In Lossing h n i EEÜ WOONHUIS Aanbestedingen. Aiaop lerlsspingsu %m. Advertentiën. GR1UD en RIVIERZAND. OPENBARE YERKOQPING best Bouwland best Bouwland jjawbestedmq. sAarktberichten. Waarde, Krabbendijke en Schore. Maandag 20 Augustus 1906, Weiland, Rietveld en Uitweg op Donderdag 30 Augustus 1906, en deze was bet, die in een prachtige livrei by zijn zoogenaamde weduwe als knecht diende. De zaak is thans voor de Newyorksche rechtbank en belooft romantische incidenten te onthullen. Een Engelschman heeft nagegaan welke hoedensoort bij warm weder hat hoofd 't koelst houdt. Hij liet daartoe een man vau gemiddelde lengte en gewicht in de zon zitten bij ruim 90 gr. Fahr. telkens een kwartier lang met een ander hoofddeksel waarbinnen een thermometer was aangebracht. De uitkomst was aldus, dat de thermometer wees bij een Stroohoed (Panama) 77 graden. (ovaal met deuk) 79 (grove platte) 81 Hooge vilten (cylinder) 89 n Ronde id. (flambard) 93 Pet of muts met klep 99 Een „kachelpijp" bleek dus nog veel koeler te zijn dan een flambard en een pet. Een Amerikaansch blad neemt door het volgende verhaal een loopje met de kunstkennis in de Nieuwe Wereld. Een Newyorker millionair besteld een namaaksel van de Venus van Milo. De kist komt aan en zie, het beeld heeft geen armen. Een booze brief volgt aan het bestuur der spoorwegmaatsehapppij die de kist heeft afgeleverd. Het bestuur zendt terstond een beambte naar den „kunst kenner", en het verslag luidt niet anders de armen ontbreken. En de maatschappij keert een hooge som als schadevergoe ding uit. William Bryan, de democratische candidaat voor het presidentschap der V. St., die met zijn gezin te Ziirich ver toeft, heeft zich met veel vertrouwen uit gelaten over den afloop van den verkie zingsstrijd. Hij gelooft vast, het van den republikeinschen candidaat te zullen win nen. De strijd begint einde September. Te Lissabon is, op verzoek van' de Braziliaansehe regeering, zekere Guerreiro in hechtenis genomen, die beschuldigd wordt, de prachtige kroon vol kostelijke steenen van de vroegere keizers van Brazilië gestolen te hebben. De kroon moet een waarde vertegenwoordigen van ruim een millioen gulden. De graanoost in Spanje is, volgens een officieel bericht, dit jaar buitengewoon overvloedig. Men hoopt 17 millioen cen tenaars graan, 10 centenaars gerst en 3 centenaars haver meer te oosten dan het vorige jaar. In Andalusië is de opbrengst vijf maal zoo groot als anders. Spanje zal daardoor thans in staat zijn graan uit te roeren, hetgeen sinds langen tijd niet ge beurd is. Een geweldige brand heeft gisteren in Engeland de papierfabriek van de firma C. Hook Townshend Do. te Snod- land, bij Rochester, op één na de grootste der papierfabrieken der wereld, in de asch gelegd. Tot ver in den omtrek waren de straten van Rochester en omliggende dorpen bedekt met papierasch. De schade wordt voorloopig geschat op ongeveer 100,000 pd. st. De Duitsehe Rijkskanselier prins Von Billow zal tegen het einde van Augustus, uit Norderney naar Berlijn terugkeeren, daar hij door den Keizer is uitgenoodigd, den doop van >s Keizer kleinzoon bij te wonen. Tevens zal dan (28 dezer) een Pruisische ministerraad gehouden worden. Men heeft in Amerika nu toch ein delijk een voorbeeld gesteld om aan het straffeloos eigen rechter spelen (lynchen) van blanken over negers een eind te maken. Te Salisbury is de leider van een relletje, dat met het lynchen van eenige negers eindigde, tot 13 maanden gevangenisstraf veroordeeld. Dinsdag 21 Aug. Midddelburg, in het Militair Te huis door de vereeniging Kinderzorg 2 uur het bouwen van een Kinderhuis Veersche Singel. Aanwijzing 17 Aug. 3 uur. Inl. W. L. Huson Vlissingen en J. Baljeu Middelburg. Inschrijvers moeten lid zijn der Herv. Kerk. Bestek enz. ad. f 1.75 per stel. Kamperland, bij Goudswaard door ,t bestuur van den Soelekerkepolder het uitvoeren van een verbetering van den zeedijk. Bestekken by dhr. Vader van '8 Gravenpolder te Wissekerke. Aanwijzing 21 Aug. 10 uur op de Geersdijksehe Kaai. Woensdag 22 Augustus. Nisse, door B. en W. 11 uur, in 't gemeentehuis lo. het vernieuwen en her stellen der torenspits 2o. het maken eener bestrating met nieuwe keien 3o. id. met oude. Aanwijzing 10 Aug. 10 uur. Bestek 94 uur ter inzage in de gemeentekamer. Inl. dhr. architect v. d. Weert te Goes. Bestekken a 50 bij dhr. burgemeester. V e e r e2 uur in den Campv. Toren door dhr, Himpens, het bouwen van een woonhuis Bestek bij A. de Poorte. Aan wijzing 10 uur. Vrijdag 24 Aug. Kloetinge, door B. en W. in het Gemeentehuis, straatwerk in de kom, 10 uur. Aanwijzing 17 Aug. 10 uur. Bestek ter inzage ter secretarie 10—2 uur. Inl. J. W. v. d. Weert W.Jz. te Goes. Donderdag 30 Aug. Roosendaal, door not. v. d. Kun het Zeeuwsch koffiehuis aan 't station van dhr. M. C. A Appels. Inzet 16 Aug. 5 uur. Zaterdag 1 September. B o r s s e 1 edoor het besuur yan den $aj, polder Boresele bet uitvoeren yan zinkwerk en steenbestorting totverdediging van den oever van den polder. Raming f 25.200. Het bestek bij dhr. Beenhakker. Aanwijzing 24 eu 27 Aug. 2—4 uur bij de direetiekeet. Woensdag 5 September. Bruinise, 11 uur door B. en W. verbouwing post- en telegraafkantoor. Aanwijzing 1 Sept. 10 uur. Inl. gemeente- opzichter Brouwer. Goes. Dinsdag werd door not. Pilaar publiek geveild voor de wed. Kamp een woonhuis, Korte Vorststraat. Hoogste in schrijver N. Knierum f 1150. Inschryving niet verhoogd en pand opgehouden. Goes. Voor dhr. M. Duyvewaardt werd heden door dhr. F. G. C. Rothuijzen aan besteed Het afbreken van een woonhuis, hoek Lange vorststraat en ter plaatse op bouwen van een nieuw woon- en winkel huis. 12 biljetten werden ingeleverd van de heerenL. Peeters, Kwadendamme, f2550; A. Janse, Nisse, f2550; J. Cop- poolse, 's-Heer Hendrikskinderen, f 2480 J. de Bruine f 2230; J. C. de Beste, f 2215; M. Buitendijk, f 2180 A. Luijk f 2139 A. Jacobs, f2110; D. J. Arentz, f2086; W. F. v. Riet Jr., f1990; W. J. v. d. Weert Zonen, f 1885J. Heijnsdijk f 1845. Aan den laagsten inschrijver is het werk gegund. De inschrijvers zonder vermelde woon plaats wonen te Goes. Rilland. Voor de aanbesteding van steenkolen voor het burgerl. armbestuur alhier is ingeschreven door dhr. J. A. Col- paart a f0,97 per H.L kolenvereenig. „Nooit Gedacht" f 0,93 per H.L.id. „De Vrijheid" a f 0,90 per H.L.id. „Ons Belang" 5 f 0,90 per H.L. Bij loting gegund aan „Ons Belang". 0.-Souburg. Door not. Hioolen werd heden verkocht het hofsteedj e Rozenburg' huis, schuur en erf, groot 88,17 c.A. Kooper dhr. Bakker te Middelburg voor f4511; 2 woonhuizen aan de Tramhalte gecombineerd hoogste bod f 1230 opge houden. Middelburg. Heden werd aan het ge bouw van het Provinciaal Bestuur van Zeeland aanbesteedle. het verbeteren van het bergingsdok voor sluisdeuren met bijkomende werken te Vlissingen. Raming f36000. Inschrijvers: W. Dekker, Yeere, f32172; H. Jansen Jr., Midd'b., f 35200 J. P. Panny, Krabbendijke, f35500; F. N. de Rooy, Vlissingen, f36249; W. A. Verbruggen, Gouda, f37800; F. Kleijn, Dordrecht, en L. van Houwelingen, Har- dinxveld, f 37820J. Lindenberg Oz., Wemeldinge, f41900. 2e. het verrichten van baggerwerk op het Nederlandsch gedeelte van het kanaal van Ter Neuzen en in de buitenhaven te Ter Neuzen. Raming f5750. Inschrijvers: A. F. Volker, Sliedrecht, f5344 I. v. d. Velde, Dordrecht, f5470. Ue. De voorziening der boorden van het kanaal van Ter Neuzen. Raming f 1200. Inschrijvers R. Verschelling, Ter Neuzen, f 869G. J. Balkenstein, id., f 1050A. Tholens Dz., id., f 1030J. de Bree Fz., id., f1160; J. Wolfert, Hoek, f1160. Vlissingen. Dinsdag werden door not. Paap publiek geveild de navolgende huizen: 1. Het huis met tuin, Badhuisstraat N 52 en 52a, groot 143 c.A. Hoogste in schrijver L. F. Lenaers voor f5586, hoogste bieder M. Meijer, f 5686. Niet gegund 2 en 3. Sarazijnstraat H 137a-l375 en H 187-137a, groot 57 en 53 c.A. Hiervoor werd het hoogst gecombineerd geboden door L. F. Lenaers i 6000, waarvoor het niet werd gegund. Peroeel 4 was reeds uit de hand verkocht. 5. Het huis met tuintje, Kasteelstraat O 386, groot 1 A. Hoogste inschrijver J. A. CrooD, f2001, kooper H. J. Buurman, f2190. Allen alhier. LAATSTE BERICHTEN. Vlissingen. Het droge Dok is tegen woordig bijna geen dag leeg nadat „De Walcheren" het had verlaten is er weer. in opgenomen het stoomschip „Walzoor- den" om ook eveneens schoongemaakt en nagezien te worden. Gisteren werd het dok door dat schip verlaten en nu is er weer in opgenomen de onlangs aan de Schelde te water gelaten torpedoboot „Draak". Kloetinge. Het hof Blaamskinderen aan den 's-Gravenpolderschen Straatweg bewoond door den landbouwer A. Padmos brandt tot den grond toe af. In de schuur verbrandde een veulen, twee kalvers en een zeug met 9 jongen. Het huisraad is gered. Oorzaak onbekend. Goes. Heden werd in „De Prins van Oranje" eeno algemeene vergadering ge houden van de afdeeling Zeeland der ver eeniging van Het Nederlandsch Rundvee Stamboek. Onder voorzitterschap van dhr. K. J. A. G. Baron Oollot d' Escury te Hontenisse. Van de 354 leden waren slechts 15 leden tegenwoordig, waarvan 5 leden van het bestuur. Na opening door den voorzitter deelt hij mede dat de subsidie voor dit jaar is toegekend door de Provincie groot f3000 en door het Rijk f1965. Het verslag over 1905 en het rapport der keuringen over 1906 is ter perse om eerstdaags den leden toe te zenden. De afdeelingsrekening over 1905 wordt behoudens kleine gevraagde inlichtingen goedgekeurd. De rekening der Provinciale- en Rijkssubsidie wordt gecombineerd voorgedragen in ontvang op f 6117,10'/2 in uitgaaf f 6082,95 saldo f34,15'/2. De afdeelingsbegrooting wordt tot eene volgende vergadering uitgesteld, zoomede de benoeming van bestuursleden wegens periodieke aftreding. De heer W. Kakebeeke (aftr.) is door de vele werkzaamheden genoodzaakt ontslag te nemen. De heer Kakebeeke wenscht dat er een vast9 post voor de werkzaamheden van secretaris en penningmeester uitgetrokken wordt ter bezoldiging, die op een volgende vergadering zal vastgesteld worden, zdo- mede de benoeming. De heer Kakebeeke heeft den heer J. A. Snijder te Tholen voor die functie op het oog en noemt de capa citeiten van deze, die zich een eventueele benoeming zal laten welgevallen. De heer Kakebeeke zal tot 31 December a.s. aanblijven om den nieuwen titularis in te leiden. Het een en ander komt op de volgende agenda. In plaats van het aftre dend lid dat niet herkiesbaar is, n 1. dhr. J. D. Elenbaas, wordt tot het nazien der rekening over 1906 gekozen de heer C. Zuidweg te Wolfaartsdijk. De agenda der algemeene vergadering Donderdag 23 Aug. te Meppel te houden wordt behandeld. Als afgevaardigden naar die vergadering worden benoemd de heer6n B. Giljam te Ouwerkerk en J. A. Snijder te Tholen en tot plaatsvervangers de heeren C. Zuidweg te Wolfertsdijk en J. J. Mol te Waarde. Voorts wordt besloten de eerste alge meene vergadering weer te Goes te hou den. Bij de rondvraag komt de Haagsclie tentoonstelling nogmaals ter sprake. De voorzitter spreekt den wenseh uit dat de Afdeeling Zeeland daar op waardige wijze zal vertegenwoordigd worden. De cursussen voor veekennis komen ook nog ter sprake, en de heeren veeartsen Riseh en v. d. Vliet zijn bereids aangezocht de cursussen te Noord-Beveland en Krui- ningen, die aan de beurt zijn, te leiden. Onder dank van den voorzitter aan de belangstellenden, wordt de vergadering gesloten. Goes. Wij ontvingen een overdruk uit Het Chemisch Weekblad, van een levens schets van dr. G. H. Leignes Bakhoven, in leven directeur der Rijks Hoogere Bur gerschool te Goes, door dr. D. J. Hissink. Daaraan ontleeuen wij het volgende Guillaume Henri Leignes Bakhoven werd geboren te Utrecht, 20 Aug. 1845, en ontving in die plaats zijn gymnasiale en universitaire opleiding. Hij promoveerde in 1872 bij prof. E. Mulder tot doctor in de wis- en natuurkunde op een proefschrift, getiteld: „Over een nieuwen Amylalcohol". Reeds den 5 Sept. 1870 werd Bakhoven benoemd tot leeraar aan de H. B. S. te Kampen, in welke betrekking hij dr. D. J. Bocke opvolgde. Bakhoven bleef tot het voorjaar van 1899 in Kampen werk zaam als leeraar aan verschillende inrich tingen van onderwijs, toen hij benoemd werd tot directeur der II. B. S. te Goes, tevens tot leeraar in de schei-, plant- en natuurkunde. Weinigen hadden gedacht, toen Bak hoven begin December 1905 ongesteld werd, dat bij drie maanden later (3 Maart 1906) zou heengaan. Op een schoonen lentemorgen werd hij grafwaartsgedragen... Dr. Leignes Bakhoven is in de eerste plaats geweest leeraar, en met hart en ziel, met groote voorliefde heeft hij zich meer dan 85 jaar aan deze taak gewijd. In aanmerking nemende de reusachtige ont wikkeling, die de scheikunde in deze periode heeft doorgemaakt, zal men kunnen begrijpen welk een studie het van den leeraar gevorderd heeft om geheel op de hoogte van zijn vak te blijven, te meer wijl de leerstof telkens gewijzigd, en, zooal niet oogenblikkelijk, dan toch zooveel als doenlijk, in overeenstemming gebracht moest worden met den stand der weten schap.... Zonder mij te willen opwerpen als een bij uitstek tot oorfleelen bevoegd des kundige op dat punt, kan ik toch verklaren, dat Bakhoven steeds met zijn onderwijs zooveel mogelijk up to date is gebleven, en dit is niet enkel een persoonlijke on dervinding maar wordt ook bewezen door de groote gemakkelijkheid, waarmede zijn leerlingen aan de Amsterdamsehe Univer siteit, zoowel philosophen als medici, het onderwijs van Van 'tHoff, Bakhuis Roozeboom, Gunning en Lobry de Brayn hebben kunnen volgen. Er komt nog iets bij. Over zijn leer meester dr. D. J. Bocke schrijvende, zegt prof. Bakhuis Roozeboom dat men om vruchtbaar onderwijs te ontvangen, zijn leermeester moet liefhebben. Welnu, aan deze voorwaarde was by Bakhoven stellig voldaan. Geen zijner leerlingen, die hem niet gaarne mocht lijden. Ik meen niet beter te kunnen doen dan hier in te lasschen wat een van Bakhovens eerste leerlingen mij schreef„Hoevelen zullen met ons steeds met den grootsten eer bied aan hem denken. Welk een toon beeld van plichtsbetrachting, werkzaam heid, grondige studie, echte degelijkheid. De grondtoon was ernst, maar gepaard met de grootste, de zonnigste welwillendheid. Hoe innig en blijvend hartelijk was hij. Welk een geestdrift had hij voor nobel werkhoe gaarne maakte hij zichzelf daaraan dienstbaar. Hij was -een man van karakter in den waren zin des woords Het vervolg van dit met groote waar deering geschreven vlugschrift behandelt den overledene in betrekking tot diens arbeid als lid der Openbare Gezondheids commissie (te Kampen 1871'99> en zijn zorg voor Het keuren van levensmiddelen, waartoe hij ook lucht en water rekende. Op het in 1905 gehouden Congres voor Openbare Gezondheidsregeling te 's-Gra- venhage, is deze zaak door Bakhoven steeds bepleit, een groote schrede nader tot het doel gekomen het bestuur van genoemd congres toch is daar gemachtigd een com missie te benoemen, belast met de samen stelling van een code.r alimentarius Dr. Bakhoven heeft zich ook verdienste lijk gemaakt in zyn strijd tegen de saccharine. Natuurlijk dat iemand als Bak hoven ook als maatschappelijk man werk zaam is geweest. Hij was lid en bestuurslid van vele vereenigingen, o.a. van den Volks bond, afd. Goes, lid van het Bataafsch Genootschap der Proefondervindelijke Wijsbegeerte te Rotterdam en van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschap pen to Middelbarg". Dr. Hissink besluit zijn levensschets met een opsomming van de voornaamste ge schriften van dr. Bakhoven, welke doen zien dat dr. B. deed wat deze eens van dr. Lubach zei: „werken met de ernstige be hoefte de verworven kennis vruchtbaar te maken voor de geheele maatschappij". 's-Gravenhage. Benoemd tot Ont vanger der rijksbelastingen te Middelburg (buitengemeenten) dhr. S. P. Tismeer, commies ter directie directe-belastingen te Middelburg. Vrijdag 17 Aug. Middelburg, Koren- en Kinderdijk dooi not. Hosang 10 uur afbraak, 4000 dakpannen enz. O.-S o u b u r g ,i voor J. de Klerk 10 uur op Roosemburg door not. Hiooien inspan ais 1 vierjarige ruin, 1 driejarige merrie, 1 kalfdragende vaars, 2 stieren, 2 varkens, 2 geiten, 2 menwagens, 1 melkkar op veeren met 2 stel wielen, 1 driewielskar, 3 ploegen, 5 eggen, veldgang, voorsleper, sleepdeur, 40 broeiramen en bakaarde, landbouw- en melkgereedschappen, veld vruchten, nagras. Kloetinge, de opper vruchten door not. Muloek Houwer bij Akkenaar 2 uur in boomgaarden in Kloetinge, Goes, 's-Gra- venpolder, Kapelle, Nisse, 'sHeer Abts- kerke, Hoedekenskerke, 's Heer Arends- kerke, en bij M. Steyn te Hoedekenskerke. En 64 A. aardappelen, gerst en bruine boonen. 's Gravenpolder, bij Verbeek door not. Overman appels en peren 10 uur in 's Gravenpolder, Hoedekenskerke, Oudelande, Baarland, Kapelle, 's Heer Abtskerke, 's Heerenhoek en Biezelinge. GOES, I4 Augustus 1906. Erwten, waren ruim aangevoerd, en liepen Kroonerwten in den loop der beurs aanzien lijk in prijs achteruit. Overige artiklen volgens noteering verhandeld. Oude tarwe fo,a 10,Nieuwe tarwe f6,50 a f6,75. kogge f5,25 a f5,75. Winter- gerst per 100 kilo 17,75 a 18,30. Haver per 100 kilo f 7,75 a f 8,lo. Bruine boonen f o, a f o.Karwijzaad fa fKool zaad f 11,75 a 112,25. Kroonerwten f9.25 a f9.75. Groene Erwten f lo.a f Opgaaf der marktzetters van de gemeente. Versche Boter per K.G. f 1.25 a f 1.45 middenprijs f0,69, Part- f o,per pond. Versche Eieren per 100 stuks f 3,50 k f4.40 middenprijs f 1.part. fo,p»r 25 stuks. De aanvoer van Boter was gering, die van Eieren tamelijk. Opgaaf van de Landbomomaatschappij. Boter fi.35 a fi.45 per K.G., rekenprijs f 1.40 per K.G. Eieren f3.50 a f4.40 per 100 stuks, reken- prijs f 4.I5 per 100 stuks. Eieren verkocht voor fo.72 de K.G. OOSTBÜRG, 15 Aog. 1906. Nieuwe Tarwe 19,— A 1 9,25 per honderd kilo. Kogge f 5,80 d t 6,Nieuwe Winter- gerst f 7,80 a f 8,— per honderd kilo. Zomergerst niet aanwezig. Haver f a f per J00 kilo. Kookeiwten f9,50 a f 10, - Baardeboonen f8,— f 8.40. Y¥aar 'terniet bij staat, is deprjjsperH.L. BURGERLIJKE STAND. Van 1315 Augustus. MIDDELBURG. Getrouwd: G. J. Koole, 25 j. jm. en E. M. J. O. de Zeeuw, 25 j. jd.P. J. A. Adriani, 27 j. jm. en J. C. Bekaar, 29 j. jd. Bevallen: E C. Lenselink geb. De Goederen, z.M A. Pluijmers geb. Schardus, z. Levenloos aangegeven: een z. v. J. de Bruin en I. C. Thijsebaard. Overleden: P. Koster, 11 j., d. G. Huijgen, 75 j., wednr. v. J. J. H. SiddréP. de Kraker, 77 j., man v. J. van Kruiningen J. Kristalijn, 73 j., man v. J. Muste. GOES. Overleden: 14, Daniël Chris- toffel, 6 w., z. v. Hubertus Marinus Brugge- man en Petronella Johanna Seller 15, Nieolaas, 3 mnd., z. v. Cornelis Corstanje en Maatje Dekker. Van 11—14 Augustas, VLISSINGEN. Ondertrouwd: L. A. Abicht, 23 j. jm. en M. V. Timmer man, 22 j. jd. B e v a 11 e n M. L. Sanderse geb. Lam- brecht, z. (levenl.)J. de Nooijer geb. Koppejan, z.M. Noom geb. Groenen- berg, d.O. M. van Gelder geb. Den Ex ter, d.C. van Dalen geb. Sij brants, z.J. de Rijke geb. De Bree, d. L. Dekker geb. Gabriëlse, d.; A. E. Bode geb. Laport, d.S. R. Bremer geb. Bos, z. Overleden: M. T. Dert, 4 w„ d. U, A. M- van Meerbeek, 6 rnd, Telegrafisch Weerbericht naar waarnemingen in det1 morgen van 15 Augustus medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 767.3 te Horla, laagste stand 747.9 te Malinhead. Verwaehting (tot den avond van 16 Aug.) matige Zuidwestelijke tot Westelijke wind, bewolkte lucht, waarschijnlijk droog weer. Iets warmer. LOUIS REHSUET Co., (Middelburg* Te Oostkapelle een Arbeiderswoning met ruim hon derd roê Land er bij. Te bevragen bij ABR. WATTEL te Oostkapelle. VAN onder de Gemeenten De Notarissen M.C. SCHRAM te Kruiningen en W. HIOOLEN te Mid delburgzullen op voorm. 11 uur, in het „Hotel Paviljoen" van den heer J. Ltjijk te Hansweert ten verzoeke van den heer J. vail Acker aldaar, Pub Rek VEILEN en VERKOOPEN 1 Heet. 28 Aren 10 Cent. onder Waarde, sectie A nos. 45, 113 en 116, in 3 perceelen. 3 Heet. 80 Aren 60 Cent. onder Krabbendijke nabij „Café Lug- tenburg", sectie B nos. 109 en 125, in 9 perceelen. 5 Heet. 36 Aren 40 Cent. onder Vlake (gemeente Schore en Vlake), sectie C nos. 73, 75, 208, 209, 210, 287, 288, 289, 290 en 291, in 3 perceelen. De perceelen komen in geen massa's. Breeder bij biljetten omschreven, welke gratis te verkrijgen zijn ten kantore van genoemde Notarissen. Nadere inlichtingen te bekomen bij den eigenaar en bij voorn. Notarissen, De Heer J. HIMPENS te Veere zal op Woensdag 22 Augustus a. s., des namiddags ten 2 ure, op den Camp- veerschen Toren, trachten aan te be steden het bouwen van aldaar. Bestek en teekening zijn vanaf Don derdag 16 Aug. a. s., tegen betaling van verkrijgbaar bij ABR. DE POOKTE te Veere, waar tevens na dere inlichtingen zijn te bekomen. Aanwijzing op het terrein des voor middags ten 10 ure van den dag der aanbesteding. De Notaris J. W. VERHULST zal des avonds ten acht uur, op de boven zaal van de Sociëteit „De Vergenoe ging" op de Groote Markt te Middel burg, publiek presenteeren te VERKOOPEN: ingericht tot BPOOdbakkerlj, aan den Korten Burg te Middelburg, ge merkt D 14. Voormeld onroerend goed is daags vóór- en op den verkoopdag te zien, des voormicldags van 10 tot 12 en des namiddags van 2 tot 4 uur, op vertoon van een bewijs van toegang, met ver dere inlichtingen verkrijgbaar ten kan tor-s van genoemeen Notaris,

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1906 | | pagina 3