Hl Zeeuwsche Veehouders! AdvertentSën. K. JOMGKRT Di, te Sijbecarsp;! LEESTAFEL. Marktberichten. en arbeid heeft hervat, hebben onbekenden de waterput door het inwerpen van petro leum onbruikbaar gemaakt. Het Kamerlid de heer Arts zal waar schijnlijk wijlen den heer Mutsaers als burgemeester van Tilburg opvolgen. Het was aan de politie te Steen bergen ondanks ijvere nasporingen niet mogen gelukken eenig licht te brengen in het gebeurde op Dinsdagnacht jl„ toen een zekere Pi. met twee messteken zwaar gewond bewusteloos door bloedverlies, werd gevonden. Thans heeft hij, nu hij weer tot bewustzijn is gekomen, bekend de daad zelf te hebbeH verricht en in dronkenschap gehandeld te hebben. De eene steek was in den buik en de andere in de borst, in de richting van het hart deze laatste was levensgevaarlijk en had een long geraakt. Te Wijk bij Heusden viel een 84- jarige timmerman die nog dagelijks van 's morgens tot 's avonds met ijver in zijn timmerwinkel stond te werken, bij het zoeken tiaar een plank op den houtzolder van een hoogte van 27a meter zoodanig dat hij een beenbreuk en inwendige kneu zingen bekwam, waaraan hij bezweek. Te Osdorp werd een 69-jarige ongehuwde veehouder van huis naar den stal gaande onverwachts aangevallen en werden hem twee sneden in den hals toegebrachtde man zakte bewusteloos ineen en is aan de gevolgen overleden. Dedader,een 18-jarige knaap, is in arrest. Te Capelle a. d. IJsel zijn vier jongetjes, die aioh na school tijd op het ijs gewaagd hadden, nabij de heul daardoor gezakt en verdronken. Te Losser geraakte een 5-jarig kind in brand, en overleed spoedig aan de bekomen brandwonden. Te Rotterdam is een 4-jarig kind, dat te dicht bij een kachel in de ouderlijke woning gekomen was, en vreeselijke brandwonden verkreeg, aan de gevolgen overleden. Te 's-Hertogen- bosch zijn Zaterdag op de Dommel, drie jongens, van wie de oudste elf jaar telt, door het ijs gezakt en verdronken. Het zijn twee broertjes en een vriendje. Een heer die op het hulpgeroep was toegesneld, haalde alle drie op den wal, maar ofschoon geruimen tijd werd beproefd de levens geesten op te wekken, moest men eindigen met den dood van alle drie te oonstateeren. De kwartiermeester van de Maas stroom" is Zaterdag voor de nieuwe sluis te IJmuiden over boord geslagen en verdronken. Tijdens de laatste vorst zou te H. I. Ambacht eert jongen van 17 jaar met een slee op het ys rijden, waarbij hy zich voortduwde met zoogen. prikkers. Later liet hij zich met zyn sleetje van den dyk glijden op het ijs in de aangrenzende sloot. Hierby had hjj de prikkers niet noo- dig en deze legde hij zoolang op het ijs. Toen van den dyk glijdende, komt'tsleetje in aanraking met een der prikkers, die met de ijzeren punt naar boven opwipt en den jongen den buik openscheurtnaar het ziekenhuis te Dordrecht overgebracht, is hij kort daarop overleden. De 90-jarige prinses Clementine van Coburg is te Weenen plotseling overleden. Zij was op de doorreis naac Zuid-Frank rijk aldaar met haar zoon, vorst Ferdinand van Bulgarije, pas aangekomen. Clemen tine, die wegens haar afstamming van de Fransehe koningen ook den titel van prinses van Orleans droeg, was 3 Juni 1817 geboren en gehuwd met hertog August van .Saksen Coburg, die in 1881 stierf. De hongersnood in China. Men meldt uit Shanghai het heersohen der zwarte pokken in de hongersnood districten. Tengevolge van deze epidemie moeten de groote houten barakken, die voor de opname van hongerlijdenden ge bouwd waren, verbrand worden. 300.000 Chineezen zijn daardoor aan de bitterste armoede prijsgegeven. Het lijden der bevolking is ontzettend. Als er geen hulp komt opdagen, zijn allen in Antoeng ''U millioen menschen den hongerdood nabij. Een petroleum-tank van de Standard Oil, houdende 100.000 liter, is te Constablo Hook, staat New-York ontploft. Alle ruiten in den omtrek braken slechts drie menschen werden gedood en het vuur was spoedig geblusoht. De zoon van graaf Tolstoï wordt vervolgd op beschuldiging van hoogver raad te hebben gepleegd door het laatste politieke vlugschrift van zijn vader te doen drukken. Te Lodz (Oostenryk) is de directeur eerier groote wevery door arbeiders ver moord op het oogenblik dat hy in zyn rytuig van de fabriek naar huis reed, schoten zy hem met revolvers neer. De geheimzinnige dood van een Russisch revolutionair. Dezer dagen viel te Antwer pen de stoomboot „Olaf Wyck" binnen met vier lyken aan boord. Een daarvan was het overblijfsel van den Kussisohen revolu tionair den eleotretechnicus Tscherniak die na een aanslag op een postrytuig te St. Petersburg naar Zweden gevlucht was en niet uitgeleverd werd. Tscherniak was 28 jaar oud en de zoon van een koopman te Smolensk. Eerst heette het dat de vier pas sagiers gestikt waren door zwaveldampen uit Ie luoifers waaruit de lading voor een groot deel bestond. Thans echter blykt dat er een afaohuwelyke politieke moord is gepleegd. Het vermoeden dat Tscherniak docr dien; ren der geheime politie aan boord van de „Olaf Wijck" zou vermoord zyn, wint aao waarschijnlijkheid. De lading lucifers was geheel intact, zoodat van daar uit ontsnappende gassen geen sprake kan zyn. De gezagvoerder der „Olaf Wijok", die ziek ligt bespeurde toen hij van Gothen burg afvoer, dat twee detectives toezagen hoe Tscherniak zich inscheepte en deed op het laatste oogenblik een onbekende, die zich zonderling aanstelde en op vreemde wijze aan boord was geraakt, van het schip verwyderen. De Zweedsohe consul ver zocht het O. M. een onderzoek in te stellen, doch nu rees de vraag of de Belgische justitie zich niet met het geval bemoeien kan, daar het op zee op een Zweedschschip dus op Zweedsch gebied heeftplaatsgehad. De Antwerpsche reahtbank vroeg dienten gevolge de meening van den Belgischen procureur-generaal. De procureur-generaal heeft daarop het parket te Antwerpen gelast, een onderzoek in te stellen en op verzoek van Elie Tscherniak, broeder van den revolutionair, een gerechtelijk genees heer aangewezen om het lijk te schouwen. Vrijdagnacht deed zich in deze geheim zinnige zaak een nieuw geval voor. Een van de twee personen die als door een wonder ontsnapt waren aan de zwavel dampen die Tscherniak en zijn drie met gezellen doodden, beweerde, naar Ant werpen te zijn gekomen om werk te zoeken aan boord van een schip dat naar den Congo zou vertrekken. Doch in den nacht van Donderdag op Vrijdag is hij niette genstaande de Zweedsche consul hem in het oog had laten houden, op een schip naar Noorwegen vertrokken. Dat plotse linge vertrek versterkt algemeen hel geloof aan een misdaad. De ingenieurs verklaren ten stelligste, dat een vergiftiging door lucifers onmoge lijk was. Uit Kopenhagen wordt gemeld, dat ook daar de zaak veel opschudding maakt. Georges Braoder, de bekende schrijver, die zieh reeds moeite gaf voor de bevrij ding van Tscherniak, zegt, dat hij van Russische revolutiounairen over Stockholm een brief heeft gekregen, waarin gezegd werd„Pas goed op voor Tscherniak, Russische detectieven bewaken elk zijner stappen". Een bericht over een bloedig gevecht met een luipaard, telegrafeert de eorres- pendent van de „Daily Express" uitLuck- now in Indië. Het dier had de vrouw van den Engelsche eerste-luitenant Hutchinson aangevallen, die haar echtgenoot, die in het twuede Churkaregiment dient, op de j acht vergezelde. Men bevond zich juist op weg naar huis, en de dry vers waren juist een weinig vooruit, toen mrs. Hutchinson, on geveer tien passen van haarman verwijderd een weinig van den weg afweek en daarbij een jongen luipaard opjoeg, die haar direct aanviel. Luitenant Hutchinson legde direct zjjn geweer aanhy durfde echter niet schieten uit vrees zyn vrouw te treffen. Hij zag in, dat de eenige hoop op redding was het dier met de handen dwingen los te laten, gooide daarom zyn geweer weg en viel op den lnipaard aan. Het gelukte hem het dier zoo gelukkig te grypen, dat het op den rug viel, zoodat zijn vrouw kon opstaan om de dry vers te roepen. Eerst gelukte het den oliicier het dier e enigen tyd tegen den grond te drukken, maar ten slotte rukte 'tzich los en sprong terzijde, terwyl de luitenant poogde om zijn geweer weer op te nemen. Hij had daar echter niet den tijd toe, want de luipaard had geprobeerd om hem met een sprong in den nek te springen. Er ontstond een wanhopig geveoht. Tel kens sprong luitenant Hutchinson behendig ter zijde en probeerde altijd weer om het geweer te nemen, maar het dier was steeds vlugger en verhinderde hem om het wapen op te nemen. Toen herinnerde bij zieh dat hij een revolver in zijn gordel droeg nauwelijks had hij ebhter met den rechter arm naar de betreflende plaats gegrepen, toen de luipaard ook reeds weer zijn arm had gegrepen. Zoo werd de situatie met elk oogenblik bedenkelijker voor den officier, die kwam te vallen en bij de poging om de overhand te krijgen eenigen tijd met het dier over den grond rolde. Tenslotte slaagde hij erin om in een gunstig oogenblik zijn revolver te trekken en deze vuurde hij den luipaard zoo dicht mogelijk in 't gezicht af. Het dier liet Los, want een oog was hem uitgeschoten en van deze gelegenheid maakte de officier gebruik om zijn geweer op te rapen, waarmee hij het dier doodde, op hetzelfde oogenblik dat de drijvers naderden. Door het buitenge wone bloedverlies was de luitenant zooveel verzwakt, dat bij bijna bewusteloos was toen de drijvers kwamen. Een Russische anarchist. In het jongste no. van de Zions-vriend en Elim-bode verhaalt de heer Zalmann het volgende. Onze Elim-zaal was op zekeren dag weer geheel gevuld met Joden. Terwijl ik druk met hen in gesprek was over Gods "Woord, kwam een hunner, een jonge man, naar mij toe. Ik bemerkte al spoedig dat hij zeer geleerd was, vooral op Talmudisch gebied. Hij kwam naast mij zitten, en nam op zich, alles wat ik zeide te weerleggen. Ik doorliep nu met hem verschillende profetiënhet eene stemde hij toe, het andere sprak hij tegen. Nu kwamen al de anderen als arbiters er bij zitten, en schaarden zich aan mijne aijde. Toen ik eindelijk een einde aan de discussie maakte, gingen allen heen alleen onze jonge vriend bleef achter. Hij bleef in de zaal zitten, ter wijl ik met verschillende dingen bezig was. Eindelijk kwam hij tot mij en zeide „Mijnheer, in Rusland ben ik bij een anar chistische bende geweest. Ik heb ver scheidene (sommen geworpen en alzoo honderden menschen om het leven gebracht. Ten slotte kwam ik in de gevangenis tereoht en zou voor het veldgeriohtgebracht worden om dan terdood te worden gebracht. Drie dagen vóór mijne terechtstelling wist ik te ontvluchten. Ik kwam ten laatste hier en thaus ben ik, die er zoovelen verslagen heb, zelf verslagen door het Woord Gods." Hij vroeg mij nu om een N. Testament en eenige tractaten, en verzocht mij met hem te bidden. Vol gaarne voldeed ik aan zijn verzoek. Bij het heengaan vroeg hij mij, dat ik voor hem zou blijven bidden. Is er geen redeu om te verwachten, dat waar Gods Geest een goed werk in dezen jongen man be gonnen heeft, Hij dat ook in hem zal voleinden Homoeopathisch Maandblad, orgaan der Ver. tot Bev. der Homoeopathic in Nederland, hoofdred. dr. N. A. J. Voorhoeve, Den Haag. Uitgevers La Rivière en Voorhoeve, 18e jaargang. No. 2 van 15 Febr. 1907 bevat een waar- deerend woord van de redaotie aan dr. Kallenbach die zyn 50-jarig jubilé vierde als homoeopathisch geneesheer. In de ru briek „Uit de practyk van dr. Kallenbach" geeft deze medicus belangrijke mededee- lingen omtrent de werking van genees middelen bij patiënten. Dr. v. d. Stempel leverde een opstel over „zijdelingsche ver krommingen der wervelkolom". Dr. Rol- vink over „snelle genezingen". Dit Maand blad blijft een trouwe vraagbaak voor de vrienden en een krachtig pleitbezorger by de tegenstanders der Hom. geneeswijze, welke langzaam, maar zeker vertrouwen wint. B ÜMGJEHLIJKM 8TANJJ. Van 1518 Eebruari. MIDDELBURG. Bevallen: C. van Schelven geb. Gort, d.T. C. Peeman geb. Goedbioed, d.J. A. Provoost geb. Vader, z. 5 J. Bosschaart geb. Remijnse, d. Overleden: J. C. van Sehijndel, 73 j., ongeh., z. Levenloos aangegeven: Een d. v. J. Poot en O. Brouwer. GOES. Ie h u w e 1. afkon.: 17, Willem Marinus Bouterse, 51 j., wednr. van Jaeoba Cornelia den Herder, te VlissingeD, en Neeltje Scheele, 43 j. jd., te Goes. Geboren: 16, Maria, d. v. Anthonic Verrijzer en Pieternella van Hoorn 17, Willem, z. v. Pieter Jacobus van Baaien en Elisabeth Maria Scheele Leuntje Maria, d. v. Heridrikus van den Broek en Maria Cornelia van den Berge 17, Elizabeth Gerarda Cornelia, d. v. Jer- phaas de Hoogh en Cornelia Pieternella de Jonge. Overleden: 16, Hermanus ClemeDt, 54 j., geh. met Johanna Everaard 17, Pieter Bak, 80 j., wednr. van Johanna Magdalena LeeDpoel. Van 1216 Februari. VLISSINGEN. Ondertrouwd: B. M. Broershart, 49 j. wednr. en J. H. Heet, 49 j. wed.; K. F. H. Stevens, 23 j. jm. en J. van Stee, 19 j. jd.W. M. Bou terse, 51 j. wednr. en N. Soheele, 43 j. jd. Getrouwd: L. G. Gillissen, 27 j. jm. en H. G. Gillissen, 23 j. jd.F. J. Muller, 29 j. jm. en M. Naerebout, 27 j. jd. P. Hendrikse, 20 j. jm. en J. Tollens, .17 j. jd.L. van der Vale, 23 j. jm. en S. J. van den Buuse, 23 j. jd. Bevallen: H. Koster geb. Clewits, d.W. P. Feij geb. Polderman, z. C. L. Roelofs geb. Vroegop, d.J. de Kam geb. Stevense, d.C. Geleijn geb. Tellier, z.A. M. van Outry ve geb. Peire, z.L. J. van Duijü geb. Lou- werse, d.J. Swart geb. De Boer, z. C. de Ridder geb. De Nooijer, z. Overleden: L. C. van Beers, 2 d., z.A. Flaman, wednr. van J. M. van Beijnen, 78 j.P. J. Terwoert, 30 j., ongeh., z.A. M. van Beers, 4 d., d. laatste"berichten. Heinkenszand. Zaterdag j.l. werd de gewone jaarlyksche vergadering gehouden der weegbrug „De Verwachting". Na vaststelling der rekening over 1906 werd tot bestuurslid gekozen, in plaats van wijlen Job van den Dries, dhr. W. van den Dries alhier, en het salaris van den weger verhoogd tot f 200. De vergadering werd bijgewoond door 36 aandeelhouders. 's Gravenhage. Benoemd tot adjunct commissaris der Vlissinger loodsende majoor-sohrijver bij de marine J. Soheffer. 's-Gravenhage. Bij ksn. besluit is be noemd tot ontvanger der registratie en domeinen te Oostburg dhr. Zeper, thans te Hoogeveen. 's-Gravenhage. Prins Hendrik zal 23 Maart de De Ruyter-feesten by wonen, en de eerste steen leggen van 't gebouw dat den naam van „De Ruyter" zal dragen. Tevens zal hy een bezoek brengen aan de stad Vlissingen. 's-Gravenhage. De zaak van Polak die op min. v. Raalte schoot, is in handen van den reohter-oommissaris, jhr. mr. Feijth. Hij maakte den laatsten tijd te veel misbruik van sterken drauk. Ook zou hij gedurende een half jaar te Veenhuizen zijn geweest waarheen hij gezonden was ingevolge een vonnis van de rechtbank te Utrecht. 's-Gravenhage. Minister Van Raalte ontving Zaterdag 'n deeloemend schrijven van H. M. de Koningin en van haar Adju dant en een bezoek van den Grootmeester der Koningin Moeder, en den Commissaris der Koningin. 's-Gravenhage. Heden geeft de Ko ningin een dine voor burgerlijke autori teiten. Ook de Koningin-Moeder en gevolg zullen er aan deelnemen. Uitgenoodigd zijn de voerzitters der beide Kamersal do ministers (die van marine is wegens ziekte afwezig) j de vice-president van den Hoogen Raad; den pres. der Alg. Rekenkamer (die is ook ziek)de Com missaris der Koningin in Zeeland, de directeur van het Kabinet der Koningin, de burgemeester der residentie. De soirée musicale ten Hove is bepaald op 4 en 14 Maart a.s. Het bericht dat dr. Kuyper door H. M. in audiëntie is ontvangen, kan wor den tegengesproken. (Niemand had dit trouwens beweerd Red). Rotterdam. Door het breken van een houten bok in een steenhouwerij in de Benthuizenstraat vielen 20 marmeren pla ten, ter gezamenlijk gewicht van 10000 K.G. op twee werklieden. De een, 20- jarige zoon van den steenhouwer, bleef op de plaats dood dewijl hem de borstkas werd ingedrukt; de ander bekwam niet gevaarlijke inwendige kneuzingen. New-York, 17 Febr. Een eleotrische trein naar Harlem, op een spoor van den New-Yorkschen Centralen Spoorweg loo- pende, en gevuld met passagiers uit de voorsteden, die naar huis terugkeerden, werd gisteravond bij het Broux-park te New-York vernield, terwyl hy met groote snelheid spoorde van het groote Centraal station naar White Plains. De waggons rolden van de kade af en vatten vuur. De politie bericht, dat er 20 menschen gedood en 50 gewond zyn. ROTTERDAM, 18 Febr. 1907. Buiten 1. Granen hooger. Binnenlandsche vrij goede handel. Nieuwe Tarwe f 7,75 k f 9,75 N. Rogge - 5,20 - 5.50 N. Wintergerst - 8,20 - 8,60 Zomergerst. - 8,- 9, Chevalier - 8,40 - 9, N. H a v e r - 7,- 7,60 Bruine Boonen - 7,25 - 9, Witte Boonen. Erwten- 7.25 - 8,50 Kookerwten - 7,40 - 8,60 Kroonerwten. - 7,40 - 8,60 N. Koolzaad. Kanariezaad f 9,f 9.50 Karwijzaad. -17,75 -18, Lijnzaad -12,-15, Blauw Maanzaad - 22,50 - 23, Bruin Mosterd z. - 30,- 32, Geel -27,- „-30,- (')per 100 kilo. Maïs Mixed (Amerikaansohe) f 119 if 120. Stoomend f118 i f119. La Plata f124, Odessa f 120. Donau f 120, allen stoomend. Zeeuwsche Eieren 15,00 i f5,20. O verinaasohe Eieren f5,30 a f5,50. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f2,40 a f2,60. Geldersche idem f2,a f2.20. Zeeuwsche Eigenheimers f 1,50 i f 1,70. Friesehe idem f 0,a f 0,Zeeuw sche Bonte f 2,40 a f 2,60. Weinig aanvoer, tamelijk vraag. Vlas. 23999 steen blauw. Wit Zeeuwseh 6518 Holl. geel 1250 Groningsoh 4400. Prijzen Blauw Zeeuwseh 38 a50 stuivers, Wit Zeeuwseh 46 i Groningsoh 38 5 43. Holl. geel 33 i 38. Ajuin. AangevoerdH.L. door de vorst beschadigd, die werd verkoeht f 1,20 i f 1,60 per 60, K.G. Voor geheel vorstvrije is de waarde f 1,60. MEEL. De vraag naar directe levering was deze week niet onbevredigend, waarschijnlijk omdat de verbruikers zeer wel door hunne voorkoopen geraken. Hoewel de offerten van Amerika hoog gehouden worden kunnen even wel doordat de vrachten iets lager staan, toch eenige zaken tot aflevering tot stand komen. Voor de consumptie hield men zich later eenigszins gereserveerd. Heden nauwelijks prijshoudend, stil. Notee ring onveranderd. Prima qual. Inlandsch f 10.75 k f 11,75, Eerste qual. Inlandsch f 10af 10.50. Prima Amerik. (Patent) f 11,50 a f 12,50. Eerste qual. Amerik. (Straight) f10,50 a f 11.25. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f9,75 a f10,65. Extra puike qual. Hongaarsch f 13.50 kf 15. Eerste qual. Hongaarsch f a f Prima qual. Duitsch f9.75 a f10,50. Eerste qual. Duitsche fa f Prima qual Belgisch f 1 r.a f12.25. Eerste qual Bel gisch f 10.75 k f 11,75- Prima qual. Fransch f a f—Eerste qual. Fransch f 10.75 5 f11,25. Inlandsch Roggebloem f9,50 k f 10.25 Duitsche Roggebloem f 9,50 k f 10,75. Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak Telegrafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 18 Februari, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 774.8 te Horta, laagste stand 738.7 te Haparanda. Verwachting (tot den avond van 19Febr.): toenemende tot krachtige of stormachtige, later afnemende Zuid-Westelijke tot Wes telijke wind, regen, later opklarend. Weinig verandering van temperatuur. Heden werden wij verblijd door de voorspoedige geboorte van eene wel geschapen Dochter. J. DE HOOGH. C. P/ DE HOOGH— Faberij be Jonge. Goes, 17 Febr. 1907. w Zoo de Heere wil en zy leven S hopen onze geliefde ouders ENGEL WANJON f CORNELIA JACOBA HUBREGTSE den 21 Febr. a.s. hunne 35-jarige g; Echtvereenlging te herdenken. >2 Hunne dankbare kinderen (I behuwd- en kleinkinderan. óh West-Souburg, 19 Febr. 1907. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders JAN GILDE en WILHELMINA DE JONGE den 21 Febr. a.s. hunne 30-jar!ge Echtvereenlging te herdenken. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Middelburg. Heden overleed na een langdurig lijden, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN WIJNAND, in den ouderdom van 83 jaar en 9 mnd. Namens de familie, P. J. LAVOOIJ. Ierseke, 15 Febr. '07. Heden overleed mijn geliefde echt genoot en vader, de heer HERMANUS CLEMENT, in den ouderdom van byna 55 jaren, voorzien van de H. Sacramenten der stervenden. Wed. HEEM. CLEMENT en kinderen en familie. Goes, 16 Februari 1907. Heden overleed na een langdurig, doch geduldig lijden tot onze diepe droefheid onze geliefde zorgvolle moe- dsr, behuwd-, groot- en overgrootmoeder CORNELIA JAN SE Wed. Gilles Geschiere Pz., in den ouderdom van 75 jaar 5 maan den en 15 dagen. Allen, die haar van nabij gekend hebben zullen beseffen wat wy in haar verliezen. Dooh de Heere die geen rekenschap geeft van Zijne daden, sterke ons in dezen diepen en smartelyken weg, en doe ons in Zyn wil berusten. Namens de familie. P. GESCHIERE. Algemeene kennisgeving. Nieuwdorp, 17 Febr. Heden overleed, na een smartelijk doch geduldig lijden, onze geliefde echt genoot, broeder en behuwdbroeder, JACOBUS VAN LEERZEM, in den ouderdom van ruim 73 jaar. Uit aller naam, Wed. J. VAN LEERZEM— A a rn o et se. Vrouwepolder, 18 Februari 1907. De ondergeteekenden betuigen by dezen hunnen hartelijken dank aan allen die blijken van belangstelling gaven by de gelegenheid van hun zilveren brui loftsfeest ondervonden. L. DE RIJKE Jr. en Echtgenoote. Bij vonnis der Arr. Rechtbank te Mid delburg, d.d. 18 Februari 19l)7, is DINGENIS SCHIPPER, koopman, wo nende te Wemeldinge, verklaard in staat van faillissement met benoeming van den E. A. Heer Mr. P. J. CALLENFELS tot Reehter-commissaris en van ondergetee- kende tot Curator. De Curator, Mr. J. A. DE WILDE, adv. en proo. Goes, 18 Februari 1907. Bij vonnis der Arr. Rechtbank te Mid delburg, d.d. 18 Februari 1907, is JAN KOOREMAN, bakkeren winkelier, wonende te Krabbendijke, verklaard in staat van faillissement met benoeming van den E. A. Heer Mr. P. J. CALLENFELS, lid dier Rechtbank tot Reohter-oommissa ris en van ondergeteekende tot Curator. Mr. L. VAN ANDEL, adv.-proo. Middelburg, 18 Febr. 1907, Rotterdamsche Kade O 240. Het eerste adres voor den aankoop van zuiver Noor-dHollandsche FOKKALVEREN, is sedert 20 jaar by HOORN (Noord-Holland). Inlichtingen worden gaarne verstrekt,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3