BOUWLAND, 4 AAN TE BESTEDEI Ifloop Terkoopingen, enz. Marktberichten. Adverlentiën. sl Pï KERKBOEKEN BAKliLOEM Openbare Verkooping ü- f Ingezonden Stukken. Tweede Aankondiging. het verlengen der beschoeiïng van de Los- en Ladingplaats in die gemeente. herkozen zijn. Bij de behandeling om weder deze 20 opcenten te heffen, heeft de heer Westerdijk in de afdeeliDg blanco gestemd. Deze handeling heeft het mede lid van Gedep. Staten, mr. Jansen, aan leiding gegeven, om in de laatste openbare vergadering van de Prov. Staten den heer Westerdijk eene geduchte reprimande toe te dienen, omdat hij het vaandel ontrouw geworden was en zich door blanco te stemmen teruggetrokken had in de neu trale zóne. Uit Rusland. Spoorwegarbeiders hebben een aanslag gepleegd op het leven van den minister van verkeerswezen, toen deze op een inspectiereis was bij Elizabet- grad. Er was een groot brok ijzer op de rails gelegd, om den trein te doen derail- leeren. Door de oplettendheid van den ma chinist werd een ramp voorkomen. De trein kon juist nog een paar'meter vóór de nood lottige plek tot stilstand worden gebracht. De schuldigen zijn in hechtenis genomen. Op den Newski Prospect werd eergisteren avond een zeer netjes gekleede jonge man, die dicht bij de openbare bibliotheek met eenige couranten en brochures onder den arm liep, plotseling door twee speurders aangegrepen en in een rijtuig geduwd. Het rijtuig reed in vollen ren naar het dichtsbij zijnde politiebureau, vanwaar de jonge man na een korte woordenwisseling naar de cellulaire gevangenis in de Wiborgsche wijk werd gebraoht. Dicht bij de Kussisch-Oostenrijksche grens zijn vijf en twintig joodsohe emi granten, waaronder negen vrouwen en vier kinderen, vermoord, terwijl twaalf anderen ernstig gewond werden. Zij werden in een bosoh onverhoeds door landlieden over vallen. Op het hulpgeroep der joden kwa men Kozakken, die de roovers verjoegen, nog vóór zij de lijken hadden kunnen be- rooven. Men vond op de lijken geld en kaartjes voor de Vereenigde Staten. In Cherson hebben zich agrarische troe belen voorgedaan. Toen de ambtenaren der belasting de gelden wilden komen innen, werden zij door de boeren verjaagd. Bij een gevecht met de politie werd de commissaris gedood. Ook in verscheidene andere districten hebben onlusten plaats gehad. In de gevangenis van St. Lazare, Pi ankrijk, hebben zeven bewaaksters een ontzettend spectakel gemaakt, omdat zij naar Fresnes zouden worden overgeplaatst. Het afscheid van haar paradijs viel haar waarschijnlijk te zwaar. Zij vernielden alles wat binnen haar bereik was en wier pen beddegoed en kleeren uit de vensters. Die betooging had echter niet'tgewenschte gevolg: in haar hemd en blootsvoetsgingen de dames in het rijtuig, dat haar naar het gevreesde Fresnes vervoerde. In de buurt van Uskub heeft een bloedig gevecht plaats gehad tusschen een Servische bende van 60 man en Turksche troepen. Van de Serviërs sneuvelden 32 man, terwijl aan Turksche zijde 10 man werden gedood. Uit Monastir wordt gemeld, dat er in de laatste dagen herhaaldelijk gevech ten hebben plaats gehad tusscfc en Turksche troepen en benden, die de Turksch-Bul- gaarsohe grens waren overgetrokken. Twee benden, waarvan een bestond "uit vijftig man, werd geheel vernietigd. ÜS In de Poolsche stad Skonitz had een pogrom plaats.De boeren uit de omliggende dorpen deden een inval in de stad met het doel de joden te vermoorden. Dezen tracht ten naar de Oostenrijksche grens te vluch ten, doch werden hardnekkig achtervolgd. De boeren maakten zich in de bosschen tus schen Skonitz en de Oostenrijksche grens van 37 joden meester,25 werden er gedood. De anderen zwsar mishandeld. Kozakken gelukte het ten slotte de woeste horde uiteen te jagen. Handel en verkeer lijden te Belfast zeer, nu daar de algemeene staking is afgekondigd. Er is een beroep gedaan op de politie, 'om de arbeidswilligen te beschermen. Twee wagens met graan, die al een maand hadden staan te wachten, konden eerst gisteren vertrekken. De stakers wierpen de werklieden, die sche pen losten, met steenen, waarop de los sers het hazenpad kozen. Op vele fabrieken zijn plakkaten aange plakt, waarin kennis wordt gegeven, dat binnen eenige dagen tot sluiting der fabrie ken zal moeten overgegaan worden uit gebrek aan steenkolen. LAATSTE BERICHTEN. Oost-Souburg. De raad benoemde tot wethouders de heeren M. Gemier en P Cevaal. Middelburg. De Raad van Beroep voor de ongevallen-verzekering deed heden middag uitspraak in zake C. M.,yiisslngen, als vertegenwoordiger van zijn minder jarige zoon I. M., waarbij werd vernietigd de beelissing van het bestuur der Rijks verzekeringsbank en aan I. M.te Vlissingen werd toegekend een rente van f 0,75 per werkdag, zulks met ingang van 3 Juni 1907. De Raad schatte de ongeschiktheid tot werken, in overeenstemming met het gevoelen van den getuige-deskundige op 75 pet. Niet ontvankelijk werd verklaard het beroep van G. C. H. A. Scherpenisse en P. d. G. te Wemeldinge. De Raad nam in overweging, dat klagers vordering klaar blijkelijk tot toekenning eener tijdelijke uitkeering als bedoeld in artikel 20 der Ongevallenwet 1901voorts dat artikel 79, 4e lid der Ongevallenwet 1901 elk beroep tegen een beslissing van tijdelijke uitkeering betreffende, uitlait. Kruiningen. Door B. en W. werd heden alhier aanbesteed de herstellingen en vernieuwingen aan verschillende Gemeente- gebouwen in drie peroeelen, le perceel timmer- en metselwerken op het dorp Kruiningen. Inschrijvers G. Karelse, Krui ningen, f230; A. Paasse, idem, f226 C. Wondergem, idem, f 225M. Baveco, idem f220; 2e perceel timmer- en metselwerk te Hansweerd. Inschrijvers: M. Baveco, Kruiningen, f 360 Cb. Molet, Hansweerd, 325^ H. Goedemond, idem, f320; M. Knuijt, idem, f 315 3e perceel verfwerken op het dorp Kruiningen. Inschrijvers: A. M. de Booij, Hansweerd, f 224,24J. L. de Paauw, idem, f 219,94 J. Penne, Krui ningen, f207 J. van IJzerloo, idem, f 198. Gegund aan de laagste inschrijvers. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Geëerde Redactie. Naar aanleiding van het in uw no. van Donderdag 18 Juli voorkomend ingezonden stuk van een Statenlid en van uwe kant- teekeningen daarby, veroorlooft ge me wel een paar, opmerkingen. Waar een Statenlid mij de eer aandoet woorden door mij in de Zomerzitting van 1906 gesproken te citeeren, vind ik het niet fraai van hem, dat hjj die woorden min of meer uit hun verband rukt en dus by het groote publiek, dat de gedrukte notulen dier zitting niet ter hand heeft, een ver keerden schijn wekt. Zeker heb ik toen gezegd en ik houd dat ook nu nog vol „het is de plicht van ieder Provinciaal bestuur, om de gelegen heden- tot verkeer in de provincie te bevor deren, en dat is bijzonder sterk in Zeeland, waar die middelen van commnnicatie bij vele andere provinciën achterstaan". Maar ik liet daarop volgen „Wanneer wij nu echter het verkeer wil len bevorderen ten koste van de belasting penningen van de Zeeuwsche burgerij, moeten wij ons afvragen welk verkeer 't is, dat ten algemeenen nutte is van de geheele bevolking. Dus een verkeer, dat goedkeo- per en gemakkelijker maakt het vervoer van goederen van de eene plaats naar de andere, dat de gelegenheid schept tot het bezoeken van inrichtingen van lager-, mid delbaar- en hooger onderwijs, tot het bij wonen van cursussen van land en tuinbouw, tot het komen naar de vergaderingen van de Provinciale Staten als ik er dat ook bij mag noemen en dergelijke dingen meer. Al deze dingen zijn van dien aard, dat de leden van deze vergadering daarvoor gerust gelden kunnen voteeren. Maar verder kunnen wij als leden van de Pro vinciale Staten niet gaan. Wanneer b.v. iemand op Zondag wil uit gaan uitgaan nu niet in dien zin, dat hij, na den arbeid van zes dagen-met zijne familie in den omtrek van zijne woonplaats een wandeling gaat doen maar op die wijze, dat hij, zelf verlangende te rusten van zijn arbeid, vordert, dat anderen niet zullen rusten, maar in zijnen dienst aan het werk znllen gaan, dan is dat toch niet iets, waarvoor wij de gelden van de provincie mogen voteeren. Wij verbieden het niet; wij laten de maatschappij vrij om treinen te laten loopen en zeggen alleen: wilt gij laten rijden, dan moet gij dat weten, maar dan nemen wij maatregelen om te zorgen, dat het dienstpersoneel niet wordt afgebeuld. W il de maatschappij de gelegenheid bieden voor de menschen om uit te gaan, dan moet de maatschappij de kosten daarvan zelf dragen of trachten die te vinden door ver- hoogiug van de kosten van vervoer op Zondag. Dat is geen zaak, waarvoor wij de gelden van de provincie kunnen en mogen besteden". My dunkt, dit werpt een eenigszins ander licht op de zaak. Wat nu het reglement van 1902 betreft, moet ik een Statenlid opmerken, dat daarin niet gesproken wordt van 26 vrije dagen, waaronder 8 Zondagen, zooals hij citeert, maar „waarvan ten minste 8 met een Zondag of algemeen erkenden Christeljjken feest dag moeten samenvallen", 't Kunnen dus ook zijn: Tweeden Kerstdag, Tweeden Paaschdag, Hemelvaartsdag, Tweeden Pinksterdag, in welk geval er ten slotte maar 4 Zondagen overblijven. Of dan het beginsel van Zondagsrust nog gehandhaafd zou zijn, daarover ontstond verleden jaar strijd. Eéa der leden meende toen, dat ook met 4 en zelfs met 2 vrije Zondagen in het jaar zulks het geval was ik was dat niet met hem eens en ik laat met gerustheid aan de lezers van De Zeeuw over, bij welk ge voelen zjj zich in deze zullen aansluiten. Maar daar is meer. Het reglement zegt ten minste een Statenlid verzwijgt die woorden 8 Zon- of feestdagen en duidt daarmede aan, dat hier in het algemeen reglement, om geen te groote lasten op te leggen, een minimum wordt gesteld, waarvan het wenschelijk is, dat 't zal worden overschreden, en waar van men, als men subsidie geeft n dus de lasten helpt dragen, de overschrijding mag eischen. Tusschen het voorschrift in het reglement van 1902 en de voorwaarden door de Provinciale Staten gesteld bestond dus geen strijd, want als de Maatschappij 26 vrije Zondagen geeft, dan voldoet zij, geljjk reeds verleden jaar is aangetoond, zeer zeker aan het voorschrift van 26 dienstvrije dagen, waarvan ten minste 8 Zon- of feestdagen. Mocht een Statenlid dat nog niet be grijpen, dan zal ik trachten het door een voorbeeld duidelijk te maken. Wanneer een aanzienlijk man om eene gift wordt gevraagd voor een liefdadig doel, maar zelf in het buitenland vertoe vend niet in de gelegenheid is de zaak te onderzoeken en daarom aan zijn rentmeester schrijft „ga eens na wat er van is en geef dan naar bevii.d van zaken, maar ten minste f 50'', en de rentmeester, na van alles kennis te hebben genomen, in den geest van zijn heer meent te handelen door f 100 te geven, zou dan die heer bij zijne thuis komst zijn rentmeester mogen verwijten verkeerd te hebben gedaan, daar hij maar f 50 had mogen geven f Dat ware tooh al te dwaas. Immers van strijd tusschen de lastgeving van den heer en de uitvoering door den rentmeester daaraan gegeven kan geen sprake zijn. Wat echter nog sterker is, het aange haalde artikel van het reglement heeft met deze zaak niets ie maken. Ik vermoed, dal een Statenlid het bedoelde reglement niet onder de oogen heeft gehad, maar alleen met den inhoud van het door hem ge noemde artikel oppervlakkig bekend is. Want anders zou hij weten dat het regiement uit twee deelen bestaat en het tweede deel er van, dat over tramwegen met zeer beperkte snelheid, als waarvan hier sprake is, handelt, deze materie niet regelt, evenmin als de tarieven en de dienstregeling. De Minister beroept zich dan ook bij zijne bedreiging niet daarop, maar wel op de in art. 2 van het wetje van 27 April 1903 (St. no. 114) voorkomende uitdruk king, dat het rentelooze voorschot van f250,000 uit 's Rijks schatkist alleen zal worden uitgekeerd, wanneer, door be langhebbenden ten genoege van den Minister voldoende ondersteuning zal zjjn verleend onder geene andere voorwaarden dan waarop de goedkeuring van genoemden minister zal zijn verkregen. En nu is dit het eigenaardige, dat deze uitdrukking, die het spreekt van zelf door een minister van ons Christelijk kabi net met heel andere bedoelingen in dat wetje is gebracht en 1908 door de toen malige meerderheid der Kamer in heel anderen zin is aangenomen, door minister Kraus wordt gebruikt om te verbieden, dat de 26 vrije Zondagen als voorwaarde wor den gesteld Argumenten bezigt hij daarbij niet, als de Fransche koningen uit vroeger tijd, zegt hij eenvoudig car tel est notre bon plaisir. En tegen die ministrieele willekeur in ons vrije Nederland was het, dat Mr. De Veer en ik krachtig protesteerden. Of men hier bovendien van fair play kan spreken W at zou een Statenlid er wel van zeggen, wanneer ik met hem in dezelfde afdeeling eener vereeniging zitting hebbende, door de afdeeling werd afgevaardigd naar de algemeene vergadering met machtiging om daar namens de afdeeling mijne stem uit te brengen. Natuurlijk in 't idee, dat ik stem men zou overeenkomstig 't gevoelen van de meerderheid. Maar in de algemeene ver gadering gekomen stemde ik juist andersom. Formeel had ik daartoe het recht, maar ook moreel En toch, zoo wordt door den tegen woor- digen Minister van Waterstaat gehandeld, waar hjj van eene uitdrukking, in 1903 met geheel andere bedoeling in de wet gebracht, gebruik maakt om zjjn zin door te dry ven. Het is mij niet bekend of een Statenlid ook behoort tot degenen, die verleden jaar vóór de 26 vrije Zondagen en thans er tegen hebben gestemd. Zoo ja, dan kan ik mij begrijpen, dat hij aan uwe quali- fioatie van beginselloosheid aanstoot heeft genomen. Hij zal dan voor zichzelf wel blijven erkenneD, dat hij verleden jaar juist gehandeld heeft, en thans alleen uit zwakheid hebben toegegeven. Ik geloof dan ook dat men minder van beginselloosheid dan van zwakheid spreken moet. Onze mannen in Uw no. van Maandag 15 Juli werd door U terecht daarop gewezen en daaraan hulde gebracht bleven met uitzondering van den heer Hollestelle, die om mij onbekende redenen meende zioh van ons te moeten afscheiden, pal staan voor hun beginsel. Een 4-tal liberale en Roomsoh-Katholieke leden, die verleden jaar vóór de 26 vrije Zondagen hadden gestemd, waren nu afwezig, zoodat men niet kan zeggen, hoe zij thans hunne stem zouden hebben uitgebracht. En de overige R.-Kath. en liberale Statenleden, die verleden jaar vóór en thans tegen stemden, zullen dat één der eerstge- noemden heeft het immers uitdrukkelijk verklaard wel niet zoozeer gedaan hebben, omdat ze van princjpe veranderd waren, maar omdat ze voor de bedreiging van den ministier zwichtten. Toch verheug ik mij ten zeerste, dat er van de onzen althans maar één met hen medeging. Want al moet er dan van zwak heid in stede van van beginselloosheid wor den gesproken, ik zou een Statenlid wel willen vragen, hoe het schuchter terugwij ken voor den dreigend opgestoken vinger van den eersten den besten grooten of kleinen tyran met de fierheid van den Christusbelijder en met de Vaderlandsohe, ook met de Zeeuwsche traditiön overeen te brengen is P En wat de ministrieele willekeur be treft, in verband hiermede kan het goed zijn, dat in de a.s. winterbijeenkomsten onzer kiesvereenigingen aan art. 10 van ons Program van Beginselen wat meer dan in de laatste jaren het geval was de aan dacht geschonken wordt. Met dank voor de opname dezer regelen, Ud dienstwillige, I. II. BLUM. 29,— -29,50 -30- -32,- ROTTERDAM, 22 Juli 1907. Buiten 1. Granen hooger. Binnenlandsche als voren. Nieuwe Tarwe f 11,50 k f 12,80 N. Rogge - 7,50 - 8. N. H a v e r - 9,- 9,30 Kanariezaad -10,-10.25 Bruine Boonen. Karwijzaad. - 17,75 - 18, Ljjnzaad Blauw Maanzaad - 23,50 - 24, Bruin Mosterdz. Geel per 100 kilo. Maïs Mixed (Amerikaansche) f 140 f Stoomend f 138 f .La Plata f stoomend. Odessa f 129 Stoomend f 127,50 Donau f 130 Stoomend f 129. Varkens 23 a 25.. Licht soort 22 k 23. Veel kooplust voor Frankrijk en België. Zeeuwsche Eieren 13,80 a f4,— Overmaascke Eieren f4, A f4,20. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f -,fGeldersche idem f-,a f -.Zeeuwsche Eigenheimers f k f -,Friesche idem f 0,a f 0,Zeeuw sche Bonte f-,af-,Duitsche roode f 0,k f 0,Westlandsche zand en klei niet aangevoerd. Kralen f4 f 4,25. Geldersche Kralen f 2,40 k f 2,60. MEEL. Tot geheel onveranderde prijzen werden a{ en toe kleine hoeveelheden voor directe of spoedige levering verkocht. Buiten- landsche offerten trekken maar weinig de aandacht. Heden zeer stil, noteering onver anderd. Prima qual. Inlandsch f 12.k f 12,75, Eerste qual. Inlandsch f 1140 k f12.Prima Amerik. (Patent) f 12,50 k f 13,75. Eerste qual. Amerik.(Straight) f ir,75 a f12.25. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f10,50 k fri, Extra puike qual. Hongaarsch f 17.k f 18. Eerste qual. Hongaarsch f k f Prima qual. Duitsch f 12.50 k f 13,Eerste qual. Duitsche fk fPrima qual Belgisch f 12.a f 12.75. Eerste qual Bel gisch f 10.50 k f 12,Prima qual. Fransch f k fEerste qual. Fransch f 10.75 k f11,75. Inlandsch Roggebloem f12,k f 13.Duitsche Roggebloem f 12,a f 13, Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak BVRGEliLlJKE STARE. Van 19—22 Juli. MIDDELBURG. Ondertrouwd:J. C. Broeke, 27 j.jm. en C.S.Bekkens,30j.jd. Bevallen: H. B. I. van Ham geb. Louwerse, d.S. W. van Deinse geb. Brouerius van Nidek, d.J. A. Valk hof! geb. Harthoorn, z.S. Wöhler geb. Van Riel, z.W. Geelhoed geb. Van Leerdam, d.F. Adriaansen geb. Marteijn, d. Overleden: D. H. Julianus, 80 j., wedr. van J. S. de Muijnok. GOES. Geboren: 21, Kornelis, z. v. Johannes Mulder en Jacoba Wessel. Overleden: 22, Adriaan, 5 j., z. v. Christiaan van Fraassen en Cornelia Slim mens. Van 1620 Juli. VLISSINGEN. Ondertrouwd: G. A. Ouwejan, 36 j. wedr. en A. Merokens, 28 j. jjd.P. J. L. van den Berg, 29 j jm. en A. F. van Zalen, 27 j. jd.P. de Jong, 24 j.jm. en O. M. Janisse, 20 j. jd. M. J. Pol, 24 j.jm. en C. P. W. Pietersen, 22 j. jd.F. R. Rosevelt, 24 j.jm. en M. E. Praag, 25 j. jd.J. J. Israël, 25 j. jm. en M. P. Moggré, 27 j. jd. S. Glazer, 38 j. jm. en H. van der Sluis, Sluis, 38 j. jd.J. A. M. Jordi, 20 j.jm. en M. in den Bosoh, 22 j. jd. Bevallen: J. W. E. Piekart geb. Perwez, d.; B. E. J. Marchand geb. Vollemaere, d.C. Beun geb. Dierx, z.A. M. Delanghe geb. "Vanwelsse- naers, d.O. J. van Husen geb. Polij, z.A. M. Lenaers geb. Bonny, z. G. van Belzen geb. Van Belzen, z. M. J. Bogaert geb. Ortjens, d. (levenl.) E. Gombert geb. Bonny, z.H. Bijl geb. Van der Weel, d.A. E. de Quelerij geb. Meeuwse, z.K. Meijer geb. Lievense, d.E. S. Timmerman geb Calcoen, d.A. J. Pluijmers geb. Hoveijn, z. Telegrafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 22 Juli, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 764.9 le Stor- noway, laagste stand 750.8 te Wisby. Verwachting tot den avond van 23 Juli veranderlijke wind, meest zwaar bewolkte luoht, waarschijnlijk regenbuien, mogelijk onweer. Weinig verandering van tem peratuur. Zoo de Heere wil en zij leven, hopen op 25 Juli as. onze ge liefde ouders A. RUISAAKD en C. ZUIJDDIJK hunne 40-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Namens hunne dankbare kinderen, behuwd- en klein- Wemeldinge, Juli 1907. 'Sm r f S 0 Heden overleed tot onze diepe droef heid, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, MARINUS WILLEMSEN Sr., in den ouderdom van 84 jaren en bijna 5 maanden. Eene korte ongesteldheid maakte aan zijn voor ons zoo dierbaar leven onver wachts een einde. Ierseke, 17 Juli 1907. Namens de bedroefde familie, JACOB WILLEMSEN Mz. Heden den 20 Juli 1907 overleed in den ouderdom van bijna 78 jaar, Mejuffrouw MAATJE DE WITTE Wed. J. de Witte te Oost- en West-Souburg. S. HOUTERMAN— de Pagtee. J M. HOUTERMAN, Wolfaartsdijk. M. DORLEIJN—de Pagter. J. DORLEIJN, Oost- en W.-Souburg. Heden overleed na een smartelijk lijden tot onze groote droefheid onze geliefde Echtgenoote en Vader LEIN GESCHIERE, in den ouderdom van 63 jaren. Uit aller naam, Wed. L. GESCHIERE geb. Barentsen. Serooskerke (W.), 22 Juli 1907. Aan allen die hebben medegewerkt tot en blijken van belangstelling gaven bij mijne herbenoeming als lid van den Raad dezer gemeente, betuig ik bij deze mijnen oprechten dank. Ierseke, 17 Juli 1907. J. SINKE Jz. C. ORANIE Lz., GOES. Speciaal adres voor Graanzakken :- Pro Deo. Bij vonnis der Arrondissements-Recht- bank te Middelburg d.d. 12 Juni, ia tus schen PIET ER DEN TOONDER, arbei der, wonende te Goes, en MARTHA HOOGESTEGER, werkvrouw, wonende te Middelburg uitgesproken de schei ding van tafel en bed met al de ge volgen daaraan bij de wet verbonden. De Procureur varl eischeresse, Mr. J. A. DE WILDE. Goes, 20 Juli 1907. met de Psalmen Oude Berijming zyn steeds voorhanden bij Boekh. FANOÏ, Middelburg. droogbakkend en puik van smaak, per baal van 50 kilo f 5,50. TIMMERMANS, Noordstr., Middelburg. op Vrijdag 26 Juli 1907, des namiddags te 2 uur, te Biezelinge in de herberg bij Menheere, voor den heer J. Lepoeter, ten overstaan van den Notaris JOH. PILAAR te Goes, van: in de gemeente Kapelle, in Vroonland, groot 2 H.A. 15 A. 40 c.A. Op gebruik narooven oogst dezes jaars. Te veilen in pereeelen en in massa. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van NIEUW- EN SINT JOOSLAND zullen op Maandag 29 Juli a. s., des namiddags te 1 uur, in t het openbaar trachten Bestek en teekening liggen op de Se cretarie ter jnzage. Aanwijzing in loco op 24 Juli a.s., des morgens tien uren. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. VAN WAARDE, Burgemeester. P. BAURDOUX, Secretaris.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3