8 lanbeste dingen. Afloop Verkoopingen, enz. Hdwertentiën. Dit blijft W. HÜBBEGTSE, K. tarlsif. een Procureursklerk DE VERM0PIN6 Openbare Verknopingen. Ingezonden Stukken. LAATSTE BERICHTEN. Marktberichten. 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 9 0 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 Ia ia Influenza. G een beter middel om na de influënza weer spoedig op krachten te komen dan de Satpitiose Tweemaal per dag een eet lepel is voldoende. Binnen enkele dagen bespeurt gij de goede uitwerking reeds. 0 0 9 9 9 0 0 9 9 0 9 9 0 0 0 9 9 0 9 9 0 9 0 0 0 0 een tijdelijk HOOFD DER SCHOOL. Jaarwedde f750,—. verkoopen 40 Loopvarkens. zwart Merriepaard, oud 10 jaar, bruin Ruinpaard, oud 16 jaar, Menwagen op ijzeren Assen, Drie wielskar, Sacks-, Coks- en Balans- ploeg, Éggen, Veldslede, Sleep- bord, Zwingen, Mestplanken, Voor ladders, Snijmolen, Reepen en Blokken HarnassementHooi Beestenpeeën en eene partij Mest. LanflitonveFS-Inspan de kou, die in de rger schijnt dan in d ïijn 8 Zigeuoer- Dobina bevroren. Ie bergen naai d j |n vrouw door ecu sheurd. Te Parijs kou en deouop- 'isseiing een in- iken. zoodat ai Ie In Italië is zter te Bologna on o.M., in Modena r in de provincies •ij den niet en te gesloten, aakteen //Spoot" opschudding. Ju Istraal werden de jeklop op de deur sn uit den slaap hoorde 's avoncs men deed bij de mderlinge spook- ,)end vuurtje ver- ioor de stad en de site on< de groote voor hei /;;pook- reiden, als oui het )oliiie onderzocht terwijl de recher- oogje in het zeii iet bewuste huis Ieid van eenigc spook naar des leren en dadelijk malen" gegeven, foeg, dat het kind I ie de politie nog de zaak op te eiken avond aan ïft men met eon leDusseldorfsobe it achter, wie de Iaïoa, is Dinsdag- •dschok gevoeld, ld. ïaap, gymnasiast [tijdens de tand- s, doodgebleven, uit den staat Lbriek opgericht weg van zaagsel 't Bestaat voor Iiout en voor een oocloopig zal 't rden genuttigd, den bekenden Istaten, Abraham jmsey's Magazine Ld wordt, hoe de inigde Staten op et eerst verliefd m, waar hy een eweest moet ajjn slechtstot hal- Ikte, zijn grove i, geruit woiien i, het borstelige Baardstoppels op jong meisje op Ian een man ver- grijpelijk. Tooïi □coin om de hand ee, gaf zij haar kort daarna, inoette Lincoln wens van KeD- kt aardig.meisje naar haar hand Iaac zij bedankte te worden, daar g nietdeeigen- lw gelukkig te vlam was miss levendig meisje, De beide jonge elkander, maar het politieke side het jonge eel met flezen t niet moeilijk, |n de schaduw te evreesd met de vrouw in het ti, want op den ge uur geslagen Lary voor goed joerode nergens bij gevlucht en uühoek te voor- Iamerlijk uitzien bleef de vriend- bestaan en ten paar. Hij bad lias Todd heeft uit met andere aeester Lueger Izond hem tele- den van Spanje voort, overal aming in het lijn sneltreinen ;e Torrenobeno, oederentreinen itschland heeft nsohap aange- tplicht rondom 11e grensplaat- ok dwais door |en wel zonder één druppel Brinken en zon iet de 10,00'J mark, die hij door deze weddenschap zou winnen vindt hij zich voor dazen arbeid eohter niet voldoende beloond en tracht daarom van verschillende firma's gedaan te krygen, dat ze hom voor hun artikel zullen laten reclame maken tenzij als sand- wiohman, of met een kar op welke wijze doet ec niet toe. Wij vonden nog niet vermeld of hij in deze poging slaagde. Parijs is in opwinding. De kranten staan vol van het verdwijnen van een mooi meisje van 12 jaar, dat sedert 31 Januari „zoek" is en niettegenstaande den ijver der politie tot nog toe niet gevonden is. Het is een zeer geheimzinnige zaak. De ouders van 't meisje, Erbeiding genaamd, hebben vier kinderen, het op één na jongste, de kleine Marthe, telt twaalf jaar. Met het echtpaar, dat zeer fatsoenlijk leeft en van de verdiensten van den man, een metaal arbeider, gemakkelijk rond komen kan, is sedert jaren de arbeider Solleiland be- bevriend. Solleiland is 24 jaar oud, gehuwd en vader van een klein kind. Den laatsten Januari had Solleiland de kleine Marthe uitgenoodigd, met hem naar een café-con- oerf, bij de Place de la République gelegen, te gaan. De ouders van het kind gaven hiertoe hun toestemming, 's Avonds kwam Solleiland alleen terug en vertelde, dat de kieine de voorstelling voor een oogenblik had moeten verlaten en niet meer was teruggekeerd. Al het zoeken was vergeefs geweest. Solleiland moest voor de politie verschijnen. Bij het verhoor sprak hij zichzelf herhaaldelijk tegen, en, naar het café-concert gevoerd, kon bij nietaangeven. waar hij met het kind plaats genomen had. Verder wist hij zelfs niet, of een man, of een vrouw het eerste nummer van het pro gramma gezongen hadhij was evenmin in staat iets over de voorstelling te ver tellen, die hy met het meisje bijgewoond zou hebben. De politie heeft den man voorloopig gevangen gehouden, daar ge bleken is dat hij nog voor twee veroor deelingen boeten moest. Hij was nl. voor waardelijk vroeger tot twee maanden arrest veroordeeld. De politie gaat nog niet zoover, den man in wien de ouders van het verdwenen kind nog steeds ten volle vertrouwen stellen, te verdenken. Elk spoor van het kind ontbreekt echter tot dusver. Een aanval van huzarenkoorts heeft de gemoederen in de stad Debreozin in opstand gebracht en de bevolking in twee kampen gescheiden. Toen op het groote bal dat de ambtenaarswereld daar jaarlijks geeft, de stemming op het hoogst was, opende zioh plotseling de groote zaaldeur en een drietal huzarenofficieren kwam te paard de zaal binnen. De dansenden vlo gen verschrikt uiteen de dames vluchtten in een zijzaal, de heeren volgden aldra dit voorbeeld, toen aan hun dringenden eisoh heen te gaan, door de ruiters geen gevolg werd gegeven en niemand der cavaliers het waagde, waartoe allen elkaar aanmoedigden, de paarden in den teugel te grijpen en ze uit de zaal te leiden. De officieren reden fier de zaal een paar maal rond om toen voor de danslustigen wier genoegen heel wat geleden had, het veld te ruimen. De gemeenteraad zond over het gebeurde reeds een scherpe nota aan den regiments-commandant. Een opzienwekkend bericht uit Dji- boeti zegt dat de dood van den ras Man- gaseia te Hukober (Abbyssinië) het gevolg was van vergiftiging, en wel op aanstich ting van den negus Menelik. Om zijn dood te wreken zouden de opvolgers van den koning een omwenteling beginnen. Te Glasgow zyn Zaterdag 10 nieuwe gevallen van hersenvlies-ruggemergont- steking voorgekomen, en 4 sterfgevallen. Totaal 57. Nog 73 kranken liggen er. Ook in andere plaatsen van Schotland heerscht deze ziekte. Te Berlijn heeft een beeldhouwer in een bierhuis een sneeuwen standbeeld ge maakt van Keizer Wilhelm I, geflankeerd door Bismarck en Von Moltke. Het heeft veel bekijks; het entree-geld komt den slachtoffers der mijnramp te Reden ten goede. Aan de volksscholen te Leipzig za gedurende een jaar een interessante proef worden genomen. De kinderen zullen alleen des morgens onderwijs in school ontvangen. De middag zal geheel aan spel in de open lucht worden gewijd; waarbij de onderwijzers toezioht houden. De gevangenen in de gevangenis te Luzk (Wolhynie) zijn een hongerstaking begonnen om te protesteeren tegen de slechte behandeling en het slechte voed sel. De directeur heeft de gevangenen een voor een door soldaten met zweepen laten slaan totdat zij ineenzegen. Men vreest, dat verschillenden hunner deze mishan deling niet zullen overleven. Said de geliefkoosde olifant van den Patijsohen dierentuin is dezer dagen ge storven, een zwaar verlies voor de kleine Parijzenaars. Op jeugdigen leeftijd moest Said zijn warm geboorteland vaarwel zeggen. Hij ging toen naar Londen maar stak in 1883 het Kanaal over. Over het algemeen was het een zachtmoedig en joviaal beest maar na en dan leed hij aan aanvallen van hevigen Weltschmerz en sloeg verleden jaar in zulk een aanval zijn oppasser dood. De tering, heet het, heeft hem weggevaagdin den laatsten tijd was hij niets dan vel en been wat voor een olifant altijd nog iets beteekeDt. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur Nog steeds zie ik in geen der bladen iets vermeld van de plaatselijke steuncommissie voor Ryssen, die hier is gevormd. Is er niets te verantwoorden Misschien kan een der commissieleden die dit leest het publiek wel iets van 't verloop van dien arbeid meedeelen. Wel weet ik, dat door „Patrimonium" alhier f 22,50 en f 10 is opgezonden en dat de collecte op 't jubi leumfeest ook zoowat een tientje opbracht, maar wat heeft de penningmeester, dhr. v. d. Ley, al ontvangen? 'k Vrees als niet met lijsten of zoo iets wordt gewerkt, de bijdragen sohaarsch zullen vloeien. En toch by eenige toelichting bij persoonlijk op zoeken kan er nóg wel wat worden ver zameld. De vrienden op „Patrimonium" hebben 't aan de commissie overgelaten en wat nu? Dankend, M. de R. Middelburg. K. Vrijdag 1 Maart. Kamperland, door not. Noordijke 10 uur bij Verhulst inspan als 7 werk paarden, waaronder een venlendragend, van 14-17 jaar, 2 jarige paarden, 6 melk koeien, 4 tweejarige runderen, 5 ander- halfjarige ossen en vaarzen, 4 eenjarige dito, 7 kalveren, 2 vette varkens, 50 kip pen en hanen, 3 menwagens, 8 eggen in soort, dorsehmachine, enz. mutsaard, meu belen, huisraad. Ierseke, 11 uur, voor wed. Sandee, in de Oeeterbeurs door not. v. d. Kloes, een huis en tuin Langeviele bij de R. C. Kerk. Maandag 4 Maart. W olfertsdijk, door not. Pilaar half 2 bij Korstanje voor erven M. de Kater bouwland 3,3140 H.A (tiandvrij) in Wol- fertsdijk en 's-Heer Hendrikskinderen 1,1934 H.A. in Heerenpolder2,3504 H.A. id.1,4770 H.A. in Zuiderlandpolder. En voor wed. v. Strien 7,6280 H.A. in West- kerkepolder. Woensdag 6 Maart. Nissestelle, uur door deurw. Hollmann en Verhoek houtwaren, varkens. Colynsplaat, inspan bij dhr. S. Kodde door not. Noordijke half 10 als 8 werkpaarden, waaronder 2 veulendragende van 5-15 jaar, 4 jarige paarden, 10 melk koeien, 10 tweejarige ossen en vaarzen, 10 eenjarige dito, 6 kalvers, 6 vette var kens, 6 loop varkens, Utrechtech wagentje, 4 menwagens, driewielskar, 5 gewone ploegen, 2 waalploegec, 18 eggen in soort, 2 rolblokken, 4 veldsleden, 2 geeselpaar- den met steenen, landbouw-, melk- en karngereedschappen, meubelen, huisraad enz. Vee 1 uur. Vrijdag 8 Maart. 'sHeer Arendskerke, uur door not. Hiooleu op hofstede Middenhof bij J. Meulenberg inspan als: Donderdag 14 Maart. Heinkenszand, door deurw. Boll- mann Verhoek 10 uur by Wed. Courtin inspan, als2 bruine veulendragende merries 7 en 10 jaar, 1 zwarte veulen- dragende merrie 5 jaar, 2 bruine merries 1 en 4 jaar, 2 bruine ruinpaarden 1 en 2 jaar, 6 melkkoeien, 8 2'/s jarige ossen, 3 tweejarige vaarzen, 4 anderhalfjarige vaarzen, 1 eenjarige os, 1 eenjarige vaars, 2 vette varkens, 5 mestpntloopers, 150 kippen, 3 menwagens met ijzeren assen, driewielskar, tentwagen, roisleper, veld- slede, melkontroomer, harnassement, hooi, stroo, musterd, meubels, eikenhouten boog- kabinet enz. Vrijdag 22 Maart. Gent, 2 uur door not. v. d. Eecken de hofstede te Wissenkerke 46,9822 H. Toewijzing, in pacht by A. Dees. Woensdag 27 Maart. door not. v. Nimwegen uur de inspan van L. Wouwerse Wz., Abeele- Woensdag 24 April. Veere, bij J. G. Brouwer door not. Verhulst uur inspan als: Vrijdag 26 April. Serooskerke, uur op de hof stede Buitenlust door not. Hosang bij B. Coppoolse Jzn., inspan als Dinsdag 30 April. Serooskerke, bij Coppoolse door not. Hosang uur de inspan op hofstede Pitteperk. Woensdag 13 Febr. Borssele, het vergrooten der haven en het maken van een 2e laad- en los plaats 2 uur door B. en W. Aanwijzing 6 Feb. 12 uur. Inl. dhr. C. v. Asperen. Donderdag 14 Febr. Sas v. Gent, het maken van een weg in den Polder en het bekeien van dezen weg en aansluitende wegen in de aangrenzende Remoort-ere en Groote ot Oude Sint Albertpolders 2 umr in hotel Rotterdam in 2 peroeelen. Aanwijzing 9 Feb. 10 uur bij Segers aan de Valcke. Bestek ter lezing te Middelburg /Abdij" Goes i/Zoutkeet"; Hansweert hotel Luijk Neuzen Nederlandsch HotelVlissingen Hotel de Commerce. En ad 75 oent te bekomen bij den dijkgraaf P. Wauters. Neuzen. Heden werd alhier verkocht het hotel „Centraal", koopers Gebr, Kaan te Hoek voor f 10.000. Kamperland. Heden, 11 Februari, her denkt de WelEerw. heer ds. P. J. Baay den dag waarop hij voor 35 jaar het pre dikambt aanvaardde. Ala een bijzonderheid dient hierbij nog veitneld dat Z.Eerw. sinds al die jaren slechts twee enkele gods- di ens toef eningen wegen s ongesteldheid niet heeft kunnen optreden. 's-Gravenhage. Bij kon. besluit op verzoek eervol ontslagen J. van Houte als burgemeester van Oestburg. Den Haag. Na de beslissing in de lste Kamer van Zaterdag heeft nog geen vergadering van den Ministerraad plaats gehad. Vermoedelijk zal de Minister raad na afloop der zitting van de le Kamer heden avond vergaderen en de beslissing morgen in de 2de Kamer mededeelen. Rotterdam. Gisteren avond hebben zich eenige personen toegang verschaft inde woning van M. v. d. W. alhier in de Schom- melsteeg, een alleenwonend rentenier, uit een geldkistje dat onder het bed stond is een waarde ontvreemd van f 14,000. Grootendeels waren hetaandeelen op naam. ROTTERDAM, 11 Febr. 1907. Buiten 1. Granen vast. Binnenlandsche wegens gesloten water nog geen aanvoer, iets hoogere prijzen moesten besteed worden door koopers van den bestaanden voorraad, Kanariezaad f 9,f 9 50 Karwijzaad. -17,75 -18, Lijnzaad -13,-15, Blauw Maanzaad - 22,50 - 23, Bruin Mosterdz. -30,-32, Geel - 27,— - 30, (')per 100 kilo. Maïs Mixed (Amerikaansohe) f126 a f 0. Stoomend f 126 4 f0.La Plata f122, stoomend f 122. Odessa f Zeeuwsche Eieren 15,30 a f 5,50. Overmaasehe Eieren f5,60 a f5,80. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f2,40 a f2,60. Geldersche idem f2,a f2.20. Zeeuwsche Eigenheimers fl,50 4 f 1,70. Friesohe idem f 0,a f 0,Zeeuw sche Bonte f2,30 a f2,50. Geen aanvoer, weinig vraag. Vlas. 17187 steen blauw. Wit Zeeuwsch 2800Holl. geel 700Groningsoh 4800. Prijzen Blauw Zeeuwsch 38 a 50 stuivers, Wit Zeeuwsch 35 a 38. Groningsoh 37 k 44. Holl. geel a Ajuin. Aangevoerd 3000 H.L. door de vorst beschadigd, die werd verkocht k f 1,10 per 60 K.G. Voor geheel vorst- vrije is de waarde f 1,35. MEEL. Prijzen zijn zeer vast, daardoor waren ook de offerten tegen hoogere prijzen, de vraag was dientengevolge beperktnoteering onver anderd. Prima qual. Inlandsch f 10.75 k f11,75, Eerste qual. Inlandsch f 10k f 10.50. Prima Amerik. (Patent) f11,50 if 12,50. Eerste qual. Amerik. (Straight) f10,50 a f 11.25. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f9,75 a f 10,65. Extra puike qual. Hongaarsch f 13.50 a f 15. Eerste qual. Hongaarsch f a f Prima qual. Duitsch f9.75 k f10,50. Eerste qual. Duitsche fk fPrima qual. Belgisch fli.a f12.25. Eerste qual Bel gisch f 10.75 4 f 11,75. Prima qual. Fransch f 4 fEerste qual. Fransch f 10.75 4 f11,25. Inlandsch Roggebloem f9,50 a f 10.25 Duitsche Roggebloem f 9,50 a f 10,75. Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak BURGERLIJKE STAND. Van 811 Februari. MIDDELBURG. B e v a 1 1 e n P. Roth geb. Hendrikse, d.J. F. Stoutjesdijk geb. Cornu, z C. P. Sonius geb. De Kok, z.G. Slagter geb. Sureveen, d. Overleden: A. Pluijmers, 68 jman van N. DommisseA. J. Lateijn, 76 j., wed. van H. C. van der Feen H. van Agten, 89 j., wednr. van C. van der Reit; C. M. Huttel, 70 j., wed. van J. A.Bogaerts; C. van der Paardè, 59 j., ongeh. d. GOES. Geboren: 8, Petrus Adriaan, z. v. Albertus Westdijk en Jaoomina Rijk 10, Marous, z. 'v. Dingenis Kole en Maria Mieras. Overleden: 10, Krijn Hendrik Schippers, 66 j., gehuwd met Cornelia Elizabeth de Munck Kornelis Harinck, 67 j., ongeh. Van 5—9 Februari. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. Bakker, 23 j. jm. en C. v. Hoeijdonok, 22 j. jd.H. A. de Munck, 29 j. wedr. en V. J. Barremans, 21 j. jd. Getrouwd: A. P. Huijbreohts, 25j. jm. en A. R. Devoghel, 20 j. jd.M. C. W. Akkermans, 20 j. jm. en J. M. Barre mans, 28 j. jd.F. R. van Rosevelt, 24 j. jm. en M. C. van der Wilt, 22 j. jd. B e v a 11 e d E. L. Demockr geb. Bul- teel, z.M. R Brasser geb. Ranschaert, d.A. J. Standaart geb. Heijtvelt, z. M. de Nooijer geb. De Nooijer, z.A. H. Schenk geb. Perwez, z.E. G. Koster geb. De Kaart, z.L. van Soelen geb. Cevaal, d. (levenl.) Overleden: J. W. Brasser, 1 d., d. A. Gilissen Versohage, wednr. van S. Taek, 61 j. Telegrafisch Weerbericht. naar waarnemingen in den morgen van 11 Februari, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 772.7 te Horta, laagste stand 742.7 te Dunrossness. Verwachting (tot den avond van 12 Febr.): meest matige Zuidelijke tot Zuid-Weste lijke wind, zwaar bewolkte lucht, mogelijk neerslag. Iets minder Ipoud, Eben-Ilaëzer. Jj Op den 15 Febr. a. s. hopen 5 onze geliefde ouders 2j LAURENS DE RIJKE en S SARA MARINISSEN hunne vijf - en - twintigjarige Echtvereeniging te herdenken. Dat de Heere hen spare tot in lengte van dagen is de wensch van hunne kinderenbehuwd- en kleinkind. St. Laurens, Febr. 1907. Heden overleed ten mynen huize, onze geliefde oom PIETER BREAS in den gezegenden ouderdom van ruim 84 jaar. Daar zyn leven Christus was, was ook zyn sterven hem gewin. Uit aller naam, Jb. MARKUSSE. Kamperland, 8 Febr. 1907. Heden overleed na een langdurig, smartelijk, dach geduldig lijden, mijne geliefde Echtgenoote GEERTRUIDA VAN VELZEN, in den ouderdom van ruim 81 jaar. Haar diepbedroefde Echtgenoot, Ierseke. D. NIEUWENHUIZE. Heden overleed na een langdurig, doch geduldig lijden, onze geliefde echtgenoot, vader, behuwd- en groot vader CONSTANT VAN WEELE, in den euderdom van ruim 63 jaar. Uit aller naam, D. E. VAN WEELE— Naerebout. Kapelle, 9 Februari 1907. Heden overleed zacht en kalm, na een kortstondig lijden onze geliefde vader, behuwd- en grootvader PIETER VADER, ia "den ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam, P. VADER. Grypskerke, 9 Febr. 1907. Heden overleed zacht en kalm, in den ouderdom van 67 jaar onze ge liefde broeder, behuwdbroeder, oom en neef, de heer CORNELIS HABINCK. Uit aller naam, J. J. HARINCK. Goes, 10 Febr. 1907. De familie HAGE betuigt haren hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling ondervonden bij het overlijden van haren geliefden vader PIETER HAGE. N. en St. Joosland, 10 Febr. 1907. tfOOOO o oooo«% V Prijs per fl. f 1,50, 6 fl. 8, 12 fl. f 15,—. Te Zierikzee M. S. Polak. Te Tholen bjj J. Groenewegen. Te Ierseke bij Doorenbos. Goes by alle Apothers en Drogisten. Te Middelburg by Schulte, Korte Delft; R. M. Smits, Lange Giststr.; W. Hubregtee, Drogist. Te Vlis singen by S. Luitwieler. Te Bres- kens by v. d. SandeMonjé. Te Axel bij Jos. de Feyter. Te Ter Neuzen by v. Overbeeke Leunis en Tr. Borsem Waalkena. A. Roose, winkelier, Koudekerke (WJ. J. Lebbe, Oostkapelle, M. Goffau, Rilland. W. Rouw, Kade, Veere. Zuidvliet.Wemeldinge. H. de Kok, Krabbendyke. 1 VAN BAH Co,, fabr., Ben Haag. OOOO O OOOO# Aan de O. L. School te fïrimvegen (bij Goes) prov. Zeeland, wnidrgevraagd, Infunctietreding zoo spoedig mogelijk. Aanmelding bij den Burgemeester van Briewegen te Ovezand. Aan de O. L. School te Driewegen (bij Goes) Zeeland wordt gevraagd een Hoofd der School op een aanvangsjaarwedde van f 750 en verhoogingen volgens de wet, met vrije woning en tuin. Sollicilatiestukken vóór 21 Februari 1907 aan den BURGEMEESTER van Driewegen te Ovezand. voor alle drooge en natte Verfwaren, Oliën, Lakken en Vernissen het adres Per kilo in alle kleuren. Eigen aange maakt. In gesloten bussen 50 en 60 cent. Rente-betaling. Uitbetaling van rente, der geldleening 1892, ten laste der Gereformeerde Kerk Middelburg B, op Woensdag 20 Febr. as., in de oonsistorie-kamcr der Hof- pleinkerk van 's voorm. 11 tot 's nam. 2 ure. De boekhouder, A. J. REMIJN. Nel Ter. t. Chr. Kantoor- en lie Afdeeling Middelburg Vlissiugón. Bureau tot plaatsing: Wordt gevraagd (by Mr. P. DIELEMAN) van 20 jaren. Sollicitaticn met opgave van bekwaam heden en verlangd loon, schriftelijk in te zenden by den correspondent B. KRUZE, St. Pieterstraat 53, Middelburg. Gewone en Fijne Naamkaaitjes Plrina DE JONGE-VERWEST. Goes. Ondergeteekende, kleer maker te Zoutelancle aan den Tol, maakt bekend, dat hij verschil lende soorten PILO W in voorraad heeft en doorloopend bij hem is te beko men, alsmede andere Manufac- turemj voor welke levering hij zich minzaam aanbeveelt. ZoUTELANDE. 12/2 '07. ADR. ADRIAANSE Kz. flpeubare Verkooping. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes, zullen WOENSDAG 13 FEBRUARI 1907, des middags om 12 uur aan de herberg van dhr. P. KORSTANJE te Wolfertsdijk, Openbare Verkooping. De Deurwaarders HOLLMANN <fe VERHOEK, te Goes, zullen Maaodas 18 Februari 1907, des voormiddags om elf uur, aan het woonhuis en ten verzoeke van den heer S. Verbrugge Fzn. te Wemeldinge, verkoopen VAN DEN van den heer P. ABRAHAMSJÜ te Serooskerke zal plaats hebben op Dinsdag 23 April 1907. Notaris VAN NIMWEGEN.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1907 | | pagina 3