Advertentiën. Een vertrouwd adres uit de pers. Opttbare Verkaoylayei. Afloop Verfcoopinyen, enz. .SIKiBOOit meer eea °Penbaar LAATSTE BERICHTEN. Marktberichten. Poldervergaderiiigen. SCÏÏOUWIKG. Telegrafisch Weerlm-icht. voor VERFWAREN, LAKKEN en VERNISSEN, BLACKVARNISH (Warnas), OLIËN en BRONS SOORTEN is bij JOH, I)E ROOS, Tlasm., Middelburg. scholen uit de ramen. Drie politieagenten werden gedood. Den volgenden dag werd de strijd voortgezet. Toen het huis ein delijk vermeesterd was, vond men het lijk van een onbekend gebleven persoon met een kogel door den slaap. De kame raden van den doode schenen gevlucht te zijn. De blikslager Pohl, uit Birnbaum, die bij het aanbesteden van blikslagers- werk aan den bouw van spoorwegwerk- plaatsen te Sohneidemilhl tengevolge van te lage aanneemsom zijn vermogentje had verloren, heeft op zijn bede 6000 Mark van keizer Wilhelm gekregen. Naar aanleiding van dit geval beveelt thans een ministerieel besluit, dat prijsop gaven, volgens welke naar de meening der betrokken autoriteiten het verlangde werk onmogelijk goed is op te leveren, voortaan bij aanbestedingen niet in aan merking worden genomen. In den omtrek van Parma hebben 30,000 boerenknechts het werk geslaakt. Ook in Apulië wordt gestaakt. Het kwam in beide streken tot hevige gevechten. In Parma moest de cavalerie er bij te pas komen, toen de menigte den( secretaris van de kamer van arbeid wilde gevan gennemen. Een 400-tal arbeiders, dat te New- York als «onderkruipers'' aan het werk was gezet, heeft den arbeid gestaakt. In het dok «Holland" kwam het tot een geveoht met revolvers, waarbij een werk man [gedood en verscheidenen gewond werden. Voor de Belgische Zuidpoolexpeditie heeft de Brusselaar Gönner 100,000 frs. geschonken. Te Hoboken, de haven van New-York zijn twee man gedood bij een dokwerkers opstootje. De werkman die de schoten lostte werd door de werkstakers bijna gelyncht. De samenzwering. Zaterdag berichtten we van een aanhouding van een soldaat, die omgekocht werd een aanslag op den tsaar te ondernemen. Het geval schijnt ernstiger te zijn dan het in den aanvang bleek. Reeds in het begin van het jaar bestonden er plannen, die werden uitge broed in de woning van een ambtenaartje van het ministerie van Binnenlandsche Zaken, Emme geheeten. In Tsarskoje Selo stonden de samenzweerders in verbinding met een kozak. Deze verried de zaak, want hij gaf zijn superieuren kennis van zijn ervaringen en deze rieden hem aan, aan de besprekingen te blijven deelnemen. Er hebben op aanwijzing van den kozak een aantal arrestaties plaats gehad. Emme ont kende aanvankelijk, doch viel bij een kruis verhoor met den kozak door de mand. In welk verband de arrestatie van den soldaat •p Tsarskoje Selo met deze samenzwering staat, blijkt nog niet. De mijnarbeiders-organisaties in het Ruhr-district zijn voornemens tegen den herfst opnieuw loonsverhooging te vragen. In Witten zijn dezer dagen vertegenwoor digers der organisaties bijeen geweest, die zich uitspraken tegen het denkbeeld van een beweging vóór den herfst; daaren tegen besloten de drie grootste vereeni- gingen in Juli te Boohem een vergadering bijeen te roepen om te beraadslagen over een gemeenschappelijk optreden in den herfst. De eisohen zijn een algemeene loonsverhooging van 10 pCt., voor over werk 30 pCt. en verkorting van den arbeidsduur. Dr. Jameson, de Kaapsche premier, heeft, volgens de Parijsohe Matin, eergis teren, alvorens zich naar Zuid-Afrika in te schepen, in een interview verklaard, dat de koloniale conferentie voor hem een teleurstelling geweest is. Noeh in de kwestie der voorkeurrechten noch inzake de instel ling van een rijksraad hadden de kolonies verkregen wat zij wensohten. Conger, de vroegere Amerikaansohe gezant te Peking, wiens naam in den tijd van de Bokser-onlusten veel genoemd is, is te Pasadena in California aan dysen terie overleden. Zijne vrouw in eene vurige aanhangster van Christian Science en had pas bij zijn naderend einde toege staan dat hem geneesmiddelen werden toe gediend. Conger is 64 jaar geworden. De Times verneemt uit Peking, dat daar eergisteren de laatste opiumkit ge sloten is. Men denkt thans ook maatregelen te nemen tegen het gebruik van morphine. Dit zal met eenige moeielijkheden gepaard gaan, daar de smokkelhandel in morphine zear sterk ontwikkeld is. Kapitein Peary heeft in een interview medegedeeld, dat zyn volgende expeditie meer westwaarts langs de kust van noor delijk Groenland zal gaan, om de oost- waartsche werking van het ijs te ontwaken. De Btakers te Johannesburg hebben verklaard weder aan den arbeid te willen gaan, op voorwaarde, dat de geschillen aan een scheidsgerecht worden onder worpen en de stakers weer worden aan genomen. Anders zal de algemeene werk staking worden uitgeroepen van Randfon- tein tot Springs. Doch depatroons weigeren kortaf. Vfjf leden en vier beambten van het armbestuur van West Ham zijn veroor deeld tot straffen van 6 maanden tot 2 jaar tuchthuis wegens knoeierijen met steenkool, bestemd voor het hospitaal en het armenhuis. De zesde beschuldigde werd vrijgesproken. Alle veroordeelden verliezen zeven jaar het stemrecht, vier De Randstaking. Te Germiston hielden de stakers een meeting waarop voor een scheidsgerecht werd gepleit. Op de maandelijksche ver gadering van de kamer voor mijnzaken hield de president een rede, waarin hij zeide, dat de stakers geen plausibele rede nen tot een zoodanige beweging hadden. Sprekende over het afloopen der koelie contracten wees hij op het onmiddellijk gebrek aan arbeiders, dat door de repa- triatie van de Chineezen zou ontstaan. Aan het einde van het jaar zouden 16829 koelies vertrokken zijn. En in Juni 1908 zou een tekort van 45000 arbeiders ont staan. Thans zijn de mijnen niet tot de hoogste productie gebracht. Men kan zich dus voorstellen, zei de president, hoe het zonder die 45000 man zou gaan. Men schrijft ons ln de stallen te Selsaete, waar de ge smokkelde runderen worden gestald, is mond- en klauwzeer geconstateerd. Een indelicate bruigom. Dezer dagen heeft de politie te Ztirioh een goeden slag geslagen door zich te verzekeren van den persoon van 'n Amerikaansehen pseudo- iinanoier, Charles Barnstall genaamd, die zijn bruidje 65.000 mark ontfutselde en er mee op den loop ging. Do Amerikaan was in een voornaam pension in München, waar veel vreemdelingen verkeerea, af gestapt, alwaar hij een jonge dame leerde kennen, die belang in hem begon te stellen, en wel zoo hevig, dat het paar zich met elkaar verloofde. Het meisje, een wees, wilde zich met haar aanstaande naar bloedverwanten in Frankfurt begeven en machtigde hem eerst, haar deposito van 65,U00 mark los te maken. Gedurende een uiterst gezellig dineetje in een restaurant, beweerde de bruigom, dat hij „even weg moest", ging weg, en bleef weg. De manier, waarop hij weer te voor schijn is gehaald, is ook niet zonder eenige interesse. De Amerikaansohe gentleman had nameljjk een later licht te verklaren afschuw van foto's en kiekjes en onttrok zioh in het pension ook sluw aan de glurende amateurs-lenzen. De recherche had nu, ter opsporing van den onkieschen bruigom, gaarne zijn portret in handen gehad, kon er echter geen vinden. Daar herinnerde zioh de eigenares van het pension, dat ze in «Simplizissimus" een «Portret van Thöny" had gezien, met de figuur van een Amerikaan, die geheel en al op den gezochte leek. Dit kwam de politie te hulp. Men zocht eerst bij de uitegvers van het blad, maar het bewuste nummer was uitverkocht. Bij de politie- overheid werd echter een exemplaar ge vonden, dat in den van overheidswege voorgeschreven legger thuis hoorde, en nu werd de figuur gephotografeerd en als «Steokbrief" van den voortvluchtige overal heen gezonden. Het resultaat was, dat de gewaande bruigom in Zurich werd gepakt. Op zijn aanhouding was een be looning van verscheidene duizenden Mark gesteld. De snuggere pension-eigenares zal er wel een flink gedeelte van krijgen. De Groothertog en de Groothertogin van Baden hebben op den dag waarop zy hun gouden bruiloft vierden, de volgende woorden in hun Bijbel laten schrijven: „Deze kostbare By bel werd ons bij ons huwelijk door de Evangelische geestelijk heid van 't land geschonken. Nu ons heden door Gods genade vergund wordt den dag te zien wederkeeren, die ons voor 50 jaren zulk 'n onuitsprekelijk groot geluk bracht, wenschen wy met dankbaarheid in dat dierbaar boek te betuigen, dat de heils waarheden daarin verkondigd onstotricht- snoer in ons leven, tot sterking bij het vervullen van onzen plicht, tot troost in lijden en tot den heerlijksten zegen, op onzen door God zoo genadig bestuurden levensweg, in het onwankelbaar geloof aan den Verlosser en in de vaste hoop der eeuwige heerlijkheid, geweest zijn". In de gevangenis te Bautzen werd onlangs het burgerlijk huwelijk voltrokken tussohen een gevangene en zijn verloofde uit Berlijn. De bruid was in een een voudig zwarte japon verschenen met haar zuster als getuige. Na do trouwplechtig heid werd liet jonge echtpaar nog eenige minuten met elkaar in de cel gelaten, onder toezicht van een cipier echter, en toen sproDg de zware kerkerdeur in het slot en scheidden de jonggehuwden, die ondertussohen spoedig voor goed vereenigd zullen zijn. Want de echtgenoot zal wegens zijn goed gedrag weldra op vrije voeten gesteld worden en dan zal in Berlijn ook het kerkelijk huwelijk voltrokken worden. Eergisteren verzamelde zioh een enorme menschenmassa op het Trafalgar Square te Londen, om zioh het antwoord des Konings te hooren voorlezen op het verzoekschrift der werkelooze arbeiders van het arsenaal te Woolwich. Er waren over de 12,000 mensohen bijeen. Op een banier stond geschreven«Woolwich verlangt zijn rechtmatig aandeel in den arbeid voor de natie 1" Het antwoord van Koning Eduard werd met luid hoera-geroep begroet. De Koning betuigt daarin den werkeloozen zijn sympathie en belooft al het mogelijke voor hen te zullen doen. De betoogers gedroegen zich zeer ordelijk en de tamelijk sterke politiemaeht was overbodig. Het huwelijk van den Staalkoning. Met Corey's bruiloft schjjnt het niet heelemaal in den haak te zijn. Dominee dr. John Clark heeft den kerk voogden schriftelijk formeel zijn veront schuldigingen aangeboden wegens bet vol* trekken van het kerkelijk huwelijk van den heer Corey, president der Steeltrust roet mej. Mabelle Gilman. De 1000 doll, die Corey hem betaalde zond hij terug, en hij erkent, dat hij zonder booze be doeling groot kwaad deed aan zijn kerk en aan de Christelijke opvatting van het huwelijk. De kerkvoogden hebben Clarks verontschuldigingen aangenomen en ver klaard dat zij in de vernedering en het verdriet van den predikant deelen. Het gewl-Ooefko. Het onderzoek betreffende de gepleegde fraudes bij het leveren van graan voor de hongerlijdende districten in Rusland, heeft de volledige schuld van Goerko aan het licht gebracht. De man zal zioh binnenkort voor het Russische opperste Hof van -Justitie wegens overtreding van ambfsbevoegdheid en wegens strafbare nalatigheid in dienst te verantwoorden hebben. Op het eerste vergrijp staat ambtsontheffing, vestingstraf van 8 maanden tot een jaar en 4 maanden, in zware gevallen levenslange verbanning. Op het tweede misdrijf staat ontslag uit den dienst. Op den Palatinus te Rome heeft men de Cesarius-kerk ontdekt, hetgeen vooral beteekenis heeft omdat deze kerk de kennis van de bouwwijze onder de keizers aan vult. Deze kerk dateert uit de 4de eeuw. Valentinianus liet toen het stoffelijk over schot van den martelaar Cesarius naar Rome brengen en in een «cubiculum" van het keizerlijk paleis bijzetten. Later werd dit «kamertje" een kapel, waarin vervol gens de beeltenissen van de Byzantijnsohe keizers werden opgehangen. In de achtste of negende eeuw werd naast de kerk een Griekseh Cesarius-klooster gebouwd, waar van nog in de 19de eeuw sprake is. Maar daarna wist men zoo weinig meer van kapel en klooster dat met de Sint-Cesarius- kerk op den Palatijn voor dezelfde hield als die bij de Caraoalla-Thermen. Bij de opgravingen te Paestum schijnt een groote voorraad voor-Helleensohe voor werpen van allerlei aard, amuletten, bron zen wapenen enz. te zijn gevonden. Theorie en Practijk. Het is wel grappig de liberalen en hunne bondgenooten in deze dagen te hooren spreken en te zien schrijven over de anti these. Verschrikkelijk vinden zij het, dat er een antithese bestaat. Zij verfoeien haar, zij willen haar doen verdwijnan, hoe eer hoe beter; immers, ze bederft de politiek, verdeelt het land in twee kampen, heeft een ongezonde, een verderfelijke uitwerking. Geen kwaad genoeg kunnen de vrijzin nigen van de antithese zeggen. Maarvoorloopig willen zij ze toch handhaven. De verkiezingen zijn in aantocht, weet u. En nu is de antithese wel een verschrik kelijk ding, maar nog verschrikkelijker is de meerderheid der Rechterzijde in de Eerste Kamer, en die hoopt men nu, juist door de antithese, te doen verdwijnen. Daarom «Weg met de antithese" in theorie, maar «leve de antithese" in de praktijk. Heel aardig komt dit uit in een artikel van V. D., die volgens gewoonte, tezelf- der tijd in Arnhemsche en Middelburgsche Courant zijn politieke wijsheid verkondigt. V. D. is tegen de antithesehij wil een andere partij-formatiehij verzekert, dat Rechts en Links al te ongelijksoortige ele menten op een hoop worden gedreven. Maar en nu komt het fijne, de pointe van zijn redeneering de vrijzinnigen moeien toch de antithese in toepassing brengen. Zij worden daartoe gedwongen door de christelijke politiek, die, zegt V. D., «ons heele staatkundige leven bederft". Welnu V. D. weet raad. De «kerkelijke coalitie" moet uit elkaar worden gehaald door haar te overwinnen En de Prov. Staten moeten zoodanig wor den samengesteld, dat men de Eerste Ka mer kan ontbinden met de zekerheid er een liberale meerderheid te zien terug- keeren. Daarvoor moet nu de antithese nog dienen. En daarna? Ja, daarna zal zij misschien een tijdje worden opgeborgen. Want dit willen wij gaarne van V. D, en andere soortgelijke schrijvers en spre kers aannemen, dat de vrijzinnigen nog meer waarde hechten aan een kraohtige meerderheid in Eerste en Tweede Kamer, dan aan de antithese. (Centr.) Men verzoekt ons te melden dat voor de kiesdistricten Middelburg en Vlis- singen gelegenheid bestaat a.s Donderdag bij dhr. W. A. de Rijcke te Middelburg om de candidatenlijsten te teekenen voor de provinciale staten-verkiezing. Donderdag 23 Mei. Middelburg, 1 uar door not.Ver- hulst Oostkerkplein no. 1612 ruinpaarden, 17 jaar, zwarte merrie 12 jaar, menwagen. paardewant, stalgereedschap, enz. Middelburg, door not. v. Nimwegen in de Vergenoeging 8 uur een winkelhuis Vlasmarkt en een huis met bleek Korte Breestraat, resp. 151 en 295 c.A. Krabbendy ke, 11 uur, by Kryger door not. Houwer voor Hirdes 1,4480 H. bouwl. in Nieuwlandjjolder. Zaterdag '25 Mei. Domburg, in de Roode Leeuw door not. Hosang, 10 uur, bij P. r. d. Meulen, paarden, hoornvee, varkens, landbouw gereedschappen, meubelen enz. Maandag 27 M-i. Middelburg, Notarishuis manufac turen en van Salomon door not. Struve, 11 uur mantels. Ellawoutsdyk 11 uur door not. Pilaar bij v. d. Hage een smedery, 818 c.A. van P. Mol Az., met woonhuis. Dinsdag 28 Mei. Goes, door deurw. Hollmann Ver hoek, 1 uur, op terrein gemeentereiniging, 2500 Meter mest. Vlissingen bij Bos, door not.Paap 8 uur, lo. het winkelhuis (broodbakkerij) St. Jaoobstraat 5 groot 78 c.A. 2a. een win kelhuis, Vrouwestraat, 9 groot 130 cA 3e. een huis, Prinsestraat 18 groot 132 oA., 4e. een huis, Palingstraat 19 groot 50 c.A.,5een 6e. huizen, Marinestr. 2 en 4 groot 67 en 87 c,A. 7e tot 13e. huizen Dijkstraat 19, 23, 25, 95, 97, 99 en 101 resp. groot 87, 63, 65, 88, 91, 93 en 95 oA., 14e. een huis, Koudenhoek 18, groot 71 cA., 15e. een huis Oude Markt 19 groot 44 cA. Te zien 27 en 28 Mei 1012 en 2—4 uur. Woensdag 29 Mei. Goes, 12 uur, bij Boudeling door deurw. Hollmann AVerhoek, kruisbessen van 21512 struiken in Biezeliugsohe polderen de kruisbessen van 40850 struiken in Zim- mermanpolder. Inl. A. v. d. V elde, Bie- zelingsche polder en 5J- Sentse, Zimmer- manpolder. Middelburg, Schuttershof door not. Struve, 10 uur inboedels, brandkasten, geldkisten, zeilen enz. ïnl. Polak en Gobitz. Arnemuiden, by Servaas door not. Verhulst een huis, smedery, pakhuis en tuin, Markt A 19, 20, 20a. Een huis met erfpacht Molenstraat C 63. 4 huizen, Nieuwstraal A 91 en sohuur C 97, 98 en 99, en het erfpachtreoht op 231 eA. grond aan den Wal. Te zien 28 en 29 Mei. Borssele. Door het bestuur van den polder Borsselen is publiek aanbesfeed het herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 30 April 1908, vao aarde-, kram-, rijs- en steenglooiingswerken benevens een steenbestorting aan de Waterkeering van den ealamiteuzen polder B usselen. Raming f8216. Laagste inschrijver was de heer A. Karelse te Borssele voor f8370. Tholen. Zaterdag werd door not. Van Steenbergen alhier, publiek geveild een woon- en winkelhuis, behoorende aan W. de Korte. Opgehouden op f 1400. BÜBGEHLJJJKE STAND. Van 17—21 Mei. GOES. Ondertrouwd: 18, Hen- drikus Johannes Lubbers, 21 j. jm. te Goes, onlangs te IJsselstein en Lijdia Helena de Kok, 2L j. jd.21, Cornelis Fran- oiseus Michael Hoornick, 28 j. jm. en Lena Paauwe, 18 j. jd. Geboren: 18, Jannetje, d. v. Wouter Mange en Anna Dauiëlse19, Jan Hendrik, z. v. Pieter de Korte en Martina Willemina Janse van Noordwijk; Wille- mina, d. v. Pieter Jan van der Vliet en Jaoomina Cornelia Hollestelle20, Jacobus Cornelis, z.v. Boudewijn Nieuwen- huijse en Elizabeth Schrijver; Cornelis Jaoobus, z. v. "Abraham Izaak Behage en Elizabeth Adriana Bruijssohaart21, Willem, z. v. Jacobus Jaoob Kooman en Adriana Cornelia de Kouter. Overleden: 19, Adriaau Goedhart, 77 j., wednr. van Cornelia Olree Pie- teruella Elizabeth Martein, 47 j., wed. van Samuel Jaoobus Johannes de Jonge Mulock Houwer. Van 14—18 Mei. VLISSINGEN. Bevallen: A. M. Smulders geb. Nieuwenhoven, z.A. van der Peijl geb. Ten Haken, z.C. Rietbergen geb. De Smit, z.J. C. M. Roelse geb. Van Hoorn, d.A. van der Merk geb. Volk, d.J. Meeuse geb. De Man, d. Overleden: D. J. Schuld, 14 m., z.A. O. Maquelin, 2 j., z.A. Pleune, wed. van J. v. IJzerlooy, 94 j. GOES, 2i Mei 1907. De weinige partijtjes tarwe die werden aan gevoerd werden tot vorige prijzen verkocht. Nieuwe tarwe f 6,75 a 7,60. Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f 0,95 h f l,o6 middenprijs f0,51 part. fo,per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 3,40 f 3,60; middenprijs f 0,85, part. f 0,a fo,per 25 stuks. De aanvoer van boter en eieren was ruim. Opgaaf van de Landbouwmaatschappij. Boter f0,95 f1,06 per K.G., rekenprijs f 1,10 per K.G. Boter verkocht aan particu lieren a fo,de K.G. Versche Eieren f3,20 k f3,65 per 100 stuks, rekenprijs versche eieren f3,40 per 100 stuks. ROTTERDAM, 21 Mei 1907. V a r k e n s 23 a 25. Licht soort 21 a 22. Handel le kwaliteit redelyk vlug. Zeeuwsche Eieren f3,10 ft f3,20. Overmaasohe Eieren f 3,30 a f 3,50. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f2,90 a f3,Geldersche idem f2,70 a f3.30. Zeeuwsche Eigenheimers f2,50 k f 2,70. Friesche idem f 0,et f 0,Zeeuw sche Bonte f3,a f3,10. Duitsche roode f 2,30 k f 2,40. Tamelijke aanvoer en vraag. ROTTERDAM, 21 Mei. Ter veemarkt van heden (Dinsdag) waren aangevoerd24 paarden, 581 magere runderen, 819 vette run deren, 189 vette kalveren, 232 nuchtere kal veren, o schapen, 0 varken, 107 biggen, 0 bokken, 2738 runderen 2638 ossen, 4O45 vette kalveren, 3034 stieren. Prijzen: runderen 30 a 38 c., ossen 30 a 38 c., stieren 28 a 34 c. kalveren 42s55 a 57s c., scha pen f i2o a f240, lammeren f3o a f35. Melkkoeien f i5o a f 255, kalfkoeien f 177 f 3I0, stieren f 185 a f375, pinken f60 a f135, graskalveren 00 i 000, vaarzen f60 a f l9o, biggen f6 a f12, paarden f55 a f145. Nuchtere kalveren: fok- f15 a f20; id, slacht- f9 f 12. Biggen per week f 1,20 a fl,50. 28 Mei, Waterschap Ellewoutsdijk. 24 Mei, Nieuw Krabbeudijke, Maags polder, Oostpolder, Maire-polder te Krab- bendijke, bij W. Krijger. 29 Mei, Polder Hoedekenskerke, en Schengepolder. 30 Mei, Builenpolders van Nisse. Borssele, 22 Mei. naar waarnemingen in den morgen van 21 Meimedegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 768.0 te Bodo" way, laagste stand 753.6 Kopenhagen. Verwachting: zwakke tot matige ver anderlijke wind of betrokken lucht, regen. Iets warmer. Heden ontsliep zacht en kalm na een lijden van slechts enkele dagen onze geliefde ohtgenoote en zorgdragende vader P. S. DE STEUR, in den ouderdom van 61 jaar en 9 maanden. De Heere die geen rekenschap geeft van Zijne daden doe ons in Zijn wil berusten. Wed. P. S. DE STEUR geb. Poppe. IZAAK DE STEUR. Serooskerke (W.), 18 Mei 1907. Hedenavond om half tien overleed, na een langdurig lijden, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, JAN VAN BAREN, in den ouderdom van 73 jaar 7 maan den en 20 dagen. De kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Krabbendijke, 20 Mei '07. Heden nam de Heere van onze zijde weg onzen geliefden man,vader,behuwd- en grootvader, ABRAHAM DE SMIT, in den ouderdom van ruim 72 jaar, na een langdurig en smartelijk lijden. De Heere die geen rekenschap geeft van Zijne daden sterke ons in dit zoo smartelijk verlies. Wed. A. DE SMIT, kinderen, behuwd- en kleinkinderen. 's-H. Arendskerke, 21 Mei 1907. Voor de veel overtreffende en ge notvolle bewijzen van deelneming aan ons 25-jarig huwelijksfeest, zoo van hier als elders ondervonden, betuigen ondergetee- kenden hunnen hartelijkén dank. Ls. DE JAGER Gz. C. DE JAGERMeeewse. Kapelle, 21 Mei 1907. *m* Voor de vele blijken van deel neming zoowel van hier als van elders, ondervonden bij het overlijden van onzen zeer geliefden zoon, broeder, behuwd- broeder en verloofde, betuigen wij onzen harteljjken dank. Uit aller naam, H. DE WILDE en Eehtgenoote. Oud-Vossemeer, den 23 Mei 1907. Ondergeteekenden betuigen bij deze hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling zoo van hier als elders ondervonden, bij de herdenking hunner 25-jarige eohtvereeniging. K. MALJAARS en Eehtgenoote. Biggekerke, Mei 1907. Mijn hartelijken dank aan allen, die mij hunne belangstelling toonden op mijn 70sten geboortedag. Domburg. K. WISSE.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3