m woorams Café-Centraal Zondag 9 December a.s. Candee's Overschoenen Posterijen. Openbare Verkooping Openbare Yerkooping. met VERGUNNING, Uit de Tweede Kamer. „Ostentatief wil zeggen met aanstellerij of pjsnyderij, met praalvertoon, LAATSTE BERICHTEN. B LliGMRLIJK E STAND. M arktberichten. Afloop Verkooplngen, enz. Telegrafisch Weerbericht. LIER HAD IG HEID. Hdvertentiën. T arwebloem. I op Dinsdag- 4 December 1900, met Bergplaats, Gang en Erf, Donderdag 6 December 1900, VERKOOPEN: benevens een halfjarige Os, Stroo mden en 600 K.g. Beestenpeeön. te koop aanbieden: HET Uit de uitvoerige telegrammen in ons blad van Vrijdag j.l. blijkt dat de heeren Drucker en v. Karnebeek zich welwillend uitlieten over het ministeiie, al onthielden ze zioh ook niet van de noodige critiek. We gaan daar nu niet verder op in. Alleen ver melden we nog, dat de heer Drucker ver klaarde, dat zyne party, die der vrijzinnig democraten wat te denken was den Minister van Oorlog niet zal laten glippen. Ook trachtte de heer Van Karnebeek aan de regeering de verklaring te ontlokken, „het blijvend gedeelte" geen oorzaak zou worden van kabinets-kwestie. Daarna kwam Minister De Meester aan het woord. Z.Exo. sprak namens't geheele kabinet Jon behandelde zooveel mogelijk de in het debat gebrachte onderwerpen. Op meer dan één onderwerp ging hy niet diep in, maar verschoof de behandeling naar de afzonderlijke hoofdstukken, waar ze nog wel eens zullen besproken worden. Over het regeeringsbeleid liet zich de Minister in dezer voege uit. Wy gaan onzen eigen weg, zonder te zwaaien met de witte vlag. We willen nóch beginselverzaking, nóch ostentatiefoptreden. De vrijheid van godsdienst is onder de regeering gewaar borgd. Over de antithese acht de regeering het best na het debat van verleden jaar, te zwijgen voor de Grondswetherziening wacht de regeering het rapport der Staats commissie. Ook de Minister constateert dat de wensch naar kiesrechtuitbreiding meer en meer veld wint. Wat betreft de splitsing der invaliditeits- en ouderdomsverzekering zegt de Minister, dat de prioriteit der ouderdomsverzekering berust op de ongun stige financiëele uitkomsten in Duitschland met de invaliditeitsverzekering. Het Duit- sche stelsel mag, nooh kan de Minister alzoo overnemen. Zij moet dus eerst zoeken naar een beter stelsel. Inmiddels kan de ouderdomsverzekering eerst ter hand wor den genomen en kan later de invaliditeits verzekering volgen. Zaterdag is het algemeen debat over de staatsbegrooting geëindigd, na replieken van de heeren De Visser, Troelstra, Tyde- man en den Minister. Deze replieken, behalve die van den Minister, bepaalden zich voornamelijk tot hetgeen reeds vroeger door den afgevaardigde van Leiden, den „Benjamin" der Kamer, was in het midden gebracht over de antithese. Want toen dhr. De Visser zyn bedoeling wilde verduide lijken, en zei dat ook voor hem de antithese dood was, d. w. z. dat hij die had laten rusten, maar dat hy er op wilde wijzen, hoe in de politiek zoowel het subjectieve als het objectieve element van het Christendom tot zijn recht moet komen, kreeg de Kamer direct een rede van Troelstra te hooren, die dat „godsgeloof" in de Kamerhethoorde er immers niet in hoogelyk afkeurde en den afgevaardigde van Leiden op eene lijn stelde met den veelbesproken Franschen Minister Viviani. Alleen is de heer De Visser een geloovige Viviani, naar de heer Van Kol interrumpeerde. En geen wonder, dat de heer Troelstra, nu op dreef, dan ook de rede van den socialistischen Minister Brian d niet onvermeld liet, waarin hij ver klaarde, dat de staat, als staat, noch gods dienstig, noch anti-godsdienstig ishy staat eenvoudig buiten den godsdienst. De staat boven de kerk, ziedaar het standpunt van Briand. En dit is ook ons standpunt, zegt de heer Troelstra. Niet het geloof bestrijden wy, maar wel de kerk, indien zij zich boven den staat wil plaatsen. De heer Tydeman kwam neer op'; het gezegde van dhr. De Visser, reeds vroeger geuit en nu ondanks de opmerking geene terechtwijzing van den heer De Beaufort, gehandhaafd, dat nl. de liberalen er op aangedrongen hadden, dat in de Troonrede in het vervolg evenals in 1869 by een onwillekeurig verzuim, de aanroep van God en „Zijn zegen zou weggelaten worden. Volgens den afgevaardigde van Tiel kon er slechts één afgevaardigde zijn geweest, die toen zich niet in afkeurenden zin over die uitlating had uitgelaten. Het was nl. dhr. Van Houten, die het onnoodig achtte, volgens zyne verklaring, dat in Staatsstukken godsdienstige gevoelens voor den dag komen. Voorts legde de Minister van Financiën, als vertegenwoordiger van de regeering, de verklaring af, dat het Kabinet nauw lettend volgt, wat in de Kamer over het „blijvend gedeelte" wordt gezegd. Mocht echter de Minister van Oorlog er niet in slagen, de Kamer voor zyne over tuiging in dezen te winnen, dan zal de regeering, na ernstige overweging van de beteekenis van dit kamervotum, beslissen wat haar te doen staat in 's lands belang. De algemeene beschouwingen worden daarop gesloten, waarna Hoofdstuk I (Huis der Koningin) wordt aangenomen. In den middag kwam aan de orde de post van veertigduizend gulden voor de samenstel ling van een „analytisch verslag" der kamer debatten. Bedoeling is 'n objectief, zakelyk verslag van het verhandelde in de Kamer, waarin aan alle sprekers, zonder onder scheid, zonder te letten op hun bijzondere positie als vertegenwoordigers van een Kamer-fractie, of op hun invloed buiten de Kamer, evenzeer zonder te letten op den aard en het belang van het besproken en behandelde onderwerp, gelyk recht zou gedaan worden. Deze wensch zou van de Kamer zelve uitgegaan zyn, en in verband staan met de beperkte ruimte op de pers tribune, de „gruwelkamer", zooals dhr. Roodhuyzen die plaats noemde. Alle spre kers waren het er over eens, dat de pers tribune onvoldoende is. Daarvan weet dhr. v. Vuuren vooral over mee te spreken. Hij kent ze nog van vroeger. Dertien a veertien jaar heeft hij er gezeten. De mannen van de pers zitten er opeen gepakt. Passeeren kan men elkaar daar niet. Sommige spre kers ziet men op den rug, anderen in het geheel niet. Het is onbegrypelyk, hoe de journalisten daar nog kunnen werken en hunne taak nog verrichten zooals zij doen. Een betere tubune moet er komen. Dan heeft men geou „analytisch verslag", dat toch niemand bevredigen kan, noodig. Met België kan e n niet aankomen, daar heer- schen andere toestanden. Ook dhr. De Stue-ts deed zic h hooren, doch in tegenge stelden zin van dhrn. v. Vuuren en Rood huyzen. De hee- De Stuers meende ook te spreken „in het belang van het land". De uitvoering zal wel wat moeilijk zijn, maar het zal toch wel gaan. Er zijn nog wel man nen van grooten ijver en groote bekwaam heden voor dit werk te vinden. Als men maar niet iemand neemt alt b.v. dhr. Vie- hoff, den hoofd-ambtenaar van koloniën. Deze heer ontziet zich niet, de rede voeringen van den Minister te vervalschen. Zeg dat niet, mynheer De Stuers, viel hem de voorzitter in de rede. Nu dan te „falsificeeren". Daar weet ik alles van. De lezer bemerkt, dat hier dhr. De Stuers „oude koeien" uit het graf haalt, die voor hem nog niet dood zijn. Het betrof eene persoonlijke quaestie, tusachen hem en dien hoofdambtenaar. De afgevaardigde van W eert werd door den voorzitter tot de orde geroepen, die verklaarde, dat men niet direct aan „opzet" denken moet. Ware dit in het spel geweest, de commissie voor de stenografie ware wel tusschenbeiden gekomen. Goes. Zaterdag 1 Dec. werd in het lokaal Wijngaardstraat der C. J. V. een vergadering van den ring' „Goes" van het N. J. Verbond gehouden. Nadat met ge zang en gebed de vergadering was ge opend, werd door den voorzitter dhr. H. Janse Bz., een welkomstwoord gesproken tot de p). m. 70 aanwezigen, waaronder 2 predikanten. Onder de verschillende mededeelingen door het bestuur gedaan, behoorde o. m. dat de vereen, te Baarland nit den ring was getreden en dat de ver. te 's-Gra,venpolder zich wilde aansluiten. Tot 2de secr. werd gekozen dhr. G. Verburg te Goes. Door de heeren J. Snoodyk van 's-H. Hendriks- en J. de Vriend van Willvelminadorp werden referaten gehouden het eerste Sabbatsrust en Sabbatsheiliging, en het tweede: het Verleden, het Heden en de Toekomst der C. J. V. Over beide refe raten werd druk van gedachten gewisseld. Met 't zingen van een psalmvers en gebed werd deze leerzame en geanimeerde ver gadering gesloten. Geslaagd voor Middelbaar Fransch A de heer Van Niguwenhuijze van's-Heer Abtskerke. Westkapelle. By de op heden ge houden stemming: voor één lid van den gemeenteraad v acature dhr. P. O. A. van floepen zyn opgekomen 235 kiezers van onwaarde 1 blanco 2A. Verhulst J.Az. 118; W.de Visser Sz. 114; zoodat ge kozen is dhr. Verhulst. Nisse. Zaterdag werd het stoffelyk overschot van dhr. J. Kousemaker ter aarde besteld. Een krans dekte de kist namens het Herv. kerkbestuur,|wier trouwe dienaar hij 50 jaar geweest was. Aan het graf spraken ds. Pont en dhr. Leijs, hoofdonder wijzer te Baarland. De jongste zoon sprak daarna een woord van dank. Aangesteld als tijdelijk kerkelijk ont vanger dhr. P. Meyers alhier. 's-Gravenhage. Benoemd tot Ont vanger der Dir. belastingen te St. Maar tensdijk, dhr. J. W. Roskes, surnumerair uit de directie Middelburg. Uit Den Haag wordt gemeld dat H. M. het voornemen beeft den 15 Dec. a.s. in de residentie te komen. Den Haag. Minister Staal is heden ter conferentie naar Het Loo vertrokken. Tokio. Japan heeft Zaterdag het be stuur van Nitsehwang overgedragen aan China. Madrid, 3 Dee. Het nieuwe ministerie stelde zioh Zaterdag w,or aan den Senaat. De minister-president Moret zei, dat dit nieuwe ministerie een vervolg is op de voorgaande kabinetten, het zal de bespre kingen over de begrooting en over de wet op de vereenigingen voortzetten. In den ministerraad, gehouden na het einde der Senaatszitting, zou hresloten zijn om den uitslag der hervatting van het politiek debat op heden in dam Senaat af te wach ten, om dan zoodanige motie aan te nemen als met den. toestand in den Senaat het best overeenkomt. De afgevaardigde Labra interpelleerde over de jongste crisis. Moret verklaarde, dat hij, bemerkende hoe godsdienstige quaesties de liberale partij in moeilijkheden bracht, generaal Lopez Dominguez waar schuwde. Daar deze echter niet genoeg gewicht hechtte aan die waarschuwingen, schreef Moret aan den Koning, en wees er dezen op, dat de liburale partij op het punt staat zich te verdoelen en dat de val dezer partij ernstige gevojgen zou hebben. Moret ried daarom den koning aan het bewind in handen der liberale partij te laten. „Ik zal", zei Moret verder, „de meerderheid raadplegen indien het resul taat dier raadpleging niet gunstig is, zal ik tegen den koning zeggen, dat ik ge meend heb een kabinet te kunnen vormen, omdat ik de meerderheid had". Hierop ontstond een oorverdoovend ge tier. De afgevaardigde Davila protesteerde. De minister-president riep ait„Gij wilt me verjagen, maar dat zal u niet gelukken, want vooraf zal ik mij terugtrekken uit het politieke leven". Lopez Dominigeuz nam daarop 't woord, hij bevestigde dat de crisis veroorzaakt werd door den brief van Moret aan den Koning. Toen de Se naat uiteen was gegaau, hield het kabinet een ministerraad. In de gangen van den Se naat en de Kamer is men weinig gunstig gestemd voor het ministerie men meent dat het kabiuet niet voor verrassingen bewaard zal blijven. Van 30 Nov.3 Deo. MIDDELBURG. B e v a 11 e nG. Dek ker geb. Speijbers, z.J. Huibregtse geb. Boone, d.W. Broeder geb. Looijse, z. Overleden: M. van Gelderen, 58 j., ongeh., d.P. J. Bellaart, 26 j., ongeh., z. GOES. Overleden; 1, Pieter Johan nes Visser, 47 j., ongeh. Van 27 Nov.1 Dec. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. P. Krins, 64 j. wedn. en T. Baan, 52 j. jd. J. Lems, 29 j. jm. en J. M. O. Malgo, 28 j. jd.P. Truijers, 27 j. jm. en J. Jongbloed, 24 j. jd.J. J. de Waal, 25 j. jm. en E. M. S. van de Plassohe, 21 j. jd.J. H. I. Borgers, 24 j. jm. en P. L. M. Adam, 22 j. jd. Getrouwd: J. Aarnoutse, 42 j. wedn. en J. M. van der Heijden, 34 j. jd. J. G. Koole, 27 j. wedn. en G. Huijbregtse, 27 j. jd.A. Hendrikse, 22 j. jm. en J. F. Dronkers, 22 j. jd. B e v a 1 1 en: B. van Lindonk geb. Korte- weg, d.E. T. W, Traas geb. Van de Putte, d.S. W. deRuijter geb. Posch- man, d.E. M. van Damme-geb. Buis man, d.E. R. Stinders geb. Benard, z.T. J. Vernieuwe geb. Blonde, d. (tweel.)S. T. Teirlinck geb. Van Opdorp, z.B. R. E. Joukes geb. Deweert, z.; M. Wiegel geb. Kokelaar,d. Overleden: J. O. Vader, 3 j., d. M. de Ridder, 5 m., z.C. J. Soheers, 14 m., d. Over de maand November. OVEZAND. Getrouwd: 2, Gerard Boeij, 27 j. jm. en Cornelia van den Durpel, 21 j. jd. te Hoedekenskerke. Geboren: 21, Hubrecht, z. v. Jan Adriaanse en Catharina Konings. Overleden: 30, Pieternella Mariaart, 5 mnd. DRIEWEGEN. Geboren: 15, Wil- helmina, d. v. Abraham Goetheer en Maria van Wijngen. NISSE. Geboren: 29, Maatje, d. v. Willem Bosman en Margrietha Hoek van Dijke. Overleden: 8, Pieter Moerman, 25 j.f ODgeh.28, Jacobus Kousemaker, 74 j„ wedn. van Pieternella van de Kreeke. KRABBEN DIJKE. Getrouwd: 15, Anthonij Buteijn, 21 j. jm. en Geertruida Houtekamer, 22 j. jd.29, Pieter Kole, 25 j. jm. te 's-Heer Arendskerke en Maria Weslveer, 25 j. jd. Geboren: 10, Jaeob, z. v. Jacobus vau Langevelde en Catharina Smit 16, Jannetje, d. v. Jannis Daniël Meloen en Jannetje Tramper 15, Adriaan, z. v. Pieter Engelse en Jaooba Benou Geer truida en Adriana, (tweel.) d. v. Steven Schrier en Jannetje Mieras. Levenloos aangeven: een kind van N. van den Berge en K. Huissen. Overleden: 1, Abraham, 2 m., z. v„ Janna Otte 5, Maria Margaretha, 7 w., d. v. J. Vermeule en J. L. van der Male 22, Geertruida, 3 d., d. v. S. Schrier en J Mieras. 's-HEERENHOEK. Getrouwd: 14„ Pieter Kleppe, 22 j. jm. en Cornelia Wes- terweele; Adriaan de Jonge, 28j. jm. en Joanna de Koning, 24 j. jd.'28, Antonius Johannes Doggen, 26 j. jm. en Cornelia Westdijk, 37 j. jd. Geboren: 17, Philomena, d. v. Petrus Alexander de Vos en Philomena Piessens -T 24, Maatje Elisabeth, d. v. Jan Gerard us Spruit en Willemina de Leeuw. HEINKENSZAND. Getrouwd: Geen. Geboren: 15, Daniël, z. v. Jacobus v. d. Dries en Pieternella Geertruida Koop man 28, Paulina, d. v. Jan Nijsse Gz. en Johanna Zuijdweg. Overleden: 9, Hendrikus Jacobus Mesman, 82 j., echtg. van Neeltje Maria- Sohot10, Hendrika Aldegonda, 12 d., d. v. Johannes Antonius Vincentius de Jong en Dina van Eijkeren 20, Johan nes Marinus, 4'/2 m., z. v. M. Paauvve en L. M. Uij terschout27, Francois van de Linde, 83 j., echtg. van Janna Geer truida Walhout. RILLAND-BATH. Ondertrouwd: 18 en getr. 29, Jan Harthoorn, 37 j. jm, en Adriana Brouwer, 35 j. wed. van Cor- nelis Dronkers 25, Johannes de Jager, 31 j. jm. en Adriana Wilhelmina van Poppel, 26 j. jd. te Breda. G e b o r e n 15, Adrianus Cornelis, z. y, Thomas Martinus Daane en Jaooba Pieter nella Nuijten; 27, Janna, d. v. Maartent Lobbezoo en Maria Hennekeij. Overleden: 3, Cornelia Pieternella, 8 w., d. v. Hendrikus Rens en Joanjna de Moor, ROTTERDAM, 3 Dec. 1906. Buiten 1. Granen met weinig handel. Binnenlandsehe iets lager. Nieuwe Tarwe - 7,- 9,40 N. R o g g e4,10 - 5,50 N. Wintergerst Zomergerst. Chevalier N. H a v e r - 6,50 - 7,25 Bruine Boonen - 7,- 9,50 Witte Boonen. -12,-14,50 Erwten- 8,- 8,75 Kookerwten - 8,20 - 9, Kroonerwten. - 8,20 - 9, N. Koolzaad. Kanariezaad - 7,75 - 9,75 Karwijzaad. -17,75 -18, Lijnzaad - 9,50 -10,50 Blauw Maanzaad -19,-19,50 Bruin Mosterdz. -29,-31, Geel -25,— -30,— per 100 kilo. Maïs Mixed (Amerikaansohe) f112. Stoomend f120. Grove Donau f118. Stoomend f 116. Odessa stoomend f 116. La Plata stoomend f 116. Zeeuwsche Eieren f7,a f7,10. Overmaasche Eieren i'7,40 a f 7,60. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f2,20 f2,40. Geldersche idem f2,20 a f2,40. Zeeuwsche Eigenheimers fl,40 a f 1,60. Friesche idem f 1,25 a f 1,40. Zeeuw sche Bonie f 2,20 a f 2,40. Tamelijke aan voer, weinig vraag. Ajuin 10000 H.L. grootendeels in het land gekocht. Verkocht slechts 500 groote bruinevoor f 1,60. Bijna geen handel. Vlas. 18075 steen blauw. Wit Zeeuwsoh 1080 Holl. geel niet aangevoerd Gro- ningsch 3100. PrijzenBlauw Zeeuwsch 38 a 50 stuivers; Wit Zeeuwsch 35 k 40 Groningsch 38 a 44. MEEL. De afgeloopen week was zeer stil, en de markt kalm, zooals gewoonlijk in dezen tijd van liet jaar. Men was wel genoodzaakt om hoewel langzaam tegen onveranderde prijzen af te geven. Noteering onveranderd. Prima qual. Inlandsch f 10.75 a f 11,75. Eerste qual. Inlandsch f 10af 10.50. Prima Amerik. (Patent) f 11,50 a f12,50. Eerste qual. Amerik. (Straight) f10,50 a f 11.25. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f9,75 a f10,65. Extra puike qual. Hongaarsch f 13.50 a f15. Eerste qual. Hongaarsch f a f Prima qual. Duitsch f9.75 a f10,50. Eerste qual. Duitsche fa fPrima qual Belgisch fnf12.25. Eerste qual. Bel gisch f 10.75 f 11,75. Prima qual. Fransch fa fEerste qual. Fransch f 10.75 a f11,25. Inlandsch Roggebloem f9,50 a f 10.25 Duitsche Roggebloem f 9,50 a f 10,75. Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak. Bergen op Zoom. De verpachting van weer- en sehelpdierenvisscherij heeft Vrij dag opgebracht f 8566, de vorige ver pachting van dezelfde perceelen bedroeg f 6139,50. naar waarnemingen in den mórgen van 3 December medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 774.0 te Cler mont, laagste stand 731.7 te Christiansund. Verwachting (tot den avond van 4Dee.): meest krachtige Westelijke wind, zwaar bevolkte tot betrokken lucht, regenbuien. Weinig verandering van temperatuur. TE¥bëtering. In de Burgerl. Stand van Tholen stond Zaterdag, Overleden Johannes enz. Dit moest zijn, GeborenAdrianus Johannes, z. v. A. A. Veenhof en J. Over de Linden. De Commissie voor de (Economische Spijsuitdeeling te Goes maakt dankbaar melding van het inkomen eener gift voor eene extrabedeeling van brood en spek op Donderdag 6 December 1906. B. M. DEN BOER, Voorzitter. I. D. FRANSEN v. d. PUTTE, Secretaris-P enningmeester Lijst van brieven en briefkaarten ver zonden aan onbekenden door het post kantoor te Middelburg over de 2e helft der maand November 1906. Binnenland. Brieven: B. Schut, AmsterdamM. Gosselaar, Amsterdam, wed. Peeman, Am sterdam, A. Tromp, Rotterdam, H. Oostdijk, Serooskerke, v. d. Voort, Zwolle. Briefkaart: J. C. v. Schest Brill, Dordrecht. Buitenland. Brief: Malfait, Brussel. Prima puik droogbakkend per baal f5,10. TIMMERMANS, Noordstr., Midd'b. hoopt D. V. voor de Geref. Jongel. Vereen. „Timotkeiis" te Oostkapelle op te treden in de Geref. Kerk, des avonds 6 uur, de WelEerw. Z.G. Heer Dr. A. K DIJ PER, van Vlissingec. Onderwerp: „Het duizendjarig Hïjlt". HET BESTUUR. Lees dit. Nog een mooi Boogkabinet te koop, aan zeer lage prijs, by P. J. BUIJS, Schüitvlotstraat N 208, by het Droogdok, Middelburg. DROGISTERIJ Korte Noordstraat E19 - Naast de Kazerne. - Voorhanden: De echte Urbanuspillen, Purgeerpillen, Asthma-Kruiden, Middelen tegen Hoest, Levertraan, Haarlemmer-olie, enz., enz. Aanbevelend, F. H. J. DAMEN. zijn licht en sterk. Firma Wed. J. G. HEIJKAM-Massee. des avonds te 8 uur te Goes, in het koffiehuis „De Groene Jager", aan de Beestenmarkt, voor den heer A. Luijk, ten overstaan van den Notaris JOH. PILAAR te Goes, van in de gemeente Goes, aan den West singel, wijk E nr. 527, groot 1 Are 30 c.A., bewoond door den verkooper. Op gebruik 1 Januari 1907. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes zullen des voormiddags om lO'/i uur, aan de herberg „De Koekoek", bewoond door dhr. C. REMIJN te Driewegen, 30 X-ioopvarkens, De Notaris Mr. JAN LOEFF zal Woensdag 19 December 1906, to KOUDEKERKE, des namiddags 2 uur, in het Café Centraal vaa 0. BOTTING; in het openbaar gunstig gelegen te Koudekerke, op het dorp, groot 0.0255 H.A., met VOORZAAL, GROOTE ACHTERZAAL, KEUKEN, BOVENWONING en 2 LOGEERKA MERS en PAARDENSTAL. Het Café is 6 jaar geleden nieuw ge bouwd en met het oog op de ligging te Koudekerke, door de Stoomtram Walcheren verbonden met Middelburg, Vlissingen en Domburg, bijzonder geschikt om ingericht te worden voor Logement of Hotel-Pension, EN HET De Zendingsrede van Dr. KUIPER Jr. van Vlis- sTngen zal niet te Serooskerke, maar te- Souburg gehouden worden op a.s. DONDERDAG 6 DEC., des avonds om uur, in de Geref. Kerk. P. ALKWIJNSE, Secretaris. aldaaT, tegen het Café Centraal, groot 88 M2. eveneens pas gebouwd. Samenvoeging der beide perceelen. Lasten van 1 Januari 1907 voor de koo- pers, die aan het gebruik komen van het Café en den Stal, den 1 Januari 1907, van de WoniDg in het Café den 15 Januari 1907 en van het Winkelhuis den 1 Mei '07. Te bezichtigen op verzoek aan den eige naar, bij wien het te bevragen is voor KOOP UIT DE HAND. Inlichtingen en aanplakbiljetten te be komen ten kantore vaq den Notari, te koudekerke.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3