UIT DE PROVINCIE. Scherpenisse. In de op Woensdag j.l. gehouden vergadering van ingelanden van het waterschap «Scherpenisse" waren tegenwoordig en vertegenwoordigd 19 van de 22 stembevoegde ingelanden. Na onver anderde vaststelling der notulen van de vorige vergadering werd overgelegd en voorgelezen 'nsohrijven van't bestuur der waterkeering betreffende voor 1908/09 te heffen dijkgesohot ad f 19110,80®. Door het bestuur werd verslag uitgebracht van den toestand van het waterschap en wer den overgelegd de processen-verbaal van kasopneming bij den ontvanger-griffier. De rekeniDgover 1907/08 werd vastgesteld in ontvang op f 5158,27s, in uitgaaf op f 4487,67®, alzoo met een goed slot van f 670,60. De begrootiDg voor 1908/09 werd vastgesteld op een bedrag van f5101,57®, zoo in ontvang als in uitgaaf. Tot gezworen van het watersohap werd herbenoemd dhr. A. Rijstenbil Ja. Naar aanleiding van een ingekomen verzoekschrift van dhr. J. N. Pudesluijs Az. e.a. om in het plan van begriading van wegen nog op te nemen het zoogenaamde Wegeling, werd met algemeene stemmen besloten dit verzoek in te willigen. Na nog besloten te hebben om onder nadere goedkeuring van Ged. Staten aan wed. Jan Rijstenbil, geb. De Wilde, voor 1908 eene vermindering van pachtsom toe te staan van f50 sluit de voorzitter de vergadering. s c h o w 11\ a. Ing-ezonden Stukken. Gemengde Berichten. RECLAMES. De jonge meisjes tusschen de 14 en 17 jaren voor diploma A (bediende) en io 1910 voor diploma B (horlogemaker). De afdeeling Haarlem stelde voor de uitschrijving van een prijsvraag, t. w. een handleiding om de versohillende stijlen, waarin zoowel klokken en pendules als horloges vervaardigd zijn, te kennen en te onderscheiden. Het dagelijksoh bestuur wensohte een prijsvraag uit te schrijven voor het ver vaardigen van een werkstuk en daartoe alle horlogemakers in Nederland uit te noodigen Over beide prijsvragen zal bij referendum worden beslist; alsmede over een voorstel Utreoht om af te keuren dat de grossiers geen vaste prijzen stellen voor de horloges. De gemeenteraad van Amsterdam heeft Jot wethouder gekozen de heer mr. 8 de Vries, Kamerlid voor Suewk, en lid der Staten van Noord-Holland voor Amsterdam VII. Hij bekwam 22 stemmen. Daar de raad slechts 16 rechtsche leden telt,moeten 6 liberale leden den heer De Vries hebben gestemd, bevreesd als z'y klaarblijkelijk waren nu reeds te stemmen op den candi- daat der vrijzinnig-democraten den heer Ketelaar, die, mede door de sociaal-demo craten gesteund, 12 stemmen op zich ver- eenigde, de overige stemmen van de 42 waren verspreid, terwijl 1 stem in blanco was. De heer De Vries heeft de benoeming aangenomen en zal, naar men verneemt, voor het lidmaatschap der Tweede Kamer bedanken. In 't dagelijkach bestnur van Amsterdam zetelen thans 4 liberalen, 1 vrijzinnig-democr. en 1 antirevolutionair. Oost-Soemba. Blijkens een door de Regeering uit Ned- Iodië ontvangen telegram sneuvelden vau een in Massoe (Oost-Soemba) in een hinder laag gelokte patrouille één Europeesoh en vijf inlandsche militairen, allen beneden den raDg van officier. Van Timor is versterking gezonden voor het herstel der rustde hoofdaanlegger van het verzet is gevangen genomen. Da federatie S. D. A. P. te Rotter dam heeft, in haar Woensdag gehouden vergadering, als haar oerdeel uitsprekend dat de kermis onder de arbeiders veel kwaad aticht en de klassebewustwerding en de zedelijke verheffing der arbeiders belemmert en dat de arbeiders bster en hooger genot behooren te verkrijgen dan de kermis hun schenktzich verklaard vóór de afschaffing der kermis. Ten op zichte der herstemming voorden gemeente raad in de districten I en V besloot zy haar geestverwanten onder de kiezers te advi- seeren zich van stemming te onthouden. GEMEENTERAAD. Vlissingen. De jongste zitting van den gemeenteraad was gewijd aan sohoolzaken. Na beëediglng van den heer Tichelman, afdoening van eenige adressen en benoe ming van buitengewone leden der stem- bureaux kwam de Hoogere Burgerschool aan de orde. Allereerst werd lang gedis- ousseerd over een voorstel van den heer Merekens om als buitengewone leeraren te beschouwen hen die minder dan 10 lesuren per week hebbenwelk voorstel verworpen werd met 13 tegen 2 stemmen, die van de heeren Tichelman en Merekens. Het voorstel van den heer v. d. Putte om de reductie voor het schoolgeld voor leer lingen uit eenzelfde gezin te bepalen voor het eerste op 25voor de overige op 50 procent vond bestrijding bij verschillende leden, doch werd verdedigd door den heer v. d. Meer. Ten slotte werd aaDgenomtn het voorstel-Geelhoed om de reductie voor site leerlingen op 25 pot. te bepalen. Tegen dit voorstel stemden de heeren v. d. Meer, Merokens, v. d. Putte, Winkel man, Rottier en de wethouders. Aaogenonien werd een voorstel-Tiohel- man om te bepalen dat B. en W. tot gratis toelating van leerlingen die uitmunten door aanleg, ijver en gedrag gerechtigd zijn, op voordracht van de C. v. T. De geheele ver ordening werd daarna goedgekeurd. Bij de behandeling van het adres vau het bestuur der Zeevaartschool om on voorwaardelijke waarborging van de af lossing eener geldleening van f 60QU0 met de rente, welke deze vereeniging wensoht aan te gaan met bet pensioenfonds voor weduwen en weezen van burgerlijke amb tenaren stelde de heer Tichelman voor aan de bepalingen nog te verbinden dat de school ook nog haar eigendommen als on derpand verbindt voor 't nakomen harer verplichtingen. De voorzitter meende dat de bouw der school is aangegaan onder hypotheek, het geen de heer p. d. Putte belwijfelde; immers de provincie heeft juist gedurende 28 jaren snbsidie gegeven omdat dan de kosten van een hypotheek zouden worden bespaard. De heer v. d. Meerom aan de bezwaren tegen 't voorstel-Tiohelman tegemoet te komen, stelde voor de bepaling dat de grond of de daarop te stichten gebouwen nooit zullen mogen worden bezwaard zon der toestemming van den gemeenteraad, welk voorstel werd aatigenomen nadat de heer Tiohelman het zijne als daarmee ongeveer gelijkluidend had ingetrokken. Alsnu kwam ter tatel het voorstel van B. en W. tot herziening der verordening regelende de jaarwedden van het onder wijzend personeel bjj het lager onderwijs. B. en W. achten een minimum van f5ü0 voldoende en wensohen wegens den slech ten staat der gemeente-liuanoiën het maxi mum niet hooger te stellen dan f 900 voor onderwijzers zonder bijaoten, met f200 voor du hooflakte: en van de hoofden der sojcl-n ip f U00 ut f2100. De heer Geelhoed stelde eenige ver- hoogingen vooren wel tot f 1000 voor onderwijzers zonder bijaoten, en de ver goeding voor 't plaatsvervangend hoofd op f 250 te bepalen. De hoer v. d. Meer aohtte de waardee ring van 't werk der hoofden wel wat hoog in vergelijking met dat der onder wijzers. De hooiden der bijzondere scholen presteeren heel wat meer, wijl zij ook zelf een klasse hebben. Hij stelde voor 11300 aanvangssalaris voor de hoofden en op klimming tot f 1700. Dit voorstel werd aangenomen met 11 stemmen tegen 5 die der heeren wethouders, en Rottier en Stof- koper. Het voorstel-Geelhoed om 't aan vangssalaris der onderwijzers te brengen op f550 werd aangenomen met 13 tegen 3 die van dhr. Ookenburg en de wethou ders. Het voorstel-Geelhoed om't maxim urn der onderwijzers zonder bijaoten te brengen op f 1000 werd verworpen met 8 tegen 6 stemmen, die van de heeren Geelhoed, Ookenburg, Tiohelman, Winkelman, Auer en Stofkoper. Het voorstel-v. d. Putte om't te stellen op f950 werd aangenomen met 13 tegen 3 die der heeren wethouders en v. Ookenburg. Het voorstel-Geelhoed f250 voor plaatsvervangers werd ingetrokken. De verordening is hierop aangenomen en er langt terugwerkende kracht tot 1 Jan. 1908. Nog eenige voorstellen van minder be lang werden aangenomen onder meer een om aan A. v. d. Buusen te vergunnen tegen een jaarlijksohe retributie van f30 met een verversohingstent te mogen staan op het strand. Hier tegen verklaarden zich de heeren r. d. Meer, v. d. Putte, Tiohelman en Merekens. Bij de rondvraag vroeg de heer Merekens pertinent antwoord op de vraag of de jon gens die het eindexamen aaD de H. B. S hier deden zonder examen tot de 4e klasse der H. B. S. teMiddelburgkunnenovergaan. Het antwoord van B. en W. vonden de heeren Tiohelmvn Merekens niet bevredi gend dooh de heer v. Niftrik meende dat de vrec-s van genoemde heeren voor even- tueele teleurstelling ongegrond was. Goes. Met hartelijken dank ontvangen door de Wijkzuster een gift van f 5 en een gift van f2,50 voor verleende hulp. Ook ontving de zuster nog een pak kieeren eu f2 voor de armen. Goes. Het bericht in ons vorig no. om trent 't overrijden van het zoontje van N. is niet geheel juist. De vader was geen koffie gaan drinken, was niet van zijn wagen af geweest, en reed op den weg tusechen de Holl. hoeve en 't buiten van jhr. De Jonge v. Zwijnsbergen. Het kind kwam van de hoeve af en riep zyn vader goeden dag. De vader riep zijn kind nog toe Jantje niet bij den wagen komen. Teen hy even door gereden was, riep zijn zusje; Jan ligt onder den wagen. De vader haastte zich van den wagen af, doch te laathet kind was reeds dood. Het eene beentje was af, aan het andere was slechts een lichte schram zichtbaar. Middelburg. De afdeeling Middelburg van den Volksbond, vereeniging tegen drankmisbruik, hield Woensdagavond in het Militair Tehuis een vergadering, onder voorzitterschap van den heer mr. R. Fruin. Tot afgevaardigde naar de algemeene ver gadering van den Bond werd benoemd de heer A. Klontje en tot zijn plaatsvervanger ds. P. H Veen. Wat de te behandelen pun ten op de a h. algemeene vergadering be treft, ging de vergadering algemeen mede met de meening van het hoofdbestuur. De afdeelingen in Zeeland hebben tot esndi- daat voor het hoofdbestuur gesteld de hoer A. Klootje, wiens candidatuur door het hooflbestuur gesteund wordt. Tot be stuurslid in plaats van mevr. De Liefde werd benoemd mej. H. M. van Visvliet. Middelburg. Door het dagelijksoh be stuur vau de vereeniging tot ohr. verzor ging vau krankzinnigen in Zeeland is tot administrateur op de stichting Vrederust benoemd de heer A. van der Veg', thans in gelijke betrekking te Ermelo-Veldwijk Geconstateerd werd op dezelfde vergade ring dat de geldleening ruim volteekecd en dus gesloten is. (Wfj hadden dit bericht al in ons no. van Dinsdagavond kunnen opnemen, dewijl het ons toen reeds bekend wasdoch wij waohtten op een meedeeling van den voor zitter of secretaris, wijl ons indertijd opge dragen was geen berichten meer omtreDt die stichting op te nemen zonder voorkeu nis van het bestuur. Door ons hieraan te houden waren andere bladen ons weervoer. Het stond n.l. gedeeltelijk Woensdagavond in de Midd. Crt. en hedenmorgen in zijn ge- h el in Bet Handelsblad. De bewuste verga dering had dan ook Dinsdag al plaats gehad. Wij zullen ons dau ook voortaan maar niet meer aan dergelijke opdrachten houden. Red.) Middelburg Gekozen tot lid der Kamer van Koophandel en Fabrieken de heer M. P. r. d. Harst met 53 van de 55 stemmen. (Eea stem op dhr. C. de Broekert en 1 blanco. Door de politie te Middelburg is in een logement aldaar gearresteerd een koopman uit Breda, verdacht van bedric- gelijke bankbreuk en wiens aanhouding door den offioier van justitie te Breda was verzocht. De man is naar zijn woonplaats overgebracht. Handelsblad Kruiningen. Voor de vervulling der vacature van gezworene van denNieuw- Olzendedolder, (aftreding J. Vermue), ie ds volgende voordracht opgemaakt1, J. Vermue, 2, J, v. d. Velde, 3, J, de Bruine, 'a-Heer Abtskerke. Dat huisdieren door hun roofzucht, dikwijls een geweld- dadigen dood vinden, is voor de eigenaars een pijnlijke zaak. Als 't geschiedt na be hoorlijke waarschuwing, heeft men er zich in te schikken. Een dier echter te vangen, een zware blikken bus aan den staart te binden en 't dan een boomgaard ia te jagen, waarin 't een dag ongeveer in angst en lijden rondzwerft, in de onmiddellijke nabijheid eener woning, kan niet anders als een beestachtige daad genoemd wordeD. Zierikzee. Eergisterennaeht is het 4-jarig zoontje van den landbouwer, dat eenigen tijd geleden op zoo noodlottige wijze werd overreden, na een smartelijk lijden overleden. Oostburg. De Zomervergadering van het Hoofdbestuur der M. tol bev. v. Landb, en Veeteelt is bepaald op 10 Juni a.s., 's avonds 7 uur, in 't Raadhuis alhier. Heinkenszand- Vergadering van Inge landen van het watersohap 's-Heer Arends- kerke op 27 Mei. Voorzitter de dijkgraaf J. Braamse. Tegenwooordig zijn 28 ingelan den uitbrengende 46 stemmen. De notulen der vorige vergadering worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. De rekening over 1907/8 wordt vastgesteld in ODtvang f 7162,52, in uitgaaf 16977,46®, goed slot alzoo f185,05®. De begrooting over 1908/9 wordt mede vastgesteld in ontvangst en uit gaaf op een gelijk bedrag van f 6527,91®. Het dijkgesohot is daarbij bepaald even als 't vorige jaar op i 4 per H A. voor Vroonen. Een voorstel van het watersohap Ovezand tot verharding van wegen in dat watersohap op de grens van en langs het onze in de gemeente Orezand metgemeensehappeljjke rekening wordt met 40 tegen 6 stemmen van de hand gewezen. De vergadering is daarna door den dijkgraaf gesloten. 's-Heer Arendskerke, 4 Judï. DBOUW. Een nieuwe wijze van boterbereiding. Tot heden werd in fabrit kan als op boerde rijen de boter gewonnen door karnen van zuren room, d. i. room welke ongeveer 2o uur na toegeving van een zuursel (karnemelk af rein cultuur) een zekeren zuurgraad heelt bekomen. In Canada zijn proeven genomen voor de bereiding van boter in zoeten room. In plaats van het zuringsproces in den room te doen plaats vinden, wordt na de centrifugeering bij den verschen room een flinke hoeveelheid zuursel gevoegd, waarna onmidd>Tlijk wordt gekarnd. Uit deze proeven is afgeleid, dat volgens de nieuwe wijze van werken de boter minder water bevat en duurzamer is dan boter volgens de tot heden gevolgde methode bereid. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) De drank, de prostitutie den bank van leening. Mijnheer de Redacteur 1 Mag ik eeo kleine plaatsruimte in uw veelgelezen blad naar aanleiding van bovenstaande drie kwade oorzaken in onze maatschappij. Een ieder, die het maar eenigszins weet, is er tegen de bestrijding der drank al heel wat geschreven, al heel watgewerk', al heel wat gewonneD, en zij die zich dezt zware taak hadden aangebonden, mogen dan ook met blijdschap terugzien op huu werk. De verschillende winkeliers m?t gecombineerde zaken, moeten zich wel aan bepalingen hun voorgeschreven door de wetgever stipt houdeD, willen zij geen overtreding begaan. Verbouwing was voor hunne zaken een eerste vereisohte, wilden zij hunae zaken blijven handbaveD, zoodat b.v. de kruidenierswaren en afdeeling ge distilleerd afzonderlijk werden, terwijl bovendien een kennisgeving voor de ramen werd geplaatst dat geen kinderen beneden de 16 jaar zonder geleide werden toege laten alles alzoo ter bescherming onzer jeugd. De protistitie, een echooD besluit van onzen wetgever tot algeheele uitroe- ing dier huizen, die per slot van vele duizende niet sterke standvastige natureD moesten leiden tot moreeien, en finan- oieelen ondergang. Ook aan de plaatse lijke autoriteiten alle hulde in deze. Maar er is nog een groot kwaad, nog wel zoo groot als hierboven genoemd, en dat is, minderjarige kinderen de buizen te laten bezoeken welke men pandjeshuizen of te wel banken van leening noemt. Daar is gelukkig, o neen jammerlijk nog uiets voor gedaan, terwijl het bezoek dier huizen door minderjarige kinderen bekend is, en even zoo slecht, zoo niet slechter is dan de andere oorzaken die ik opnoemde. Mij is het bekend da/ jonge kinderen, nog geen 14 jaar oud (dus pas aan de schoolbanken ontwassen) en op weg de groote levenszee ia te gaan den dorpel van zulk een huis overschreden en zich daar zelf niet eens voor geneeren. Ongelukkige ouders, die uwe kinderen aanzet tot zulk een groot kwaad. Maar ongelukkige, houder van der gelijk huis,die zich niet ontziet deze kinde ren in huis te laten en misschien nog daar mede zaken doet. Waar blijft het mensche- ljjke bij zulk een mensch, die daar een jeugdig kind voor zich ziet staan,die begint een pad te bewandelen dat niet deugt, en weldra al dieper en dieper zal zinken, tot dat zij of hy op jeugdigen leeftijd voor goed uit de maatsohappij wordt verbannen, ter wijl misschien de toekomst zoo schoon was. Treurige toestanden 1 En daar waar de vereeniging voor drankbestrijding en dies meer zy, zooveel doet en heeft gedaan, ia hier dunkt my nog esn schoon werk te ver richten. Is hier ook voor de vereeniging «Handelsbelang" niet een schoon werk ta verrichten Temeer daar waar de eene winkelier voor het komende kwaad minderjarige kinderen moet weren, het in deze gelegen heden als met de paplepel wordt inge geven. Een schoon werk is hier la verrioh- ten vooral voor hen die zioh voor de opvoeding der jeugd beijveren, alsook voor die vereeniging die eischt vorr allen ge lijke reohteo. Ook gaarue wil schrijver dezes daar het zijne toe helpen bijdragen en medewerking geven. Wie zal den eersten stap doen Met beleefde dank voor de mij toege stane plaatsruimte. W. Middelburg, 29 Mei 1901. PHEDIKHEURTEN lii tie Ned. Horv. Gemeenten op Zuid- en INoord-Beveluud. Zondag 31 Mei. Goes, Baarland, voorm. ds. J. E. B Meloen. Biezelinge, nam. 2 uur ds. J. v. d. Bergen. Borssele, voor en nam ds. v. Hengel. Driewegen, nam. 2 uur ds. de Vries. Ellewoutsdyk, voor- en nam. da. D. Bins. 's-Gravenpolder, voorm. ds. Gerretsen. 's-Heer Abtskerke, voorm. ds. Steenkamer, nam. ds. J. Ph. F. v. d. Plassche. 's-Heer Arendskerke, voor- en nam. ds. Be Voogd. 's-Heerenhoek, nm. 2 u. ds. J E. B Meloen. 's-Heer Hendrikskinderen, voorm da. v. d. Plassche, nam. ds. Steenkamer, (Doop). Heinkenszand, voor- en nam. ds. Muller. Hoedekenskerke, vm. en nm. ds. Kuylman. Ierseke, voor- en nam. ds. Steenbeek. Kapelle, voorm. ds. J Willemse, van Krui ningen, nam. ds. P. J. Molenaar, van Middelburg. Kattendyke, voorm. ds. Andreae. Kats, voor- en nam. ds. Geyakes. Kamperland, voorm. Preeklezen, nam. ds. Stegenga, van Wolfertedyk. Kloetinge, voorm. ds. G. Meloen. Kolijnsplaat, voor- en nam. ds. Feykes. nam. Doop. Kortgene, vm. 9,30 en nm. 2 uur ds. L, G. Bolkestein nam. Doop. Krabbendyke, vm. 9 uur en nm. ds. Bokma. Kruiningen, voorm. dhr. Dek, nam. ds. J. Willemse. Nisse, voor- en nam. ds. Pont. Oudelande, voor- en nam. ds. Kloek. O vezand, voorm. 9 uur ds. J. De Vries. Rilland-Bath, vm. 9 en nam. 2 uur da. J. C. Fontein. Schore, voor- en nam. ds. Eerdbeek. Waarde, voor- en nam. ds. Snoep. Wemeldinge, voor- en nam. de. Drost. Wilhelminadorp, voorm. ds. Boissevain. Wissenkerke, voorm. ds. Smelt, nam. ds. Elenb i: f, Tan Gapinge, Bed. H. D. Wolfertsdyk, voorm. ds. Stegenga, nam. de. Boissevain, van Wilhelminadorp. \V ulclieron. Aagtekerke, voorm. half 10 en nam. 2 uur ds. Seulyn. Arnemuiden, voor- en nam. ds. Verkerk. Domburg, voor- en nam. ds. v. d. Hooft. Gapinge, voorm. half 10 ds. Elenbais, nam. geen dienst. Grijpskerke, voorm. dg. Koning. Kleverskerke, voorm. 9 nur ds. Plette Meliskerkc, voorm. geen dienst, ram. ds. A. J. Eykman. N.- en St. Joosland, voorm. da. Eykman, van Meliskerke, Dam. geen dienst. Oostkapelie voorw. he.!f tiea en nam. 2 uur ds. Breen. Ritthera, voorm. half 10 de heer B Jonker, van Zoutelande, ï.a.o J uur ds. Nauta. Serooskerke, vm. h»lf tien en nam. 2 u. ds. Müllernam. Doop. St. Laurens, voorm. half tien au nam. 2 uur ds. Van 't Hof. Souburg, voorm. half 10 en nam. 2 uur ds. Terneden. Vliesingen, Veere, voorm. half 10 en nam. 2 uur ds, Weijland. Vrouwepolder, nam. 2 uur ds. Van der Vlugt. Westkapelle, voorm. half 10 en nam. 2 uur ds. A alders. Zoutelande, voorm. half 10 en nam. 2 nur ds. Lazonder. 't Zand, Te Rotterdam speelden eenige kin deren op een hoop zand. Een hunner liep tusschen twee stilstaande wagens door en werd gegrepen door een motorwagen van de electrische tram en verdween onder de baanschuiver. Schoon de koetsier spoedig remde en rappe handen er v'mg by waren om het kind van onder dan wagan te halen, bleek het zoo ernstig gekneusd de borst kas was onder anderen geheel ingedrukt - dat het na eenige uren aan de gevolgen be zweek. Te Heurne is aen 12-jarige jon gen b(j het uithalen van vogelnestjes uit een boom gevallen en aan de gevolgen over leden. In de drukkerij van J. Mulder te Gouda is een jongen tusschen de dtukpers geraakt en ernstig gewond. Hy brak o. een arm. Een 10-jarig knaapje te Hil versum was met zijn 8-jarig zusje aan het hout sprokkelen en wou ter afwisseling eens gaan zwemmen in de Nieuwe Vaart. Hy stapte echter in een der diep - feu'ien, die zich daar, geheel voor 't oog verborgen door waterplanten, in den bodem be i- den. Op z\jn hulpgeroep kwam een wetluua worden dikwerf overvallen door een soort van bloedarmoede, die zeer in het byzonder de aandacht der onders moet gaande maken, want de toekomstige gezondheid hunner kinderen hangt af van het geen men op dat kritieke oogen- blik voor haar zal doen. Om tot nog toe onbekende redenen zyn de blondines meer de slachtoffers van die bloedar moede dan de brunettes. Die toe stand wordt gemeenlyk veroorzaakt door gebrek aan beweging in de open lucht, aan de slechte opname van het voedsel, en is ook het gavolg van zenuwstoringen. Welke er ook de vorzaak van zy, het kwaad bestaat uit een abnormale samenstelling van het bloed, dat alzoo onbekwaam is de verschillende organen van het lichaam te voeden. Het middel dat gebruikt moet worden is een hersteller van het bloed, een ver sterker der zenuwen. De Pink Pillen zyn de beste hersteller, de krachtigste versterker. De gene zingen door de Pink Pillen ver kregen zyn zoo talryk dat men het aan zichzlef verschuldigd is zc te beproeven. Verkrijgbaar by alle goede drogisten en by Snabilié, hoofd-depothouder, 7 Groote Markt, Rotterdam. Pry's f 1,75 de doos, f 9,per 6 doozen. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken by Joh. da Roos, en voor Goes en omatreken by Gebr, Mulder.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1908 | | pagina 2