Wis ksit mij ug nisi? ZeeawsGüe Maagtriin Sacchafine-Tabletten VERGADERING Uit de Tweede Kamer. Z\i kondigen een ontwerp aan voor den inwendigen Eerediënst, dat de wet de Godsdienstige overtuiging der katholieken zal eerbiedigen, en hen de vrijheid zal laten die het gewone recht hun toekent. Mocht men beproeven een vereeniging op te richten waarin de katholieken niets ilan den naam zullen hebben, dan zal ze ker geen uwer er in toestemmen zich daar toe te laten viuden.- ïflsop ferksapiape», enz. BURGERLIJKE STAND. Van 17—19 September. MIDDELBURG. GetrouwdiL. K. J, N. Oster, 39 j. wednr. en E. Sanne», 28 j.jd. iki'&ertentiën. Wei Noirineü! HoofddepötJohan de Roos Vlasmarkt Middelburg Zfieiïsclie laatsctaiij van LailMw. DE ECHTE cent per doosje, JOH. DE ROOS Vlasmarkt Middelburg openbaar verkeopen: 1. Een WINKELHUIS en ERF met TUIN te Middelburg aan de Langeviele, wijk K no. 202, groot 1 Are 70 Centiaren. 2. Een PAKHUIS en ERF met BOVENWONING aldaar aan de Beddewijkstraat, wijk K no. 139, groot 31 Centiaren. 3. Drie perceelen BOUWTER REIN aldaar aan de Beddewijk straat, samen groot 1 Are 69 4. Een HUIS met SMEDERIJ, ERF en TUIN aldaar aan de Lange Giststraat, wijk F no. 181, groot 2 Aren 30 Centiaren, alsmede een gedeelte van een daaraan grenzenden gang voor het geheel, groot 72 Centiaren. 5. Een HUIS en ERF met TUIN aldaar aan de Lange Breestraai wijk O no, 178, groot 3 Aren 15 Centiaren. hier ter stede arriveeren teneinde de oefeningen van het regiment onder leiding van den kolonel-commandant op den 21 en 22 September a. s. bij te wonen. Bergen op Zoom. De kapitein Van Asperen is met ingang van 1 October overgeplaatst van Middelburg naar Bergen op Zoom. Kruiningen. Gisteren werd bij een vechtpartij onder onze lieve jeugd, een zoontje van dhr. J. P. zoodanig aan de hand verwond, dat onverwijld genees kundige hulp ingeroepen moest worden. Hoedekenskerke. In het gezin van J. S alhier doen zich wederom gevallen van Roodvonk voor. Eerst onlangs was het bekende kenteeken van deze woning verwijderd. Goes. Vanwege de afdeeling Goes en omstreken van de Nederlandsche Maat schappij van Plantenkunde, wordt weder met half October a.s. de Wintercursus ge opend, waarvoor zich 16 leerliugen hebben aangemeld. De commies der posterijen van de vierde klasse, dhr. J. J. de Jong, wordt ingaande met 1 October a s. van Goes over geplaatst naar Amsterdam. De liberale candidaat voor de a. s. Statenverkiezing in het kiesdistrict Sluis is dhr. J. A. Neeteson, burgemeester van IJzendijke. Het bericht dat het bestuur van de naamlooze vennootschap stoomtram Hulst Walsoorden voornemens isinhooger beroep te gaan tegen het besluit van Ged. Staten van Zeelaad, waarbij hare winterdienst- regeliug niet is goedgekeurd, wordt door Zelandia uit de beste bron tegengesproken. Integendeel, een nieuwe dienstregeling is in de maak. Ovezand. Ingelanden van het water schap hebben in eene Dinsdag gehouden vergadering het bekende voorstel van Ged. Staten behandeld tot wijziging van het algemeene reglement op de polders of waterschappen. Ter vergadering waren aanwezig of vertegenwoordigd 14 inge landen. Na eenige besprekingen werd met algemeene stemmen besloten om bezwaar te maken tegen het inbreuk maken op de zelfstandigheid van de polders, en verder om mede te deelen dat bet billijk zou zjjn dat de kosten der goed onderhouden te verboogen dijken als buitengewone ver- nieuwing8werken in het algemeen belang werden betaald door de provincie. Verder zal bericht worden, dat bijaldien deze denk beelden geen ingang mochten vinden, dan de vergadering van ingelanden wenscht dat Ged. Staten in hun voorstel aan de Prov. Staten de volgende veranderingen aan brengen a. de voor verhoogiog of ver zwaring aan te wijzen binnendijken worden beperkt tot de eerste binnendijken b. de kosten van de buitengewone vernieuwings- werken,aan de binnendijken te doen dragen door alle polders, die belang hebben bij die werken. Op een nader verzoek van dhr. Bitte om de sloot aan den Molendijk voor zjjne grond te mogen dichten en dan eene nieuwe sloot te graven op 38 M. afstand van de oude, wordt gunstig beschikt, onder voorwaarde dat adressant alle kosten be taalt en voortdurend zorgt voor het onder houd van te leggen buizen onder bestaande dammen. Krabbendijke. De rijwielhersteller J. B. alhier is Dinsdagavond met den trein van 5 uren geboeid door de politie van hier naar Middelburg vervoerd. Hij wordt ver dacht in den nacht van Zaterdag op Zondag den politieman 0. Moerdijk, van Waarde, in het dijbeen te hebben geschoten. Ook zegt men dat zijn broeder C. J. B. voor hetzelfde feit door de politie op zijn reis naar Goes (waar hij voor zaken heen moest) ia opgepikt en eveneens naar Middelburg is gebracht. Het aardappelenvervoer is bier in vollen gang. Door een commissionair van hier worden '20 wagons voor Duitschland geladen tegen den prijs van f2 per 70 K.G. of mud. Het beschot is hier best, zieke aardappelen zijn er weinig, zoodat er over het alhemeen goede zaken mede gemaakt zal worden, beter dan met de uien, daar deze vrij slecht zijn en de prijs f 1,40 per mud ook maar laag is te noemen. Benoemd bij het 3e regiment tot 2e luitenant de sergeanten T. Kers, van het korps, L. van Lood, van het 2etot 2e luite.nant-kwarliermeester bij het 11e regi ment de sergeant P. Tissot van Palot, van bet 3een tot 2e luitenant-kwartiermeester bij het leger in Ned.-Indië bij de infanterie, de sergeant J. van Dam, van het 3e regi ment infanterie. t De Stct. no. 207 bevat de oprich tingsakte der naamlooze vennootschap „Motordienst van Kamperland en Wissen- kerke op Dordrecht en Rotterdam, voorheen firma dewed. A Schippers te Kamperland.'' Het doel der vennootschap is het in eigen dom hebben en in den uitgebreidsten zin exploiteeren van een motorboot. Duur der vennootschap 24 jaar. Kapitaalf 10,000, verdeeld in 4 aandeelen elk groot f 2500 welke alle geplaatst on volgestort zijn. Als^ directeur treedt op J. C. Schippers. Verder bevat de Stct. ook nog de op- richtiugsacte der naamlooze vennootschap „Maatschappij tot exploitatie van de ijzeren zeilaak „Broedertrouw" té Kamperland. Het doel dezer vennootschap is het in eigendom hebben en in den uitgebreidsten zin exploiteeren van een vrachtschip. Duur der vennootschap 24 jaar. Kapitaal f 5000 verdeeld in 4 aandeelen, elk groot f 125o' welke alle geplaatst en volgestort zijn! ^1h directeur treedt op J, C, Schippers. Bij het afbreken van Benners Bios- coop te 's-Hertogenbosch is de machinist dier inlichting levensgevaarlijk verwond. Hij had o.a. schedelbreuk. De schoen maker Van D. te Rotterdam was wegens herhaalde mishandeling door zijn vrouw verlaten. De zuster dier vrouw werkte nu in de kunstzaal van dhr. Beckers op de Zuidblaak als werkster in plaats van deze. Tot haar wendde zich de man om te vragen waar haar zuster op 't oogenblik zat. Wijl zij 't niet weten, schoot hij baar een kogel in 't hoofd, zoodat zij een ernstige wonde bij de slaap bekwam. De man werd door voorbijgangers gegrepen en opge bracht. Te Amsterdam zijn 3 meisjes spelende te water geraakteen verdronk. Te Rotterdam is hedennacht een schippersknecht op een Rijnschip, lig- gendejj in de Maas van de roef in het ruim doodgevallen. De schipper kende den naam en woonplaats des jongens niet, wijl deze nog maar een week bij hemiu dienst was en niemand weet n tg wie hij is. Maandagmiddag 2 uur heerschte aan de Oostelijke zijde van Oldenzaai enkele minuten een geduchte windhoos. Van enkele huizen werden pannen verscheidene meters weggeslingerd. Een kastanjeboom, staande bij 't R.-K. ziekenhuis, werd als een draad doormidden gesneden en een tiental meters verder neergeworpen. Een daarbij staand nieuw gebouwd huis leed wel de meeste schade een groot gedeelte van het pannen dak werd vernield, een schoorsteen van 't dak geworpen, een schuurtje eenige meters verplaatst, zelfs binnen in 't huis werd schade aangericht. En dat alles was 't werk van een paar minuten. Een trein van New-Yovk naar liet noorden op de ChicagoRock Island Pa- ciflc-spoor is bij de stad Oklahoma in de Ciinarrou-rivier gevallen. Enkele wagens bleven op de rails, maar het grootste deel van den trein viel in bet water. Men vreest dat ongeveer 100 reizigers zijn omgekomen. Te Hongkong heeft een wervelstorm, die twee uren duurde, drie Engelsche stoombooten doen zinken, een Brilsch linie schip, drie Duitsche eu een Amerikaauseh stoomschip tegen den wal gedreven, en verscheidene menschenlevens verslonden. Men bericht dat het aantal omgekomenen ongeveer 100 bedraagt. Aan de haven werken is een schade toegebracht van meer dan een millioen dollar. Drie En gelsche kanonneerbooten en de Fransche torpedojager Francisque zijn vergaan. De Frausche torpedo-jager Fronde is bescha digd door aanvaring; twintig man werden gedood. Acbt stoombooten zijn vergaan, waarvan zes aan land dreven. Ofschoon de barometer gisterochtend laag stond, gaf niets te kennen dat er een orkaan in aantocht was. Het werk ging overal zijn gewonen gang met de gewone voorzichtigheidsmaatregelen, toen de wer velstorm plotseling losbrak. De schepen werden tegen den wal geslagen, de dokken en zeeweringen waren in een oogenblik bezaaid met wrakken, oceaanbooteD, jon ken, sampans en havenbootjes werden door den wind op hoopen gegooid in de straten, de overstroomde wegen waren versperd door overblijfselen van allerlei soort. De meeste verliezen aan menschenlevens leden de Chineezen in de Paarlrivier, die vol met hun booten was, die bij houderden door den storm naar den kelder gingen. Het is onmogelijk het aantal omgekomenen te schatten. De Engelsche regeeringsautori- teiten hebben onverwijlde maatregelen ge troffen om de dakloozen te hulp te komen. Een Hollandsch diamantbewerker te AutwerpeD, zekere M.van EmbdeD, maakte 's morgens voor hij naar de fabriek ging een kop warm drinken gereed. Plotseling kwam zijn vrouw achter hem en loste vier schoten uit een revolver. Doodelijk viel hij neer. Dë vrouw plaatste toen het wapen tegen haar hoofd en lostte een schot, dat haar deed ineen zakken. Zij was onmiddelijk dood. Den man hoopt men in het leven te houden. De daderes was krankzinnig. (Het Volk.) EERSTE KA 31 EK, De Eerste Kamer heeft haar eerste zitting geopend met een toespraak van den voor zitter. In de commissie van de stenografie be noemde deze de heeren Vening Meinesz, Rahusen en Woltjer. Dinsdag kwam de Kamer in eerste ver gadering bijeen om de eandidatenlijst voor voorzitter op te maken, gelijk dit door de grondwet wordt voorgeschreven. Als eerste candidaat werd met 72 van de 73 geldige stemmen er waren 14 blanco-briefjes gekozen dhr. mr. J. Roëll, den voorzitter van het vorig jaar. Dhr. Borgesius werd met 46 stemmen tweede candidaat, terwijl er 20 stemmen waren uitgebracht op den heer Van Dedem, 5 op verschillende af gevaardigden benevens 21 blaneo-bliefjes. Evenals verleden jaar was ook nu dhr. Kolkman de 3e candidaat en wel met 86 van de 88 geldige stemmen. Zooals de lezer weten kan blijft nu en voortaan een adres op de Troonrede achterwege, evenals de traditioneele millioeneDspeeck, welke door een schriftelijke nota is vervangen. De Kamer kan onmiddellijk tot een onder zoek overgaan van de Indische begrooting. Dit afdeelings-onderzoek zal alleen een oogenblik worden afgebroken, wanneer, na gedaue keuze door H. M, de Koningin, de voorstelling of installatie van den voor zitter een openbare vergadering noodzake lijk maakt. De eandidatenlijst is heden H. M. de Koningin aangeboden door de heeren v. Alphen (voorzitter), Okma, Fruijtier, Bloo ker eu Drucker (commissie van stemopne ming) en 3 toegevoegde leden. H. M. benoemde jhr. Roëll tot voorzitter der Tweede Kamer voor de nieuwe zitting. De trokking der afdeelingen begon gun stig veor de rechterzijde. Voorzitters toch dier afdeelingen werden de heeren Lohman, v. Bylandt, v. Alpben, Pierson en Drucker, die met den voorzitter der Kamer (Roëll) de centrale sectie vormen en de werkzaamheden der Kamer, met name de volgorde der, te behandelen wets ontwerpen, voorstellen en moties hebben te regelen. LOTING MILITIE. Deze zal plaats hebben o.a. te Neuzen 12 Oct. voor Neuzen, Hoek en Zaamslag. Domburg Zaterdag 13 Oct. voor Dom burg, Aagtekerke, Meliskorke, Vrouwe polder, Serooskerke, Westkapelle, Oost- kapelle. Goes, Maandag 15 Oqt. voor Ivloetinge, Kattendijke, Wolfertsdijk en 's-H. Arends- kerke. Eliewoutsdijk, 16 Oct. voor EUewouts- dijk, Baarland, Oudelande, Hoedekens kerke, Borssele, 's-IIeerenhoek, Driewegen, Nisse, Ovezande. Bruinisse, 19 October, half 10; Brouwershaven, 19 October, half 2 Zierikzee, 20 October Middelburg, 26 October, voor Middel burg en 27 October, voor Arnemuiden, Nieuwland, Veere, St. Laurens en Grijps- kerk© St. Philipsland, 29 October, half 11; Tholen, 29 Oct, 2 uur, voor Tholen, Poortvliet en Oud-Vossemeer. St. Maartensdijk, 30 Oct, voor St. Maartensdijk, St. Annaland, Stavenisse, Scherpenisse. Goes, 31 Oct. voor Goes,'s-G raven pol der, 's-lleer Abtskerke, Heinkenszand. Wissenkerke, Maandag 5 Nov. voor Noord-Beveland. LAATSTE BERICHTEN. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben ter bepaling van het door de ge meenten dezer provincie te dragen aandeel in de lichting yoor de nationale militie voor 1907 samengevoegd de gemeenten Domburg, Aagtekerke en Meliskerke Veere en St. LaurensRitthem, Btgge- kerke en ZoutelandeDuivendijke en Eikerzee Haamstede eü Burgh Reuesse, Noordwelle en Serooskerke (S.)Zonne- maire en Noord gouweBaarland en Ou delande '.s-Graverrprilder en 's-Hee'rAbts- kerkeNisse en Driewegen Kloetinge en Kattendijke; Kortgene en Kat»; Sehoon- dijke en Waterlandkerkje; Zuidzande en Nieuwvliet; Eede en St. Kruis; Bosch- kapelle, Ossenisse én HengstdijkZuid- dorpe en Overslag. 's-Gravenhage. Benoemd tot kanton- recfcter-plaatsvervanger te Middelburg mr. A. A. de Veer te Goes W. F. J. Wagtho. 's-Gravenhage. De Koningin ontving heden te 10 uur ten paleize de commissie uit de Tweede Kamer voor de aanbieding van de nominatie voor het voorzitterschap. Bij kon. besluit is jhr. Roëll tot voor zitter der Kamer benoemd. De minister van Financiën heeft bij de Staten Generaal een ontwerp ingediend tot stichting van een nieuw Muutgebouw. Het voornemen bestaat om in 1907 geen bronzen en zilveren pasmunt aan te munten. Eerste Kamer. Ingekomen is het concept-adres van .Antwoord op de Troon rede morgen behandeling. Leden der Oommissie van -Redactie voor dit Adres zijn de heeren v. V elzen, 't Hooft, Rahusen, Vermeulen en v. Waterschoot v. d. Gracht. Tot voorzitters der afdeeliugen zijn gekozen de heeren Havelaar, Godin de Beaufort, Welt, Rahusen en v. Zinnicq Bergmann. Tot onder-voorzitters de heeren Van Houten, Breebaart, Rengers, v. Beyma en Kist. De zitting wordt geschorst. Om half 3 heropend, wordt besloten morgen het Adres van Antwoord te behandelen. Ingekomen is hét Voorloopig Verslag op het ontwerp Arbeidscontract. Hongkong, 19 Sept. Bij den wervel storm van gister zijn 1000 menschen omge komen, 12 schepen gezonken, 25 gestrand, 7 beschadigd. Van de inlandsche schepen in de havens zijn de helft gezonken. Cowthrey,(Okohoma) 19 Sept. De postmeester Kingfisher is van 't tooneerder spoorwegramp teruggekomen en zegt dat alle spoorwegreizigers gered zijn op 6 na. Parijs, 19 Sept. De Fransche bis schoppen hebben een brief gericht tot de geestelijken en geloovigen, waarin zij pro- testeereu tegen de assoriaüons cultuelles. Londen, 19 Sept. Uit New-York ver neemt de Times dat Palma (op Cuba) weigert een nieuwen generaal aan te stellen, wat de voornaamste eisch is der opstandelingen. Londen, 19 Sept. Daily Telegraph ver neemt uit Kopenhage dat de Russische revolutionairen een vergadering wilden beleggen te Stockholm doch de Zweedsche regeering op verzoek der Russische dit heeft belet. Helsingfors (Finland). De bij vonnis van den krijgsraad veroordeelde 17 matro zen van de Staborg van bet marine complot zijn heden gefusilleerd. Do overige zijn tot dwangarbeid veroordeeldelf werden vrijgesproken. Goes. Op de groote veiling der Zuid- Bevelaudsche veilingsvereeniging werden twee boomgaarden iudeu Wilh elm in «polder geveild. Deze brachten op f130. Kooper werd M. Daane te Kloetinge. Dinsdag werd voor de wed. en erven O. Kloosterman door not. v. d. Kloes geveild een woonhuis en erf Molendijk alhier. Koopster mej. de wed. Van Eeuenaam alliier voor f 682. Donderdag werd door not. Liebert publiek verkocht lo. 2,69,59 Heet. weiland, gelegen ouder Goes, kooper werd dhr. P. Mange te Goes voor f 1775 per Hêet., den hoop f 4785,22 2e. 3,18,75 Heet. idem aldaar, kooper werd dezelfde voor f1745 per Ilect., den hoop f 5562,19 3o. 2,47,16 Heet. idem aldaar, kooper werd dhr. M. J. .1. Stieger te Teteringen voor f 1795 per Heet., den hoop f 4436,52; 4o. 4,75,80 Heet. idem onder 's-Heer Arendskerke, koopers werden de heeren A. C. J. Noteboom en .1. Lindenbergb te Wolfaartsdijk voor f 1500 per Heet., den hoop f7137. Totaal op brengst f 21920,93, onverminderd 8V2 onkosten. Middelburg'. Hedeu werd aan het ge bouw vau het Prov. bestuur aanbesteed het leveren en storten van steen vóór den Oosthavendam van de buitenhaven van het kanaal door Walcheren te Vlissingen vóór het westelijk hoofd van de Wester- of Koopmanshaven aldaar. Raming f25000. Iuschrijveis M. v. d. Hoek,Neuzen, f25636, J. JaDseo, id., f27500, J. de Bree Fz., id., f28580, J. Roskam Cz., Dordrecht, f29640. Nieuw- en St -JooHand. Heden Woensdag «verd voor rekening van den Middelbiirgschen polder alhier aanbesteed het maken van twee duikers van buizen van eement-beloD, het leveren van eenige dergelijke buizen en het aanbrengen van houten schotten en schuiven voor drie bestaande duikers. Inschrijvers de heeren C. vau Leerdam, alhier, f1298; H. J. Keulemans, Middelburg, f1274; J. de Jonge, id., f 1467 H. Janse Jz., id., f 1272 J. L. de Troije, id., f 1249; D. v. Eenenaam, Arnemuiden, f1145. Het werk is aan den iaagsteu inschrijver gegund. Hansweerd. Heden Woensdagmiddag werd publiek verkocht het woonhuis en erf alhier van de wed. P. P. van Stee en kinderen te Vlissingen. Kooper werd de heer J. C. II. Hollmann te Goes voor f 1710. marktberichten, GOES, 18 September 1906. Bij vrij ruime aanvoer was tot genoteerde prijzen vlugge handel. Oude tarwe f o,a f o,Nieuwe tarwe f 6.50 a f 7.N.-Rogge f 5,75 a f 6.Winter- gerst per 100 kilo f7,75 a f8,30. Haver per 100 kilo f6.25 f7.—. Bruine boonen f 10. a f 11.Karwijzaad faf—.Kool zaad fa f Kroonerwten f9.a f9.30. Groene Erwten f8,75 f9.25. Opgaaf der marlet-zetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f 1.30 fl.44; middenprijs f0,69, Part- f°>75 per pond. Versche Eieren per 100 stuks f4.a f4,80; middenprijs f l,lo, part. f o,per 25 stuks. De aanvoer van boter en eieren was tamelijk. Opgaaf van de Landbomvmaatschappij. Boter f 1.30 a f1.46 per K.G., rekenprijs f 1.38 per K.G. Handel in boter traagruim een derde gedeelte bleef onverkocht. Eieren f4.a f4,80 per 100 stuks, reken- prijs f4.45 per 100 stuks. COSTBUHG, 19 Sapt. 1906. Nieuwe Tarwe f 9,f 9,50 per honderd kilo. Rogge f 6, - f6,10. Nieuwe Winter- gerst f 8,25 f 8,50 per houder i kilo. Zoinergerst niet aanwezig, tiaver f6,75 f7,por 100 kilo. K"'herwten f 9,25 af 9,50 Paardeboonen f 8,25 i'8.50. Waar 'terniet bij staat, isjdoprijsperH.L. Bevallen: M. E. A. Klinge geb. Tamson. d. Overleden: M. Brouwer, 68 j., man van J. M. Wattel. Van 15—18 September. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Beun, 34 j. wednr. en C. Dierx, 41 j.jd. Bevallen: D. Vos geb. Gunst, d. J. Tax geb Huijsmans, d. (tweel.) W. van Loenen geb. Jaoobse, z. Overleden: J. W. Quaars, 4m.,d. Telegrafisch Weerbericht naar waarnemingen in den morgen van 19 September medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 779.2 te Ilerno- sand, laagste stand 761.7 te Nice. Verwaehting (tot den avond van 20 Sept.) zwakke tot matige Oostelijke wind, be wolkte lucht, droog weer. Weinig ver andering van temperatuur, S C H 0 II w I N 0. Goescbe polder Vrijdag 28 September. Heden overleed tot onze diepe droef heid onze geliefde eehtgenoote en zorg dragende moeder, JOHANNA ANDRIESSEN, in den ouderdom van ruim 32 jaar. J. W. HUIJBREGTSE. Vrouwepolder, 18 Sept. 1906. Heden overleed in het Gasthuis zacht en kalm na een smartelijk lijden van slechts 5 weken, onze geliefde echtge noot, vader, behuwd- en grootvader MAK1NUS BROUWER, in beu ouderdom van ruim 68 jaar. Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Uit aller naam, Wed. J. M. BROUWER-Wattel. Serooskerke, 19 September 1906. Voor de vele blijken van deelne ming, zoo van bier al» elders ondervonden bij en na het overlijden mijner geliefde eehtgenoote MARIA VAN DE WAL, betuig ik bij dezen mijn welgemeendeu dank. H. SCHOOLMEESTER. Kapelle, Sept. 1906. WIE? Je kachellak, je ware hoor!!! Zwart ben ik Glimmend ben ik Olad ben ik Gemakkelijk ben ik Bemind word ikOveral verkrijgbaar ben ikIn iedere stad ben ik In ieder dorp ben ik In flacons ben ik In flacons a 25, 35, 50 en 75 cent. Afdeeling: „WALCHEREN". op Maandag 24 September 1906, des voormiddags ten half 11 uur, op de boven zaal der Sociëteit: „de Vergenoe ging" te Middelburg. J. KRAAMER, Secretaris van de firma C. A. SCHULTE Co., Drogisterij „Het Roode Kruis", Lange Delft H 2, Middelburg, kosten 20 cent het pakje, zes pakjes kosten 1 gld. 10 ct. De Notaris J. HOSANG zal op Don derdag den 27 September 1906, des avonds te acht uur, op de bovenzaal dei- Sociëteit „De Vergenoeging" aan de Groote Markt te MIDDELBURG, in het Bezichtiging daags vóór en op den dag van verkoop van 10 tot 12 en van 2 tot 4 uur, op vertoon eener toegangkaart met nadere inlichtingen verkrijgbaar teu kan tore van voornoemden Notaris te Middel burg, op den Dam, bij de Gfftanbeurs,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3