fff 1 m Afbraak, Zes Rijtuigen, ZOIiTELMBE. Laatste Berichten SCHOUWS Wep ea Teelpaita. P. J. Siegers Zoon, ISosp Verkiepiigee, bbz. RECLAMES. Altijd welkom te (iocs. Marktprijzen van Tarwe en Meel. Vertrokken en aangekomen Schepen. Telegrafisch Weerbericht. Adwertentiën. §5È TC Notarishuis Middelburg. Gewone en Fijne Naamkaartjes H. M. VAN BRAKEL, Middelburg-, IK LOSSING S MIDDELBURG. SAFE- OEPOS1T dood was. Hij vertelde in het Diaooneesen- huis, dat hij maar stil was blijven liggen. Eerst toen hij een rijtuig hoorde aankomen, heeft de knaap geschreeuwd om de aan dacht te trekken. Dit was a! heel spoedig en wel toevallig, want anders komt zelden slechts langs dat gedeelte van den Zijp- sehen weg zóó laat, middernacht, een rij tuig, De vader schijnt toen het rijtuig ach tervolgd te hebben. Koning Otto van Beij eren is gisteren 60 jaar geworden. Hij wordt du al 30 jaar op het kasteel Furstenried verpleegd. Er is nog altijd geen verandering in zyn toestand. In Tunis is een sprinkhanenzwerm komen opzetten, en schrikkelijke verwoes tingen aanrichten. Te Dzjeben bedekten de sprinkhanen 60,000 Hectaren. De vlin ders hadden daar 800 zakken met sprink- lianeneieren gegaard. Anti-Clerioalen te Torre Vieja (Span je) hebben een kerkelijken ommegang aan gevallen en er twintig revolverseho'en op gelost. Twee mensohen werden gek west. In het voorgebergte om de meren in Boven-Italië heeft het zwaar gesneeuwd. De treinen van den Simplon-spoor hebben groote vertraging. In het Formass-dal ligt de sneeuw 3 M., in Domodossala 40 c.M. hoog. De overgangen over de Alpen aijn Te Tonbridge, in Kent, is bijna eeD sohijndoode vrouw begraveD. Toen het deksel op de kist geschroefd zou worden, ontdekte haar man, die haar een afsoheids kus wilde geven, dat haar wang nog warm was. Bij liet dadelijk een dokier halen, en de vrouw is nu zoo goed als hersteld. Zij was bij haar volle bewusizijn geweest,maar had zich niet kunnen roereu of haar mond opendoen. Uit Tandzjer wordt gemeld, dat vol gens berichten van den stam der El-Khmes Raisoeli niet aan de door hem ontvangen wonden bezweken is; de aanslag is te wijten 8an den hevigen haat, dien de El- Khmes tegen Raisoeli koesteren sedert de los'at'rg van Mac Leau. Deze stam had gehoopt zijn deel te hebben van het los geld van den Engelachen gevangene. De serif had gezworen op het hoofd van den profeet, dat de El-Khmes een groot deel ■ouden krijgen, als vergoeding voor de razzias, door de mehalla's van den serif op hun grondgebied gehouden. Sedert de uitlevering van Mao Lean hadden afge vaardigden van de El-Khmes vruchteloos bij Raisoeli aangedrongen op de nakoming zijner beloften. Maar hij verschoof dit altijd tot later. Daarom hadden verscheidene sjeiks van de El-Khmes gezworen Raisoeli te zullen vermoorden. Zij hadden hem zelfs geschreven, dat zijn laatste uur naderde en dat hij den een of anderen dag zou vallen onder hunne kogels. De strijd om de eandidaatstelling voor het Presidentschap der Vereenigde Staten beperkt zich hoe langer hoe meer tot de propaganda voor Taft (Republikei nen) en Bryan (Democraten). De Republi- keinsohe Conventie van Kentuekië zal Taft steunen de Democratische Conventie van Illinois schonk haar steun aan Bryan. In de bergen rondom de Italiaansche meren heeft het zwaar gesneeuwd. Weste lijk van het lago Maggiore ligt de sneeuw 2 meter hooghet verkeer op den Simplon- Bpoorweg wordt ernstig belemmerd en de passen over de Alpen zü'n onbegaanbaar. Men verneemt uit Korfoe, dat keizer Wilhelm het standbeeld voor Heine, dat keizerin Elizabeth op het Aohilieion had laten oprichten en op welks voetstuk het vers: Was will die einsame Thriine ge beiteld staat, zal laten wegnemen en ver vangen door een tempel, naar een ontwerp van den beeldhouwer Hertel. Middelburg. Aote-Examens L O. Geëxamineerd 8 vrouwelijke candidsten. Geslaagd de dames A. Boudewijnse, C.V. J. van Holthuijzen en E Dronkers, van Mid delburg, W. A. de Vries, van Vlissingen, en A. J. H. Braat, idem. Goes. In de heden Woensdag gehouden vergadering van ingelanden van het water schap »De Breede Watering bewesten Ierseke" was het geheele bestuur met uit zondering van dhr. I. D. Fr. v. d. Putte, tegenwoordig, benevens de ontvanger-grif lier en 52 ingelanden uitbrengende 82 stemmen. De voorzitter deelt mede dat afgekocht zijn verschillende tiendrechten onder We- meldiDge. Machtiging wordt verleend tot het afkoopen van de andere tiendpliohtige gronden. De voorzitter benoemt in de oommissie tot 't nazien der notulen, de heeren J. M. Pilaar, B. M. den Boer en L. E. A- Liebert en in de oommissie voor stemopneming de heeren J. W. v. d. Weert, F. Burger eD J. JKorstanje Lz. De begrooting over het dienstjaar 1908/9 wordt vastgesteld in ontvang en uitgaaf op f 153772,68®vroonen- en vrijlanden f 7,50 en dijkgeschot f 12 per H A. Het bestuur wordt gemachtigd tot ver pachten van gronden zooals dit zal noodig blijken-, alsmede tot het koopen van eeu huis te Ierseke, zulks in verband met het verhoogen van den zeedijk. M. Bredouw te Wemeldinge verzoekt een pensioen aangezien hij reeds 35 jaar in dienst van den polder was. Dhr. Wabeke stelt voor hem een jaar- lijbsch douceurtje te geven van f 100, wijl bij de pensioenregeling der ambtenaren van den polder de polderwerkers er buiten gevallen aijn; en deze man toch ook le vsn moet. De Dijkgraaf vindt dat er van het water schap geen philantropische inrichting ge maakt moet worden. Het voorstel-Wabeke wordt hierop ver worpen met 69 tegen 20 stemmen. Op een verzoek van P. Zuijdweg te Wemeldinge om aldaar grond in erfpacht te bekomen en alsboven van C. Siereveld te Ierseke wordt afwijzend beschikt. Opgemaakt worden de volgende aanbe velingen ter voorziening in de periodieke aftreding op 1 Aug. a.s. van de heeren Nyssen en Oele, Glerum en Vereeke. Vacature A. Nijssen. le oandidaat met 78 stemmen, A. Nijssen2e cand. 52 st., J. A. Nijssen; Se cand. 54 st., W. de Groene. Vacature J. Oele Hz. le cand. 77 st., J. Oele Hz.; 2e eand. 44 st., D. J. v. d. Have3e oand. 59 st., Jan Rottier. Vacature C. Glerum J. P.z.le candidaat met 79 stemmen C. Glerum J. P.z., 2e cand. met 49 stemmen Willem Rijn, en 3e eand. j met 54 stemmen J. Glerum Clir.z. Vacature C. D. Vereeke. le candidaat met 78 stemmen C.D.Vereeke, 2e cand. met 51 st. J. v. d. Velde, 3e cand. met 51 st. L. de Koeijer. De voorzitter dankt de financieels com missie, voor de medewerking en de comm. voor stemopneming; en sluit de verga dering 's-Gravenhage- Bij kon. besluit is be noemd in de orde van Oranje Nassau tot Commandeur dhr. J. F. van Dunné, direc teur der registratie te Middelburgtot tijdelijk scheikundige bij het laboratorium van het departement van financiën te Am sterdam, dr. C. Jungius, thans assistent bij het Rijkslacdbouwproefstation te Goes. Kroondomein. Aan het verslag omtrent den toestand van het Kroondomein in 1907 wordt o.a. ontleend Ook in het reutambt Hulst vereisehten de wegen, roede als een gevolg van den watersnood, buitengewoon veel onderhoud. Steenslag werd daar in groote hoeveel heden aangewend. De zeedijken van het calamiteuse water schap Walzoorden, beschermende de Mo len-, Kievit- en Perkpolders, werden ver zwaard en tot op eene hoogte van 4 M. boven hoog water gebracht. De kistdam men tijdens den watersnood op den zeedijk aan den Noorddijkpolder en op een deel van den Wilhelmspolder aangebracht, bleven dit jaar behouden. Men stelt zich voor in 1998 ook deze buitendijken te ver hoogen. De toestand van den vooroever van Walzoorden blijft steeds achteruitgaan. Omtrent de zeewering van den meer oost waarts gelegen Kruispolder kan gemeld worden, dat de vooroever dear ter plaatse geen gevaar oplevert. Het strand is vol doende breed. Van al de gronden die ingevolge den wa tersnood van Maart 1906 in het Tentambt Hulst onder water vloeiden, hadden zonder twijfel die in den Wilhelmuspolder het meeet to lijden. Zij bleven veel langer dan de overige door het zoute water bedekt. Ten einde deze gronden te verbeteren, werden ze in eigen beheer genomen. Een gunstige oogst kenmerkte het jaar 1907. De handel breidde zich uit. De zuiyelprijzen waren zeer bevredigend. Ook dit jaar legde men zich zeer op ?oq fokken van jonge paarden toe. Goes. Dinsdag werd door den architect Le Clercq aanbesteed het bouwen van een woonhuis, graanschuur en varkenshok met bijbehoorende werken, tot het stichten van een hofstede, op een kavel weiland in Ovezacde. Insohr. A. Oele, Ellewoutsdijk, f15.350; C. Wondergem, Kruiningen, f14.980; J. Heinsdijk, Goes, f14.718H. V. d. Poel, Ovezande, f 14.695 W. F. v. Riet, Goes, f 14.405 A. Hubregtse, Hein- kenszand, f 14.040 L. Hubregtse, 's Gra venpolder, f 14.025 P. Chamuleau, Kwa- dendamme, f 13.985 L. Peeters, Kwadeu- damme, f13 820; A. Blanker en Vaes, Goes, f13 539; A- Jacobs, Goes, f 13.450; D. J. B. Arentz, Goes, f 12.995 A. Jansen, Nisse, f 12.775 G. Faas, 's Heerenhoek, f 12.600, en F. D. Chamuleau, aldaar, f 11.410. Brulnisse. Heden Woensdag werd door het bestuur van het Cal. Waterschap „Brui- nisse aanbesteed le. het verhoogen en verzwaren van den zeedijk en der Bteen- glooiing. Raming f 11713,44s. Iusohrijvers: J, Beije, Zierikzee, f 13000 C. Berrevoets, i idem, f12700; J. H. Berrevoets, idem, f12510 J. Elenbaas,St. Annaland, f 12500; A. Viiens, Bergen op Zoom, f 12450 J. L. Dekker, Brouwershaven, f 12200L.Ver- scheiliDg, Terneuzen f12180; H. J.Romeijn, Burgh, f11900; J. Hack, Oud-Gastel, f11820; D.v.Popering, Sirjansland, f 11720; J. B. Koch, Hansweert, f11706; C. Bolier Cz., Bruinisse, f11690; L. v. d. Velde, Bruinisse, f11670. Den laagste gegund' 2o. de gewone onderhoudswerken van het waterschap. Raming f 1873.10. In- 1 schrijvers C. L. v. Dalen, Stavenisse, f1880; D. Basuijen, Seharendijke, f1871 L. v. d. Velde, Bruinisse, f 1857. Gegund aan den laagste. BTJMOEULlJKE STANJJ. Van 2729 April. MIDDELBURG. Ondertrouwd: S. de Vos, 25 j. jm en P. de Rijke, 25 j. jd.; P. C. Rijke, 22 j. jm. en D. E. van Es, J- jd-5 J. G. O de Hond, 27 j. jm. en M. C. de Bruijn, 36 j. jd.J. vud Tatenhove, 23 j jm. en C. J.Krijger, 2Ij.jd. J.Pasveer, 27 j.jm. en L.W.Knegt,2Ï j.jd. Getrouwd: J. van Sluijs, 26 j. jm. en P. C. de Wolf, 28 j. jd.P. Sinke, 22 j. jm. en C. J. Roth, 22 j. jd.G. W. Boot, 29 j. jm. en H. Pieters, 18 j. jd. Bevallen: M. C. P. de Meulder geb. Janssen, a.C. van Offenheek geb. Vsn den Broeke, z.J. J. Arnoldus geb. Merk, d.J. de Munok geb. Groenen- berg, z. Overleden: L. fl. A. Wöhler, 9 m., z.C. Zwartenbol, 82 j., man van M. J. Dikkenberg. Van 25—28 April. VLISSINGEN. Getrouwd: J. B. Sangeleer, 63 j. weo'nr. en M. S. Lippens, 49 j. wed.; P. F. D. Colmau, 24j. jm. en A. M. Demoor, 22 j. jd. Bevallen: V. A. Verstraete geb. De- moor, z.L. C. M. Block geb. Plouvier, d.L. Dobbelaar geb. Vinke, z. E Hendrikse geb. Onderdijk, z.W. P. Zurhaar geb. Vinke, z L. H«m geb. Back, z. Overleden: P. C. de Rijke, 2 j., z. F. Posohman, 14 m., z. Goed nieuws van iemand uit onze omge ving is ons altijd welkom en wij zullen met belangstelling het volgend berichtje van een Besgen-op Zoomsohe lezen. Het zal eveneens voor velen onzer waardevol nieuws zijn. Mejuffrouw A. Slager, wonende Klaver straat E 165 te Bergen-op-Zooin, deelt ons het volgende mede -. Voor ik gebruik maak te van uw Foster's Rugpijn Nierenpillen, klaagde ik voortdurend over een hevige pijn in het benedengedeelte van den rug, die steeds erger werd. Gebukt, kon ik zelfs mijn huiselijk werk niet verrichten en ik was dan gedwongen op mijn knieen te gaan liggen. De urine was immer troebel en ver spreide een zeer onaangename.lucht, wan neer zij eenigen tijd stond, was er veel be zinksel in. Ik had zeer weinig eetlust en het weinigje dat ik sliep, werd nog gestoord door benauwde, droomen. Ik was dan ook immer aaangedaan, met een vermoeid, af gemat gevoel. Ik bevond mij in een deernis- waardigen toestand, toen ik gelukkig ken nis maakte met uw pillen dadelijk bij het gebruik hiervan bekwam ik verlichting eu toen ik één doosje geëindigd had, greep er een algeheele verandering bij mij plaats. De pijn verdween en ik ben nu veel sterker en ftinker en gaarne zal ik diegenen, die lijden zooals ik voorheen met uw probaat geneesmiddel bekend maken. Ik ondergeteekende verklaar dat het bovenstaande waar is en machtig U het pu bliek te maken op elke wijze die U goed dunkt. Het is rugpijn, waarmede het gevaar een aanvang neemt. Rugpijn is het eerste en zekere teeken van nierziekte. Foster's Rug pijn Nierenpillen genezen de pijn in den rug, terwijl zij de nieren in orde brengen die zich daaronder bevinden want inder daad zijn het de nieten die de pijn veroor zaken en niet de rug. Verzeker U dat men U de echte Fos ters' Rugpijn Nierenpillen geeft, dezelfde die Mejuffrouw Slager gehad heeft. Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voor komt. Ze zijn te Goes verkrijgbaar by de firma Nathan Emanuel, en te Middelburg bij den heer Joh. de Roos,Vlasmarkt K 157. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel k f 1.75 voor één- of f 10 voor zes doozen. fflarktkerichten. Goes, 28 April 1908 Tarwe was goed te plaatsen. Bruine boonen werden hooger verkocht. Oude Tarwe fo,a fo,Nieuwe Tarwe f 7.5° a f8.25, Nieuwe Rogge f6.40 a f6,50; Wintergerst f o.a f 0.Zomergerst f o.a fo.Haver f7.25 a f7.40, Kookerwten f o. a fo.—Kroonerwten fo.— a fo.—Bruine- boonen f8.— a f13.50, Maanzaad f—a fMosterdzaad 1'Karwijzaad To, Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f0.98 a fl.05; mlddenprijs fo.51. Aan part. f0,55 per pond, Versche Eieren per 100 stuks f 2.90 a f 3.40, middenprijs f 0.80, part. f o.per 25 stuks. De aanvoer van beide artikelen was ruim. Opgaaf van de Landbouwmaatschappjj. Boter f0.98 a f1,05 per K.G., rekenprija f 1,02 per K.G. Aan part. f i.ioperK.G. Eieren f 2.90 a f 3.40 per 10O stuks. Rekenprijs f 3.25 per 100 stuks. Aan part. f 3.40 per 10O st. Eierenverkoop der Onderaf deeling Zuid-Bev. V. P. N. Aangevoerde eieren 7700 stuks. Prijs f 3.40 per 100 stuks, ZUIJDWEGT. OOSTBURG, 29 April 1908. Oude Tarwe f0,a f 0,Nieuwe Tarwe f9,50 k f 10,75. Roggef 7.a f7,25 per H.L. Nieuwe Wintergerst f 8,50 k f 8,75. Zomergerst f 8,25 k f 8,50. Haver f 7,50 4, f 7,75. Kookerwten f 10,50 a f 11,25 per H.L. Voererwten f 0,af 0,Paarde- boonen f 7,25 k f 7,50. Waar het er niet by staat, is de prijs per honderd kilo. Dinsdag 28 April. ANTWERPEN. Tarwe vast. PARIJS. Tarwe vast, Per April fr.23.85 betaald. BERLIJN. Tarwe. De markt Was aan vankelijk flauw gestemd in navolging van Amerika, doch werd naderhand vast door talrijke kooporders, die voornamelijk het ge volg waren van den voortdurend bevredigenden loco-afzet. Bij toenemend report van Mei op Juli, toonden de prijzen ten slotte een kleine verbetering aan. Rogge toont, bij vasten grondtoon weinig verandering bij gisteren arn. Er bestond goede vraag naar Russische rogge, waarin tot hoogere prijzen meer om ging ook inlandsche was meer gewild. Haver in loco met meer kooplust voor goede en middelsoort. Op levering iets hooger betaald. Slot- Openings- Vorige koers. koers. slotkoers, Mei: 216.25 21675 216.25 Juli: 2I7.50 218.— 217.25 BUDA PEST. Tarwe vast. 28 April 9.46 •kr. 26 April 9.40 kr. NEW-YORK. De termijnmarkt van T a r w e opende nauwelijks prijshoudend a >/4 ct. lager, fluctueerde verder om dezelfde redenen als te Chicago en sloot flauw. In loco traag. 28 Apr. 27 Apr. 25 Apr. 24 Apr. Voorjaars No. I Northern H43/8 1151 /8 1141 4 U43'4 Roode Winter1073 8 io8'/j io8'/8 i07!,4 Mei Juli Sept. Dec. 28 April io53/8 9sS/8 9l«/z 27 1O6'/2 97'/4 93— 25 io65/s 973i8 93'; 1 24 IO6'/4 9Ó7 8 92V2 CHICAGO. De termijnmarkt van Tarwe opende nauwelijks prijshoudend op vorige noteering en daalde naar aanleiding van teleurstellende telegrammen. Ongunstige oogst- berichten, gepaard aan contramine-dekkingen, afnemende voorraden te Minneapolis en kleine aanvoeren in het noordwesten lokten daarna eene rijzing uit; ook liepen de prijzen hooger wegens ongunstige weerberichten en contramine-dekkingen op groote schaal per Meide opwaartsche beweging vond, behalve in aan koopen voor uitvoer alsmede door haus siers en baissiers ook steun in Bradstreet's* Verslag en oogstberichten uit Rusland. Na derhand liepen de prijzen terug wegens kleine uitklaringen, verkoopen door Armour per September ongunstig weder, terwijl drin gend aanbod, verkoopen door haussiers en baissiers en ruim loco-aanbod eveneens tot de daling medewerkten. De markt sloot flauw. Mei Juli Sept. 28 April 967/8 867/s 83'/2 27 973 8 885/s 85' 8 25 97"/2 89>/g S55/8 24 97'/2 883/„ 847/8 Aangekomen: 27 April te Nagasaki het s s. Prins Eitel Friedrich van Rotter dam 28 April te New-York het 8.3. Rijn dam van Rotterdam naar Halifaxte Genua het a.s Oranje van Amsterdam naar Bata via 29 April te Rotterdam het s.s. Bogor van Java. Vertrokken: 27 April van Duin kerken het s.s. Delfland van Amsterdam naar Buenos-Ayres; 28 April van Port-Said het s s. Vondel van Batavia naar Amster dam van Susz het s.s. Prins Heinrich van Rotterdam naar Japan. Gepasseerd: 26 April Fernando Noronha het s.s. Zaanland van Amsterdam naar Buenos-Ayres 28 April Perim het s.s. Timor van Amsterdam naar Batavia. naar tcaarnemingen in den morgen van 29 April, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te Be Bilt. Hoogste barometerstand 769 4 te Bcdo (in Noorwegen), laagste stand 744.1 te Horta op de Azorisohe eilanden (Noord- Af ri ka). Verwachting tot den avond van 30 Apr. Zwakke tot matige, in het Noorden Noord-Oostelijke, in het Zuiden Westelijke wind. Veranderlijke bewolking. Mogelijk regenbuien. Weinig verandering van tem peratuur. Tcïöu w 1 6. Arnemuiden, en Kattendyfce, Melis- kerke, 4 Mei. Serooskerke e» Oostkapelle 5 Mei. Biggekerke 6 Mei. Kloetinge ea Zoutelande 11 Mei. Borssele 15 Mei. BRIEFWISSELING. De heer T. te Koudekerke. De advertentie was slechts munaal op gegeven. De Administratie. Vrijdag 1 Mei a. s. hoopt onze geliefde vader en grootvader dhr. JACOBUS DOMINICUS zijn 70sten geboortedag te her denken. Zijn dankbare kinderen, behuwden kleinkinderen. Heinkenszand, 28 April 1908. Op den len Mei hopen onze geliefde ouders HENDRIK JANSE en JOHANNA DEKKER hunne veertigjarige Echtver- eenigïng te herdenken. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. 't Zand bij Middelburg, April 1908. a •ri Jé- 1883. 1908. Zoo de Hse e wil en zij kvon hopen onze geliefds ouders* NICOLAAS KLOOSTERMAN en CORNELIA DE BACK op 2 Mei a.s. hunne 25 jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen en hun vriend, H. DOELEMAN en Echtgenoote. Wolphaartsdyk, Haarlemmermeer, 30 April '08. Voor de vele blijken van belang stelling, ons betoond op den 26sU" dezer, ter gelegenheid van onze vijftig-jarige echtvereeniging, betuigen wij onzen har- telijken dank. JOH. GOENSE en Echtgenooxe. Kwadendanrme, 29 April 1908. Voor de vele bewijzen van belang stelling ondervonden bij gelegenheid ven ODze 25 jarige Echtvereeniging, zoo wel van uit deze gemeente als van elders, brengen wij allen onzen oprechten dank. P. ZUIDIJK. E. W. ZUIDIJK—TOLHOEK en kinderen. Wolpbaartsdijk, 30 April 1908, Oodergeleekenden zeggen allen har telijk dank voor de vele bewijzen van be langstelling bij gelegenheid van hun25jarig huwelijksfeest ontvangeD. C.QUINTEN en Eohtgenoote. Oudelande, April 1908. De Notaris D. 0. VAN NIMWEGEN is voornemens te verkoopen heden Donderdag 30 April 1908, des namid dags te half twee uur, A. Groote partij GREINEN en EIKEN georeosoteerd en zoo goed als Dieuw, w,o. BALKEN en STIJLEN, in div. lengten, geschikt voor weegstijlen in schuren, GE BINTEN en STIJLEN in wagenhuizen en sohuttingeD, MESTPUT en BESCHOE1- ING8PALEN, een partij 2duims DELEN voor grondplankenSPONDEN en DORSCHVLOEREN, BADDINGS van 8'/2 Meter, 30 stuks ijzeren BALKEN, RAMEN, DAKRAMEN, DEUREN, IJZERWERK, STRAATKLINKERS, BRANDHOUT, geheel nieuwe KAMER- TRAP, enz. B. als VICTORIA, TENTWAGEN voor 4 per- soneD, VIGELANTE, KALES, BOEREN- VEERENWAGEN, HITTEN-WAGEN. Ta bezichtigen op den morgen van den verkoop. Firma de Jonge-Verwest Goes aanvangende MAANDAG 11 MEI e.k. betaalt steeds de hoogste prijzen voor HUIDEN en VELLEN. Kassiers te Vlissingen. Belasten zich met de uitvoering van Binnen- en Buitenlanasche beursorders. Koopen en verkoopen Buiten- landsehe wissels, vreemd geld en coupons. Nemen gelden a deposito. ASSVBANTIÈJV. tot en met Zaterdag. JOHs. GOOTE. IZAAK BOASSON ZONEN verhuren in hunne brandvrij» kluis Safe- Loketten vanaf f 10.per jaar; voor korteren tijd speciaal tarief. De voorwaar den zijn ten hunne kantore verkrijgbaar.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1908 | | pagina 3