen. Velen vinden b.v dat zij te snel geschied is en de eenheid verkregen zal worden ten koste van kostbare verschei denheid. X is t blijkbaar met Onze Jan eens, en hij dicht in de Transvaler dit UNIE-LIED. Laat nou vaar jul ideale, Unie-son skiet Unie-strale Kleiner liggies gaan nou dood Hele nasies één en groot Laat nou vaar jul ideale, Jul getwis o'er tong en tale Eenheid triomfere sal Kindji ken syn Engels al Laat nou vaar jul ideale Ons ou vaders was aan 't dwale Met hul rusies en geveg Jabroer speul maak alles reg I.aat nou vaar jul ideale Al di nare trekkerskwale, Delg dan uit die oue kwaad Vaarlandsliefde en rassehaat. Laat nou vaar jul ideale Al di oue Skrif-verhale, Stories vol bekrompenheid Van di oue Jode-nyd. Laat nou vaar jul ideale Broederskap ken perk nog pale, Judasburg se millejoen Het di Boer en Brit versoen Laat nou vaar jul ideale, Mog hom nou di duiwel hale, Wat di groote saak wil strem of di Unie-wa wil rem Volgens bekentenissen van Kaatje Miller, de „vrouw" van Wolter, heeft de moord Je New-York op mejuffrouw Wheeler, als volgt plaats gehad. Katie verhaalt „Ik ging om negen uur naar bed en viel vast in slaap. Omstreeks middernacht werd ik wakker door een geraas alsof er iets brak in de kamer ernaast. Ik riep „Wie is daar en Albert (d. i. Wolter) antwoordde„Er is een stuk van den haard kapot gegaan en ik maak dat nu weer in orde. Blijf in bed." Twee uur latei- schrikte ik weer wakker. Ik ging naar de tusschendeur en naar binnen kykend zag ik Albert, die op zijn knieën lag, iets met zijn handen door het haardroos- ter drukken. Ik zei„Wat is er toch." waarop hij antwoordde„de haard is weer gebroken. Ga in bed en blijf er in". Na deze mededeelingen van juffrouw Katie Miller, werd Wolter opnieuw aan een verhoor onderworpen. Hij bekende nietmaar toen hem werd gezegd, mee te gaan om naar de overblijfselen van de vermoorde te gaan zien, weigerde hij en barstte hij uit in tranen. Later heeft hij aan een berichtgever die by hem in de cel werd toegelaten, geant woord, den moord niet te hebben ge daan. Wel gaf hij toe, dat de omstandig heden tegen hem getuigden, „maar daar kon hij niets aan doen". De reporter vroeg toen of Wolter wist dat een verkoold hemd van hem, W olter, met „W." gemerkt, was gevonden in den haard, en dat, in dit hemd gewikkeld, overblijfselen waren aangetroffen van het gedoode meisje. Ja, Wolter wist dat wel hij vond het ook wel erg vreemd maar hoe het zat kon hij niet verklaren. Het Engelsche stoomschip Trafal gar, van Cardiff, heeft te Falmouth het lijk van een stoker geland. Terwijl de man, op zee, bezig was steenkool in een der ovens te doen, ontplofte er iets in den oven en een groote vlam sloeg eruit. Dit was zijn dood. Later nam men een sterke lucht van dynamiet waar. Men vermoedt nu, dat er onder de steenkool een dynamietpatroon is geweest. Yolgens berichtuit New Orleans, zou Castro weer een opstand in Venezuela voorbereiden, met behulp van wapens, die uit die haven verscheept zijn, en van gelukzoekers, die in Nicaragua onder generaal Estrada gediend hebben. Keizerin Eugenie, die op het oogen- blik te Cap Martin vertoeft, heeft den wensch uitgesproken, dat het huwelijk van prins Victoi Napoleon met prinses Clementine van België in Augustus vol trokken zal werden. Bij het spoorwegongeluk te Muhlheim zijn 19 soldaten gedood en 39 gekwetst, benevens 2 conducteurs van den mili tairen trein. In een huis te Breslau had gister avond een hevige gasontploffing plaats. Een deur, die naar buiten vloog, verplet terde een voorbijganger het hóófd. Het huis is ingestort. Er werden 8 personen bedolven en gedood. Een telegram uit Bombay meldt, dat de Indiërs Kanhere, Karve en Desh- pande wegens den moord op Jackson, den ontvanger te Nasik, ter dood veroor deeld zyn. Vier andere inlanders zijn tot levenslange ballingschap en een vijfde is tot 2 jaar gevangenisschap veroor deeld. Men weet, dat de Koninklijke familie van Belgie zeer milddadig is. Een nieuw bewijs daarvan is dat Maandag, op kosten van de Koningin 82 kinderen, jon gens en meisjes, zoowel uit het Waalsche gedeelte als uit Vlaanderen naar Blanken- berghe zijn vertrokken, om er eenigen tijd te verblijven. Allen zyn kinderen van lieden, die door de overstrooming geteis terd zijn. Uit het Thuringsche woud, Silezië en alle streken van het Noorden van Beieren komen berichten van zwaren sneeuwval. Baarland. Heden morgen had de mo lenmaker v. R. uit Goes werkzaam aan den molen van dhr. Moerland alhier, het ongeluk van een hoogte van ongeveer 9 Meter te vallen en terecht te komen op een openstaande deur. Dr. Folmer van Driewegen verleende den ernstig gewonde de eerste hulp. De ongelukkige is ge trouwd en vader van zes kinderen. Middelburg. In de heden gehouden vergadering var. 't Hoofdbestuur van de „Maatschappij t. b. v. Landbouw- en Veeteelt in Zeeland" wijdde de heer Dominicus waarnemend voorzitter een waardeerend woord aan de nagedachte nis van den overleden voorzitter mr. H. C. Moolenburgh. Besloten werd de benoeming van een nieuwen voorzitter te doen plaats heb ben in de zomervergadering. Als plaats voor de Tentoonstellingen algemeene vergadering werd aangewe zen Axel 14, i5 en 16 Juli. Besloten werd tot 't aanbrengen van eenige wijzigingen in 't reglement op 't verleenen van aanhoudingsbij dragen voor merriën met subsidie uit de provinciale fondsenalsmede om aan den minister van binnenlandsche zaken een adres te richten, waarin aangedrongen wordt op het verleenen van financieelen steun aan 't comité voor de drinkwaterleiding. Rotterdam. Tot tijdelyk wethouder fvac. Muller) is benoemd de heer Gerret- son (c. h.). De heer t'e Jong ia. r.) was eerst gekozen, doch hy bedankte. Den Haag. Woensdag 13 April a. s. zal de Koning-Moeder te Haarlem de bloe mententoonstelling bezoeken. Constantinopel. Op de Turksch-Bul- gaarsche grens heeft een botsing plaats gehad, waarbij een Turksch soldaat werd gedood. V E li B T E K 1 N O. In 't verslag in ons vorig no. uit Bergen op Zoom pag. 2 kolom 2 slotregel rede ds. v. d. Kooi, staat cis. lees ces. bêïlditer. MIDDELBURG, 31 Maart 1910. Aanvoer gering, handel slap. Bruine boonen fl.lager. Overigens onveranderd. Men besteedde foor jarige tarwe f f nieuwe tsrwe f 6,a f 6.75 per H L.nieuwe rogge f 6,a f 6,50 nieuwe zomergerst f 4,50 a f 5,haver f 3, a f 4,paardeboonea f 7,a f 8, tuinboonen f f witteboonen gelezen f 10,— a f 13,bruine boonen ronde f 11 af 14,idem lange f a f kroonerwten nieuwe f 7, a f 10,koolzaad f af karwei- zaad f -,af per 50 K G. Waar 't niet bij staat is de prijs per H.L. Opgaaf van de Marktzettlng der Ver- eenlging »Emos" en de //Landbouw". Boter f 0,71 i. f 0,75 per kilo. Voor particulieren f 0.78 Eieren f 3,20 per 100 stuks. Voor particulieren f 3 60 Veiling eieren. Op de veiling waren kipeieren, f 3.a f 3 20 Eendeneieren 4.a f40. Ganzeneieren f 6.a f 9 Kalkoen- eieren f af Kieviteieren f 11. Woensdtg 30 Maa t PARIiS. Tarwe prijshoudend. Per Maart 24 95 fr. betaald. BERLUN. Granen. Tarwe flauwer en met zeer kalmen handel, in verband met berichten uit Amerika en aaar aanleiding van verkoopen voor rekening van de importeurs. Rogge even eens flauwer tengevolge van realisation op latare termijnen. Slot- Openings- Vorige koers. koers. slotkoers. 224.75 225.226. 223.25 223.75 224.25 BUDA PEST. Tarwe flauw. NEW-YORK. De termijnmarkt van Tarwe opende vast tot ',4 c. hooger, fluctueerde om dezelfde redenen als te Chicago en sloot traag. Loco vast. 30 Maart 29 Maart 28 Maart 26 Maart Voorjaars No. 1 Northern 126124'/, I2^'/s I261/, Roode Winter 127— I261/, 127— CHICAGO. De 'ermijnmarkt van Tarwe opende vast tot 7[8 c. hooger, steeg verder wegens ongunstig wpder i het Westen, tenge volge van onvoldoende regens in Texas en op aankoopen door haussiers per Mei. Opruimin gen door haussiers en voorspellingen dat de regens in Kansas en in Nebraska zullen door komen lokten een daling uit. De markt liep verder terug in overeenstemming met de fondsenmarkt en sloot traag. Vertrokken: 28 Maart van Sabang het ss. Cfrotius van Batavia naar Amster dam 29 Maart van Colombo 't ss. Goron- talo van Java naar Rotterdam 31 Maart van Genua de ss. Koning Willem I van Amsterdam naar Java en Statendam van Rotterdam naar Palestinavan Suez het ss. Sindoro van Rotterdam naar Java. A a n g e k 0 m e n29 Maart te Nagasaki het ss. Prinz Ludwig van Rotterdam naar O.-zië; 30 Maart te Batavia hetss.Java van Amsterdam; te Marseille het ss. Ar mond Behic met de Fransche mails van Japante Amsterdam het ss. Koningin Willielmina van Javate Sabang het ss. Sumatra van Amsterdam naar Java31 Maart te Rotterdam het ss. Zaandijk van Baltimore. Gepasseerd: 29 Maart Sagreshet ss. Besoeki van Java naar Rotterdam; Ouessant het ss. Tabanan van Rotterdam naar Java; 30 Maart Kaap Blanchetss. Banda van Java naar AmsterdamJ Ti iegïafijst'h W vr bericht,. naar waarnemingen in den morgen van 31 Maart medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt Hoogste barometerstand 780,5 teSkudes- naes (in Noorwegen) laagste stand 753,2 te Nice (in Frankrijk). Verwachting tot den avond van 1 April: Afnemende Noord-Oostelijke, daarna Noordelijke tot Noord-Westelijke wind, gedeeltelij k bewolkte lucht,waarschij nlij k droog weer, zachter. Tot hat plaaison ve:i Ad /erSenliën niet st'k iimtlg uit Zeeland, fetrettoücie Baude.l so Nijverheid, ia gerechtigd hei Algem ren Binnen- en Buitenlaadseb Advertentiebureau D. Y. ALTA, War moes tract t 76—78, Amsterdam. Heden overleed, na een langdurig smartelijk lijden, in het Verpleeg huis alhier, onze lieve vrouw en moeder, ALEIDA WILHELMINA MAAS— HUIJGEN, in den nog jeugdigen leeftijd van 37 jaren. L. J. Ph. MAAS Jr. J. M. MAAS. L. J. Ph. MAAS. J. A. MAAS. Middelburg, 30 Maart 1910. Rouwvisites kunnen niet afgewacht worden. Heden overleed, na een langdurig smartelyk lyden, in het Verpleeg huis alhier, onze lieve schoondochter en schoonzuster, ALEIDA WILHELMINA MAAS— HUIJGEN, in den nog jeugdigen leeftijd van 37 jaren. Namens de familie, Wed. L. J. Ph. MAASBos. Middelburg, 30 Maart 1910. Heden overleed, na een langdurig smartelijk lijden, mijn geliefde mees teres, Mejuffr. A. W. MAASHUIJGEN. A. HUBREGTSE. Middelburg. 30 Maart 1910. Bij mijn vertrek naar N. Amerika wanscht ondergeteekende aan alle vrien den en bekenden veel heil en zegen toe. 1 Js. MINDERHOUD, Westkapelle. kan geplaatst worden. Adres Orgel- fabriek A. S. J. DEKKER, Goes. Met April of Mei gevraagd, b:i P. A ARNOUTSE, Kouds- kerkeWesthoek. •j Firma de Jonge-Verwest X 44I Goes KippeD, Hanen, Eenden, Ganzen en Tamme Konijnen. Adres W. DU VEKOT, Koopman, Vrouwepolder. TE KOOP GEVRAAGD Met opgaaf van leeftijd en prp, I adres I. BREEL, Oostkapelle.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 3