Advertentiën. A a n li e s I e dlïgïïr A floep Ferkoapingeü, enz. Znsclie Maatselappij ra Laiiboiw. De Kantei Hoidijk's Dank Marktberichten. Ingezonden Stukken. „Afdeeling Walcheren". GOES—MIDDELBURG. Verzilveren Coupons en Lossingen. Het besté adres voor LakkenVernis en Verfivaren BronssoortenKwasten Terpentijn. Joliau de Roos, De Groot, Oranjeboomstraat 4, teFijenoord, waar twee spaarbankboekjes bleken ge stolen te zijn. Onmiddellijk werden door de politie de Doodige maatregelen genomen en al spoedig daarna verscheen aan het postkantoor aan de Prins Hendrikkade de 20-jarige W. J. r. d. B., recidivist, die de twee gestolen spaarbankboekjes in zijn bezit had, waarop een bedrag van f130. Toen hij het formulier ten postkantore geteekeud had werd hij gearresteerd. Hij was in het bezit van een flets en verder had hij zijn zakken vol metlombardbriefjes. Maandagavond kwam een heer te Amsterdam het postkantoor binnen en ging aan een tafel zitten schrijven. Ter wijl zijn pen in razende snelheid over 't papier vloog, kwam een andere heer de zaal binnen, zag den schry ver, trok ver schrikt het hooid terng en wenkte den zaalwachter, zeggendè„houd dien man in 'toog, ik kom zoo terug". Weldra kwam hij met twee agenten terug die op den schrijver toeliepen en deze® beduidden dat hy met hen naar het bureau in de Molsteeg moest gaan. Zonder zich te ver zetten voldeed de aangesprokene aan bet bevel, 't Bleek een krankzinnige te zijn, die van Rotterdam naar het krankzinni gengesticht te Medemblik werd vervoerd en aan het Gen braai-Station te Amsterdam bij het overstappen in den trein naar Den Helder, de zorg van zijn bewakers had weten te verschalken en er van door was gegaan. De heer die hem in het Postkan toor ontdekt had, was een familielid, die daar toevallig op dat oogenblik binnen trad en, de omstandigheden kennende, de toedracht der zaak begrepen had. De ongelukkige werd zonder verdere stoor nis naar de plaats zjjner bestemming over gebracht. De schipbreuk bij Creta. Blijkens het verhaal van den scheepsdokter derlmpe- ralrix werden de reddingbooten op bet oogenblik der ramp wel uitgezet maar terstond verbrijzeldde meeste opvarenden kwamen om. Deo volgenden dag redden velen zich laDgs twee lijnen ter lengte van omstreeks 60 meter die van boord naar het land geworpen waren. De pas sagiers die aan boord bleven, zaten tot aan hun middel in het water en rekten hun leven met jams, het eenige nog bruik bare levensmiddel dat zij konden vinden. In 't geheel zijn 40 personen omgekomen, doch daarbij is geen enkele passagier. Japan heeft 50,000 stalen wagens besteld tot onmiddellijke verzending voor de spoorwegen in Mandsjoerije. Onbekende dieven hebben uit het bijkantoor der gemeentekas te Ohioago een half millioen gestolen (D. 200,000). Dat de verduisteringen door de Rus sische ambtenaren gepleegd, niet van jongen datum zijn bewijst wel de volgende anecdote, die wij, zegt de N. C. dezer dagen weer opgehaald vonden. Toen Tsaar Nicolaas I bij den schilder Krijger een paar portretten had besteld en de uitvoering daarvan hem bijzonder goed beviel, gaf de Tsaar last den schilder een kostbaar gouden horloge, dat hij zelf uit zocht, te doen geworden. Bij de eerste de beste gelegenheid bedankte de schilder daarvoor. Het gesprek kwam op het hor loge en den schilder liet dit den Tsaar zien. Het was een heel eenvoudig horloge. «Maar dat is het horloge niet, dat u van mij gekregen hebt", zeide de Tsaar boos. De schilder verzekerde dat dit wel het geval was. De boosheid van Nicolaas I steeg tot woede. Hij vroeg den schilder hem het horloge terug te geven. Hij wenschte de zaak te onderzoeken. Er werd heel veel over deze historie gepraat en ze kwam ook den prins van Pruisen, den lateren Keizer Wilhelm, Ier oore. Op een hoffeest sprak deze den schilder aan en vroeg hem. of hij nu een ander horloga had gekregen, «Zeker", antwoordde de schilder, en liet een horloge zien, dat nog veel minder goed en fraai was dan het eerste. z/Dat gaat te ver", vond Wilhelm en beloofde den schilder dat hij er zelf over spreken zou met den Tsaar. Ook dat moeht echter niet baten. De Tsaar was eerst boos geworden, toen hij het hoorde, had wederom de zaak onder zocht, maar moest eindigen met de ver klaring, dat hij er niets aan doen kon. De Great Eastern Railway Company heeft besloten om in den nood der families van de omgekomen schepelingen te voor zien, door op hen reeds van toepassing te verklaren de bepalingen van de New Work man's Compensation Act, die eerst in Juli wettelijk op zeevarenden van toepassing zouden worden. Het ondersteuningsfonds had tot gistermorgen de som van 1399 pd. Bt. ontvangen. (Soh.) Gisterenmiddag is te Lyon in het gebouw van het Crédit Lyonnais een brutale diefstal gepleegd. Ferdinand Schiff, ondervoorzitter van de Chambre Syndicale des Courtiers et Négooiants en Diamants die daar in een hotel zijn intrek heeft, had een klein valiesje bij zich met een waarde van een millioen francs aan ongezette parels en diamanten. Hij ging het gebouw binnen, om even een telegram op te schrijven en plaatste zijn taschje tussehen zijn voeten terwijl hij het schreef. Nadat hij zijn telegram had overhandigd, bemerkte hij dat het taschje weg was. Niemand Bohijnt iets gemerkt te hebben en Schiff kon niets anders doen dan een klaeht bij de politie indienen. De politie denkt dat iemand die wist dat hij de parels en diamanten bij zich had, zijne pngen na is gegaan. Vlak by Boedapest is een lokaal- goederentrein met kolen geladen door valsche signalen tot stilstand gebracht. Nadat het treinpersoneel naar den trant van het Verre Westen met revolverschoten op de vlucht was gejaagd, begon men de kolen op wagens in veiligheid te brengen. Zes der roovers werden door de politie ge vangen genomen. De hongersnood in sommige streken van Rusland is zoo nijpend geworden dat de boeren hun kinderen verkoopen. In het dorp Dansjewo in Boernatsjewof is volgens het Berl. Tageblalt, een meisje van 19 jaar voor 100 roebels verkocht en vijf andere van 1,2 tot 19 jaren voor prijzen van 60 tot 70 roebels. De vermaarde Corsioaansehe bandiet Antoine Bellaooscia, die eenige jaren ge leden veel van zich deed spreken, is in deugdzamen ouderdom gestorven. Men kan zeggen, dat hij de sympathie genoot van het heele eiland en de trots was van zijn dorp allermeest toen hij nog roofde en plunderde. De 80-jarige bandiet-in-ruse scheen in zijn laatste levensjaren een goed aardig aartsvader, die onder het rooken van zijn pijpje den reizigers zijn avonturen vertelde in plaats van hen naar de bergen te sleepen. Uit Glasgow wordt beriaht, dat de epidemie van hersenruggemergontsteking zich steeds verder uitbreidt. Sedert Zater dag zyn 12 nieuwe gevallen met doodelijke afloop voorgekomen. Een jong officier van het Engelsche leger, luit. H. Tryon is op geheimzinnige wijze verdwenen. Op 30 Januari had hij zich uit Dorchester naar Londen begeven, om zich eenige dagen later naar Indië in te schepen sedert heeft men geen spoor van hem teruggezien. Alle nasporingen van de politie zijn vruchteloos en de militaire autoriteiten achten zijn verdwijnen vol maakt onverklaarbaar. Men denkt aan een moord, daar luit. Tryon nogal toe schietelijk was voor iedereen en een vrij groot bedrag aan geld bij zich had. Twee drukbezochte vergaderingen van industrieelen in het Sesiadal en de provincie Novara (Italië; hebben besloten met 11 Maart hun fabrieken stop te zetten ais protest tegen de toenemende wanorde op de spoorwegen. Door dezen maatregel worden 70,000 arbeiders getroffen. De maatregel schijnt wel noodigwant 't is een janboel daar. Dezer dagen is een waggon met een lijk weggeraakt, onderweg verloren gegaan en nu heeft een fabrikant te Odine zieh bij den direoteur- generaal schriftelijk beklaagd over de wegraking van een waggon dynamiet, die 9 dezer uit een fabriek te Avigliama in Piemont vertrokken en sinds zoek is. Die hout-been. Uit een verkiezings rede van adv. F. W. Beyers te Turffnntein ,/Vrinde" só vervolg Adv. Beyers z/julle het die Program van Beginsels ge hoor van die partij waar ik voor sta; julle het gelees wat die party van plan is om te doen, als julle haar 'n kaus gé. O'erweeg dit en stem volgens julle kon- sensie aan die kaut wat julle denk dat ons land die beste sal regeer. Ons erken dat die mijn-industrie een van die twee béne is waarop ons voortloop maar ons sê die ander been is nie'n hout- beennie; dis die regter-been van die lijf (die landbouw en eeteelt). Ons wil ook nie van die linkerbeen 'n houtbeen maak nie. Ons wil die mijnindustrie beskerm en voorthelp; maar die manne van die mijn industrie moet tot 'n insig kom dat daar nog ander dinge in hirdie land van ons is behalwe goudOns wil huil Snese (Ohineezen) niet wegneem voordat onshulle 'n kaffer kan gé in die plek van iedere Snees wat ons terugstuur. Ons will hulle spoorwege nie afbreek nie, maar die spoor- wege moet ook die produktie van hierdie land teen 'n redèlike prijs naar die markte van hier die land aanbreng, en niet alleen rijs voor die Snese nie. {Volkstem.) Donderdag 28 Febr. Middelburg, half 2 door het polder bestuur van Walcheren het vervoeren van 300 duizeod nieuwe straatklinkers naar de wegen des polders. En het leveren van eikenpaalhout, gordingen enkespen. Bestek bij dhr. F. J. Sprenger. Vrijdag 1 Maart. W aarde, half 2 in het Gemeentehuis door het waterschap Waarde het ver- hoogen en verzwaren van 4147 M. zeedijk met bijbehoorende werken en leveringen. Inl. dhr. J. Blok Sz. Bestek ad 75 cent bij firma Kleeuwens. Zaterdag 2 Maart. Borssele, 3 uur zinkwerk enz. voor den polder Borssele. Raming f26850. Maandag 4 Maart. Krabbend ij ke, 3 uur gemeente- herberg verzwaring en verhooging van den dijk 924 M. van den stroodorpepolder. Bestek ad 50 oent bij Boluijt. Aanwijzing 11 uur bij den zeedijk van den Oostpolder. Woensdag 13 Maart. Vlissingen; 2 uur in het Concert gebouw het bouwen van arbeiderswonin gen voor de K. M. „De Schelde in 4 pero. en in massa. lo. Twee gebouwen elk bevattende 4 beneden, en 4 bovenwonin gen. 2o. een rij gebouwen Kasteelstraat met 2 winkelhuizen op de hoeken. 3o. vier blokken alle van 4 woningen. 4o. wee blokken elk van 4 en een blok van 7 woningen. Aanwijzing Van Dishoekstraat 6 Maart 2 uur. Inl. kantoor der directie gedurende 5 werkdagen voor de besteding. Bestekken aldaar te bekomen. Middelburg, 11 uur gebouw van het provinciaal bestuur het maken van twee paar houten deuren voor de kleine sluizen van het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f13006. LAATSTE BERICHTEN. Door den heer Commissaris der Koningin is aan de verschillende burge meesters van aan zes gelegen gemeenten de volgende brief gericht „Ik heb de eer U uit te noodigan aan Zijne Excellentie den Minister van Buiten- landsohe Zaken onverwijld kennis te geven zoodra by U eenig bericht mocht inko men over bet vinden van een drenkeling, wiens signalement overeenkomt met dat van den heer Arthur Herbert, Kings Foreign Service Messenger, die vermoe delijk is omgekomen bij de ramp van het stoomschip „Berlin". Dat signalement luidt als volgtde heer Herbert was van middelbare grootte, had een donkeren knevel en droeg twee gouden ringen, op een waarvan een in scriptie aan de binnenzijde. Zijn linnen was gemerkt „Hodgkinson" (Londen) en bij had een paspoort bij zich van het Britsche Departement van Buitenlandsehe Zaken. Goes. Met ingang van 8 Maart benoemd tot telegrambesteller alhier, A. Mieras. Nisse. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt tegen P. KI. alhier wegens het schieten op een paard, waardoor het dier moest worden afgemaakt. Of hier een on geluk heeft plaats gehad en of het moedwil geweest is, kan nog moeilijk worden vast gesteld, daar genoemde persoon alléén in de schuür der eigenares (de wed. Kegel) aanwezig was. 's-Gravenhage. Bij den Raad van State is ingekomen een credietwet van het departement van oorlog ter vervanging van da verworpen oorlogs begrooting. 's-Gravenhage. De onderscheidings teekenen der Bath-orde zullen door Prins Alexander van Teek met een bijzondere zending aan Z. K. H. Prins Hendrik na mens Koning Edward VII worden ter hand gesteld. Hy is een neef van de Koningin-Moeder, zoon van Prinses Alice van Albany, dochter van wijlen Helena van Waldeck Pyrmont; en is reeds meer malen met bijzondere opdrachten vereerd geweest. Hij is te 's-Gravenhage aan gekomen en logeert ten Paleize. 's-Gravenhage. By kon. besluit op verzoek eervol ontslagen als bestuurslid der waterkeering van het oalamiteuze wa terschap Bruinisse H. v. d. Zande aldaar. 's-Gravenhage. De Raad van State, afdeeliDg geschillen van bestuur, behan delde heden heb beroep van J. P. Boutens te Middelburg, waarbij hem door B. en W. is geweigerd berging van hoogstens 30u0 liter benzine in zijn petroleumpakhuis op dan Segeerssingel. De Prov. Hoofdinge nieur en Gedeputeerde Staten van Zeeland achten de weigering gewettigd. Voorts een beroep van O. Heusevelt q q. te Vlissingen tegen 't besluit van B. en W. aldaar, waarbij is ingetrokken de vergun ning tot het oprichten en in beweging brengen van een inrichting tot afvoer van bloed- en andere afval van slagerijen. Rapporteurs de Nerée van Babberich, Asscher en Huber. De Koninklijke beslissing volgt later. 's-Gravenhage. In tegenspraak met de op besloten toon uitgesproken berichten als zou de beëindiging der crisis te wachten zyn in verband met de voorgenomen (doch inmiddels niet geschiede) oproeping der Tweede Kamer, kan gemeld worden dat in dit stadium van een oplossing der crisis alsnog geen sprake is. inmiddels heeft H. M. de Koningin hare samensprekiDg over de crisis hervat en daarna heden in audiëntie ontvangen den voorzitter der Eerste Kamer, nadat zij gisteren minister De Meester in gehoor had gehad. 's-Gravenhage. Prins van Teek was vergezeld van zijn adjudant heden ten Paleiae. Do moeder van Prins Hendrik wordt Zaterdag hier verwacht. Hoek van Holland. De blazers hebben heden het wrak van de „Berlin" onder zocht, doch zonder resultaat. De bur gemeester van V-Gravenzande ontving een telegram van H. M. de Koningin met de vraag hoe de geredden het maken, en of wij er Vrijdag ook nog zullen zyn. Hieruit leidt men af dat H. M.Vrydag een bezoek brengt aan de geredden in het hotel „America". Pretoria, 26 Feb. Botha heeft in naam van Het Volk, met Solomon in naam van de Nationalistische partij bij de Engelsohe regeering in zachten vorm er tegen gepro testeerd dat de benoemingen in het Hooger- hnis voor de meerderheid zijn'geschied in progressistisehen (Engelschen) zin en liaar verzocb t deze benoemingen te willen herzien Londen, 27 Febr. Men verneemt uit Petersburg dat een nieuwe ministriëele crisis op handen is. De Russische regeering heeft namelijk een complot ontdekt dat in verband staat met de vyanden des lands om in 't land een revolutie te bewerken. Het revolutionair comité te Helsingfors is hiervan de aan stichter, waaruit o. a. blykt dat op reus achtige schaal wapens zijn ingevoerd. De landvoogd van Finland is in verband met deze ontdekking te Peters burg ge komen om met de regeering te raadplegen. Goes. Dinsdag werd door not. Liebert publiek geveild een huis en erf van L v. Hese, Langevorststraat. Kooper werd dhr. J. J. P. G. Bartelse alhier voor 1 2140 onverm. 8V2 onkosten. GOES, 26 Februari 1907. Alleen haver was ruim prijshoudend, overige artikelen onveranderd. Oude tarwe f o,a f o,Nieuwe tarwe f6,25 a f7,oo. N.rogge 1 5,70 af 6,Winter- gerst per too kilo i'8,4o a f8,90. Zomergerst per 100 kilo f8,10 a f8,50. Haver per 100 kilo f6,30 a f7,10. Bruine boonen f8,00 a f8,50. Kroonerwten f9,25 a f9,50. Groene erwten f 8,00 a f 8,50. De aanvoer van eieren was ruim, die van boter gering. Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f 1,20 5 f l,4o middenprijs fo,66, part. fo,per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 3,80 f 4,65 middenprijs f 1,05, part. f o,a f 0,00 per 25 stuks. Opgaaf van de Landbouwmaatschappij. Boter f 1,20 5 f i,4o per K.G., rekenprijs f 1,32 per K.G. Versche Eieren f 3,80 a f 4,65 per 100 stuks, rekenprijs versche eieren f4,30 per too stuks. Veillngsvereenlging //Walcheren" MIDDELBURG, 27 Februari 1907. Aardappelen f 2,25 a f 2,40 Koolrapen (Holl.) f i,5oUien f1,65; Kleiperen f5,60; alles per H.L.Roodekool 3 a 8 Savooijekool V2 a 6 ct. belden per stuk Spruiten 2e soort 70 a 80 ct. per grietPeen 20 a 43 Rapen 25 a 37 ct.beiden per benSla 3o ct. per mandje Prei 3 a 5 Selderij 1 a l/2; Pieterselie 2>/2 Rapen I'ƒ2 32 ct.alles per bos; Bruine boonen 10 a to '/2; Witte boonen, 2e soort, 11 ct.beiden per liler Eieren f 4,48 a f 4,68 per loo stuks. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Waarom is werkstaking niet geoorloofd Mijnheer de Redacteur I Naar aanleiding van verschillende in gezonden stukken die zijn voorgekomen in uw blad, verzoek ik vriendelijk om ook een kleine plaatsruimte. Er is geen grondig bewijs voor dat men niet staken mag. Wie zegt van wel daag ik uit er eens ruim verslag van te geven. Doeh staken is het eenige en overwegende machtsmiddel dat de arbeider voert en voeren zal tot hunne, hen toekomende rechten. Daar ieder onze ingeborene toestanden kan kennen, begrijp ik niet hoe iemand den moed heeft om onze arbeiders met mond en pen te be strijden. Juist dit is een fout, want daardoor komen zij in onverzoeDlijken strijd met de werkelijkheid van het heden. Nu kan men niet werken en handelen alsol de mensoh- heid volmaakt is en doen alsof allen naar eenzelfde model zijn geknipt. Noehthans valt het niet te ontkennen dathetbrood- noodig is dat men de loonen zal regelen, zoo noedig verhoogen. Daarvoor is noodig het meespreken van een gansch volk of alle volkeren in al hunne belangen en gemeenschappelijke handelingen. Maar ik weet dat inzake slaken veel verkeerde begrippen bestaan. Zoo meenen velen dat staken een uit vloeisel is van de sooiaal-demooraten. Maar deze staan niet alleen. Er zijn veel meer arbeiders bewust van de noodzake lijkheid tot lotsverbetering. Ma»ar het gaat niet zoo een einde te brengen aan het kapitalistische stelsel dat veel ellende teweegbrengt, waarin het meerendeel niet in staat is zich voldoende te voeden, en de ouden van dagen als zij niet meer te gebruiken zijn, door de patroons als uit geknepen citroenen worden op straat ge smeten. Een verwijzing naar Ensohedé en Rijssen, waar de patroons ook zonder zieh te bekommeren om geloof of politiek aan eensluiten en daar wordt niets van gezegd, wel van die vereenigde arbeiders, die hun belangen willen verbeteren. Hierbij zal ik het maar laten. Vriendelijk dank voor de verkregen plaatsruimte. DIRK LUCASSE. Hoedekenskerke, 26 Feb. 1907. B UIIGE RL IJK E STAND. Van 2527 Februari. MIDDELBURG. Getrouwd: C. J. Rijke, 20 j. jm. en S. C. den Boer, 21 j. jd. Bevallen: P. van de Woestijne geb. Joosse, d.J. Snijders geb. Kooman, z.D. Allewijn geb. De Kok, d. P. Lameijn geb. Wijkhuisen, z.C. Arnoldus geb. Verbeem, d. Overleden: W. Kerkhove, 5 jz. P. J. Vader, 11 j., d. Van 23—26 Februari. VLISSINGEN. Ondertrouwd: P. Huibregtsen, 32 j. jm. en C, van den Broek e, 25 j. jd. B e v a 11 enM. Verhage geb. Lievense, z.J. M. de Hond geb. Nouwens, d. R. R. van Rijswijk geb. Rieffenaeh, z. A. C. den Boer geb. Vermast, z.G. van Hoepen geb. Goedhart, z.W. Fret geb. Avé, z L Stroo geb. De Rijeke, d.L. Reijnhoudt eeb. Luit- wieler, z.K. Sohier geb. De Bruijne, d. Overleden: J.E. Buokens, wed. van D. H. Le Moine, 72 j.G. C. Nobels, wed. van P. A. van der Maas, 85 j.; J. Plasse, 18 j., ongeh., z.J. B. v. Hilst, man van T. F. Smit, 67 j. Politie Goes. OpgevaDgen een Taxhond. Inlichtingen te bekomen aan het politiebureau alhier. De Commissaris van Politie, A, E. HOLSHEIMER. Telegrafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 27 Februari, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 775.9 te Ox ford, laagste stand 745.1'te Haparanda. Verwachting: zwakke, Westelijke tot Noord-Westelijke wind, zwaar bewolkte iuoht, waarschijnlijk droog weer. Weinig verandering van temperatuur. BRIEFWISSELING. Aan dhr. S. te H. Op uw particulier schrijven aan ons hebben wij de eer u te berichten, ofschoon gij ons uw naam ver zwijgt, dat redactie noch administratie de aanbiedingen die in advertentiën worden gedaan waarborgen kunnen. Dhr. S. zegt zelf dat niet alle stellers van de door hem bedoelde advertentiës oplichters zullen zijn, welnu dan kan ook ni.:t van een blad geëiseht worden, dat 't de goeden en kwa den zal schifteD. Misschien zegt S. dan geen opnemendus daarmee zouden dan de eerlijke adverteerders in de onmogelijk heid zijn om iets te verdienen, en dan zou vanzelf de lijn moeten doorgetrokken wor den en dan konden de bladen hun adver.- kolommen wel opdoeken. De doctoren b.v. verklaren alle gead verteerde geneesmiddelen voor zwendel en bedriegerij. De allopaten veroordeelen de Homoeopatisehe geneesmiddelen. Een handelaar die iets goedkoop aanbiedt wordt door anderen weer veroordeeld en er wordt beweerd, voor die of die prijs leveren, kan niet anders dan bedrog zijn enz. eDz. Zie dat alles zou door dhr. S. op den rug van redactie en administratie worden ge schoven. Redactie noch administratie wen- schen daar onder gebukt te gaan. Heden overleed tot onze diepe droef heid in het krankzinnigengesticht te Veldwijk-Ermelo, onze geliefde zoon en broeder, JOHANNES, in den ouderdom van 45 jaar en ruim 4 maanden. De Heere sterke ons in deze beproeving. Strekkende deze tot algemeene kennis geving aan vrienden en bekenden. Uit aller naam, Wed. F. STAAL—Oranje. Biezelinge, 25 Februari 1907. Heden overleed zacht en kalm, na een zeer kortstondig ly den, onze zeer geliefde oudste dochter, PIETERNELLA JOBANNA, in den aanvalligen leeftijd van 11 jaar en 5 maanden. De Heere, die geen rekeusohap geeft van Zijne daden, doe ons in Zynen wil berusten. C J. VADER. A. VADER—Pofpe. Middelburg, 26 Februari 1907. Voor de vele bewijzen van hartelijke deelneming, tydens de ziekte alsook by het overlijdan van onzen geliefden echt genoot en vader C. VAN WEELE, betuigen wij hiermede onzen hartelijken dank zulks in het bizonder aan Dr. H. K. Persant Snoep en Familie. D. E. VAN WEELENaerebotjt en kinderen. Kapelle, 26 Februari 1907. Bij dezen betuigen wij onzen harte lijken dank voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden van onze geliefde zorgvolle moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder COR NELIA JANSE, Wed. G. Geschiere Pz. Namens de familie, P. GESCHIERE. Nieuwdorp, 27 Februari 1907. VERGADERING op Maandag 4 Maart 1907, des voormiddags ten half 11 uur, in de Benedenzaal (Kegelbaan) der Sociëteit: „De Vergenoeging" te Middelburg. J. KRAAMER, Secretaris. V t a s m a r k t. MIDDELBURG, ->•

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3