Waarschuwing! re mg. Afloop Verkoopingen, enz. H.H. Schoenmakers OPNEMING Voetpaden met Kunstwerken OPNEMING Voetpaden met Kunstwerken verkoopen: Meubelen en Huisraad, LAATSTE BERICHTEN. LEESTAFEL. BURGERLIJKE STAKE. Marktberichten. Telegrafisch Weerbericht firivertentlënT Melktraisportbissei, if eSkzeeften, Treshïerzeeften, enz. L. BE BRUIJNE, Dwarskade G 112 Middelburg, MELK gevraa Middelburgsche Melkinrichting „De Landbouw L. DEKKER Co., Middelburg, Wal B 37/38. Vraag uwen Winkelier in Middelburg en op alle dorpen op Walcheren de Abdijsiroop met den naam van dhr. W. HUBREGTSE er op. Alle andere geeu waarborg voor Echtheid. Rott'd., 29 Oct. L. I. AKKER. te SEROOSKERKE (W.) Aanvang Vrijdag 9 November 1906. te OOSTKAPELLE. Aanvang Dinsdag 13 November 1906. Uit ie itanU le ioo; of le hor UI met Iloveniering en Bouwland WOENSDAG 31 OCTOBER 1906, yi 1 bruin Merriepaard 0U(* 19 Jaar, 1 zwart nifli Ruinpaard oud 3 jaar; 11 baatgevende Melkkoeien, 1 Kalf vaars, 1 Vaars oud 15 maanden, 5 Loop varkens, Hond met Hok, 11 Kippen en Haan Marktwagen op Veeren, Men- wagen met toebehooren, Melkkar op Veeren, 3 Wielskar, Cok's-ploeg, 3 Eggen, Turk, Windmolen, Kort- molen, steenen Rolblok, Handblok, Veldslede, Arreslede, Sleepdeur, Voorsleper, Stampbak, Geeselstoel met Steen, 3 Kruiwagens, Vleesch- blok, Slijpsteen, Reepen, Blokken, Kort- en Langtouwen, Paarden- want, Spaden, Schoppen, Zeis, Rijven, Houwweelen, Hooispade, Boogzagen, Schrobzaag, Ladders, Trappen, Mestputplanken, Delen, Horden, Staken,Waterbak, Water vaten, Spekstaander, Builkist, Meel- kist, Meeltonnen, Boomgaardlad der, 52 Meter Asphaltpapier, Karn, Roomtonnen, Botertobben, kope ren- en blikken Melkkannen, Em mers, Jukken, Schalen, Balans, Gewichten, Teelen, Melk-, Graan- en Zaadzeven Partij Hooi, wit en zwart Stroo, Mangels, Zetaardappels, Mutsaards. w. o.veeren Bed met toebehoo ren, Tafelkast, Kastklok, Tafels, Stoelen, Koper-, Blik-, Glas- en Aardewerk, enz. A. op Zaterdag: 3 Nnber 1906, eikenh. Boogkabinet, Linnenkast, Tafels, Stoe- len, Lampen, Naaima- M chine, Regulateur, 2 Ka- JL- chels, Kooi met 2 Duiven, 2 paar gouden Stukken, goud Slot met Bloedkoralen, 1 paar gouden Hemdsknoopen, 1 paar zilveren Broekknoopen, eene partij Kleeren, Glas- en AardewerkvoortsGeit met Hok, 9 Kippen met Haan, Kruiwagen, Kisten, partijtje Mest, Arbeidersgereedschap, enz.en B. o; fiaataai 5 Meite 1986, Kast, Tafels, Stoelen, Kachel, Lam pen, Spiegel, een paar gouden Stuk ken, goud Slot met Bloedkoralen, Wekker, Naaimachine, Glas- [en Aardewerk, eene partij Kleeren, Arbeidersgereedschap, en?, aangename wijze behandeld. Hij arre steerde den man die voorbij de kazerne liep, dewijl hy dacht dat hij dronken was, en daar hy op herhaald vragen geen ant woord gaf, bracht hij hem in 't arrestanten lokaal. Daar raakten de twee handgemeen dewijl de doofstomme zijn geld niet af wou geven. Ten slotte werd het den wacht meester duidelijk dat hij niet met een dronkaard maar met een doofstomme te doen had. Zaterdagavond werden in een hotel te Heerlen drie Duitsohers wegens twist- zoeken buiten de deur gesmeten. Hierover vertoornd trokken zij hun revolvers en schoten in 't wild op hun tegenstanders, van welke twee in 't hart getroffen, dood neerzegen, de een kon nog bediend worden. De brigadier der maréchaussée zette hen na en haalde hen in doch kreeg twee schoten waarvan een in 't been, zoodat hij de vervolging moest staken. Inden blinde schoot hij nog op de vluchtenden, en trof daarbij een voorbijganger in de hand. Een stoker van de Holl. spoor te Schie dam aangekomen, heel't voor den ma chinist nog eenige werkzaamheden verricht, en wordt sedert vermist. Men vreest dat hem een ongeluk is overkomen. Toen een landbouwer te Rouveen met zijn paard en wagen huiswaarts keerde, sloeg het paard op hol, met het gevolg dat hij onder den wagen geraakte, die hem over 't hoofd reed. De man is na twee dagen bewusteloos gelegen te hebben, gestorven. Te 's-Gravenhage is eene alleen wonende stokdoove vrouw door de stoom tram overreden en gedood. Biddende gevangenen. Het volgende is ontleend aan een Cali- fornisch nieuwsblad, dat uitkwam een paar dagen nadat San Francisco door een aard beving werd verwoest „Opgesloten in aparte cellen der stede lijke gevangenis bevonden zich daar een honderdtal gevangenen, waarvan er waren, die er zaten wegens dronkenschap, doch waaronder er ook waren, veroordeeld we gens moord, en die allen knielden neer en begonnen te bidden, toen de aardbeving van den 18den April de gerechtsgebouwen op hun grondvesten schudden deed. In de zonde verharde mannen en vrouwen riepen tot God, dat Hij hen sparen zou. Hun ge beden om bevrijding werden eerst gehoord, toen het bleek, dat de gevangenbewaarders niets voor hen doen konden. De aardbeving had de sloten ingedrukt, zoodat in de eerste .uren geen enkele deur kon geopend worden. „Nooit hoop ik nog eens zulke tooneelen te moeten bijwonen", heb ik de vrouw hooren zeggen, die op dat oogenblik in de gevangenis aanwezig was en voor de vrou welijke gevangenen te zorgen had. „Op den morgen, dat de aardbeving plaats had, bevonden zich tachtig mannen en twee-en- twintig vrouwen in de cellen. In onze af- deeling bevonden zich een aantal der diepst gezonken schepselen, die zich aan allerlei misdaden hadden schuldig gemaakt en van wie ik de meeste voor door en door verhard aanzag. Doch toen die vreeselyke schok voorby was, hoorde ik ze allen om genade roepen, en smeeken om toch vrijgelaten te worden. Maar geen enkele cel kon geopend worden, en toen ik hun dit mededeelde, knielden z\i weer neer, en zonden vurige gebeden op". In de afdeeling der mannelijke gevange nen was het precies eender en velen pro beerden om een eind aan hun leven te maken, door hun hoofden tegen de ijzeren bouten te slaan, toen zij zagen, dat er voor het oogenblik geen kans op ontsnappen be stond. Ook zij begonnen te bidden, toen de gevangenbewaarders hun wat kalmer had den gekregen, en toen alles voorbij was, werden een honderdtal gebroken en ver nederde menschen naar een andere gevan genis gevoerd". De Zuidwestkust van Japan is ver leden week geteisterd door een geweldigen storm. Honderden booten met koraalvis- schers zijn sedert niet teruggekeerd. Elke boot is bemand met twee koppenmen vreest dat van de vermiste schuiten zeer vele zijn gezonken. In de Yrydag-vergadering van de commissie van enquête naar misbruiken bij de Londensche politie heeft de book maker Platt verrassende mededeelingen gedaan over de manier waarop hij jarenlang tal van Londensche politiebeambten van hoogeren of lageren rang had omgekocht. De bedoeling was dan, dat volgens stilzwijgende overeenkomst de betrok ken politiemannen hem, Platt, niet zouden bemoeilijken bij de uitoefening van zijn bookmakersberoep. In den Beneden-Congo zijn verschei dene districten door een zware aardbeving geteisterd. Meer dan drie honderd neger dorpen heeten verwoest. Bij de gerechtelijke lijkschouwing van een kind, dat in de Londensche wijk Bethnal Green van gebrek was omgekomen, bleek uit de getuigenverhooren dat het gezin waartoe dat kind had behoord en 't welk uit zes personen bestond, had moeten «leven" van f2.50 per week. De geneesheer, die als regeerings-expert fungeerde, deed een warm beroep op de publieke mild dadigheid voor dit gezin. Woensdag 31 Oct. Middelburg, bij dhr. Blok op de hofstede Voorzorg 10 uur door not. v. Nim wegen inspan als1 bruine merrie 19 jaar, 1 zwart ruinpaard 8 jaar, 11 melk koeien, 1 kalfvaars, 1 vaars oud 15 maan den, loop varkens, hoad met hok, U kippen en haan, marktwagen op veeren, men- wagen met toebehooren.melkkar op veeren, driewielskar, coksploeg, 3 eggen, turk, steenen rolblok, handblok, velslee, arreslee, geeselstoel met steen, 3 kruiwagens, nielk- gereedscbappen, hooi, stroo, mangels, zet- aardappelen, mutsaard, enz. Heinkeuszand, 10 uur, Zanddijk op de hofstede Kapellenstee, door not. v Cleef 120 Canada's en 4-jarig kaphout van 200 wilgen. Oudelande, door het Burgerlijk Armbestuur 10 zachte olmen. Inschrijvings biljetten voor of op 1 Nov. bij dhr. J. de Jager Wz. Goes. Voor de leden der vereeniging voor Wetenschappelijke Belangen, trad Zaterdagavond op prof. Kramer met het onderwerp Stadhouder Willem III. De ge- heele rede was één verheffing en verheer lijking van dezen Stadhouder. Spr. wijst er op niet te kunnen begrijpen, dat voor dezen grooten man in Nederland nog geen stand beeld is verrezen. Spr. wil niet in vereering voor Rembrandt en Bilderdijk bij een ander onderdoen maar als deze twee er niet ge weest waren, zegt spr., zou ons land het zelfde zijn, terwijl als Willem III er niet geweest was Europa en Nederland anders zouden zijn. Naast Willem de Zwijger heeft Nederland alles aan hem te danken. Spr. ging nu terug tot de 13e en 14e eeuw, het karakter en de toestanden van dien tijd uit voerig besprekende om een goed denkbeeld te geven onder welke omstandigheden en invloeden Willem III leefde. In 1650 werd Willem UI geboren en in stilte opgevoed. Geen kind is zoo alleen geweest in zijn jeugd. Zijn moeder dacht alleen aan haar eigen belangen en toen zij stierf kon prins Willem als jongen van negen jaar zeggen geen vader of moeder te hebben gehad. Alleen de oogen van zijn grootmoeder Amalia van Solms hebben hem vriendelijk aangezien in die dagen. Als men zijn portretten ziet, met dat koele gelaat, kan men zich niet voorstellen dat er ooit een vriendelijke glimlach op kwam. Toch heeft hij tegenover zijn enkel intieme vrienden bewijzen gegeven van innige genegenheid. Slechts enkele jaren van geluk heeft hij gehad, in den laatsten tijd van zijn huwe lijksleven, toen hij en zijn vrouw, na elkaar eerst niet begrepen te hebben, elkander werkelijk vonden. De uitingen in zijn brie ven na haar dood, en de haarlok met den ring om zijn arm, toonen voldoende aan hoe diep die liefde bij hem was. In den tijd van Willem's opvoeding zette Lodewijk XIV z'n imperialistische politiek voort. Het zou nog eenige jaren duren vóór de storm losbrak, maar toen kwam zij ook in 1672 als een wervelwind,als een cycloon. En de bewindslieden hier,die werkelijk ge loofden dat de monarchen der 17de eeuw er in konden berusten de kooplieden van Am sterdam naar de oogen te zien,ondervonden dat dit een ongegronde meening was, toen Nederland van vier zijden werd aange vallen door Frankrijk, Engeland, Munster en Keulen. Wie is het toen geweest die ons land redde De 22-jarige jonge man, die van een gedesorganiseerd leger in anderhalf jaar tijds een macht maakte welke geroemd werden die zich reeds dadelijk een be kwaam veldheer toonde, zoodat in 't eind van 1673 geen Fransch soldaat meer bin nen onze grenzen was. Zoo iets te doen vereischt een ontzaglijke devotie aan het geen men als zjjn taak beschouwt. In 1673 wist hij bovendien een verbond te sluiten dat machtig genoeg was om Frankrijk binnen zijn grenzen te houden. Maar het gevaar van de monarchie univer- selle was nog niet verdwenen en om dat af te wenden kwam het denkbeeld in hem op van het samengaam van de groote zeemogendheden Engeland en Holland. Maar de oogen gingen eerst goed open voor het gevaar, toen in Engeland Karei II in 1685 stierf en opgevolgd werd door zijn broer,j.den ijverig katholieken Jacob II, van wien men slechts een samengaan met Frankrijk kon verwachten. Al heel spoedig bleek het ook dat Jacob de staat kundige vrijheid van het parlement en ook de godsdienstige vrijheid van het volk weg nam, zooals Lodewijk dat had gedaan door opheffing van het edict van Nantes. Dat was het oogenblik waarop Willem doortastte «Nu of nooit!" was zijn be roemd woord. En in 1688 deed hij zijn tocht naar Engeland waar hij in samen werking met het parlement de regeering van Jacob omverwierp, om daarna den negenjarigen oorlog tegen Frankrijk te beginnen. En hij heeft zijn doel bereikt, zij het ook na zijn dood, toen in den Spaanschen successie-oorlog de macht van Frankrijk voor goed gebroken werd. Na de pauze behandelde prof. Kramer eenige feiten, waarvan de stadhouder be schuldigd werd en weerlegde deze uit voerig. Zoo was Willem III, volgens spr., volstrekt geen papenhater en verfoeide hij alle godsdiensttwisten. In Engeland erkent men zijn grootheid beter dan in Nederland, want daar is van hem verklaard, dat 't een eeuwige roem zal zijn voor Engeland, dat diens kroon gedragen is door Willem van Oranje. 's-Heer Arendskerke. In de op heden Maandag gehouden raadsvergadering die door 10 leden en de secretaris werd bij gewoond en waarin de heer B. Remijn Pz. afwezig was, werd na onveranderde vaststelling d(jr notulen op het verzoek van de afd. «Goes" van den Bond van Ned. onderwijzers betreffende herziening van de verordening regelende de jaar wedden der onderwijzers met algemeene stemmen afwjjzend beschikt. De rekeningen van het burgerlijk arm bestuur te 's-H. Arendskerke en van het groot armbest. van 's-H Hendrikskinderen over het dienstj.'Oö worden goedgekeurd, eerstgenoemde in ontv. op f 15150,045 en in uitgaaf op f 13228,15 alzoo met een goed slot van f 1921,895laatstgenoemde in ont vang f 3989,14s en in uitgaaf f 3193,98s, mitsdien met een goed slot van f 795,16. Tot leden van het Burgerlijk Armbestuur te 's-H. Arendskerke worden herbenoemd dhrn. B. Remijn Pz. en G. de Jager J.Wz. Voor het geven van het herhalings- onderwys dienst 1906/7 worden aange wezen te 's-Heer Arendskerke de heeren M. Pleune en I. F. Antheunisse en mejuffr. W. A. Swennete Nieuwdorp de heeren D. Duivewaardt en I. Harmsen en mejuffr. C. P. Pannij en te's-Heer Hendrikskinderen de heeren D. J. v. d. Graaff en C. v. Strien en mejuffr. P. de Jonge-de Keizer. Tot lid van de commissie tot wering van schoolverzuim te 's-Heer Arendskerke wordt benoemd de heer D. Vermet, die als zoodanig periodiek, moest aftreden. Nadat nog was gewijzigd de Gemeente- begrooting voor 1906, wordt ten slotte behandeld en daarna vastgesteld de Ge- meentebegrooting voor het dienstjaar 1907, in ontvang en uitgaaf op een gelijk be drag van f26661,87?. Oudelande. Zondag overleed alhier dhr. A. Lous, oud-secretaris en ontvanger der gemeente. Met hem is er alweder een van de oude garde heengegaan. Geboren op het eiland Walcheren, te Westbapelle, vestigde hij zich op nog betrekkelijk jongen leeftijd in onze ge meente als slaohter en rietdekker, welke vakken destijds aan elkander behoor den, hij wist zich, wat toen in die dagen mogelijk was in de maatschappij vooruit te helpen, zoodat hij beide genoemde betrek kingen kreeg, welke hij met eere heeft be kleed een lange reeks van jaren, tot dat hij niet meer kon. Hij was tevens vele jaren brievengaarder. En hoewel toen in die dagen de jaarwedden niet zeer schitterend waren, was hij altijd ijverig. De overledene was zeer humaan, alge meen gezien,tot ver buiten zijn woonplaats, was van gematigde liberale beginselen, maar was zeer verdraagzaamjegensanders- denkenden. Hij bereikte den ouderdom van 87 jaren. Eisenach, (Sakseu Weimar) 28 Oet. Koningin Wilhelmina en Prins Hendrik der Nederlanden zijn hedenmiddag, na een hartelijk afscheid van den groothertog (achterneef van de koningin) die de hooge gasten in zijn rijtuig van het slot Wil- helmsihal naar het station geleidde, naar Dresden ternggekeerd. (De groothertog Willem Ernst is een kleinzoon van Softe der Nederlanden, zuster van wijlen Koning Willem III. Hij is in 1901 zijn vader opgevolgd en in 1903 gehuwd met Caroline van Reuss, welke 15 Jan. 1905 reeds overleed.) Ovezand. Vrijdag werd alhier door not. v. d. Kloes publiek verkochtlo. een huis en schuurtje op het dorp, be woond door C. J. Dietz, kooper A. Wijk te Ovezand veor f670; 2o. een huis aan den Groenendijk, bewoond door J. de Jonge, kooper Jacs. de Jonge Lz. te Ove zand voor f 110 3o. 2 H.A. 62 c.A. bouw en weiland in den Magerenhoek onder Oudelande, kooper M. Rijk Jz. q.q. te Ovezand voor f375 per gemet. De toewijzing van een en ander werd aangehouden. Serooskerke. Door notaris Van Nim- wegen werd heden verkocht een huis, erf en tuin, zijnde timmermans- en metselaars- affiaire, 6,40 c.A., kooper dhr. P. Kesteloo Gz. alhier, voor f4799. Met het oog op den Hervormingsdag geeft het Geillustreerd Volksblad (uitg. v. Sijn, Rotterdam) heden een als altijd keurig afgewerkt no. uit met herinne ringen aan Luthér en zijn voortreffelijke gade Catharina Von Bora. Van 2629 Oct. MIDDELBURG. Bevallen: C. A. de Bakker geb. Abrahamse, z.J. J. M. P. C. Dierikse geb. Dunnes, z.M. Moorman geb. Gilisse, z. Overleden: M. L. Stadhouders, 4j.,d. GOES. Ie h u w e 1. afkon.: 28, Johannes Remijn, 31 j. jm. te Goes en Harmanna Zeen, 28 j. jd. te Kruiningen. Overleden: 25, Johanna Catharina Maartense, 78 j., geh. met Josephus Eggen. Van 23—27 Oct. VLISSINGEN. Ondertrouwd :W. J. Standaart, 27 j. jm. en A. J. Heijtvelt, 22 j. jd.J. N. de Witte, 24j.jm.en E. Lommers, 22 j. jd.J. A. van der Geest, 25 j. jm. en W. Houmes, 19 j. jd. F. J. Tienpond, 27 j. jm. en W. Jongepier, 20 j. jd.D. Stroo, 38 j. wednr. en J. de Rijke, 31 j. jd.A. Bostelaar, 43 j. wednr. en C. Andriesse, 43 j. wed. P. J. de Bilde, 25 j. jm. en M. Pieters, 25 j. jd.J. C. Brouwers, 22j.jm. en M. Angenet, 27 j. jd.C. Schout, 23 j.jm. en C. Sohroevers, 2o j. jd.D. Reijn- houdt, 21 j. jm. en L, Luitwieler, 22 j. jd. Getrouwd: P. J. Maertens, 45 j. wednr. en V. M. Timmerman, 40 j. jd.-i- G. G. Zeilmaker, 24 j. jm. en L. H. C. Joukes, 20 j. jd.A. Joosse, 28 j. wedr. en M. Tienpond, 25 j. jd. B e v a 11 e nE. M. Easton geb.Ballieul, z.G. Bakker geb. Koets, d.D. J. C. Schot geb. Danckaerts, z. Overleden: C. M. H. Mink, 7 m d. L. de Rooij, 17 m., d.J. W. Luesen, 3 j., d.J. C. de Landmeter, 6 m., z. C. P. L. Zonnekeijn, 14 m., z. ROTTERDAM, 29 Oct. 1906. Buiten 1. Granen stil. Binnenlandse he Granen. Jarige Tarwe niet aangevoerd. Gerst, niet noemenswaard aangevoerd. Jarige Tarwe f 0,a f 0, Nieuwe Tarwe - 8,- 9,50 N. R o g g e - 5,— - 6,25 N. Wintergerst Zomergerst. Chevalier N. H a v e r - 6,25 - 7,50 Bruine Boonen - 8,75 -10,30 Witte Boonen. -15,-16,50 Erwten- 8,80 - 9,30 Kookerwten - 9,- 9,50 Kroonerwteu. - 9,- 9,50 N. Koolzaad. Kanariezaad Karwijzaad. - 8,25 -15, L y n z a a d - 9,50 -10,75 (0 per 100 kilo. Maïs Mixed (Amerikaansche) f115 a f116. Stoomend f 115. Grove Donau f 113. Novo Rossere f110. La Plata fill; id. stoomend fill. Zeeuwsche Eieren f 6,50 a f 6,75. Overmaasche Eieren f7,ft f7,20. Aardappelen. Zeeuwsche Blauwe f2,70 a f2,80. Geldersche idem f2,20 a f2,40. Zeeuwsche Eigenheimers f 1,80 k f2,Friesche idem f 1,80 a f2,Zeeuw sche Bonte f2,60 a f2,70. Veel aan voer, weinig vraag. Ajuin. 7000 H.L., grootendeels op het land verkocht. Zoover bekend niets ver handeld. De prijs blijft terugloopen. Vlas. Aanvoer 3269 steen blauw 200 Wit Zeeuwsch 3200 Groningsch 2880 steen Hollandseh geel. PrijzenBlauw 42—50 stuivers wit en geel 3740 geel dooreengemengd 46Groningsch 3844. MEEL. Het is zeer stil in zaken. De buiten- landsche offerten zijn wel iets lager, doch nog te hoog voor onze behoefte. Inlandsch meel ging eerder iets gemakkelijker. Heden zeer kalm. Noteering onveranderd. Prima qual. Inlandsch fu.a f12,25. Eerste qual. Inlandsch 1" 10,25 a f 10.75. Prima Amerik. (Patent) f 12,a f13.Eerste qual. Amerik. (Straight) fu,a f 11.75. Tweede qual. Amerikaansch (Bakers) f 9,75 a f 10,50. Extra puike qual. Hongaarsch f 14.a f 16. Eerste qual. Hongaarsch f a f Prima qual. Duitsch f 11.a f 11,50. Eerste qual. Duitsche fa fPrima qual Belgisch fli.a f12.25. Eerste qual. Bel gisch f 10.25 a f 10,75. Prima qual. Fransch t—a fEerste qual. Fransch f 10.25 a f 10,75. Inlandsch Roggebloem f9,50 a f 10.25 Duitsche Roggebloem f 9,50 a f 10,75. Alles per 100 kilogram netto of bruto voor netto, incl. zak naar waarnemingen in den morgen van 29 October medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 774.0 te Horta, laagste stand 739.0 te Stornoway. Verwaehting(totden avond van 30 Oct.): meest matige tot krachtige Westelijke tot Zuidwestelijke wind, zwaar bewolkte ol betrokken lucht, regenbuien. Weinig verandering van temperatuur. in Walcheren worden uitgenoodigd tot bijwoning eener VERGADERING te hou den op MAANDAG 5 NOVEMBER a s. in het gebouw „CONCORDIA" op het Koorkerkhof te Middelburg des namiddags ten 2 uur, teneinde te geraken tot het oprichten eener Vakvereeniging. Het voorloopig Comité. BIJ onder de gemeente MIDDELBURG, samen groot 1 Hectare 67 Aren 70 Centiaren (4 Gemeten 82 Roeden). Inlichtingen verstrekt Notaris D. C. VAN NIMWEGEN te Middelburg. De Notaris D. C. VAN NIMWEGEN te Middelburg, is voornemens op des voormiddags 10 uur op de hofstede V o o r z o r g", bewoond door den heer B. Br.oK, aan den Schroeweg te MID DELBURG, in het openbaar te Op de hofstede kan niet worden gestald. Muziek ivordt niet toegelaten. De Deurwaarders HOLLMANN en VERHOEK te Goes zullen verkoopen: des middags om 12'/2 uur aan het woon huis- en ten verzoeke van dhr. L. Kole te Ilïlland-Bath (de drie haasjes), des voormiddags om elf uur aan het woonhuis en ten verzoeke van dhr. F. Machielse te Krabbendfke (Noordschans),

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3