Laatste Berichten GRIJPSKERKE ces aasiiesi Mtatató BEKENDMAKING! RECLAMES. Afloop VeFtapinpo, mi. Kerknieuws. Schooi nieuws. UIT DE PROVINCIE. St. Laurens. Aantal kiezers 119. Opge komen 88 geldige stemmen 85. Hiervan verkregen J. Franeke (1.) 22 en D. Lorier (a.) 63. Gekozen gelijk reeds gister in een deel der oplaag is gemeld de heer Lorier. Gemengde Berichten. Marktberichte». SCHOUW I8. Vertrokken en aangekomen Schepen. Telegrafisch Weerbericht: TE KOOP SCHOUWING Voetpaden met de Kunstwerken. tnenschen betalen aan de gemeente. De heer De Rijcke is het eens met dhr. Den Bouwmeester, hij vraagt of het wel aangaat, om een abonnement in eens op te zeggen aan het burgerl. armbestuur. De heer Den Bouwmeester zegt dal- wan neer men dat college de gelegenheid ont neemt om de straat te onderhouden, van zelf het abonnement vervalt. De heer Tak wijzigt zijn voorstel in dier voege dat de sommen van f 2000 verhoogd worden tot f4400. De heer v. Teylingen zegt dat het arm bestuur gaarne bereid is de werktuigen te geven. De heer Heijse zegt dat de ambtenaar van het Burgerl. Armbestuur toch niet aan den dijk kan gezet worden. De heer Den Bouwmeester zegt dat die ambtenaar natuurlijk ook wordt overge nomen. Het vosrstel-Tak wordt aangenomen met 10 tegen 8 stemmen, die der heet en Van Teylingen, Schorer en Sprengor. Bij art. 9 wenscht de heer Sannes een voorstel te doen en een nieuw artikel 10 toe te voegen voor toepassing der Woningwet. Hij wenscht thans een memoriepost. De heer Tak zou liever zien dat de heer Sannes met zijn voorstel wachtte tot later. De heer Sannes deelt het bezwaar niet. Het is alleen maar de bedoeling om steun te geven aan het particulier initiatief. Kr is geen enkel bezwaar want grootere uitgaven geschieden er niet voorloopig. Met 8 tegen 5 stemmen wordt aldus be sloten, die der heerea Ermerins, Tak, Schorer, Heijse en Sprenger. Hierna wordt dit hoofdstuk goedgekeurd. Bij hoofdstuk V openbare werken afd. 2 art. 1 verdedigt de heer Den Bouw meester den post van f850; voor het aan brengen van 4 stel uur- en minuutwijzers op den Abdijtoren. Hij aoht deze luxe uitgave wel noodig en men doet er tal van ingezetenen genoegen mee. D« heer Fruin verdedigt de houding van de oommissie die dezen post wenscht te schrappen. Het is eene luxe uitgave, en die is niet noodig. Dhr. v. Teylingen is er ook tegen. Ook dhr. Tak. Dhr. De Rijke zal stemmen voor het voorstel. Dit wordt thans aangenomen met 8 tegen 6 stemmen, die der heeren v. Teylingen, Tak, Sohorer, Sannes, Heijse en Fruin. De heer Boogaert vraagt of de 15000 M3 straatkeien ook bedoeld is voor het gedeelte der gasfabriek en bolwerk. De heer Den Bouwmeester zegt dat deze straat slecht is en wel zal worden verlegd. Bij art. 5 afd. 2 vraagt de heer Tak of er nog meer nieuwe glooiing zal worden aangevraagd. De heer Den Bouwmeester antwoordt toestemmend. Dit hoofdstuk wordt goedgekeurd. Bij Hoofdstuk VII afd. 8 art. 4 herha lingsonder wijs stelt de heer Sannes voor aan B. en W. op te dragen het onderzoeken, of er geen school noodig is voor achter lijke kinderen. De heer Fruin meent dat deze zaak is onderzocht door de sohooloommissie. Het voorstel wordt in stemming gebracht en aangenomen met algemeene stemmen be halve de beer Sprenger. De heer Sannes wenscht bij den post kindervoeding vervallen te zien van "e zoo als is aangegeven, en de subsidie vast te stellen op f700 zooais is uitgetrokken. Dit wordt bestreden door dhr. Tak. Het is destijds, zegt deze, in den raad aange nomen. Liever zou hij zien dat de voor steller zijn voorstel introk tot later. De heer Sannes vindt dit overbodig. Het brengt geene wijzigingen in deze begroo ting. Hij handhaaft zijn voorstel. De heer Fruin meent, dat dit voorstel niet kan worden behandeld. Het is geen voorstel op de begrooting, doch een nieuw voorstel, dat eerst bij B. en W. thuis behoort. De voorzitter gelooft dat het een amende ment is en dus wel kan worden behandeld. Het amendement wordt verworpen met 9 tegen 4 stemmen. Het geheele artikel 20 wordt aangenomen met 8 tegen 5 stemmen, die van de heeren De Rijcke, Verhage, Schorer, Sprenger en Boogaard. Bij afd. 4 art. 4 vraagt de heer Sannes welk belang de gemeente heeft bij een rijschool. De voorzitter zegt dat de gemeente er be lang bij heeft, omdat Middelburg een gar nizoensplaats is. De heer Sannes vraagt of de subsidie noodig is wat de voorzitter toestemmend beantwoordt. Dit hoofdstuk wordt goedge keurd. Bij hoofdstuk 14 (uitgaven van verschil lenden aard) wordt de post subsidie voor Vreemdelingenverkeer aangenomen met 8 tegen 5 stsmmen, die der heeren Ermerins, Tab Schorer, Heijse en Fruin. De begrooting is aangenomen in ont vang en uitgaaf op f688951,345 meteen post voor onvoorzien groot f 1453,73. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Eijerland op Texal J. Jeb- bink, cand. te Doetinchem; —teSprang M. v.' Grieken te Ameidete Zuidzqpe C. Met te Oudeschild. (leref Kerken. Beroepen te Haastrecht J. II. Lam- mertsma, cand. te Nieuweroord. Aangenomen naar Hijum door J. Visser te Laar (Pruisen). R. 'K. Kerk. Tholen. De Z.E. pastoor darijs is be noemd tot rector van de St. Hubertus- kapel te Amsterdam. Geslaagd te 's-Gravenhage voor het ejcamen apothekersbediende, mej. J. A. Verhoeven, van Goes. Vlissingen. Eenige dagen geleden werden een aantal personen alhier uitge- noodigd door een voorloopig comité tot bij woning eener vergadering met het doel om tot de oprichting te geraken van een christelijk historische kiesvereeniging23 24 personen hadden daaraan gehoor ge geven, welke gisterenavond om 8 uurplaats vond, welke geleid werd door den heer J. van der Valk, onderwijzer aan de chris telijke school in de Palingstraat, die het doei en de strekking van den bond uiteen zette. Voorloopig gaven 21 personen zioh als lid op. Op een nader te bepalen datum zal weer een vergadering worden belegd om tot een definitieve oprichting te geraken en een bestuur te kiezen. Enkele niet- aanwezigen hadden zioh ook opgegeven. Er waren ook eenige leden uitgenoodigd der antirevolutionaire kiesvereen'ging, o.a. ook den voorzitter, de heer P. G. Laernoes, die ook nog het woord kreeg en zijn dank en blijdschap uitsprak gehoord te hebben dat er volkomen saam werking zal gehouden worden met laatst genoemde vereeniging. Wissenkerke. Onder aanbieding van 't traditioneale present, de tulband, bracht het muziekgezelschap „Apolio" j 1. Maan dagavond een serenade aan de 50jarige huwelij ksj ubilarissen P. Wolia en vrouw, alhier. Dat de bejaarde doch nog flinke menschen daarmede in hun nopjes waren, bleek naast hunne dankbetuiging uit de gulheid waarmede zjj vau huu kant het ge zelschap hun versnapering aanboden. Na afloop maakte de muziek onder het spelen van vroolijke marsehen nog een wandeling door een gedeelte van het dorp, waarbij fietslantaarns eene uitstekende verlichting leverdeD, wat veel bekijks uitlokte. Oostburg. Hedenavond hadden wij het genoegen kennis te maken met het goed geschoolde zang- en muziekgezel schap van de weesinrichting «Neerbosoh". De liederen werden uitstekend gezongen. De verschillende partijen kwamen goed tot hun reeht. Alleraardigst klonk het duet met bromstemmen. Het lied van «Ja en Neen" kregen we als toegift. Ds. Schrij ver verstond uitnemend de kunst om zijn gehoor te pakken, 't Was een genotvolle avond. De Beurs" was meer dan vol. We roepen het gezelschap een «tot weer ziens toe". GULZIGHEID, Het is een kleine zonde en meer ver spreid dan men gelooft, zoo wij onder gulzigheid verstaan het feit van meer te eten dan wat noodig is voor het lichaam, meer dan de maag kan opnemen, vertereu en verwerken. Toch is het de ware ver klaring voor „gulzigheid" en de bijnaam van «gulzigaard" is toepasselijk op heel wat lieden die hem op hen toegepast, als een beleediging beschouwen. De gulzig heid heeft de nadeeligsfe gevolgen. De overladen maag wordt ziek en verzwakt. De zwakke maag levert aan het lichaam geen behoorlijke voeding en dadelijk deelt zich de zwakte aan de andere organen mede. De Pinkpillen genezen de maag kwalen. Zij begunstigen de volkomen spijsvertering en de opname van het voed sel, waardoor men aiieen de gezondheid en de kracht van het lichaam kan bewaren. De geneesheeren bevelen de Pinkpillen aan tegen bloedarmoede, bleekzucht, neu rasthenie, gehele hoofdpijn, zenuwpijnen, heupjiohf, onregelmatigheden. Prijs f. 1.75 de doos, f. 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger, 27, Rot terdam, hoofd-depothouder voor Nederland en Apotheken. Franoo toezending tegen postwissel. Ook eeht verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. da Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. Sedert 1879 heeft in Rotterdam geen ban bic stel ling ondervonden wat gis terenavond is geschied met de Spakrbanb. Zjj, b8hoorende tot de krachtigste banken in ons land, de grootste da de Rqbspost- spaarbank, omtrent welker organisatie en controle buitenlanders uit Oostenrijk en Italië haar bezochten, heeft vanavond een «stormloop" te doorstaan gehad. Het begon omstreeks half vijf. Daarna nam de toeloop gestadig toe en ontaardde in een paniek. Aet publiek door leugen en laster opgehitst ontaardde in een woeste aan krankzinnig heid grenzende menigte. De een zweepte den anderen voortdurend op. En zoo was tegen jtevenen de geheele Botersloot vanaf de Meent tot aan het bordes van het raadhuis één groote men- schenmassa, die, telkens nog aandikkende, ook de Nieuwemarkt en aangrenzende straten bezette. Te midden van die mensehenzee was vóór het grootsohe gebouw vau de Spaar bank reoht tegenover dePrinsenkerk,gelijk een oase, een stuk van de straat vrijge houden door een sterke maoht van politie agenten, bereden en te voet, en huzaren. Daar regelde de waarnemend hoofdcom missaris van politie. Zij werden opgesteld in dichte rijen. Krankzinnigen leken het allen. Met hun hun spaarbankboekjes in de handen, dron gen zij maar steeds op, moordgeroep weer klonk, vrouwen vielen flauw, 't zweet liep van de verwrongen gezichten der ver dwaasde mannen en vrouwen van iederen leeftfjd. Geen vrees voor de paarden der ordebewaarders deed hen 'n stap wijken, zij lieten zich dringen tegen de muren op, op de voeten trappen, pal bleven zij staan tot weer gelegenheid gegeven werd, om een groep van dezen schrikaacjagenden troep binnen het gebouw te laten en hun geld te halen. En in zoo'n oogenblik waren het furies. Men liep elkander onder den voet, vrouw noch kind werd ontzien, ieder repte zich om het hek te bereibea. Het dierlijke in den menseh toonde zioh in alle opzichten. En bij dit hek gekomen liet men zioh liever slaan en trappen dan het los te laten voor men binnen de hal was. Het was meer als erg zoo als de paniek die lieden, grootendeels uit de mindere klasse bad aangegrepen. Herhaaldelijk vielen er bovendien, vooral op de Nieuwemarkt, kloppartijen voor. Met stukken hout en steenen werd naar de politie gegooid. Met de sabel werd de menigte uiteengedreven. Bij dit allerkrankzinnigst tumult stak zeer gnnstig af de rust eu regelmaat die in het gebouw van de Spaarbank heersohta. Een ieder was op zijn post. Bij groote kalmte heersohte er volmaakte orde. Tot 2 uur in den nacht werd er gewerkt. Aan alls aanvragen werd voldaan- Ook op 8 bijkantoren was het zeer druk. Nog zij vermeld dat te midden van deze door leugen en laster voorbereide overrom peling van een dolzinnige menigte 'n kalm, bedaard mannetje zijn spaarduitjes kwam brengen in plaats van te halen. Zijn ver trouwen in de spaarbank is rotsvast. Heden wordt met de uitbetaling op geheel den zelfden voet doorgegaan, zoolang het pu bliek blijft loopen. N. R. C. Een 15-jarige jongen, werkzaam in een borstelfabriek te 's-Heerenberg had de onvoorzichtigheid, nadat hij enkele vlek ken uit zijn jas met spiritus verwijderd had tot zijn kameraden te zeggen «zal ik me eens in brand steken" Hij hield een lucifer bij zijn lichaam met 't gevolg dat dit dade lijk vlam vatte en de jongen hevige brand wonden bekwam. De vlammen reikten zelfs zoo hoog dat de aan den zolder te drogen hangende borstels in brand vlogen. De brand der fabriek werd tijdig gebluscht doch de jongen stierf aan de bekomen brandwonden. In een slaapstee te En schedé heeft bij een twist de zoon des huizes aan een bezoeker een messteek in de buik toegebracht a&n de gevolgen waarvan deze bezweek. Te Velzen heeft een jongen gisterennacht die aan het stroopen was den veldwachter Schoo die hem wilde verbaliseeren een oog uitgestoken. Vaa particuliere zijde meldt men aan de Alkm. Ctuit Antwerpen dat Vrijdag avond bij het vertrek van een Harwiehboot een reiziger, ingeschreven onder den naam Carl Walther, geboren te Erfurt, in 1885, weigerde de politie zijn papieren te toonen. Ondervraagd, gaf hij eerst vier verschil lende namen op. Toen hij zag, dat men hem zijn brieftasoh wilde ontnemen, haalde hij een beitel uit zijn zak, bedreigde er de politie mede, sprong van de boot, achter volgd door de agenten, die op hun Dood- hoorntjë bliezen. Iljj werd aangehouden en naar een poli tiebureau gebracht, waar bleek dat hij bfj zich had nog een beitel, een bos valsche sleutels, een partij groene zeep, kaarsen, een dievenlantaarn, een geladen revolver en een doos met 40 kogels, 90 mark. Maar het merkwaardigste was, dat op hem wer den bevonden officieele papieren met ver schillende namen ingsvuld, tal van naam kaartjes. De Duitsche politie is met deze in verband met de Richter-Walther zaak eigenaardige aanhouding in kennis gesteld. Nog een groot lasterproces, dat van den Rijkskanselier Biilow tegen de publi cisten Brandt en Gehlsen, zal op 6 Novem ber voor de Berlfjnsche strafrechtbank komen. Brandt had Biilow van gelijksoor tige misdrijven beschuldigd als het onder werp van het thans geëindigde sohandaal- proees uitmaken. Zijn secretaris zou daarbij betrokken zijn. Als getuigen zijn gedag vaard de geheimraad Scheefer en Bernard v. Billow, neef van den kanselier. De kapitein van het heden van Philadelphia hier aangekomen stooincc'up Phoebus rapporteert, dat het 20 dezer in het midden van den Atlantisehen Oceaan, in den trek van New-York naar het Con tinent varende stoomsohepen, een Nederl. vissohersvaartuig heeft aangetroffen, het welk vermoedelijk verlaten ronddreef e*> een niet gering gevaar voor de scheepvaart opleverde. De kapitein liet een boot strij ken, welke bemand werd met den eerstc- offioier en twee matrozen. Door dezen werd bevonden, dat nog een reddingboot in de davits hing en dat het schip geheel verlaten was. Uit het in de kajuit liggende journaal bleek, dat het sohip 190 ton viseh in het ruim had en dat het voor 4 jaar in Emden gebouwd was en te Groningen thuisbehoorde. Als de twee eenige levende wezens bevonden zioh twee honden aan boord, welke opgenomenwerden.DeofBeier van de boot was eerst van plan het vaartuig te sleepen, welk voornemen hij echter moest opgeven, en waarna het in braad werd gestoken. Men vermoedt, dat de visschers het schip, dat niet lek was, hadden verlaten, omdat hel roer was weggeslagen. RVRGMRLIJKE STA NIK Van 28—30 Ootober. MIDDELBURG. Getrouwd:). Mun ters, 80 j. jm. en W- Joosse, 35 j. jd. Bevallen: E. S. Labruijère geb. Schout, z.W. A. E. Daciëlse geb. Wanda, z. Overleden: E. C. Molhoek, 75 j., ongeh., d.H. Kleine, 81 j., wed. van F. H. van der Venne. Levenloos aangegeven: Een z. v. C. Hageman en C. P. M. Minnaard. GOES. Geboren: 28, Gommert, z v. Cornelis Antonisse en Jannetje Haverboek Theodoor Jan, z. v. Jan Cornelis van der Peijl en Maatje Kloosterman 30, Jacomina Neeltje, d. v. Nieolaas Corstanje en Sara Eversdijk. Overleden-. 28, Albinus Loekefeir, 68 jgeh. met Pieternella Maas. Van 2629 Ootober. VLISSINGEN. Bevallen: S. E. Datthijnt geb. Van Putten, z.J. Jas- perse geb. Vinke, z.A. G. van der Hoeven geb. Pleijte, d.J. A. Geeve geb. Van Boven, 'd.J. Wijsvcld geb. De Kat, z. Overleden: A. J. Swalp, vrouw van A. v. Drielen, 85 j.; W. Verboven, 2 j., z. Goes, 29 October I907. Alleen Bruine boonen moesten ruim 50 cent lager worden afgegeven. Overige artikelen onveranderd. Oude Tarwe fo,a fo,Nieuwe Tarwe f8,50 a f9,Nieuwe Rogge f6.25 a f6.50; Wintergerst f8.50 a f9.— Zomergerst f8 50 a f8.75 Haver f7.75 a f8.25, Kookerwten f 9.50 a f 10.10; Kroonerwten f 11.40 a f 11.60Bruine- boonen fn.5o a f12.50, Maanzaad fa fMosterdzaad fKarwijzaad f 20,75. Opgaaf der marktzetters van de gemeente, Versche Boter per K.G. f 1.26 k fl.40; middenprijs f 0.67 part. f o,per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 6.60 k f7.28, middenprijs f 1,75, part. f o,a f o,per 25 stuks. De aanvoer van beide artikelen was gering. Opgaaf van de Landbouwmaatschappij. Boter f1,26 a f1,40 per K.G., rekenprijs f 1,35 per K.G. Versche Eieren f6,40 a f 7.28 per 100 stuks, rekenprijs versche eieren f6,90 per 100 stuks. Niet-versche eieren verkocht a f 5.50 de 100 stuks. OOSTBURG, 30 Ootober 1907. Oude Tarwe f 9,90 a f 10,25. Nieuwe Tarwe f8,90 éi f 9,25. Roggef 7,25 f7,50 per H.L. Nieuwe Wintergerst f 9,90 f 10,25. Zomergerst f 9,50 ét f9,75. Haver f 8,25 ét f 8,50 Kookerwten f 11,75 a f 12,10 per H.L. Voererwten f 0,af 0,Paarde- boonen f 8,k f 8,25. Waar het er niet bij staat, is de prijs per honderd kilo. Westkapelle, 5 Nov. Ritthem, 4 Nov. Oude Kraaijert, 11 Nov. Grijpskerke, 8 Nov. Koudekerke, 12 Nov. Goes. De sociaal-democraten hebben een biljet verspreid waarin zij de chr arbeiders ter vergadering oproepen, waar een socialistisch spreker zal optreden. Met vette letter staat afgedrukt dat ds. v. d. Valk is uitgenoodigd om te komen dabatteeren. Ds Van der Vaïk komt natuurlijk niet debatteeren. Men wachte zich dus voor teleurstelling. Middelburg. In de heden gehouden bestuursvergadering van de vereeniging tot Christelijke verzorging van krankzin nigen in Zeeland kwam een schrijven in van den voor de stichting te Bergen op Zoom benoemden geneesheer-directeur, dr. D. Schermers te Zeist, waarin Z E<J. verzocht hem van de aanvaarding van zijne nieuwe betrekking te ontheffer, omdat hy zijn tegenwoordigen werkkring niet wenscht ta verlaten. Het bestuur be sloot met algemeene stemmen ZEd. de ge vraagde ontheffing te verleeuen. Da jaar vergadering der vereeniging is voorloopig bepaald op 13 Dec. a.s. te Middelburg. Vlissingen. De heer van wien verleden week gemeld werd dat hij er van door was - gegaan 1 of 2 dagen voor zijn trouwen, is van dat voornemen teruggekomen en hier teruggekeerd. Hij is hedenmiddag onder een grooten toeloop van nieuwsgierigen toch nog in het huwelijksbootje gestapt. Hansweert. Da zreboot „Tjalve" wordt heden alhier geiaden met aardappelen, be stemd voor Christiania. Wolfertsdijk Heden Woensdag wer den door not. Pilaar publiek verkocht de navolgende peroeelen bouwland lo. 6820 cA. aan dhr. C. van Boven voor f 1650; 2o. 6340 cA- aan dhr. P. v.d.Kreeka voor f 1652 3o. 7520 cA. a&n dhr. D. Vleu gel alhier voor f 1656 4o. 8010 cA. aan P. van de Kreeke en C. de Kok voor f 1660 5e. 6360 cA. voor f 1675 aan dhr L. West- veer 69. 7330 cA. voor f 1682 aan dhr. P. V. d. Kreeke 7e. 7630 cA. voor f 1575 aan dhr. J. Remjjnse8e. 8710 cA. voor f 1585 aan dhr. Abr. Dingemanseallen alhier en alles psr HA. Ten slotte alles in massa aan dhr. W. F. K. Lenshoek te Kloetinge voor f 1645 of f 1432,795 den hoop en 8'/z proc. onkosten. Oseabare ïerkospingen. Zaterdag 2 Nov. Kruiningen, door not. Schram voor dhr. J, v. Dijke qq. 10 uur op den dijk fussoheu Jacob- en Noord Kraaijertpolder 300 Canada's. 's-Heerenhoek, 11 uur bij W ester- weele loopvarkens, houtwaren, boeren- melkemmers. Vertrokken: 28 Oct. van Sabang net s.s. Koning Willem III van Batavia naar Amsterdam 29 Oot. van Perurn het s.s. Ophir van Java naar Rotterdam van Port Said het s.s. Orotius van Batavia naar Amsterdam. Aangekomen: 29 Oct. fe New-York het s.s. Noordam van Rotterdam te Port Soudam het s.s. Celebes van Amsterdam naar Bataviate Buenos Arpres het s.s. Delfland van Amsterdam. naar waarnemingen in den morgen van 30 Octobermedegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766.4 te Horta, laagste stand 741.2 te Oxford en Lahageu. Verwachting tot den avond van 31 Oot.: zwakke tot matige veranderlijke wind, meeet zwaar bewolkt of betrokken lucht, mogelijk regen. Iets minder koud. AdvertentiSn. Heden overleed, na een lijden van 25 jaar, onze geliefde echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader ADR1AAN DE BEL in den ouderdom van 58 jaar en bijna 10 maanden. De Heere zij ons nabij in dit verlies. Uit aller naam, Wed. A. DE BELJ. Mtjbre. Krabbendijke, 28 Oct. 1907. Voor de vele bewijzen van deel neming voor en bij het overlijden van onze geliefde eohtgenoote en moeder, be tuigen wij langs dezen weg onzen harte- telijken dank. Uit aller naam, B. WISSE. Ierseke, 30 Oct. 1907. Voor de vele blijken van deelne ming bij de ziekte en het overlijden van onzen geliefden vader, behuwd- en groot vader, betuigen wij onzen bartelijken dank. Namens kinderen, behuwd- en kleinkinderen. J. LEPOETER. Kapelie, Oet. 1907. een flinke H Tkeur uit twee van 6 en 7 jaar. Br. onder JSro. 106, boekh. GEBRs. HILDERNISSE, Middelburg. Terstond gevraagd bij J. A. v. HOUTE, Gra venstraat I 290, Middelburg. Het BESTUUR der Vereen, tot On- derl. Huipversch. bij Sterfte en Onge vallen van Paarden „W a 1 c h e r e n", brengt ter kennis van hen die Gael wenschen te worden van de Vereeniging, dat zij hiervan opgave moeten doen vóór of op 20 November e. k. bij den Boek houder den heer J. MAAS te Veer e. Te beginnen 8 November a s,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3