Se Echts Abdijsiroop JU Woon- en Winkelhuis Dyeiibut Verkoopiogen. Afloop VsritospispB, enz. Advertentiën. DsBderdag 18 October 1906, partij Mbraak Ing-ezonden Stukken fltarktberich-ten. Telegrafisch Weerbericht Openbare Verknoping. verkoopen: eikenh. Kabinet, Linnen kast, Ladetafel, Naaima chine met kasten tafeltje, 2 Kachels, Stoelen Ta fels, Spiegels, Klokken, Lampen, 2 paar gouden Stukken, Kerkboek met zilveren sloten, 2 snoer Bloedkoralen, Rijwiel, 2 Ge weren, Vrouwenkleeren, Arbei dersgereedschap, Kippen, Konij nen met hokken, Openbare Verkooping OP VRIJDAG 19 OCTOBER 1900, w. 0.Deuren, Ramen, Kozijnen, Ribben, Balken, Vloerdeelen, Werk en Brandhout, is te kennen aan de handteekening L. I. AKKER, Rotterdam, Overal kunnen tegen hooge provisie verkoopers geplaatst worden. Zich te vervoegen bij JOH. DE ROOS, Drogist, Middelburg. De mooiste, soliedste en goedkoopste, vernikkelde Buiskachels, Krabbendijke. Winkelier Stavenisse. Vrijdagmorgen sloeg een span paarden van M. W. op de haven door onbekende oorzaak op hol, rende links af en holde verder den Kadeweg op, waarbij een 8-jarig jongentje, dat naast een krui wagen zat, niet meer kon uitwijken. De kruiwagen werd aan splinters geslagen, maar het jongetje kwam wonder boven wonder met den schrik vrij. Een oogenblik later viel een der paarden,waardoor iemand gelegenheid had ze beiden totstaan te bren gen. Het geval veroorzaakte op het drukke haventerrein eene heele consternatie. Oud-Vossemeer. Een eigenaardig ge zicht leveren thans de kastanjeboomen op, die staan in het laantje op het kerkplein; eenige er van staan in bloei, maar dat is waarschijnlijk hun laatste levensteeken. Trouwens de geheele beplanting van het kerkplein, die vorige jaren een sieraad was van den kring van het dorp, is ten doode opgeschreven. Ook die op het kerk hof, bij den ingang van 't dorp, aan de Thoolsche zijde, is geheel dood. Borssele. In de Donderdag gehouden vergadering van den Dijkraad voor de waterkeering van den calamiteuzen pol der Borssele werden de onlangs gekozen vertegenwoordigers van den polder Bor- sele, de heeren J. Boonman Dz. en W. Priester, beëedigd. Naar aanleiding van een brief van Gedeputeerde Staten bracht de Dijkraad de raming der bezoldigingen van den Voorzitter en de leden van het Bestuur, van den waterbouwkundigen ambtenaar en van den bode-dijk wachter in overeenstemming met de goedgekeurde bedragen. De raming der presentiegelden onderging eene dergelijke behandeling. Voor den Secretaris-ontvanger trok de vergadering een voorloopig bedrag uit in afwachting eener latere goedkeuring op eene voorgestelde regeling. Voor pen sioen van den gewezen bode en dijk- waohter te Ellewoudsdijk werd hel vroeger goedgekeurd bedrag van f100 in de be grooting gelaten. Daar de instructiën voor den Secreta ris-ontvanger, den waterbouwkundigen ambtenaar en den bode-dijkwachter ver nieuwing behoefden wegens de oprichting van een ander waterschap besloot de Dijkraad gewijzigde instructiën vast te stellen. De van zijne betrekking ontheven waterbouwkundige ambtenaar tengevolge van de vrijverklaring van het ealamiteuze waterschap Ellewoudsdijk had eene aan vraag om pensioen ingezonden. Aangezien adressant als waterbouwkundig ambtenaar bij het bestuur van het vrijverklaarde waterschap Ellewoudsdijk is aangesteld besloot de Dijkraad afwijzend op het ver zoek te beschikken. Vermits niet al de renten van 1905-06 en vau eeuige vorige jaren zijn afgehaald verleende de Dijkraad een creaiet van f 1403,80 in afwachting van hooger goed keuring. (Goesche Courant.) Hansweerd. De sluisknecht, A. C. Ossewaarde alhier, is met ingang 16 dezer benoemd tot brugwachter aan de Postbrug van het kanaal door Zuid-Beveland. (G. C Uil Westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen schrijft men Een paar bekende heeren hebben hunne woonplaatsen verlaten, zonder dat men weet waarheen ze zijn vertrokken. Geruchten doen de ronde, dat zij valsche contracten voor de levering van suikerbieten hebben afgehandeld, met eene Belgische fabriek. Het hierop ont- vangene voorschot, ongeveer 80,000 francs, zouden zij ten eigen bate hebben aange wend. (N. v. d. D Te Menaldum zijn deze week met den jongste alle zeveu de zonen van J. J. de Boer vrijgeloot. Een patroon te 's Gra- venhage die gisteren voor zijn drie knechts ging loten (de burgemeester lootte natuur lijk voor hen bracht voor alle drie een vrij nommer mee. De typhus onder de huzaren. Gisteren is onder toeloop van veel nieuwsgierigen te Amsterdam ter aarde besteld het stoffe lijk overschot van den huzaar Berkenbos, die in het Militair Hospitaal aldaar aan de typhus overleden is. De lijders, die in de barakken verpleegd worden, zijn nog lang niet buiten gevaar. Op het oogenblik zijn er nog zeven huzaren, die in ernstigen graad typhus hebben. Verscheidene andere cavaleristen, die zich onwel gevoelden, liggen in het hospitaal nog ter observatie. Omtrent de oorzaak is nog niets bekend. De huzaar, die overleden is, was met de manoeuvres niet mee geweest. Men vraagt zich nu ook af, of het dempen van de Lijnbaansgracht, vlak voor de eavalerie- kazerne, niet de typhus veroorzaakt kan hebben. (N. v. d. D.) Bali. Blijkens een uit Nederlandsch- Indië ontvangen telegram heeft het zelf bestuur van het Balische landsehapKloeng- koeng zich bereid verklaard een nieuw politiek contract te sluiten en de vuur wapens uit te lei eren. De vrijzinnige en vrijzinnig-demo cratische kiesvereenigingen in het kies district Leiden hebben dhr. H. Paul, civiel ingenieur (lib.), candidaat gesteld voor de Hamei'. Pandjeshuizen. By de aanbieding aan den Minister van Binnenlandsche Zaken van de motie, aangenomen in de den 17en September gehouden openbare vergadering zegt het comité in zake bestrijding der par ticuliere pandjeshuizen, met groote inge nomenheid uit de Troonrede te hebben vernomen, dat de Regeering zich inmiddels deze zaak van nieuws heeft aangetrokken dat een wettelijke regeling ten aanzien der banken van leening in voorbereiding is. Doordrongen van de groote urgentie van voorziening in deze, verzoekt liet comité den Minister met aandrang, het daarheen te willen leiden, dat de toegezegde regeling spoedig tot stand kome, en aan 't ergerlijk bedryf der tegenwoordige pandjeshuizen, waardoor gansche scharen onder ons volk te gronde gaan, paal en perk worde gesteld. Worstfabrikatie. De Tielsohe corres pondent vau Het Centr. schrijft tot de ontdekking gekomen te zijn dat er ver scheidene clandestiene worstfabrieken in en om Tiel bestaan. „Hoe ongelooflijk het ook moge klinken, schrijft hij, is het toch een feit, dat zelfs nabij de kom der gemeente Tiel, in de onmiddellijke nabij heid van een fabriek van verduurzaamde vruchten, worst van verdachte samen stelling wordt geproduceerd. Eehteld heeft in dit opzicht sedert lang een treurige reputatie verworveu, met de slagerij 8. d. H. Naar aanleiding van een en ander heb ik mij vervolgens te bevoegder plaatse om inlichtingen gewend, waar men mij verzekerde, dat er wel degelijk verorde ningen bestaan tegen vervoer van vleesch van twijfelachtige herkomst, doch dat hierop geen toezicht wordt gehouden Dientengevolge woekert dit euvel steeds voort en hieraan zal niet eerder een einde worden gemaakt, voordat de regeering hieromtrent ingrijpende maatregelen treft. Naar ik verneem is een wetsontwerp in bewerking, waarbij deze zaak van rijks wege zal worden geregeld door een al- gemeene rijksvleesehkeuring". Het Volk schrijftDrankwetover treding in een Paleis van Justitie. In het Paleis van Justite te Rotterdam wordt dag aan dag de drankwet overtreden, zon der dat daarvan door de politie notitie wordt genomen. In het benedengedeelte is een groote kamer ingericht voor kollie- kamer. Daarin is een buffet geplaatst, en worden aan een ieder eet- en drinkwaren, zelfs bier verkocht, zonder dat daarvoor „verlof" is gevraagd of verkregen. Ook komt het telkens voor, dat aan de daar ge plaatste tafeltjes het publiek iets zit te ge bruiken. In de drankwet is geen enkel artikel te vinden, waarin vermeld staat, dat voor zulk een inrichting geen verlof noodig is. Het Volksdagblad meldt, dat G. van Erkel met 1892 van de 2318 uitgebrachte stemmen herkozen is als gesalarieerd be stuurder van het Nationaal Arbeidssecre tariaat. De schade door den brand in het klooster De Achelsche Kluis aangericht, wordt op ongeveer f71,000 geraamd. Te Haarlem sprong in een kleeder- bleekerij de ketel van een pas gemon teerde centrifuge. Drie personen werden ernstig, een licht gekwetst. Te Rot terdam is een bootwerker in het gang boord van een vaartuig, liggende in de Rijnhaven, gestruikeld, over boord gesla gen en verdronken.Te Amsterdam is een 72jarige man, die, levensmoede, iD de Lijnbaansgracht sprong en met veel tegenstribbelen gered werd, toch nog later aan de gevolgen bezweken. Een tragisch einde nam een tamelijk dolle poets, die de vrienden van een vroegeren Russischen officier dezen speel den. Kapitein Taigin, zoo heette hij, kreeg een anoniemen brief met het bevel 500 roebel te betalen, wanneer een afgezant van het revolutionaire comité bij hem kwam, om ze in ontvangst te nemen. Brieven van dezen aard zijn nu langzamerhand in Peters burg zoo iets alledaagsch geworden, dat men er zich nauwelijks over kan verwon deren. Ook kapitein Taigin deed niets anders dan wat elk verstandig mensch in zulke gevallen doen zouhij wierp den brief in de papiermand en trok zich er niets meer van aan. Eenige dagen gingen voorbij, toen kreeg hij een tweeden brief, waarin het heette, dat de revolutionuaireu met geweld het geld zouden komen halen. Ook thans vond de kapitein de zaak nog niet belangrijk genoeg, om er zich druk over te maken, alleen zei hij aan de dienstmeid geen vreemde menschen in zijn woning binnen te laten. Eenige dagen geleden nu was de kapitein zelf thuis, toen bij hem aangescheld werd. Op de vraag van de meid, wie daar was, antwoordde een stem van een goeden be kende, maar op het oogenblik, dat de deur werd geopend, drongen buitendien nog twee andere gestalten met maskers voor het gezicht over den drempel en vielen de dienstbode aan. Zij riep om hulp, de kapitein snelde toe en werd nu zelf door de gemaskerde mannen aangepakt. Er volgde een schermutseling, tot, na eenige minuten, de kapitein plotseling dood neer stortte de opwinding had hem een be roerte veroorzaakt, en een snel ontboden dokter kon slechts den dood constateeren. De vermeende revolutionairen waren echter een paar goede vrienden van hem, die hem slechts een kleine poets wilden spelen 1 De ongelukkige heeft de scherts echter met zijn leven moeten betalen. Ten gevolge van een hevige uitbar sting van den „Mont Pelé''op Martinique viel een aachregen neder over het geheele Zuidoosten van het eiland. De vulkaan .Souffrière werkt niet. Uit Winnipeg wordt geseind, dat aan de Yellow Head Pass, die doorsneden zal worden door den Grand Trunk Pacific- spoorweg, rijke goudlagen zijn ontdekt en bovendien anthracietkolen. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redac-teur Bij het lezen van uw courant van Maan dag 1.1. zag ik dat een „belastingbetaler" zich wel wat onduidelijk heeft uitgesproken over de verhooging van het kohier hoofde- lijken omslag. Hij had behooren te zeggen, om juist te zijn, dat op de begrooting voor het jaar 1906 de post hoofdelijken omslag was geraamd op f 1600 en op de begrootiug voor 1907 de post hoofdelijken omslag f 1800, dus f 200 hooger. Had die belastingbetaler u bericht dat in 1905 van zoo'n inkomen f 41,96° moest betaald worden, dan was hy ook juister geweest, doch niet geheel juist, aangezien deze som later op verzoek van H.H. Gede puteerden met eenige centen is verminderd omreden het maximum van belastingheffing voor Schore was overschreden, daar een Koninklijk besluit bepaalt dat te Schore geen hooger belasting mag worden geïnd dan f 180Ö plus 2pCt. voor oninbare posten. Tevens wil ik UEd. even attent maken op eene kleine vergissing van de zijde dei- redactie waar zij schrijft „reglement", dit moet zijn verzoek Verhaagen in de courant van Vrijdag 12 dezer. Schore, 13 Oct. 1906. X. (Het woord „reglement" komt slechts in enkele nommers voor. Het moest zijn request. Red.) Maandag 15 Oct. K o u d e k e r k eop De Boede door not. Loeff ook volgende dagen 10 uur 1023 boomen. Krabbend ij ke, bij Krijger door not. Noordijke, 1 uur, voor erven dhr. J. Krijger, een dubbel woonhuis en schuur Noordweg; 103 A. bouwl. 7389 c.A. id. 1,3530 H. id.; Paviljoenstraat firma Jacques Krijger. Te zien. Dinsdag 16 Oet. Goes, 8 uur in de Prins voor erven mej. de Wijs door not. Pilaar een huis en tuin Groote Kade en kantoor aan het Vuilstraatje 449 c.A. En een winkelhuis 'hoek Koningstraat 114 c.A. verhuurd aan dhr. den Herder en Heijnsdijk. Z a a m s 1 a g bij G. de Visser 10 uur, ook 19, 23 en 26 Oct., door not. v. d. Moer en Dregmans, voor erven wed. Audries Dieleman verschillende hofsteden, bouw-, wei- eD tuingronden in Zaamslagpolder, Aan- en Geuderdijkepolder, Eendragt- polder, Willem Drie-polder, Beoostenbleij Benoordenpolder en Lovenpolder groot 294 heet. En een huis met schuur te Zaamslag, een huis met schuur te Terneuzen enz. en eene votderiug wegens geleend geld ten laste van de Nedeiuuilsch Hervo-mde Kerk te Ter Neuzen, groot in kapitaal 10.000 gulden, rentende 3 Woensdag 17 Oct. Biezelinge door not. Mulock Houwer 10 uur bij Vervaet voor dhr. Kalis en De Wilde houtwaren. Oost Souburg, door not. Hosang half 2 op hofstede Zeewijk liittenkar op veeren, windmolen, gesselstoel met plaat, gereedschappen, paardenwant, mest, huis raad enz. Vlissingen, in de OudeV riendschap 8 uur door not. Bosch 3 huizen op het Eiland MM 37, 38 en 39b, resp. groot 33, 29 en 75 c.A. En 2 huizen met tuintjes aan de 4e dwarsstraat MM 25 en 26, resp. groot 84 en 94 c.A. Te zien 16 en 17 Oct. 1012 en 24 uur. Donderdag 18 October. Middelburg, 8 uur, in de Verge noeging door not. Hosang een huis en tuin Langeviele K 213, groot 180 c.A. Te zien 1012 en 2—4 uur op 17 en 18 Oct. Goes, in een boomgaard Kloetingsche Straatweg voor dhr. G. H. Kakebeeke, 10 uur door not. Pilaar 8 olmen, 5 canada's, 70 kerse-, 67 wilgeboomen, 48 populieren. Wolfertsdijk, 10 uur doordeurw. Hollmann en Verhoek bij P. v. Strien eikenhouten kabinet, linnenkast, naaima chine met kast en tafelfje, 2 paar gouden stukken, kerkboek met zilveren sloten, 2 snoer bloedkoralen, rijwiel, 2 geweren, vrouwenkleeren, arbeidersgereedschap, 6 vette varkens, 12 kleine loopvarkens, 12 groote loopvarkens. Dinsdag 23 Oct. Middelburg, door not. v. Nimwegen Notarishuis 11 uur inboedel. Inl. de Groot Hondius. Vlissingen, 8 uur door not. Paap in de Oude Vriendschap een winkelhuis St. Jacobstraat F 81 groot 30 c.A. Een huis Glaustraat O 423 groot 95 c.A. Een koffiehuis met afzonderlijke bovenwoning Zeilmarkt H 193 en 193a groot 262 c.A. Een pakhuis met afzonderlijke boven woning H 66 en 66a groot 38 c.A. Kijk dag 22 en 23 Oct. 10—12 en 2—4 uur. Donderdag 25 October. Middelburg, 8 uur in de Verge noeging door not. Verhulst huizen Zand straat Q 217 Lange Breestraat O 151 Brakstr. O 257 Schuitvlotstraat O 294 Noordweg R 45 R 42R 41. Te zien 24 en 25 Oct. 1012 en 24 uur. Vlake, 11 uur, bij v. d. Boomgaard door not. Schram meubelen, lampen, klok, wekker, veerenbedden met toebehooren, vloerkleeden, matten, koffiemolen, geesel- steen met paard, arbeidersgereedschap, slijpsteen met bak, 1 geit, enz. Vrydag 26 Oct. Middelburg, Klein Vlaanderen, door not. v. Nimwegen, 10 uur, afbraak. Oost S o u b u r gop hofstede Nooit gedacht door not. Hosang half 2 een zwarte hit (merrie) 12 jaar, 2 geiten 1 kar op veeren, turk, mutsaards, mande- werk, hooi, stroo, jaapjespeën, riet, huis raad, enz. Koudekerke, door not. Loeff 10 uur bij Klaasse 1 vos merrie 16 jaar, 4 melk koeien, veerenwagen, meawagen met toe behooren, driewielskar, arreslee, rolwagen, tobben, karnmachine, huisraad, enz. Zand, in Pax Iutrantibus door Dot. v. Nimwegen 2 uur de hofstede „Voorzorg" met tiendvrij bouw- en weiland, saam 5,4970 H Ain Middelburg en Rilthem. Ovezande, 1 uur door not.v.d. Kloes in de gemeenteherberg een huis en schuurt je 114 c.A. van O. Dietz1 huis 120 c.A. erven Geljou2.620 H.A. bouw- en weiland in Oadelande. Maandag 29 Oct. Serooskerke,2 uur, bij Melse, door not. v. Nimwegen een huis waarin timmer mans- en melselanrsaffaire, op 't dorp A 57, groot 640 o. A. Te zieu 24 en 26 Oct. 14 uur. I e r s e k e te beginnen tusschen Olzeude en Pieterspolder, voor dhr. Claus, door not. Mulock Houwer, 10 uur, 877 Canada's. Dinsdag 30 Oct. Oost-Souburg, 1 uur, op 't dorp, voor dhr. Suurmond, door not.v. Nimwegen 5 melkkoeien, lvare koe,karn,roomtonnen, melkbussen, enz. Huisraad. Woensdag 31 Oct. Middelburg, bij dhr. Blok op de hofstede Voorzorg 10 uur door not. v. Nimwegen inspan als1 bruine merrie 19 jaar, 1 zwart ruinpaard 3 jaar, 11 melk koeien, 1 kalf vaars, 1 vaars oud 15 maan den, loop varkens, hond met hok, 11 kippen en haan, marktwagen op veeren, men- wagen met toebehooren,melkkar op veeren, driewielskar, coksploeg, 3 eggen, turk, steenen rolblok, handblok, velslee, arreslee, geeselstoel met steen, 3 kruiwagens, rnelk- gereedschappen, hooi, stroo, mangels, zet- aardappelen, mutsaard, enz. Heinkenszand, 10 uur, Zanddijk op de hofstede Kapellenstee, door not. v. Cleef 120 Canada's en 4-jarig kaphout van 200 wilgen. Oudelande, door het Burgerlijk Armbestuur 16 zachte olmen. Inschrijvings biljetten voor of op 1 Nov. bij dhr. J. de Jager Wz. October. 's-Heerenhoek, de hofstede van wed. J. J. v. Eijkeren „De Weel" door not. Liebert. En bouw- en weiland onder Borssele en 's-Heer Abtskerke, 10 uur bij.... Donderdag 1 Nov. Middelburg, 8 uur, in de Verge noeging door not. v. Nimwegen lo. een huis en tuin Nifeuwstraat, G 221, groot 320 c.A.2o. een dubbel woonhuis Turf- kade H 171 en 172, groot 212 c.A.3o.5o. huizen Ileerenstr.iat II122 Sint Jansgang Krabbendijke. Vrijdag werd door not. Noordijke voor de weduwe en erven van wijlen dhr. Jacobus Krijger publiek geveild een ijzeren paviljoenschuit of jacht genaamd Firma Jacques Krijger. Kooper de firma Krijger voor f1510. Amersfoort. By de aanbesteding voor het Ministerie van Oorlog waren minste inschrijvers voor levering van: ongeveer 200 HL. witte boonen Van Heel en Co. te Goes ad f 17.10 en ongeveer 850 HL. groene erwten A. Jeronimus, Middelburg, ad f 11.65. Alles per HL. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland" GOES, 13 Oct. 1906. Peren f2,25 a f3,10 per kin. Appels f 1,65 f f 2,35 per kin. Bloemkool 8 a 12 cent per stuk. Duchesse Williams 3 a 6 cent per stuk. Bonne Louise 2 a 4 cent per stuk. Afval Bellefleur (zure) 7 cent per kilo. Afval Bellefleur (zoete) 5 cent per kilo. AXEL, 13 October 1906. Oude Tarwe f8,25 a f8,75; Nieuwe Tarwe f0,a fO,Rogge f7.a f7,25 Nieuwe Wintergerst f 8.a f8,25 Zomergerst f 0,a f 0,Nieuwe Haver f6 f6,50 Kookerwten f 11,25 tl 1'11,50 Voererwten f 0,a f 0,Paardeboonen f9.a f9,25; Lijnzaad f 12.af 12,25; Koolzaad f 0,a f 0,Aardappelen f2,25 a f2,50. Alles per 100 K.G BVRGERLIJKR STAND. Van 411 October. WEMELDINGE. Ondertrouwd: Marinus van Boven, 22 j. jtn. en Adriana Geldof, 19 j. jd. Getrouwd: Laurus van den Berge, 46 j. wedn. v. Hubrecbtje Leijs en Maria Leijs, 36 j. jd. Geboren: Berzina Maria Frederika, d. v. Christoffel van Dij 1 en Maria Frede rika Huurman. SCHOUWING. Waterschap Baarland, Maandag 15 Oct. 's Heer Arendskerke 15 Oct. naar waarnemingen in den morgen van 13 October medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt, Hoogste barometerstand 765.7 te Horta, laagste stand 741.8 te Haparanda. Verwachting (tot den avond van 14 Oct.): matige tot krachtige wind, uit Westelijke richting; veranderlijke bewolking, waar schijnlijk nog buiig. Weinig verandering van temperatuur. FAILLISSEMENT. Middelburg, A Klemkerk. Rechter Commissie mr. v. Bel Curator nr. Heyse. Te Zierikzee overleed heden, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder Mevr. de Wed. C. VAN DER VLIET Dz. geb. Cats, in don ouderdom van bijna 74 jaar. M. VAN DER VLIET. J. H. VAN DER VLIET Buijzh, Kruiningen, 12 October 1906. Oudergeteekendeu betuigen bunneu bartel ij ken dank voor de vele bewijzen van belangstelling, ondervonden bij hun huwelijk op 11 dezer, j. DE KOE1JER. C. L. DE KOEIJER-Van de Vei.de. Ierseke, 12 October 1906. De Deurwaarders HOLLMANN VERHOEK te Goes zullen des voonniddags om 10 uur, aan het woon huis, en ten verzoeke van dhr. P, vau Strien Wz., te Wolfertsdijk, benevens 6 vette Varkens, 12 kleine-en 12 groote Loopvarkens. 's namiddags te 1 ure te Ierseke in „Do Oesterbeurs"', ten overstaan van Notaris MULOCK HOUWER, van 1st Bfooiattfflj ep Patteis, staande te Iersekeaan den hoek van de Noordzandstraat en Kaaistraat, be woond geweest door M. Padmos Lz. To aanvaarden bij de betaling. De Notaris J. W. VERHÜLST zal verkoopen Vrijdag 19 October 1906, des morgens te 10 uur, in de A b d ij alles afkomstig van de firma M. K. Jeras Zn. Te bezichtigen daags voor en op den morgen van de verkoop. De Vendumeesters DE GROOT HONDIUS. en ook te verkrijgen te Middelburg bij Johan de Roos, VlasmarktBoogerd te SouburgKraamer te SouburgHat- thijssen, Meliskerkev. d. Bossche, Grijpskerke; Rotte—v. Eennenaam te Grijpskerke, A. Rooze de Koster en Wed. Lampert te Koudekerke; Ver- schiere, Nieuw land F. Wisse, mr. schil der, ZaamslagJ. J. Brakman en J. de Feijter, Axel; Lu teijn Erasmus te BreskensD. P. Liebens te Biervliet Dominicus, Opril, Goes; De Jonge, 's-Heer ArendskerkeC. v. Casteren, 's-HeerenhoekGoetheer, Oud-Sabbinge. in alle soorten ruime sorteering vindt men bij H. BE SCGK,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3