TELEGRAMMEN ildwerteiïii'lw Een Arbeiderswoning te huur, 1000 drop Mutsaards, ego tweede Dienstbode, Vertrokken en aangekomen Schepen. Dienstbod©, TE KOOP 81 van kinderherstellings- en vacantiekolo- nies. De berichtgever was toen echter niet voldoende ingelicht. Wij ontvangen thans van bevoegde zijde uitvoeriger inlichtin gen en deelen mede dat het fanfaregezel schap „Eendracht maakt macht", het symphonieorkest „Apollo", de zangver- eeniging Crescendo«en de gymnastiekver- eeniging „Louis Botha" zich bereid ver klaard hebben om hunne medewerking te verlenen. Eene commissie zal worden ge vormd en zal bedoeld concert 1 April a. s. des avonds ten 8 uur plaats hebben in hotèl Korenbeurs aldaar. Toegang zal ver leend worden tegen betaling van f 0.50 en f0.25 de persoon, terwijl de ingekomen gelden zullen worden afgedragen aan het dames-comité „Ter wille van het kind" welk comité zich ten doel stelt om gelden by een te brengen voor een nieuw te bou wen koloniehuis,dat bij gebrek aan plaats hard noodigis. Gisteren is afgebrand de woning met stal van J. van Dorsselae# te Sl Jan- Bteen. Er is niets gered. Alles was verze kerd. De oorzaak onbekend. Gisterenmiddag is aangehouden en na verhoor voor den rechter-commissaris naar het huis van bewaring teniddciburg overgebracht J. L. oud 49 jaar, brieven gaarder en gemeente-ontvanger te Oude iande, verdacht van verduistering in zijn functie als brievengaarder. Zoowel de garnalenvisschers op de Wester-Schelde, ale die van Brouwersha ven en van Stellendam hebben het bedrijf reeds aangevangen. Er wordt buitengaats goed gevangen. De prijzen zijn daardoor reeds eenigszins gedaald. Er wordt zeer veel schar gevangen, die ook niet hoog in prijs is. Deze wordt aan particulieren uit geleverd opmerkelijk is het, dat geen ja ren zooveel schar gevangen is als in hec vorige seizoen, terwijl bij den aanvang van het nieuwe bedrijfsjaar deze vismi nog niet verdwenen is. N. R. C. Door Ged. Staten van Zeeland is aan de heeren J. Belderok en H. W. Len selink te Middelburg eervol ontslag ver leend op hun verzoek respectievelijk als lid-werkgever en lid-werkman van de plaatselijke commissie (art. 86 Ongeval lenwet), zetel Middelburg. Vlissingen. De heer J. de Groot, brieven besteller te Amsterdam, is benoemd tot conducteur voor de lijn Vlissingen-Breda, met standplaats Vlissingen, ingegaan op 16 dezer. Hiermede is het aantal con ducteurs compleet, nl. veertien. Serooskerke (W.) Woensdagavond gaf het fanfarecorps „E. M. M." de gewone jaarlijksche uitvoering in Rehoboth, welke door een talryk publiek werd bij gewoond. Bij afwezigheid van den eere voorzitter, dhr J. R. Tak, werd door den directeur van „E.H.M." een kort openings woord gesproken, waarna het corps aan het woord kwam. Een 10-tal nummers werden zeer goed uitgevoerd en getuig den van eene goede -oefening onder de leiding van den bekwamen directeur, dhr P. H. Broerse. Het publiek gaf dan ook bij voortduring blijken van tevreden heid. Ook de twee voordrachten, in de pauze gehouden, vonden veel bijval. Aan het einde der uitvoering bracht een der muzikanten, den diricteur, den welver dienden dank der aanwezigen, alsook die der muzikanten toe. lierknieüws Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Rotterdam, N. A. Becht te Loosduinen - te Oenkerk, J. N. L. Zil- lenger Molenaar te Bolswardte Wad dingsveen, J. H. P. Remme te Vinkeveen te Cuyk, A. Wunder te Lobith. Geref. Kerken. Beroepen te Waardhuizen, H. Humme- len, cand. te 't Zandtte Hendrik Ido Ambacht, H. Meulink te Meliskerke. De heer Hummelen ligt thans ernstig ziek te Beilen. Dordtsche Geref. Gemeente. Beroepen te Kampen, G. H. Kersten te Rotterdam. Schooluleuws. De uitslag der examens aan de Burgeravondschool te Qoes is als volgt Bevorderd zijn van de le naar de 2e klasse A. C. Panny, B. den Exter, v. d. Brink, M. Meeuwsen, Th. A. v. d. Hell, G. v. d. Velde, J. de Kok, M. G. Willeboer, C. v. Oosten, M."W. de Bruijne, W. A. v. Apeldoorn, C. J. Luijk, L. Dekker, J. Verschuure, P. J. v. d Voorde, A. Wage naar, P. J. Maartense, A. P. C. Vermast, C. A. Bakker, A. G. Schrijver en H. Branden burg, P. de Wijs (her-examen teekenen). 1 leerling werd niet bevorderd wegens ziekte, 8 afgewezen van de 2e naar de 3e klasse J. P. L. v. Blitterswyk, E. G. Lindenbergh, M. H. A. Pieper, J. J. de Kam, A. M. Allewijn, M. Minnaar, P. H. v. 't W esteinde, M. de Jonge, C. J. Adriaanse, C. J. Nysse, J. L. Borgs, J. Visser, J. Sehrijver, M. C. Moer man, J. Blomaard, A. Looys, J. J. v. Dam me. Eén leerling niet bevorderd wegens ziekte. 6 afgewezen van de 3e naar de 4e klasseJ. Spruyt, A. v. d. Maas, G. J. v. Riet, P. A.Hoots- mans, G. v. Riet, P. A. Hootsmans, G. v. Riet, H. J. Slabbekoorn, M. Smytegelt Bedet, J. Wouterse, L. Vogelaar, I. Taillie, C. Daane, J. W. Nieuwenhuijse. A. de Kok, J. Geensen, H. G. de Bad, M. Hoots mans, J. Gunst, ABlomaard, J. de Boer, C. v. Maris. Een leerling niet bevorderd wegens ziekte. Afgewezen 5. Het einddiploma werd uitgereikt aan W. v. d. Linde, J. de Kok,-W. A. de Jonge, H. v. d. Boomgaard, M. Schrijver, E. Dootjes, Th. P. Verboom, E. de Bruine, A. v. Praassen en W. Heij- boer. Goesche Grt. Geslaagd te Breda voor de nuttige handwerken mej. C. P. H. v. Snaaien te Dreischor en K. P. Baljeu te Middelburg. Op het stuurliedenexamen te 's-Gra- venhage zijn geslaagd groote stoomvaart, eerste stuurman de heeren J. P. Teensma, M. Toonder, B. van der Veer, derde stuur man de heer E. van Os. Bij de examens voor onderwijzer en onderwijzeres, die 1 April a. s. te Middelburg voor de Provincie Zeeland aanvangen, zijn als deskundigen benoemd de heeren A. R. Breetvelt te Goes, W. H. Hasselbach te Middelburg, P. Landsman te Vlissingen en M. L. de KeyserteGraauw voor Nederlandsche taal en LezenJ. J. J. de Lange te Scherpenisse en R. van der Welle te Grijpskerke voor RekenenG. den Toom te Aardenburg en J. Vreeken te Middelburg voor Teekenen en SchrijvenJ. de Hoogh te Goes en H. Koelmans te Neuzen voor AardrijkskunaeP. W. van Milaan te Middelburg en A.;Kok te Zaam- slag voor Geschiedenis; S. de Graaff te Zierikzee, P. Marys te Wilhelminadorp, J. de Meijer te Schoondijke enA. de Smidt te Middelburg voor Kennis der NatuurP. van der Have te Zierikzee en J. E. van der Slikke te Vlissingen voor Onderwijs en OpvoedingA. Lijsen te Middelburg en A. P. Wisse te Breskens voor ZangMej. A. S. Beugel te Middelburgen M. A. A. Steyns te Zierikzee voor Vak J en Mej. M. J. De Haan te Middelburg en Mej. W. P. Bal te Tholen voor Vak K (Handwerken). De examens zijn publiek op de volgende data18, 19, 21, 25, 26, 28 April, 2, 3, 6 en 9 Mei. Semeiptie üerieütea Een dienstbode te Zeist kreeg ter wijl zij in de keuken werkzaam was een toevalhet meisje viel met het hoofd tegen een tafel en werd ernstig gewond. In bewusteloozen toestand weggevoerd is het meisje 's anderen daags overleden. Te 's-Öravenhage is een heer, terwijl hij langs het Kanaal paard reed, van zijn paard gevallen en op de plaats dood ge bleven. Te Weesperkarspel is een arbeider toen hij een vrachtwagen met twee paarden bespannen, waarmee hij een vracht bezorgd had, wilde aanzetten door ruggelings de paarden aan de leidsels vooruit te trekken, zoodanig tusschen een daar groeienden boom en den boom van zijn wagen beklemd ge raakt, dat de dood spoedig intrad. Tus schen Amsterdam en Haarlem had een botsing plaats tusschen een autopakket rijtuig en een tram. De autopakket werd totaal in elkaar gereden. Een 18-jarige jongen die naast den chauffeur zat is zeer ernstig gewond aan hoofd en beenen naar het gasthuis te Haarlem overgebracht. Te Santpoort geraakte een 2-jarig meisje tusschen de mangelpers in de bleekerij van haar vader. Zij overleed spoedig daarna aan de gevolgen. Een rijtuigpoetser bjj de H. IJ. S. M. te Ame-sfoort, vader van 9 kinderen, is gisteravond op heeterdaad betrapt bij het wegnemen van een pakje van een wagen waarmee in het station de goederen wor den vervoerd van den eenen trein naar den anderen. Bij een huiszoeking bleek, dat hij tal van kleine diefstallen moet hebben gepleegd. Te Eibergen heeft zich een zonder ling geval van sabotage voorgedaan op een magazijn van wit confectiegoed. Reeds geruimen tijd had men telkehs be schadiging van gemaakt goed moeten vaststellen, doch het mocht niet geluk ken de oorzaak er van te ontdekken. Op de werkkamer was men overtuigd, dat hier bovennatuurlijke machten in 't spel waren, en den geheelen dag werd door de meisjes nergens anders over gepraat. Eindelijk is het door een 'slim bedachte spionage gelukt de daderes te betrappen, een naaistertje van 13 jaar, die met een schaar knippen in het afgewerkte goed gaf. Zij zelf voerde steeds het grootste woord over de »kwade geesten". Na hals starrige ontkenning is ze ten slotte dooi de mand gevallenze gaf als reden op, dat ze mijnheer wilde benadeelen, omdat ze niet genoeg verdiende. Het bedrag der veroorzaakte schade loopt in de honderden. Onder 't opschrift „rare manieren" meldt de Goesche Crt: De heer Mathieson, hoofdredacteur van een Christelijk orgaan te Kopenhagen, is dezer dagen door eigen schuld in een hoogst onaangenaam parket geraakt. Hij oordeelde het n. 1. noodig, om voor de goede zeden van de Koninklijke familie te waken en zond detectieven uit om de Prinsen en vooral Prins Harold, den jongsten zoon des Konings, te bewaken. De heer Mathieson hoopte op deze manier te kunnen bewijzen, dat Prins Harold een onzedelijk leven leidt. Een met den Prins bevriende dame, trachtte door mid del van klinkende munt den ijver van de detectieven te doen bekoelen, hetgeen niet mocht gelukken. Ten slotte moest Zahle, de premier, ingrijpen. Deze denkt nu een aanklacht tegen het detectieven- bureau in te dienen, wegens beleediging vari de Koninklijke familie. Wie zich hier nu aan rare manieren schuldig maakt, daarover laat 't blad zijn lezers in 't onzekere. Of bedoeld is de dame die met klinkende munt de con- 'trole op haar „vriend" zocht af te koopen of de minister welke iemand die voor de zedelijkheid waakt, aanklaagt wegens beleediging, of de prins, die zich voor zijn toekomstige onderdanen compromitteert door er een „vriendin" op na te houden Te Rorschach in Zwitserland heeft een vijfentwintigjarig Italiaan eerst zijne geliefde, een meisje van achttien jaar,ver moord en daarna uit een hinderlaag aan den grooten weg op twee kameraads van hem gevuurd.De een zakte zwaar gewond in elkaar, de ander kwam er met schamp schoten af. Onder de Zwitsers in het dorp heerschte groote verbittering tegen de Italianen. Met moeite heeft men den dader uit de handen kunnen houden van het volk, dat hem wou lynchen. Uit Innsbruck wordt gemeld, dat een jachtopziener ïn een bosch bij Vïls het geraamte van een adelaar heeft gevonden en daarnaast het skelet van een kind.1 aar in .die buurt onlangs een kind spoorloos is verdwenen, denkt men dat het kind destijds door den adelaar is weggevoerd. Het voortrekkers kerkje te Pieter- maritzburg, het eerste Godsgebouw dooi de voortrekkers zelf gebouwd in overeen stemming met een plechtige gelofte on- middelijk voor den gedenkwaardigen-slag te Bloedrivier gedaan, zal voor sloopen be waard blijven. Van de ruim 2000 pd. st. die er voor aankoop noodig is, is er 1250 pd. st. by een, maar men vertrouwt dat de rest wel zal komen en heeft het gebouw alvast gekocht. Het Canadeesche Lagerhuis te Ot tawa zit nu onafgebroken een etmaal lang. De oppositie tracht de aanneming te beletten van een wet, die aan de Arne- merikanen toestaat, de wateren van St.- Laurens als beweegkracht aan te wenden. Te Chartoem heeft Roosevelt, vol gens de Engelsche bladen, zijn bewonde ring te kennen gegeven, voor al wat de Engelschen er in korten tijd hebben tot stand gebracht: heel de stad met haar tuinende Gordon-school, waar ook de zonen van den mahdi en van den chalief op staatskosten onderwijs ontvangende ambachtschool, waar Arabieren en zwar ten allerlei nuttig handwerk leeren; de laboratoria, waar tropische ziekten wor den onderzochthet anthropologische museum, waar men de rassen van Soe dan kan bestudeeren. Vlug werk. In Victoria is Dinsdag een spoorweg van 48 K. M. lengte, naar de staatskolenvelden van Powlett ge opend, waarvan de aanleg eerstna Kerst mis begonnen was. Frankrijk is nog altijd niet van het hooge water af. De Beneden-Rhone en de Bérault zijn weer bulten hun oevers ge treden en hebben veël schade aangericht. In Morïhan hebben kleinere rivieren het land overstroomd. Maar te Parijs hebben Dinsdag de Seine-bootjes den dienst her vat. Wissenkerke. Heden werd met 8 van de 9 stemmen benoemd tot wethouder de heer J. C. Schippers te Kamperland, die de benoeming heeft aangenomen. Vlissingen. De Bra, matroos van de Belgische loodsboot „vijf" is heden uit de mast gevallen, door doctor Reijers ver bonden en per brancard naar het katholiek weeshuis vervoerd. Oudeiande. Omtrent de aanhouding van J. L., vernemen wij nader dat hij schijnt fraude gepleegd te hebben in de afdeeling Rijkspostspaarbank. gGisterenavond is ook-de gemeenteraad van Oudeiande in een spoedeischende vergadering bijeengeroepen, wijl genoem de persoon ook gemeente-ontvanger is. Tweede Kame'. Bij de afdoening^ van kleinere wets ontwerpen hebben de heeren Schaper en Duys de tactiek van 'gisteren herhaald. Zij vroegen beurtelings bij verschillende artikelen en bij den considerans van enkele ontwerpen stemming. Telkens werd alles met ongeveer of heelemaal algemeene stemmen aangenomen. Na een van deze stemmingen vroeg de heer Drucker het woord en verzocht aan Schaper namens dé Linkerzijde deze taktiek te laten varen, dewijl de rech terzijde door 't voorgevallene nu wel genoeg zou hebben geleerd. De heer Schaper antwoordde dat hij daaraan niet voldoen zal. Als de rechter zijde het had gevraagd zou hij 't ver zoek misschien in gunstige overweging hebben genomen. De tijd die aan de voortzetting van de verzekeringsdebatten had behooren te worden besteed, zal hij door stemmingen zien op te halen. En hij is er nog lang niet. Hij is van plan nog wel 20 stemmin- gen te doen houden, Wil de rechterzijde door de Kamer te verlaten die stemming onmogelijk maken des te beter. Hij be reikt toch zijn doel. De heer Lohman verdedigt zich tegen het verwijt dat hij den voorzitter zou heb ben >opgestookt". Hij zet uiteen dat "t Re glement van Orde bij 't voeren van alge meene beraadslagingen óp de begrooting gelijk die van eergisteren verbiedt, en de rechterzijde volkomen in haar recht was de heropening van het debat niet toe te staan.] Willen de heeren soci aal democraten nu hier een obstructie vorem dat laat Spr. koud. Die heeren heb ben de eigenschap van sommige dieren (Spr. bedoelt herkauwende zoogdieren), j Zij zouden willen dat hier allen voor hen bogen doch de Rechterzijde heeft den moed om zich tegen hen te verzet ten in 't landsbelang. Onder geweldige herhaalde interrupties j der soc.-democraten wordt de discussie voortgezet. j j De heer Schaper zegt dat de S. D. door hunne obstructie willen toonen dat de minderheid hier nog de middelen bezit om zich tegen de machtsoefening der meerderheid te verzetten. (Gelach.) Gij hebt u gisteren als stemmachines gedra gen, welnu gij kunt nu naar hartelust stemmen. Bij een volgend ontwerp, na nog eenige door Duijs en Schaper geprovoceerde stemmingen (die twee uren in beslag namen) nam de heer Schaper het woord het was by een ontwerp tot goedkeuring van een ver- I drag tusschen Nederland, Groot Brittanje I en Frankrijk in zake arbitrage en zei dat hij het nu hierbij zou iaten. De overige ontwerpen gingen hierop zon der stemming door. Brussel, 17 Maart. De Tentoonstelling wordt 23 April geopend. Entree 2 francs. Het comité bepaalde dat houders van abonnementskaarten op vertoon van hun kaart gratis zullen worden toegelaten bij de opening. De Koning bezocht heden het terrein, wenschte de verschillende deelnemers geluk met de gemaakte vorderingen en beloofde dikwijls de Tentoonstelling te zullen bezoeken. Sof a, 17 Maart. Pe studenten hielden een protestmeeting naar aanleiding van het gebeurde te Roestsjoek. Duizenden waren aanwezig. Na de meeting trokken allen door de straten waar eenige bot singen plaats vonden met de politie. Enkelen werden licht gewond. Het ge rucht gaat dat te Varna een botsing heeft plaats gehad tusschen de bevol king en de troepen. Londen, 17 Maart Redmond hield een heftige rede tegen het Kabinet. Hij ver wacht binnen enkele weken nieuwe verkiezingen. Mvktprjjzen van Tarwe en Meel. Woensdbg 16 Maart. PARIlS. Tarwe prijshoudend. Per Maart 24 6-, Ir. betaald. BERLIJN. Granen. Tarwe was aanvanke lijk aan deu flauwen kant op Amerika en door lager aanbod uit Argentinië, later trad een herstel in op dekkingen, al»mede wegens het vaste Liverpool en verder naar aanleiding van, niettegenstaande het zachtere weder, wei nig verlaagde Russische vraagprijzen. De prij zen toonden tenslotte, vetge eken met die van gisteren, slechts een kleine daling. Rogge was daarentegen geüurende den geheelen beurs- tijd flanw en liep M. i terug op mvangrijk aanbod en door tamelijk ruimen aanvoer utt Silezië per boot, terwijl er niet veel vraag heerschte. L co haver flauw niettegenstaande her beperkte aanbod per spoor. De vraag prijzen van de provinc e zijn slechts weinig lager. Op levering flauwer in verband met de groote kanaallijst. Slot- Openings- Vorige koers. koers. slotkoers. 222.221.75 223. 221.220.75 221.75 BUDA PEST. Tarwe flauw. NEW-YORK. De termijnmarkt van T a r w e opende onregelmatig tot c. lager k >/8 c. hooger, fluctueerde om dezelfde redenen als te Chicago en sloot prijshoudend. Loco traag. 16 Maart 15 Maart 14 Maart 12 Maart Voorjaars No. 1 Northern 125'127V< 28V8 I273/„ Roode Winter I29l/j Mei Juli Sept. Dec. 16 Maart 123' 8 M5l 2 111° 8 15 Maart 1231 8 1151 2 llD/s 14 Maart 124'/» u63/8 H2»/4 12 Maart T23H55t 11 V, CHICAGO. De 'ermijnmarkt van Tarwe opende onregelmatig tot 1 8 c. lager 5'8 c. hooger, liep terug wegens realis-tiën per Mei en op verkoopen voor buitenlandsche reke ning. Betere telegrammen en aankoopen door haussiers en baissiers brachten een rijzing teweeg, doch beter weder, verkoopen door haussiers en baissiers, gunsti er oogstberichten utt het Zuidwesten, alsmede geringe export vraag deden de matkt terugloopen. Contra- mine-dekkingen lokten een herstel uit, waarop de markt prijshoudend sloo', Markt bericliteu. MIDDELBURG, 17 Maart 1910. Matige aanvoer. Witteboonen 50 cent, Ronde Bruineboonen, Lange dito en Kroonerwten. f 1 lager. Overigens als noteering. Men besteedde voor jarige tarwe I a f nieuwe tarwe f 6,a f 6 75 per H.L nieuwe rogge f 6,a f 6,50 nieuwe zomergerst f4,50 a f5,— haver f3, f 4,paardeboonen f 7,a f 8, tuinbooneu f af,witteboonen gelezen f 11,— a f 14,bruine boonen ronde f 12,a f 15,idem lange f 12,50 a f 14,50kroonerwten nieuwe f 7,a f 10,—; koolzaad f af karwei- zaad f a f per 50 K G. Waar 't niet bij staat is de prijs per H.L. Opgaaf van de Marktzetling der Ver- eeniging »Emos" en de Landbouw". Boter f 0,68 f 0,74 per '/a kilo. Voor particulieren f 0.76 Eieren f 3,60 per 100 stuks. Voor particulieren f4 - Veiling eieren. Op de veiling waren kipeieren, 1 3.60 a f 3 80 Eendeneieren f 4.12 a f 4 30. Ganzeneieren f5.a f II.Kalkoen eieren f af Kievieteieren f Vertrokken: 15 Maart van Sabang het ss. Kom; g Willem II van Java naar Amsterdamvan Southampton het ss. Bulow van Rotterdam naar Oost-Azië 16 Maart van Port Said het ss. Koningin Wilhelmina van Java naar Amsterdam van Amsterdam het ss. Delffland naar Buenos Ayres; van Suez het ss. Solo van Rotterdam naar Java; van Geuna het ss. Rembrandt van Amsterdam naar Java. Aangekomen: 16 Maart te Sabang het ss. Malang van Rotterdam naar Java. Gepasseerd: 15 Maart de Needless het ss. Sindoro van Rotterdam naar Java Gibraltar het ss. Ternate van Rotterdam naar Java. T-tl grafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 17 Maart medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772,8 te Horta (op de Azorische eilanden, Noord-Afrika), laagste stand 733,6 te Christiaansund (in Zweden). Verwachting tot den avond van 18 Maart Meest matige tot krachtige Westelijke tot Zuid-'^'estelyke wind, zwaarbewolkte of betrokken lucht, regenbuien, kouder. Watergêïijen voor lerseke. Dagen. 18 19 20 21 22 23 24 Maart Hoogwater. Laagwater. Vrm. Nam. Vrm. N&ni. 8.25 9.8 1 55 2.34 9 51 10.34 3.17 4.— 11 15 4.43 5.25 0 20 0.39 6 26 6 42 0 56 1.18 7.1 7 23 1 43 24 7.48 8.9 2 23 2.39 8 27 8 43 Tof hst planteen van AJverUciiën niet rastJuit Zeeland, betr.fhnde QarvJol ea Nijverheid, is gerechtigd bet Algemeen Binnen- en Buifenlaadsch j Advertentie bureau O. Y. ALTA, War- moest,traat 76—78, Amsterdam. Me rrouw DEN BOUWMEESTER v raagt tegen Mei niet beneden 17 jaar. Met Mei ©0:0, 3^£©Id. benoodigd, bij W. GOEDBLOED, Grypskerke. Gevraagd te Breda tegen April of Mei een flinke 1'. G. Brieven onder letter A, bureau dezer Courant, te Goes. EES S£OE, bij de rekening en een Melkschaap met Lammers te koop, bij JOH. DE VISSER, Aagte- kerke. TE KOOP' vroege blauwe Zelaardap' pelen en Jaupjespeen. M. POPPE, Roudekerke, Breeweg. tegen 81/, per 100, bij G. IN 't ANKER, Oostkapelle. waaraan vast werk is verbonden. Te bevragen bij Boekh. F A N O T Burg B 16, Middelburg. Verloren Ongeveer Tol Meliskerke een Porte-monnasV, met rmm f3 inhoud. De vinder gelieve terug te be zorgen tegen belooning bij den Gem. Veldwachter, Grijpskerke. Zoo de Eeere wil hoopt Ds- L. BOONE op Woensdag den 23 Maart en Don derdag den 24 Maartop te rieden in da zaal Bogardstraat te Middelburg, telkens 8 uur, H.UL Land bouwer So VOORRADIG rr Aanbevelend, G. DEKKER, Vlasmarkt. Middelburg.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1910 | | pagina 3