ess net fcgsïwöéiiis, HEM SCHRIJFT ONS! Openbare Verknopingen. Advertentiën. Me isnltta ei ander Huisraad een Pakhuis, RECLAMES. VeilingsTereeniging Openbare Verknoping' Kerknieuws. Wissenkerke. De Kerkeraad heeft besloten voor de wintermaanden een hulp prediker aan te stellen, die naast den heer F. van der Peijl te Kamperland zal werk zaam zijn. Op dit besluit is reeds de goedkeuring van het Classicaal Bestuur gevraagd. LAATSTE BERICHTEN. Telegrafisch Weerbericht „WALCHEREN". OP DINSDAG 21 AUGUSTUS 1906, publiek verkoopen: ERF en BOUWLAND, OP DINSDAG 21 AUGUSTUS 1906, Men vurige Hij maakte ook dit jaar weer deel uit van de Nederlandsche delegatie op het onlangs gehouden congres der Interpar lementaire Unie te Londen, en had na afloop daarvan nog eenigen t(jd in Enge land vertoefd. Hij was op de terugreis naar Nederland. Waarschijnlijk had hij zich overspannen bij een poging om een vertrekkenden trein nog te halen. Den 1 Juni 1851 te 's-IIertogenbosch geboren werd hij in 1894 tot lid der Tweede Kamer gekozen en in 1897 her kozen om in 1901 te moeten ruimen voor het tegenwoordige Friesch Chr. Histori sche lid mr. Schokking. De begrooting voor het Departement van Landbouw, Nijverheid en Handel voor het jaar 1907 moet op l'/a miljoen hooger geraamd z(jn dan die voor het loopende jaar. Te Bloemendaal is een vrouw bij het goed spoelen in het Kanaal gevallen en jammerlijk verdronken. Te Oude- haske (Fr.) is bij het uitspoelen van luiers de vrouw van L. voorover in de vaart gevallen en verdronken. Te Renkem arriveerde Donderdagavond een vrouw met de tram, teneinde een bezoek te brengen aan haar ouders, zij wilde aan het Leeuw steegje uitstappen. De tram reed echter door, en toen zij dat bemerkte sprong zij er uit. Dit had tot noodlottig gevolg, dat zjj met beide beenen onder de wielen dei' tram kwam. Beide beenen werden afge reden. Op den korenmolen te Suameer geraakte Donderdag de knecht tijdeDs het malen tusschen de spil en den koren bak. Daar hij alleen in den molen was, werd deze eerst op zijn hulpgeroep tot staan gebracht, waarna bleek, dat de man vreese- lijk aan arm, schouder en hoofd verwond was. Zijn toestand is zeer ernstig. Juist zou zijn schoondochter met haar kind van elders overgekomen, hem op den molen een bezoek brengen, toen het ijselijk ongeluk werd ontdekt. Zij was reeds tot den molen genaderd. Te Hoorn werd een rangeerder, die een paar waggons had losgehaakt en weer van onder de rijtuigen aankwam, door den Amsterdamschen trein die juist het station binnenstoomdegegrepen, ernstig gewond en verminkt. Hij stierf aan de gevolgen. Een millionnairs-roman. Sinclair, de journalist, die door zijn roman The Jun gle", den stoot heeft gegeven tot 't bekend worden van de Amerikaansche vleesch- schandalen, is bezig met een nieuwen roman „The Financier". De wijzen, waarop de ongehoord groote Amerikaansche ver mogens worden bijeengebracht on waartoe ze worden gebruikt, worden er in behan deld. Men voorspelt schokkende feiten aangaande eenige overrijke families en over hunne verdorvenheid. Dat belooft wat. Te Chihuahua (Mexico) zijn 30 ar beiders en eenige Amerikaansche bazen omgekomen ten gevolge van de ontplof fing van een wagen net dynamiet. Van hooge afkomst. In de Duitsche Lexicon van tijdgenooten „Wer ist's geheeten, maakt de bekende sociaal-democratische journaliste Lily Braun haar stamboom bekend. Jerome Bonaparte, de koning van Westfalen, is haar overgrootvader. £n 't schijnt, dat de papieren die koninklijke afkomst ontwijfel baar aantoonen. 't Is om een flauwte van ergernis te krijgen voor een sociaal-democrate blauw bloed. Gelukkig zijn de Bonapartes van huis uit toch ook maar gewone bourgeois. Een valsche munter in 't jaar 1664. In het dogenpaleis te Venetië is een eigenaardige vondst gedaan. Bij het herstellen van de Sala degli Inquisitaire (zaal voor gerechtelijk onder zoek) vond men in een tot nu toe onbemerkt gebleven muurkast een voorraad munten en de documenten van een proces tegen een valsehemuntersbende uit het jaar 1664. Het hoofd van de bende is geweest de Fran8chman Jean Rabol, die als Veneti- aansch soldaat op Kreta tegen de Turken een arm had verloren en bij wijze van.... pensioen de vergunning had gekregen om in stad en staat Venetië te mogen bedelen. Waarschijnlijk wist hij dit voorrecht niet voldoende op prijs te stellen of kon hij den slag niet te pakken krijgen althans hij ging een vennootschap aan met 'n wapensmid en 'n alchimist en begon de valsche-muntenfabricage. De reohtsstukken worden onderzocht op hun historische waarde. Tegen het inademen van ziektekiemen. In het laboratorium te Göttingen zijn onderzoekingen gedaan van de beste ma nier om zich, als men in een besmette omgeving moet vertoeven, te beveiligen tegen het gevaar van inademing der smet stof. Het bleek dat de meest gecompli ceerde middelen eigenlijk den minsten waarborg gavenals men mond en neus zorgvuldig met watten beschermde of zich van maskers bediende, kwamen altijd nog tal van kiemen naar binnen, waarschijnlijk omdat de ademhaling dan zoo bemoeilijkt werd en zeer diepe inademingen werden gedaan. Het beste was nog een eenvoudige zakdoek voor mond en neus te houden. De psychologie van het bergklimmen. Het bergklimmen is al lang niet meer alleen een sport, maar ook een wetenschap, die de voordeelen, maar ook de gevaren ervan leert kennen. Het is van het grootste gewicht dat zij die er aan mee willen dosn, volnjaakt gezond en in goede con ditie zijn. Tal van ongelukken, die be kend zijn geworden, berustten niet op een misstap of een duizeligheid, zooals men altijd dacht, maar op de omstandigheid, dat het hart ep een gegeven oogenblik zijn diensten weigerde. In den laatsten tijd is daarover in de Italiaansche pers een levendig debat gevoerd. Wanneer men te dien opzichte echter voorzichtig is, kan de lichamelijke en moreele invloed van het bergklimmen, door de oefening van spieren en zenuwen, naar het schijnt, moeilijk hoog genoeg worden geschat. Zion-city. Op last van de rechter zal op den derden Dinsdag in September in Zionstad de verkiezing plaats moe tenhebben van Dowies opvolger, bij welke verkiezing ook de vrouwen mee zullen mogen stem men. Het faillissement van Do wie is op bevel van denzelfden rechter opgeheven toch niet wegens gebrek aan actief? John. E. Hateley is op het oogenblik tegen een borgstelling van 25000 dollar door de rech ter tot receiver der stad aangesteld. Men schrijft ons, en de brieven zijn altijd vervat in dezelfde termen. Mannen, vrouwen, jonge meisjes, gelukkige ouders, allen betuigen ons hunne voldoening over de verlichting en de genezing die de Pink- pillen hen hebben gebracht. Wij zouden al die brieven willen afschrijven, maar de ruimte der courant laat dit niet toe, want er zou geen voldoende plaats voor de andere nieuwsberichten overblijven. Toch geven wij hier eenigen er van Mej. Laumen, oud 62 jaren, te Sittard, schrijft „Ik ondergeteekende verklaar aan ver schrikkelijke pijnen in den rug en in de maag te hebben geleden. Ik heb veel medicijnen gebruikt die zonder resultaat bleven. Door herhaald lezen in de eou- ranten van genezingen door de Pinkpillen besloot ik deze te beproeven, en het re sultaat van die proef was zoo gunstig dat ik met de behandeling ben voortgegaan tot mijne volkomene genezing." Mej. C. Melissen, te Zegge, oud 59 jaren, schrijft „Ik heb gedurende 5 jaren aan maag krampen en pijnen in de zij geleden. Ik had geen eetlust en kon niet rustig slapen. Alle middelen, behalve de Pinkpillen, waren niet bij machte mij te genezen. De Pinkpillen, daarentegen, hebben mij onmiddellijk veel goed gedaan. Zij hebben mij genezen en ik heb er groot vertrou wen in." Mej. P. SweepReijnen, te Tilburg, schrijft „lk ondergeteekende verklaar gedurende langen tijd te hebben geleden aan ernstige algemeene verzwakking, en het verheugt mij U te kunnen berichten dat de Pink pillen mijne krachten hebben versterkt en mijne wankelende gezondheid hebben hersteld." De Pinkpillen zijn een uitstekend mid del. Zij genezen, en daarvan leveren wij U dagelijks de bewijzen. Aarzel niet ze te gebruiken, zij zullen goed voor U zijn, want zij zijn goed voor alle gestellen. Zij genezen bloedarmoede, bleekzucht, zenuwlijden, algemeene verzwakking, maagkwalen, rheumaiische pijnen, St. Yitus-dans, zenuwverslapping. Prijs f 1.75 de doos, f 9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, Hoofd-depothouder voor Neder land en Apotheken, Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar voor Middelburg en omstreken bij Joh. de Roos en voor Goes en omstreken bij Gebr. Mulder, Drogerijen en Verfwaren. Ned. Herv. Kerk. De Algemeene Synode heeft op een verzoek van het classicaal bestuur van Zierikzee, doende wat des kerkeraads is, te Serooskerke (Sehouwen), om te mogen toepassen art. 30 reglement op de diaco nieën, gunstig beschikt. Oud Geref. Kerk. Beroepen te Amsterdam (vac. Ozinga) H. Roelofsen te Goes. - Het Zendingsblad van de Geref. Kerken no. 8 (Augustus 1906) bevat een goed ge lijkende photo van ds. Ingwersen en zijn gezin, De schrijver van „Voor jonge lezers" doet er het volgende bijschrift bij, dat, naar wij hopen, moge strekken om den Zendingsgeest onder ons en 't aantal jeug dige abonnees op dit aangenaam geschreven Zendingsblad te vermeerderen. Ds. H. Ph. Ingwersen en gezin. Ik feliciteer je wel met datmooiegroepje, en nog meer met de mensehen die door dat groepje worden voorgesteld. Weet je wie het zijn Het is een heel lief gezin, een dominé en een mevrouw en vier kinderen, waarvan ik de oudste heb zien spelen, onvermoeid de kamer in het rond, met een spoortrein door hem zei ven samengesteld uit een karretje, een poppenwagentje, een paard,een kruiwagen, en nog een paar andere voertuigen. Het spreekt van zelf dat er vele déraillementen voorkwamen, maar dan ging de locomotief zelf maar even er bij langs om de gevallen wagons weer in het spoor te zetten. Passa giers leden, zoover ik gemerkt heb bij deze rampen geen schade aan lijf of leden. Dat onvermoeide spelen, in weerwil van ramp en ongeval, zal hoop ik voor den vader een voorbeeld zijn, dat hem steeds voor oogen staat als zijn werk tegenslaat. Wie de vader is Het is een dominé, dat weet je al. Hij heeft gestudeerd te Amster dam en is voor een paar jaar naar Koude- kerke beroepen. Toen hij daar was begon hij dadelijk veel over de Zending te spreken, niet alleen in eigen gemeente, maar ook in de omgeving. Hij zocht geld samen te bren gen, voor dit goede doel. Hij ijverde voor het denkbeeld dat Zeeland zelf wel een predikant naar Indië kon zenden. Terwijl hij zoo druk aan den arbeid was en over alles dacht wat het Zendingswerk bevor deren kon, kwam daar in eens een stem uit Utrecht, een stem van Java, „Kom over eu help ons". Daar had hij bijna nooit aan gedacht. Het ging hem niet gelijk ds. en mevr. v. Dijk, die het vorige jaar naar Keboeroen zijn gegaan. Die beiden hadden altijd begeerd en gehoopt dat God hen tot de Zending zou roepen. Zij hadden er zelts bij het koopen van hun meubelen, toen ze gingen trouwen, al een weinig mee gerekend, dat ze wel eens spoedig naar Indië konden gaan. Heel anders ds. en mevr. Ingwersen. Die hadden er eigenlijk nooit ernstig aan ge dacht. Maar toen de roeping kwam durfde de dominé niet bedanken en mevr. durfde geen tegenstand te bieden en zoo kwain het dat die twee zich overgaven tot den dienst des Heeren in de Zending. Nu, de plaats waarheen ze zouden gaan is ook al lang vacant. Het is Poerworedjo, in de vroegere residentie Bagelen, die nu bij Kedoe is ingelijfd, op Midden-Java. Zoek het maar eens op, op jekaart van Java. Poerworedjo is in de Zending een be kende plaats. Indertijd wbönde daar mevr. Philips. Deze dame had een warm hart voor het zielenheil der Javanen en haar man was het wel met haar eens, hoewel hij meer dacht aan andere dingen. Zij kon niet rusten voor ze hem overhaald had om op hun erf een kerkje te bouwen. Als er dan een dominé of een Zendeling was, verzocht ze dien om er in te preeken en als ze niemand kon vinden, preekte ze zelve. Dat leek wel wat vreemd maar nood breekt wet. Ze meende dat aan de Javanen het Evangelie moest worden gepredikt en als een ander het niet kon of wilde doen, zou zij het zelve doen. Zooveel ijver hebben alle menschen niet. Ongelukkigerwijze kwam zeinaanraking met een zekeren Sadraeh,een rijk begaafden Javaan, die Christen heette, maar waar schijnlijk meer ziciizelven dan Christus zoekt. Door dezen is een groot deel van de v rueht v au haar werk weer verloren gegaan. Maar te Poerworedjo zeifis dan toch een gemeente. Die is gesticht door Zend.Bieger, later verzorgd door Zend. Wilhelm en nu het laatst door ds. L. Adriaanse. Er is nog een reden waarom Poerworedjo zoo bekend is bij onze zendings-vrienden. Op die plaats stond vroeger de Keuchenius- school, tot opleiding vanïulandschehelpers. Je weet wel, de heer J. P. Zuidema stond aan haar hoofd, en heeft er jaren lang al zijn krachten aan gewijd. Nu dit jaar werden de heer D. Koelewij» en ds. D. Bakker ook als leeraren aan die school ver bonden. Maar ze is uit Poerworedjo ver plaatst, ze staat nu te Djokjakarta. Vroeger was deze plaats de gezelligste voor onze Zendelingen, want ze waren er met hun tweeën, dat is nu voorbij, ds. Ing wersen woont er alleen met zijn gezin. Nu de school weg is, kan hij het werk best af, want het is maar een kleine gemeente. Maar hij heeft ook meer te doen dan alleen in de stad Poerworedjo. Hij en ds. Netelenbos, van Wonosobo, hebben met zijn beiden de vroegere residentie Bagelen, meteen ander half millioen Javanen voor hun rekening. Ze moeten met hun tweeën al de Javanen in Bagelen de boodschap der verlossing brengen. Ds. Ingwersen moet nu den trein trekken, evenals zijn zoontje waarvan ik u vertelde, en ik hoop, dat hij altijd maar weer met geduld de voertnigen op zal zetten als/er eens een onderste boven rolt. Een enkele keer zag ik van den kleinen baas, dat hij maar doordraafde ook al leideboel onderste boven, maar dan duurde het niet lang, dan was alles kapot en dan moest de kinder meid komen om de touwtjes weer aan te binden. Dat ging dus verkeerd. Gij moogt wel voor hem bidden dat God zijn woord drage van desa (dorp) tot desa, over bergen en door dalen en dat Hij hem rechte wijsheid geve. Dinsdag 21 Augustus. Middelburg, door not. Verhulst Notarishuis 10 uur meubelen, afbraak, suikerwerken, bakkersgereedsehappen, enz. W.- Souburg, door not. Paap half 3 bij Wijsveld hel huis 71a met 4080 c.A. bouwl. Goes, in de Prins door not. Mulock Houwer 3 uur voor dhr. Fransen v. d. Putte oppervruchten onderBiezelinge. Aan wijzing M. Verhulst; in den boomgaard Molentje 's-H. dijk Goes sleutel bij Okké. En voor 't Gasthuis de oppervruchten onder Heinkenszand, boomgaard B. v. Damme. En voor 't Burgerl. Armbest. de opper vruchten van een boomgaard Heernisse- weg bij Mieras. En om 8 u*r een pakhuis Korte Nieuwstraat B 93. Woensdag 22 Aug. Goes, in de Prins door deurw. Holl- manu en Verhoek mahonie kabinet, dito schrijfbureau, tafels, enz., waschtafels, ledi kanten, barometer, fiets, sportkar, petro leumkachel, 2 nieuwe melkontromers „Lanz" enz. Dinsdag te zien. Ritthem, op Welgelegen door not. Verhulst 10 uur 1 bruine ruin 17 jaar, 6 baatgevende melkkoeien, kalfvaars, l'/a jarige vaars, melkgeit, loopvarken, 30 kippen, 10 kuikens, karnhond, menwagen met toebehooren, veer wagen, driewiels- kar, kooktoestel, mutsaards, hooi, mest, landbouw-, zolder- en melkersgereed schap enz. .Kruin in gen, in het Wapen van Zeeland door not. Schram 3 uur appels en peren in boomgaarden Grintweg, Schore, Biezelinge en Kruiningen, Oude Putten, Stroodorp en Touwbaan. Oudelande, half 2 bij wed. J. Lous door not. v. d. Kloes een huis en zijkant weg aidaarl31 c.A. En3804bouwl.,zijkant weg en watergang. Donderdag 23 Aug. 'sHeerenhoek,bij Hazen door not. Overman 10 uur 11630 c.A. bouwl. voor erven de Graag. Middelburg, 8 uur in de Verge noeging door not. Struve lo. een winkel huis met afz. bovenwoning Wal B 105 groot 72 c.A. 2o. een koffiehuis en tuin Segeerstraat H 102 groot 121 c.A. 3o. een huis bij den Noordweg R 32 groot 24 c.A. 4o. een dito Nieuwe Vliss. weg C 179 groot 241 c.A. 5o. 940 c.A. bouwl. N. Vliss. weg. Te zien 22 en 23 Aug. 1012 en 24 uur- Vrijdag 24 Aug. Krabbend ij ke, voor gebr. Krijger door not. Pilaar half 2 in het stationskoffie huis lo. de ambachtsheerlijkheid van Krab- bendijke met het recht op den titel en met 1,4445 H.A. zijkanten van wegen. 2o. het jachtrecht op gronden in Oost Krabb, Nieuw Krabb, Maas, Monniken- en Oost- polders. Driewegen. De raad dezer gemeente heeft in zijn laatste vergadering besloten tot de aanschaffing van een nieuw toren uurwerk en van een ziekenbarak, alsmede om over te gaan tot verbetering van de dorpsstraat. Te Cortgene is gisteren overleden de heer Hendrik Roelof, een algemeen ge acht man in zijn gemeente, op het eiland en in de provincie. Jarenlang was hij notaris, dijkgraaf en griffier van verschillende polders en pre sident-kerkvoogd. In menig opzicht zal deze waardige man worden gemist. In den strijd voor de antirevolutionaire beginselen heeft hij nimmer vooraan ge staan. Toch heeft hij jaren lang, als mede eigenaar van ons blad, in den bloei der „anti-liberale" actie belang gesteld. Eere zij zijne nagedachtenis marktberichten, Veiiingsvereeniging „Walcheren" MIDDELBURG, 17 Aug. 1906. Aardappelen, blauwe, f 2,08, id. late f 2,30 f 2,50, id. bonte f2,—f 2,20, id. schoolmeesters f2,20, zoete St. Jan appel f 6, zure id. f 3,f5, Hondsmuil f 3,50f 3,90, tarwe appel f 6,40, Coalen Keswick f 3,60f4,80, Hondsperen f 5, van As-peren f4,80, Suikerij, roode, 14,06—f4,12 alles per H.L.zure appels f2,55, handperen f 2,50, beiden per kin oomskinderen 6575 c., jutten f1,65, beiden per 5 liter pruimen f 1,80 per 100 stuks morellen 2227 cent per K.G. abricozen f 1 per 100 stukssnijboonen ie soort 60—95 cent, id. 2e soort 35—49 cent,suikerboon ie soort 80100 c.,id. 2e soort 5174 cent,alles per grietroode kool 410 c., savoije kool 3V2— 8'/2 c., bloemkool 1216 c., komkommers ie soort 22V2 cv id. 2e soort '/21 cent, alles per stuk; augurken 1718 cent per 100 stuks; sla f 1,10f2 per 100 krop; andijvie f 1—f2,25 Per 100 struik; karoten I3 cent, peën i'/2—3V2 C., pieterselie 2'/2) ramenas l'/2 cent, selderij i'/22 cent, rapen 3 cent, ajuin 1 cent, alles per bos; zilveruien 1014 cent per K.G.zuring 1 cent, postelein ii35 cent, beiden per ben. Veiiingsvereeniging „Zuid-Beveland" GOES, 18 Aug. 1906. Engelsche kroozen, 9 a 15 cent per kilo Peren, f 1,70 a f 3, A ppels, f 1,65 a f 1,90, beiden per kin; Aardappelen, f 1,60per H.L.; Talel- appelen f0,30 a f0,35 Per chip. AXEL, 18 Augustus 1906. Oude Tarwe f8,50 f9.Nieuwe Tarwe f0,èl fÓ,Rogge f7,75 a f8,25 Nieuwe Wintergerst f7,50 a f8. Zomergerst f 0,a f 0,Haver f 8.— f8,25; Kookerwten f0,a f0,— Voererwten f0,a f 0,Paardeboonen f8,50 f9.Lijnzaad f0,f0, Koolzaad f 0,f 0,—Aardappelen f0,— a f 0, Alles per 100 K.G, naar waarnemingen in den morgen van 18 Augustus medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 770.0 te Horta, laagste stand 753.0 te Bodö. Verwachting (tot den avond van 19 Aug.): zwakke tot matige Noordwestelijke tot Noordelijke wind, zwaar bewolkte lucht, waarschijnlijk nog regenbuien. Weinig verandering van temperatuur. Heden overleed na langdurig lijden, onze geliefde Echtgenoot, Vader en Behuwd vader, de Wel Edele Heer HENDRIK ROELOF, in leven notaris alhier, in den ouder dom van bijna 80 jaren. Cortgene, 17 Augustus 1906. L. ROELOF-De Vos. M. VAN MER VENNÉE—Roelof. J. C. VAN MERVENNÉE. A. SWEMER—Roelof. P. C. W. SWEMER. DANKBETUIGING. Voor de vele en treffende bewijzen van deelieming en vriendschap, ons betoond tijdens de ziekte en na 't overlijden van ons geliefd zoontje en broeder JAN, betuigen ondergeteekenden bij dezen hun hartelijken dank. Tevens spreken zij hun diepgevoelden dank uit aan 't Hoofd en 't verder onder wijzend personeel der Openbare School te Koudekerks, benevens aan de leerlingen die ons kind bij zijn begrafenis de laatste eer hielpen bewijzen. Koudekerke, 18 Augustus 1906. P. BOSTELAAR. G. BOSTELAAR—Lorier. A. BOSTELAAR. Voor de vele bewijzen van belang stelling, zoowel van hier als van elders ontvangen, bij gelegenheid van onze 35- jarige echtvereeniging, betuigen wij onzen hartelijken dank. A. DE BUCK. L. DE BUCKLouwerse. Westkapelle, Augustus 1906. H H. Winkeliers en Wederver- koopers Vraagt prijsopgaaf van Inlandsch gesmolten en ongesmolten Blad reuzel. Aanbevelend, F. F. JOOSSE, Eigenhaardstr., Midd'b. Er wordt bekend gemaakt dat Vrijdag 31 Augustus de veiling zal plaats hebbeu om 1 uur inplaats van 5 uur. Goederen kunnen des morgens reeds gebracht worden. Dat Donderdags bij de groote veiling ook tevens kleine vei ling gehouden wordt van fruit, enz enz. De leden worden nogmaals her innerd dat hm nummer duidelijk op alle manden en zakken nioet geschilderd worden. 'T BESTUUR. Notarishuis Middelburg. De Notaris J. W. VERHULST zal op Dinsdag 21 Augustus a.s., des mor gens ten 10 uur, verkoopen: w. b.4 Schrijf bureaux, Vogel's- en an dere Brandkasten, Naaimachines, Roode en Witte Spaansehe Portwijnen, Biljart, Choeolaad en Suikerwerken, Bakkers gereedschappen, Kruideniersopstal, Af braak, en wat meer is te zien éen dag voor den verkoop. Notaris PAAP te Vlissingen zal des namiddags 21/3 uur, in het koffie huis van W. Wijsveld te West-Souburg, gemerkt A 71a, met? aan het Smitswegje, in de gemeente Oost en West-Souburg, groot 40 Aren 80 Centiaren (1 Gemet ll1/,. Roeden). Te veilen in 10 perceelen en massa. Te bezichtigen op den dag van verkoop. des avonds te 8 uren te Goes, in „De Prins van Oranje", ten overstaan van Notaris MULOCK HOUWER, van staande te Goes aan de Korte Niéuw- straat, wijk no. B 93. Gebruik bij de betaling. De sleutel is verkrijgbaar bij den No taris lederen werkdag van 9—12 uur,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3